Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugpjūtis 3 Antradienis
 

Turėtume sunerimti – mus jau bando persekioti už nuosaikias tradicines moralines pažiūras [Pasaulėžiūros GESTAPO belžiasi į Lietuvą]

2019-06-06 12:31 | Naujienos | Komentarų (33)

Prof.habil.dr. Gediminas Merkys. KK nuotr.

Prof.habil.dr. Gediminas Merkys

Komentaras dėl 15min.lt straipsnio „Įvertino Krikščioniškosios kultūros instituto informaciją apie „Baltic Pride“: neapykantos kalba“

Peržiūrėjau aš tą krikščioniškos kultūros instituto (KKI) peticijos prieš gėjų eitynes tekstą. Siūlau pirminį šaltinį– trumputę peticiją- perskaityti visiems: https://kki.lt/portfolio/peticija/

Peticija labai trumputė, formuluotės mandagios, nuosaikios. Nesunku tarp eilučių perskaityti, kad idėjiškai peticija tiesiog remiasi tradicine pasaulėžiūra. Tradicinė pasaulėžiūra ir yra tradicinė. Ji patikrinta kelių tūkstančių metų mūsų civilizacijos istorijos tėkmėje. Tradicinė pasaulėžiūra iš principo nėra kokia nors radikali, agresyvi ar kenkėjiška. Tiesiog trumputėje peticijoje mandagiai suabejota visuomenine, moraline ir politine gėjų eitynių verte. Pareiškiama tokio tipo renginiams nepritarianti nuomonė. Peticijoje keliamas klausimas dėl galimos eitynių kolizijos su mūsų šalies teisės aktais ir Konstitucija. Peticijos autoriai apdairiai pavartoja sąvoką „galimai“, jie sąmoningai atsisako kategoriškų vertinimų.

Deja, vieša institucija – Žurnalistų etikos inspektorius – konstatavo pažeidimą ir nusprendė KKI įspėti. Paskirtą nuobaudą – įspėjimą – galima per 30 d. apskųsti administraciniam teismui. Ką mes akivaizdžiai matome? Už nuosaikų, mandagų nuomonės, paremtos tradicine pasaulėžiūrą, pareiškimą instancijos Lietuvoje jau taiko sankcijas. Kol kas labai nuosaikias, neturinčias jokių realesnių teisinių pasekmių. Kita vertus, jei minėtas Institutas sykį iš tiesų suklystų, pareikštų neapgalvotą, realiai įžeidžiančią, diskriminuojančią nuomonę, tada būtų prisimintas ir ankstesnis pažeidimas. Kalba eitų apie recidyvą ir sankcija jau būtų griežtesnė. Manau, ieškoti teisybės tesimuose būtų beprasmiška. Jei pasitaikytų koks doroviškai adekvatus teisėjas, aukštesnės instancijos teismai patvarkytų sprendimą ir teisingumą taip, kaip reikia naujajai prievartinei genderistinei ideologijai….

Akivaizdu: Lietuvoje prasideda šliaužianti moralinė-dvasinė okupacija. Tradicinė pasaulėžiūra ir tradicinė moralė viešai, taip pat teisiniuose sprendimuose jau traktuojami kaip asociali elgsena ir deviacija. Tie, kas viešumoje išdrįsta tą pasaulėžiūrą, jos nuostatas įgarsinti, priminti, jau yra traktuojami, kaip netinkamai besielgiantys ir baustini asmenys. Tik laiko klausimas, kada Lietuvoje bus pereita prie griežtesnių sankcijų, sistemingo bauginimo. Pasaulėžiūros GESTAPO beldžiasi į Lietuvą. Mielieji, turėtume kažkaip tam doroviniam marazmui priešintis, reaguoti.

Komentarai

 

 

 
 1. Pabudote… kai 1996m. Per visas TV ir radijo laidas skirtas kandidatamas rinkimuose i Seima saukiau, kad taip nutiks, tada visi is manes saipesi, va dabar turim ka tburim…
  Jei ir toliau nesusivienisime ginti fundamentiniu prigimtiniu dalyku musu laukia Prusijos valstybes likimas… sekmes pabundant…

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Matau, kad prof. Gedimino perspėjimai mažai ką domina. Visi galvoja, kad Manęs neliečia ir visi klysta. To ir siekiama, kad niekas pradėtų nekreipti dėmesio, o po to bus, kaip Jiems reikia. Saugokimės, degradacijos pavojus jau ČIA.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 3. Homoseksualumo tema šiandienos pasaulyje – tai labai sunki, gili ir politinė tema. Tai nėra asmens laisvės, asmens lytinės pasirinkimo tema, kaip ją jie bando pateikti ir interpretuoti. Homoseksualumo propagavimas – bandymas giliai pakeisti žmogaus prigimtį ir žmogaus etiką, sukurti naują žmogų. Palaikantys šį tikslą, puikiai suvokia jo paslėptą tikslą: paversti žmones nesaugiomis, nestabiliomis, abejingomis būtybėmis, kurias lengvai galima būtu valdyti, nes jie tiksliai nebežinos, kas jie yra, kokia jų lytis: vyras ar moteris.
  Visiems turi kilti klausimas – kaip galima atimti iš žmogaus pagrindinę bazinę tapatybę, kurį yra priskirta asmeniui nuo pirmos užgimimo sekundės. Būtent bazinę, pirminę ir esminę: lyčių tapatybė, seksualinė tapatybė – vyrai ar moterys. Nuo vaikystės, vienaip ar kitaip, mes per vidinius ir hormoninius procesus, psichologinius ir socialinius reiškinius pradedame save suprasti, kas mes esame. Mums sako, ir mes girdime, mąstome ir jaučiame, kad esame berniukai, mergaitės, bernai ir merginos, vyrai ir moterys. Ir tik po kiek laiko pradedame suvokti kitą tapatybės lygį, taip pat vieną iš pagrindinių etninę – savas esi grupėje ar ne savas. Juk gimstame jau iškart lietuviais, rusais, žydais, latviais, kinais, indais. Tradicijos mumyse išugdo religinį tapatumą, kuris labai yra susietas su žmogaus moralę ir suaugę priimame politinį, pasirinkdami poziciją: kairusis, centristas, raudonas, baltas, konservatorius arba be jokios.
  Homoseksualų smūgis nukreipiamas visais lygiais, ypač į pagrindinius identiteto lygius – religinį, politinį, etninį. Liberalus pasaulis savo kruvinomis revoliucijomis, karais, totalinėmis propagandos formomis, ištrindamas šiuose lygiuose ribas, pavertė visus mus į vartotojiškąją visuomenę. Liko dar vienas paskutinis, vienas rimčiausių – tai lytinė tapatybė. Šiandien vyksta atviras karas su etika, prieš kultūrą ir istoriją pasaulyje, ir kaip matome, pradedama nuo vaikystės. Tai vykdoma visose informacijos erdvėse, mokyklose, darželiuose, nežinant tėvams, piliečiams. Vykdomi už mūsų milijonus projektai, ruošiamos metodikos, leidžiamos atitinkamos mokymo priemonės. Ir jei tai tęsis, jei mums nepavyks, tada mūsų anūkai turės gyventi kitokiame pasaulyje.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 4. Į Dievą jau kreipkimės tiesiogiai ,be tarpininkų- Vatikano tarnų, nes jau iš jų paguodos kaip ir nebebus

  Thumb up 10 Thumb down 0

 5. Ačiū už puikų straipsnį. Kas vyksta Lietuvoje atspindi mūsų tautos išprusimo lygmenį dvasinėje plotmėje. Tamsa tirštėja, todėl kad žmonės neieško šviesos ir tiesos. Melskimės, ieškokime Dievo pažinimo, eikime tuo keliu , kurį nurodė Kristus ir Dievas veiks, Šventas Raštas sako:” Kai tamsa apims žemę, Viešpats pakils virš tamsos ir sudrebins tamsą Savo pasirodymo spindesiu”, nes žmogiškomis jėgomis nugalėti dvasines tamsos jėgas neįmanoma. Mūsų pareiga melstis ir prašyti Dievo veikimo Jo sukurtame pasaulyje…

  Thumb up 16 Thumb down 0

 6. Panašu, kad netolimoje ateityje neteksime ne tik žodžio laisvės, bet aplamai turėsime apsimesti gėjais, kad nebūtume persekiojami. Tradicinės orientacijos žmonės – Vienykimės!

  Thumb up 36 Thumb down 0

 7. Visais gyvenimo laikais blogis, keistenybės, NLO, filmai su smurto elementais , dabar kažkokie lgbdtkp………. daro savo juodą darbą , bando savo neįgalumą pateikti kaip normą. Tikrai tikiu, kad visokių žmoniu yra ir kad jie, kaip ir visi turi teisę gyventi. Bet aš nemačiau nei vieno parado kad kokia nors bendruomenė eitu ir demonstruotu save norėdama pasirodyti, reikalauti išskirtinų teisių savo fantazijoms patenkinti. Visada buvau ir busiu už tradicines vyro ir moters šeimas.

  Thumb up 28 Thumb down 0

 8. Jau seniai rašiau , kad nuo PYdarastijos iki pedofilijos tik vienas žingsnis ….
  Senas PYdarastas Simonko tai patvirtino duodamas interviu ,,Delfi,, korespondentei ….
  Jis inirtingai priešinasi prieš žalingo poveikio įstatymą prieš vaikus ….
  Vaikas skaitosi iki 14 metų …
  Psichinį ligonį jau ant mažamečių vaikų patraukė ….

  Thumb up 21 Thumb down 0

 9. rusijoje jau suiminėja žurnakistus,bet ne propagandoistus,kurie zombina žmones…Šenderovičių buvo suėmę…kitą “meduza” žurnalistui pakišo narkotokus ir suėmė…saugokitės…..nes gali ir pas mus ivykti,nes kol neturim demokratinės teisėsaugos,buvusieji(kol neišviešinti KGB sarašai,visko gali prisigalvoti)…pas juos ich tam nietu,,,..nebuvo pedofilijos,tik latvijoje buvo,ir pasakė kur keliai veda…nebuvo ČZV kalėjimų,…ich tam nietu.,….bet tik milijonas žalių” isisavinta”..juokiesi ,kad net kai kas TV “gruzijoje ” nusipirko…tai ne,leičia mūsų…nes kai ATEIS MŪDSŲ,N E B E B U S KOA M GINTI…TAD PATS LAIKAS ….PASAKYTIK DIRBAT ,ARBA KAITA….29 METUS MOKAMA ,ALGA,O DIDŽAIUSI VALSTYBĖJE NUSIKALTĖLIIA MERGAITĖS SENELIAI ,”teroristė” EGLUTĖ KUSAITĖ,…net profesorei Bloznelytei itaisė teistumą…NIEKADA,nedovanosim už tą m e l ą…….kas atsiprašys Kazėnienės,Venskienės,prof Bloznelytįs ir kitų…kada pagaliau išviešins KGB sarašus,tada gal žinosim,kas kenkė |Lietuvai…LATVIAI TAI PADARĖ……todėl mes nuo galo – A N T R I………O PROKURORAI LABAI- G U D R A U J A kaltindami prezidentę…….net kURIS PASAKĖ ,KAD BUVO ČZV kalėjimai….

  Thumb up 17 Thumb down 0

 10. Pastaba ar pastebėjimas ką užrašė profesorius Gediminas Merkys, tai jau ne pirmas rimtas signalas tautai, tyliau už vandenį plaukiančiai pasroviui, kur ją neša nauja blogio banga homoseksualizmas. Jam pasipriešinti, rodos, nėra jokio šanso. Dar sovietmečiu girdėta, kad yra stipri pasaulinė organizacija (kaip kokie Masonų ložė ar krikščionybės doktrinos), kuri remia štai tokias viešas akcijas, nepriimtinoms gyvenimo normoms plisti ir griauti moralės bei pasitikėjimo pamatus. Negaliu sakyti, kad tai panaudotas naujas “priešiškos šalies” ginklas, naikinantis stabilias visuomenes ir įnešantis chaosą valstybėse, bet kodėl gi ir apie tai nepamąstyti, juk Europa jau turi didžiausią pasaulyje pabėgėlių bangą, kurią “organizavo” neprietelių stovykla. Tokiu atveju, ar tai ne Valstybės reikšmės klausimas,- ta, rodos, iš pirmo žvilgsnio nekalta gėjų eisena, jau sukivirčyjo lietuvių tautą, tai kodėl mes turime į tai ramiai žiūrėti? Manyčiau, dar ne viskas prarasta ir turime laiku sustabdyti šį lietuvių tautai nepriimtiną invaziją ir kreiptis į LR Konstitucinį teismą, kad jis išaiškintų ar tokio pobūdžio demonstravimas atitinka Lietuvos konstitucijos moralės nuostatas.

  Thumb up 31 Thumb down 0

 11. “prie ruso buvo geriau”, vat tuomet tai buvo ir “tradicinė pasaulėžiūra ir tradicinė moralė”…

  Thumb up 6 Thumb down 9

 12. Pagal senovės išmintį nukrypimai atsiranda dėl to kad piktnaudžiaujama tuo kas skirta vaikams pradėti. Ir kuo labiau padaugini, tuo nukrypimai baisesni. Bet šias ligas pasirodo jau šiais laikais gydo.

  Thumb up 23 Thumb down 1

 13. Ko daugiau gero begalima tikėtis iš vis labiau amerikonizmo dvoku prasmirstančios Lietuvėlės? Negalvokite,kad naujas preZidentas ką nors gero visiems žmonėms padarys – jam to neleis Užatlantė ir kai kurios europinės jos klusnios vasalės.Jis taip pat turės šokti pagal USA dūdelę.Ir tai tęsis kol neišsirinksime daugumai žmonių tarnaujančios valdžios,kol Tėvynė,pilna to žodžio prasme,netaps laisva,nepriklausoma valstybe.Bet ar Veršių,Runkelių šalyje,kur daugiau nei pusė žmonių neina į rinkimus balsuoti,tai įmanoma? O tai pasiekti gali tik valdžion patekę tikros kairiosios jėgos-jokiais būdais ne dešinieji konservatoriai,liberalai,socdemai bei kiti į juos panašūs.

  Thumb up 27 Thumb down 5

 14. + =2 , O tai šeima , ar šūdmaliai ? ……. Paaiškinkite man kaimiečiui …

  Thumb up 11 Thumb down 1

 15. “sunerimti”?pries trisdesimt metu nereikejo uzsileisti,bet gi ne tarnas,jankiu tarnas ir jevropos iskrypeliu tarnai kitaip negali,ir ne sunerimti o saukti “karaul”,tik deja neprisisauksi nieko,visus apsykom,o tiems kuriems laizom siknas sitie nepades ar tu “sunerimsi”ar net sauksi,kaip sakoma durno runkelio balsas neina niekur

  Thumb up 25 Thumb down 3

 16. PASKAITKITE L.Diena , didelis straipsnis su irodymais ,,,,,, Kaip ligą padarė norma ,,,,, ,
  Patys psichiatrai pripažysta , jog išbraukti Pederastiją iš ligų sarašo tai buvo politinis sprendimas , o ne medicininis …..
  Psihiatrai tai padarė politikų verčiami o ne iš medicinos pusės …..
  PY-darastai visada buvo ir bus ligoniais …

  Thumb up 48 Thumb down 1

 17. Sekantis žingsnis pedofilija?
  Lietuvoje turi atsirasti lyderiai, kurie organizuotų įvairius renginius, eitynes palaikančius ir propaguojančius natūralizmą, kitaip tariant – atntigėjišką judėjimą.

  Thumb up 46 Thumb down 1

 18. Ligonius iskrypelius reikia gydyti! Negalima tyleti ir toleruoti! Tolerancija tai kelias i degradacija!

  Thumb up 55 Thumb down 1

 19. Anksčiau gaudė ir sodino anti tarybinius, antikomunistinius elementus, dabar antigėjinius.

  Thumb up 47 Thumb down 1

   • Jau išlindo vienas kitas, bet čia nedaug jų.Daugiausiai pasireiškiančių Lt ryte, Delfi, kuriame karaliauja LRT Lryte ,Delfyje, kur dabar karaliauja tas plikis, na tas ,kuris už mokesčių moketojų pinigus Ukrainoje po upes trankėsi

    Thumb up 3 Thumb down 0

 20. Kaip tą gėjiškumo invaziją suderinti su krikščionybe, kur čia Dievo vieta?

  Thumb up 39 Thumb down 1

  • V.Ladui
   Dievą galima stumdyti kaip šaškę.Esant reikalui biblijoj galima būtų rasti vietą,kurią išmintijus padaryti išvadą,kad sk PI Yra dieviškas,reiškia ir 3.14de rastai yra dieviški.
   O kuom blogesni PEDOFILAI,ZOOFILAI.? Na NEKROFILUS galima jau db galima įteisinti,nes jie niekam blogo nedaro,nedarko žarnų,neatidarinėja smegenų dėžučių ir tt.

   Thumb up 8 Thumb down 1

 21. – Ar čia yra gejų ?!
  – taip !
  – tai zinokite, kad as ju nekenciu !

  Tai kas auksciau parasiau J. Coleman pasakojimo pagrindu:
  Politikuojantis atejo i papludimi kazkur JAV…ir sako:
  – Ar cia yra kas nors is vyriausybes ?
  – taaaip !
  – tai zinokite,- as jusu nekenciu !

  Zemiau kartoju savo komentara skelbta kitoje KK temoje (su mazu pakeitimu):

  Algirdas Gustaitis JK(UK)

  2019-06-05 21:12

  ______PASAULINE LGBT (CHAZARU NWO) BULDOZERIO INVAZIJA______
  arba,
  ______LGBT – VIENA IS NWO DIKTATUROS PASAULYJE IDIEGIMO KRYPCIU_______

  Delfi’nariume, to ‘desiniuju bei liberalu tiesos skelbejo Jakilaicio temoje apie LGBT, norejau ikelti komentara, deja neleido net pakartojant iejima…
  Jis buvo toks:
  ””Jokiu teisiu LGBT nereikia ir nereikejo suteikti ! Nereikejo jai isvis leisti veikti Lietuvoje ! Yra didziulis pavojus, kad jie yra vienas is keliu ”trojos arkliu”, kurie pakeis Lietuva neatgaivinamai. Jau turi bedu kai kurie miestai JK, kur netgi musulmonu vaikiukus vercia mokytis apie LGBT ir seksa. Tiesiog prievartauja zmones valstybe del tu geju-iskrypeliu teisiu, prievarta viska apie ju iskrypusi gyvenima ir juos, grusdami netgi maziems vaikiukams i galvas. As pvz, nenoriu girdeti nieko apie juos…, kaip ir jie apie mane ir mano ‘sekso’ budus naturalu ?!. Jie nenori girdeti apie mano gyvenimo problemas, o persa savo israstas problemas visam pasauliui, nors to nieks neprašo… Dauguma zmoniu ir ypac Rytuose,- postkomunistineje civilizacijoje, nenori girdeti nieko apie juos ir ju matyti… Na kaip jums patinka ju paradai ?! Juk iskrypeliskos aprangos,- vyrai ne vyrai, mergos lyg baidykles. Maciau JK daug kartu. Maciau ir traukinyje ar METRO juos ‘vyrus’ ar ‘merginas’ besiglamonejantis viesai. Juk tai yra ju invazija, issukis, okupacija ir musu ne-geju teisiu bei kulturos aneksija, ju teises yra ju totalitarizmas musu atzvilgiu ! Juk JK yra mokyklu kur mergaitems jau neleidzia buti mergaitemis; neleidzia vilketi sijonu nes tai gali zeisti gejuku ar tu ”tarpines lyties”, jausmus, teises. Bet juk tai yra kuo akivaizdziausia iliustracija kad valdzios tarnaujancios (kazkodel ?!) LGBT Org, privercia mus ne-gejus paklusti visuotinei geju, sugejizuotos kulturos, etikos, istatymo, mokymo ir elgesio tvarkai, o gejus nevercia bent kiek elgtis pagal didziules daugumos ne-geju gyvenimo ir pageidavimu taisykles ! Absurdas – jei leisite jiems tai ir toliau, neteksite visos savo gyvensenos budo ir keliu…- turesite gyventi pagal visai kitokio geju ir transvestitu pasaulio satanistines taisykles…
  JK neleidziamos diskusijos apie gejus – kodel jie yra, kodel ginami, pleciama ju org ir finansuojama, neleidziama kvestionuoti nei ju genetikos nei ju iprociu igijimo ar prigimimo… Isvis – tiktai brukama visa tai lyg neabejotina tiesa pvz apie vogima ar zudyma, kada kiekvienam aisku jog vogti ir zudyti yra nevalia…
  O juk LGBT org ir jos didziulis isplitimas yra ypatingai neaiskus, itartinas ir abejotinas klausimas, kuris lyg kazkokio nezmonisko karo gresme nukrinta zmonems ant galvu… O juk netgi ir karas yra suprantamesnis dalykas, kai aisku jog tai yra aiski agresija… Betgi buldozerinis LGBT pletimas ir musu ne-geju gyvenimo keitimas pagal ju netgi anti-Biblijini gyvenimo buda, o ne tik kazkokia issigimusi ju elgsena, yra kuo aiskiausia pasauline agresija tradiciniu ir klasikiniu Zmonijos atstovu atzvilgiu, kadangi netgi bandyti suprasti kas vyksta yra neleidziama, o tik prievartaujama musu samone ir visa kita… Kodel asmeninis tradiciniu zmoniu gyvenimas yra valstybes ir geju kisimosi objektas, o geju gyvenimas yra absoliuciai neleidziamas kistis, kvestionuoti ir diskutuoti. Kodel valstybe palaiko geju psichologine prievarta ne-gejams, o ne-gejams jau darosi netgi pavojinga zodi GEJUS, vartoti…, kadangi ji istarus,- ziurek tik kad netolies idiotai progejiniai fanatai neiskustu ir nesestum i cype, kaip netolerantas ir neapykantos skleidejas. Na, o jei netolies kas is valdziu ar policijos pasitaikys, tai vien uz zodi GEJUS, gali buti sulaikytas, nes ras kuo apkaltinti ar prides antra zodi, kuris ‘irodysi jog tu skleidi hate (neapykanta) ir netolerancija tu ‘geju’ atzvilgiu…
  Menu vadinamus sovietu laikus. Tada ”visuomenes mokslas’, zurnalai, TV ir visa kita skleide zinias apie meile, mena ir reikme myleti. Ne, ne siaip sau tik fiziskai ! Tada suvokimas meiles, buvo dvasinis. Tada iskrypimu neskatino, o net ir apie seksa kalbejo taip lyg butu ne seksas, o kuniska meile iseinanti – ”is dvasines meiles” !. Dabar skleidziama jau ne ”apie meile”, netgi dar tik vaikams (dar ne paaugliams, netgi !) daug daugiau ziniu ir geju slovinimo, porno tipo ziniu apie lytini pasitenkinima, kuris diegiamas lyg jaunimo gyvensenos kultas salia ”zoles’ vartojimo…
  Bet juk tai tik dalis bjaurasties plustancios is vakaru…
  Naikinama zmonija, tautos ir visa kita, kas dar kazkiek buvo islike sventa musu sirdyse, sielose, dvasioje ir visur musu gyvenime…
  …Manau tegul jie sau gyvena, bet tikrai tegul nesimato ju lyg manes nesimato jiems… Ir nereikia ju gyvensenos ir elgsenos modelio pirsti ne-gejams, nereikia spartinti musu visu susinaikinimo kadangi jis ateis ir be to… Spartinti tai yra neabejotinai – idiotiska !
  Neturi buti kaip yra dabar; kas yra valdziose normalios pakraipos ir moralumo, tai taji visaip bandoma sukompromituoti…netgi isgalvojant kaltinimus…, o jei kas nors yra gejus ten, tai nors ir buves maoistas, komunistu bosas ar ex’KGB’istas, tam atviri keliai jokiu kritiku viesai !
  …tie yra ELITAS ?!
  Pilna tokiu pvz ES, JAV…- bent jau Lietuvoje, tai turi baigtis.
  REIKIA PRIESINTIS IVAIRIU ANTITRADICINIU ‘KULTURU’ DIEGIMUI !

  Thumb up 62 Thumb down 1

  • Labai ilga poema…….neįveikiau
   +uždėjau,kadangi priš pabaigą pamačiau sakinį,kad nereikia spartinti susinaikinimo……

   Thumb up 15 Thumb down 1

   • Iskart po grizimo po darbo, jis ”uzverte” ja ir vel…
    Po viso to ji jam ir sako:
    – zinai, jau senokai nebe tu mane patenkini…
    – kaip tai ? O kas patenkina ?! Gal koki job… isitaisei jau ?! Na tu pribaigei mane…!
    – ne, ne, nepsisigalvok tu fantaziore ! As pati pasitenkinu.
    – kaaaA ?1 A tai ka as cia veikiu kasdien grizes po darbo ?!
    -…ai, ne tau suprasti…
    – bliamba,- sakyk kas tave patenkina arba as tave…
    -…na gerai gerai… na tu darai darai, bet vis per greit…as nedadtraukiu vis… Bet va kaip ir siandien, tau sukaukus as irgi sukaukiu kartu is dziaugsmo, nes salia ant stalo vis pamatau tavo uzkaltu euru kruvele… Tada sakau pati sau,- na baigiu…, pasitenkinau jau… Ir kai tu pagalvoji kad tas mano suvaidintas orgazmas kyla del to tavo darbo grizus, as nesakau tau kad ”pasitenkinau” lyg ta, kurioms uzmokama…
    …na pasijuntu taip, kai pagalvoju po to…
    O tu sau mintyse po viso sito, budavo vis, kad uzsiskaitai viena pergales taska sau…
    – nuuUUU bliamba,- tikrai tu mane uzmusei ! aina na… Einu i bara… Neeera zooOodziUUUU…!!!

    Thumb up 1 Thumb down 1

 22. Jau dabar persekiojami Lietuvos žmonės ne tik dėl krikščioniškųjų nuostatų, bet ir politinių įsitikinimų. O ir normalių, objektyvių žurnalistų dabar retai sutiksi. Daugiausia yra parsidavę prostitutai. Jie ir gina prostitucijos etiką

  Thumb up 46 Thumb down 1

 23. kad ivyktu tai ,kas vyksta sendien ,reikejo nebuti kurtiems ir akliems,ar apsimesti esanciais tokiais,jau gerokai anksciau.Pasaulinis zydu slaptas suvaziavimas,pries desimti metu pasisake,jog planetoje zemes gyventoju per daug ir dar sparciai daugeje.Buvo slaptai netgi ivertinti skaiciai,kad aptarnauti zemeje optimalaus skaiciaus ,t.y. milijardo zydu uztektu puse milijardo vergu.ir kaip matome tie slapti nuosprendziai vykdomi uoliai.jau netgi pagarsinta,kad 2050 metais Zemes gyventoju sparciai sumazes?? Ar tai ne realios prognozes???Juk per ismetamaja anga kol kas vaikai negimdomi???

  Thumb up 33 Thumb down 1

  • Sveiki. Per ismetamaja anga vaikai negimdomi, bet per ta anga ir neisgydomu ligu pasigauna.

   Thumb up 31 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...