Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 17 Penktadienis
 

Tėvo dienos išvakarėse vandalai suniokojo D.Kedžio mirties vietą

2013-06-01 22:21 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (256)

Vandalai nuniokojo D.Kedžio mirties vietą, nudaužė Angelo statulai galvą. R.Ščiglinsko nuotr.

Tėvo dienos išvakarėse į Drąsiaus Kedžio žūties vietą ant Kauno marių kranto atvykę D.Kedžio tėvai ir artimieji apstulbo – D.Kedžio žūties vieta buvo suniokota: paminklai išvartyti, sudaužyti, o pagrindinio paminklo – Angelo – galva nudaužta. Taip pat sudaužyta ir Angelo paminklinė lenta, kurioje buvo iškalti Šv.Rašto žodžiai: „Palaiminti persekiojami dėl teisumo, jų yra dangaus karalystė“.

„Klonio gatvės dienoraščio“ profilyje socialiniame tinklapyje „Facebook“ rašoma, kad „išsigimėliai iš savo vandalizmo akto vietos ne be ženklų išėjo. Turime šiokios tokios info, kuri aiškiai nurodo į kelių asmenų sueigą prieš savaitėlę. Tai – akivaizdus užsakomasis vandalizmo aktas“.

Teigiama, kad nuniokotas monumentas bus atstatytas. „Jis ten stovės ateities kartoms. Stovės kaip simbolis, kaip Didžio žmogaus Drąsiaus kovos pradžia su klanu. Klanu, luošinančiu mūsų vaikus“, – rašoma „Klonio gatvės dienoraščio“ profilyje „Facebook“.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Artistai….Skulptura jiems paprasius padovanojo antrarusis meninkas…Apsodino gelemis….Vazineja….Pastatyta viesoje vietoje be leidimo….Demonstruoja savo skausma ne prasciau , kaip raudono kvartalo mergeles….Ko sukt galva? Skulptura nekainavo , paminklas nekainavo…Dabar pasirinks pinigeliu…BAUDA JIEMS UZ NEVIETOJE PASTATYTA NETEISETA STATINI….

  Thumb up 5 Thumb down 14

 2. TAI IR ĮRODO,KAD PEDOKLYNIAI LABAI ĮPYKĘ,JIE TIESIOG AGONIJOJE,NEBEŽINO KO GRIEBTIS IR KĄ BEDARYTI,NES ATEITIS LIŪDNA,PONIOS VENCKIENĖS KREIPIMASIS Į TARPTAUTINIUS TEISMUS,JIEMS SUKĖLĖ AGONIJA……KĄ GALIMA PALINKĖTI STIPRYBĖS,KANTRYBĖS IŠTVRMĖS. IR REIKIA TIKĖTI,KAD ŠIS KOŠMARAS TURĖTŲ BAIGTIS…..

  Thumb up 21 Thumb down 2

 3. nepavydziu tiems,kas uzsake sita juoda darba,nei tiems,kurie ji atliko.liudna ju ateitis,labai liudna….

  Thumb up 20 Thumb down 3

 4. susitike “elito” veikejai, visaip keikia venckiene, kad ji neatleido tiems, kas vaikui “kistelejo koki karta”

  Thumb up 13 Thumb down 2

 5. Teta man pasakojo, kad ne tik paminklo galvą, bet ir uodegą nulaužė, nors liko dar kanopos.

  Thumb up 6 Thumb down 15

  • Taip, reikia restauruoti tą memorialą. Kanopos šiam sutvėrimui būtinos.

   Thumb up 6 Thumb down 8

 6. klausimelis chuntai
  jei partiniai dariniai ,pries rinkimus zada viena ,o gave rinkeju balsus ,daro visai kita, ar tai nera valdzios uzgrobimas apgaule????? ąjuk jei pasakytu tiesa rinkimineje kompanijoje uz juos niekas nebalsuotu .valdzioje butu kiti ir valdzia butu kitokia.

  Thumb up 15 Thumb down 2

 7. hm.(plojimai).Kol melsites komuniagu stabams tokiems kaip ant tilto Vilniuje, tol komuniagos ir ju pakalikai(VSD – KGB)tyciosis ir iš Lietuvos zmoniu. Išsityciojo su pedofilijos teismais, ir toliau taip darys, nes jau pajuto nebaudziamumo skoni. Panaudotos “furos”, išsityciojimas iš paminklu, taip kaip iš visu pedofilijos liudininku, kuriuos nori nutildyti”finansiškai”arba”kalejimais . Palaukite. dar toliau bus dar graziau, ir niekas nebuvo ir nebus išaiškinta 1oo%.hm.(audringi plojimai).

  Thumb up 11 Thumb down 3

   • zmogus kazka su kazkuo sumaise ir gavo nuomone

    gaidziams amzinai vaidenasi tie “produktai” kuriuos diena nakti stumdo:))))))

    Thumb up 1 Thumb down 0

 8. Sitas pvz mano nuomone parodo ES vertybes. Kai naikinamos seimos samprata, kai normalu gyvenantys du pederastai, kai nori priimti istatyma, kad butu galima atimti vaikus is tevu ir niekas nepaneigs, kad nebus prekyba vaikais nes pagal si istatyma Anglijoje kiek raso portalai jau vaikai ikainuoti nuo 5-50tukst. ir tt….. Kai prezidente saukia mes esam kazin kokie ,,europieciai” tai cia ir yra tos ES ,,vertybes”???????

  Thumb up 11 Thumb down 2

 9. Pikasas
  Your comment is awaiting moderation.

  2013-06-02 – 09:22

  Kitaip, kaip vandališku, tokio išpuolio nepavadinsi. (ir t.t.)

  Thumb up 12 Thumb down 2

 10. Prisiminkite sovietu gudzius laikus kaip buvo naikinamas kryziu kalnas, bet jis atstovejo????? Prisiminkite ar daug dainu buvo sukurta apie pokarinius stribus???????

  Thumb up 13 Thumb down 5

 11. ne tie kurie griauna, o tie kurie liepia griauti paminklus, pedofilu klano nariai, socdemu ir konservu partiju virsune

  Thumb up 15 Thumb down 3

  • Atidziai stebesime, kaip bus atrasti ir nubausti “vandalai”. Patirtis rodo, kad jie labai greitai isaiskinami. Nagi…

   Thumb up 10 Thumb down 3

 12. Kitaip, kaip vandališku, tokio išpuolio nepavadinsi. Bet kuriuo atveju. Net ir manant, kad būtent D.Kedys vienu ar kitu būdu prisidėjęs prie žadėto keršto ar bent jau norėjo imtis neteisėtų veiksmų gindamas savo dukrą. Toks “manymas” kategoriška forma buvo ištartas tuo metu vieno iš aukščiausių pareigūnų – tuometinio lep gen. prokuroro Raimondo Petrausko spaudos konferencijos metu: “nėra abejonių, jog D.Kedys žmogžudystėms ruošėsi ir žudė vienas”.

  „Kas jį galėjo nužudyti, jei jis nužudė (Violetą Naruševičienę ir Joną Furmanavičių – P.). Niekas jo nežudė“, – tiesioginėje LTV laidoje „Teisė žinoti“ pareiškė tuometinis Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiasis prokuroras Algimantas Kliunka.

  CITUOJU: “Laidos žiūrovui paklausus, kodėl D.Kedys, jei tai jis įvykdė dvigubą žmogžudystę, iškart neatsikratė ginklo, nešiojosi jį beveik septynis mėnesius ir eidamas prie Kauno marių gerti jį pasiėmė, R.Petrauskas atsakė: „D.Kedys nebuvo profesionalus žudikas. Kai pametė vieną legaliai turėtą ginklą, jis nešiojosi nelegaliai įsigytą“. Tik vėliau paaiškėjo, kad rastame butelyje – balos vanduo.

  Kai tokie teiginiai paviešinami netgi neatlikus reikiamų tyrimų, be teismo nutarties, tai daug kam galėjo sukelti nuostabą. Jei sakyti tiesiai, tai jau įrodyta, kad prokurorai gerokai klydo. Vėliau jie bandė tikslinti, kad ant žudynių ginklo D.Kedžio pirštų atspaudų ar DNR nerasta, jo rūbuose nerasta pistoleto tepalo pėdsakų neaptikta, o J.Furmanavičiaus žudynėse dalyvavo du asmenys. Prie tokių nustatytų faktų, manau, vertėtų pridurti ir liudininkų parodymus iš žudynių vietų,kurie paneigia prokurorų teiginius, kad D.Kedys – vieno ar dviejų asmenų žudikas. Galima būtų suminėti dar visą eilę žinomų šalutinių aplinkybių, kurios tokį paneigimą papildo.

  Kas nužudė “D.Kedžio istorijoje” eilę asmenų būtina išsiaiškinti. Nusikaltėlių veikos turi būti įvardintos, o teismas visą tai turėtų įvardinti pagal LR Baudžiamojo kodekso straipsnius. Ir šiandien negalima kategoriškai teigti, kad D.Kedys nesiruošė keršyti jo minėtiems pedofilams. Viešas perspėjimas sunkiai derinasi su Drąsiaus siekiu ginti iki galo savo dukrelę. Žadantis keršyti ir kartu besiviliantis kad jis nebus sulaikytas ir įkalintas būtų labiau panašus į beprotį. D.Kedys tokiu žinomoje TV laidoje tikrai neatrodė. Jis labiau priminė nusivylusiu teisėsauga tėvu, kuris neberado kitos galimybės tęsti kovą neišeidamas į informacinę viešumą.

  Jei Drąsius Kedys iš tikrųjų galėjo regzti keršto planą, tai toks siekis galėjo labai suneraminti tuos, kurie vienaip ar kitaip galėjo būti pedofilijos skandalo dalyviai. Ramūs išliko tik policijos vadovai , kurie buvo ir viešai TV laidoje ir M.Žalimo perspėti. Būtų naivu manyti, kad nebuvo sekamas kiekvienas D.Kedžio žingsnis ar telefono pokalbis. Pareigūnai gal būt tikėjosi, kad jie visiškai kontroliuoja situaciją. Jie gal net nepagalvojo, kad kažkas gali perimti iniciatyvą, pasistengi “pakišti” D.Kedį ir įvykdyti šiurpią dvigubą žmogžudystę. Gal buvo tokiu būdu pašalintos silpniausios pedofilijos skandalo grandys? Kur buvo D.Kedys nuo jo, liudininkų teigimu, išvežimo su antrankiais spalio 5d. iki jo radimo prie Kauno marių? – neaišku ir šiandien. L.Stankūnaitė gal buvo informuota, kad teigė: “rado numestą kaip šunį”. Tai prieštarautų prokuroro A.Kliunkos teiginiui: “duomenų, jog D.Kedys buvo nužudytas nėra”.

  Visuomenės tokie skuboti pareiškimai neįtikino, nes pluoštas kūno nuotraukų, tolimesni tyrimai perša įvairius variantus ir versijas. D.Kūno radimo vieta prie Kauno marių buvo pažymėta paminklais, kurių buvimo vieta nebuvo teisiškai uždrausta. Todėl niekas neturėjo moralinės teisės kėsintis į atminčiai skirtus objektus. Nukirsti galvą paminkliniam angelui, bet kuriuo atveju, gali tik niekšas, kuriam nieko nėra švento. Teisėsaugos garbės reikalas nustatyti tokį niekadėją ar jų grupę ir tokį vandališką aktą įvertinti įstatymų nustatyta tvarka.

  Thumb up 8 Thumb down 4

 13. – Klausyk, Pikeliski, – sako vienas iskrypelis kitam, – kažko mūsų senas Kedys liūdnas. Gal jį pasodinti?
  – Na, Sadai, jei manai, kad tai jį gali pralinksminti…

  Thumb up 3 Thumb down 8

 14. JEI ANGELO SKULPTURAS NIEKINA DAUZO TAI ISIVAIZDUOKIT KAS SVENTO LIKE SMAUKUNU FURMONAVYCIU USU VEISLEJ.TAI BUTU KEDI ISNIEKINE BET DABAR ANGELO SKULPTURA KURIU PILNA BAZNYCIOSE.AR ISIVAIZDUOJAT SU KOKIAIS ISSIGIMELIAIS TURIM REIKALA?

  Thumb up 23 Thumb down 5

 15. Siauteja iskrypeliu gauja, zino,kad pralaimi visu doru -teisingu zmoniu akyse !
  Pedofilija -BUVO ..BUVO ..BUVO !!!!!!!!!!!!!
  Nuo ko saugoma nusikaltele -motka-Stanke???
  Kur yra mergaite ???
  Pedu klane ,kodel naikinate SVENTAS VIETAS ,,KUR KRYZIAI PASTATYTI….
  Ar Jus esate -nemirgingi ???
  Juk uz viska reiks atsakyti, ka pridarete ir ka dar tesiate ….

  Thumb up 25 Thumb down 4

 16. Taip LTSR išnyko kryžiai šalia Lietuvos kelių kelelių. Kiekvienas praeivis nusiimdavo kepurę eidamas pro kryžių.

  Thumb up 19 Thumb down 2

  • kryžiai kryžiais.
   girto apsivėmusio pamirusio pediko žmogžudžio pagarbinimas – tai ne kryžiai.

   Thumb up 8 Thumb down 31

   • gaideli, kiek as tau galiu kartoti, kad nupyzdintum pas psixiatra. gal tau savigarba atgauti siek tiek padetu:)
    nebesigraibai jau visai.
    uzduxintas duxeli tu:))))))

    Thumb up 21 Thumb down 4

 17. Pėdopylai jaučiasi pralaimėję.
  Čia iš nevilties prieš pasidarydami sau galą…

  Thumb up 27 Thumb down 5

 18. Pragaro gyviai čia pasidarbavo, oi, nubaus juos Dievulis, kad mažai nepasirodys.

  Thumb up 25 Thumb down 5

 19. Rasomi patys slyksciausi straipsniai, net imamasi vandalizmo, kad tik Neringa issiduotu, kur esanti. Gaila jos iskankintu tevu. Pedofilija buvo, ir tik laiko klausimas, kol suzinosim klaniniu pedofilu pavardes.

  Thumb up 25 Thumb down 5

  • tiek metų žviegiat, tiek žmonių apšmeižėt, kedys du nužudė ir vėl ta pati daina – tik laiko klausimas…

   Thumb up 5 Thumb down 19

   • gal tu, gaidy, slepi irodymus, kad Drasius kazka zude?
    gal tu, gaidy, slepiesi nuo teismo paliudydamas, kad matei, kaip Drasius zude?:)

    bet cia tau tik gaidzio haliucinacijos. uzjauciu, kad tave kamuoja ne linksmos haliucinacijos, bet kazkokie zudikai tau vaidenasi:)))
    eik pas daktara, duxeli.
    arba pabandyk sniaukstala pakeist, durneli:)

    Thumb up 13 Thumb down 3

    • eilinis pavyzdys, kokie degradai, violetiniai išsigimėliai garbina dviejų žmonių žudiką pedofilą kedį.

     Thumb up 5 Thumb down 14

     • kas cia tau normalu?
      vadinti zudika kuris nezude

      Thumb up 11 Thumb down 2

 20. Seniai reikėjo nuversti tą nesąmonę. Kaip galima viešoje vietoje, kur vaikšto žmonės, ir dar su vaikais, statyti paminklą`baisiam žmogžudžiui, šmeižikui ir pedofilui??

  Thumb up 9 Thumb down 31

 21. Koks aukštas Kowno padugnių intelektas.Prezidentė tai tikrai įvertins,suprantama ne kalėjimu,bet valstybine premija.

  Thumb up 18 Thumb down 3

 22. As ,zinau is anksciau ,kao pasakojo mano mociutes….kad buvo ktyzius prie kelio, kazkam tas ktyzius labai nepatiko…ir lyg tai 2 vyrai nuejo sito krziaus sunaikinti…
  atsenese kirvi..ir vienas uzsimojo kirsti viena karta kerta antra ..o trecia karta tai tiesiai i savo RANKA…
  Taip …icia DIEVULIS.. taip norejo…Taip ir liko invalidu..o kitas irgi laimes neturejo…
  Bet,kad tiesa tai tiesa, nes ir kiti seni zmones tai pasakojo.
  Jeigu net paminklai.ANGELAI uzkliuna,,,tai ko noreti is situ ..gyviu, antzmogiu..parazitu..kaip jie gali sitoje zemeje vaikscioti ir i zmones ziureti…juk jie pasmerkti visam likusiam gyvenimui…

  Thumb up 33 Thumb down 5

  • prisiminkite Kryziu Kalna Siauliuse.
   kazkoks kolchozo pirmininkas “vale” kryzius nuo kalno.

   tie, kurie uzmirsta istorija, privalo ja pakartoti…..

   Thumb up 14 Thumb down 3

 23. apie gerb.Dryziaus autoavarija tiek nebuvo pasklebta ,kaip apie isniekinta vandalu skulptura DRASIUI! ka tai sako???kiekvienas pagalvokite! o siaip ,tai reikia pasigriebus savo vaikus lekti is lietuvos kosminiu greiciu neatsisukant! KEDZIAMS STIPRYBES!

  Thumb up 34 Thumb down 6

   • bet taves niekas neperspjaus – kas gali taip toli islekti, taip tu nuo savo protelio pabegai:)
    o gal tavo razumelis tave paliko? Tai kuris ten is jusu toliau nuskuodet?
    tu ar tavo protelis?:) issiaiskink:)

    Thumb up 6 Thumb down 1

 24. Cia Albertucha Zilas suzinojes,kad Kedas ji zadejo uzversti atvaziavo ir prasuko makevashi.

  Thumb up 6 Thumb down 18

  • Albertas Zilius tiesiai sviesiai viduryje baltos dienos ant jusu stribyno pavare.
   Cia jusu Paklode vakare nubego ir nulaize.Tai dabar ir siunta.

   Thumb up 11 Thumb down 3 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...