Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Gegužė 29 Sekmadienis
 

TS-LKD nariai traukiasi iš D. Kepenio vadovaujamos Sveikos gyvensenos komisijos

2019-03-28 13:40 | Politika | Komentarų (15)

D. Kepenio Seimo narys. KK nuotr.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Kęstutis Masiulis ir Andrius Kupčinskas traukiasi iš Seimo Valstiečių ir žaliųjų frakcijos nario Dainiaus Kepenio vadovaujamos Sveikos gyvensenos komisijos.

„Nematau prasmės dirbti Sveikos gyvensenos komisijoje, kuriai vadovauja labai energingas, tačiau keistų pseudo mokslo idėjų kupinas Dainius Kepenis. Jo iniciatyvos nukreiptos prieš skiepus buvo paskutinis lašas. Gaila, bet valstiečių partija, kuri prieš rinkimus deklaravo profesionalų paiešką, išdavė savo principus. Juk Sveikos gyvensenos komisijai vadovauti patikėta abejotinas idėjas skleidžiančiam D. Kepeniui, o ne komisijos nariui medicinos mokslų daktarui Algimantui Kirkučiui, – sako K. Masiulis. – Kol komisijai vadovaus D. Kepenis, tol komisijoje dirbti atsisakau ir raginu tą patį padaryti kitus Seimo narius. Ši komisija diskredituoja valdančiuosius, visą Seimą ir valstybę“.

Komentarai

 

 

 
 1. Parsidavėliai pasaulinei masonų ložei- demonų draugijai- testamentinei tautų šlykštynei ir prostitutei Amerikai- seniai negyvena sveikai ir kitus dvasiškai žudo. Lai traukiasi į Ameriką- šlykštynę ir tautų prostitutę su visais CŽV- centrinės žudymo valdybos nariais, kur bus, anot Viešpaties; “sudeginti ugnimi iš Dangaus”.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 2. citata iš Evangelijos:

  “Kalbėkite Mano Švenčiausiosios Širdies Rožinį iš Tėve Mūsų maldų ir tik tada Elijas Dvasia išgirs jūsų permaldavimus bei prašymus. Amen Jėzus.
  Mano atkurtojoje Karalystėje žemėje skamba himno žodžiai: Garbė ir šlovė Viešpačiui per amžius!
  Išvalykite bažnyčių porūsius, ten kaupiasi ginklai ir heroininės narkotikų siuntos, tai įspėju jus Aš, Jėzus Dvasia. Lietuva- Mano Motinos žemė bebaigiama perparduoti Galijotui- masonams žydams ir tikimasi, kad tauta nesužinos juodojo kėslų, sakau jums visa tai Aš, Jėzus Dvasia, kad žydų buveinėse nesurasite sau kilnumo, lietuvių tautos tautiečiai. Amen+++++++ Jėzus.
  Jie nužudė jūsų tautos dalį karuose, vaistų gaminime, kūdikių gimime, maisto produktų tiekime, bei surogatiniuose skysčiuose- gėrimuose.
  Amen Jėzus Dvasia Gelbėtojas.
  Žydų tautoje niekada nebuvo ir nebus aukojamojo peno- Aukos- Atnašos su krauju virstančiu vyne, nes jie praliejo Manąjį kraują ir yra įgavę amžinojo pratęsimo prakeiksmą- nutrėmimą. Amen Jėzus Dvasia.”

  Thumb up 72 Thumb down 1

 3. Be komentaru. Is kitur mano kom.:
  *****Algirdas Gustaitis

  Prieš 2 valandas

  Zmones nebukite tamsus viduramziu lygmens. Domekites kas vyksta pasaulyje ir rasite kad kuriama NWO – Naujoji Pasaulio Tvarka. Igyvendinamas yra zmoniu populiacijos mazinimas ir ne tik vakcinu budu. Ypatingai zinomas zmogus Bill Gates TED paskaitu metu ne karta pasake kad – Vakcinacija pades sumazinti zmoniu populiacija. Apie vakcinas yra ypatingai kompetetingu specialistu is vakaru informacija internete. Kai kas JAV dirbes vakcinu srityje atvere info apie ju zala ir…atsidure JAV kalejime. WHO slepia tikrove, o vakarus valdanti ( x org) turi galia ir visapusiskai kovoja su tiesos sklidimu. Apie tai internetas pilnas informacijos ir tik ieskokite. Aisku – anglu kalba. Tai kad daugelis uz vakcinacija, parodo kad zmones nesidomi jokia info ir pasikliauja tik viesa Lietuvos informacija. Tai yra visuomenes, pilietiskumo ir intelektualumo galutinis zlugimas…vedantis i fizini lietuviu isnykima ir tame tarpe del vakcinaciju… PAGALVOKITE; JAV ir Lietuvoje lygiagreciai pradejo plisti tymu epidemija…lyg koks gripas. Na tai kokiu kvailu reikia buti kad nesuprasti jog tai yra dirbtinis dalykas. Paseta infekcija. Paskelbtas pavojus ir patarta skiepytis… Vakcinu budu sukelejas isplatintas visuotinai…ir daug kas suserga butent todel. Tai ne tik mano susidaryta nuomone. Galiu pasakyti ir dar viena; pvz anti-gripo vakcinacija yra isvis absurdas kadangi pagrindinai pries influensa, kas daro ja visai neefektyvia kadangi tai nera pagrindinis gripo virusas, o juk ir tas nuolat kinta. Tad daugiau zmoniu suserga nuo jo nei apsaugoma. Tai yra ne mano issigalvojimas, o tikri dalykai is mediku vakaruos. Turima zinoti kad WHO – PSO yra finansuojama ROTHSCHILDS bankininku, medicinos farmacine pramone ir medicinos universitetai taip pat. Todel medicina ypac vakaruos totaliai atstovauja ir ”istreniruota” – trained moksliskai ir praktiskai buti iliuminatu vasale. Kadangi elitas bankininku yra iliuminatu elito viena is pagrindiniu daliu, o ju tikslas yra atvirkstinis sveikatingumui… Ju tikslas yra Zmonijos gyventoju skaicius – 500 milijonu. Ieskokite JAV – The Georgia Guidestones, kur pagrindinemis kalbomis ant didziuliu akmens monumento ploksciu israsyti iliuminatu pagr. tikslai. Pirmasis tie 500 milijonu. Baigiu – domekites ir pasaulis atrodys realiau… :)

  Algirdas Gustaitis

  Raskite dar?:
  An Essay on the Principle of Population. Thomas Malthus. pdf******

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. ZEMIAU MANO KOM SKELBTAS KITUR (tai apie zmoniu savigyda ir skiepus. Rasiau kad zmones serga labiau ne nuo savigydos, o nuo skiepu):
  ***Ne savigydos, o skiepu… Kita; zmones gydosi patys kadangi gydymas jau ne toks kaip buves TSRS laikais. Dabar ligoninese badu marina, o gydo tik jei yra ypac akivaizdus ligos atvejis… Jei liga yra nematoma akimi, tai jei tik gali, su malonumu paleidzia (pagal Vakaru Sveikatos Apsaugos lesu taupymo praktika). Todel daug zmoniu nusivyle yra Valstybine Sveikatos Apsaugos Sistema ir eina pas privacius Netradicines Medicinos ”gydytojus” ar …gydosi patys… Na, o tymai isplito, labai rimtomis ziniomis is vakaru, todel kad juos platino butent ta vakcinacija… WHO tiesiog jega kovoja pries antivakcinacini judejima bei info, taciau tik paieskokite info internete ir rasite daug izymesniu zmoniu nei musu Andriukaitis, liudijimus jog vakcinu paskirtis yra ne gydyti, o…naikinti zmones…ir kad pvz vakcina nuo gripo daug daugiau zmoniu labai gresmingai susargdina nei ju mirsta neskiepytu del gripo komplikaciju… O,- jei vakcinos butu tokios kaip TSRS laikais, kai is tikro mazejo susirgimu…, kai medziagos vakcinose neturejo ypac nuodingu sudetiniu daliu !… Tik domekites – suzinosite tai ! Radvile Morkunaite sikart tikrai kisasi ne i savo sriti ir atsilikusi nuo realybes…***

  Pridedu; teisus ne tik Kepenis, nes slaptomis ir tikrai kompetetingu zmoniu ziniomis, siuolaikiniu skiepu vakaruose ir ju itakos zonoje paskirtis yra ne gydyti zmones, o juos sargdinti ir numarinti…- mazinti populiacija !
  As turiu ypatingai auksto lygmens ir izymiu JAV zmoniu pasisakymus del skiepu ir net vieno yypatyyyngai zinomo veikejo pakartojima keliskart TED paskaitose, kad Vakcinos sumazins zmoniu populiacija.
  Tai tik mazmozis – JAV yra ikalintu zmoniu, kurie dirbo vakcinu srityje ir viesai kalbej apie ju zala, didziule zala. Tai irgi tik dalele to ka as turiu ir kas yra internete viesumoje… tik reikia netingeti paieskoti…
  Iliuminatu – sionistu siekiai pasaulyje yra baisus ir ziaurus, jie visom isgalem siekia ju pasaulines ir absoliucios diktaturos, vadinamos NWO…ir tai yra absoliuciai nepaneigiama, nes nuo informacijos tiesiog luzta internetas…
  Ga todel ji ir pradeda stipriai cenzuruoti…
  JAV turi isigaleti ziaurus baudziamumas ne tik apie vakcinu zala, bet ir antisemitizmo apraiskas…
  Siekis – galimybe ”daugintis” tik isrinktuju rasei…, o mums ismirti.
  Tam ir LGBT, tam ir toks junk food vadinamas maistu, tam ir medicina, kuri gydo tik privaciai, o ”valdiskai” viska daro, kad tik negydyti jei imanoma, tam ir porno, tam ir darbuose maitinimasis tik sumustiniais arba atsinesto maisto pasildymas mikrobangese, kuriu zala neigiama ir yra melas…, tam ir melas apie 4G & 4G mirtina zala zmogui, apie vadinamus chemtrails, kurie yra irodyta kad tikrai vykdomi, tam daugybe ivairiu melu apie realia veikla skirta naikinti zmonijai, kuie yra ”neisrinktieji”…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Pagarba Algirdui isdejo viska kaip ir priklauso tikram vyrui ir sveikai mastanciam zmogui.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Algirdai,Jus daug tiesos paraset.Ypac apie populiacijos naikinima zemeje.Sionistai jau nebeslepdami aiskina,kad jie isrinktoji tauta,ir kad aptarnauti juos zemeje ,puse milijardo isrinktuju,uztektu antros puses milijardo baudziauninku,kurie visais atvejais butu beteisiai vergai.Geriausias irodymas slaptiems susitiimams tai Davoso kalnuose kasmet organizuojamas ypatingai saugomas tas zydu ir puszydziu pasitarimas “ekonomikos” klausiais.Ar jus skaitet ar matet ar girdejot,kokie klausimai tam Davoso plenume aptariami?? JOkios informacijos,jokios medziagos.Netgi Lietuvos prezidente ten dalyvavusi,nesiteikia Lietuvos zmonems pasakoti ,ar tiesiog atsiskaityti ?? Juk uz mokesciu moketoju pinigus perka ten brangu bilieta ir burzujiska pasimegavima ???

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Jeronimai,, jus puikiai papildete mano kom. Turiu pasakyti, kad as nemanau jog Davoso susitikimai yra auksciausio sionistu-iliuminatu lygmens. Tai yra ju virsunes praktiniai klausimu igyvendinimo planu nukelimai i oficialiaja pasaulio vedanciuju politiku rata. Ekonomines politikos igyvendinimo srityje, aisku nuslepiant slapciausius dalykus kurie buna nutariami ju politiniuose ir ritualinuose susitikimuose.
    Politiniai tipo Bilderbergo, o ritualiniai tipo Bohemijos JAV susitikimu, kur jau ryskiai iliuminatine kryptis vyrauja…
    Sionizmas yra politine kryptis, o jos “religine” yra lyg uz nugaros, lyg seselyje…
    Iliuminatizmas yra tikroji kryptis, kuri turi aisku satanizmo pobudi ir tai yra lyg ju visu – sionistu-iliuminatu “Sventoji” varomoji jega…
    Sionizmas yra teoriskai tikslas ikurti ir palaikyti Izraeli – Sionistiniu iliuminatu krasta-valstybe.
    Praktiskai sionizmas tai yra visa, kas yra daroma Sionistu-iliuminatu Pasaulio Tvarkos igyvendinimo vardan. Pan. kaip ir komunizmas, kuris teoriskai lyg sventa lygiuju bendruomene…, kuris del praktines veiklos pasaulyje nuskambejo ir nugriaudejo lyg ziauriausia santvarka daugelyje valstybiu…
    Salia jo pagal ta pat “puikumo” lygmeni yra Vok. Fasizmas.
    Abu labu yra tu pat Sionistu-Iliuminatu kuriniai ir darbeliai pasaulio mastu.
    Tai pagrindinai experimentai Zmonijos valdymo formu, kartu igyvendinant konkreviu tautu ir ju santykiu “pakoregavimo” tikslus.
    Baisiausia tikroji siuolainine koncentruotu Sionistu-Iliuminatu Sekta valdo Izraeli, JAV, ir is esmes Vakaru Europa, ypac JK… Kitos vakaru ES salys yra stipriai, bet ne absoliuciai priklausomos nuo Sionistu-Iliuminatu.
    Tai baisiausia sekta, kurios rabinas yra ir didelis Putino draugas Berl Lazaras, yra CHABAD (LUBAVICH). Vakaruose ir ypac Izraelyje tai Chabad.
    Ju pagrindine SIONISTINE-ILIUMINATU ideologija yra ZIONO ISMINCIU PROTOKOLAI, kas daro ta pasauli valdancia sekta ypac baisia, extremistine ir antzmogiska…
    Kol kas tiek :)

    Thumb up 72 Thumb down 0

 5. JUK “ŽMONIŲ PARTIJĮLĖ” NETURI KĄ VEIKTI,GABUMŲ NĖRA ,TAI CINIŠKAI visokius “žaidimėlius kgb-istiniuuus “žaisti…juk konservatnikai daugiau nieko nemoka…….tik “beprotis” gali daugiau balsuoti už “žmonių ” partijėlę vairuojamą cinizmo keliu anukėlio,jo didenybės “lietuvos patrijako”

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Sveikinu pasitraukiančius dabar ir ateityje, nes plūduriavimo eketėje „politikai“ galėtų pritarti tik Kozmos Prutkovo šalininkai.

  Thumb up 72 Thumb down 9

  • tu savo shmara pavarinek,o ne zmones,ir gerai butu,kad is savo tuscios puodynes velnia isvarytum,matosi jog esi apsestas,na gal toks ir gimes,ka cia sugaudysi kaip tie idijotai veisiasi…

   Thumb up 72 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras