Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 27 Ketvirtadienis
 

Tūkstančiai žmonių palydėjo nuo pedofilų klano rankos kritusį D.Kedį į paskutinę kelionę

2010-04-24 19:49 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (262)

Tūkstančiai žmonių pagerbė nuo pedofilų ir prokurorų plano kritusį Drąsių Kedį (KK nuotr.)


Giedrė Gorienė

“Kokio jums reikia vainiko?” – paklausė gėlių parduotuvės darbuotoja, kai, išvažiuodami į Drąsiaus Kedžio laidotuves, užsukome vainiko.

Pasakiau, kad violetinių gėlių. Ir su užrašu: “Drąsiau, nors tave nužudė, bet tu likai gyvas mūsų širdyse. Tegul dega žemė po žudikų kojomis”.

Sužinojusios, kad vainikas – Drąsiui Kedžiui, gėlininkės puolė nešti gražiausias gėles vainikui…

Dešimtą valandą Garliavos bažnyčia – pilna žmonių. Čia aukojamos mišios už Drąsių Kedį. Mažoji Drąsiaus Kedžio dukrelė sėdi Neringai Venckienei ant kelių, stipriai prisiglaudusi prie jos krūtinės ir tvirtai rankomis apkabinusi tėvelio sesers kaklą…

Vienuolikta valanda. Liko dar dvi valandos iki karsto su Drąsiumi Kedžiu išnešimo iš laidojimo namų, o gėlės ir vainikai jau netelpa laidojimo namų salėje – klojami šalia laidojimo namų. Žmonių gyva eilė, galo nesimato – žmonės vis eina, eina ir eina…

Tarp žmonių – revoliucinės nuotaikos. Kalbama apie Kirgiziją…

Tarp žmonių žmonės atpažįsta LNK televizijos laidos “Abipus sienos” operatorių ir pradeda vyti jį lauk iš laidotuvių. Moterys pasiruošia skėčiais išvaryti V.Gaivenio laidos operatorių, tačiau to neprireikia – jis pasitraukia. Tačiau tuomet žmonės dar nežino, kad čia, į Drąsiaus Kedžio laidotuves, atsiųsti du šios televizijos laidos operatoriai. Žmonių išvytas V.Gaivenio operatorius bando užsilipti ant šalia esančio garažo stogo, nuo kurio laidotuves filmuoja kitų televizijų operatoriai bei fotografuoja fotografai, tačiau ir iš čia V.Gaivenio operatorius išvejamas. Žmonės ir kolegos žurnalistai labai aiškiai parodė V.Gaiveniui, kaip vertina jo laidas.

Žmonės plūsta nesustodami. 12 valandą nuo Kauno pilies pajuda kelių šimtų automobilių kolonija į laidotuves, link Garliavos pajuda rokeriai. Tačiau policija, išsigandusi vis daugiau į D.Kedžio laidotuves plūstančių žmonių, užblokuoja kelią Aleksote ties „Maxima“ ir laidotuvių dalyvių nepraleidžia. Garliavoje taip pat keliose sankryžose užblokuojamas eismas, kad žmonės neprivažiuotų prie kapinių.

Tačiau žmonės ir toliau renkasi… Susirinkusieji bando prisiminti, kada dar yra buvusios tokios laidotuvės, kad būtų prisirinkę tiek žmonių, tačiau neprisiminė. „Net kunigo Ričardo Mikutavičiaus laidotuvėse tiek žmonių nebuvo“,- kalbėjo žmonės.

Disidentas Petras Cidzikas sakė manąs, kad į Drąsiaus Kedžio laidotuves susirinko apie 20 tūkstančių žmonių. „Tikrai ne 10 tūkstančių – kur kas daugiau“, – sakė disidentas.

