Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Tie, kas rengia kilpą D.Grybauskaitei, tą kilpą gali pasiruošti sau

2011-03-08 21:37 | Naujienos | Komentarų (85)

Kažkas Prezidentei Daliai Grybauskaitei iš eurokomisarės laurų vainiko nori nunerti kilpą, tačiau, atrodo, tą kilpą nusiners sau (Prezidentūros nuotr.)


Giedrė Gorienė

„D.Grybauskaitės eurokomisarės laurų vainikas gali virsti kilpa“, – tokio pavadinimo straipsnis „Karštą komentarą“ ir dar keturias redakcijas pasiekė sekmadienį, vienas internetinis portalas iš karto šį straipsnį paskelbė.

„Šį penktadienį buvusi Europos Komisijos vyriausioji buhalterė argentinietė Marta Andreasen padavė Lietuvą ir dar 26 Europos Sąjungos valstybes į Europos žmogaus teisių teismą, siekdama įrodyti, kad buvo atleista iš darbo už tai, jog atsisakė pasirašinėti nepatikimus finansinius dokumentus, reikalavo atlikti vidinį auditą ir teigė, kad nepriklausomas auditas nepatvirtins Komisijos finansinių ataskaitų. Nuo M. Andreasen atleidimo per visą kadenciją Europos audito rūmai (EAR) pilnai nepatvirtino nė vienos Europos Komisijos finansinės ataskaitos, už kurių rengimą buvo atsakinga tuometinė finansų ir biudžeto komisarė, dabartinė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Buhalterei teisme atstovauja Paryžiaus teisininkas dr. Stanislovas Tomas“, – rašoma atsiųstame straipsnyje.

Toliau šiame straipsnyje cituojama M.Andreasen, kuri teigia, jog EK skirsto lėšas neskaidriai, kad EK finansiniai dokumentai nepatikimi ir galimai slepia korupciją, o patys komisarai tai slepia ir nedaro nieko, kad situacija pasikeistų.

„Kaip žinia, vyriausioji buhalterė, kuri taip pat eina Biudžeto vykdymo direktorės pareigas, yra pavaldi finansų ir biudžeto komisarei, o 2004-2009 šiame poste buvo D. Grybauskaitė“, – konstatuojama straipsnyje apie galimai milijardinę pinigų plovimo mašiną.

Suprask – už visą tą EK pinigų plovimo mechanizmą buvo atsakinga dabar Lietuvos Prezidentės pareigas einanti Dalia Grybauskaitė – ta pati, kuri Lietuvoje yra paskelbusi nuožmią kovą su kontrabanda ir korupcija.

Sekmadienį atsiųstą straipsnį įdėmiai perskaičiau kelis kartus. Ir, be abejonės, kilo keli esminiai klausimai: 1) ar tai, kuo bandoma apkaltinti D.Grybauskaitę, iš tiesų gali būti tiesa (kuo, matydama jos darbus ir principingumą, kovojant su korupcija ir kontrabanda Lietuvoje, labai suabejojau); 2) jei M.Andreasen konfliktas su Europos Komisija vyko 2004 metais, kodėl apie tai prabilta tik dabar – 2011 metais, t.y. nuo konflikto praėjus net septyneriems metams? Kodėl apie milijardinius pinigų plovimus (neva po D.Grybauskaitės sparneliu) nebuvo kalbama, kai ji kandidatavo į Lietuvos prezidentus? Juk M.Andreasen, kaip teigiama į „Karštą komentarą“ atsiųstame straipsnyje, teisybės ieško jau nuo 2004 metų, tai kodėl ji tylėjo anksčiau ir nesibrovė į Lietuvos žiniasklaidą anksčiau – ar tai prieš LR Prezidento rinkimus, ar kad ir po jų? Iš tiesų – kodėl reikėjo palaukti pusantrų metų ir tada Lietuvos žiniasklaidai pareikšti: „Jeigu aš būčiau lietuvė, už Dalią Grybauskaitę nebalsuočiau“?!

Taigi, kam tai yra naudinga ir kodėl dabar? Ir kiek šitoje Lietuvos žiniasklaidai pateiktoje medžiagoje yra tiesos?

„Karštas komentaras“ nepatingėjo susisiekti su tuo pačiu Briuseliu, kur EK eurokomisare dirbo Dalia Grybauskaitė, ir sužinojo štai tokius faktus: 2004 m. rugsėjo 29 d. Dalia Grybauskaitė dirbo komisarės V.Reding kabinete – buvo atsakinga už kultūrą ir švietimą. Tuo metu biudžeto komisarė buvo vokietė M.Šrejer. Dalia Grybauskaitė biudžeto komisarės portfelį gavo tik 2004 m. lapkričio 21 d., kai įgaliojimus gavo nauja Chosė Manuelio Baroso komisija.

O dabar – labai svarbus faktas (ką nuo Lietuvos visuomenės ir žiniasklaidos, siekiant apjuodinti Prezidentę D.Grybauskaitę – neva dengus milijardinius pinigų plovimus – bandoma nuslėpti): naujos EK vadovas Ch.M.Barosas perskirstė atsakomybes – Daliai Grybauskaitei liko tik biudžeto sudarymas, o biudžeto vykdymas ir auditas perduotas EK viceprezidento S.Kallas atsakomybėn. Tai reiškia, kad už ES biudžeto vykdymą ir auditą tiesiogiai atsakingas buvo S.Kallas.

Taigi, „Karštam komentarui“ patikrinus straipsnyje „D.Grybauskaitės eurokomisarės laurų vainikas gali virsti kilpa“ paskelbtus faktus, tapo aišku – šie faktai prasilenkia su tikrove. Dalia Grybauskaitė EK nebuvo atsakinga nei už biudžeto vykdymą, nei už auditą – už šias sritis tiesiogiai buvo atsakingas ES viceprezidentas S.Kallas. Todėl argentinietė Marta Andreasen, tapusi kol kas dar nežinomų užsakovų įrankiu, siekiant sukompromituoti dėl savo užsienio politikos neįtinkančią ir savo tvirtą nuomonę visais klausimais turinčią Lietuvos Prezidentę Dalią Grybauskaitę, turėtų ne lietuviams, o estams aiškinti, už ką ji balsuotų, būdama este, o už ką – ne, mat, ne D.Grybauskaitė, o estas Siim Kallas buvo tiesiogiai atsakingas už biudžeto vykdymą ir auditą, kuo dabar nepagrįstai yra kaltinama Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Beje, pasigilinus į esto Siim Kallas (to paties, dėl kurio nesukontroliuoto biudžeto vykdymo, kaip teigiama straipsnyje, be pateisinamos priežasties pradingdavo 5 proc. ES biudžeto, kuo dabar bandoma apkaltinti D.Grybauskaitę) biografiją, galima rasti įdomų faktą – 1968-1972 metais Siim Kallas dirbo Tartu universiteto Karinėje katedroje, turėjo leitenanto laipsnį, o 1986-1989 metais buvo Komunistų partijos laikraščio vyr.redaktoriaus pavaduotojas. Kaip pasakytų anglai, „no comment“.

Taigi, kodėl už esto Siim Kallas nuodėmes D.Grybauskaitei iš eurokomisarės laurų vainiko vejama ant kaklo kilpa? Ir kodėl niekur nėra užsimenama, jog tai Siim Kallas buvo atsakingas už biudžeto vykdymą ir auditą? Kodėl skandalas keliamas Lietuvoje, o ne Estijoje? Ir kodėl būtent dabar?

Štai čia norėčiau sugrįžti prie klausimo: o kam tai naudinga? Netikiu, kad kažkokia argentinietė Marta Andreasen, 2004 metais atleista iš EK buhalterės pareigų, staiga, po septynerių metų, atsibudo ir ėmė aiškinti Lietuvai ir jos žmonėms, kad, kai Dalia Grybauskaitė buvo biudžeto komisarė, EK klestėjo korupcija ir veikė didžiulis pinigų plovimo mechanizmas; netikiu, kad Marta Andreasen nežinojo ir atsakomybės paskirstymo EK: kad lietuvė Dalia Grybauskaitė buvo atsakinga už biudžeto sudarymą, o už biudžeto vykdymą ir auditą tiesiogiai buvo atsakingas estas Siim Kallas.

