Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

“Tvarkiečiai” ant “valstiečių” grėblio nelips: partijoje ruoš asmenis, galinčius valdyti valstybę

2017-04-08 13:01 | Politika | Komentarų (41)

Partijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis: "Neduok, Dieve, tokią profesionalų Vyriausybę, kokia yra dabar". KK nuotr.

Partija Tvarka ir teisingumas, panašu, nenori lipti ant LVŽS grėblio – kaip žinia, laimėjusi Seimo rinkimus LVŽS savo partijoje neturėjo aukštas valstybines pareigas galinčių eiti partiečių, todėl Vyriausybę formavo iš „žmonių iš šalies“ („profesionalų Vyriausybės“), todėl formuoja komitetus ir „auginsis“ partiečius, kurie, kai ateis laikas, būtų pasirengę užimti atsakingas pareigas.

Komitetų pirmininkais negalės būti Seimo nariai ir partijos prezidiumo nariai. Tai – sąmoningas „tvarkiečių“ apsisprendimas: būtina auginti naujus kadrus.

„Dabar sako, kad valdo profesionalų Vyriausybė – neduok, Dieve, tokių profesionalų“, – partijos Tvarka ir teisingumas susirinkime kalbėjo partijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis.

Pasak Seimo nario Juozo Imbraso, „profesionalų Vyriausybė“ yra naujadaras. „Užkibo žmonės ant „valstiečių“ meškerės. Visas demokratinis pasaulis – ir Amerika, ir geroji Europa, ir gerovės valstybės – valdyme remiasi partiniu principu. Nereikia išradinėti dviračio. Bet Lietuvoje mes tyčiojamės iš partijų. O viskas turi būti ne taip: mes turime auginti partijas, valstybė turi jas puoselėti. Partijos turi būti skaidrios, o valdymas turi vykti tik partiniu principu“, – kalbėjo J.Imbrasas.



Kaip vieną iš partijos diskreditavimo pavyzdžių jis pateikė prieš kiekvienus rinkimus Vyriausiosios rinkimų komisijos skelbiamus pranešimus apie teistumą nuslėpusių asmenų išbraukimą iš kandidatų sąrašų.

„Taip mes niekinam partijas, metam ant jų šešėlį. Leiskite pačioms partijoms prieš rinkimus pasitikrinti savo kandidatus. Kada mes sudarome sąrašus, mes juk neturime galimybės patikrinti kiekvieną kandidatą – gal jis ką nuslėpė? Vidaus reikalų ministerija turi tą duomenų bazę. Ir jei partijoms būtų suteikta galimybė apsišvarinti pačioms, tada nebūtų metamas šešėlis ant partijų, kad „teistumą nuslėpė dešimt ar dvidešimt kandidatų“. Tačiau Seime niekas nenori to priimti“, – kalbėjo J.Imbrasas.

„Taigi, ruoškite savo kadrus valstybę valdyti. Gal ne šiandien, ne rytoj, gal poryt, tačiau neišvengiamai ateis tas laikas, kai reikės sudėlioti postus ministerijose ir dirbti“, – įsitikinęs Seimo narys.

„Didžiausia visų partijų problema – kai nueina į koaliciją ir gauna postus: „O ką gi skirti?“ Iš šono kviesti? O kokia atsakomybė už jį? Jis juk nepriklausomas!“ – apie poreikį ugdytis kadrus partijos viduje kalbėjo J.Imbrasas.

Pasak partijos Tvarka ir teisingumas atsakingojo sekretoriaus Almanto Petkaus, partijai laimėjus rinkimus ir turint daugiausia mandatų valdančiojoje koalicijoje, valstybės valdymui reikia 800 gerai paruoštų kadrų.

„Šiandien mes galėtume valdyti tris ministerijas“, – apie partijos pajėgumus kalbėjo A.Petkus. Tai yra, partija Tvarka ir teisingumas šiuo metu turi apie 20 proc. parengtų kadrų, kurie galėtų dirbti atsakingose valstybės postuose jau dabar, jei būtų valdančiojoje koalicijoje. „Per ateinančius kelerius metus turi būti parengta 800”, – apie partijos komitetams tenkančią atsakomybę kalbėjo A.Petkus.

„Pagaliau mūsų partijoje rengiamasi sukurti šešėlinę Vyriausybę“, – prasidėjusia nauja era partijoje džiaugėsi Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Gediminas Rudžionis.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Karbauskio varomasis variklis buvo Greta. Neliko Seime Gretos, neliko ir pas valstiečių lyderį nei noro dirbti, nei energijos.
  Vardan Lietuvos gerovės reikėtų sugrąžinti Ramūnui Gretą.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 2. ŽINGSNIS SKIRTAS SUSITAIKYMUI SU TAUTA

  Puiku, kad susimastėm apie emigraciją, bet daliniai sprendimai nėra išeitis iš radikalios situacijos, kurioje atsidūrusi Lietuvos valstybė.

  Kad žmonės grįžtų į tėvynę, manytina visų pirma būtina pažaboti antstolių veiklą nes viena iš pagrindinių emigracijos priežasčių yra ne mūsų piliečių skolos, o Civilinio proceso kodekse numatyti šių skolų atidavimo terminai ir skubiausiai juos reikia peržiūrėti. Na kodėl žmogus skolą turi atiduoti tuoj pat arba rytoj? Kaip pavyzdį rašau: kodėl 1000 eurų žmogaus skola negalėtų būti išdėstyta metams, 2000 eurų skola 2 metams ir taip t.t?

  Tai būtų nepaprasti lengva pasiekti – išdėstyti skolas ilgesniam gražinimo terminui, privačių antstolių kontorų funkcijas perdavus Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, kuri ir šiandien jau turi įsivedusi svertus ir kontroliuoja skolų išieškojimo procesą?

  Privačių antstolių oficialus lupikavimas valstybėje vykdomas niekuo nepagrįstais – išlaužtais iš piršto, hipotetiniais jų darbo užmokesčio paskaičiavimais ir vien tik fizinių asmenų praturtėjimo sąskaita Civiliniam kodekse yra pagrįsti skolų išieškojimo terminai – tuoj pat arba jei gausi įrodymą kurio turinčiam skolų neįmanoma gauti, po 6 mėnesių. Tai yra nedidelio skaičiaus fizinių asmenų neadekvatus atliktam darbui uždarbis yra pagrindinė šiandienė Lietuvos demografinės padėties priežastis. Be to būtina esant tokiai milžiniškai emigracijai valstybėje, įstatymu visiškai uždrausti antstoliams parduoti paskutinį-jį žmogaus būstą.

  Perėmus privačių antstolių kontorų funkcijas Lietuvos valstybei, šiai nereikėtų niekur skubėti skolų išieškojimuose ir žmogus realiais terminais galėtų jas lengvai atiduoti. Daugybė mūsų piliečių emigruoja ir vien dėl to, kad čia – skurdo pakalnėje turi nepakeliamų skolų ir dirbdami už minimumą nebegali jų tuoj pat atiduoti.

  Vargo skolos ir privačių antstolių turtas įgytas parceliuojant žmonių viso gyvenimo triūsą už grašius – sėja neviltį, griauna šeimas, varo tautiečius iš tėvynės ieškotis teisingesnio duonos kąsnio.

  Valstybė ir jos valdantieji savo neracionaliais sprendimais ir sukūrė skurstančių, emigruojančių armiją, todėl valstybė stabdydama emigraciją ir turėtų prisiimti prievolę padėti atiduoti skolas, išdėstydama jų grąžinimą realiems periodams.

  Rasa Dasira rašo: Oi, oi kokią skaudžią temą daugeliui lietuvių jūs čia palietėt Rimantai. Tos paskolos ir išvijo didžiulę dalį mūsų tautiečių.

  Dainius Lukenskas rašo: Kai gavau pirma laišką iš antstolių, jis man kainavo 100 Lt. Skyrybų procesas, už kuri pasirodo reikėjo mokėti, atsiuntė antstolis, o ne aš tiesiogiai gavau laišką apmokėti iš teismo rūmų, pabrango gal 8 kartus. Alimentus pradėjo kontroliuoti nors jie buvo mokami. Buvo areštuotas turtas, keli sklypai, kurie ir taip atitektu vaikams, buvo pirkti vaikams. Naudojamasi viskuo ką gali atimti, vėlavimas sumokėti už šiukšles, suniokoti šeimą, šeimos turtą. Tokie veiksmai turėtų nesibaigti šakėmis užtvertais keliais :) tai turėtų baigtis tikru pragaru, nes būtent tai patiria bėgantys piliečiai, palikdami namus, tėvus, vaikus.

  Mindaugas Končius rašo: Bet kodėl žmoniškumui, atjautai ir sveikam protui reikia įstatymo?

