Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 22 Penktadienis
 

Tėvo dienos išvakarėse vandalai suniokojo D.Kedžio mirties vietą

2013-06-01 22:21 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (256)

Vandalai nuniokojo D.Kedžio mirties vietą, nudaužė Angelo statulai galvą. R.Ščiglinsko nuotr.

Tėvo dienos išvakarėse į Drąsiaus Kedžio žūties vietą ant Kauno marių kranto atvykę D.Kedžio tėvai ir artimieji apstulbo – D.Kedžio žūties vieta buvo suniokota: paminklai išvartyti, sudaužyti, o pagrindinio paminklo – Angelo – galva nudaužta. Taip pat sudaužyta ir Angelo paminklinė lenta, kurioje buvo iškalti Šv.Rašto žodžiai: „Palaiminti persekiojami dėl teisumo, jų yra dangaus karalystė“.

„Klonio gatvės dienoraščio“ profilyje socialiniame tinklapyje „Facebook“ rašoma, kad „išsigimėliai iš savo vandalizmo akto vietos ne be ženklų išėjo. Turime šiokios tokios info, kuri aiškiai nurodo į kelių asmenų sueigą prieš savaitėlę. Tai – akivaizdus užsakomasis vandalizmo aktas“.

Teigiama, kad nuniokotas monumentas bus atstatytas. „Jis ten stovės ateities kartoms. Stovės kaip simbolis, kaip Didžio žmogaus Drąsiaus kovos pradžia su klanu. Klanu, luošinančiu mūsų vaikus“, – rašoma „Klonio gatvės dienoraščio“ profilyje „Facebook“.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. panasu i tiesa,
  ivykio rekonstrukcija
  O viskas buvo taip. Tevo dienos isvakarese ant mariu kranto pamedituoti ir pasisneketi su savo geriausiu draugu atvyko Albertucha Zilius. Po litro auksines vodkes, statula prakalbo, pradejo priekaistauti, kad Albertucha neapsaugojo Drasulkos. Albertucha priekaistavo, kad Draska pats norejo ji uzversti. Vyrai susikivircijo ir puole mustis. Albertucha spyre i galva, o kadangi Draskos kojos imurytos, issisukti jis negalejo.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 2. Skucienes butas arestuotas, tai sugalvojo nukirst Angelui galva1 veberis paskui priklijuos, o violetiniai psichai sumes pinigu:))) ot aferistu zudiku seimynele

  Thumb up 3 Thumb down 3

 3. Ar tik nebus pačių kedistų-patvorinių darbas ? Kad D.Kedys banditas ir žmogžudys, tai faktas, bet jo pasekėjams ir nuprotėjusiems garbintojams reikalingas skandalas. Patvorinių “dievaitė” Venckienė nešė muilą ir dabar reikalingas toks faktas kuris sujudintu visuomenę ir nukreiptų dėmesį nuo Venckienės nusikalstamos veikos ryškėjančių faktų.

  Thumb up 5 Thumb down 6

  • Nenustatyta, kad venckienė nešė muilą. Gal ir turėjo kokį gabaliuką, bet net ir tai nėra patvirtinta autoritetingų ekspertų Gylio ir Matulevičių su Vasiliausku.
   Remkinės tik faktais.
   Gerb. Vasiliauskas neseniai pranešė, “N.Venckienė ištesėjo pažadą: aš netylėsiu.”
   Negalima nesutikti. Šį savo pažadą ji tęsi jau kelinti metai. Ji netyli, bet labai lėtai (taip sako pagrindinis jos stogas – Grybauskaitė) todėl dar nieko nepasakė. Būkim atlaidūs šiai trapiai moteriai – nepraeis ir 100 metų, kai ji susikaups ir baigs netylėti. Va tada klanui mažai nepasirodys. Todėl pedofilai jau dabar dreba.
   Gerb.Venckienė susirgo valstybė apgultim, chronišku šlangizmu ir kanopų gripu. Todėl ji išvyko ramiai tęsti gydymą ir netylėti. Tą ji ir daro.
   O tu – nešė muilą, nešė muilą. Gėda

   Thumb up 3 Thumb down 2

   • abieju fantazija – be ribu:)
    nelabai kas cia nese muila, bet kad bent jau normaliam zmogui (nebeprimenu, kad ir protingiems) reikalinga tikra demokratija. Ji yra tikrai demokratiskoje valstybeje.

    suprantu, kad ir jusu kasdienybes uzsiemimu itakoje ir nerimo apimtiems paumejo liaudiskai sakant tryda:)

    isgerkit vaistuku ir luktelekite truputeli zymiai ilgiau:)))
    nes demokratineje valstybeje viskas vyksta ypac letai – vertimai, vertimu patvirtinimai, politinio prieglobscio prasymo (jis bus ilgas, nes pilnas dokumentu su lietuvos pareigunu parasais. o kur dar vienu dokumentu priestaravimai kitiems:) ) skaitymas:)
    taip, kad netrieskit ir neskubinkit – normalioje salyje viskas vyksta ne taip, kaip lietuvoje – vienas pratryde, kitas pratryde visai nepasitares, o dar triesti, kad atrodytu bent jau panasiai…nu neimanoma:))))))))))
    tualetinio popieriaus parduot?:)

    Thumb up 2 Thumb down 0

    • O Kedziai kazkodel reke, kad ju bylos svarstomos itin letai. Dabar pakeitet plokstele, kad Lietuvoj jau per greitai viskas vyksta, o normaliose salyse dar leciau nei lietuvoj? Nesuprasi jusu sizofreniku, tai tas negerai, po to jau gerai.

     Thumb up 1 Thumb down 1

 4. Važiavau pro durnyną.
  Pacientams atvežė šviežio smėlio ir akmenukų.
  Tai dabar jie stato paminklą. projektuoja Guobienė, brigadininkas – Pikasas.
  Cokolis vaizduoja Kedžio nušautą furistą su užrašu KGB-VSD. Ant jo stovi Kedys ir rankose laiko nuo pasikėsintojų išgelbėtą Drižių.
  Pikasas bandė įsibrauti į vištidę, nes norėjo pritaisyt abiem didvyriams angelo sparnus. Sanitarai neleido,tai pacientai pasigavo varną ir žvirblį.
  Labai gražu, tik dar nebaigta. Atrodo kad ieško violetinių dažų.

  Thumb up 7 Thumb down 7

 5. Mano nuomone esi nestabilios sveikatos, nemastantis gyvastis, geriau eik i ,,komjaunimo tiesos ,, portala.

  Thumb up 3 Thumb down 3

  • tėvas fiodoras ir tai sugebėjo gudriau atsakyti – sam durak.
   bet tu venckinis – tau toli net iki tėvo fiodoro

   Thumb up 4 Thumb down 3

 6. Kedziai sake nesikreips i policija, nes nepasitiki, o ATSTATINES paminkla. Taciau kitais atvejais jie ne tik kreipiasi, bet ir uzpila desimtimis skundu, nesikreips tik siuo atveju.
  Pasiaiskinkime. Nesikreipiama turbut todel, kad netycia neatrastu, kad patys ir apgriove, o dabar rinks aukas “atstatymui”, atstatines labai ilgai, kol pabegelei Venckienei reikes lesu.
  Isvada – eilinis Kedziu lochatronas uzkibusiems durneliams.

  Thumb up 7 Thumb down 9

   • todėl jau nusiunčiau į venckinės sąskaitą 8 svarus.
    tu mažiau amsėk, o prisidėk prie kilnauas reikalo – irgi siųsk venckakedynui svarus (gali konvertuot į litus).
    sąskaitą rasi drasiaus kelyje

    Thumb up 1 Thumb down 3

  • tai čia tik gipso gabalas, pastatytas toj vietoj, kur buvo surastas girto apsivėmusio žmogžudžio pedofilo kūnas 9dūšią velniai nusinešė.
   man tas gipsas netrukdo, tegul stovi pedikų ždiagsmui, žudiko fanų laimei.
   tik tiek, kad iš esmės ir esant lietuviui, tai absoliutus absurdas: lietuvoj niekad niekas nestatė ir nestato statulų mirusio radimo vietoj.
   neseniai nežinia iš kur atkeliavo mada, deginti žvakutes ir dėti gėles pakelėse, katastrofų vietose.
   tai irgi nesąmonė, bet bent turi šiokią tokią praktinę prasmę. gal kas pamatęs tas gėles, sumažina greitį ar ima atidžiau vairuoti.
   na o gipsas kedžiui – unikalus ir tuo kad tokių daugiau nėra, ir fanatizmu, ir absurdu, ir gryniausiu populizmu.
   mirusieji pagerbiami jų amžino poilsio vietose, o ne makabriškai statinėjant visur pagarbos jiems ženklus (nekalbu apie žymius žmones, kuriems statomi paminklai).
   gerai, kad nors iš kedžio nepadarė iškamšos ir kur nors jos nepakabino fanatikams garbinti

   Thumb up 6 Thumb down 9

   • Ar iš tiesų esi toks durnas, kaip atrodai, ar tik apsimeti tokiu.? Kaip bebūtų esi vargšas žmogelis ir dar labai didelis nedorėlis. Užjaučiu tamstą, jeigu esi tik proto ubagėlis.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 7. O, pedofilai ir čekistiniai išgamos nesnaudžia. Gėda jiems! Tai dar kartą paliudija, kad jie yra tikri niekšai.

  Thumb up 13 Thumb down 2

 8. Matau ir cia daug skaitytoju kuriems vis kas nors rodosi , o vietiniai kalba taip: statula nakti pradedavo vaikscioti, taip lyg sklestu pazeme kartais atsiklaupdavo ant kelieniu ir imdavo skleisti garsus lyg inkstu. Matyt zvejeai neapsikente gazdinimo nukirto smeklai sparnus kad nesklandytu. Cia dar nieko , Rumunijoj tuos kurie vaidenasi iskasa isima sirdi ir sudegina.

  Thumb up 5 Thumb down 8

  • wow!
   tu ryskiai naudoji smarkiai vezancius –
   pirmiausia tavo vezantys ypac veikia tavo ausis – negirdejau, kad taip vietiniai sakytu.
   O tu girdejai! Wow!
   ir inkstu garsus idomiai cia girdi is statulos! Inkstu garsai labjau panasus i sysiojima ar netgi myzima.
   O tu statulos myzima girdi! Wow!

   ir sirdi is statulos siulai isimti, kaip kad taip daro rumunai! Wow!

   nu sakes!!! kur ta sniaukstala parovei? sitokias haliucinacijas sukelia!!!!
   Wow!!!!

   Thumb up 7 Thumb down 1

 9. Atrodo, kad tavo šaika ir sudaužė paminklą-Angelą. Ateis atpildo valanda kiekvienam, jei ne šiandien, tai vėliau. Likimas neužmiršta…

  Thumb up 7 Thumb down 4

 10. INFORMACIJAI

  COPY: “…Alvydas Veberis, kurio pastangomis prie Kauno marių, 2010m. balandžio 17d. toje vietoje, kur prieš metus rastas negyvas D.Kedys, buvo pastatyta balto angelo skulptūra.

  A.Veberis teigė, kad balto angelo skulptūra norėjęs atkreipti dėmesį į tiesos nerandančius kovotojus. „Būtent todėl prie skulptūros postamento primontavome lentelę, kurioje iškalti Mato evangelijos žodžiai: „Palaiminti persekiojami dėl teisumo: jų yra dangaus karalystė“, – aiškino A.Veberis.

  D.Kedžio galimos žūties vietą papuošęs angelas iki šiol stovėjo Panevėžio priemiestyje, Staniūnuose esančioje A.Veberio sodyboje. „Kadaise vilniečiui meistrui Janui Jankievičiui buvau užsakęs pagaminti gipsinį angelą. Kitą šio autoriaus skulptūrą esu pastatęs ant Kryžių kalno“, – LŽ sakė A.Veberis.

  Panevėžietis pabrėžė sieksiantis, kad ant Kauno marių šlaito pastatytas baltas angelas netaptų garbinimo simboliu, o vien primintų skaudžią D.Kedžio istoriją. Anot A.Veberio, balto angelo statymu rūpinosi 25 žmonės iš Panevėžio, Kauno, Klaipėdos. „Skulptūra sveria beveik 300 kilogramų, tad vienas jos tikrai nebūčiau atgabenęs“, – teigė vyriškis. Jis tikino prašysiantis žmonių, kad prie angelo neneštų gėlių ir nedegintų žvakių. „Angelas ir taip laiko rankoje žibintą, šviečiantį tamsoje“, – sakė skulptūros statytojas. (…)

  A.Veberio manymu, angelas yra puošmena, tvirtai pastatyta ir pavojaus nekelianti, todėl problemų regioninį parką saugantiems valdininkams bei pareigūnams neturėtų kelti. Jo manymu, tvarkos saugotojai neteisėtai pastatytos skulptūros neturėtų griauti.”

  P.s. Tris metus netrukdė, o dabar patrukdė vandalams…

  Thumb up 16 Thumb down 4

  • kad tai ne Diržiaus ir Pikaso užsakymaas?
   vienas dabar teisiamas už mirudsiojo atminmo paniekinmą, o Pikasas tik per plauką nuo to išsisuko, nes prokurorai norėjo jam pareikšti įtarimua, bet pagailėjo.
   Abu be galo, be krašto eksploatuoja venckakedyno reikalus, spekuliuoja jai, juos naudoj kaip šmeižto įrankį prieš Lietuvą ir Lietuvos teisėsaugą.
   Apdaužius šitą venckakedinį stabą, jie abu įgauną papildomai jėgų toliau tęsti savo šmeižtų kampaniją, save rodyti reikšmingais.
   Ir kas galėtų paneigti?
   P.S. Manau, tik ne Pikasas. Jis skelbiasi norintis argumentuotų atsakymų, nors pripažįsta tik savo šmeižtus ir mitinius pletkus. Įdomu, kaip jis paneigs argumentuotą versiją?
   Kaip visada iškeiks, išdurnins ir pasigirs, kad tik jis niekad nemeluoja ir atidirba už dyką?

   Thumb up 5 Thumb down 9

   • atrodo, isterikuojat? Nervai nebelaiko, kad ir skulptūros užkliūva? Gal jūs ir pakelių kryželius, žyminčius nelaimingų atsitikimų vietas vartot? Tai SATANIZMAS.

    Thumb up 4 Thumb down 2

    • tai – violetinė šizofreninė paranoja. loti tik savo, neklausant ką kiti sako.
     venckini, tavo komentaras iš emės skirtas patvirtinti versijai, kad drižiui ir pikasui naudingas tos skulptūros sudaužymas.

     Thumb up 2 Thumb down 2

  • Pikasas vartoja žodį kovotojas, kaip ir mūsų ideologiniai vertėjai iš rusų kalbos.
   Kai rusai kalba apie banditus, smogikus, jie naudoja žodį ‘bojevik”, tuo tarpu mums pateikiama, kad rusai tuos banditus, teroristus vadina žodžiu “kovotojas’, “karys”.
   Čia lygiai taip pat banditas kedys vadinamas ‘kovotoju.
   Pikasas su džiaugsmu kartoja, kad dvigubas žmogžudys – kovotojas

   Thumb up 6 Thumb down 8

 11. Sukciene sake duos du litus kas suras angelo galva. Tik prasom nesukciauti ir nenesti belekokiu ten puodyniu ir visokiu kitokiu zaislu.

  Thumb up 9 Thumb down 13

 12. o dabar
  2013-06-02 – 09:41
  Atidziai stebesime, kaip bus atrasti ir nubausti “vandalai”. Patirtis rodo, kad jie labai greitai isaiskinami. Nagi…
  ………………..

  kas tokie veisiasi lietuvoje dabar?
  kazkoks gaidys komentuoja pasipiktinusius, kad paminklas mirusiajam sudauzytas.
  siautejusius kazkam brangioje vietoje komentatorius pavadina vandalais kabutese.
  kabutes reiskia, kad minty turi savo draugeli arba jam miela ir brangu zmogu

  komentatoriau, kad tu gi visiems kisi panosen, kad tu esi GAIDYS be KABUCIU:))) ar tu myli “zmones”, kurie jaucia malonuma siautedami kazkam brangiose vietose?
  eik paspardyk antkapius gal ir ne geriau, bet lengviau tikrai:))))))))))))))

  Aiskiai lietuvoje veisiasi kleboniskiu markizai, kapu markizai….kas dar?

  Thumb up 5 Thumb down 2

 13. Tai reiskia,kad bijoma atminties,kad tai ,kas padaryta su Kedziu yra baisi deme ant Lietuvos zemeles ir,kad su tuo taikstytis nevalia.Paminkla butina atstatyti,butina isaiskinti vandalus,butina siekti is naujo butu pradeti tirti pedofilijos byla,o uz Venckienes ir Kedziu smeizta kaltuosius teisti.Buvo iveiktas stalinizmas,negi dabartinis siaubas neiveikiamas liks?ATEIS TIESOS VALANDA,JUK ZMONES KEICIASI,I SENUS POSTUS NAUJI ATEIS.

  Thumb up 15 Thumb down 5

  • tau irgi kažkada buvo būtina gydytis. nesigydei.
   va ir rezultatas – anglijoj tvoras dažai, po venckine kaldryte gyveni.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Dalyte sake mes kazin kokie ,,europieciai” tai gal cia pasirodo ju vertybes ir intelektas ?????????

  Thumb up 8 Thumb down 1

 15. Visa tai yra banditus globojančios valdžios pasiektų ženklių “darbo rezultatų” išraiška. Viskas suprantama, dėsninga, naturalu ir šiuolaikiška, puikiausiai “įsipaišo” į XXI-ojo amžiaus “nepriklausomos” Lietuvos valdžios dorovės, etikos ir moralės vertybines dimensijas. Šlovė garbingajam mūsų seimui, didžiulis ačiū partijai ir vyriausybei. Todėl ir toliau rinkime mūsų garbingąją , reitingų viršūnėse esančią valdžią. Hip hip URaaaa!!!

  Thumb up 8 Thumb down 1

 16. bus ,tie vandalai prakeikti….Jiems uzkliuvusi angelo statula ,- nieko gero patiems neatnes….Vel bus jinai atstatyta,bet parazitai ir liks parazitais…Nors per geri sie zodziai ,bet ka gali parinkti ,tokiems zemes liekanoms…Protingi ir turintys morale zmones, niekada taip nedarys….Ka bedarytu ,visvien si vieta liks amziams ,-ateinancioms kartoms…nuomone JAV

  Thumb up 12 Thumb down 3

 17. dazniausiai jais buna apsimyze “osvaboditeliai” ar ju nuopisos, megstancios kitus ” naciais” vadinti ir priklausantys ANTIFA gaujai, uzpuldinejanciai ir zudanciai zmones su plienine armatura!

  Thumb up 8 Thumb down 5

  • Hitleris, Stalinas reikalingi, kad padarytų pasaulyje tvarką.
   Žydai valdo pasaulį.
   Sunaikinti visus musulmonus, negrus, aziatus.
   Tik arijai turi visas teises. Lietuvoje arijus atrenka Murza, Uoka ir Mažonas.

   Toks tavo kredo, ane?

   Thumb up 2 Thumb down 4

   • uoj ne!
    kam reikalingas stalinas, jei grizo jo paprociai, iprociai, valdymo metodai…
    paskaityk – kas pamirsta istorija, tas privalo ja pakartoti.
    teip, kad sita vieta netinka.

    Hitleris butu reikalingas ypac

    lietuvai tinka absoliuciai visi – juodi, balti, siauraakiai (tavo triusikai pagaminti azijoj:))
    netinka tik tie, kurie demokratija supranta iskreiptai. Bent neprireiktu muilo importuoti.
    itarou, kad Hitleris istorija moka atmintinai, todel dabar istorija butu kitokia
    reikia Hitlerio

    Thumb up 1 Thumb down 1

 18. garbinantys PEDOFILA- ZMOGZUDI, SAVO SESERS SUGULOVA IR SAVO DUKROS PEDOFILINTOJA DRASIU KEDI primenu-jus bet kada priims bet kuris durnynas. O super idiotams is Klounu dienorascio primenu- uz savavaliskas statybas Kauno mariu pakranteje gausit baudas, jusu cirkai baigti ISGAMOS GARBINANTYS ISSIGIMELI!

  Thumb up 8 Thumb down 18

  • Jei taip tikrai mąstai – pats toks ir esi, tavo vieta paties siūlomam durnyne

   Thumb up 13 Thumb down 4

  • Niekaip negaliu isspresti vieno klausimo,o tu man labai galetum padeti……sakyk ar tu kai gimei nebuvo tau smegenu ar palaipsniui jos isnyko.Jeigu kartais nezinai tai labai noreciau kai jau ateis laikas palikti si pasauli kaip nors sudalyvauti darant skrodima nors vienu akies krasteliu pasiziureti,nes tokio reptilisko mastymo pateisinti kitaip nesigauna.

   Thumb up 1 Thumb down 1

   • atidaryk bet kurio savo kolegos iš venckakedyno kaukolę ir viduj rasi tik kaldrytę.
    pažiūrėk į veidrodį – ir tau per visas kaukolės skyles kaldrytė lenda..
    gali nedėkot.

    Thumb up 1 Thumb down 0

  • to> idiotai

   Va už šitokį atvirą šmeižtą tikrai nenutylėsim.Laikas pastatyt į vietą tokius šmeižikus… Mūsų kantrybė turi ribas… Teks tau įrodyti tai, ką parašei, priešingu atveju – teismas ir didelės baudos…

   Thumb up 0 Thumb down 1

 19. Belieka tik pakartoti,kad tai Kauno proletariato inteligentijos eilinis kūrybinis pasireiškimas.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 20. Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio dainas su jo 100 proc. tikru balsu, o kiti kuria tikrus pokalbių įrašus, tikrus SMS, tikrus elektroninius laiškus says:

  Elvio Preslio pomirtinės naujos dainos

  Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio pomirtines dainas su jo 100 proc. tikru balsu, kurio neatskiria jokie ekspertai, o kiti kuria “tikrus pokalbių įrašus”, “tikrus SMS”, “tikrus elektroninius laiškus”.
  .
  Pagal šiomis technologijomis sukurtus SMS ir emailus jau teisiama Eglė Kusaitė, atėjo eilė Raimundui Ivanauskui ir Eglei Barauskaitei.
  .
  Laikykitės visi, kurie išdrįsta valdžios vyrus pakritikuoti už milijonines vagystes

  Thumb up 3 Thumb down 1

 21. LR Seimo narė Neringa Venckienė brolio vardu surašė net 200 skundų visoms Lietuvos institucijoms, kad teisiškai išnagrinėtų Kauno pedofilijos bylą.
  Deja – visi liko kurti ir akli.

  LR Seimas nustatė, kas prokurorai neleistinai aplaidžiai ir nekompetentingai vilkino ir netyrė šios bylos, dėl ko pasidarė nebeįmanoma kompetentingai ją iš išvis ištirti. Net 8 prokurorai buvo nubausti, o gen. prokuroras buvo priverstas atsistatydinti.
  .
  Galiausiai nutarė fiziškai nutildyti pačią N. Venckienę (signataro Patacko duomenimis -inscenizuoti jos nusišovimą neva supratus kiek blogo padariusi šventajai motinai ir ūsoriui, nužudyti dviejų inscenizuotų autoavarijų metu, nužudyti arešto metu profesionalių žmogžudžių rankomis).

  Tačiau Neringa Venckienė surado teisinį variantą, kaip pasiekti, kad Kauno pedofilijos bylą ir visas jai fabrikuojamas bylas IŠNAGRINĖTŲ TIKRAI NEPRIKLAUSOMAS TEISMAS, nepavaldus Gintarui Kryževičiui, kuris viešai ją išvadino ne tik visų teismų, bet ir visos Lietuvos pūliniu.
  .
  LR Seimo narys Povilas Gilys per Drąsos kelio frakcijos Seime spaudos konferenciją pranešė,kad Neringa Venckienė išvyko į užsienio valstybę, kur pasiprašys politinio prieglobsčio, kad LR Gen. prokuratūra greitu laiku privalės Nepriklausomos valstybės (pvz.,Jungtinės Karalystės, JAV, Suomijos ir pan.) Nepriklausomame teisme įrodyti, kad LR Seimo narė Neringa Venckienė yra padariusi jau aštuonias nusikalstamas veikas (6 pagarsintas Seime: teismo sprendimo perduoti globotinę tariamą nevykdymą, nepaklusimą antstolės žodiniams nurodymams, vaiko psichinį gniuždymą, teismų orumo pažeminimą, būdama su policininko skausmingai užlaužta viena ranka, kita ranka primušusi policininką –Europos sambo vicečempioną, šventajai motinai sukėlusi nežymų sveikatos sutrikdymą, bei kitus nusikaltimus, paskelbtus viešoje erdvėje, tai yra – pedofilijos išgalvojimą, brolio sukurstymą nužudyti teisėją Furmanavičių, Naruševičienę ir kt.).
  .
  Tam neužteks 12 sekundžių filmuko bei to, kad to jo prašė draugas -Lietuvos Aukščiausiojo teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius, nes Lietuva per ilgai užsižaidusi su ta Neringa Venckiene, kuri yra ne tik teismų,bet ir visos Lietuvos valstybės pūlinys.
  .
  Aukščiausiojo rango Lietuvos pedofilų ambicijos tada neleido jiems palikti ramybėje net vienos aukos – Garliavos mergaitės.
  .
  Gal būt bijojo, kad tai paskatins visus Lietuvos tėvus sekti Drąsiaus Kedžio pavyzdžiu ir drąsiai kovoti su pedofilais.
  .
  Šmikiai pedikai nesusitvarkė su Neringa Venckiene per dvi planines avarijas.
  .
  Todėl dabar kelio atgal nebėra..
  Todėl užjaučiame LR Generalinį Prokurorą Darių Valį

  Thumb up 14 Thumb down 3

   • irodyti ka?
    kad tavo smegenys seniai sunesiotos, irodai savo mintimis

    bet kaltinimus zmogzudystemis irodyti privaletum
    bet stalininiame rezime tau leidziama leisti mintis analogiskai:) – kaip perdalus.

    todel tiek to —- persk toliau
    juk kur bezdesi, jei tavo mintys (perdalai) tau spaudzia smegenis (smegenys tai ten, kur tu jas stumdai nuo ryto iki vakaro)
    tavo veisle ypac idomi:)

    Thumb up 3 Thumb down 0

 22. dažnai išniekinamos įvairios kapinės, meno kūriniai darkomi, tepliojamos sienos, tvoros.
  visada ieškomi ir dažnai randi tie nusižengėliai. bet niekad dėl to nekeliamas didžiulis skandalas ir nekuriamos globalinės sąmokslų teorijos. praktiškai visa tai būna degradų, mokinukų ar naciukų darbas.
  bet tik violetinis maras savo atveju mato “užsakymus”, “sąmokslus”.
  nors net patys įtaria, kad čia pagert atėjusių darbas.
  ir kaip visada, jų absurdiškas kliedesys – nepasitikim policija, todėl į ją nesikreipsim.
  ir tuo pačiu į teisėsaugą kreipiasi be perstojo, skundus rašo po kelis į dieną….

  Thumb up 7 Thumb down 12 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Tinkama valymo įranga – būtinybė kiekvienam verslui
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...