Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 5 Sekmadienis
 

Tikrieji Medininkų žudikai buvo žinomi jau 1991-ųjų rugpjūčio pradžioje!

2014-06-26 13:14 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (172)

Apie tai, kad Medininkų muitinės posto užpuolikai žinomi ir kad juos Tomas Šernas įvardijo ir atpažino, Generalinės prokuratūros tyrėjas A.Astaška "The European" žurnalistui pasakė jau 1991 m. rugpjūčio 9 d.


Giedrė Gorienė

Aiškėja, kad 1991 m. liepos 31 d. Medininkų muitinės posto užpuolikai buvo žinomi netrukus po žudynių, tačiau per 23 metus mūsų teisėsauga juos iš bylos „išplovė“, o į teisiamųjų suolą pasodino buvusį Rygos omonininką Konstantiną Nikuliną, kuris iki šiandien nesupranta, ką veikia šitoje byloje.

Tokią prielaidą leidžia daryti ne tik iš bylos dingę svarbiausi įkalčiai – pirmųjų Tomo Šerno apklausų, kur jis įvardijo žudikus, vaizdo įrašai, taip pat buvusio Lavoriškių muitinės posto viršininko V.Petruškevičiaus nusikaltimo vietos vaizdo įrašas ir kt., bet ir 1991 metų rugpjūčio 9 d. laikraštyje „The European“ išspausdintas Peterio Conradi straipsnis „Muitininkas įvardina žudikus“.

„Labai sunkiai sergantis muitininkas, vienintelis likęs gyvas po žudynių, per kurias  mirė septyni jo draugai, gulėdamas ligoninės lovoje atpažino savo užpuolikus. Baltijos Respublikos ligoninėje prie dvidešimtmečio Tomo Šerno 24 valandas per parą budi ginkluota apsauga. Baiminamasi, kad žudikai gali grįžti, norėdami baigti pradėtą darbą.

Jis buvo vienintelis iš aštuonių neginkluotų tuo metu būdelėje prie Medininkų dirbusių vyrų, išgyvenęs praėjusios savaitės užpuolimą. Tikimasi, kad jo liudijimas atskleis, kad į tai buvo įsivėlusios KGB arba Vidaus reikalų ministerijos juodųjų berečių pajėgos.

Oficialios Lietuvos tyrėjų grupės vadovas Algimantas Astaška „The European“ papasakojo, kad Šernas asmeniškai atpažino asmenis, ankstyvą rytą įsiveržusius į postą, suguldžius jame buvusius žmones ant grindų ir paleidusius į juos automatų ugnį.

Tačiau jis pridūrė: „Mes negalime to atskleisti nesibaigus tyrimui“, – Medininkų žudynių tyrimo grupės vadovą A.Astašką 1991 m. rugpjūčio 9 d. citavo „The European“.

Kaip jau rašyta, savo pirminiuose parodymuose dar ligoninėje Tomas Šernas buvo paminėjęs Makutynovičiaus (buvęs Vilniaus OMON vadas) pavardę.

B.Makutynovičius – liudytojas, kuriam taikomas anonimiškumas?

Taigi, kaip aiškėja, Medininkų užpuolikų pavardės buvo žinomos jau netrukus po žudynių, tačiau įtariamieji nebuvo sulaikyti (kaip buvo paleistas B.Makutynovičius 1991 08 22 VRM, nors sulaikymo grupė su antrankiais jau ėjo jo suimti, – atskira ir šokiruojanti tema).

Tačiau gali būti, kad Boleslovas Makutynovičius Medininkų byloje yra „liudytojas, kuriam taikomas anonimiškumas, Nr.12“.

Iš viso šioje byloje yra du liudytojai, kuriems taikomas anonimiškumas: vienas pavadintas „Nr.11“, kitas – „Nr.12“.

Tokią prielaidą leidžia daryti Generalinės prokuratūros prokuroro Rolando Stankevičiaus pasisakymas teisme.