  Privačių antstolio kontorų funkcijų perdavimas Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos būti pirmas valdančiųjų žingsnis stabdant emigraciją, gerinant demografinę padėtį, žingsnis skirtas susitaikymui su tauta.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 3. Kuo skiriasi konservatorius nuo erkės?
  Erkę dar galima iškrapštyti, o konservatorių – ne.
  Pralinkminote Baba. Ačiū.
  Dar pora anekdotų
  Senas, labai sergantis konservatorius pakviečia savo reikalų patikėtinį ir sako jam:
  – Noriu būti įrašytas į LSDP partijos gretas.
  Tas nustebęs klausia:
  – Kam jums to reikia, juk jūs visą gyvenimą buvote konservatorių partijos narys?
  Konservatorius jam atsako:
  – Geriau tegul miršta dar vienas socialdemokratas nei konservatorius.

  Finansų ministrė Šimonytė gyventojams:
  – Štai jūs skundžiatės dėl krizės, dėl pablogėjusio gyvenimo… Bet, tarp kitko, jūsų atlyginimai šiais metais yra 30 procentų didesni!!!
  – Atleiskite, didesni lyginant su kuriais metais?
  – Lyginant su kitų metų atlyginimais…

  Thumb up 4 Thumb down 0

 4. Tik zydas gali but vadu…bet kaip busi zydas nieks nerinks,todel busiu lietuviu=zydu….pavarde,kalba ir…storu lietuviu buna kai est turi….

  Thumb up 5 Thumb down 2

 5. Labai įdomu, ar ponas R.Žemaitaitis taip pat įsijungė į LR Konstitucijos 137 straipsnio – Lietuvos Respublikos teritorijoje negali būti masinio naikinimo ginklų ir užsienio valstybių karinių bazių – laužytojų choro gretas, ar pabėgo iš balsavimo?
  Gal ir klystu, bet manau, kad ir jis savo rankytę prie to pridėjo. Kaip čia iš visų išsiskirsi?
  Jei klystu – atsiprašau.

  Thumb up 4 Thumb down 2

  • taigi taszemaitaitis tavo draugas,abu uz pagomaagrliavoj tai kokio ybio dar nori,”isminciau”

   Thumb up 3 Thumb down 1

 6. O dabar rimtai apie R.Žemaitaičio užmojus. Gal aš ir klystu, bet manau, kad Remigijus lipa ant to paties grėblio, kaip ir V.Mazuronis.
  Tikriausiai dar prisimenate, koks V.Mazuronis išvyko viešnagėn į JAV ir koks iš jos grįžo? Kaip amerikoniški banko bilietai neatpažįstamai per kelias dienas pakeitė žinomą politiką? Kaip jis metė partiją, kuri jį iškiliu politiku išugdė ir parsisamdė V.Uspaskichui daryti tai, ko niekas padaryti negali? Ir kuo visa tai baigėsi?
  O baigėsi tuo, kad tik parėkavo nuo bačkos, bet nei į valdančiuosius tą partiją išvedė, nei galutinai pribaigė, ką buvo pažadėjęs JAV valdovams. Teko pabrukus uodegą trauktis atgal į Briuselį, kuriame dabar net pats nežino, kokią ideologiją ir kokį rinkėją ten atstovauja.
  Panašiai gali nutikti ir jo pėdomis sekančiam R.Žemaitaičiui, užsimojusiam ruošti didelį kiekį valstybės valdymo kadrų. Labai įdomu būtų žinoti, iš kokio molio jis tuos 800 kadrų lipdys?
  Smetoniškas molis jau baigėsi sykiu su Basanavičiaus išėjimu amžinybėn. O iš amerikoniško šūdo ne ką nulipdysi.
  Manau, kad viskas tais gerais užmojais kaip prasidėjo, taip ir baigsis. Reklama.

  P.s. Prisiminiau senus gerus laikus, kai nešiojau statybose plytas. Buvo toks statybinės brigados brigadierius, kuris po poros stiklinių babatuko, pradėdavo daužyti plytas sakydamas, kad čia ne plytos, o tik jų imitacija (nors būdavo su kokybės ženklu „Сделано в СССР), o va, prie Smetonos – tai buvo molis! Plytos ir kūju nesudaužysi. O dabar kas? Dabar šūdas, o ne molis… Trinktelėjai kuloku – ir subyrėjo tas Сделано в СССР.
  Tai iš kokio molio R.Žemaitaitis lipdys tuos savo valstybę sugebančius valdyti stabukus? Iš to paties tėvyninio šūdo, iš kurio ant greitųjų nulipdė R.Karbauskis su S.Skverneliu? Ar žaliavą vešis iš Amerikos ar Briuselio, kaip Landsbergis vežėsi iš ten gatavai nulipdytus su kokybės ženklu – Made in USA – Lietuvos prezidentus?

