Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 2 Antradienis
 

TS-LKD siūlo artimiausiame Seimo posėdyje įvertinti Brexit pasekmes Lietuvai

2016-06-27 12:00 | Politika | Komentarų (38)

Konservatoriai siūlo Seime surengti diskusiją ir įvertinti Brexit pasekmes Lietuvai. KK nuotr.

Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius ir Seimo tarpparlamentinių ryšių grupės su Jungtine Karalyste pirmininkas Mantas Adomėnas Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos (TS-LKD) vardu kreipėsi į Seimo Valdybą siūlydami antradienį, birželio 28 d., plenariniame posėdyje surengti diskusiją „Brexit pamokos Lietuvai: iššūkiai ir politikos kryptys“.

TS-LKD savo pareiškime pažymi, kad “birželio 23 d. įvykęs Jungtinės Karalystės referendumas dėl narystės Europos Sąjungoje ir jo rezultatas už JK pasitraukimą iš ES turės svarbių ir ilgalaikių pasekmių Lietuvai. Užsienio reikaluose, Europos saugumo situacijoje, ekonomikoje, socialiniuose reikaluose, migracijos politikoje ir kitose politikos srityse tikėtinas Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos tiesiogiai paveiks ir Lietuvą. Todėl Lietuvoje būtina nacionaliniu lygiu pradėti politinę diskusiją dėl Brexito, Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš ES, pasekmių Lietuvai ir dėl Lietuvos politikos planavimo atsiliepiant į šį netikėtai iškilusį iššūkį ir į susiklosčiusią kardinaliai naują situaciją Europoje.”

Komentarai

 

 

 
 1. EILINE KONSERVATORIU ESAMONE.NORAS PASIREKLAMUOTI NORS NUO JU KALBU NIEKAS NEPRIKLAUSYS.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Gera proga konservatoriams ir liberalams paskelbti krizę, rėžti pensijas , atlyginimus, atimti iš vaikų paalpas, nes jau lozungo “rusai puola” nepakanka

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. Kol konservatoriai nosis krapštinėja, ES’a baigia sugriūti. Kur žiūri A.Kubilius, jei nemato kas darosi už jo nugaros?

  Thumb up 6 Thumb down 0

  • Atnaujina Rusijos sulaikymo strategija.
   Tai labai sunkus darbas, ypac todel, kad jis ne strategas.

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • nebus.
    lietuviai per simtmecius iprato buti kieno nors valdomi, tureti seimininka. tai jau net genetiniu pagrindu.
    galima fantazuoti, galima kurti savo istorijos variantus, bet realiai lietuviai nuo vytauto mirties buvo daugiau ar maziau kitu valdomi. o tai beveik 700 metu.
    buvo tik pora desimtmeciu nepriklausomos lietuvos praeitame amziuje, bet ir taiu dairantis i kitus, taikantis prie kitu. matyt, toks mazos valstybes ir silpnos tautos likimas.

    Thumb up 1 Thumb down 1

 4. 2015 m. birželio 3 d. Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijoje įvykęs forumas „Mūsų valstybės tikslas“ konstatavo, kad po 25-erių Lietuvos Nepriklausomybės metų valstybės pasiekimus nustelbia nestabdoma ir grėsminga emigracija, savižudybės, nepaliaujamai didėjanti korupcija, dvasinis ir fizinis Tautos nykimas.

  Forumas konstatavo, kad Lietuvos valdžia nenori, nesugeba ir nežino, kaip užtikrinti Tautos ir valstybės išlikimą.

  Forume buvo įkurta „Birželio 3-iosios“ grupė (B3) – bendrų siekių erdvė, veiksmų koordinavimui.

  Pagrindinis B3 principas – prie šios erdvės jungiasi visi pageidaujantys, turintys kažkokių idėjų, tikslų, savo pobūdžiu sutampančių su pirmaisiais B3 gairių vektoriais, ir žinantys kaip tais įgyvendinti arba tie, kurie turi savų idėjų, tačiau neturi pakankamai pajėgų joms įgyvendinti ir ieško bendraminčių.
  ***
  B3 erdvė yra atvira kitų politinių partijų bei visuomeninių judėjimų idėjoms ir kviečia jungtis bendriems veiksmams.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 5. Lietuviškame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra kaip ES vakaruose, o algos ir pensijos yra bemaž keturis kartus mažesnės nei ES vakaruose. Ši klaiki aplinkybė priverčia Tautą išsikraustyti iš namų ir gyventi svetur. Daugiau nei trečdalis lietuviškos bendruomenės žmonių dingo iš Lietuvos ir bijo grįžti.
  Labai blogai
  ***
  Skurdas. Emigracija. Tai yra ir Grybauskaitės laikmečio neliustruotosios cccp komunist/kgb’istinės lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos siautėjimo sunkūs padariniai Lietuvai.
  _______________
  Lietuviai, Lietuva – tvirtovė. SĄJŪDIS 2

  Thumb up 5 Thumb down 0

 6. Lietuviškame ES pakraštyje,
  prie kiek didesnio nei MMA dydžio, mokesčiai socialiniam draudimui yra 440 litų.
  Vakariniame ES pakraštyje,
  prie keturis kartus didesnio nei lietuviško MMA dydžio, mokesčiai socialiniam draudimui yra 225 litai.
  *
  2015 metų skaičiai

  Thumb up 3 Thumb down 0

 7. Vakariniame ES pakraštyje maisto produktams ir vaikiškiems drabužiams PVM = 0. Valdžia nedaro biznio šitoj vietoj.
  ***
  Vakariniame ES pakraštyje dujoms ir elektros energijai PVM-5 %. Valdžia neskriaudžia šeimų.
  ***
  Vakariniame ES pakraštyje, neapmokestinamasis pajamų dydis 4284 litai/mėn. Tai yra neliečiamybė. P. S. Lietuviškame ES pakraštyje ir vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos panašios.
  ***
  Vakariniame ES pakraštyje, atskaitymai socialiniam draudimui yra tik nuo pajamų didesnių nei 3258 litai/mėn. Tai yra neliečiamybė. P. S. Lietuviškame ES pakraštyje ir vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos panašios.
  ***

  Nuo rudens, vakariniame ES pakraštyje mažiausia pensija 3179 litai/mėn. Papildomai dar taikomos kompensacijos visų rūšių energijai. Naudojimasis viešuoju transportu – nemokamas. Vaistai nekainuoja. Gydymas nemokamas (ir kyšininkavimo nėra). Neturintiems savos pastogės, nuomą padengia valdžia. P. S. Lietuviškame ES pakraštyje ir vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos panašios.
  *****************************
  (2015 metų skaičiai)

  Thumb up 3 Thumb down 0

 8. Ar kada bus įvertinti konservatorių, konkrečiai, kubiliaus, landsbergių šeimynėlės nusikaltimai Lietuvai?

  Thumb up 24 Thumb down 0

  • ivertins istorija, busimos kartos..
   na o mus dar valdys anukas nr.1 su savo paveldeta partija, statytine ir “slaptos” pazymos is statytines tarnybu, senio kagebisto archyvu…

   Thumb up 1 Thumb down 0

 9. Kol nebus nulinčiuoti šie judai tvarkos Lietuvoje nelaukit. Visi šakių turėtojai vienykitės!!! Kitaip ateis visiems galas.

  Thumb up 21 Thumb down 0

 10. Tu bolševike Kubiliau, pirmiausia įvertink to DK už kurį agitavai ir balsavai pasekmes Lietuvai. Suskaičiuok keli lietuviai liks Lietuvoje po to kai jis įsigalios.

  Thumb up 21 Thumb down 0

  • man susidaro įspūdis kas Jus nesate to naujo kodekso skaitęs , o jei tai tada ir šukaujate čia kaip bandoje ..Visos suinteresuotos pusės sutinka kad tas variantas kuris buvo priimtas ši karta tėra tik karkasas , busimo .

   Thumb up 1 Thumb down 17

   • O čia tai bent naujiena!
    Atsiverčiu Seimo tinklalapį, 2016-06-21 vakarinis posėdis,
    Darbo kodekso patvirtinimo, įsigaliojimo ir įgyvendinimo ĮSTATYMO PROJEKTAS (nauja redakcija) (Nr. XIIP-3234(3)); priėmimas.
    Balsavo Seimo narių: 91 iš 140.
    Balsavimo rezultatai: už – 65, prieš – 12, susilaikė – 14, pritarta.

    O pats sakai: “Visos suinteresuotos pusės sutinka kad tas variantas kuris buvo priimtas ši karta tėra tik karkasas , busimo .”
    Prašom stasy, paaiškinti: kas tos suinteresuotos pusės, kada jos taip sutarė, kodėl apie tokį susitarimą niekur nėra paskelbta ir kada bus tas “būsimas”? Kam tokiu atveju reikėjo samdyti mokslininkus, po to gaišti brangų Seimo laiką, erzinti žmones, jei žinoma, kad tai tik kažkieno karkasas?
    Jei tai ką tamsta sakai tiesa, lieka tik vienas paaiškinimas- Seimas išprotėjo!

    Thumb up 9 Thumb down 0

    • Cha ..turėtumėte jau žinoti kad tas pirminis naujo socialinio modelio variantas ..kuris papuolė iš darbo grupės (mokslininkai) į Vyriausybe patyrė tokiu pokyčius kurie iš esmės paliko tik tai kas liko šiandiena po Seimo parašais ..o tai tikrai nėra to ko reikia verslui ir visiškai nepriimtina tapo darbuotojams taip kaip neliko jame nei garantijų nei pačios idėjos , kaip reiktu liberalizuoti Lietuvos darbo rinka kad ji bent veiktu tu įstatymu rėmuose ..Pusė šiandienio seno socialinio modelio darbo rinkoje paprasčiausiai ignoruojama ..dėl nelygiu santykiu ir tu punktu kurie iš esmės nei gina darbuotoja nei yra priimtini tam pačiam verslui ..Todėl žiūrint iš Butkevičiaus pusės geriau žvirblis rankose nei gulbė danguje .O tas sutarimas ? ,.. tas kuris nėra linkęs nuolaidoms jam duok bet kokį variantą ir visi netiks .

     Thumb up 1 Thumb down 8

     • Tai kodėl stasy, Kubilius ir pusė konservatorių frakcijos balsavo “už”?

      Thumb up 9 Thumb down 0

     • manau prasidėjo tai ko ir reikėjo tikėtis sulaukti rinkimams ateinant .Antra like nuomoniu skirtumai dėl to naujo socialinio projekto nebuvo pašalinti , atitinkamai apsiribota tik griaučiais ..tikintis juos užpildyti vėliau .,.. pagal sena tvarka .Ta pozicija tinka visoms politinėms jėgoms ir leidžia nors iš dalies spręsti pribrendusias verslo problemas .

      Thumb up 2 Thumb down 2

 11. Aušta, raudona saulė kyla virš Albiono, rūkas sklaidosi ir nauja diena prasideda hamletišku klausimu – būti ar nebūti Britanijai didžia. Dzin dabar jiems ant JAV, ES ir visų kitų – alkanas nuotykių Britų liūtas purtosi miegus ir trauks į medžioklę, bet turi nuvyti šalin hienas ir šakalus bei atsikratyti parazitais, todėl, pirmiausiai, paplaukios vietiniuose vandenyse, surinks „geradarius“ ant iškeltos uodegos ir paskandins, o su sinergiškais bendraminčiais pradės kurti naują Europą – tikrąją Europos ekonominę bendriją – konfederaciją Tautų tradicinių interesų konsensuso pagrindu. Tai demokratijos iššūkis naujam Reichui, besimeldžiančiam tik Mamonai.

  __Ir nematau nieko blogo, kad Britai įrodė esą Piliečiai, kuriems svarbi jų tėvynė – iškili valstybė, o ne numelžta ir apmyžta pastumdėlių bei pasaulio pavargėlių sala, galimai valdoma svečių gašlių, godžių išgamų. Ir tas tautų išsilaisvinimo iš finansinės vergovės procesas nesustos, nes kitaip tai vestų žmoniją į visiška degradaciją, kai pasaulį valdytų ir jo gėrybėmis naudotųsi, kitus žiauriai alindama ir išnaudodama, menka grupelė žmogėdrų – aferistų, niekšų, parazitų ir vagių „elitas“.

  __Taigi, Britai pirmieji atvirai pasipriešino užvaldymui ir stojo ginti savasties, tradicijų ir tėvynės. Ir nereikia patiems virkauti dėl finansinių krokodilų netekčių. Juk, iš esmės, tai nieko blogo niekam dar neatsitiko – tiesiog teisingiau balansuosis vertybių santykiai, o suverenai atgaus tai, kas jiems priklauso. To labiausiai išsigando ES parazitai, nes pasimatys dabar įslaptinti korupciniai ryšiai, gali ištrūkti ar užtrūkti kai kurios jų melžiamos karvutės, komisarams iš baimės panyž minkštosios. Ypač nusigando riebieji buvę politrukai, komjaunuoliai ir koNjaunuoliai – ES keičiasi, tolsta nuo jų jaunystės internacionalo įvaizdžio, centralizuoto valdymo, „adabriams“ ir lengvo vadukų gyvenimo.
  O gerai dirbti, kurti tai jie taip ir neišmoko, ir nenori, nes negali, nepotiniai, – proto gi neužtenka. Teks dabar politrukams prakaituoti, galvoti kaip suverenams įtikti, skolas grąžinti ar polkutes šokti.

  __ES keisis į doresnę, kuklesnę, taupesnę, solidaresnę, saugesnę, nes britai privers tautas permąstyti sprendimus ir jų atitikimą suverenų poreikiams bei vertybėms. Tai liečia ir Lietuvą. Gal mūsų įžūlūs aferistai ir valdžiagyviai pagaliau supras, kad lietuviai kantrūs, bet besikeičiant aplinkybėms būtų daug saugiau gyventi solidariau, taikiau, dosniau dalintis ne tik tarpusavyje, bet ir su kaimynais, kartu rūpintis visuotine gerove ir Tėvyne. Gal tada pajustume gyvenimo pilnatvę, meilę artimam savo bei norą aukotis vardan tos…

  __Pagalvokime ir apie mūsų emigrantus, o ne tik apie kitataučius, pasirūpinkim jų likimu, padėkim norintiems sugrįžti geresnėmis sąlygomis, nei peršamiems pabėgėliams – juk jie irgi netikusios sistemos tremtiniai. Reikia leisti lietuviams turėti antrą pilietybę. Laikas titulinėms ES tautoms strategiškai konsoliduotis vertybėse ir ateities vizijose, kad išvengtų chaoso ir suiručių savo šalyse, o tuo pačiu ir ES, pertvarkytoje į solidarią vieno greičio ekonominę konfederaciją. Kitu atveju, anksčiau ar vėliau, ES subyrės į kelias panašių interesų Pietų Europos, Šiaurės Europos, Vyšegrado konfederacijas ir federacinį Reichą bei pavienes valstybes. Lietuvai būtų palankiausia ateitis, jei rastų bendrą kalbą ir įsitvirtintų Šiaurės šalių sąjungoje. Blogiausi, bet mažai tikėtini variantai – dabartinės nomenklatūrinės ES išlikimas arba visiškas išsivaikščiojimas.

  __Balsavau už demokratišką, gerbiančią tautas, jų tradicijas ir vertybes, laisvu solidarumu paremtą ES konfederaciją bei taikdarišką NATO misiją, todėl man gaila, kad vėl aferistai išnaudoja ES valdančiųjų klikų egoistiniams interesams ginti, verčia mus trečiarūšiais baudžiauninkais, už išgyvenimą kuriančiais jiems pridedamąją vertę, ar patrankų mėsa, mafijinių rinkų perdalijime. Didinama socialinė atskirtis, niekinamos tradicinės vertybės, padorumas.

  __Kam naudingas tautų gąsdinimas, kiršinimas ir provokavimas? Ogi finansiniam bei kariniam verslui ir jam patarnaujantiems. Ant kokių asilų jotų konservatoriai su šunauja, jei nebūtų sukiršintų kaimynų. Pamatai portretą ir gali nebeskaityti – Putinas juos puls, o išgąsdinta JE iš paskos rypuoja – gal irgi peštis nori, nors korupcijos žiurkės tuoj sugrauš jų pačių valdas ir be karo ar maro. Apsiėdusios žiurkės išbėgios iš skęstančio laivo, o kas laukia tokio politinių klipatų nesuvaldžiusio kapitono – skandinsis kartu su atskirtimi ir skurdu prirakintais vargdieniais bei senoliais? Bet gal koks kitas slaptas independensas jų jau laukia? Kas jiems iš tos laimės, jei kiti liūdės? Nesakykit.

  ­__Taigi išeičių turime nedaug: arba skęstame drauge, arba, kaip varlytės anekdote – visi solidariai keliamės ir mušame visuomenės mėšlą tol, kol kietai jį sutrypsime ir išsiropšime iš duobės. Trečias kelias irgi yra – kamšyti tyliai skyles, o suverenui likusį gyvenimą trečiarūšiu š… plaukti. Tik ar lietuviai su tuo sutiks? Ukrainiečiai nenorėjo, bet juos apgavystėm ir jėga privertė. Kam nuo to geriau​? Tik jų ir ES priešai bei užjūrių patarėjai tuo džiaugiasi. Nupigo, sudrisko gabalais Ukraina, oligarchinę demokratiją šakėm bei „draugų“ paskolom diegdama. Vėliau tie patys už skolas ją pusvelčiui ir prichvatizuos. Mūsų skūrlupiai irgi jau ten, patirtimi dalinasi ir semiasi…

  __Ką siūlau? Parengti ir referendumu patvirtinti ilgalaikę Tautos vystymosi strategiją. Aktyviai ginti Lietuvos interesus ES ir jos konfederizacijoje. Išsaugoti gerus santykius su D. Britanija. Solidarizuotis, tapti padoriais piliečiais ir garbingais partneriais ne tik pinigų maišams, bet ir kaimynams, nustoti burnoti ir kitų nesiundyti ant kitaip manančių ar gyvenančių, jei šie nemaišo mums ir nelipa ant galvos, nesikėsina į suvereno tradicinės vertybės, nes tik taip galima užtikrinti mažesnių tautų savastį ir išlikimą, ypač didėjant migracijai.

  Thumb up 17 Thumb down 1

  • Taip, GintarasS, tai ką rašote, absoliuti tiesa ir tai, ko gero, supranta didesnė dauguma dar Lietuvoje likusių ir gyvenančių emigracijoje Lietuvos piliečių. Bet…
   Bet Tauta per ketvirtį „nepriklausomybės“ amžiaus tapo valdžios ponų taip užguita ir suskaldyta, kad apie kažkokius perversmus belieka tik pasvajoti.

   Thumb up 13 Thumb down 1

   • baba ..man atrodo kad jums jau vėlu kokia gimnastika užsiiminėti “taip taip tai absoliuti tiesa” ..gal pas Jus yra koks klubas kur visus pripompuojat to durnažoliu tirpalo .. vėliau paleidžiant čia reikštis ..aišku tai ne i tema. :)

    Thumb up 0 Thumb down 14

  • Jūsų aukščiausio lygmens demagogija įvilkta į populisinius apdarus. Neprarandate spoirtinės formos, autoriau. Įspūdinga. Be reikalo gynėtės, kad nesate tautininkų vadas.

   Šio leidinio komentatoriams labai patiks šios jūsų mintys: “Ant kokių asilų jotų konservatoriai su šunauja, jei nebūtų sukiršintų kaimynų. Pamatai portretą ir gali nebeskaityti – Putinas juos puls, o išgąsdinta JE iš paskos rypuoja – gal irgi peštis nori, nors korupcijos žiurkės tuoj sugrauš jų pačių valdas ir be karo ar maro.”
   Ar jau pulti ant kelio prieš jus maldaujant pasigailėjimo ar dar galima palaukti?

   Thumb up 0 Thumb down 11

   • Ponas Pikasai, Tamstai, kartu su staseliu, Tata, Kubiliumi, Juknevičiene ir kitais aršiaisiais Tatos partiečiais, seniai jau laikas buvo pulti ant kelių prieš Tautą, kuriai tiek pridirbote, kad kelios kartos sunkiai beiškuops.
    Ne nuo ruso, kuris nieko pulti nesiruošia, o nuo pastoviai Tautą niokojančių konservatorių reikia gintis.

    Thumb up 10 Thumb down 0

    • Absoliutus tikros babos naivumas.
     Pikasai, landsbergiai ir visa ju sutve greiciau padves, nei pripazins savo kaltes, savo nusikaltimus pries Lietuva, pries tauta, pries piliecius.
     Greiciau jau Menulis ant Zemes nukris, jei jie bent uzsimins apie atsiprasyma…
     Pikasas – idealus to pavyzdys.

     Thumb up 2 Thumb down 0

   • tu visa laikai gyneisi, kad esi partinis clienas. sapaliojai apie savo nepriklausomuma, objektyvuma, nesaliskuma… nors visi puikiai mate, kad tu tik svarbiausias landsberginis trolis. ir taip gyneisi tol, kol…
    Kol neivyko teismas, po kurio paaiskejo, kad tu – tai Kauno pensininkas Vilius Slavinskas, arsus landsbergines partijos OFICIALUS CLIENAS.
    Esme netgi ne tai, kad tu clienas. Esme tai, kad tu bukai, juodai saliskas, ismokytas pripazinti tik viena landsbergine tiesa, kaip kad daugeli metu pripazinai tik kompartijos tiesa.
    Tavo slyksciai demagogijai sunku rasti lygiu. Nesvarbu, kad ji apkaisyta graziais zodziais, taciau tera skystas skystas meslas. Dvokia kaip ir tu, budamas tikru konservatoriumi: melagiu ir smeiziku.

    Thumb up 2 Thumb down 0

 12. SKIEPYTI LIETUVĄ REIKIA NUO LANSBERGIZMO ŠMĖKLOS .

  PASKAITYKITE , KĄ BANDO PRASTUMTI Į SEIMĄ VAGIES LANSBERGIO ANŪKAS GABRIELIUS .
  TAI KUR G..LANSBERGIO TAIP DEKLARUOJAMAS SĄŽININGUMAS ?
  Kuo jis skiriasi nuo savo dieduko Lansbergio ?

  T.Langaitis su konservatoriais į Seimą kandidatuoja Panemunės-Šančių rinkimų apygardoje, iš kurios išstūmė iki šiol joje pergales skindavusią parlamentarę Vidą Mariją Čigriejienę
  Į Seimą kandidatuojantis 38 metų T.Langaitis rinkėjams dažniausiai prisistato kaip visuomenininkas ir įvairių nevyriausybinių organizacijų steigėjas.
  Pasirodo, vadinamąjį „Naują planą Lietuvai“ siūlantis veikėjas buvo vienas bankrutavusios bendrovės „Kuro aparatūra“ vadovų. Finansų ir ekonomikos direktoriumi šioje įmonėje T.Langaitis darbavosi kaip tik tuo metu, kai į ją įsisuko įtartini veikėjai iš Rusijos, siejami su nusikalstama Toljačio gauja.
  G.Landsbergis „Lietuvos rytui“ pripažino, kad per socialinius tinklus jį taip pat pasiekė kai kuriems konservatoriams rūpestį kelianti informacija apie T.Langaitį. Partijos vadovas teigė apie tai kalbėjęs ir su bendražygiu. Anot Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderio, jis partijos kolegų yra prašęs atsakyti į visus viešojoje erdvėje kylančius panašius klausimus: „Kiek žinau, T.Langaitis į tuos klausimus atsakė ir išsklaidė kilusias abejones.
  Į mano klausimus taip pat atsakė, o kodėl jis neskelbė informacijos apie darbą „Kuro aparatūroje“, reikėtų klausti jo paties.
  DETALIAU SKAITYKITE L Ryto straipsnyje
  ,,,Dorybės šauklį vejasi rusų gaujos šešėliai,,,
  Tadas Ignatavičius („Lietuvos rytas“)

  Thumb up 16 Thumb down 0

 13. ES pasaulis griūna, 1 gera karvutė užtrūko, taip sakant, pieno upės tėkmė pristabdyta…
  Kaip toliau gyvensim, jei seime norim toliau gyventi kaip iki šiol?
  Išeitis- didinti mokesčius, PVM, mažinti pensijas, mažinti atlygį dirbantiesiems (oi, neduok Dieve, tik ne valdžios žmonėms ! ), įvesti NT , TP mokestį, rekomenduoti darbdaviams kuo daugiau sutarčių su 0 apmokėjimu, na, nebent 20€ mėnesiui ! bet didinti seimo narių kanceliarines, sugalvoti naujų priemokų, už ilgą laiką praleistą seime išmokėti tūkstantines kompensacijas ir t.t. ir dar daugiau ( et, tingiu plėstis, jie žino geriau-mes gi juos tam išrinkom :))
  Kas nors ne taip ? Siūlykit tautiečiai.

  Thumb up 20 Thumb down 1

 14. Ne UK pasekmes seimas turi spresti,bet koncervatnyku vagystes,afioras,valstybes zlugdymo ir naikinimo pasekmes.jau senai seimas turejo kreiptis i teisesaugos institucijas,kad valstybes svetimkunius pastatyti i tam tikra vieta.Alga seimo “ponams” mokama is Lietuvos mokesciu moketoju ,todel ir tarnauti reiktu Lietuvai ,o ne UK ar amerikai ar dar kokiam ukrainietiskam zydu junginiui.

  Thumb up 27 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...