Nagrinėjant Medininkų bylą dar pirmos instancijos teisme – Vilniaus apygardos teisme, K.Nikulino advokatai pateikė prašymą teismui išreikalauti duomenis apie B.Makutynovičiaus (buvęs Vilniaus OMON vadas) ir V.Razvodovo (buvęs Vilniaus OMON štabo viršininkas) atvykimus į Lietuvą ir išvykimus iš Lietuvos, išduotas jiems vizas ir jų galiojimo terminus.

Tačiau prokuroras R.Stankevičius paprašė šį prašymą atmesti, nes tai neva gali atskleisti liudytojų, kuriems taikomas anonimiškumas Medininkų byloje, Nr.11 ir Nr.12 asmens tapatybes.

Tai gali reikšti viena – kad Boleslovas Makutynovičius Medininkų byloje yra vienas iš dviejų liudytojų, kuriems taikomas anonimiškumas. Priešingu atveju prokuroras Rolandas Stankevičius nebūtų priešinęsis, kad teismas išreikalautų duomenis apie B.Makutynovičiaus apsilankymus Lietuvoje.

Beje, redakcijos šaltinių duomenimis, viena B.Makutynovičiaus kelionė į Lietuvą kaip tik sutapo su „liudytojo, kuriam taikomas anonimiškumas, Nr.12“ apklausa teisme.

Taigi, labai įdomus virsmas: 1991 m. rugpjūčio 22 d. VRM sulaikymo grupė eina link B.Makutynovičiaus, kad jį sulaikytų dėl Medininkų įvykių, tačiau paskutinę sekundę pareigūnams nurodoma B.Makutynovičiaus neliesti, o finale šis asmuo galimai tampa „liudytoju, kuriam taikomas anonimiškumas“.

Klausimas: ar dėl to, kad iš Medininkų bylos būtų „išplautas“ Vilniaus OMON vaidmuo, ir dingo dalis ypač svarbių įrodymų?

P.S.

Beje, OMON pajėgos ir buvo vadinamos “juodosiomis beretėmis”.

Komentarai

 

 

 
 1. Kazkas labai itakingu zmoniu isimaise, todel ir neistiriama sitiek metu. Geda prokuraturai, kuri tokia neigali. Zinot, perduokit teisejui Cininui sia byla, jis greitai istirs, kaip ir pedofilijos byla. O dabar sedi nekaltas zmogus. Kas jam atlygins patirta zala? Baisu, kas darosi polkikarpovnos teisesaugoj.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 2. IQ testui 2014-06-27 – 07:28

  1991 m. vadovavo:

  1. Policijai- Liubertas, o Vidaus reikalų ministerijai- Valiukas.

  2. Prokuratūrai- Paulauskas.

  3. Valstybės saugumo departamentui- Vaišvila ir Laurinkus.

  4. Muitinės departamentui- Valickas.

  5. Krašto apsaugos departamentui- Butkevičius.

  + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

  JEIGU ČIA TIESA, IR VISI JIE BUVO PAVALDŪS VYTAUTUI LANDSBERGIUI, TADA VISI JIE IR PRIVALO ATSAKYTI KODĖL

  – NEBUVO SUIMTAS MAKUTYNOVIČIUS, KAI JĮ ATPAŽINO T.ŠERNAS?

  – KODĖL TAS MAKUTYNOVIČIUS BUVO PALEISTAS?

  – KODĖL IŠ MEDININKŲ BYLOS BUVO IŠJUNGTAS VILNIAUS OMONAS?

  – KODĖL MEDININKŲ BYLA LIKO NEIŠTYRINĖTA?

  – KODĖL BE ĮRODYMŲ BUVO SUVERSTA KALTĖ RYGOS OMONUI?

  – KODĖL BE ĮRODYMŲ IR KALTĖS NUTEISTAS NIKULINAS?

  – KODĖL MAKUTYNOVIČIUS PADARYTAS SLAPTUOJU LIUDYTOJU?

  – KIENO VSD AR KAM AOTD AGENTU MAKUTYNOVIČIUS YRA?