  Thumb up 9 Thumb down 0

  • gerai jau gerai abu draugai istikimi ir nep…sk cia proto,abu uz garliavos pagroma

   Thumb up 2 Thumb down 1

 7. Replika į Cha 2017-04-09 16:50 komentaro teiginį:
  Jei Laurinkus tebebūtų VSD vadas, Grybauskaitė nebūtų išprezidentavusi nei vienų metų.

  Gerbiamas Cha, Tamsta ir pats klysti ir kitus klaidini. R.Paksas buvo JAV užsakytas V.Landsbergio projektas ir per VSD vadą konservatorių partijos „člieną“ M.Laurinkų jis įgyvendintas.
  O kieno projektas yra D.Grybauskaitė, jei ne V.Landsbergio suderintas su JAV valdovais?
  Saviškių konservatoriai dar neėda. O Paksas jiems kiaulę pakišo su MN dovanėle JAV žydams, todėl iki šiol negali jam už tai Landsbergis ir jo būrys atleisti.

  Thumb up 4 Thumb down 1

 8. Man tik džiugu, kad liberastas Masiulis priėjo liepto galą. O, taip lojo tas buldogas ant Pakso per visas televizijas sąmokslo prieš Prezidentą metu. Dabar grasina, kad daug ką pasakys-atseit traukit mane iš tos balos, kol tyliu. Jei toks skaidrus buvo, kodėl iki šiol tylėjo, lojo tik ant Pakso ar Uspaskicho?

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • Per anksti p.Lione džiūgauji. E.Masiuliui jau advokatai surado įstatymų skyles, per kurias jis sausutėlis turėtų išlįsti.
   Tai tik laiko klausimas, kol liberalinės bulvės ir vėl žydės. Kaip ne kaip, savi gi…

   Thumb up 4 Thumb down 1

 9. Reikėtų jaunimui kartoti Laurinkaus apie prezidento Pakso nuvertimą ,pasakytus žodžius.
  Neklausė,ką MES jam liepėm daryti ir…buvo nuverstas.
  Kas tie MES man neaišku iki šiol.

  Thumb up 11 Thumb down 1

  • Kas tie MES galima ant pirštų suskaičiuoti ir pavardėmis išvardinti.
   Tai M.Laurinkus, A.Paulauskas, J.Sabatauskas, G.Steponavičius, R.Šukys, V.Adamkus, V.Landsbergis, A.Kubilius, A.Zuokas, R.Valatka, A.Sakalas, (vėliau buvo išprievartautas Paulausko prisijungti AMB), jų partijų „klakeriai“, nelegalus teisėjas V.Greičius, KT Pirmininkas Kūrys su savo Konstitucinėmis dvasiomis ir užsakovas JAV su CŽV maišais amerikoniškų banko bilietų.
   Šiuos gelbėtojus Lietuvą nuo R.Pakso „didvyrius“ žmonės turėtų prisiminti iki tiek, iki kiek už leidimą suprasti pasmerktas R.Paksas – iki gyvos galvos.

   Thumb up 4 Thumb down 1

   • Jei Laurinkus tebebūtų VSD vadas, Grybauskaitė nebūtų išprezidentavusi nei vienų metų. Todėl dabar skiria tik silpnus VSD vadovus, nes savas užpakalis svarbiau už valstybės interesus ir nacionalinį saugumą.
    Lietuvai reikia ne tik socialdemokratinės, skaidrios politikos, bet ir normalaus, stipraus, be griaučių spintose prezidento. Tokių yra. Bet yra ir konservai su jų šnipeliais visur- medijose, KT, STT ir visur kitur. Tik pabando kas pasijudinti, tuoj būna atsiųstas specialiai paruoštas trolis, kuris sugadina, supjudo žmones, kol tie netekę kantrybės numoja ranka ir išsiskirsto.

    Thumb up 2 Thumb down 1

    • Tuo klausimu ir kreipėsi R.Karbauskis į armėnišką radijo su užklausimu, kuo skiriasi konservatorius nuo erkės?
     Į ką armėniškas radijo atsakė, kad skiriasi tuo, jog erkę dar galima iškrapštyti, o konservatorių – ne.
     Jie, kaip sakė Leninas, atėjo visiems laikams…

     Thumb up 4 Thumb down 1

  • sventa vieta tuscia nebuna,iseis seni ateis nauji,koks tau nuo to skirtumas?ar is runkelio pavirsi profesorium?

   Thumb up 0 Thumb down 1

 10. Ši partija turėjo vienintelį žmogų, galintį valdyti valstybę – tai tos partijos įkūrėją Prezidentą Rolandą Paksą, bet ir tą be kovos atidavė politiniams banditams suėsti. Būtų už jį pastovėję, daug beprasmių dirbtinių problemų, kurios šiandien atvedė į skurdą, karą, chaosą, politinį ir teisinį nihilizmą, Lietuva būtų išvengusi.
  Deja, žmonės to nesupranta, o politikai bet kokia kaina stengiasi pažangesnius konkurentus šalinti iš savo lūkesčių karjeros kelio. Netgi grubiai pažeidinėdami Konstituciją, pasitelkdami talkon dvasias, politine propaganda mulkindami liaudį ir nuolatiniais gandinimais ruso antpuoliu.
  Menkystos, kaip parazitai, visada kovoja su pažangesniais konkurentais, puikiai suprasdamos, kad užleidus pozicijas, šiltą ir sotų jų gyvenimą kitų sąskaita ištiktų krachas. O kaip savo sūriu prakaitų susikurti pragyvenimą jie neturi net žalio supratimo. Tai ir prilenda per visokias partijas prie valdžios lesyklų tokių tipelių, kuriems ne tik valstybės, bet net ir avinų bandos ganyti geras ūkininkas nepatikėtų.

  Thumb up 16 Thumb down 1

  • karma anksčiau ar vėliau pasiveja, tai dabar jau pasivijo socialdemokratus ir mina ant kulnų konservatoriams

   Thumb up 11 Thumb down 1

   • P.s. Ką besakytumėte, bet politinių banditų be jokios kaltės nušalintas Prezidentas R.Paksas kur kas patriotiškesnis, įžvalgesnis, sveikiau protaujantis ir charizmatiškesnis už abu Landsbergius, Grybauskaitę, Skvernelį ir Karbauskį kartu sudėtus.
    Šitam ištvermingam žemaičiui Lietuvos politikų bandoje alternatyvos kol kas dar nėra.

    Thumb up 17 Thumb down 2

 11. Juokinga. Kai jau ant politinės lavoninės slenksčio stovi, prisiminė kad partijoms reikia turėti žmonių gebančių valdyti valstybę. Iš kur juos imsite, ponai? Kas stos į tą jūsų mirštantį darinuką? Ypač ką nors galintis? Šaukštai po pietų, ponai.

  Thumb up 6 Thumb down 9

  • valstiečiai praėjusią kadenciją turėjo vieną seimo narę, o dabar?
   taip, kad cha cha

   Thumb up 6 Thumb down 3

   • Valstiečiai praėjusią kadenciją turėjo vieną Seimo narę Baškienę. Kuri nei vieno karto nepasielgė nesąžiningai, nei karto nebalsavo prieš paprastų skriaudžiamų žmonių interesus. Nei vienos dėmelės jos Seimo narės biografijoje! Tai taip pat prisidėjo prie LVŽS laimėjimo rinkimuose.
    O jūs ką turite? Pūką turite. Gražulį turite. Kuris beje, kaip Seimo narys visai neblogas, bet atsakingų pareigų jam geriau nepavesti. Pirmiausia tai kokia iš viso ta jūsų ideologija? Kieno interesus ginate? Juk tie patys liberalai, tik kitaip pasivadinę. Tai kodėl žmonės dar kartą turėtų jumis pasitikėti?
    Užsiaugins jie matote, 800 atsakingas valstybės pareigas galinčius atlikti žmones. Iš kur? Pradžiai nors vieną tokį užsiauginkite. Arba jūs nesuvokiate nei kas ta valstybė, nei kas atsakomybė. Kita vertus, iš kur jiems (visiems sisteminiams) tai suvokti, juk valdininkijos atsakomybės iki šiol pas mus nėra.

    Thumb up 8 Thumb down 4

     • O Petras Gražulis daugiau klounas, ne tik partiečiams, bet ir visam seimui linksminti, nei politikas.
      „Už Lietuvą, vyrai“! O už ką moterys?
      K.Pūkas, nors penkis kartus ženotas, bent jau merginas linksmina jas pakibindamas, o Petras net nuo savo vienintelės ir nepakartojamos pabėgęs jokios žaliaakės nebesusimedžioja.

      Thumb up 1 Thumb down 1

    • Zemaitaitis geras , doras politikas. Tikim , kad Jis isves partija i prieki. Teisybe triumfuos. Prezidentas Rolandas Paksas buvo apkaltintas visai nekaltai, kas domisi politika, tas zino. Neprileido prie rinkimu, nes bijojo. Gerai padare, kad atsitrauke is politikos, zmogui sveikata ir seima brangiau, atsibodo kovoti. Sekmes naujam isrinktam pirmininkui.

     Thumb up 8 Thumb down 5



 
Video reportažas



Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas










Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...