Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 27 Antradienis
 

Trečiadienį visi Lietuvos žmonės kviečiami į mitingą prie Vyriausybės!

2014-12-02 13:05 | Laisvalaikis | Komentarų (91)

KK nuotr.

Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“ ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga gruodžio 3 dieną, 12 valandą prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (Gedimino pr. 11, Vilnius) organizuoja visuotinį mitingą, kuriame kviečia dalyvauti visus Lietuvos gyventojus.

Maži atlyginimai ir didėjanti atskirtis tarp skurstančių ir turtingųjų, švietimo darbuotojų keliamų problemų atidėliojimas, mokesčių didinimas, profesinių sąjungų ignoravimas, valdžios sprendimai apeinant Trišalę tarybą, streikų organizavimo draudimai – tai pagrindinės priežastys organizuoti visuotinį mitingą.

Mitinge dalyvaus profesinių sąjungų nariai iš Elektrėnų, Vilniaus, Kauno, Ukmergės, Klaipėdos, Šiaulių, Druskininkų, Varėnos, Kėdainių ir kitų šalies miestų.

Prisidėti prie mitingo kviečiame visus Lietuvos žmones – visi kartu susitelkę mes galime pakeisti situaciją!

LPS “Solidarumas” pirmininkė Kristina Krupavičienė

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas

Komentarai

 

 

 
 1. Maidanas?
  Špyga jums visiems dabar….
  Buvo jums Šliužo surengtas referendumas – va tada reikėjo eiti balsuoti agituoti dalyvauti ir nubalsuoti UŽ…..
  Šiandien graužkit miką…..
  VISI iki vieno…..
  Ateis rinkimai – va tada ir išrinksim …
  Gal būt vėl Burokevičiaus dėstytoją…. ar TSRS profesoriaus anūką…

  Bet tai vis tiek geriau nei Maidanas,….
  Visus klausimus spręskim rinkimuose ir referendumuose….

  Thumb up 9 Thumb down 2

 2. Svarbiausiai skelti sumaištį, o jau ja pasinaudoti visada bus kam. Nuo kada po langų daužymo šeimos pradeda geriau gyventi? Esam viena šeima.
  Paskaičiau komentarus ir pajutau, kad čia daug užmiršusių, kaip prie ruso gyvenosi.

  Thumb up 3 Thumb down 17

  • vienoje šeimoje,gerbiamasis, visi dalijasi ir padeda,kuriam sunkiau. O šioje “šeimoje” dalinasi tik savi, ir jiems nerūpi, kaip gyvena tauta. O kaip gyvenom “prie ruso”, tai jau nusišnekate kalbėdamas apie tuos laikus

   Thumb up 19 Thumb down 1

   • Kaip gyvenome prie ruso??? Nėra ko lyginti, kaip gyvename dabar, prie okupanto – amerikono. Turėjome garantuotą darbą, garantuotą poilsį, gydymą, švietimą… O dabar???

    Thumb up 19 Thumb down 1

  • Vis dar esi sovietukas. Tai ne langų daužymas, priemonė pasakyti apie valdžios nora kalbėti uz , o daryti savo labą, . MitingeEina kalba apie Lietuvą ir jos ateitį, sov ietuk

   Thumb up 3 Thumb down 8

    • Jei kalba apie Lietuvos ateitį yra rusiški norai, tai atleisk viešpatie, tu esi bukas kaip traktorius, be smegenų, be proto, nuzombintas amžinai.Amen.

     Thumb up 3 Thumb down 2

     • komentarus ir pamatysi, kad apie Lietuvos laidojimą čia daug kas svajoja, o ne apie ateit.

      Thumb up 2 Thumb down 3

     • O pats galvoji ar ne ? Jei žemės išparduodamos užsieniečiams, naikinamas litas, žmonės masiškai bėga iš Lietuvos, nebeturim nei savo bankų, nei pramonės, nei žemdirbystės,žmonės sąmoningai varomi į skurdą, verslininkai perkelia savo verslus į kitas šalis, kur palankesnė mokestinė aplinka, nuolat gąsdinami karu, valstybė praskolinta užsienio bankams, tai ar toliau gyvuos tokia valstybė ? Galvok, mąstyk, o ne klausyk netikrų pranašų, kurie gražiai čiulbėjo, kol prie lovio priėjo.

      Thumb up 11 Thumb down 1

 3. Jus ka????!!!! Kai tokia geopolitine situacija????!!!!! Kogda kosmyceskyje korabli borozdet v nasei vselennoj!!!!!!

  Thumb up 16 Thumb down 0

 4. kiek zinau ,po nauju isvaziuojanciu labai daug ,nes labai iesko vezeju, ir visos mikruskes uzsakytos ilgam

  Thumb up 14 Thumb down 1

  • “Grynos agenteliai “per daug uzsieme kontrabandos gabenimu,vaiku prievartavimu,pedofilu slepimu,Deimanteles kankinimu,pedofilijos bylos figurantu ir liudininku zudymu,kad i mitingus eitu.Nors….net uzsienyje jie vykdo susirinkusiu lietuviu tarpe fizines provokacijas.Viename mitinge,kad sukelti suirute,”isjunge” zmogu.

   Thumb up 21 Thumb down 2

 5. Jo,jiems rusai visur vaidenasi.Pavalkiui ryte atbudusi zmona piktai rezia:tavo kremlius sia nakti taip ir neatsistojo,nors as labai norejau!

  Thumb up 23 Thumb down 1

 6. Mokytojai daugiausiai balsuoja uz KGB ir Komunistu partija(Butkevicius,Landsbergis,Grybauskaite ir t.t.).Bet jie juk Lietuvai nedirba.Lietuva jau Pazadetoji zeme nebe lietuviams.O kas del policininku tai Prancuzijoj policininkai prisijungia prie demonstrantu.

  Thumb up 18 Thumb down 2

 7. Gal į švietimo ministeriją kokį ekstrasencą ar kunigą nuvežti,kad iš ten išvarytų piktas dvasias ir pašventintų ? Lygtai prieš tapdamas švietimo ministru žmogus kaip žmogus ,bet tik ten patenka ir prasideda tokia lyg užsakyta bandymai ant vaikų isterija -kenkimas,kad plaukai šiaušiasi. Gerbiami pedagogai stiprybės Jums.

  Thumb up 23 Thumb down 2

 8. Po jewro ivedimo,kai Lietuvoj prie siuksliu konteineriu nusidrieks ilgos alkanu varguoliu eiles,reiketu mitingo.Bet tai imanoma visur,tik jau nebe Lietuvoj…

  Thumb up 22 Thumb down 2

 9. Kas ko siekia pagūglinėkit įsivedę „Visai netoli Vilniaus rengiama invazija į Lietuvą“

  Thumb up 1 Thumb down 16

  • Cia Grybojedova siekia ivesti i Lietuva “zaliuosius zmogeliukus” su savo provokacijom.

   Thumb up 22 Thumb down 3

  • Prie Vilniaus? Tai jau Putinas nebepuola? Dabar batka puola?

   Ot choleros. Tik nuo vieno atsigynėm, dabar kitas puola. Vajė-ė-zau. :))

   Thumb up 14 Thumb down 1

 10. atlikta puikiai ir niekas nepasakys , kad mitingas profsąjugų nebuvo suorganizuotas ir” gražiai ” parodyta , kad lietuviai į mitingus nesirenka ir jų niekas nejaudina. O paprasčiausiai tai rengiami mitingai specialiai žiemą , kad šaltis atbaidytų mitinguotojus, kaip šaltis atbaidė per karą vokiečius nuo Maskvos. Po to jie atkišę blizgančius žandukus pakrizens : “CHi , chi kokie jie visi kvaili” . Sunku suprasti, kodėl lietuviai taip lengvai leidžiasi mulkinami tai su referandumu , tai su mitingais viduržiemy ar už tą vieną eurą, kurį vis žadėjo pensijų pakėlimui , bet paskui ir tą numulkino.

  Thumb up 15 Thumb down 4

  • Eik žiema tu žiema, o nepagalvojai, kad žmonės dirba ir negali darbo metu eit mitinguot?

   Thumb up 12 Thumb down 2

   • O tai tipo tie, kurie tuo metu nedirba, visi eis? :))

    Lietuvis į mitingus neina. Lietuvis važiuoja ten, kur žmonės mitingais, streikais jau kažką pasiekė…

    Thumb up 10 Thumb down 2

 11. Tik eidami tą mitingą nepamirškite neperšlampamų apsiaustų ir neperšaunamų liemenių užsidėti. Abi Raselės vandens patrankos jau Kaikario sviestu suteptos laukia, kaip ir užsakyti 2400 bananais ginkluotų policininkų. Norėti didesnių algų niekas gi nedraudžia – norėkit sau į sveikatą namuose. O pinigų biudžete, kaip visada, nėra. Neužmirškit, kad rusas puola. Oleka išsižiojęs milijardų laukia, kad puolantį rusą tais milijardais atmušti ir Lietuvos mokytojus bei pensininkus nuo rusiškos priespaudos apginti. Be to ir Ukrainai turime padėti jų pilietiniame kare, kurią taip pat rusas puola. Taigi, per tuos karus jau net popieriaus pinigams spausdinti pritrūko. Baigsime paskutinius miškus kirsti. Kaip jūs to nesuprantate? Mitinguokite tik už tai, kad visokiems seimų deputatams, ministeriams ir jų svitoms atlyginimus pakelti ir kad jiems ant trintuko-pieštukinių sočiai užtektų. O pensininkai su mokytojais nenumirė iki šiol, velnias negriebs jų ir ateityje – kaip nors išgyvens. Įpratę. Kad tik ponams nieko netrūktų…
  Štai už ką reikia mitinguoti!

  Thumb up 29 Thumb down 2

  • Garliavoje užteko 240 bananuotų, ginkluotų policininkų, ką galvoji. kad čia susirinks 10 kart daugiau

   Thumb up 9 Thumb down 0

 12. Siūlau prfsąjungoms kurrąsti pinigų nereiks mitinguoti .Taigi peržiurėkite savo švietimo sistemoje biurokratines išlaidasper visą valdymo piūjvį nou ministerijos iki mokyklų.

  Thumb up 5 Thumb down 7

 13. Sekmes mokytojams ,visas valstybines istaigas ir ministerijas uzvalde ne profesionalai,o gimines,draugai politiniu partiju …

  Thumb up 24 Thumb down 1

  • Tikrai TAIP – užvaldė ne profesionalumas…Dabar pasirodo profesionalumo nereikia, reikia STOGO ir dar kai ko

   Thumb up 9 Thumb down 1

 14. pakeitėt bolševikinę vadovybę. Tai gal Jacek Jagelevič atsiveš iš elektrėnų bomžiukų ir kur kas aktyviau pdaužys langus, a?

  Ką pasakysi, boševikų ideologe? Juk reikia padėti Putinui… juk jis chaosų kėlimo meistras.

  Įdomus straipsnis tiesos lt . Piontkovskio. Kiaurai mato jūsų zbitkas :)

  Thumb up 2 Thumb down 21

  • Slėpkis po sniegu su tokiu rašliavotoju. Vos ne vos 10 komentarų ir tie prieštaraujantys vienas kitam, rado ką pasiūlyti.

   Thumb up 3 Thumb down 1

 15. jei mokytojai pasisikelbė neterminuotą streiką tai tegul ir streikuoja ir tegul atsako už savo veiksmu. Neužkibkit ant meškerės.

  Thumb up 2 Thumb down 22

  • taip skirstyti: ai, streikuoja mokytojai, ai, mitinguoja basi policininkai ir pan. Jų problemos – visos Lietuvos problemos. Ir visiems reikia palaikyti vieni kitus.

   Thumb up 28 Thumb down 1

   • Nu jau tikrai mokytojų problemų su policininkų problemomis nepalyginsi. Policininko darbe kaip diena taip naujiena, stresas, krūvis, o mokykloje varo metai iš metų tą patį, ir vis mažai tūkstančių , vis mažai atostogų. O į pensiją pageidautų tikriausiai 40 metų išeiti.
    Kiek mokytojų emigravo? Manau, kad netoli 0. Taigi žinokim ne tik kada, bet ir už ką mitinguot.
    Visus streikininkus iš mokyklų – į laisvą rinką.

    Thumb up 2 Thumb down 3

    • Miela tetule, jų rankose visa Lietuvos ateitis-mūsų vaikai ir anūkai. Jei mokytojas negali pragyventi, išmaitinti savo vaikų, jis pažeminamas. Jis turi gyventi, o ne egzistuoti, nes mes patikim jam savo brangiausią turtą vaikus. Pamenu močiutės pasakojo, kol mokyklų nebuvo, vaikams samdydavo Mokytoją į namus. Tamsūs kaimiečiai žinojo, kad vaikus reikia mokyti rašto, istorijos ir t.t., o jūs lyginate nelyginamus dalykus…
     Kas pačią auklėjo ir mokė ? Kiemas ar gatvė, jei neturi pagarbos šviesiausiems tautos žmonėms.

     Thumb up 5 Thumb down 2

     • Gerbiamoji, labai gražiai išsidavėt, kad esat mokytoja – nes tik mokytojas puls teigti esąs švenčiausias iš visų šventųjų, o oponentą beregint su purvais sumaišys, išvadins kiekiniu ir gatviniu.
      O Jūs savo močiutės kada noirs paklausėt, kuo tie Mokytojai (iš tiesų, Mokytojai iš didžiosios raidės) labiausiai rūpinosi: Tautos ateitimi ar savo nepasotinama kišene.
      Jūs man atsakykit tik viena: kaip vertinat šiandienos mokytojų darbo rezultatus? Visus tuos maniakus, beraščius ir t.t kurių deja perpildyta mūsų jaunoji karta?

      Thumb up 5 Thumb down 2

     • Aš medikė, ne mokytoja :) mano draugė pradinukų mokytoja. Pagarba Mokytojui iš didžiosios raidės.
      Klausiate kaip vertinat šiandienos mokytojų darbo rezultatus? Visus tuos maniakus, beraščius ir t.t kurių deja perpildyta mūsų jaunoji karta?
      Vertinu labai blogai, bet žinau, kad mokytojai nebespėja orientuotis, nebežino kaip dirbti, nes reforma po reformos, nėra normalių sąlygų, vaikai mano supratinu turi per mažai pareigų, nėra atsakomybės ir pan., per daug laisvės , bendrai švietimo sistema veikia netinkamai. Problemų aibės, kaip beje, visur Lietuvoje.

      Thumb up 5 Thumb down 2

 16. o kur Algirdas Paleckis? Ar jau bolševikų frontą į mūšį ves Jadzikas Jegelevič?

  Thumb up 3 Thumb down 8

 17. Premjeras turėtų kreiptis pagalbos pas Kubilių su Raselę Juknevičienę.Jie ŽINO kaip ĮTIKINTI nepatenkintuosius.

  Thumb up 19 Thumb down 1

 18. Jei Landsbergis pasakys mokytojams neiti i mitinga,Kauno mokytojai neis,matyt….Nes yra prota ir mastymo dovana prarade.

  Thumb up 27 Thumb down 1

   • Koks skirtumas,kas “valdo” ta Svietimo ministerija?.Gal Pavalkis per zmona “pakabintas”,kad ministru tapo.Lietuvoj ministru gali tapti tik komunistas,komjaunimo sekretorius,”pakabintas”,susitepes,apsivoges ar pries Lietuva veikiantis asmuo.

    Thumb up 18 Thumb down 1

 19. Pareikalaukite VIEŠO valstybės IŽDO išlaidų administravimo internete.
  Ui,būtų žiurkių dantų griežimo…

  Thumb up 21 Thumb down 1

  • Neik Algirdai neik, žinai kokie tie koloradai-sutraiškai ir vėl jie gyvi…O jei tau už apykaklės tų koloradų kas primes, o jei į kišenę ? Kas tada, o koloradai dauginasi sparčiai. Neik, Algirdai neik, daug pavojų ten tave tykos :)

   Thumb up 3 Thumb down 2

 20. “REFORMŲ VANAGAMS” REIKIA UŽDĖTI ANTRANKIUS UŽ VALSTYBĖS LĖŠŲ ŠVAISTYMĄ

  Pritariu Pensininkės komentarui.
  Ne tik nauji bei skirtingi vadovėliai…Nepaliaujamai keičiamos ir mokymo programos, kad tik būtų už ką “reformų vanagams” mokėti pinigų…
  Buvo išleista tikrai gerų matematikos vadovėlių, bet…Prieš kelerius metus vėl kelios “pagiringos galvos” susėdo, bei nutarė viską keisti, tiksliau- griauti. Ir vėl leidžiami biudžetiniai milijonai, ir vėl leidžiami nauji vadovėliai, savo stiliumi primenantys reklaminius bukletus… Eikvojami milijonai vien tam, kad būtų pateisinamas reformų vanagų reikalingumas bei uždarbis.
  Ir tos “reformos” tęsis tol, kol “reformų vanagams” nebus uždėti antrankiai. Kito kelio jau nėra. Tačiau…Ar to sulauks ponas Dievas?…

  Thumb up 30 Thumb down 0

 21. Čia tas pats su vadovėliais, kas su vaistais, paprasčiausi jau kainuoja šimtais ir juos atsiet, konpensuoja. Ir aišku iš mūsų visų kišenių, todėl ir tokias kainas užkelia. Remontuoti gatvėm eina milijonai ir niekam nerūpi, kas juos išvagia, nes kas dirba jų mažai tegauna ir taip visur kur pažvelgsi, visur blatnųjų pirštai kyšo, nes tie -baltom apykaklėm valdžiavagiai neturi nei sąžinės nei garbės anei proto, tik į save lenktus pirštus.

  Thumb up 22 Thumb down 0

 22. Kai Prancuzijoj kas vyksta ne taip,tai visa Prancuzija iseina i gatves.Pamatysit,ne visi ir mokytojai atvaziuos.O tada dar ir Navicka apkaltins,kaip ir Venckiene Neringa,suveriniteto pazeidimu ar pasikesinimu i ji.Juk zinot,kad komunistu ir kegebistu rankose tebera teismai.Sliauzios mokytojai ir mokytojai pensijoj,sliauzios ant keliu,jei nesuvaziuos.

  Thumb up 27 Thumb down 1

  • Per krize Graikija isejo i gatves.Ir ka?Dabar ten tylu ir ramu,ESkomisarai per virvute paklusniai pasokinejo,kad tik graikams itikti.Ir stai,graikai gyvena sau laimingai ir toliau.O Lietuvoj yra stai taip:uz referenduma pasiraso,bet i ji ateina maziau,nei kad pasirase.Tai su tokiais lietuviais gyvuliukais gali daryti ka tik nori:ivesti eutanazija,isbandyti naujus vaistus,atimti vaikus,neatiduoti pensiju skirtumo,nekelti atlyginimu,suklastoti rinkimu rezultatus,paversti “patranku mesa” del svetimu interesu ir t.t. Nes tam ir skirta laboratorines ziurkes ir laboratoriniai triusiai.

   Thumb up 24 Thumb down 0

 23. Anūkas pametė matematikos vadovėlį 8 kl I-ją dalį apie 120 psl. Pasirodo ji kainuoja virš 40 lt. ir dabar jų 8 kl yra keletas variantų,o mokyklos pasirenka iš kurių mokins. Tėvai už jas, atsieit ,nemoka, bet kas moka? Krepšeliai, bet jie gi ne iš dangaus krenta Juk išleisti tokią knygiūkštę nekainuoja nė ketvirtos dalies kainos, o mokinių tai daug. Tai kur eina plaunami pinigai. Apsigraibykit prof. valdžiažmogiai, o galimai ir jums dalis tenka, kad tylit . O tada atsiras pinigų ir algom didinti. TAI KUR EINA TOKIŲ BRANGIŲ VADOVĖLIŲ PINIGAI, KURIUOS MES VISI MOKAM?

  Thumb up 33 Thumb down 0

   • O gal reikia nebepirkti tų pratybų, tegul sudeda viską į tuos brangius vadovėlius, bet geriau patylėti, negi kariausi su vėjo malūnais, tegul paskutinį kailį tie maitvanagiai pasiima, gi dėl vaikų nieko negaila.

    Thumb up 12 Thumb down 0

    • bet tėvų niekas neklausia – mokykla užperka centralizuotai, o tėveliams tik pranešama, po kiek atnešti

     Thumb up 10 Thumb down 1

     • O ko dar jų klausti? Pasakei kiek ir sunešė. :))

      Thumb up 6 Thumb down 0

 24. Atsargiai, valdzia pasiruosusi, to tik ir laukia, jiems taip norisi maidano , kad patys zmones susipjautu tarpusavyje, nes jau be galo supriešinti . Skaldyk ir valdyk- ikvepejes- sovietinis profesorius!

  Thumb up 21 Thumb down 2

   • Turi teisę. Tik ne Lietuvoj. Kokia šalis reikalauja registruotis, gauti leidimą streikuoti ar mitinguoti? Čia tik Lietuvoj avių bandos ne prileidžia. Va kaip išeis demšimtys tūkstančių be jokio leidimo tada vagiai pagalvos.

    Thumb up 21 Thumb down 0

 25. Tūkstantis mitinguotojų. Penki tūkstančiai policijos. Ir tos pačios šnekos. Kremlius Organizavo

  Thumb up 27 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...