Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugsėjis 17 Antradienis
 

TS-LKD nariai traukiasi iš D. Kepenio vadovaujamos Sveikos gyvensenos komisijos

2019-03-28 13:40 | Politika | Komentarų (15)

D. Kepenio Seimo narys. KK nuotr.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Kęstutis Masiulis ir Andrius Kupčinskas traukiasi iš Seimo Valstiečių ir žaliųjų frakcijos nario Dainiaus Kepenio vadovaujamos Sveikos gyvensenos komisijos.

„Nematau prasmės dirbti Sveikos gyvensenos komisijoje, kuriai vadovauja labai energingas, tačiau keistų pseudo mokslo idėjų kupinas Dainius Kepenis. Jo iniciatyvos nukreiptos prieš skiepus buvo paskutinis lašas. Gaila, bet valstiečių partija, kuri prieš rinkimus deklaravo profesionalų paiešką, išdavė savo principus. Juk Sveikos gyvensenos komisijai vadovauti patikėta abejotinas idėjas skleidžiančiam D. Kepeniui, o ne komisijos nariui medicinos mokslų daktarui Algimantui Kirkučiui, – sako K. Masiulis. – Kol komisijai vadovaus D. Kepenis, tol komisijoje dirbti atsisakau ir raginu tą patį padaryti kitus Seimo narius. Ši komisija diskredituoja valdančiuosius, visą Seimą ir valstybę“.

Komentarai

 

 

 
 1. Parsidavėliai pasaulinei masonų ložei- demonų draugijai- testamentinei tautų šlykštynei ir prostitutei Amerikai- seniai negyvena sveikai ir kitus dvasiškai žudo. Lai traukiasi į Ameriką- šlykštynę ir tautų prostitutę su visais CŽV- centrinės žudymo valdybos nariais, kur bus, anot Viešpaties; “sudeginti ugnimi iš Dangaus”.

  Thumb up 9 Thumb down 1

 2. citata iš Evangelijos:

  “Kalbėkite Mano Švenčiausiosios Širdies Rožinį iš Tėve Mūsų maldų ir tik tada Elijas Dvasia išgirs jūsų permaldavimus bei prašymus. Amen Jėzus.
  Mano atkurtojoje Karalystėje žemėje skamba himno žodžiai: Garbė ir šlovė Viešpačiui per amžius!
  Išvalykite bažnyčių porūsius, ten kaupiasi ginklai ir heroininės narkotikų siuntos, tai įspėju jus Aš, Jėzus Dvasia. Lietuva- Mano Motinos žemė bebaigiama perparduoti Galijotui- masonams žydams ir tikimasi, kad tauta nesužinos juodojo kėslų, sakau jums visa tai Aš, Jėzus Dvasia, kad žydų buveinėse nesurasite sau kilnumo, lietuvių tautos tautiečiai. Amen+++++++ Jėzus.
  Jie nužudė jūsų tautos dalį karuose, vaistų gaminime, kūdikių gimime, maisto produktų tiekime, bei surogatiniuose skysčiuose- gėrimuose.
  Amen Jėzus Dvasia Gelbėtojas.
  Žydų tautoje niekada nebuvo ir nebus aukojamojo peno- Aukos- Atnašos su krauju virstančiu vyne, nes jie praliejo Manąjį kraują ir yra įgavę amžinojo pratęsimo prakeiksmą- nutrėmimą. Amen Jėzus Dvasia.”

  Thumb up 1 Thumb down 1

 3. Be komentaru. Is kitur mano kom.:
  *****Algirdas Gustaitis

  Prieš 2 valandas

  Zmones nebukite tamsus viduramziu lygmens. Domekites kas vyksta pasaulyje ir rasite kad kuriama NWO – Naujoji Pasaulio Tvarka. Igyvendinamas yra zmoniu populiacijos mazinimas ir ne tik vakcinu budu. Ypatingai zinomas zmogus Bill Gates TED paskaitu metu ne karta pasake kad – Vakcinacija pades sumazinti zmoniu populiacija. Apie vakcinas yra ypatingai kompetetingu specialistu is vakaru informacija internete. Kai kas JAV dirbes vakcinu srityje atvere info apie ju zala ir…atsidure JAV kalejime. WHO slepia tikrove, o vakarus valdanti ( x org) turi galia ir visapusiskai kovoja su tiesos sklidimu. Apie tai internetas pilnas informacijos ir tik ieskokite. Aisku – anglu kalba. Tai kad daugelis uz vakcinacija, parodo kad zmones nesidomi jokia info ir pasikliauja tik viesa Lietuvos informacija. Tai yra visuomenes, pilietiskumo ir intelektualumo galutinis zlugimas…vedantis i fizini lietuviu isnykima ir tame tarpe del vakcinaciju… PAGALVOKITE; JAV ir Lietuvoje lygiagreciai pradejo plisti tymu epidemija…lyg koks gripas. Na tai kokiu kvailu reikia buti kad nesuprasti jog tai yra dirbtinis dalykas. Paseta infekcija. Paskelbtas pavojus ir patarta skiepytis… Vakcinu budu sukelejas isplatintas visuotinai…ir daug kas suserga butent todel. Tai ne tik mano susidaryta nuomone. Galiu pasakyti ir dar viena; pvz anti-gripo vakcinacija yra isvis absurdas kadangi pagrindinai pries influensa, kas daro ja visai neefektyvia kadangi tai nera pagrindinis gripo virusas, o juk ir tas nuolat kinta. Tad daugiau zmoniu suserga nuo jo nei apsaugoma. Tai yra ne mano issigalvojimas, o tikri dalykai is mediku vakaruos. Turima zinoti kad WHO – PSO yra finansuojama ROTHSCHILDS bankininku, medicinos farmacine pramone ir medicinos universitetai taip pat. Todel medicina ypac vakaruos totaliai atstovauja ir ”istreniruota” – trained moksliskai ir praktiskai buti iliuminatu vasale. Kadangi elitas bankininku yra iliuminatu elito viena is pagrindiniu daliu, o ju tikslas yra atvirkstinis sveikatingumui… Ju tikslas yra Zmonijos gyventoju skaicius – 500 milijonu. Ieskokite JAV – The Georgia Guidestones, kur pagrindinemis kalbomis ant didziuliu akmens monumento ploksciu israsyti iliuminatu pagr. tikslai. Pirmasis tie 500 milijonu. Baigiu – domekites ir pasaulis atrodys realiau… :)

  Algirdas Gustaitis

  Raskite dar?:
  An Essay on the Principle of Population. Thomas Malthus. pdf******

  Thumb up 7 Thumb down 0

 4. ZEMIAU MANO KOM SKELBTAS KITUR (tai apie zmoniu savigyda ir skiepus. Rasiau kad zmones serga labiau ne nuo savigydos, o nuo skiepu):
  ***Ne savigydos, o skiepu… Kita; zmones gydosi patys kadangi gydymas jau ne toks kaip buves TSRS laikais. Dabar ligoninese badu marina, o gydo tik jei yra ypac akivaizdus ligos atvejis… Jei liga yra nematoma akimi, tai jei tik gali, su malonumu paleidzia (pagal Vakaru Sveikatos Apsaugos lesu taupymo praktika). Todel daug zmoniu nusivyle yra Valstybine Sveikatos Apsaugos Sistema ir eina pas privacius Netradicines Medicinos ”gydytojus” ar …gydosi patys… Na, o tymai isplito, labai rimtomis ziniomis is vakaru, todel kad juos platino butent ta vakcinacija… WHO tiesiog jega kovoja pries antivakcinacini judejima bei info, taciau tik paieskokite info internete ir rasite daug izymesniu zmoniu nei musu Andriukaitis, liudijimus jog vakcinu paskirtis yra ne gydyti, o…naikinti zmones…ir kad pvz vakcina nuo gripo daug daugiau zmoniu labai gresmingai susargdina nei ju mirsta neskiepytu del gripo komplikaciju… O,- jei vakcinos butu tokios kaip TSRS laikais, kai is tikro mazejo susirgimu…, kai medziagos vakcinose neturejo ypac nuodingu sudetiniu daliu !… Tik domekites – suzinosite tai ! Radvile Morkunaite sikart tikrai kisasi ne i savo sriti ir atsilikusi nuo realybes…***

  Pridedu; teisus ne tik Kepenis, nes slaptomis ir tikrai kompetetingu zmoniu ziniomis, siuolaikiniu skiepu vakaruose ir ju itakos zonoje paskirtis yra ne gydyti zmones, o juos sargdinti ir numarinti…- mazinti populiacija !
  As turiu ypatingai auksto lygmens ir izymiu JAV zmoniu pasisakymus del skiepu ir net vieno yypatyyyngai zinomo veikejo pakartojima keliskart TED paskaitose, kad Vakcinos sumazins zmoniu populiacija.
  Tai tik mazmozis – JAV yra ikalintu zmoniu, kurie dirbo vakcinu srityje ir viesai kalbej apie ju zala, didziule zala. Tai irgi tik dalele to ka as turiu ir kas yra internete viesumoje… tik reikia netingeti paieskoti…
  Iliuminatu – sionistu siekiai pasaulyje yra baisus ir ziaurus, jie visom isgalem siekia ju pasaulines ir absoliucios diktaturos, vadinamos NWO…ir tai yra absoliuciai nepaneigiama, nes nuo informacijos tiesiog luzta internetas…
  Ga todel ji ir pradeda stipriai cenzuruoti…
  JAV turi isigaleti ziaurus baudziamumas ne tik apie vakcinu zala, bet ir antisemitizmo apraiskas…
  Siekis – galimybe ”daugintis” tik isrinktuju rasei…, o mums ismirti.
  Tam ir LGBT, tam ir toks junk food vadinamas maistu, tam ir medicina, kuri gydo tik privaciai, o ”valdiskai” viska daro, kad tik negydyti jei imanoma, tam ir porno, tam ir darbuose maitinimasis tik sumustiniais arba atsinesto maisto pasildymas mikrobangese, kuriu zala neigiama ir yra melas…, tam ir melas apie 4G & 4G mirtina zala zmogui, apie vadinamus chemtrails, kurie yra irodyta kad tikrai vykdomi, tam daugybe ivairiu melu apie realia veikla skirta naikinti zmonijai, kuie yra ”neisrinktieji”…

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • Pagarba Algirdui isdejo viska kaip ir priklauso tikram vyrui ir sveikai mastanciam zmogui.

   Thumb up 12 Thumb down 0

  • Algirdai,Jus daug tiesos paraset.Ypac apie populiacijos naikinima zemeje.Sionistai jau nebeslepdami aiskina,kad jie isrinktoji tauta,ir kad aptarnauti juos zemeje ,puse milijardo isrinktuju,uztektu antros puses milijardo baudziauninku,kurie visais atvejais butu beteisiai vergai.Geriausias irodymas slaptiems susitiimams tai Davoso kalnuose kasmet organizuojamas ypatingai saugomas tas zydu ir puszydziu pasitarimas “ekonomikos” klausiais.Ar jus skaitet ar matet ar girdejot,kokie klausimai tam Davoso plenume aptariami?? JOkios informacijos,jokios medziagos.Netgi Lietuvos prezidente ten dalyvavusi,nesiteikia Lietuvos zmonems pasakoti ,ar tiesiog atsiskaityti ?? Juk uz mokesciu moketoju pinigus perka ten brangu bilieta ir burzujiska pasimegavima ???

   Thumb up 12 Thumb down 0

   • Jeronimai,, jus puikiai papildete mano kom. Turiu pasakyti, kad as nemanau jog Davoso susitikimai yra auksciausio sionistu-iliuminatu lygmens. Tai yra ju virsunes praktiniai klausimu igyvendinimo planu nukelimai i oficialiaja pasaulio vedanciuju politiku rata. Ekonomines politikos igyvendinimo srityje, aisku nuslepiant slapciausius dalykus kurie buna nutariami ju politiniuose ir ritualinuose susitikimuose.
    Politiniai tipo Bilderbergo, o ritualiniai tipo Bohemijos JAV susitikimu, kur jau ryskiai iliuminatine kryptis vyrauja…
    Sionizmas yra politine kryptis, o jos “religine” yra lyg uz nugaros, lyg seselyje…
    Iliuminatizmas yra tikroji kryptis, kuri turi aisku satanizmo pobudi ir tai yra lyg ju visu – sionistu-iliuminatu “Sventoji” varomoji jega…
    Sionizmas yra teoriskai tikslas ikurti ir palaikyti Izraeli – Sionistiniu iliuminatu krasta-valstybe.
    Praktiskai sionizmas tai yra visa, kas yra daroma Sionistu-iliuminatu Pasaulio Tvarkos igyvendinimo vardan. Pan. kaip ir komunizmas, kuris teoriskai lyg sventa lygiuju bendruomene…, kuris del praktines veiklos pasaulyje nuskambejo ir nugriaudejo lyg ziauriausia santvarka daugelyje valstybiu…
    Salia jo pagal ta pat “puikumo” lygmeni yra Vok. Fasizmas.
    Abu labu yra tu pat Sionistu-Iliuminatu kuriniai ir darbeliai pasaulio mastu.
    Tai pagrindinai experimentai Zmonijos valdymo formu, kartu igyvendinant konkreviu tautu ir ju santykiu “pakoregavimo” tikslus.
    Baisiausia tikroji siuolainine koncentruotu Sionistu-Iliuminatu Sekta valdo Izraeli, JAV, ir is esmes Vakaru Europa, ypac JK… Kitos vakaru ES salys yra stipriai, bet ne absoliuciai priklausomos nuo Sionistu-Iliuminatu.
    Tai baisiausia sekta, kurios rabinas yra ir didelis Putino draugas Berl Lazaras, yra CHABAD (LUBAVICH). Vakaruose ir ypac Izraelyje tai Chabad.
    Ju pagrindine SIONISTINE-ILIUMINATU ideologija yra ZIONO ISMINCIU PROTOKOLAI, kas daro ta pasauli valdancia sekta ypac baisia, extremistine ir antzmogiska…
    Kol kas tiek :)

    Thumb up 4 Thumb down 0

 5. JUK “ŽMONIŲ PARTIJĮLĖ” NETURI KĄ VEIKTI,GABUMŲ NĖRA ,TAI CINIŠKAI visokius “žaidimėlius kgb-istiniuuus “žaisti…juk konservatnikai daugiau nieko nemoka…….tik “beprotis” gali daugiau balsuoti už “žmonių ” partijėlę vairuojamą cinizmo keliu anukėlio,jo didenybės “lietuvos patrijako”

  Thumb up 21 Thumb down 0

 6. Sveikinu pasitraukiančius dabar ir ateityje, nes plūduriavimo eketėje „politikai“ galėtų pritarti tik Kozmos Prutkovo šalininkai.

  Thumb up 2 Thumb down 9

  • tu savo shmara pavarinek,o ne zmones,ir gerai butu,kad is savo tuscios puodynes velnia isvarytum,matosi jog esi apsestas,na gal toks ir gimes,ka cia sugaudysi kaip tie idijotai veisiasi…

   Thumb up 7 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...