Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 13 Šeštadienis
 

Tėvo dienos išvakarėse vandalai suniokojo D.Kedžio mirties vietą

2013-06-01 22:21 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (256)

Vandalai nuniokojo D.Kedžio mirties vietą, nudaužė Angelo statulai galvą. R.Ščiglinsko nuotr.

Tėvo dienos išvakarėse į Drąsiaus Kedžio žūties vietą ant Kauno marių kranto atvykę D.Kedžio tėvai ir artimieji apstulbo – D.Kedžio žūties vieta buvo suniokota: paminklai išvartyti, sudaužyti, o pagrindinio paminklo – Angelo – galva nudaužta. Taip pat sudaužyta ir Angelo paminklinė lenta, kurioje buvo iškalti Šv.Rašto žodžiai: „Palaiminti persekiojami dėl teisumo, jų yra dangaus karalystė“.

„Klonio gatvės dienoraščio“ profilyje socialiniame tinklapyje „Facebook“ rašoma, kad „išsigimėliai iš savo vandalizmo akto vietos ne be ženklų išėjo. Turime šiokios tokios info, kuri aiškiai nurodo į kelių asmenų sueigą prieš savaitėlę. Tai – akivaizdus užsakomasis vandalizmo aktas“.

Teigiama, kad nuniokotas monumentas bus atstatytas. „Jis ten stovės ateities kartoms. Stovės kaip simbolis, kaip Didžio žmogaus Drąsiaus kovos pradžia su klanu. Klanu, luošinančiu mūsų vaikus“, – rašoma „Klonio gatvės dienoraščio“ profilyje „Facebook“.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. na prokurorai ir saugumas nusmuko iki tiek, kad ir nusisikti eis I kapines, ant jiems nepalankiu zmoniu antkapiu, nes samdyti bomzus , griauti paminklus brangoka.

  r

  Thumb up 72 Thumb down 1

 2. Laikinai einantis generalinio prokuroro pareigas Raimondas Petrauskas “D.Kedžio istoriją”, žuvus A.Ūsui, vaizdžiai pavadino “byla – žudike”. Dabar žuvo dar vienas asmuo, buvęs D.Kedžio “apsauginiu”. Lrytas.lt (A.Kuznecovaitė) paskelbta versija – savižudybė, o Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Algirdas Matonis aiškina,kad A.Žilius mirė nuo kepenų cirozės ligoninėje. O gal yra dar kokių versijų? Tai kuo tikėti? Beje, o kodėl ne “nelaimingas atsitikimas”, kaip buvo skelbta D.Kedžio ir A.Ūso žūčių atvejais? Dabar žiniasklaidoje išplatinti įtarimai, kad A.Žilius galėjo būti prisidėjęs prie Kauno žmogžudysčių. Tačiau, kam dabar tai skelbti, jei tie įtarimai panaikinti.

  Tiesa tik tai, kad A.Žilius iš tikrųjų buvo liudininkas incidento, kai jį, važiuojant kartu su Drąsiumi , sustabdė dvejomis mašinomis važiavę vyrai. A.Žiliuslidijo taip: “Tai nutiko rugpjūčio 24–26 d. Važiuodami į laidos filmavimą televizijoje, buvome užpulti. Kai tik įvažiavome į Vilnių, po vienu tiltu kelią užblokavo septintos klasės BMW ir visureigis. Šio numeriai buvo tranzitiniai. Iš visureigio iššoko keturi vyrai. Pagriebęs Drąsių už krūtinės vienas sušuko: „Kedy, tu ką, su pedofilais kariauji?“ Aš vienam smogiau į veidą, prasidėjo muštynės. Drąsius išsitraukė ginklą ir šovė į orą. Aš vienam smogiau į veidą, prasidėjo muštynės. Drąsius išsitraukė ginklą ir šovė į orą. Užpuolikai sėdo į mašinas ir nuvažiavo“, – pasakojo A.Žilius. Jis teigė, kad per grumtynes su kelią blokavusiais vyrais suprato, jog užpuolikai ginkluoti. „Kai stumdėmės, sugriebiau vieną už džinsinio švarko. Pajutau, kad po pažastimi ginklas dėtuvėje. Nežinau, kuo tai galėjo baigtis“, – tikino vyras.

  Įdomus faktas buvo ir tai, kai prieš pat randant D.Kedžio kūną Kauno marių pakrantėje, Graikijoje, A.Žilius buvo be jokios priežasties kažkokių asmenų smarkiai sumuštas. D.Kedžio “nelaimingo atsitikimo ” metu jo Lietuvoje nebuvo. Beje, Iš Graikijos jis buvo išvežtas kaip koks karo nusikaltėlis – sumuštas, prigrasintas, su antrankiais, maišu ant galvos buvo pargabentas į Lietuvą praėjus berods trims dienoms po D.Kedžio kūno suradimo.

  Visa “D.Kedžio istorija” yra sukaupusi tiek daug klausimų, kad kiekvienas naujas mirties atvejis sukelia naujas spėliones. Manau, kad teisėsauga neturėtų skubėti atlikdamą tyrimą. Būtina jį atlikti išsamiai, nagrinėjant ne vieną mirties versiją – nusižudymą. Jei kas nors pasistengė inscenizuoti savanorę mirtį, tai toks asmuo ar asmenys turi būti išaiškinti ir teisėsaugos įvertinti.

  Gali neraminti ir tai, kad A.Venckus kalbėjo apie jo surastus liudininkus, kurių, kaip jis teigė, buvo apie 20. Būtų labai skaudu sužinoti, kad tas sąrašas trumpėja dėl labai keistų “nelaimingų atsitikimų”. “Byla – žudikė” – siaubingas epitetas šalyje, kur vis pakalbama apie būtiną teisinės valstybės kūrimą.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 3. Nenusiminkit ir nepergyvenkit p,Kedi del vandalu,jusu aa,mirusiam sunui vandalai nieko nebegali pakenkti,o uzrasus ir paminklus griauti kapinese,sventose seip vietose sovietininku iprasti banditu darbai,jie savo gala patys prieis.Pagarba jusu aa,sunui D,Kedziui. Jus p,Kedi esate garbingas tevas ir doras zmogus,o sitie nieksai yra zinomi mums.

  Thumb up 72 Thumb down 3

 4. TAI ,KA ??? TAIP NERAMU ??? BIJOMA ??? KO???TIE-SOS ??? KIENO UZSAKYMU IVYKDYTAS SITAS GEDINGAS VANDALIZMAS ??? AR , DAR NEAISKU ???!!!

  Thumb up 72 Thumb down 2

 5. Taip ,vandalizmo aktas ivykdytas ne be elitiniu iskrypeliu uzsakymo,nes jie bijo net nuzudyto ir negyvo D.Kedzio,kuris stojo i kova nebodamas pavoju,kad nubaustu savo dukreles tvirkintojus.O tie,kurie pakele purvina savo ranka pries angelo skulptura,vienaip ar kitaip sulauks bausmes,jei ne patys tai per savo vaikus ar anukus.Teks labai atgailauti.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 6. LR Seimo narė Neringa Venckienė brolio vardu surašė net 200 skundų visoms Lietuvos institucijoms, kad teisiškai išnagrinėtų Kauno pedofilijos bylą.
  Deja – visi liko kurti ir akli.

  LR Seimas nustatė, kas prokurorai neleistinai aplaidžiai ir nekompetentingai vilkino ir netyrė šios bylos, dėl ko pasidarė nebeįmanoma kompetentingai ją iš išvis ištirti. Net 8 prokurorai buvo nubausti, o gen. prokuroras buvo priverstas atsistatydinti.
  .
  Galiausiai nutarė fiziškai nutildyti pačią N. Venckienę (signataro Patacko duomenimis -inscenizuoti jos nusišovimą neva supratus kiek blogo padariusi šventajai motinai ir ūsoriui, nužudyti dviejų inscenizuotų autoavarijų metu, nužudyti arešto metu profesionalių žmogžudžių rankomis).

  Tačiau Neringa Venckienė surado teisinį variantą, kaip pasiekti, kad Kauno pedofilijos bylą ir visas jai fabrikuojamas bylas IŠNAGRINĖTŲ TIKRAI NEPRIKLAUSOMAS TEISMAS, nepavaldus Gintarui Kryževičiui, kuris viešai ją išvadino ne tik visų teismų, bet ir visos Lietuvos pūliniu.
  .
  LR Seimo narys Povilas Gilys per Drąsos kelio frakcijos Seime spaudos konferenciją pranešė,kad Neringa Venckienė išvyko į užsienio valstybę, kur pasiprašys politinio prieglobsčio, kad LR Gen. prokuratūra greitu laiku privalės Nepriklausomos valstybės (pvz.,Jungtinės Karalystės, JAV, Suomijos ir pan.) Nepriklausomame teisme įrodyti, kad LR Seimo narė Neringa Venckienė yra padariusi jau aštuonias nusikalstamas veikas (6 pagarsintas Seime: teismo sprendimo perduoti globotinę tariamą nevykdymą, nepaklusimą antstolės žodiniams nurodymams, vaiko psichinį gniuždymą, teismų orumo pažeminimą, būdama su policininko skausmingai užlaužta viena ranka, kita ranka primušusi policininką –Europos sambo vicečempioną, šventajai motinai sukėlusi nežymų sveikatos sutrikdymą, bei kitus nusikaltimus, paskelbtus viešoje erdvėje, tai yra – pedofilijos išgalvojimą, brolio sukurstymą nužudyti teisėją Furmanavičių, Naruševičienę ir kt.).
  .
  Tam neužteks 12 sekundžių filmuko bei to, kad to jo prašė draugas -Lietuvos Aukščiausiojo teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius, nes Lietuva per ilgai užsižaidusi su ta Neringa Venckiene, kuri yra ne tik teismų,bet ir visos Lietuvos valstybės pūlinys.
  .
  Aukščiausiojo rango Lietuvos pedofilų ambicijos tada neleido jiems palikti ramybėje net vienos aukos – Garliavos mergaitės.
  .
  Gal būt bijojo, kad tai paskatins visus Lietuvos tėvus sekti Drąsiaus Kedžio pavyzdžiu ir drąsiai kovoti su pedofilais.
  .
  Šmikiai pedikai nesusitvarkė su Neringa Venckiene per dvi planines automobilių avarijas.
  Su Aurimu Drižiumi taip pat.
  Oi bus prakaitavimo prokurorams užsienio teismuose įrodant visas Neringos nuodėmes, kitaip nepriims sprendimo deportuoti į Lietuvą.
  .
  Todėl dabar kelio atgal nebėra..
  Todėl užjaučiame LR Generalinį Prokurorą Darių Valį.

  Thumb up 72 Thumb down 4

 7. Ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę says:

  Ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę

  Praėjo jau 2 mėnesiai, tačiau prokurorai, priremti žurnalistų, tik patikslino, kad dar tik svarsto į kurias užsienio kabas versti teisinės pagalbos tekstus dėl Venckienės buvimo vietos suradimo, kad įteikti jai kvietimą atvykti į prokuratūrą apklausoms.

  Kęstutis Girnius Lietuvos žiniose (prokurorų interesais) pradėjo neoficialią rimtą diskusiją, ar iš viso vertą pradėti ieškoti Neringą Venckienę, gal apsiriboti ją išvadinant baikščia lydere, išsigandusia stoti prieš Lietuvos teisingiausius teismus dėl smulkių kaltinimų.
  Cituojame:
  “Teisėsaugos institucijos, nors Seimo narė nusprendė pabėgti ir slapstytis, turėtų ją palikti ramybėje.
  Teisėsaugos institucijoms keliami rimtesni prioritetai ir užduotys, kurioms jos turėtų teikti pirmenybę, lėšų ir laiko.
  Pasaulis nesugrius, jei Neringa Venckienė gyvens Čikagoje ir vaizduos esanti kankinė.“

