Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 7 Penktadienis
 

Tvirtinasi versija, kad D.Kedį norėta palaidoti kaip neatpažintą

2010-04-27 12:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (228)

Laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas jau greitai gali tapti ne laikinu, o nuolatiniu generaliniu prokuroru - mat puikiai sugeba sekti chuntai tinkančias pasakas apie Kauno įvykius ir D.Kedžio mirtį (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

Vis labiau stiprėja įtarimas, kad Drąsių Kedį ketinta palaidoti kaip neatpažintą. Gali būti, kad kažkas iš policijos, atvykusios į lavono suradimo vietą ant Kauno marių kranto balandžio 17 d., žinojo, kad šis lavonas – Drąsiaus Kedžio.

„Oi, kaip jie su tuo lavonu lėkė! Kaip lėkė! Su švyturėliais!“, – „Karštam komentarui“ pasakojo Šlienavos gyventoja, kurios pavardė redakcijai žinoma.

Pasak moters, dar neteko girdėti, kad lavonus vežtų su švyturėliais ir „tokiu greičiu“.

„Tas švyturėlių kaukimas buvo baisus, kad net ausis užsikimšau. Tuo metu aš kaip tik stovėjau prie parduotuvės, kai vežė“, – pasakojo moteris.

Ji teigė net į laikrodį tada pasižiūrėjusi – buvo 12.14 val.

Šlienavos gyventoja sakė vis laukusi, kada praneš apie rastą kūną. „Laukiu vieną dieną, tyla, laukiu antrą dieną, tyla… Tada jau kilo įtarimas, kad su tuo lavonu čia kažkas ne taip“, – sakė moteris.

Paklausėme, ar iš tiesų Drąsiaus Kedžio kūną rado žvejys.

„Taip, čia tai tikrai taip. Jis žvejojo valtelėje, o čia, kur cementas, gerai prisišvartuoti. Išlipęs į krantą ir rado“, – sakė moteris.

Tai, kad pastaruoju metu visuomenei kuriamos pasakos, rodo ir šalia D.Kedžio kūno rastas ginklas.

Pirmiausia, radus šalia lavono šaunamąjį ginklą, turėjo būti iškviesti kriminalistai, aptverta įvykio vieta, tikrinti pėdsakai, įregistruota įvykių knygoje, pranešta per televiziją. Tas nebuvo padaryta. Buvo tik pasiimta tai, kas buvo padėta – išvakarėse paliktas Drąsiaus Kedžio kūnas.

Kita vertus, labai jau juokingai atrodo ir šie faktai: šalia V.Naruševičienės kūno numestas Drąsiaus Kedžio šaunamasis ginklas, iš kurio nebuvo iššauta, o šalia D.Kedžio kūno randamas ginklas, iš kurio nušauti teisėjas J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė. Ir tas ginklas, kuris rastas šalia D.Kedžio kūno, – tai dujinis pistoletas, perdirbtas į kovinį. Ir čia jau net dešimtos klasės mokiniui kilo klausimas: jeigu D.Kedys ruošėsi žudyti J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę, kam naudojo neaiškios kokybės, be garantijos, iš dujinio pistoleto į kovinį perdirbtą ginklą, kuris negali garantuoti sėkmingo šaudymo, jei turi neperdirbtą savo?

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Kauno policijos mano, kad Drąsius Kedys spalio 5 d. galėjo būti suimtas ir slapta įkalintas.

„Baigėsi 6 mėnesių suėmimo terminas, Algimanto Valantino generalinio prokuroro poste neliko, o laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas galimai pabijojo pratęsti suėmimą. Kedys, kaip atsisakęs "nuoširdžiai prisipažinti" dėl teisėjo ir Naruševičienės nužudymų ir nesutikęs viešai atsiprašyti "dėl šmeižto", buvo nužudytas. Matyt, buvo tikėtasi jį, kaip ir kunigą Mikutavičių, palaidoti kaip neatpažintą. Tačiau netikėtai Kedžio kūną morge atrado giminaičiai, todėl staiga šalia kūno, kaip atsarginis variantas, „atsirado“ pistoletas, su kuriuo nušauti teisėjas Furmanavičius ir Naruševičienė, ir dabar Kedį padarys atpirkimo ožiu šitoje žudynių istorijoje“, – tokią versiją KK išdėstė ilgametis Kauno komisaras.

Laikinojo generalinio prokuroro R.Petrausko pasisakymai leidžia susidaryti prielaidą, kad būtent taip ir pasibaigs Kauno įvykių tyrimas.

Vakar R.Petrauskas pareiškė, kad J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo byla gali būti pabaigta tirti per kelias savaites.

Žinant, kad šią bylą tiria Generalinės prokuratūros ONKT departamentas, vadovaujamas A.Kliunkos, jau dabar galime spėti, kaip baigsis šita byla: keli policijos agentai paliudys, kad „juos Kedys pasamdė nužudyti teisėją ir L.Stankūnaitės seserį“, kad jie „slėpė Kedį ir nešiojo jam valgyti“. R.Petrauskas, kaip išnarpliojęs per dvi savaites amžiaus žmogžudystę, bus patvirtintas generaliniu prokuroru, ir viskas – istorijos pabaiga.

Ir dar – D.Kedžio kūno atpažinimo išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo nepratęsė generalinio prokuroro pavaduotojų G.Jasaičio ir V.Barkausko kadencijų. Pergalė prieš klaną? Jokiu būdu ne – iš sistemos šitie prokuratūros vadovai niekur nedingo. „Karšto komentaro“ duomenimis, pasibaigus generalinio prokuroro pavaduotojų kadencijoms, G.Jasaitis ir V.Barkauskas lieka dirbti Generalinėje prokuratūroje – tik kitose pareigose. 

Ar dėl tokio kėdžių perstumdymo Generalinėje prokuratūroje savo gyvybę paaukojo prieš pedofilų klaną pakilęs Drąsius Kedys?

2010-04-27

Komentarai

 

 

 
 1. sutinku,kad reikia toki fonda isteigti,tik cia reikia viska teisiskai suderinti ir kad kedziu seima viska viesai paskelbtu apie tokio fondo egzistavima!!!gali per TV tai padaryti be jokiu problema,o po to viskas kaip is pypkes eitu,pradetu pedofilai listi is uzzukamiu ir korumpuoti dedes nuteise simtus nekaltu zmoniu liautusi uzsiimineti saviveikla!!!gera mintis,-palaikau,-DAROM!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. sutinku,kad reikia toki fonda isteigti,tik cia reikia viska teisiskai suderinti ir kad kedziu seima viska viesai paskelbtu apie tokio fondo egzistavima!!!gali per TV tai padaryti be jokiu problema,o po to viskas kaip is pypkes eitu,pradetu pedofilai listi is uzzukamiu ir korumpuoti dedes nuteise simtus nekaltu zmoniu liautusi uzsiimineti saviveikla!!!gera mintis,-palaikau,-DAROM!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Diskusijos dėl prokuroro A. Kliunkos darbo tiriant buvusio Lietuvos premjero bylą kilo tada, kai Europos Žmogaus Teisių Teisme buvo paskelbtas nuosprendis, kuriuo A.Šleževičius laimėjo bylą prieš Lietuvą. Strasbūro teismas priteisė iš Lietuvos sumokėti A.Šleževičiui, vadovavusiam LDDP Vyriausybei nuo 1993 metų kovo iki 1996 metų sausio pabaigos, 30 tūkst. litų žalos atlyginimo bei 70 tūkst. litų advokatų išlaidų. Teisėjai nusprendė, kad Lietuvos valstybė pažeidė savo piliečio teises, numatytas Europos žmogaus teisių konvencijos 6 straipsnyje. Šis straipsnis numato piliečio teisę į teismą per pagrįstus laiko terminus. <…>

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. pritariu 100 proc. Mūsų teisėsauga yra pati didžiausia ir baisiausia organizuota nusikalstama grupuotė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Na ponia Goriene, kai pasistengi, sugebi ir protingai apibendrinti faktus. Dar nedaryk iš Grybauskaitės tautos gelbėtojos, nekišk susikompromitavusiu politikų straipsnelų-pamastymu pasinaudojant Kedžio tragedija. Na gal dar paanalizuok Pūko kalbas ir elgesi, tuomet vėl mastymo galia tau sugrįš…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. …Cia LIETUVA,cia lietys lyja ,cia liejas MELAS per krantus, o NEMUNE,seneli musu,ar tu zinai kaip toliau bus?…//Ata Drasiaus SIELAI,,,-meluojama ir meluojama,kodel?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. LT teisesauga niekuo nenusileidzia Vilniaus brigados bandziugoms ar Kauno Daktaru grupuotei pagal daromu nusikaltimu skaiciu ar ziauruma. Tik anie mafukai neturejo tokio informacinio palaikymo ir nedisponavo tokiais biudzetais liudininku apsaugos programoms ar gaideniskiems serijalams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Pradžioje manau reikėtų įkurti tautos interesų gynimo asociaciją su įstatais, vizija, misija, t.y. kokrečiais tikslais ir priemonėmis, kuri neleistų mulkinti ir kitaip "dulkinti" LR piliečių.
  Jei kam nors įdomu, rašykit: tiga.laikinas@gmail.com

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Nuo tokių gen prokuratūros viražų norisi vemti, tik baisu, kad paskui neužspringčiau skrandžio turiniu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Ne kėdžių perstumdimas, o subinių persodinimas:

  w w w . d e l f i . l t /news/ringas/lit/jvaiskunas-leks-galvos-ar-uzpakaliai.d?id=25186529

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Dėl "ŽVEJŲ", o jie patys ne su balta caravelle buvo?? vaizdo klipe taip pasirodė man. Čia su jais irgi ylos lenda…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. siūlau:
  Padaryti viešai prieinamus 2 dokumentus: 1)ką galima viešinti, ko ne atliekant tyrimą šioje byloje. Konkretus teisinis reglamentas.
  2) Teisinės nuostatos ar reglamentai pagal kuriuos atliekami konkretūs veiksmai tarkim radūs lavoną.
  Abu viešinti ir žmonės galės aiškiai sudaryti konkrečių klausimų sąrašą taip paviešinant ir skaidrinant bylos tyrimo specifiką.
  Jeigu tokie dokumentai jau prieinami, susitelkti ir visiems pradėti skaityti ir tirti, nes vidiniai ten visokie patikrinimai nieko neatneš ir net nesuprasime ar tai kas sakoma reglamentuota teisės aktais ar ne.
  Kas išmanot teisę, parašykit ką nors…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Dėl tos mašinos tai yra keletas klausimų: 1. Jei Drąsių atvežė – tai tik naktį nes dieną ten būna žmonių. Taigi, kaip naktį "žvejai" galėjo nustatyti mašinos markę ir juo labiau pamatyti juodą maišą. Arba "žvejai" turėjo būti šalia arba tai vėl eilinė antis, kaip sakant kaulas šuniui. 2. Kūną pirmieji pamatė atvykę vėl gi, "žvejai" šeštadienio rytą t.y. tarp 11 ir 12 val dienos. Vadinasi iki to laiko prie kūno kažkas budėjo ir matomai kūnas dar buvo uždengtas nes maža ką, ateis koks tikrasis žvejys naktį pažvejoti o čia štai tau – kūnas su šalia numestu pistoletu, paltas po kūnu – "prigulė" matyt pailsėti… Kas keista, buvo rašoma kad kūno niekas nelietė iki tol, kol atvyko policija, bet tie patys "žvejai" minėjo, kad burna buvo pravira, ant pilvo matėsi tatuiruotė… Tai palaukite, juk visur rašoma, kad kūnas gulėjo kniūbsčias, veido nesimatė ir nebuvo galima atpažinti kieno tai kūnas. O tai kaip žvejai sugebėjo pamatyti ir burną pravirą ir dar tatuiruotę? Reikia pridėti 11 stebuklą prie Rūtos hipotezių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. jei norėta palaidoti kaip neatpažintą, tai kam pistoletą šalia padėjo?Gal kaip tik, kad būtų atpažintas.Juk galėjo pakasti bet kur.Koks būtų skirtumas, ar nerastas ar palaidotas neatpažintas?O artimiesiems matyt kažkas slaptai pranešė, tik jie neišduoda, atseit susapnavo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Tai kodėl "žvejai" kuriuos rodė per TV sėdinčius mašinoje sakė, kad matė ir ginklą ir šokoladą ir butelį degtinės??? Jei iš tiesų ginklo nebuvo, vadinasi tie du "žvejai" papirkti ir meluoja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Čia su tuo kūno suradimu tiek neaiškumų ir mėtymusi tarp atsakingųjų, kad tai, atrodo, gali būti pati geriausia proga įrodyti ir paviešinti teisėsaugos "klaidas" ir paneigti "nesmurtinės mirties" versiją. Užtektų nuodugniai ištirti visus veiksmus po a.a. D. Kedžio kūno suradimo. Kur policijos vietos įvykio fotografijos, kur situacijos planas, kur pažymėta ginklo radimo vieta, šokolado butelio, kūno pozicija situacijos atžvilgiu, kur visos vietos fotografijos??? Kur apklausti liudininkai, jau nekalbant apie tolimesne veiksmų seką. Ir kas galiausiai rado lavoną, žvejys, akcijos DAROM dalyviai ar patys policininkai???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Sveiki visi lietuvos žmonės jaunimas ,pensininkai ,vaikai, kviečiame visus lietuvos gyventojus ateinantį sekmadienį 14:00 val. rinktis prie Kauno savivaldybės. Mitingą organizuoja Kauno susivienijimas prieš politikus, augančias kainas ir neteisybę pedofilų aktus. Reikalinga apie 20000 tūkstančių žmonių minia nuspręsti tolimesniems veiksmams taip, kad nebūkit abejingi prisijunkite visi!!
  Platinam toliau, nebūkim abejingi!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Net studentas is PA supras,kad cia kazkas keisto.Juos moko kaip elgtis atvykus prie kuno,kokia yra tvarka.Suo atveju,buvo kraujas,o tai dar labiau sukele itarimu apie smurtine mirti,aptverema teritorija,siekent issaugoti kuo daugiau pedsaku,kvieciamas ekspertas ir ta diena prokuraturos budintis prokuroras po to spec masina su kuria isvezamas kunas/nastuvai,spec maisas/.O suo atveju ka,bagazinei vaze su sirenom?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. kopija) Kaip užspringo gulėdamas ant pilvo.

  _Tikriausiai nustatys, kad pas Kedį nosis apačioj, o burna virš jos, atitinkamai kitaip ir trachėja su stemple pozicionuojas :))_

  Išgerta tik pusė butelio, o girtumas 3,7 prom.

  _Nieko, nustatys, kad prisvalgė alkooliškai per atšilimą surūgusių pernykščių laukinių uogų, t.y. erškėtukų, šermukšnių, kokius 10 kg._

  2. Kodėl skrandyje yra žolės, bet nėra šokolado?

  _Jis buvo žolėdis ir nemėgo desertų. Vien pamatęs šokoladą pradėjo vemti._

  Kodėl nėra vėmalų ant žemės ir rūbų?.

  _Jis buvo estetas, mirdamas kruopščiai išvalė ir nuplovė. _

  3. kaip atėjo nesusipurvinęs padų?

  _Kaip minėjau, jis buvo estetas, batus irgi kruopščiai nusiplovė._

  kodėl kūnas buvo šlapias?

  _suprakaitavo viską beplaudamas._

  4.Kaip galima nukristi ištiestom kojom ir sukryžiuoti rankas ant krūtinės? Ar tai būdinga poza dustant?

  _Bet taip gražiau._

  5. Kur gavo degtinės, ir kodėl gėrė vienas ir lauke? Kodėl nusirengė. Kaip galėjo patekti į tą vietą ir gerti nepastebėtas? Kada tiksliai jis ten atsirado.

  _Degtinė Lietuvoj dažnai mėtos, tikriausiai rado. Nieko nepasikvietė, nes tokiu laiku nieko nesutiko arba bijojo gert su nepažįstamu. Į vietą tėjo vandeniu, kaip Jėzus Kristus, iš kur – ne neaišku, o nepastebėtas, nes mokėjo tapt nematomu. _

  6.Kokius du žmones matė žvejai tuo laiku ir toje vietoje, nešant didelį juodą maišą iš baltos mašinos (pagalvojo, kad šiukšles) ir paskambino gamtosaugininkams?

  _Nieko, tuoj žvejai bus apšaukti melagiais, kurie policijoj atsisako tai liudyt, problemos ir klausimo nelieka._

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. nukopijavau komentarą, VERTA PASIDOMĖTI: "pasidomekit tokiu VSD aukstu pareigunu Aidis Miezelis, kuris jau seniai kesinasi i gen. prokuroro kede.. ir apie kuri tylima ir nutylima..iveskit i google. Ir beje klausimas, kodel aidis miezelis buvo sviesiais plaukais, o dabar persidaze i tamsius plaukus? ir kodel internete neismeta jo nuotrauku, kai tuo tarpu bet kurio kito politiko ar pareiguno foto nesunku rasti? Zinoma, kad yra AIDAS…VSD toks mirksta AIDIS MIEZELIS, STT plusa toks AIDENAS KARPUS, NDX- AIDAS Ignatavicius.Dar toks yra AIDAS PUKLEVICIUS. Prokurore ar apklausei juos???"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. idomu o koki patikimesni laikrasti ar spaudos saltini parekomenduotum vietoj sio?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. siulau atidaryti fonda kur zmones galetu aukoti kovai su pedofilais ir korumpuotais pareigunais,-galetu Venckiene tuo uzsiimpti su savo vyru viska teisiskai suderine,kad kiekvienas centas butu paskirtas kovai su tuom pabaisom… kad neteisingai nuteisti butu isteisinti,kad neaiskios bylos butu atnaujintos,kad advokatai pastoviai juos po teismus tampytu ir pnn…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Nesupratau,tai tas zvejys ar mate, apart kuno ,numesta ginkla??? .Ar tas ginklas jau "veliau atsirado" ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. gal kas galetu atsakyti i klausima – ar yra teises istorijoje atveju, kai bylos medziaga paviesinama visuomenei? Kilo klausimas, ar yra nors kokia galimybe, jog si byla po sprendimo priemimo butu paviesinta? Jei to dar nebuvo, gal imanoma sukurti precedenta? ATA DK

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...