Kažkodėl šis „skandalas“ man kvepia užsienio žvalgybomis – primena JAV prezidento Bilo Klintono istoriją su Baltųjų rūmų stažuotoja Monika Levinski: pasirūpinusi svariais įrodymais, Monika pasidėjo nešvarią suknelę į savo drabužių spintą ir ją iš ten ištraukė tada, kada tam tikroms jėgoms reikėjo atstatydinti JAV prezidentą Bilą Klintoną. Tik šiuo atveju suknelės nėra, o svetimais purvais bandoma apipilti Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė – pralaikius „kompromatą“ – ir dar su klaidingais faktais (griežtas papeikimas šį išpuolį prieš LR Prezidentę organizavusiai žvalgybai – kaip sakydavo rusai, „dovieriai, no provieriai, provieriai, no vsio ravno niedovieriai“ (rus. „pasitikėk, bet tikrink; tikrink, bet vis tiek nepasitikėk“) net septynerius metus.

Taigi, kam šiandien būtų naudingas toks skandalas – Dalios Grybauskaitės šmeižto kampanija? Be jokios abejonės, pirma, amerikiečiams – kuriems D.Grybauskaitės užsienio politika kelia didžiulius stresus, antra, rusams – nes Dalia Grybauskaitė su savo energetinės nepriklausomybės politika, kalbama, siaubingai užsiutino „Gazpromo“ vyrukus; ir trečia – galimiems Dalios Grybauskaitės konkurentams per kitus Prezidento rinkimus, nes Prezidento rinkimams ruoštis reikia jau dabar – reikia įvedinėti naują kandidatą į prezidentinės kampanijos rinką (kaip, pvz., kokios naujo gamintojo krabų lazdelės yra įvedamos į šalies prekybos tinklus – reikia juk organizuoti šito naujo produkto degustaciją, o ir reklamai reikia skirti milijonus), tuo pačiu pamažėle mušant D.Grybauskaitės reitingus (kadangi po metų jau gali būti per vėlu).

Jeigu Lietuva turėtų Lietuvai, o ne tai rankai, kuri maitina, dirbantį Valstybės saugumo departamentą, o prokurorai nesiskųstų, kad saugumas nurodinėja, kokias bylas ir pagal kokias versijas tirti, o kurias – „užgesinti“, jeigu saugumas dirbtų savo tiesioginį darbą, o ne spaudytų teismų ir prokuratūros mygtukus garsiojoje pedofilijos ir galimai D.Kedžio nužudymo bylose, tai jau vakar VSD generalinis direktorius G.Grina būtų išsiaiškinęs tas jėgas, kurios siekia apjuodinti Jos Ekscelenciją ir eliminuoti ją iš aktyvaus vidinės politikos gyvenimo – jog ši tęstų V.Adamkaus užsienio politikos kursą, na, o politika ir teisėsauga, kad liktų tų rankose, kieno ji buvo iki tol, kol Daukanto aikštėje neįsikūrė Jos Ekscelencija Dalia Grybauskaitė, – ogi visa užsienio ir vidaus politika bei teisėsauga buvo valstybės valstybėje rankose (arba VSD).

Ir pabaigai. Kai vienas laikraštis tuomet Prezidento pareigas einantį Valdą Adamkų pavadino „banditu“ (straipsnis vadinosi „Du banditai“), tuoj suveikė mechanizmas, ir to leidinio vyr. redaktoriui buvo skirtas įspėjimas. Tuo tarpu kai tas pats laikraštis apie Prezidentę parašė, jog „Prezidentė įstojo į pedofilų klubą“, tiek Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija, tiek žurnalistų etikos inspektorė Z.Zamžickienė, ypatingai besirūpinanti, kad, neduok Dieve, „Karštas komentaras“ nepažeistų Laimutės Stankūnaitės, atsiprašau, – jos dukrelės teisių, apsimetė, kad nieko neįvyko – tarsi šmeižti ir juodinti LR Prezidentę būtų taip pat įprasta, kaip ir prokurorams dusinti ne taip apie pedofilijos bylą rašančius ar rodančius žurnalistus.

