Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 29 Penktadienis
 

TS-LKD pirmininkas G.Landsbergis žada naują etapą partijos istorijoje

2017-03-01 14:18 | Politika | Komentarų (31)

TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis. KK nuotr.

Šeštadienį Vilniuje, Compensa koncertų salėje vyks neeilinis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Suvažiavimas, kuriame bus priimtos rezoliucijos, apibrėžiančios strateginę TS-LKD valstybinę laikyseną bei įvardinančios svarbiausius darbus, kurių įgyvendinimo – tiek savo jėgomis, tiek ir remiant Vyriausybės inicijuojamas reformas – bus siekiama artimiausiu laikotarpiu. Kaip esminiai darbai įvardinami Nacionalinis susitarimas dėl švietimo, skurdo ir augančios socialinės atskirties įveikimas, valstybinių įmonių reforma siekiant kuo spartesnės Lietuvos narystės EBPO bei kova su korupcija ir neskaidrumu viešajame sektoriuje. Didelis dėmesys bus skiriamas ir Lietuvos geopolitinei bei saugumo situacijai ir priemonėms ją stiprinti – nuo karinių pajėgumų stiprinimo iki aktyvesnės paramos Ukrainai ir būtinybės sustabdyti egzistencinę grėsmę Lietuvai keliančią Astravo AE.

Suvažiavimo metu taip pat vyks svarbiausių partijos valdymo struktūrų – Prezidiumo, Tarybos bei Priežiūros komiteto – narių rinkimai, antrąją kadenciją oficialiai pradės perrinktas partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

„Suvažiavime ne tik formuosime svarbiausius partijos vidaus organus, bet ir apibrėšime esminius klausimus ir temas, į kurias ateinančius metus koncentruosime savo politinę energiją, žinias ir gebėjimus. Greta mūsų bendruomenei tradiciškai svarbių saugumo, užsienio politikos ir kovos su korupcija temų, daugiau dėmesio esame pasirengę skirti tam, kad Lietuvoje būtų užtikrintas geriausios kokybės švietimas kiekvienam to siekiančiam bei tam, kad valstybė pagaliau įgytų realių instrumentų, padedančių pažeidžiamiausiems mūsų visuomenės nariams ištrūkti iš skurdo rato, jį pakeičiant galimybių ratu”, – teigė G. Landsbergis.

„Matome, kad naujoji Vyriausybė kol kas yra pasimetusi ir nesugeba aiškiai įvardinti savo veiklos prioritetų. Galbūt mūsų apibrėžtos temos padės valdantiesiems nebesiblaškyti ir pagaliau apsispręsti, į kokius pagrindinius darbus šiandien reikia koncentruotis”, – prideda TS-LKD lyderis.

G. Landsbergis taip pat pabrėžia, jog šis Suvažiavimas ypatingas tuo, jog jame simboliškai atverčiamas naujas puslapis partijos istorijoje. Pasak partijos pirmininko, „tai bus naujas mūsų politinės bendruomenės gyvenimo etapas – tęsime atsinaujinimą, tiek asmenybių, tiek ir idėjų bei veikimo būdų prasme, didinsime partijos atvirumą bei pagaliau įtvirtinsime tikrą vienybę. Turime palikti užnugaryje vidinius nesutarimus bei koncentruotis į tai, kas mus vienija – darbas vardan Lietuvos ir jos žmonių gerovės. Esu įsitikinęs, jog tik eidami šiuo keliu – susitelkę ir atsiverdami visuomenei – būsime pasiruošę ateities atsakomybėms ir darbui, kai Lietuva mus pašauks”.

Suvažiavime teikiami ir „Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimai, kurių tikslas – prisiminti ir padėkoti mūsų bendruomenės žmonėms, išreikšti pagarbą tiems, kurie neteko savo artimųjų 1991-aisiais metais, kuomet vyko esminė Lietuvos kova dėl išlikimo ir laisvės.

Komentarai

 

 

 
 1. Kad D.Grybauskaitės gauja pavogė Snoro banką bei išvogė akcininkų ir klientų pinigus, tai seniai visiems aišku! Tačiau būtina pagarsinti dar vieną svarbų Snoro banko turto vagystės faktą. Snorui už 60,0 mln. EUR paskolą, suteiktą Latvijos skrydžių kompanijai “Air Baltic”, buvo įkeistas visas avia kompanijos turtas ir 49% akcijų paketas. Po konservatorių organizuoto banko Snoras užgrobimo ir “nacionalizavimo”, Latvijos vyriausybė, vadovaujama tuomečio premjero V.Dombrovskio, kuri tuo metu valdė kitus 51% “Air Baltic” akcijų, susitarė su korumpuota A.Kubiliaus konservatorių vyriausybe ir neteisėtai užvaldė, tiesiog pavogė įkeistą bankui Snoras akcijų paketą, negrąžindami bankui nei vieno cento paskolos! Taip, daugiau kaip ant 60 milijonų eurų buvo apvogti Snoro kreditoriai. O nei vienas bankroto administratorius, nei N.Cooperis, nei G.Adomonis tų pinigų per praėjusius 5 metus net neieškojo! O skrydžių bendrovė “Air Baltic” iki šių dienų sėkmingai skraido bei neša pelną Latvijos valstybei. Snoro kreditoriai liko prie sudužusios geldos! Tai kur milijonai eurų, ponai D.Grybauskaite, A.Kubiliau ir V.Dombrovski???

  Thumb up 4 Thumb down 0

 2. Konservatizmas nepagydomas nei rezoliucijom, nei strategijom, nei reformom, nei atsinaujinimais… Konservatizmas yra konservatizmas. Konservatnikai turėtų baigti teršti efirą savo niekalais.

  Thumb up 4 Thumb down 1

 3. Negi jau
  pamiršote kaip seilinai bučiavo Degutienei ranką aferistas Meidžoras
  už pavogtą iš Lietuvos ir konservatorių padovanotą amerikosų
  aferistų gaujai Mažeikių naftą. Ta šlykšti nuotrauka puikiai
  iliustruoja konservatorių NUSIKALTIMĄ ITIN STAMBIU MĄSTU. Bent kiek
  padorumo turinčioje valstybėje turėjo cypėje iki šiol tupėti ir
  Degutienė, ir Gabrieliaus senelis, ir VISA KONSERVATORIŲ VIRŠŪNĖS
  ŠUTVĖ. O už kubilinių gaujos įvykdytą AB banko SNORAS užgrobimo ir
  tyčinio sužlugdymo aferą, KONSERVATORIŲ PARTIJOS VIRŠŪNĖS APLAMAI
  TURĖTŲ KALĖTI IKI GYVOS GALVOS ir daugiau gyvenime saulės šviesos
  nematyti. Apie kokias KRIKŠČIONIŠKAS VERTYBES galima kalbėti, kai
  šnekama apie PATENTUOTUS VAGIS, KURIE NET NESUGEBA ATGAILAUTI, o temoka
  vien išsisukinėti, meluoti ir vaidinti šventesnius už patį
  popiežių.ŠLYKŠTU IR TIEK.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 4. J. Pundzius praturtėjo iš pavogtų banko „Snoras“ kreditorių pinigų says:

  Buvęs konservatorius, Kauno klinikų prof. Juozas Pundzius paprasčiausiai norėjo įteisinti iš banko Snoras pavogtus kreditorių pinigus, kuriuos „sukombinavo“ jo dukra. J. Pundziaus dukra yra liūdnai pagarsėjusio B. Burgio marti – Dovilė Burgienė. D. Burgienė yra Snoro banko Kreditorių komiteto narė! Kartu D.Burgienė dirba advokate R.Valiūno ir parneriai advokatų kontoroje „Ellex“. Šioje advokatų kontoroje 5-erius metus, iki jo paskyrimo LB vadovu, dirbo D. Grybauskaitės statytinis V. Vasiliauskas. Visas šis nusikalstamas susivienijimas kartu su bankroto administratoriais S. Frikliu, N. Kuperiu, G. Adomoniu jau 5-eri metai kaip vagia Snoro banko kreditorių pinigus bei, pusvelčiui pardavinėdami banko turtą, dalinasi „otkatais“. Banko Kreditorių komitetas, vadovaujamas Indėlių draudimo fondo vadovės A. Mažintienės ir kurio narė yra D. Burtgienė, tvirtina visas bankroto administratorių išlaidų sąmatas ir visus turto pardavimo sandorius! Taip ir „išplaunami“ banko akcininkų ir indėlininkų pinigai, tik į savas kišenes!