Ant Drąsiui Kedžiui skirtų vainikų labai aiškiai atsispindėjo žmonių nuotaikos: „Drąsiau, tu esi Lietuvos didvyris“, „Pedofilų ir prokurorų auka“, „Tavo kilnus tikslas išliks amžinai atmintį“, „Didvyriui Drąsiui Kedžiui nuo Lietuvos patriotų“, „Drąsiau, dėl savo dukrelės paaukojai gyvenimą“, „Ilsėkis ramybėje, Dievas jiems bus teisėjas“, „Drąsiui, kritusiam nelygioje kovoje su „kirminais“, „Tautos didvyriui Drąsiui“, „Gindamas savo dukrelę, gynei visą Lietuvą“ , „Kovotojui už teisybę. Tave gerbiantys žmonės“, „Tavo skriaudikai kentės“, „Kritusiam nelygioje kovoje su pedofilų klanu“ ir t.t.

„Tiek žmonių buvo tik per Sąjūdžio mitingą Vingio parke“, – kalbėjo žmonės.

Kapinėse nešant karstą su Drąsiaus Kedžio palaikais, žmonės plojo savo tautos didvyriui. Kur tik bepažvelgsi, kiek tik akys aprėpė – žmonių jūra. Aplinkinių garažų stogai taip pat buvo pilni žmonių…

Atkuriamojo Seimo deputatė Rūta Gajauskaitė paskaitė Drąsiui Kedžiui į paskutinę kelionę palydėti skirtas eiles, žmonės į karsto duobę metė gėles…

Žmonės verkė ir siuntė prakeiksmus Lietuvos prokuratūros vadovybei… Žmonių prakeikti buvo ir Andrius Ūsas su L.Stankūnaite…

Po laidotuvių žmonės nunešė violetinės spalvos gėlių prie Kauno apygardos prokuratūros – šitaip buvo parodyta prokurorams, kad tai jie kalti dėl Drąsiaus Kedžio mirties.

Tautos didvyriu laikomas Drąsius Kedys amžinojo poilsio atgulė Garliavos (Jonučių) kapinėse.

2010-04-24

Komentarai

 

 

 
 1. Make your free school and work plan on the web. Onlineschedulebuilder’s online plan producer is a simple approach to quick make proficient plans without any expense. No installments and no information exchanges. Only a powerfull instrument that is redesigned constantly. Make your calendar in the matter of minutes.
  schedule maker https://groups.drupal.org/user/2601463

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. I do enjoy the way you have presented this particular difficulty and it does indeed supply me some fodder for thought. However, through what precisely I have observed, I simply trust when the remarks stack on that folks remain on point and in no way embark on a soap box associated with the news of the day. Still, thank you for this superb piece and even though I do not go along with this in totality, I respect the perspective.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. I have to say that for the past couple of hours i have been hooked by the amazing posts on this website. Keep up the wonderful work.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Thank you for an additional terrific write-up. Exactly where else could anyone get that kind of details in this kind of a ideal way of writing? Ive a presentation subsequent week, and Im to the appear for this kind of information and facts.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. This info does seem new but usually takes some time walking on on the internet, I have to admit that I enjoy

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Just want to say your article is as amazing. The clarity in your post is just great and i can assume you’re an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please continue the gratifying work.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Very well constructed posting, and i also at this time understood which some organizations tend to be likely than people (because everyone is exclusive) would likely share the identical thought. Do you save this blog working well.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Turime vienitis ,kad ateityje taip neatsitiktų mūsų vaikams.Vienikimės gegužės 8 diena.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. 100% kad Drąsius Kedys buvo nužudytas. Ir tarp kitko labai paprastai, kad jokie ekspertai nebeįrodytų, jog Jis nužudytas. Kokius tyrimus bedarytų, visi rodys tą patį ”užspringo skrandžio turiniu”. CITUOJU: ”Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose ”osobovo naznacienija” . Taigi, priklausėm KGB ir mokėmės, be pagrindinių dalykų reikalingų užsienio žvalgybininkui, ir kovos menų bei įvairių gudrybių. Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Labai paprastai padaroma: alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli žmonės jį laiko ir užspaudus nosį į burną pila degtinę. Kvėpuoti nėra kaip, tau pila degtinėlę į burną ir nieko negali padaryti. Savaime suprantama, žmogus nuo didelio kiekio alkoholio tampa visiškai girtas. Tuomet, kad žmogus užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspauti pilvą, ir vėlgi laikyti užspaustą nosį. Viskas. Žmogus pradeda vemti ir taip užspringsta skrandžio turiniu ir miršta. Mirtis natūrali, nieko neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų, nes juk suprantama, kad žmogus spyriojasi. O tie sumušimai ir įbrėžimai atrodo kaip paprasčiausiai girtas žmogus nugriūtų ir susibrozdintų kažkur veidą ar kokią kitą kūno dalį. Taigi, viskas atrodo panašiai ir primityviai, net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad visvien niekas netirs – taip greičiau.” Mielieji, manau šis komentaras viską įrodo. Mano tėtis taip pat pasakojo, kad jo draugas tarnavo tuose sovietiniuose daliniuose ir jie žinojo šį lengvą ir visiškai paprastą būdą kaip nužudyti žmogų, kad niekas nesuprastų, jog jis buvo nužudytas. Manau į šį koemntarą mes ypatingai turime atkreipti dėmesį. Juk viskas taip sutampa! Drąsius Kedys užspringo skrandžio turiniu. Ant jo veido rasta įdrėskimų ir sumušimų – jis spyriojosi, taigi jam buvo kelis kartus suduota per veidą. Ir štai, jų pasidarbavimu Drąsius užspringsta ir miršta. O juk jo batai buvo visiškai švarūs. Tai jeigu jis pats eitų ten gerti, juk eiti reikėjo per purvynus, tai logiškai pagalvojus – batų padai turėjo būti visiškai purvini. O jie buvo visiškai švarūs! Vadinasi Kedys būtent šiuo būdu nužudytas kažkur ir tada atvežtas į tą vietą ir išmestas. Kitas pastebėjimas. Tos vietos žvejai kalba, kad jie matė, jog kažkokia ”krūta” mašina, berods caravele, atvežė kažkokį didelį juoda maišą ir išmetė į tą vietą. Žvejai pagalvojo jog tai šiukšles kažkas išmetė, todėl nekreipė dėmesio. O juk Drąsius ir buvo rastas gulintis ant ilgo juodo palto! Žmonės, tai viską įrodo! Būkite geri ir nelikite abejingi. Platinkite šį komentarą visur, kur tik įmanoma. Reikia, kad jį pastebėtų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Tikiuosi, jog geguzes 8taja diena 12h musu susirinks ne lygiai tiek pat kaip sestadieni, o dar daugiau.. Juk mes pazadejome testi Drasiaus pradeta zygdarbi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. susirinko dauk zmoniu i laidutuves bet kas is to Drasui jis jau negyva kada buvo rengiami piketai akcijos ir nuo pat pradziu kada jis dar buvo laisveja tada reikejo palaikyti eiti ir butu pamate pedofilai kiek zmoniu ji palaiko tai gal ir dabar gyvas butu buves butu gal pabijoje susidorot o ne kaip dabar susidorojo su juo ir jau niekas neirodis kad ne jis saude kad mire nesava mirtim jau nebeyrodysi.
  bet uztat dar galit padeti issaugoti mergaite venskienei nes su kedziu susidorojo tai dabar puls seseri ir visaip juodins dar nezinia kokiu isstoriju prigalvotu isgirsim.
  vien del pagarbos drasiui reikia pasistekt kad pedofilai nelaimetu galutinai neleiskim mergaites sugrazinti i ju ranka