Juk iš tiesų – Dalia Grybauskaitė – tik Lietuvos Respublikos Prezidentė, tuo tarpu Lietuvoje yra dar viena asmenybė, kuri tiek prokuratūrai, tiek policijai, tiek saugumui, tiek žurnalistų etikos inspektorei Zitai Zamžickienei, atrodo, yra kur kas aukščiau – tai panelė Laimutė Stankūnaitė. Tik parašė Laimutė Stankūnaitė, kad D.Kedžio sesuo kompiuteryje dokumentą apie ją negražiai išvadino, tuoj Teisėjų garbės teismas papeikimą Neringai Venckienei skyrė, parašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, kad „Karštas komentaras“ aprašinėja, jog ji su dukrele per pasimatymus vaikiškus filmus žiūri, o su dukrele visai nebendrauja, tuoj žurnalistų etikos inspektorė Z.Zamžickienė „tarkuoja“ „Karštą komentarą“, o Generalinė prokuratūra ir Vilniaus apygardos prokuratūra trina savo prakaituotas drebančias rankas ir skubina Z.Zamžickienę: „Greičiau, greičiau“… Tuo tarpu kitame laikraštyje „įrašyti“ LR Prezidentę į „pedofilų klubą“ – žurnalistų etikos sargams, atrodo, yra visiškai normalu. Kaip ir nesureaguoti į vienoje internetinėje svetainėje LR Prezidentę apjuodinusį straipsnį, kuriame teisingi tik keli faktai – kad D.Grybauskaitė buvo eurokomisarė ir kad dabar ji yra LR Prezidentė. Juk čia juodinama ir šmeižiama LR Prezidentė D.Grybauskaitė, o ne prokurorų ginamoji L.Stankūnaitė, ar ne?

Taigi, būtų juokinga, jeigu nebūtų liūdna: atsakingos institucijos, kai yra šmeižiama ir juodinama Prezidentė, apsimeta, kad tokių dalykų nemato, tuo tarpu Laimutės Stankūnaitės munduras net kompiuterio dokumentų užvadinimuose yra taip puikiai išplaunamas, jog net jokių „Vanish“ nereikia. Paradoksas? Be jokios abejonės, taip. Tačiau kai Lietuva neturi savo valstybei dirbančio saugumo, tai iš Briuselio ir ateina nepagrįstais (sąmoningai sukurptais?), melagingais duomenimis prifarširuoti Prezidentę šmeižiantys straipsniai, kol kas dar nežinomų užsakovų rankose turintys pavirsti D.Grybauskaitės eurokomisarės laurų vainiką Prezidentę iš posto išversiančia kilpa. Bet…

„Kaip šauksi, tai atsilieps“, – sako lietuvių liaudies patarlė. Todėl Prezidentei ruošiama kilpa gali bumerangu sugrįžti atgal – tą kilpą kol kas dar nežinomi užsakovai iš D.Grybauskaitės eurokomisarės laurų vainiko gali būti nusipynę  patys sau.

Komentarai

 

 

 
 1. “Suprask – už visą tą EK pinigų plovimo mechanizmą buvo atsakinga dabar Lietuvos Prezidentės pareigas einanti Dalia Grybauskaitė – ta pati, kuri Lietuvoje yra paskelbusi nuožmią kovą su kontrabanda ir korupcija”.

  Taip suprato straipsnio autore ir cia paskelbe. As suprantu tai visai kitaip – informacija bus patikrinta, pirmiausia ar buvo tas pinigu plovimas isvis, atliktas auditas ir TEISMAS nuspres kas kaltas. Taigi suprasiu pagal teismo sprendima o ne pagal gerb. redaktores raginima – “suprask”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Briuselyje D.Grybauskaitė dirbo biudžeto eurokomisare, neatsakinga už biudžetą? Įdomi versija..

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • yap, idomybiu krashtas tiesiog.

   dar idomu, kodel mano komentaras su nuorodom 3 dienas neikeliamas. Gal moderatoriai vis dar skaito :)

   Thumb up 72 Thumb down 0

 3. esu isitikines,kad isaus ta diena,kai visi melagiai sukciai ir nieksai spjaudysis savo paciu plauciais uz kenkima Lietuvos Respublikai. Prezidente laikykites,jei reiketu su ginklu rankose gintume Lietuva Ir Prezidente.Ir siuo klausimu nera jokiu abejoniu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. už Grybauskaitę galvą guldau.Ji švariausia iš visų”klerkų” mūsų Lietuvoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. čia jau be puslitrio nieko nebesuprasi. Tik girtam gali pasirodyti, kad Grybauskaitė pas Gorienę užsiprašė gynybinį straipsniuką. LL rašo visai ne taip, su argumentais ir gana plačiai. Einu forto atsigersiu

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Gal tu kokią dėžę alaus išgerk, nes kitaip tikrai nieko nesuprasi. Patartina šitą kartoti kokius 3 mėnesius be sustojimo ir tada jau atsiras regėjimas ir supratimas

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. J.E.GRYBAUSKAITEI reikia būti su Tauta,kad mafijos berniukai negalėtų įvykdyti savo juodų tikslų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Kol Lietuuvą valdys Landsberg ir Fermer kriminalinė -čekistinė teisėsauga galime tikėtis visko.,netgi tai apie ką kalba STULPINAS..Tai visai kaip kokioje Jumbu -Mumbu karalystėje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Jei zmogus kazka tai bando gero daryti tai ji reikia sunaikinti , ir nera kam apginti . Mes nesugebame savo vaiku apginti o cia norime Prezidente apginti . Manu dar gerai gyvename . Palaukime kai isviso niekam nebebus ka ginti . Baisu darosi

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Labai aciu KK uz straipsnio reklama, jei cia nebutu parase taip ir buciau nezinojes kad toks yra. Perskaiciau ir kitiems linkiu perskaityti pries komentuojant cia.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. žmonės nėra kvaili ir nepatikės, kad mūsų Prezidentė yra prisidėjusi prie pinigų plovimo. Bet atviras jos juodinimas nedaro garbės net ir tiems, kurie nesuvokia sąvokos “garbė”

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Perskaitęs kritikuojamą straipsnį supratau kad Europos Komisijos vyriausioji buhalterė argentinietė Marta Andreasen buvo tiesiogiai pavaldi Grybauskaitei. Taigi kaip suprantu ji ir atleido vyriausiąją buhalterę bendru komunistų, atsiprašau komisijos sutarimu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. jeigu jau degradai klaniniai, albinai bei kitos atmatos isigrauze iki 2004m., vdnasi / PRASTI JU POPIEGALELIAI, VDNSI / SVYLA ZOMBIU PADAI…KAD GREICIAU TIE PAPLAVOS NUGARMETU PRAGARAN…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Kiti komisarai, jos kolegos, savo šalyse jau seniai skalbiami šiuo klausimu. Ar Grybauskaitė tarp jų šventoji? :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • kiti komisarai gal ir kalti, jei skalbiami šiuo klausimu, bet nesuprantu prie ko čia Grybauskaitė. Jei ji nekalta čia, tai ko ją skalbti? Juk kad esi komisaras, tai dar nereiškia, kad automatiškai jau ir kaltas.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Visi jie vienodai kalti tuo, kad neatsižvelgė į perspėjimus apie ydingą, korupciją leidžiančią apskaitos sistemą. Visi vienodai nieko nedarė, pritarė vienintelio sąžiningo žmogaus atleidimui, o Grybauskaitė kaip finansų ir biudžeto komisarė dar ir pasirašinėjo finansines ataskaitas. Taigi jos atsakomybės čia bene daugiausia. Vėliau auditas jas pripažino nepatikimomis. Balse 4-iuose straipsniuose apie tai daug parašyta ir įrodymai prisegti.

    Jei neaišku – nieko nedaryti nors turėtum irgi yra nusikaltimas. Tačiau byla keliama pieš ES – prieš 27 valstybes, taigi asmeninės atsakomybės, kiek suprantu, dėl šių kaltinimų Grybauskaitei nereikės prisiimti. Čia tiesiog jos atsakomybė kaip Lietuvos atstovės. Nusiuntėm atrodytų pačią protingiausią, o ji ten korupciją skatino :( Ir liūdna ir gėda dėl tokių tautiečių…

    Thumb up 72 Thumb down 0

 14. tu turbut lygiai taip pat nesupranti ka reiskia siuolaikine ekonomika, kuri skiriasi nuo laukinio liberalizmo ir, kad vakarieciai jau seniai diskutuoja apie tokias Z teorijas kaip Oushi Z teorija, kuri atsigrezia i socializma, ko pasekoje imones rupinasi darniu vystymusi, darbuotoju motyvacija ir t..t ? Beje, kodel apie Markso teorijas iki siol universitetuose skaito paskaitas kartu su visais kitais: Smitu, Ricardo, Keinsu, Marzinalistinemis ir matematikos mokyklomis. Beje ten jis nepateikiamas kaip beprotis, o priesingai teigiama, kad Markso sukurta teorija apie krizes pildosi iki siandien…. Bet jei nesupranti tai man nesunku padet.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • idomiai sudaviai. Gal tik lietuvoje pagal marksa desto ir vysto ekonomika, nes destytojai tik is jo mokinosi. Visose salyse jis tik palyginimui, kokia nesamone ten parasyta.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • nebesuprantam tamstos, visąlaik rėmei komunistus-socdemus, o Marksas netinka, o gal rėmei gazpromo berniukus, tiem pofik ir ant socializmo, ir ant liberalizmo, jei naudinga jiem, tai atitinkamą kaukę ir nusipaišys, vienžooo : jų dievas – pinigai

    Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Taigi, vietiniai jau neturejo ka pries pastatyti prezidentei, o ju kurpiamas juodinimas tik dar labiau kele prezidentes reitingus, taigi grazuoliai kreipesi pagalbos i vakarus, o kad tai is vakaru yra tiesiog akivaizdu, nes viskas pareina nuo Briuselio. Sakyciau gal JAV saugumas isikises, juk prezidente jiems neitiko del Baltarusijos nepuolimo…. Ka gi, zmones ruoskimes, nes tik mes galim apginti savo prezidente, teks mitinguot dar labiau nei uz Drasiu Kedi, taciau Lietuvai iskilo reali gresme…

  Thumb up 72 Thumb down 0

   • Jei mitinguosi tai ir apginsi (vienaskaita, nes apginsime jau daugiskaita, vienas trijuose asmenyse buvo tik dievas).

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • ir vel nsusirasiai. Niekas nesikreipia i tokias instancijas, nes gali atsisukti pries pacius. Ja gali kabinti del lietuvos kuro, (uz turto ir pinigu “issvaistyma”.su galimu atkatu), Uzsienyje kad kabina, cia jai jokios bedos, nes ji negalejo nieko viena padaryti, tures daug skalpuoti. Sita istorija tik KK sureiksmina lietuvoje, o kitiem visiskai neidomu, nes tai nagrines briuselis, ir greiciausia nieko neras. Ten irgi ziuri “prestizo”

   Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Niekaip negaliu suprasti,kaip D.Grybauskaitė neturėdama finansinio išsilavinimo buvo skiriama į tokias aukštas pareigas ,kur reikalingas finansinis-ekonominis išsilavinimas.D,Grybauskaitės mokslai Leningrado Ždanovo vardo universitete-POLITINĖ EKONOMIJA,-viso labo marksizmas leninizmas ,neturintis nieko bendro su finansais ir ekonomika.Jeigu teismas bus principingas,tai Daliai Polikarpovnai gręsia dideli nemalonumai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • ir nesuprasi, kadangi sprendžiant iš pačio rašliavos, tai net nežinai kokios dar disciplinos dėstomos (apart politinės ekonomijos) aukštosiose mokyklose. Siauras pačio mąstymas ir išsilavinimo trūkumas.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 17. manau , jei musu atitinkamos tarnybos dirbtu valstybes naudai, tai ta “argentiniete” seniai butu apklausta ir butu nustatyti konkretus uzsakovai. Pabandytu tokios “argentinietes” pakrutinti JAV” arba “izraelio” prazidentus. Oj kaip ryskiai apsisviestu tas kas uzsake “argentinete”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Faktas kad apipjaustymo operacija yra nelegalus dalykas
  faktas kad nei viena klinika neapipjausto sveiku vaiku
  faktas kad tai yra grubus vaiku teisiu pazeidimas
  Gelbekim zydu vaikus!
  apginkim ju teises!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. pritariu, kad taip gali buti suinteresuotos uzsienio jegos bando vel pramusti tokiu budu jiems reikalinga zmogu i prezidentus. Aisku tas zmogus mums dar nezinomas. Bet apjuodinant stipru konkurenta , pabalteja maziau zinomas oponentas. Bet straipsnio autore pamirsta ir dar viena priezasti, del kurios gali buti tersiamas Prezidentes vardas. Tai tie kurie nepatenkinti jos darbu. O juk nepatenkintu(“nuimtu”) ratas dideja. Dabar didziausias nepasitenkinimas turetu buti p. mininstro , kurio kede braska. o nuo tos kedes braskejimo braska ir ministru vyresniojo sostas, to kuris sudare ministru kabineta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Aha… lia lia…tai ne jos tiesioginės pareigos
  lia lia… ne ji viena nieko nedarė
  lia lia… ji parašą ant biudžeto dėjo užsimerkusi

  Labai puikūs pasiteisinimai :) Visi komisarai atsakingi už korupciją ES biudžete. Visi buvo Andreasen informuoti apie netinkamos kokybės apskaitą. Ir NĖ VIENAS nepadarė nieko gero mokesčių mokėtojų labui, tame tarpe ir šventoji Grybauskaitė, oficialiai finansų ir biudžeto komisarė.

  Kaip pademonstravo Hitleris, kad galėtų vykti siaubingi dalykai, užtenka, kad geri žmonės niekonedarytų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Kodėl Lietuvos žiniasklaidoj straipsnių apie TOLIMĄJĄ Europos Sąjungą yra apytiksliai nulis? Šitos provincijos nepasiekia JOKIOS žinios, ne tik apie Grybauskaitę.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Siim Kallas 1986-1989 metais buvo Komunistų partijos laikraščio vyr.redaktoriaus pavaduotojas. Kaip pasakytų anglai, „no comment“
  Panasiais metais polikarpovna dirbo aukstosios partines mokyklos destytoja. Kaip pasakytų anglai, „no comment“.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Kaip tai nežinomi užsakovai? O kur Stonys su Dujotekana (banditų organizacija), kur atleistieji “žydrieji” Albinai? Juk jie neišmetė savo mobiliakų su adresais ir telefonais…o socdemai? po šiai dienai žmonėms smegenis pudrina, valdžioj sėdi ir nekaltais avinėliais apsimeta, o kur visas valstybininkų klanas! Užsakovų nors mėšlą mėžk ir jie nenori , kad žmonės sužinotų, jog jie , pradedant nuo Paliako nužudymo ir baigiant Kedžio , Pociūno žudymais organizuoja Lietuvoj viską, kaip ir kontrabandą. Tas pats VSD po šiai dienai jiems tarnauja. Esu tūkstantį kartų įsitikinęs, kad prezidentei, pasitelkus Juknevičienę ir karines pajėgas, reikia papurtyti VSD,. Gen.prokuratūrą, suiminėti visus tėvynės išdavikus(tiesiog pasiėmus valstybininkų klano sąrašą) ir tiesiu taikymu į Guantanamo kaliūzę užpakalių praplauti(ech Kūriui su Sadecku patiktų).

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • šauniai viską surašei, pataikei tiesiai į dešimtukką, arba tiesiai į kažkieno užpakalį :))))

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras