Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 6 Šeštadienis
 

TS-LKD paskelbė: energetinė nepriklausomybė pasiekta, vakarietiškos krypties pamatai padėti, tad galima atsigręžti į žmones

2016-07-18 16:47 | Politika | Komentarų (24)

TS-LKD pripažino, kad iki šiol valstybėje buvo svarbesnių darbų nei rūpestis Lietuvos žmonėmis. KK nuotr.

Savaitgalį vykusiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos sąskrydyje Tarybos posėdžio metu pristatyta TS-LKD Seimo rinkimų programa – Planas Lietuvai.

„Planas buvo rengiamas kelis mėnesius ir drąsiai galiu pasakyti, kad, lyginant su kitomis partijomis, parengėme neabejotinai solidžiausią Seimo rinkimų programą. Džiaugiuosi komanda, dirbusia su šiuo išsamiu dokumentu, ir dėkoju jai, – Tarybos posėdyje pažymėjo TS-LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis. – Noriu priminti, kad pirmoji programos dalis buvo pristatyta Vilniaus tarptautinių santykių institute ir tuomet pasakiau, kad tai – atviro kodo programa, kuri gali būti pildoma, jei tik bus poreikis“.

„Pirmąjį Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį TS-LKD reikšmingai prisidėjo padedant valstybės suverenumo ir nepriklausomybės bei vakarietiškos krypties pamatus. Vėliau pasiekė energetinę nepriklausomybę ir padarė šuolį modernizuojant ekonomiką.

Dabar atėjo laikas atsigręžti į tyliąją Lietuvos žmonių daugumą – į sąžiningai dirbančius ir dirbusius piliečius, nusipelniusius vakarietiškos gerovės. Ją sukurti TS-LKD pasiryžusi per valstybės garantuojamą teisingumą, per kokybiškas ir visiems prieinamas viešąsias paslaugas, per lygias galimybes visiems, norintiems sąžiningai dirbti, užsidirbti ir užtikrinti savo šeimos gerovę.

TS-LKD kelia ambiciją sukurti tokią valstybę, kuri yra verta savo žmonių, kuria galėtume tikėti, pasitikėti ir didžiuotis. Partijos vizija – teisinga ir pasididžiavimo verta Lietuva.

Plane Lietuvai TS-LKD pateikia konkrečius pasiūlymus, kaip šios vizijos pasiekti. Partijos prioritetai iki 2021 metų yra:

-Lietuvą paversti gerai apmokamas darbo vietas kuriančia ir tarptautiniu lygiu konkurencinga eksportu paremta ekonomika, taip realiai sprendžiant mūsų šaliai opiausią masinės emigracijos problemą;

-įgyvendinti būtinas pertvarkas, kad švietimo sistema mūsų šalyje kiekvienam to siekiančiam suteiktų geriausią išsilavinimą;

-iš pagrindų modernizuoti valstybės valdymo sritį, nuosekliai mažinant biurokratinę naštą, užtikrinant aukščiausios kokybės viešąsias paslaugas ir sukuriant permainų lyderyste pasižyminčią valstybės tarnybą.

Be išvardintų siekių, savo programoje TS-LKD detaliai kalba ir apie kitose srityse laukiančius darbus – nuo socialinės ir sveikatos apsaugos iki kovos su korupcija klausimų. Tačiau manome, kad būtent stipri ekonomika, kokybiškas švietimas ir modernizuotas valstybės valdymas yra tai, nuo ko šiandien ir ateinančius metus labiausiai priklausys Lietuvos žmonių gerovė bei ryžtas savo ateitį kurti čia, savo Tėvynėje“, – teigiama partijos išplatintame pranešime spaudai.

 

Komentarai

 

 

 
 1. Visi, kaip vienas balsuosime už “ateitį šviesią”, už Vijūnėlės dvaro statytojus ir žemgrobius “Valstiečių sąjungoje”… VALIO !!!