  Thumb up 3 Thumb down 1

 5. Tikėtina,kad naujas etapas bus – jeigu tuo etapu laikyti,galutinį šios partijos autoriteto praradimą didžiosios dalies sąmoningiausiųjų šalies piliečių akyse ir širdyse.Aiškiai matosi,jog Gabriukas prie to veda.Jeigu šios partijos avangarde figuruotų kita pavardė,tai jos egzistavimas (apie darbą visuomenės labui nekalbama) gal dar ir prasitęstų.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 6. TIKRAI KUBILIAUS UZDARYTAS KAIMO MOKYKLAS IR AMBULATORIJAS SU LIBERALAIS ISNIEKINTA SVIETIMO SISTEMA REIKETU ATSTATYTI TIK KAD ZMONES NEBEPASITIKI KONSERVATORIU PARTIJA ,ISLEISKIT I PENSIJA KUBILIU JUKNEVICIENE LANSBERGI TAI GAL IR IVYKS LUZIS JUSU PARTIJOJE IR JUSU GALVOSE?

  Thumb up 5 Thumb down 0

 7. Goriene,o tu tikrai gimei 1971m,ar cia zuokiene ir orbokaite/gime irgi/….Cia,as ne i tema,bet politiku reklama jau atsibodo.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 8. Astravo AE statoma prie Lietuvos sienos ir man atrodo,kad tai nėra gerai.
  Man įdomu kitkas.
  Kur ,,konservatoriai” rengėsi statyti SAVO AE.
  Kaip suprantu jie nebūtų tokie kaip ,,batiuška” ir pasienyje su Gudija AE nestatytų.
  Gal jie buvo numatę Kauną.Ir nuo Gudijos toliau ir Lietuvos centras.
  Gal kas žino daugiau.Pasidalinkit.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 9. Vienas KGB profesorius , žydas irgi žadėjo kai būsime laisvi ir ištrūksime iš CCCP pančių , gyvensime kaip žmonės ,,,,,
  gražiai,
  draugiškai ,
  pasiturinčiai,
  Bet nepasakė kada .

  Lansbergiūkšti ,, gal pažysti tą KGB profesorių ?

  Thumb up 12 Thumb down 3

  • na ir uzlenkei,parasei,kad jis kgb profesosius,o jis ne kgb propiesorius o klavisu barskinimo propiesorius,beje kam ta po blatu gauta varda mineti,is jo propiesorius kaip is pirkos kulkosvaidis

   Thumb up 3 Thumb down 0

   • Šitam žydui Lansbergui suteiktas profesoriaus vardas KGB nurodymu .
    O visi CCCP diplomai negalioja , reiškia jis apsišaukėlis ir beraštis .

    Thumb up 1 Thumb down 0

 10. formuos ORGANUS per suvažiavimą.
  Netoli,oj,netoli tenuriedėjo anūkėlis nuo tarybinio Stalino žvalgo prosenelio.

  Thumb up 17 Thumb down 3

 11. Viena iš daugelio konservatorių giesmių:

  Ant Astravo – skersą dėsim.
  Elektronus jos žymėsim.
  Ir basliais apsiginklavę,
  Mušim juos čia pasigavę.

  Su pincetais ir tinkleliais,
  Prie laidų suklaupę keliais,
  Nepraleisime nei vieno
  Jais užteršti savo kiemo.

  Nepraeis pro mūsų sietą!
  – Girsimės ant viso svieto.
  Ir skambės iš mūsų lūpų,
  – Neužkrėsit „rusų duchu!“

  Nors ir kelnes nusimausme,
  Bet su rusu nedraugausme.
  Skelbsim karą ir pavojų,
  Glausdamies prie jankio kojų.

  Thumb up 14 Thumb down 2

 12. Tiesiog asilas:lietuvai turi vadovauti lietuvis.O tu zydas,kaip ir zmonyte.Pavargom nuo zydu viespatavimo per Komunizmo statyba ir TSRS valdyma…Praom:motinu mergautines Pavardes nors…nes bus kaip su Valdemaru,t6ampa Valdu,Adamkavicius-Adamkus .tevas lenkas .motina Saras zyde=Lietuvis!

  Thumb up 10 Thumb down 3

 13. AS niekad nebalsavau.uz…..bet tu man patinki su visomis zmogiskosiomis nuostatomis,Gal ir iseis is tave geras ZMOGUS.matysim,,,,,

  Thumb up 4 Thumb down 12

  • artiste,apie koki zmogu kalbi,sitas avinas visai nepretenduoja i tokius uzvadinimus,beje,o kad jis bus zmogus sita ar kita simtmeti,ble idjotai ant lithuanijos,vien idjotai veisiasi

   Thumb up 3 Thumb down 1

 14. Labai dziugu, kad tokios mintys,Jaunas zmogus,Tau daug stiprybesmmmmnors as niekad nebuvau su sita …..bet man tu patinki,yoac,apie senius kalbek,,,,,,,tada ypac skveren,,,,,,,ruiosia mokescius,,,,,,,,,,Gal busi mus mylimas…..Jau atejo pavasaris,O,as vazijeju senu prdaletu……Vos bezda,bet vazinejasi……..

  Thumb up 3 Thumb down 9

 15. Visų pirma nusišluostyk pieną nuo lūpų, o po to mokink kitus, nesubrendėli.

  Thumb up 19 Thumb down 4

 16. Man tai labiausiai patiko teiginys, kad Vyriausybė nežino, ką daryti, todėl konservatoriai jiems padės :)

  Thumb up 20 Thumb down 3

  • G.Landsbergis valstiečiams – mes diriguosime, o jūs plėšykitės kol apsikakosite!

   Thumb up 15 Thumb down 3

 17. Tie visi lozungai iš anų laikų komunizmo statytojo kodekso nurašyti – sieksime, gerinsime, didinsime, mažinsime, darysime, padėsime, užtikrinsime ir t.t. ir p.n.
  Ir nei puse lūpų neužsiminta apie tai – kaip?
  O pagrindinė visų tų komunistinių lozungų vinis – ginkluosimės patys, šelpsime ginklais Ukraina ir provokuosime patys bei kurstysime ukrainiečius kariauti su Rusija.
  Ir iš visų tų ginklavimosi varžybų nuobirų, skurdindami Tautą, kaip klestėjome iki šiol, taip ir toliau – labai gerai gyvensime…

  Thumb up 19 Thumb down 4

 18. Konservatoriams – gal jūs verčiau sustabdyk savo Kubiliaus narystę partijoje, Lietuvai bus didesnė nauda.

  Thumb up 20 Thumb down 5

 19. Įdomu, kokių būdu konservatoriai pasiūlys sustabdyti Astravo AE statybą.Atrodo, kad šaukštai po pietų. Jei jau bijomasi dėl AE saugumo,tai investuokime į tą saugumą tuos 200mln.norimus skirti “boxeriams” su sąlyga,kad pigiau pirksime elektrą ir bus visiems geriau.

  Thumb up 24 Thumb down 2

  • Galėtu geriau savąja Ignalinos AE pasirūpinti, kuriai nebeturi pinigų baigti sugriauti, kurios niekaip nesugeba atominio kuro saugyklos statybų užbaigti, ir vis dar reaktoriuje saugomas branduolinis kuras tūkstančius kartų pavojingesnis už statomą Astravo AE.
   Pas kaimyną šapą mato, pas save vežimo – ne.

   Thumb up 23 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...