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • Man jau cia darosi panasu,kad patys suorganizavo savu uzpuolima,kad nuteikti zmones priesiskai pries buvusi sojuza ir dabar sika i kelnes,kad vykdytojai neprasitartu.Todel ir isplove…

   Thumb up 7 Thumb down 1

 3. Kas cia kalba apie D. Norkiene su sita asaba teko susidurt, tai galiu pasakyt, tarnauja visiems, kurie gerai moka.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 4. Ar neatrodo, kad to Nikulino kalinimas lieka ant …. (vardų ir pavardžių neminėsiu)… sąžinės?

  Thumb up 8 Thumb down 0

  • Nesuprantu kaip gali ramiai jaustis ir ką galvoja pats Tomas Šernas ir kitų nužudytųjų giminės ir artimieji? Negi jie nemato viso šito teismo apsimestinumo? Ar jiems nesinori žinoti kas ištikro nužudė jų mylimus žmones?

   Thumb up 12 Thumb down 0

   • Kai kada net ir nukentėjusieji nesulaukia teisingumo dėl savo baimės pasakyti tiesą….

    Thumb up 15 Thumb down 0

    • patys nukentėjusieji turėjo kaip reikalas iškvosti Tomą Šerną apie atpažinimus ir jo atpažintus Vilniaus omonininkus? Kodėl dėl to nebuvo kilę jokių skandalų? Nei kai jis Makutynovičių atpažino, nei kai jo vairuotoją?

     Thumb up 3 Thumb down 0

     • kad dalis buvo sudarbinti į muitinės departamentą, tai galvoji, jiems teisingumas rūpi?

      Thumb up 2 Thumb down 1

 5. Kadangi Tomas Šernas atpažino ir įvardino Makutynovičių ir, kaip buvo parašyta, jo asmeninį šoferį, o to Nikulino akyse nėra matęs, tai kodėl Nikulinas- cypėj, o Makutynovičius su savo šoferiu- dar laisvėje?

  Thumb up 16 Thumb down 1

 6. А чтоб Болеслав Макутынович на самом деле стал анонимным свидетелем? Или это- очередная провокация литвинов?

  Thumb up 5 Thumb down 0

 7. Tai kurie iš jūsų prisipažins ir prisiims atsakomybę už Medininkų bylos tyrimo kokybės nesukontroliavimą? Landsbergis su konservatoriais gaunasi kaip ir ne prie ko? Vadinas kas liks kalti? Negi socdemai?

  Thumb up 6 Thumb down 0

  • Kad socdemai bus tiek maloningi konservatoriams, kad tarsi kokie teliukai paklustų vedami į politinę skerdyklą.

   Thumb up 7 Thumb down 0

   • Nebijok. Ant AMB nenurašys. Greičiau jau ant Rolando Pakso nurašys, nes jis jau taip ar taip padarytas visų nusikaltimų atpirkimo ožiu. Tai galimai jis ir leido A.Paulauskui suprasti, kad tą bylą reikia tirti taip, kad tenkintų konservatorių patriarchą. Juk R.Paksas vienintelis leidimų suprasti dalinimo meistras.

    Thumb up 5 Thumb down 3

     • Tai ir turėtų užsibaigti panašiai kaip Paksas su prezidentine karjera? Pas mus juk įstatymai visiems lygiai vienodai taikomi, o teismai ir prokurorai privalo būti visiems lygiai vienodai teisingi? Ar aš klystu? Rolandas Paksas turėtų neduoti man suklysti.

