Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Kovas 29 Sekmadienis
 

TS-LKD tvirtins vienmandatininkų sąrašą: jame – ir G. Landsbergis, ir I. Šimonytė, ir buvęs Prezidentės patarėjas M. Lingė

2020-02-25 19:06 | Naujienos | Komentarų (35)

Buvęs Prezidentės patarėjas Mindaugas Lingė kandidatuos į Seimą su TS-LKD. Nuotr. iš lrp.lt

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Prezidiumas, atlikęs visas TS-LKD kandidatų 2020 m. LR Seimo rinkimų vienmandatėse apygardose kėlimo tvarkoje numatytas procedūras, šiandien bendru sutarimu – vienbalsiai priėmė sprendimą partijos Tarybai teikti tvirtinti vienmandatininkų sąrašą.

TS-LKD Taryba rinksis šeštadienį, vasario 29 dieną.

„Keliami kandidatai yra stiprios ir patyrusios asmenybės. Vieni jų yra patyrę politinio lauko dalyviai, kiti – ilgamečiu darbu įrodę savo tvirtą ir aiškią poziciją dirbti valstybei, jų kompetencija yra aukščiausio lygio. Tikime, kad konservatorių vienmandatininkų sąrašas yra labai stiprus“, – sakė TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis, kuris kandidatu keliamas Kauno Centro-Žaliakalnio apygardoje.

Kauno konservatorių lyderė Jurgita Šiugždinienė rinkimuose dalyvaus Kauno Šilainių apygardoje. Tarp TS-LKD vienmandatininkų sąrašo naujų veidų – Klaipėdos konservatorių lyderis, dimisijos generolas leitenantas, buvęs kariuomenės vadas Arvydas Pocius. A. Pocius keliamas kandidatu Klaipėdos Baltijos apygardoje. Prie TS-LKD prisijungęs buvęs prezidentų Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės patarėjas Mindaugas Lingė rinkimuose dalyvaus Šeškinės-Šnipiškių apygardoje Vilniuje. Su TS-LKD sąrašu rinkimuose dalyvausiantis Justas Džiugelis kandidatuos Nemenčinėje.

Tarybai teikiamų tvirtinti kandidatų sąrašas:

Sąrašas

1. Panerių-Grigiškių: Agnė Bilotaitė

2. Fabijoniškių: Aistė Gedvilienė

3. Pašilaičių: Vytautas Kernagis

4. Verkių: Dainius Kreivys

5. Žirmūnų: Paulė Kuzmickienė

6. Šeškinės-Šnipiškių: Mindaugas Lingė

7. Senamiesčio-Žvėryno: Mykolas Majauskas

8. Pilaitės-Karoliniškių: Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

9. Naujosios Vilnios: Monika Navickienė

10. Naujamiesčio-Naujininkų: Žygimantas Pavilionis

11. Justiniškių-Viršuliškių: Paulius Saudargas

12. Lazdynų: Algis Strelčiūnas

13. Antakalnio: Ingrida Šimonytė

14. Kalniečių: Arvydas Anušauskas

15. Aleksoto-Vilijampolės: Vytautas Juozapaitis

16. Centro-Žaliakalnio: Gabrielius Landsbergis

17. Savanorių: Paulius Lukševičius

18. Panemunės: Gintarė Skaistė

19. Petrašiūnų-Gričiupio: Kazys Starkevičius

20. Šilainių: Jurgita Šiugždinienė

21. Pajūrio: Arūnas Barbšys

22. Baltijos: Arvydas Pocius

23. Nevėžio: Bronislovas Matelis

24. Gargždų: Rasa Petrauskienė

25. Žiemgalos rytinė: Antanas Matulas

26. Sėlos rytinė: Raimundas Martinėlis

27. Utenos: Edmundas Pupinis

28. Sūduvos šiaurinė: Irena Haase

29. Aušros: Martynas Šiurkus

30. Alytaus: Povilas Labukas

31. Šilutės: Sandra Tamašauskienė

32. Plungės-Rietavo: Jurgis Razma

33. Kelmės-Šilalės: Jonas Gudauskas

34. Kėdainių: Andrius Navickas

35. Žiemgalos vakarinė: Rūta Bilkštytė

36. Deltuvos šiaurinė: Sergėjus Jovaiša

37. Nalšios pietinė: Dalius Krinickas

38. Medininkų: Vaidas Augūnas

39. Trakų-Vievio: Stasys Šedbaras

40. Jonavos: Gintas Jasiulionis

41. Deltuvos pietinė: Agnė Balčiūnienė

42. Karšuvos: Daivaras Rybakovas

43. Sūduvos pietinė: Vaidas Šalaševičius

44. Dainavos: Andrius Kupčinskas

45. Dzūkijos: Laurynas Kasčiūnas

46. Jotvingių: Vilius Semeška

47. Molėtų-Širvintų: Valentinas Stundys

48. Vilkaviškio: Goda Krukauskienė

49. Saulės: Vilija Aleknaitė-Abramikienė

50. Marijampolės: Andrius Vyšniauskas

51. Tauragės: Arūnas Valinskas

52. Nemenčinės: Justas Džiugelis

53. Raudondvario: Justinas Urbanavičius

54. Kaišiadorių-Elektrėnų: Audronius Ažubalis

55. Šiaulių krašto: Kęstutis Masiulis

Komentarai

 

 

 
 1. Visks normale. Liaudis turi pažinti nusikaltėlius ne tik pavardėmis bet ir vardais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ŠVEDAI “PLAUNA” PINIGUS IR VARGO NEMATO! Pagoglinkit straipsnį – “Įspeista į kampą SEB grupė pripažino: per banką plaukė neaiškios kilmės milijardai”. Straipsnyje rašoma, jog SEB bankas Baltijos šalyse ir Švedijoje turi problemų dėl pinigų plovimo prevencijos. Informaciją, patvirtinančią milžiniškas abejotinos kilmės pinigų operacijas per banko padalinius Baltijos šalyse, bankas paskelbė prieš pasirodant tarptautiniam žurnalistiniam tyrimui apie nutylėtas probleminių SEB klientų operacijas. 2005-2018 m. laikotarpiu per SEB įvykdytų abejotiniems klientams priskiriamų operacijų vertė siekia 25,8 mlrd. eurų. Duomenis SEB paviešino prieš paskelbiant tarptautinį žurnalistinį tyrimą, kuris aiškinosi, kiek tiesos buvo oficialioje grupės komunikacijoje apie pinigų plovimo prevenciją. Žurnalistinį tyrimą, keliantį klausimų dėl SEB pinigų plovimo prevencijos, atliko Švedijos nacionalinės televizijos SVT laida „Uppdrag gransking“ kartu su partneriais Baltijos šalyse: tiriamosios žurnalistikos centru „Re:Baltica“ (Latvija), leidiniu „Postimees“ (Estija) ir VšĮ Tiriamosios žurnalistikos centras (TŽC, Lietuva).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Žiū, Tauragės vienmandatėje apygardoje kandidatuos pašlėmėkas , parsidavęs jau konservatoriams Arūnas Valinskas. Pamenu tą brudą, kada su savo dainorėliais pateko į Seimą,o po to už postą, kad taptų Seimo pirmininku, kartu su konservatoriais vieningai balsavo už laboranto Kubiliaus ir jo buhalterės Šimonytės naktines ekonomines reformas. To pasėkoje vėliau iš Lietuvos milijonas žmonių į užsienį išvažiavo , prasidėjo masinė emigracija. O tie kurie neemigravo ir kartu su pensininkais atėjo prie Seimo pasiaiškinti, tai 2009 m. sausio 16 d. buvo konservatorių premjero Kubiliaus ir Krašto apsaugos ministrės Juknevičienės guminėmis kulkomis “pavaišinti”. Ot, nekenčiu to menkystos parsidavėlio Valinsko. Na, tikriausias brudų brudas.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 4. Niekaip negaliu užmiršti kaip į žmones buvo šaudoma guminėmis kulkomis. Ar VĖL TO NORIME ????

  Thumb up 7 Thumb down 0

 5. Ar Mazeikiu nafta kiek kainavo ? Kur dingo blokados fondas ? Kur Butinges terminalo pinigai,kuri visi jau seniai pamirso ? Tik va zmones nepamirso. Kaip su norvegu suaukotu milijonu ? Kaip su paskolomis iš švedų bankų? Kaip su Snoro banku? Į jaučio oda visko nesurasysi,visu landsbergyno aferu,tik mane pribloskia kad pasitaiko vienas kitas ju uztarejas,ponai,jums dimensija ?matet kada nors Mackrona ant tanko ?? Arba Frau Merkel ?? Paziures i lithuandijos spauda,i nuotraukas uzsienietis susidarys nuomone kad lithujandija-tai viena is Afrikos valstybeliu valdoma pusprociu vagiu.Visur skurdas,bedarbyste ir …..tankai aplipe melynais undarokais ir debilisko snukio banksteriais.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 6. LIETUVIAI NEBALSUOS UZ KUPROTO ZYDO IR JO
  uzslaptintu 75 metams KGBistu gauja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • O PREZIDENTŪROJ IDARBINTA MAJAUSKO SUGYVENTINĖ!
   Ką gali patart 20 metė Mykolo Majausko panelė, kuris plėsdamas jaunųjų konservatorių gretas, 18’kines dulkindavo šeimyniniam guolyje, kai žmona būdavo išvažiavus, ir paskui dar liepdavo mergoms iš dušo kūšplaukius susirinkti, prezidentui? Kokį konkursą ji laimėjo? O Skvernelio žmonai reikėjo stovėt darbo biržoj kad niekam neužkliūtų? O kaip Anūkas buvo įdarbintas ministerstvoj? Kokį konkursą jis laimėjo, a?

   Thumb up 6 Thumb down 0

 7. NAUSĖDOS GEROVĖS VALSTYBĖ …….. SU LANSBERGIŲ IR KGB KU-R-VOS AFEROMIS , TERORO AKTAIS , NUŽUDYMAIS IR NUSIKALTIMAIS PRIEŠ VAIKUS …..LT kuras afera ,,, Maximos pardavimas invalidams ,,, Teroro aktai organizuoti Lansergio ,,, Mažeikių naftos afera ,,, Alita privatizacija ,,, GEO naftos pardavimas ,,, Savanorių maištas ,,, J. Abromavičiaus nužudymas ,,, Kiesų nužudymas ,,, saugumiečio V. Pociūno nužudymas ,,, Kubiliaus brangios paskolos ,,, NotaBene aferos ,,, Snoro užgrobimas ,,, MG Baltik byla ,,, „Independence“ afera ,,, Pedofilės-eidukologės Austėjos aferos su darželiais ,,, Gabrieliaus afera su pensijų fondu ……. Čia tik maža dalis tos mūsų Lansberginės gerovės valstybės ……

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • Gitanas ne tik kiaušinių neturi, bet ir smegenų, arba bent jau sąžinės

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Mazeikiu nafta (PAVOGE 7 MLRD LITU), INDEPENDENCE (PAVOGE 1 MLRD EURU PO NUOMOS PRATESIMO), ATOMINES ELEKTRINES UZDARYMAS(PAVOGE 2 MLRD EURU), PASKOLA 8 MLRD SU 10% PALUKANOM (PAVOGE 4 MLRD EURU), SNORO BANKO SUZLUGDYMAS (PAVOGE 8 MLRD LITU) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • Mazai kas Lietuvoje priestarautu, jeigu korona virusui butu suteiktas “Landzbergio” vardas. Kad pervadinti jo vardu maro ir choleros bacilas – jis nenusipelne o mazas, kuprotas ir Auksciausiojo Sovieto karunuotas uzkratas su Vytauto vardu butu kaip tik.

   Thumb up 7 Thumb down 0

  • ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU KUBILIUMI IR VASILIAUSKU UŽGROBĖ SNORO BANKĄ, PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.

   Thumb up 7 Thumb down 0

   • Pažiūrėjau internete, tai Snoro akcininkus ginanti amerikiečių advokatų kompanija Alston&Bird įkurta 1893 metais! Nieko sau! Kiek anksčiau skaičiau, tai ši kompanija sutiko ginti akcininkus už sėkmės mokestį. O tai rodo tik vieną, kad jie tiki savo pergale, juk nemerks tokie žinomi advokatai veltui pinigų. O kai dar pažiūri jų klientų sąrašą, tai viskas stoja į savo vietas. Įsitikinęs, jog šį amerikiečių advokatų kompanija, veikianti jau 127 metus, padarys Lietuvą lengvai arbitraže :-)

    Thumb up 1 Thumb down 0

 9. Ar matet kada nors Mackrona ant tanko ?? Arba Frau Merkel ?? Paziures i lithuandijos spauda,i nuotraukas uzsienietis susidarys nuomone kad lithujandija-tai viena is Afrikos valstybeliu valdoma pusprociu vagiu.Visur skurdas,bedarbyste ir …..tankai aplipe melynais undarokais ir debilisko snukio banksteriais.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 10. Ką pasiekė Lietuva per 30 “demokratiškų ir laisvų” metų: Strateginių objektų sunaikinimas, išgrobstymas ar pardavimas pusvelčiui: 1. Ignalinos AE sunaikinimas. 2. “Mažeikių naftos” praradimas, dar ir primokant. 3. Alytaus audimo, šaldytuvų (greitai kaput), Mažeikių Elektrotechnikos ir Kompresorių g-los,. 4. Šiaulių Odos ir avalynės fabrikas “Elnias”, Dviračių g-kla “Vairas”, Televizorių g-kla “Tauras”, Staklių g-kla, Trikotažo fabrikas “Verpstas”, Odinės galanterijos, kombinatas. 5. Panevežio “Ekranas”, Tikslioji mechanika. 6. Lino perdirbimo pramonė, trikotažo pramonė – keletas g-klų. 7. Apynių – 2 g-klos. Alaus pagrindinis fermentas, dabar perkamas ES. 8. Radiotechnikos g-klos: Kauno “Banga”, Vilniaus “Elfa”, “Venta”, “Vilma”, “Vilniaus Vingis”, “Rimeda”, Pabradės “Modulis”. 9.Vilniaus Grąžtų, Šlifavimo staklių, Kuro aparatūros g-klos, “Neris”, mėsos kombinatas (dabar – Danijos kiaulės ir Lenkijos mėsa…) 10. Namų statybos kombinatai. 11.Kauno ir Klaipėdos tabako fabrikai, Kauno degtukų fabrikas… Tai tik strateginiai Lietuvos objektai, o kur dar smulkūs: šimtai įmonių, fabrikų, kombinatų, kurių ir išvardinti nebeįmanoma? 12.Kolūkių ir taryb.ūkių sugriovimas, išvogimas. (LENKIJOE ir BALTARUSIJOJE PASIELGTA ATVIRKŠČIAI. Ž.Ū bendrovės ne tik išsaugotos bet ir sustiprintos, dėl to Lenkijoje ir Baltarusijoje pati pigiausia Ž.Ū. produkcija ir 80 proc. tenkina vidaus rinką). 13.Švietimas ir sveikata neatitinka reikalavimų. (Valstybe kuri nesirūpina savo tautos sviekata ir švietimu, anksčiau ar veliau išnyks). 14.Demografija : kritiškas gimstamumas, mirtingumas didžiausias nuo 1950 m., savižudybės, alkoholizmas, narkomanija. Ikipensinis amžius padidintas (Baltarusijoj tai nepadaryta) moterims nuo 55 iki 60, vyrams – nuo 60 iki 62,5, dabar visiems didinamas iki 65 m., privalomas darbo stažas – nuo 25 iki 30 m. 15.Milžiniška skola užsieniui, kuri valstybę atves prie bankroto. 16. Užsienio politika: padlaižiavimas JAV, neprikausomybės praradimas, įstojant į ES, didžiulė energetinė priklausomybė nuo Rusijos, anksčiau laiko uždarius IAE… Kas iš laisvų nepriklausomų žurnalistų pasirodys drąsus ir išaiškins, kodėl tokia ekonominė situacija Lietuvoje???????

  Thumb up 9 Thumb down 0

 11. Pokalbis: Jakilaitis- Kubiliui -ar sunku bus integruotis po 8 metų buvimo opozicijoje? Kubilius- labai trūks intelektualų ar stambesnių projektų, kurie duodavo mums otkatų.Jakilaitis- ką visų pirma darytumėt atėję į valdžia?Kubilius- Dėtume pastangas kad galėtume pigiai skolintis, kad tą dujų geldą, kuri čiulpia mūsų pinigus,supjaustytume Jakilaitis pritariamai visą laiką linguoja galvą.Visiems užteks pinigų iš metalo laužo pardavimo

  Thumb up 6 Thumb down 0

 12. Vardiju tikruosius AB banko Snoras vagis : Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas,Petrauskas, Geralavičius, Misevičius, Leika, Valiūnas, Sutkienė, Norkus, Burgienė, Rimšelis, Markevičius, Udrėnas, Ulbinaitė, Anušauskas, Razma, Dagys, Šedbaras, Auštrevičius, Bogušis, Glaveckas, Matuzas, Majauskas, Valentukevičius, Valys, Mikelionis, Stankevičius, Maciejevski, Mažintienė, Friklis, Cooperis, Adomonis ir Degutis.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 13. IŠPERSTDANTĖ SENMERGĖ ŠIMONYTĖ ŽADA VESTI KONSERVATORIŲ PARTIJOS SĄRAŠĄ Į SEIMO RINKIMUS? KUR TU, SNORO VAGIE, NUVESI, NEBENT Į TEISIAMŲJŲ SUOLĄ???

  Thumb up 8 Thumb down 0

  • Nusikaltėlę į premjerus. Ateis lai9kas ir panelė kartu su kubilium gaus atsakyti už savo finansinius nusikaltimus Lietuvai. 1. Brangią paskolą iš komercinių bankų krizės laikotarpiu. 2. SGD terminalo nuomą, o ne pirkimą. 3. Snoro ir Ūkio bankų tyčinį sunaikinimą. 4. Bergždžia bylinėjimasi su Gaspromu. 5. …………..

   Thumb up 7 Thumb down 0

 14. traku-vievio rinkejai renka sunbesdzione negi jie ant tiek kvaili,o paskui mekena,kad blogas,tai nerinkit po perkunais to sunies is silales kam jis jums

  Thumb up 10 Thumb down 1

 15. Nenusiminkite ,LŪZERIAI,kad sąraše nėra “MAGNOLIJOS”.
  Ji bus ištraukta iš SKHRYBELĖS phrieš pat HRINKIMUS,kad jums sukeltų DŽIAUGSMO phrothrūkį.

  Thumb up 9 Thumb down 1

  • Ne-pisk proto …. Magnolija Kremliuje grindis vaksuos , nes EU-gaidynas metė per bortą ….

   Thumb up 10 Thumb down 1

 16. Kas dar gali balsuoti už vagių aferistu partiją? Tikrai ne!

  Thumb up 13 Thumb down 1

 17. Visi stokite į Liansberginių partiją prieš rinkimus ,,, ožio ir KGB prostitutės
  smarvė atbaidys korono viruso bacilas …

  Thumb up 15 Thumb down 1

 18. KORONO virusą jiems subines už jų gerus darbus ir izoliuoti LR Seime , kol neišstips …..

  Thumb up 16 Thumb down 1

 19. Siūlau neblogą rinkinuką plakatų ir transparantų,
  skirtų šitam apgailėtinam šungrybinių tautos atmatėlių farsui-cirkui:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  Thumb up 12 Thumb down 1

 20. Jau 7 seimai yra antikonstituciniai, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime).
  Visos seimo partijos turi būti išjungtos už (nusikalstamą) antikonstitucinę
  veiklą.
  ________________________________________
  Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
  režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
  2020 vasario 25

  Thumb up 12 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...