  Panašu, kad prokurorai irgi neturi jokio noro bylinėtis užsienio teismuose dėl jos ekstradicijos į Lietuvą, toksai teisminis procesas jiems kelia atvirą siaubą.
  Todėl iki šiol tik apsiribojo melagingu pranešimu, kad esą prokuratūra jau paskelbusi tarptautinę paiešką.
  .
  Pagrindiniai tikslai juk jau pasiekti:
  1. sutrukdyta galimybė Drąsos kelio partijai plėtoti spalvotąją (rožių, violetinę ar panašaus tipo) revoliuciją Lietuvoje,
  2. Išrinkta tik iki minimo (tik 7 atstovų) Seime frakcija, o valdančiosios sisteminės partijos, maitinamos milijonais iš biudžeto, labai bijojo, kad nepatektų 70 ir daugiau Drąsos kelio atstovų.
  3. Kiti rinkimai į Seimą tik po 3,5 metų.
  4. Būdama užsienio valstybėje Neringa Venckienė spalvotosios revoliucijos Lietuvoje nebesuorganizuos ir Seime daugumos negaus.
  5. Ant jos ir jos brolio Drąsiaus pedofilai ir korumpuoti teisėsaugos pareigūnai galės ir toliau viešai su pasigardžiavimu spjaudyti, šmeižti, teisme neįrodžius, kad žudė Kedys, toliau drąsių ir Neringą vadinti žmogžudžiais ir t.t.
  .
  Kas gali paneigti, kad Neringą Venckienė seniai iš anksto yra pagauta ir kur nors laikoma ilgalaikėje narkozėje kartu su sūnumi, kaip Drąsius Kedys, nors jo oficialiai ieškojo Anglijoje, Ispanijoje, Rusijoje ir t.t.
  Drąsiaus plaukų pomirtinė analizė parodė, kad jis daug mėnesių buvo pripumpuojamas nervų sistemą slopinančiais vaistais.
  .
  Tad ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • kad Venskiene, kol kas dar ir neuzdaryta I slapta CZV kalejima kankinimams ir yra saugi aisku, bet neatmetama ir galimybe syrasti. paspringusia skrandzio turiniu,jog taip tesetvarka ivardija mirties priezastis, kai pasidaro bejege , kaip nors kitaip nuzudyi.

   Thumb up 72 Thumb down 1

 8. Mokslininkė: per pedofilijos bylą padaugėjo melagingų pranešimų apie vaikų išnaudojimą ( “Delfi.lt)

  KOMENTARAS
  Kaip daktaro laipsniui gauti, toks tyrimas apie vaikų išnaudojimą , mano supratimu, yra reikalingas, bet šis aprašytasis – gan vienpusiškas. Nagrinėjant tik melagingus pranešimus galima pražiopsoti tai, kas paskatino iškelti konkrečius vaikų išnaudojimo faktus. Kai kuriuos netgi po ilgos eilės metų. Tam reikalinga buvo ir drąsa, ir besikeičiančios situacijos suvokimas bei supratimas to, kad kiekvienas tokio pobūdžio nusikaltimas prieš vaikus negali turėti senaties termino, nes jo pasekmės kartais išlieka visam nukentėjusių vaikų gyvenimui. Ypač tai gali atsiliepti psichikos vystymosi trikdžiais ir t.t..

  Pastaraisiais metais iškrypėliškų nusikaltimų prieš vaikus yra atskleidžiama vis daugiau, nes vis labiau tokie yra išdrįstami paviešinti. Vos ne kas mėnesį baigiasi tokio pobūdžio bylų nagrinėjimai teismuose, skelbiant atitinkamus, kartais netgi gan griežtus nuosprendžius. Suaugę asmenys, bandantys šmeižti kitus, turi būti ne tik išryškinti, bet ir teisine tvarka taip pat įvertinti. Nežinau atvejo, kad neturintys pomėgio fantazuoti maži vaikai apkalbėtų tuos, kurie juos yra nuskriaudę. Demokratinėse šalyse bylose jie būna pagrindiniai liudininkai, lemiantys tyrimų eigas bei teismų nutartis. Minimu “D.Kedžio istorijos” atveju, tokie vaikai kažkodėl buvo slepiami, parodymai ignoruojami. Kartais netgi labai drastiškais būdais. Kriminalinis žinojimas smurto prieš vaikus atvejais yra būtinas, norint nustatyti nusikaltimus padariusius asmenis ir galima gerbti tuos pareigūnus, kurie nebando tokio žinojimo nuslėpti, o būtinus tyrimus atlieka laiku, kvalifikuotai ir sąžiningai.

  M.Dobrynina teigia : “Kai manęs žurnalistai paklausdavo, kurią pusę aš palaikau, mano pozicija buvo griežta – mokslininkas turi būti objektyvus ir nešališkas.” Labai teisingas toks požiūris, tačiau jis turi atsispindėti ir visoje tyrimo eigoje. Poveikį visuomenei “byloje žudikėje” daugiausiai darė teisininkai per žiniasklaidą. Piršdami tik vieną, pagrindinę versiją jie nenorėdavo pastebėti savo darbo klaidų ir kartais klaidindavo visuomenę savo keistais aiškinimais. Tokius teisėsaugininkus gan aktyviai palaikė kažkokiu būdu angažuoti ar suinteresuoti politikai bei valdininkai, todėl spaudimas alternatyviai nuomonei gavosi toks didžiulis, kad viešoje informacinėje erdvėje vis mažiau galimybių jam pasireikšti. Teisinę valstybę kuriančioje visuomenėje tokio dirbtinio spaudimo neturėtų būti, nes ir LR Konstitucijoje aiškinama, kad ” žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti” (iš 25str.). Būtų kraupu sužinoti, jei spaudimo pasekoje buvo ignoruoti kai kurie potencialūs svarbūs liudininkai ar net buvo susidorota su kai kuriais, pasitelkiant psichologinę ir netgi fizinę prievartą. Keisčiausiai yra tai, kad labiausiai nuo tokios prievartos nukentėję yra dargi apkaltinami tuo, kad pasinaudojo savo konstitucine teise priešintis bet kam , kas prievarta kėsinasi į konstitucinę santvarką. Nevadinčiau tokio pasipriešinimo “moraline panika”, kokį naudoja M.Dobrynina. Tiksliau būtų – “moralinis susitelkimas” . Tačiau neatmesčiau, kad jis , pagal autorę, “vėliau gali būti panaudotas įvairios (pvz., politinės, ekonominės) interesų grupėms norėjusioms nukreipti dėmesį nuo tam tikrų tuo metu aktualesnių problemų, galbūt tokių, už kurias atsakingas valdžios elitas”.

  Kaip skandalingomis istorijomis pelningai pasinaudoja žiniasklaida – aiškinti net nereikia. Ji iš tokio pasipelnymo gal netgi pajėgti padengti milijonines išlaidas, kurių dydis pedofilijos ir žudynių skandale vis auga. Verta atkreipti dėmesį į dar vieną M.Dobryninos teiginį: “Šita problema buvo labai eskaluojama žiniasklaidoje ir sukėlė politikų reakciją, o politikai irgi dažniausiai turi savų interesų, todėl pasisakydami apie šitą problemą jie palaikydavo savo ideologiją.”

  Klausimas paprastas: “KOKIĄ IDEOLOGIJĄ, KOKIE POLITIKAI PALAIKYDAVO” ? Gal nuo šio klausimo analizę ir vertėtų pradėti? O gal tai – atskira tema? Sakykim – atskira, nors viskas mūsų valstybėje susiję…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • kpmunizmo diegimo programa- lasiniai jums, mums kojos ir kanopos-demokratijos diegimad- mums lasiniai mums napalmas.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. kad iskraipoma teisybe. Juk buvo aiskiai irodyta,kad Drasius ten nezuvo,o buvo kazkur nuzudytas ir atvilktas i ta vieta.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras