Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 7 Penktadienis
 

Tvirtinasi versija, kad D.Kedį norėta palaidoti kaip neatpažintą

2010-04-27 12:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (228)

Laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas jau greitai gali tapti ne laikinu, o nuolatiniu generaliniu prokuroru - mat puikiai sugeba sekti chuntai tinkančias pasakas apie Kauno įvykius ir D.Kedžio mirtį (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

Vis labiau stiprėja įtarimas, kad Drąsių Kedį ketinta palaidoti kaip neatpažintą. Gali būti, kad kažkas iš policijos, atvykusios į lavono suradimo vietą ant Kauno marių kranto balandžio 17 d., žinojo, kad šis lavonas – Drąsiaus Kedžio.

„Oi, kaip jie su tuo lavonu lėkė! Kaip lėkė! Su švyturėliais!“, – „Karštam komentarui“ pasakojo Šlienavos gyventoja, kurios pavardė redakcijai žinoma.

Pasak moters, dar neteko girdėti, kad lavonus vežtų su švyturėliais ir „tokiu greičiu“.

„Tas švyturėlių kaukimas buvo baisus, kad net ausis užsikimšau. Tuo metu aš kaip tik stovėjau prie parduotuvės, kai vežė“, – pasakojo moteris.

Ji teigė net į laikrodį tada pasižiūrėjusi – buvo 12.14 val.

Šlienavos gyventoja sakė vis laukusi, kada praneš apie rastą kūną. „Laukiu vieną dieną, tyla, laukiu antrą dieną, tyla… Tada jau kilo įtarimas, kad su tuo lavonu čia kažkas ne taip“, – sakė moteris.

Paklausėme, ar iš tiesų Drąsiaus Kedžio kūną rado žvejys.

„Taip, čia tai tikrai taip. Jis žvejojo valtelėje, o čia, kur cementas, gerai prisišvartuoti. Išlipęs į krantą ir rado“, – sakė moteris.

Tai, kad pastaruoju metu visuomenei kuriamos pasakos, rodo ir šalia D.Kedžio kūno rastas ginklas.

Pirmiausia, radus šalia lavono šaunamąjį ginklą, turėjo būti iškviesti kriminalistai, aptverta įvykio vieta, tikrinti pėdsakai, įregistruota įvykių knygoje, pranešta per televiziją. Tas nebuvo padaryta. Buvo tik pasiimta tai, kas buvo padėta – išvakarėse paliktas Drąsiaus Kedžio kūnas.

Kita vertus, labai jau juokingai atrodo ir šie faktai: šalia V.Naruševičienės kūno numestas Drąsiaus Kedžio šaunamasis ginklas, iš kurio nebuvo iššauta, o šalia D.Kedžio kūno randamas ginklas, iš kurio nušauti teisėjas J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė. Ir tas ginklas, kuris rastas šalia D.Kedžio kūno, – tai dujinis pistoletas, perdirbtas į kovinį. Ir čia jau net dešimtos klasės mokiniui kilo klausimas: jeigu D.Kedys ruošėsi žudyti J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę, kam naudojo neaiškios kokybės, be garantijos, iš dujinio pistoleto į kovinį perdirbtą ginklą, kuris negali garantuoti sėkmingo šaudymo, jei turi neperdirbtą savo?

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Kauno policijos mano, kad Drąsius Kedys spalio 5 d. galėjo būti suimtas ir slapta įkalintas.

„Baigėsi 6 mėnesių suėmimo terminas, Algimanto Valantino generalinio prokuroro poste neliko, o laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas galimai pabijojo pratęsti suėmimą. Kedys, kaip atsisakęs "nuoširdžiai prisipažinti" dėl teisėjo ir Naruševičienės nužudymų ir nesutikęs viešai atsiprašyti "dėl šmeižto", buvo nužudytas. Matyt, buvo tikėtasi jį, kaip ir kunigą Mikutavičių, palaidoti kaip neatpažintą. Tačiau netikėtai Kedžio kūną morge atrado giminaičiai, todėl staiga šalia kūno, kaip atsarginis variantas, „atsirado“ pistoletas, su kuriuo nušauti teisėjas Furmanavičius ir Naruševičienė, ir dabar Kedį padarys atpirkimo ožiu šitoje žudynių istorijoje“, – tokią versiją KK išdėstė ilgametis Kauno komisaras.

Laikinojo generalinio prokuroro R.Petrausko pasisakymai leidžia susidaryti prielaidą, kad būtent taip ir pasibaigs Kauno įvykių tyrimas.

Vakar R.Petrauskas pareiškė, kad J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo byla gali būti pabaigta tirti per kelias savaites.

Žinant, kad šią bylą tiria Generalinės prokuratūros ONKT departamentas, vadovaujamas A.Kliunkos, jau dabar galime spėti, kaip baigsis šita byla: keli policijos agentai paliudys, kad „juos Kedys pasamdė nužudyti teisėją ir L.Stankūnaitės seserį“, kad jie „slėpė Kedį ir nešiojo jam valgyti“. R.Petrauskas, kaip išnarpliojęs per dvi savaites amžiaus žmogžudystę, bus patvirtintas generaliniu prokuroru, ir viskas – istorijos pabaiga.

Ir dar – D.Kedžio kūno atpažinimo išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo nepratęsė generalinio prokuroro pavaduotojų G.Jasaičio ir V.Barkausko kadencijų. Pergalė prieš klaną? Jokiu būdu ne – iš sistemos šitie prokuratūros vadovai niekur nedingo. „Karšto komentaro“ duomenimis, pasibaigus generalinio prokuroro pavaduotojų kadencijoms, G.Jasaitis ir V.Barkauskas lieka dirbti Generalinėje prokuratūroje – tik kitose pareigose. 

Ar dėl tokio kėdžių perstumdymo Generalinėje prokuratūroje savo gyvybę paaukojo prieš pedofilų klaną pakilęs Drąsius Kedys?

2010-04-27

Komentarai

 

 

 
 1. jei jusu "didvyri" kankino ir jis neprisipazino ar nebutu lengviau buve juo atsikratyti tiesiog sudeginant ir isbartstant jo pelenus, kam prokurorams patiems sau tokia kiaule pasikist??? nejau jie ten visi tokie "nerastingi"???? argi ne versija???? garantuoju sito komentaro tuoj neliks:DDD

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Lietuvos neiszude Hitleris, neisveze Stalinas, neisnaikino okupacija, tai PEDOFILINIS-KILERIU klanas tuo labiau lietuviu kraujo nebesiubs. AMEN.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. as manau ta informacine bomba kuria surinko Kedys,ji yra,maunau laukiama tinkamo momento,visgi siulyciau ja isplatinti viesai,visu lietuvos mastu,per TV-laidas,isskyrus abipus sienos,taip pat padaryti simtus tukstanciu kopiju,ir jas isplatinti,tik siuo atveju,bus suduotas LEMTINGAS smugis klanui,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Taip, aš irgi girdėjau, kad Betingiui žadėjo paaukštinimą. O gavo pasiūlymą atsistatydinti :)) cha cha cha

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Bl kaip spjauciau i taukuota snuki tam laikinam generaliniui, daugiau man tas gaidys nesisypsotu "atpazines" lavona "kaip zmogus". Ziurekit, kad patiems kada nereiktu uzkast zoles salotu su purvo antpilu.

  Baisiausia, kad labai mazai visuomene nutuoke apie klano masta. Visi stambesniu nusikaltimu siulai veda ten…

  Ponia N.Venckiene kaip niekas kitas LT gali paziuret BET KAM i akis ir SPJAUT.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kliunka sugebėjo tą laiką būti ta nematoma ranka, kuri visus juodus reikalus sutvarko. Jie Betingį labai gražiai apžaidė – vis mulkino, sakė, kad sutvarkyt viską, mes tave paaukštinsim į Generalinę prokuratūrą. Betingis ėmė ir patikėjo. Ir tylėjo. Nesuprato, kad su juo žaidžia ir galų gale jį paaukos. Plaukojant tarp ryklių, jei nori išlikti, turi pats pradėti mąstyti kaip ryklys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Galimas dalykas, kad Betingis čia visai niekuo dėtas. Tada kyla klausimas: kodėl visą tą laiką žiniasklaidoje figūravo Betingis, o ne Kliunka?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Tai argi neaišku, į užpakalius žiūri, nes Deivo tarnai atrado paties Dievo padaryta skylutę kurį tokia pat maloni kaip ir jo numatyta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Skaldyk ir valdyk! Būtų puiku, kad betingiai ir kliunkos patys tarp savęs susirietų – tada ir išlįstų tiesa iš jų maišo. O mums svarbiausia nepasiduot provokacijoms, bet tvirtai, kaip tik kiekvienas sugeba, remt Venckus ir saugot Drąsiaus Kedžio dukrelę. Aš didžiuojuosi Lietuvos tauta – tiek iškentusi, ji vis dar nepraranda savitvardos, vis dar tiki… gal būt, tik Prezidente. Kokie ispanai ar italai tokius betingius ir jasaičius būtų jau seniai meste išmetusi iš šalies.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Reikia keist įstatymus, liečiančius gen.prokuratūrą. Tam ir renkam seimo narius, kad dabar kiekvienas doras Lietuvos pilietis, neturėjęs laiko (o gal pinigų) atvykt į Drąsiaus Kedžio laidotuves, galės prisidėt prie Drąsiaus dukrelės gelbėjimo – reikia eit pas savo rinktus (ar atstovaujančius mums) seimo narius ir reikalaut, kad būtų pateikti ir priimti nauji įstatymai ne tik liečiantys prokurorus, bet ir sugriežtinti Baudžiamojo kodekso įstatymai, dėl vaikų ir nepilnamečių prievartavimo bei tvirkinimo. Visi turim tapt Drąsiais!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Baisu, bet man ta pati versija sukasi galvoje… Beje, ka tik Seime l.e.p. prokuroras teige, jog nemato, kam galejo buti naudinga a.a. Kedzio mirtis. Jei tai ne tyrimo taktika ir jei is tikruju netirs nuzudymo, mano, kaip jauno zmogaus tikejimas valstybe nusiris dar zemiau. Bet as tikiu, kad mano kartos darbai turi spalvotai aidet! Ir aides!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Man atrodo, kad kūnas buvo numestas tam, kad jį rastų. O kas per cirkas dėjosi toliau, tai tikrai įdomu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. kada, jusu manymu, stankunaite paskutini karta mate kedi nuoga,? o kiek laiko reikia pasidaryt tatuiriuotei? :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. esu girdejus, kad buna atveju, kai is ikalinimo istaigu isleidzia sogikus ivykdyti viena ar kita nusikaltima. gali palikti ikalcius- bet ju alibi-negincijama,jie juk sedi:).po kiek laiko, uz paslauga atsilyginama, jie paleidziami anksciau laiko ir t.t.aisku, cia ats atvejis netinka, as tik noriu parodyti, iki kiek supuvus musu teisetvarka…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Aš manau, kad Mikutavičiaus neatpažinti "kažkam" reikėjo. Tas pat ir su Drąsiumi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ar is kiausinio issiritai? juk net 4 mentu saugomam itariam zmogzudziui leido trumpam pabegti ir parodymus suladinti.kliunka su kokoskinu rezisieriai,o faberze kiausinis pas liutkeviciu kaip prisiminimas liko…,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Prakaituoja komentaruose Ūsas su savo chebra, bet jau neišdegs. Žmonės pakėlė galvas. Esate žmogžudžiai, ateiviai iš siaubo planetos. Dinkit iš mūsų pasaulio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Manau kad is tikro norejo palaidoti,kaip neatpazinta.Tam padare tatuiruote,paklause Stankunaites,atsake – tatuiruotes nebuvo,reiskia ne Kedys,palaidoja,kaip neatpazinta t.y. padeda saugioje vietoje,o pistoleta padeda i saugykla ir toliau iesko Kedzio.Ilgai nesuradus,netiketai per saugomu ginklu patikrinima nustatoma,kad rastas Kedzio ginklas,atvercia byla iskasa neatpazinta kuna DNR nustato-Kedys,bet kunas supuves,smurto zymiu nera,taskas.Pedofilai ir ju visas valstybinis stogas svarus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Manau, kad visas tyrimo virvutes tampe gen prokura su A Kliunka priesaky.O jis tai ant to uzkietejes meistras………Cituoju:… "Nesulaukęs konkrečių priekaištų dėl nesėkmingai vykusių tyrimų, šiandien K.Betingis pirmą kartą pareiškė asmeniškai nekontroliavęs nei D.Kedžio paieškos, nei dvigubos žmogžudystės bylos tyrimo.
  „Dar 2009 metų spalio 14 dieną tuometis generalinis prokuroras sudarė tyrimo grupę tyčinio nužudymo bylai tirti. Tyrimo kontrolė pavesta buvo mano pavaduotojui Vladimirui Kakoškinui, o visiška koordinacija – ne man, bet generalinės prokuratūros organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyr.prokurorui A.Kliunkai . Šioje byloje aš tiesioginės kontrolės nevykdžiau, galutiniai sprendimai buvo priiminėjami generalinėje prokuratūroje“, – teigė K.Betingis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. daznai taip buna – jau po laiko. Bet fondo Venckams tikrai reikia. kad ir privatiems sekliams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. is kur tu cia toks grybas isdygai? Jus patys itikinote zmones kaip tu sakai "i kedines tiesas". Matai, kiek laidotuvese buvo tikinciu. usas nusprogs. ziuresim kiek jo palydeti ateis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. kodel vis bandoma lyginti kedzio atveji su mikutaviciaus atveju? Mikutavicius nebuvo atpazintas tik del teisesaugos aplaidumo, o ne del to , kad kazkas kazka bande dangstyti.nors…gal tikrai ir su kedziu lygiai tas pat ivyko…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Viespatie, viespatie…Kiek daug reikejo kol mes Drasiu isgirdome…net gyvybe paaukoti…o kai jis per visus portalus spamino ir prase pagalbos, dauguma abejojo ir numojo ranka…nei fondu, nei paminklu niekas nesiule…nei aidu neatradinejo…____—-

  as irgi tuo susidomejau tik po pediku zudyniu kaune….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ex – 2010 04 27 15:00

  Vargsta g.o.r.i.e.n.e net sušilusi, vis bando kažką įtikinti. Besmegeniai jau seniai įtikėję į kedines tiesas, o normalūs žmonės tik šaiposi iš tokių briedų._______________________Tai kad jūsų "normaliai" pedofiliškai mąstančių baisiai jau mažai:)) Vakarykštė TV 3 laida ir žmonių balsavimas tą įrodė. Kai jus liaudis iškuops, privers išsislapstyti, liks TIKRAI NORMALIAI MĄSTANTI VISUOMENĖ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. nelabai zinai. Daktarai, V.brigada turejo teisini stoga is tos pacios teisesaugos. Jie turejo "obsciakus" kuriais maitino, papirkinejo net tik teisesauga bet ir valdzios atstovus. Kai vyko privatizacija, teko dirbti pas viena veikeja, milionieriu, nors buvo tik 27m. Jis prie musu, be baimes skambino chebrantam ir taresi, vienas turejo vaziuoti pas privatizacijos pirmininka su pinigais, o kitas jau turejo galvoti apie bankrota. Sie klanai gyvena jau nuo pat pradzios. Jie ir dabar padeda vieni kitiem. P.s. tada jis vienam sake, kad jau sutarta su privatizacijos pirmininku, ir jis lauks jo rytoj. Valdzioje buvo konservatoriai, nors pradzioje jie visi buvo valdzioje. Labai daug tada jie "surinko" pinigu, o dabar tas lenda jiem per subine. Galima gasdinti, paviesins kas eme pinigus, uz kokius istatymus balsavo, dare teikimus ir t.t.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Vargsta g.o.r.i.e.n.e net sušilusi, vis bando kažką įtikinti. Besmegeniai jau seniai įtikėję į kedines tiesas, o normalūs žmonės tik šaiposi iš tokių briedų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. Tai matomai nenori pastebėti Gorienės proto apteminus kurie pasireiškia ir čia publikuojamuose straipsniuose ir kalbose pas Pūką. :))))

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...