      Thumb up 5 Thumb down 1

 8. Jokia revoliucija neimanoma, kai nėra “baubų- blogiukų”, kai nėra aiškaus priešo, kurį būt galima parodyti masėms ir tuo jas įtikinti klausyti naujosios tvarkos pranašų. Tai labai senas, įvairių šalių istorijoje nekartą aprašytas politinis triukas. Tą darė savo laiku Cezaris, tą darė savo laiku Karolis IX, tą patį darė Smetona. Vokietijoje tą darė Hitleris, Italijoje- Musolinis, o Sovietijoje tą patį darė Stalinas. Viso to esmė tame, kad tokie “susitarimai” buvo istoriškai trumpalaikiai ir “geriečių” vaidmens atlikėjai niekada nesivargino iki galo laikytis jų sąlygų ir vykdyti “blogiečiams” duotus įsipareigojimus. Anksčiau ar vėliau daugumas “blogiečių” už tai sumokėjo savo laisve arba gyvybėmis. Lietuviškuoju atveju, Vilniaus omonininkams buvo leista ramiai išvykti iš Lietuvos, bet važinėti į ją, be apribojimų, šeimoms leista privatizuotis būtus, atgauti žemes ir net iki pensijos dirbti valstybės tarnyboje. Todėl galima sakyti, kad Lietuva beveik 23 metus sąžiningai laikėsi “blogiečiams” duotojo pažado jų neliesti. Viskas taip ir būtų vykę, jei ne politikų uždaigomis prokurorų perduota į teismą absoliučiai nemokšiškai paruošta Medininkų byla.Nuo to momento pas “geriečius” prasidėjo rimtos problemos, grasinančios juos pačius padaryti “blogiukais”. Todėl skubiai imtasi reanimuoti Vilniaus OMON bylą ir kuo greičiau pasiųsti ją teismui, nors tai galėjo būti padaryta be jokio vargo dar 1992- 1993 metais, arba vėliausiai po to, kai iš Generalinės prokuratūros buvo išprašytas Artūras Paulauskas.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 9. Kad tik Krono liga į subines kaltiesiems neįsimestų,nes tektų vargšams viduriuoti per tris skyles.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 10. 1. Byla – Politinė.
  2. Byla visai neištirta.
  3. Nuteistas iki gyvos galvos be įrodymų.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 11. Tiems, kurie šventai tiki prokurorų nepriklausomybe nuo politiku, norėčiau priminti, kad prokuroro pavaduotojas Artūras Paulauskas, kaip lojalesnis, Generaliniu prokuroru buvo paskirtas 1990 metais Aukščiausiosios Tarybos Pirmininko Vytauto Landsbergio dekretu, pakeičiant buvusį ir Landsbergiui nelojalų sovietinių laikų prokurorą Petrauską.
  O juk kas pastatė, tas neįtikusį gali ir nuimti. Kadangi A.Paulauskas tuo metu savo pavaldinių tarpe sau lojalių, kuriais galėtų besąlygiškai pasitikėti kaip ir neturėjo, tai, kad lengviau būtų numarinti, bylą perdavė nagrinėti savo buvusiems draugams į KGB, kuri tuo metu Lietuvoje, po Nepriklausomybės paskelbimo, jau oficialiai nebeegzistavo.
  Žinoma, tada nei LR ATAS Pirmininkas Vytautas Landsbergis, nei be penkių minučių dabartinis vos ne prezidentas A.Paulauskas net košmariškame sapne nesapnavo, kad po tiek metų reikalai taip pasisuks… Būtų žinoję, būtų visus galus taip sukamšę, kad jokie sekliai Morkos net su geriausiais šunimis niekada nieko nebūtų suuodę ir jokia rūgštis užpakaliukų niekada nebūtų griaužusi. Deja…

  Thumb up 9 Thumb down 2

  • paksas – šventasis.
   paulauskui – kaltumo prezumpcija
   ir taip ne rečiau nei pikasas apie neokomunistines metastazes

   Thumb up 0 Thumb down 3

 12. Egidijus Bičkauskas: “Pas mane užrašuose kažkodėl, nežinau kodėl, pažymėta, kad čia buvo omono operacija, tiesa – kokio omono Vilniaus ar Rygos – neaišku”.

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • Jeigu net Lietuvos įgaliotasis nepaprastasis pasiuntinys Rusijoje- E.Bičkauskas, labai aukšto lygio teisės profesionalas, nežinojo koks būtent omonas prikišo nagus Medininkuose ir kodėl būtent omonas, kokiu pagrindu tai nustatyta, tas labai daug ką pasako apie tai, kad iki jo diplomatinės tarnybos kadencijos pabaigos tikrai nebuvo jokių įrodymų apie konkrečius kaltininkus, o buvo tik politinės idėjos versija.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 13. Jolanta Orlavičiūtė: ” Byla yra politinė”… ” kodėl prieš užpuolimą buvo nuimta apsauga, jei sužinosim, kad prie to prisidėjo kažkokie aukšrti pareigūnai…”

  Thumb up 10 Thumb down 0

 14. Juozas Rimkevičius: “Vienas iš jų (suprask-užpuolikų) nesenai mirė. … Kalbėjau su tais, kurie sakė, kad jei prisipažinsim- mus užmuš…”

  Thumb up 8 Thumb down 0

  • Kas iš Medininkų posto užpuolikų mirė? Su kuo tokiais ir kada kalbėjosi Rimkevičius? Ar ir jis, kaip Valerijonas Valickas ims verkti, kad nori gyventi?

   Thumb up 7 Thumb down 0

 15. Egidijus Bičkauskas: “Neskanu, kai bandoma spekuliuoti savo senelių ir tėvų nuopelnais. Man trupputėlį negražiai atrodo…”

  Thumb up 6 Thumb down 0

 16. Dar prieš pradedant teismui Medininkų byloje, buvo aiškiai matyti, kad teisiamas visai ne tas žmogus, kad byla neištirta, kad neišaiškintos visos aplinkybės, neištirtos visos versijos, bet, nežiūrint to, Nikulinas nuteistas kalėti iki gyvos galvos? Ir jau eina į pabaigą septintieji metai, o teismas nepajėgia šitame prokurorų jovale užbaigti nagrinėjimo? O žmogus sėdi Lukiškėse?

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • kad blogai ,kad sedi ,musu tautieciai atlikdami pareiga Tevynei dabar jau kapuose ,o kazkas tik sedi.reikia kad guletu .

   Thumb up 1 Thumb down 1

 17. Stanislovo Orlavičiaus dukra Jolanta: “Byla ištirta pakankamai gerai, nes tuo laiku nebuvo geros aparatūros”, “neaišku kodlė ir kas davė nurodymą pusę trijų nuimti sukarintą apsaugą”…

  Thumb up 6 Thumb down 0

  • Vargšė mergina, jei dar tiki, kad jos tėvelio nužudymo byla gerai ištirta. Ir koks niekšas įpiršo tokią mintį?

   Thumb up 4 Thumb down 0

 18. Kol bus dabartinis režimas bei viešpataus landsberginė ideologija, kol nėra įmanoma ( o yra draudžiama) objektyviai gilintis į 1990-1991-jų metų laikotarpį Lietuvoje,- tol nebus jokių galimybių objektyviai ištirt ir tų įvykių. Nes jie yra tik to laikotarpio epizodas, priežastiniais ryšiais susaistytas su kitais epizodais to laikotarpio vyksmais…

  Thumb up 7 Thumb down 2

 19. Egidijus Bičkauskas: “Gorbačiovui ir Sovietų sąjungai buvo labai nenaudingas visas šis įvykis Medininkuose”

  Thumb up 8 Thumb down 1

  • Tą patį sakė ir buvęs Krašto apsaugos ministras Audrius Butkevičiius.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 20. Jokie “kiti žurnalistai” šių įvykių niekad netyrė. Tik “lokalius reportažus” rašydavo, dažnai dar su prokurorais suderindami. Jie vadovaudavosi nuostata-“reportažas svarbiau už įvykį”.
  O KK nuosekliai tiria šią politinę bylą. Ir daug kam tai nepatinka. Na, bet, kaip sakoma, “musės zyzia, o Paukštės skrydis pirmyn tęsiasi…”

  Thumb up 6 Thumb down 1

  • Teisybė yra svarbiau, nei gyvybė.

   Tik nereikia kišti tos 1 ka ka teisybės.

   Thumb up 0 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...