  Thumb up 2 Thumb down 3

 2. Didelė dauguma nuo savų rūpesčių išbėgo iš Tėvynės.
  Kol jūs sugalvojot rūpintis žmogumi-jų nebeliko, pasipustė padus ir atia…rūpinkitės savimi, tauta mato tą popierinį, apsimestinį rūpestį prieš rinkimus, taip kad ačiū.
  Žinom, matėm per 26 metus “rūpestį”, vakarietiškus ! pamatus: paradus, pašaudymus prie seimo, naktines reformas, darbo kodeksą, taigi antrą kartą ant grėblio tik durnius lipa.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 3. Zydu valdymas :na ir ka pasieket?Lietuvius palikot be dantu,lietuvius palikot be atostogu…neturim pinigeliu i pajuri…2.Palikot lietuvi be dainos…ko dar norit?Patys auginti kiaulas?Valdykit.

  Thumb up 15 Thumb down 1

 4. Laukiu nesulaukiu kada atsiras bent vienas drasus zmogus ir karta visiems laikams toms sutvems ir tiesiog paprastiems zmonems paaiskintu kad dratu ar vamzdziu nutempimas i kita puse nera nepriklausomybe. Yra dar blogiau, todel kad nera nieko stabilaus, nera jokiu ilgalaiku sutartiniu stabilios kainos kastu, net vejas siubuoja ta konservatoriska nepriklausomybe. Idomiai atrodo hipotetinis rupestis zmogum, ir kur cia vakarietisku vertybiu privalumai, jei tos vertybes tiesiog tyciojasi is tukstantmeciais isbandytu nuostatu. Legaliai apiplesti zmogu, tai cia kas? – vertybe? O zmogaus sveikata ar net gyvybe paversti preke – irgi vertybe?

  Thumb up 16 Thumb down 1

 5. Ponas Gabrieliau, ką daryti, jei man pradėjo laaabai nepatikti vakarietiškos krypties pamatai? O jei man patinka rytietiškos krypties vertybės?

  Thumb up 24 Thumb down 2

  • ir man patinka rytietiska kryptis,laukiu nesulaukiu kad ateis,juk zviegia tai kasdien: “rusai puola”,ir ko jie neateina ar vnucioko isigando

   Thumb up 21 Thumb down 2

   • Pn.Lione, taip viešai nekalbėk. Išgirs Raselė, tai guminėmis kulkomis Tamstą apšaudys už tokį ne patriotizmą. Geriau pauostyk prieš miegą išmetamųjų amerikoniško tanko dujų, pagarbink malda Tatą mūsų bei šv. panelę Mama ir ramiai eik miegoti. NATO apgins mus nuo jau kelinti metai puolančio ruso.
    Jei, žinoma, kol tas NATO ateis, dar bus ką ginti…

    Thumb up 12 Thumb down 0

 6. Ka tas lnadsbergiu teliokas cia sapalioja.O kad jiems energetika ,sildymai ir t.t. labai svarbus,mes suprantame.ir tie kaimieciai supranta,kad isslydus is saujos kai kurie Vilniaus objektai,gali priversti patele uzdaryti tas valstybes ir atskiru individu dalinamas nuolaidas.Po rinkimu surinkus nors kiek garbingesne valdininku armija,bent jau nuoma gali tekti “mokyklos valdovei” susimoketi normalesne.O dabar gaunasi juokingai,uz sugriuvusia bakuze kaimo pakrastyje,nuomojant krautuvikei patalpas,moki daugiau nei si dinastija uz rumus specialiai pritaikytus ir darpastoviai uz ta pati remontuojamus ir priziurimus.

  Thumb up 22 Thumb down 2

 7. Mažai galimybių, kad TOK spės pašalinti Rusiją iš Rio de Žaneiro olimpiados. Bet sieks.
  G.Landsbergiui taip pat mažai galimybių pasiekti savo priešrinkimines vizijas. Bet sieks.
  Pasieks – gerai. Nepasieks – dar geriau (partijos vadams).
  Bus po keturių metų vėl ko siekti, nesukant per daug galvos dėl naujų iliuzijų ir vizijų, kai senosios nepasiektos.
  Jie, kiek prisimenu, prieš rinkimus visada kažko tai siekia (ir niekada nepasiekia).
  Tai kam iš vis siekti jei nesugebi ir nežinai, kaip pasiekti? Juk jau ketvirtį amžiaus, net pasilypėję ant amerikoniškų kopėčių, siekiam siekiam ir taip nieko ir nepasiekiam, tik vis giliau klimpstame į politinį purvą, neviltį ir dar vieno Pasaulinio karo provokacijas.

  P.s. Labai skaniai prajuokino punktas, kad pagaliau sieks net eilinį „runkelį“ pamatyti. Čia jau viršūnė. Įdomu tik ar kada nors baigs siekti ir pradės kažką tai daryti, ar tai jau iki svieto pabaigos?
  O gal taip ir turi būti?
  Prie paprasto ir išvystyto socializmo už viską kovojome (planus, primilžius, normas, spartuolių vardus, etc.) taip, kad darbui laiko nelikdavo.
  Prie išvystyto kapitalizmo politikai kovoja už siekius bei iliuzijas taip, kad konkretiems darbams laiko nebelieka.
  Kiekviena politinė epocha visada pameta kokio tai opiumo liaudžiai, kad pastaroji pamiršusi duoną, daugiau užsiimtų žaidimais…

  Thumb up 27 Thumb down 1

 8. Vel kisi savo “veiduka”atsibodusi.
  Negaisau laiko skaitymui,bet netycia uzstrigo sakinys,kad atejo laikas atsigrezti i LT zmogu.Sutinku laikas – arteja rinkimai.Po to p ir raide iks.Galima bus rupintis vijunelemis,kitais dvarais,naujais darbo istatymu tobulinimais……rinkliava uz istymu tobulinima.Ir preido nepalikti pasalpos atlyginimo pavidalu.

  Thumb up 23 Thumb down 3

 9. O tai svolačius.
  Matyt genai.

  “Dabar atėjo laikas atsigręžti į tyliąją Lietuvos žmonių daugumą”. Į tyliąją Lietuvos žmonių daugumą žiūrėti reikia ne pagal partijų nusistatytą laiką- kada joms toks ūpas užeina (paprastai tai būna tik prieš rinkimus), bet visą laiką reikėjo dirbti ne sau, bet tai tyliajai daugumai. Tam ir valstybę kūrėme, taip ir Konstitucijoje parašyta. O ta energetinė nepriklausomybė seniai galėjo būti ir ne nuostolinga, jei šunsnukiai konservai nebūtų dirbę savo otkatams, bet tyliajai daugumai. Kas Lubio SGT sužlugdė?
  Bet jau kai tylioji dauguma pasipustė padus ir išdūmė į užsienį, tada atsipeikėjo- prisiminė numiręs čiaudėt. Bet jei jie Seime gautų daugumą, į tą tyliąją daugumą vėl nusispjautų. Šimtą kartų jau taip buvo, kas jais gali 101-mąjį kartą patikėti? Kas gali patikėti partiją paveldėjusiu Anūku, kur sąrašo 3-uoju numeriu vėl stovi tyliosios daugumos skalpuotojas Kubilius, kažkur toliau įsakymą į tyliąją daugumą pašaudyti davusi Juknevičienė, Šedbaras ir kiti jų baisuokliai?

  Thumb up 28 Thumb down 2

  • lietuvos idijotas,apie kokia nepriklausomybe svaicioji,kaimo jurgi tu nelaimingas,kur tu matei aplamai ta nepriklausomybe,dabar ant tiek esam priklausomi,kad net nebejuokinga,jankiai gastroliuja po lietuva,kas tik pirstelejo tuojau briuselis aiskina,na ir labiausiai baugina karo kurstimas “rusai puola”,greiciau uzpultu,bet deja tiems rusams musu vyzociai nerupi

   Thumb up 22 Thumb down 3

 10. Pamažu aiškėja, kad „sisteminės“ partijos išpažįsta tik liberalizmą, meldžiasi ir patarnauja Mamonai ir JAV jungtinėms pajėgoms. Tautos, Tėvynės reikalai jiems antraeiliai, po jų šventos nuosavybės. Visuomenės poreikiai, socialinis teisingumas, savasties išsaugojimas, emigracija, degradacija – išvis žemiau grindjuostės. Savanaudiškasis „elitas“ susispietė politinėje centro dešinėje ir siekia iš anksto susitarti, kurie iš jų valdys šalį, nors, „galimai“, tai jau už juos nusprendė „dėžučių“ patronai, o jų vartotojai tik klusniai vykdo nurodymus. Vėplas „galimai“ paspaudžia STT…

  __Matome, kad politikos kairysis frontas praktiškai lieka visiškai apnuogintas, o juk tame skurdo ir nevilties bei galimos emigracijos katile toliau verda daugiau nei 2/3 rinkėjų (LR Suverenas). Už ką balsuos ta absoliuti LR piliečių dauguma, kurie prasiblaivę pasijus pamesti bei pamiršti? Kas šiandien iškels liberalų – konservatorių į purvą įmintą doros ir krikščioniškosios darnos Kryžių, kas iš gobšiųjų tautos engėjų ar jų liokajų atims gležnus solidarumo ir socialinio teisingumo daigus, atgaivins visų žmonių viltis geresniam gyvenimui ir tikėjimą savos valstybės bei tautos atgimimu?

  __Kas ateis į valdžią rudenį? Visi ieško tik tarp dabartinių lyderių, bet nemato, kad šie jau nuogi, o suverenas stovi alkanas ir piktas su lazda, nes jau supranta, kad dabartinis valdžių elitas jo ne tik nesupranta, bet ir nenori nieko iš esmės keisti, o tik labiau užtraukti virvę ar atsivežti svečių vergų. Taigi, Lietuvos politinis laivas pasviręs ir gali apsiversti, jei neatsiras kas atsveria dešiniuosius. Jėga ar papirkimu to jau nepavyks padaryti – tą parodė LIDL ir DK klausimai. Tereikia Piliečio klyksmo – „mus muša“ – ir piliečiai sujunda kovoti už savo laisves bei teises, nes LR Konstitucija dar gyva.
  Neatmetu, kad dar pakanka laiko naujam Gelbėtojui Vyčiu (nejuokauju) atjoti ant balto žirgo, nes šiandien Tauta ir be veido, ir be vado, ginančio jos interesus, kas jau panašu į valstybės užvaldymą, okupaciją ar kolonizaciją suverenui priešiškomis jėgomis. Pagal LR Konstituciją tokiam suverenui ir valstybei priešiškam užvaldymui privalo priešintis bet kuris pilietis, bet kokiomis priemonėmis. Mus vis gąsdina pasauliniu karu, bet mes patys jau sukūrėme sąlygas pilietiniam karui, suirutei, nes suardėme darną, solidarumą, socialinį paritetą, pasitikėjimą valdžiom ir jų teisingumu.

  Thumb up 25 Thumb down 3

 11. Iš pirmo žvilgsnio žiūrint – pliurpalizmas. Nes būtent pati rizikingiausia ekonomika yra paremta tik eksportu. Iš tikro tai būtina kuo labiau vartoti savo gamybos produkciją ir kuo jos daugiau gaminti sau. Perteklius – eksportui. Bent čia pasimokytumėm iš lenkų. Valstybės klestėjimo pagrindu būtina imti teisingumą bei savivaldą, be kurių nėra demokratijos, bet tik josios imitacija, iškamša. Keistai čia skamba vakarietiška gerovė? Kuo ji skiriasi nuo lietuviškos? Prasimuša aklas užsienio garbinimas, vedantis į tai, kad Lietuvą palieka žmonės, nes “ten” – Vakarai, suprask, rojus. Apie tai aklai svajoja net moksleiviai.

  Thumb up 25 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...