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Sestadieni, tai buvo neapsakomai iskilminga Drasiaus kelione Anapilin.. Man, turbut kaip ir daugeliui Lietuvos zmoniu buvo didziule garbe, nors maza akimirka prisiliesti prie didvyriaus Drasiaus zygdarbio… Sestadienio ryte kaboje niurus debesys kartas nuo karto prapliupdavo, rodos nesdami zinia, jog gamta taip pat verkia del sio ryztingo vyro zuties.. Vidurdieny, kai zmones pradejo pluste plusti i Jonuciu kapines, rodos, savo vienybe, atkaklumu visi atsinesem saule:)…Dangus nusvito, saule akinamai mus silde tik tas nekantrus laukimas, kada galesime uzdegt zvakutes, padeti geles ant kapo ir savo vieninga malda pagerbti Drasiu ir jam sirdingai padekoti, vis zaide ir zaide musu veiduose neramiai.. Zmones vis pludo ir pludo nenustodami, rodos galo nebuvo..Vaizdas buvo nenusakomas, jausmas taip pat nepakartojamas..Maniau jau niekada Lietuva nepatirs tos stiprios vienybes kaip nepriklausomybes laikais kai visi kovojome akis uz aki pries blogi kol nugalesime, ar Baltijos kelio akimirkos..
  Drasius pradejo savo atkaklu zygdarbi ir tese ji iki galo, kaip buvo pazadejes sau ir mums, jog su pedofilu klanu kovos visa savo gyvenima, didvyris taip ir padare… Sestadieni visa susirinkusi nesuskaiciuojama minia, prie Drasiaus kapo irodeme tai, jog musu yra daugiau nei tu prisvinkusiu pedofilu irstvu, nuo siol mes mokysimes ir tapsim sipresni SUSIVIENYDAMI nei tie zmogedros , ir musu vienybe ir ryztas tuos sunsnukius vistiek NUGALES!Taip? Juk pasakos turi tik grazias pabaigas, o tikra pasakiska istorija su tokiu stipriu, ryztingu, atkakliu, nepakartojamu ir nieko nieko nebijanciu teciu, kuris gelbejo savo kudiki, tuo paciu visus Lietuvos vaikus, kuriu vaikystes buvo trypiamos ir niekinamos pedofilu klano, juk si istorija taip pat turi baigtis tik graziai, juk geris nugali blogi!.. Juk savo plojimais, po istartu zurnalistes Giedres Gorienes zodziu jog ji tes Drasiaus zygi ir visa purvina mela, netiesa, supuvusi klana iskels i viesuma, savo plojimais musu nesuskaiciuojama minia uztvirtinome plojimais ir savo pazada visa susivienijusi Lietuva ivykdisime.. Sestadieni Tautos didvyris skendo graziausiu geliu juroje, geles nusiplieske net ant tako nebetilpdamos, siltas zvakuciu rusenimas nusejo liepsneliu takeli iki pat vartu kurie vede prie musu legendos kapo, zmoniu minia dalinosi ispudziais koks buvo Drasius ryztingas vyras, nepalauziamai drasus ir atkaklus tetis nebijantis susikauti akis i aki su irstvomis, Drasiaus pazistami draugai pasakojo kaip jis dievino mazaja mergaite, globojo kaip angelas ja po savo sparneliu, buvo grazu matyti kaip rodos tvirti ir nepalauziami vyrai sluostesi asaru pedsakus nuo skruostu, o merginu plaukuose plazdejo violetiniai (Drasiaus spalvos)kaspineliai.. Visa minia jautriai isgyvenome dramatiska jau LEGENDA tapusio Drasiaus baigti, gaila, kad toks ryztingas vyra krito nuo pedofilų klano rankos, bet vistiek laabai ryztingai.. Nesuskaiciuojama zmoniu jura suvaziavusi is tolimiausiu Lietuvos krasteliu Didvyriui dekojo ir su Juo atsisveikinti pludo iki pat veliausio vakaro.. Drasiau, nuo sestadienio nesuskaiciuojama zmoniu minia nuo siol nesiosimes Tave savo sirdyse Tu tapai visos Lietuvos Legenda, nepakartojamas Didvyris, visos Lietuvos vaikuciu gynejas… Tikiuosi, jog geguzes 8taja diena 12h musu susirinks ne lygiai tiek pat kaip sestadieni, o dar daugiau.. Juk mes pazadejome testi Drasiaus pradeta zygdarbi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Pagrindiniai itariamieji ir uzsakovai —LAISVEJE! LIEWTUVA NE AVINU BANDA!,ACIU GERB.< PREZIDENTE! > ////////Visa tiesa apie garsiąją pedofilijos ir Kauno žudynių bylas bei atsakymai į visai Lietuvai ramybės neduodančius klausimus tiesiai iš įžymybių būrėjos Svetlanos lūpų – laidoje „Gyvenimas yra gražus“ jau šio pirmadienio vakarą 20.30 val. per TV3.//inf.Balsas.lt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Na gerai pagalvokim logiskai ar galejo Drasius nusauti teiseja Furmanaviciu ir Naruseviciene ….as atvirai pasakysiu… as visada galvojau, kad butent Drasius taip ir padare …..na isiutes tevas prirases kruvas skundu del jo vaiko prievartavimo ir pamates, kad vis tiek niekas nejuda is mirties tasko paeme taip ir padare ….na butu logiska taip manyti …..as manau, kad daugelis is jusu su tuo sutiksit. Is pirmo zvilgsnio viskas atrodo gana suprantama …taciau pradeda detis keisti dalykai nuo pat pirmuju dienu …..1.ginklas kuris legaliai isduotas Drasiui Kedziui (bereta) randamas prie Narusevicienes kuno….is kurio nebuvo issauta …..as nuzudau du zmones is kito ginklo … ir prie ju padedu savo ginkla???……??……ka cia reiskia ???….kas cia per konspiracija???……tai jeigu as atejau kazka nuzudyti is isitikinimo, kad sitie du zmones prisedeje prie mano vaiko prievartavimo ….tai as nuvalau ginkla, kad neliktu jokiu mano pirsto antspaudu, nuvalau visas kulkas, kad neliktu mano antspaudu ant issautu gilziu…. suseku tu zmoniu darbo laika…. ju iprocius ….kada jie iseina I darba…. viska gerai apgalvoju…. visus atsitraukimo variantus ….. ir tada tuos zmones nusaunu…..VIDURY BALTOS DIENOS, KAI ZMONES EINA I DARBA ?????…. ir is karto pasistengiu atsikratyti nusikaltimo irankio ….tokia butu logiska ivykiu seka …nes siais laikais vien nuvalyti pirstu antspaudus jau nebeuztenka, nes siuolaikine medicina gali nustatyti pagal DNR tyrimus ar as buvau prisilietes prie ginklo, net ir nuvalius pirstu antspaudus ….ir visa tai darau, nes zinau, kad mane policija itars siom zmogzudystem, nes as tuos du zmones kur ka tik nusoviau …. kaltinau prievartavus mano vaika, bet policijai reikes sita dalyka dar irodyti….ir del sitos priezasties pirmas dalykas ka as darau …tai as atsikratau ginklo is kurio buvo issauta…..(as net nekalbu apie tai, kad Usas su Stankunaite turejo buti numeris vienas ir numeris du) viskas butu ok, bet kokio velnio as padedu savo vardu legaliai isduota ginkla prie Narusevicienes kuno ….prokurorai sako, kad netycia pameciau ….na ok pameciau tai pameciau …..tebunie tai TAS NEITIKETINAS SUTAPIMAS ….zmogus kuris suplanavo zmogzudyste iki smulkmenu netycia pameta ginkla prie aukos ……WOW…..atleiskit gerbiami prokurorai, bet kad taip atsitiktu realiam pasaulyje….gyvenimiskoje situacijoje …paprasciausiai taip nebuna …na bet tiek jau to….. tokia oficiali prokuroru versija … na tebunie…..kam po velniu as nesuosi ta savo legaliai isduota ginkla kuris gali mane isduoti jeigu as ji netycia pamesiu???…..kokiu tikslu ????….jeigu as viska taip gerai suplanaves ????…..net nusipirkes autobusiuka ….apklijaves ji kelininku lipdukais ….pas Kedi viskas iki smulkmenu sugalvota …ir jis pameta ginkla ……nu uzmuskit prokurorai nu niekaip negaliu patiketi sita jusu versija….na bet gerai ….galbut tai tikrai tas vienas kartas, kai gyvenime taip atsitinka. 2.Is pat ryto nusaunamas teisejas …policija Stankunaitei pranesa, kad nusautas teisejas…..jinai skambina savo sesei Narusevicienei pasako, kad nusove JU PAZYSTAMA zmogu ir Narusevicienei Stankunaite pataisius, kad jinai jo nepazysta (nes sita biski protingesne negu sesuo ir tikrai zino, kad ju pokalbiu klausoma )…Naruseviciene eina toliau sau landzioti po interneta (neatrodo niekam keista, kaip zmogus taip ramiai elgiasi…tarsi zinotu kas vyksta….. kai pries nepilna menesi I policija parase pareiskima, kad Drasius Narusevicienei grasino nuzudyti)…po poros valandu pas Naruseviciene skambutis I duris …..Naruseviciene puola prie duru… jas atidaro lyg niekur nieko… o ten Drasius uz duru…… o labas Drasiuk ….uzeik gal kavytes isgersi kaip sekasi ….skambino Laima sake, kad tu teiseja kuri tu kaltinai prievartavus tavo dukra ka tik nupylei …..ir pagal prokurorus tada Drasius tik issitraukia savo ginkla ir tik…… pykst pykst …..ir Naruseviciene jau guli negyva…ir tada Drasius issitraukia kita ……savo legaliai isduota ginkla ( bereta ) ir padeda salia savo aukos ….na gerai buna susijaudines ir pameta bebegdamas…. bet palaukit, kad tas ginklas rastas ant laiptu salia aukos …..tai sakyciau, kad galbut graziai padetas vis del to …..o gal Naruseviciene duris atidare ……policijos pareigunams kurie atvaziavo jos saugoti nuo Drasiaus….ir tada buvo susaudyta ……na bet gerai tegul tai buna TAS ANTRAS SUTAPIMAS galbut ji nepaziurejo per akute ar per langa kas cia toks atejo….. ir atidare duris zmogui kuris ne per seniausiai nusove teiseja ……kas yra praktiskai turbut neimanoma ….kai zinai, kad pries kelias valandas buvo nusautas teisejas kuri Drasius itare prievartavus jo dukra…. ir dar kai zinai, kad jis dar ir tave pacia sake uzmus ir tu visai lyg niekur nieko atidarineji duris kam papuole……WOW ….gerbiami prokurorai……nu bet tiek to tebunie tas zmogiskas faktorius sudirbo ir si karta …..IR VEL NEITIKETINAS SUTAPIMAS ….na tiesiog neitiketina……kaip sauniai byla klostosi …..cia jau kaip lydekai paliepus – man panorejus gaunasi…..nieko net ir tirti nereikia viskas taip paprasta ….va du negyvi zmones …. va Drasiaus legaliai isduotas ginklas salia aukos ……jisai taigi aukai grasino, kad ja nuzudys ….praktiskai byla jau ir istirta ….tereikia tik surasti pati Drasiu…..arba is rusio istraukti, kai ateis patogus laikas, nes nuo pat ryto jau turim paeme mes ji ir laikom uzsidare. 3.Stankunaitei su Usu yra paskiriama VALSTYBES APSAUGA ??? dviems itariamiesiams……. pagrindiniams itariamiesiams pedofilijos byloje ….vienam vaiko prievartavimu-tvirkinimu…..kitai savadavimu yra paskiriama …..VALSTYBES APSAUGA…….zinot gerbiami prokurorai, bet nuo tos dienos as pradejau dazniau I veidrodi ziureti…… pradejau galvoti gal as nesveiko proto ….ar gal as susirgau kokia nors protine liga …… kur as randuosi …..gal as sapnuoju …….kas darosi su musu salim …… tu prievartauji vaikus ….ir tau dar paskiriama VALSTYBES APSAUGA ……..WOW……..ir vel kazkokie kosminiai …sveiku protu sunkiai suvokiami neitiketini dalykai vyksta….vietoj to, kad uz vaiku luosinima tu sedetum uz grotu tau is mokesciu moketoju pinigu yra paskiriama VALSTYBES APSAUGA ….. kainuojanti 30,000- 40,000 litu per menesi VIENAM asmeniui (siukslei) ir dar ta driske akiplesiskai pypauja, kad mes jai susimesim ir ji uz musu pinigus Afrikoj gyvens …… nuo tada pradeda po truputi virti kraujas .. 4.Praeina dar keli menesiai Drasiaus giminaiciai sulaukia skambucio is policijos, nes Drasiui reikes kito advokato, nes Venskus ginti jo negales ……kai gimines paklause ar Drasius sulaikytas …… atsakymas NE…..kai po keliu dienu paklausiama tai kokio velnio tu cia skambini ir klausineji kas gins Kedi ……atsakymas …..AI SIAIP …VAZIAVAU MASINOJ NEBUVO KA VEIKTI …TAI SUGALVOJAU PASKAMBINTI IR PAKLAUSTI ………visiskas totalus cinizmas brangieji prokurorai is jusu puses ……. absurdas paciu auksciausiu lygiu. 5.Randamas Drasiaus kunas …..suvestines tyli ….apie kitus lavonus pranesama …bet apie sita tylima ir vel NEITIKETINAS SUTAPIMAS……gimines kazkokiu neaiskiu budu randa lavona, ko gero vis del to dar ne visi pardave policijoj savo sielas ….pranese artimiesiams, kad gali buti, kad Drasiu rado, tik gimines isduot zmogaus nenori ….. per Drasiaus veida nubegus kraujo srove ….lupos sudauzytos, veidas nubrozdintas, palei aki sviezia melyne, kaklas melynem nusetas …….medicinos ekspertu isvada NE CIA NESMURTINE MIRTIS…. kad rasta 3.7 promiles alkoholio ir kokia alkoholio koncentracija tada turejo buti pries tai….. irgi jokiu papildomu klausimu ekspertam nekyla ……kad batu padai pas zmogu buvo svarus ….kai aplink klampsyne …… tyrejams del to irgi jokiu minciu nekyla…..oficiali versija…… prisigere zmogus, uzkando sokoladu, tada pasitiese palta po savim, Ikrito I zoles, atpyle smiges, atsikando zoles gabala is zemes ir uzspringo…….ir prie viso sito jis dar salia saves pasidejes ginkla is kurio nusauti teisejas ir Naruseviciene ……viskas BYLA BAIGTA….. visi ikalciai vietoj …………………. 6.cia gali apie TUOS ATSITIKTINIUS SUTAPIMUS parasyt visa knyga, bet turbut zvaigzdziu danguje maziau negu sancu, kad DRASIUS KEDYS ka nors nusove …. ar kad mire pats uzspringes zole…… 7.valstybe reiskia yra supuvus is vidaus ….. jeigu zmogus bandydamas apginti savo vaika nuo iskrypeliu turi PAAUKOTI SAVO GYVYBE, KAD APGINTU SAVO VAIKA ….. as tik noreciau paklausti tu zmoniu kurie cia rezisuoja situs ivykius …… kokiais jus paskutiniais idijotais ir visiskais debilas…… mus Lietuvos zmones laikot ???kad mes patiketume sita jusu visiska totalia nesamone …… as jums pasakysiu taip …. taip jus vis dar esat valdzioj kol kas, bet laikai pasikeite ir jau nebe tie laikai kur buvo prie ruso ……kai pasakydavot zmonem, kad va dabar bus taip ir taip ……dabar reikes daryt taip ir taip ……. sitas absurdas jums daugiau nepraeis …… zmones keliais daugiau pries jus tikrai nesliauzios, o atsistos ir pasakys ….. NE !!!! ……. DAUGIAU TAIP NEBUS !!!! IR PATIKEKIT MANIM CIA JAU TIK LAIKO KLAUSIMAS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Tarp vietiniu zveju eina kalba, kad zvejai zvejodami mariose is valties ties ta vieta kur rado Drasiu mate kaip atvaziavo balta Caravelle ir dviese isnese juoda maisa???? zvejai paskambino gamtos apsaugai, nes galvojo, kad siuksles ismeta kazkas …..labai didele tikymybe, kad jie buvo liudininkai visko kas ivyko…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. buvau misiose uz DRASIU taip norejosi prieiti ir NERINGAI pareiksti uzuojauta ,bet nedrysau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Ar pavyks chuntai, panaudojus Drąsiaus Kedžio mirtį ir Arūno Valinsko ultimatumą, pasiekti savų juodų tikslų, jau greitai pamatysime. Nes chuntos viršūnėlėms, esančioms atsakingose Generalinės prokuratūros pozicijose, skirtas laikas smėlio laikrodyje ant Prezidentės stalo baigiasi. Dar kelios smiltelės ir … Todėl dabar ne savaitės, dienos, bet minutės lemia – kas ką? Chuntą mus ar mes – chuntą?

  Atsakymas dabar priklausys, matyt, ne tik nuo Prezidentės, bet ir nuo naujojo VSD vadovo G.Grinos: kurioje šios žūtbūtinės kovos barikados pusėje bus jo vadovaujamas VSD? Ir ar leis naujasis VSD vadovas šitokiam scenarijui įsirutulioti? Nes l.e.p. generalinis prokuroras R.Petrauskas jau labai puikiai parodė su kuo jis.

  Taigi, ištempkime ausis, plačiai atmerkime akis ir stebėkime įvykius. Atomazga – jau greit. //inf.KK 04.23.G.G.-arciausiai tiesos…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. AR GALETU ZURNALISTAI KUR NORS IDETI NUORODA SU AIDZIO MIEZELIO NUOTRAUKA, NES INTERNETE JOS NERA, ARGI TAI NEKEISTA, JUK TAI AUKSTAS vsd PAREIGUNAS, viesas asmuo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. idomu kodel niekur negalima rasti Aidzio Miezelio nuotraukos? gal galetu zurnalistai tuo pasidometi…vistik auksto rango pareigunas ir nuotrauka turetu buti paviesinta, nes dabar jau senai idomios kalbos sklinda…o nuotraukos kaip ner, taip ner:)" iš tikro – kodėl niekur neįmanoma rasti webe nuotraukos. Maniau, kad nemoku ieškoti. Taip visuomenėj "skalbiamo" veikėjo – nėr…?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. "tarp vietiniu zveju eina kalba, kad zvejai zvejodami mariose is valties ties ta vieta kur rado Drasiu mate kaip atvaziavo balta Caravelle ir dviese isnese juoda maisa???? zvejai paskambino gamtos apsaugai, nes galvojo kad siuksles ismeta kazkas….labai didele tikimybe, kad jie buvo liudininkai visko kas ivyko…. ziniasklaida turetu pasidometi ar gamtos apsauga buvo sulaukus tokiu skambuciu is zveju."

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Jei ekstrasensai pas mus tokie protingi ir viska nustate,kodel jie nenustate kur buvo D.Kedys????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Kenedys. KE ne Dys.

  LABAI įdomus sutapimas 😉
  Kažkoks ženklas :)

  Dar. VAKAR pražido balkone gėlė, kuri turėjo pražįsti tik gegužės mėnesį .
  Pražido balksvai-violetiniai. Nors TURĖJO būti baltos spalvos. KAS TAI ?
  MANAU- STEBUKLAS. GAMTOS ženklas, D.Kėdžio palaikymas.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (3)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...