Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Teroristai Prancūzijai paskelbė karą

2015-11-14 10:59 | Užsienis | Komentarų (101)

Teroristai Prancūzijai paskelbė karą. Nuotr. iš FB

Teroristiniai išpuoliai Paryžiuje, kuriuose žuvo 120 ir sužeista 200 žmonių, sukrėtė Lietuvos vadovus, politikus ir šalies gyventojus.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Prancūzijos Prezidentui Fransua Hollande‘ui dėl teroro atakų Paryžiuje, pareikalavusių dešimčių taikių žmonių gyvybių aukų ir daugybės sužeistųjų. „Toks žiaurumas yra niekuo nepateisinamas ir turi sulaukti pelnyto atpildo ir pasmerkimo“, – rašoma Prezidentės užuojautoje.

Šalies vadovė pareiškė nuoširdžią užuojautą aukų artimiesiems bei visiems Prancūzijos žmonėms ir palinkėjo susitelkimo, vienybės ir drąsos.

R.Paksas: “Tai išpuolis prieš visą Europą”

„Teroro atakos Paryžiuje – tai ne tik kruvinas išpuolis prieš Prancūziją. Tai išpuolis prieš visą Europą. Po teroro nakties, sukrėtusios prancūzų tautą ir visąpasaulį, nė vienas negalime jaustis saugus. Nuoširdi užuojauta visų žuvusiųjų artimiesiems, visai Prancūzijai“, – sakoma Europos Parlamento nario, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko, Prezidento Rolando Pakso pareiškime.

„Bet baimė ir pasimetimas – ne tai, ko reikėtų. Dabar mus turi vienyti solidarumas ir operatyvūs sprendimai. Lietuvos Valstybės gynimo taryba turėtų atsakingai įvertinti teroro mastą ir numatyti visas reikalingas saugumo priemones, kad būtų maksimaliai užtikrintas gyventojų saugumas. Imantis net ir valstybės sienų kontrolės, jeigu to reikia.

Manau, kad Europos Parlamento pirmininkas Martinas Schulzas turėtų nedelsiant sušaukti neeilinę parlamento sesiją ir svarstyti klausimą dėl sustiprintos Europos Sąjungos išorinių bei vidinių sienų kontrolės atnaujinimo ir bet kokio pabėgėlių be dokumentų judėjimo ES erdvėje apribojimo“, – sakė „tvarkiečių“ lyderis Rolandas Paksas.

Reakcijos socialiniuose tinkluose

„Tai, ką dabar, vargšai Lietuviai politikai ir visos kitos politinės prostitutės, gal dar Jums tolerancijos reikia, gal dar pasikvieskite daugiau jų visokių paukštukų … Maža nepasirodys. Tokius įvykius tikrai galima buvo numatyti, tai teroristų kelias į Europą su imigrantais. Savo Lietuvius geriau susigrąžinkite iš užsienio, savo Lietuvių vaikus priglauskite, kurie paliekami gimdymo namuose, o tada žiūrėkite į pasaulį išskėstom rankom“, – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė Panevėžio savivaldybės tarybos narys Mantas Leliukas.

„Visos ES šalių, pritarusių islamistų imigracijai į Europą, vyriausybės turi atsistatydinti“, – įsitikinęs tautininkas Gintaras Šležas.

„…Visų pirma, kiekvienas mūsų turime rasti savo širdyse užuojautą ir paguodos žodžius žuvusiųjų Paryžiuje artimiesiems. Tai dar viena beviltiškai kraupi akistata su pasaulio saugumą, stabilumą vis labiau ir vis dažniau išsiūbuojančia terorizmo ir ekstremizmo banga. Ko gero daug kam kyla mintys – kas gi sekantis, kur ir vėl? Šios protu nesuvokiamos grėsmės akivaizdoje imi galvoti – ar yra dar kur saugi vieta pasaulyje?

Atsakas šiai kruvinai ir ciniškai civilizuotą žmoniją griaunančiai ir žudančiai jėgai yra neslopstantis visų mūsų budrumas, susitelkimas, pilietiškumas bei atsakomingumas. Negalime nekreipti dėmesio į keistus ar neįprastus požymius, ženklus, kurie galimai kelia abejones ar įtarimus, kad tai gali kelti grėsmes visuomenės saugumui, nes juk neaišku kur ir kada, ir vėl…

Nepalikime be dėmesio nei vieno iš jų, pasidalinkime abejone su saugumą užtikrinančių institucijų pareigūnais, žinoma, ir patys neprarasdami sveiko proto bei nuovokos.

Deja, bet kuo toliau, tuo labiau visas pasaulis panašėja į parako statinę, aplink kurią su ginklais ir deglais lakstančiųjų ciniškų, radikaliai nusiteikusių, beprotybei pasiryžusių nusikaltėlių tik daugėja…

Budrumas, pilietiškumas ir atsakomybė – toks turėtų būti mūsų atsakas šioje kraupios realybės akivaizdoje“, – „Facebook“ parašė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. 1. Ar Prancūzija elgsis taip pat, kaip Lietuva Medininkų byloje? Čiups pirmus pasitaikiusius ar vis dėl to kantriai ieškos tikrųjų 2018 spalio 13- tosios teroristinio išpuolio Paryžiuje kaltininkų?

  2. Kaip Prancūzijos teisininkai įvertins 2018 spalio 13- tosios teroristinį išpuolį Paryžiuje? Kaip teroro aktą ar kaip karo nusikaltimą žmonijai?

  Kaip jums atrodo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Prancūzai nečiumpa ir nesodina už teroristinį išpuolį visų musulmonų, vien dėl to, kad jie islamą išpažįsta?

   Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Isgirsti is Lietuvos “politiko” zodi pilietiskumas-tikra nuostaba ir sumisimas.Nebezinai,ka ir galvoti.Gal pradeti melstis?
  Bet 16 tukstanciu “paciu protingiausiuju” vazineja po pasauli ir nurodineja politikams,ka jie turi sakyti,kam spausti ranka,su kuo susitikti.Visi 16 tukstanciu siu iskrypeliu tupi po Karalienes sijonu ir laukia nurodymu.Ar kas nors gali nurodyti lietuviui?!Vargiai…

  Thumb up 6 Thumb down 0

 3. Kazin,ar bet kuri Grybojedova kada nors pasidomejo,kas gi tuos ter oristus finansuoja,ruosia,apmokina….

  Thumb up 8 Thumb down 0

 4. Priedurniu laikrastis jiesko siknos be skyles!
  Kadangi i si sudina laikrasti niekas nekreipia demesio reikia katai daryt!

  Thumb up 0 Thumb down 6

 5. Na Lietuviai prisitylėjome , gavome ko ir nusipelnėme . Dauguma tylėjome kai buvo klastojami tyrimai dėl politinių nužudymų , dėl pedofilijos , dėl finansinių nusikaltimų tyrimų . Dabar daugelis tylime , dėl atviro karo kurstymo ir tyčinio bandymo itraukti Lietuvą į karinį konfliktą su Rusija . Visa tai daroma prisidengiant Lietuvos interesais . Kiek dar tylėsite prieš neteisėtą Lietuvos valdžią valdoma Grybauskaitės ? Teisėta valdžia neorganizuoja nužudymų , negrobia vaikų ir nedangsto pedofilų , nežlugdo finansiškai savo piliečių .

  Thumb up 12 Thumb down 2

  • Per 25 “nepriklausomybes” metu daugiau zmoniu “neaiskiomis aplinkybemis” pasitiko mirti Lietuvoj nei kad per 50 sovietmeti.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 6. – Ir vizgi keista bet jau kuris laikas tenka sau priminti kad tokie išpuoliai Europoje , teigiamai veikia pačios Europos vienį, norom nenorom dar labiau apjungiant nauja ir sena į bendrų interesų kumšti ..Aišku po to išpuolio dar kuri laiką ,..atskirų politikų vieša retorika bus panaši į kaliausės elgesį laukuose ..kur rinkėjų vėjas pučia ten ir plaikstosi …Bet žengti žingsnį palaikant imigracijos procesus teks nepriklausomai nuo to jie nori to ar ne ..taip kaip procesas jau įvykęs ir grąžinti viską atgal butų dar netgi brangiau nei čia (Europoje) leisti jiems asimiliuotis , o gal vėliau ir integruotis kaip atskira tam tikra visuomenės dalelė ..Aš nesiimčiau spėlioti kaip pasielgs kiekviena šalis prisijungusi prie imigrantu paskirstymo kvotos plano,..bet šiandiena jau nebeišeis į ta problema naiviai numoti ranka pasakius ,.tūkstantis šen tūkstantis ten ..kaip nors .Manau mes įsitikinome kas nutinka kai tokios sočios socialinės programos dykai maitina ir išlaiko tuos kurie jaučiasi visai ne tais naujai pritapusiais , o tais kurie norėtų čia susikurti dar viena savo pasaulį ..kas reiškia kad išvengti spūsties tarp to seno ir naujo nepavyks niekam . Butų gerai kad tas primityvus bet efektyvus „rusai puola“planas galiausiai subrandintu tuos pokyčius mūsų visuomenėje kurie visumoje pasitarnautų visuomenės suvokimui ..jog mes jau seniai esame globalus ir nuogai atviri aplinkai..su visomis savo baimės fobijų išraiškomis.. o tai ką kartais stengiamės paslėpti po tomis tautiškumo marškomis, tėra tik koketės maivimasis bijant pačiam pasižiūrėti kaip kvailai atrodome ..save taip menkindami ..Lietuva ..Lietuviu tauta didi ir jai nereikia tu langinių ir grotų kad jaustųsi saugi nuo kokiu tai arabišku įpročiu …praskiesti kraują kitu tikėjimu . Gal tai padės mums prisiminti tai ką jau kuris laikas , stengiamės pamiršti ..!!

  Thumb up 2 Thumb down 6

 7. “…Tūkstančiai pabėgėlių, užplūdusių Europą vienu metu, tai NE ATSITIKTINUMAS. Tik visiški politiniai trumparegiai gali neigti, kad tai ne organizuota kampanija“, – tikino M.Laurinkus…”

  Thumb up 13 Thumb down 1

 8. A kodėl nėra tokių baisių teroraktų JAV? Juk jie daugiausiai bombardavo tas šalis… Žinoma, kas gi drįs kąsti į maitinančią ranką …!!!

  Thumb up 14 Thumb down 0

  • todel kad ten kiekvienoje islamo grupeje yra cpec tarnybu informatorius tikriausias musulmonas…..
   Ir kol grupeje meldziamasi ir šūkaujama ,,Alachas Visagalis,, – tol nieko nevyksta – tai nėra draudžiama….
   Bet kai koks karštuolis paklausia kur nusipirkti bombą – tada spec tarnybos be triukšmo tą reikalą sutvarko…. tyliai ir ramiai….
   po 911 ten buvo du teroro atvejai – tai kai maratone čečėnas susprogdino bombą….
   Nesusekė todėl kad tai vienišas vilkas tuo labiau bendravo rusiškai….
   Antras tai kai musulmonas majoras kariniame dalinyje nušovė kelis kareivius.
   Irgi nesusekė nes tai buvo vienišas vilkas…..
   —————————————————————————–

   Lietuvoje? Nu lietuviški valdžiažmogiai ir beretės stengiasi visus turinčius kitokia nuomone įbauginti ir verčia juos tapti vienišais vilkais….
   Kas nėra gerai saugumo atžvilgiu..

   Thumb up 8 Thumb down 0

 9. Raudonoji savo isterija “Rusai manę puola” pati suskaldė Lietuvą į briuselinius ir “Kremliaus agentus”.

  Thumb up 19 Thumb down 0

 10. Radau štai tokį komentarą: Absurdiškiausias savaitės įvykis -Grybauskaitės vojažas į Vatikaną, Pastaruoju metu panelė su savo fotografu pradėjo įtakingus demaršus /Izraelis, Vatikanas.Kodėl? Prof. Voverienė pasisiūlė Grybauskaitei, o Grybauskaitė pasiūlymą priemė/gal net paprašė/ – jos 60-mečiui parašyti prezidentės biografiją, kurią 2016 m. kovą ji padovanosianti tautai. Tačiau biografija labai falšyva, todėl tais vojažais bus praturtinta. Merkel ji divanojo lietuvišką sūrį, pontifikui – bičių medaus, Izraelio prezidentui -įrašą Raudų sienoje…

  Thumb up 10 Thumb down 1

 11. Kokio velnio lindome pas tuos arabus ir juos bombardavome?Mano nuomone tai tik žiedeliai,uogelės bus vėliau.

  Thumb up 17 Thumb down 1

 12. Jau antra diena, o Landsbergis ar jo statytine (ar bent storiausias ministras) dar nenurode, kad kalti rusai ir asmeniskai Putinas. Gal tingi zviegti nedarbo dienomis?
  O va Kijevo chunta tai padare jai paciomis pirmomis valandomis. Parsenkos komanda su neapsakoma logika pareiske, kad Paryziuje ryskus ir grynas Putino braizas. Mat banditai uzpuole koncerto ziurovus. Atseit, ir Maskvoje buvo paimti ikaitais ziurovai teatre. Reiskia – tai rusu banditu braizas !!!!!!!!
  Logika gelzbetonine, nepramusama, beveik kaip Landsbergio ar stasio.
  P.S. Tiesa, kad banditai-teroristai uzpuole Paryziu ir Maskva is to paties lopsio, maitinami tos pacios demokratiskos rankos – nesvarbu. Svarbu “izvelgti” braiza !!!!!!!

  Thumb up 19 Thumb down 0

 13. As labai dziaugiuosi kad vyksta tokie sprogdinimai ir zudynes. Europa pati norejo, kviete ir isileido pas save visa chaosa is Afrikos ir ko norejo- ta ir gavo. Turetu gailetis kad per mazai zuvusiu. Gal pagaliau prades grazinti muslimus atgal is kur jie ateje.

  Thumb up 10 Thumb down 9

  • Aisku, tavo issigimeliskus pergyvenimus ir dziaugsmus suprasti normaliam zmogui neimanoma.
   P.S. O kaip manai, ar tie “baisieji” atejo is dangaus, kitu planetu ar is tu valstybiu, kuriose buvo ibombinta demokratija, kurios buvo doruju europieciu kolonijomis, kurias demokratiskieji Vakarai issunke iki paskutinio laso…? I kurias su ginklu atejo amerikieciai, europieciai ir kurie, tik ilgai kenteje, ateina pas grobikus, kankintojus, agresorius…
   Pasidomek kurias valstybes, zmones uzpuole demokratiskieji Vakarai, kuriose valstybese jie svaistesi ir svaistosi ginklais, kuriose yra ju kariuomenes, kurias jie bombarduoja, engia…. Ir palygink su tuo, kuriose bent panasiai elgiasi tavo nekenciamieji…

   Thumb up 12 Thumb down 0

 14. O man labai patinka,kaip tokie kandys putas leidzia!!
  Kada einama pries ju norima nuomone!
  Tai jums vidtls paruostos durnyne!
  Malat suda issijuose!!
  O niekas jokio demesio nerodo!

  Thumb up 0 Thumb down 7

 15. Paprasciausias budas atsikratyti tai ju netik apipjaustymas bet ir kastravimas, tai net nepastebetumete kai jie dingtu is Europos.

  Thumb up 9 Thumb down 3

  • Pavardink, kuriose Amerikos, Europos valstybese yra azijieciu, afrikieciu kariuomenes, kurios azijieciai afrikieciai ivedineja savo demokratijas.
   Kaip ir visi “demokratai”, tu nesiulai “demokratijos nesejams” nesdintis is Azijos, Afrikos, nedristi izvelgti saknu ir priezasciu, bet ‘demokratiskai’ zviegi apie pasekmes.
   Juk kaip isdrisi paziuret i veidrodi, jei puikiai zinai, kad snukis kreivas, o rankos kruvinos iki keliu.

   Thumb up 6 Thumb down 1

 16. Teroro aktai Europoje tebuvo laiko klausimas, žinant kaip buvo priimami emigrantai iš “karštų” šalių. Juk emigrantai buvo ne vargšės motinos su vaikais, o turtingi jauni vyrukai su šiuolaikiniais brangiausiais “mobiliakais”, brangiai apmokėję tarpininkams už kelionę. O tuos vyrukus reikėjo uždaryti rezervatuose, kol neišsiaiškins kas jie tokie, iš kur. Bet, gal tam ir atbėgo čia tie teroristai, kad pagal masonų nutarimus, sprogdintų ir žudytų žmones.Tam ir “nerandama” vaistų nuo vėžio, kad liktų žemėje “auksinis milijardas” žmonių

  Thumb up 18 Thumb down 1

  • Juk emigrantai buvo ne vargšės motinos su vaikais, o turtingi jauni vyrukai su šiuolaikiniais brangiausiais “mobiliakais”, brangiai apmokėję tarpininkams už kelionę.
   ——————————
   Va sito ir siekia “demokratine” propaganda, paisydama pabegelius emigrantus.
   Kad sudarytu ivaizdi, jog tai vien del sotaus gyvenimo nezinia kaip issidirbinejantys teroristai.
   Kad nematytumem, jog bega is tu krastu, kuriuose buvo ir yra ibombinama demokratija, kur sugriautos istisos valstybes, kur zuvo ir zusta galybe zmoniu o kiti pasmerkti skurdui.
   Kad nematytumem saknu, bet matytumem tik pasekmes ir “rusai puola”.

   Thumb up 6 Thumb down 1

  • visos didziausios slaptosios pasaulio tarnybos yra paklusnios ne savo valstybiu vyriausybems,bet masonu lozems.Uzuomazga to-dar kai piramides Egipte nestovejo.O dabar,kai praktiskai visos masonu lozes susivienijo-tai tuo labiau.

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • kazkada pasaulyje buvo dvi kastos:zyniu(mitologas Beresnevicius,Vilius Normanas,poetas Tomonis,vilku “violetinis ” uzkalbetojas ir t.t.) ir kariu(Juras Abromavicius,Vytautas Pociunas,uzsienyje nuzudytas karininkas ir t.t.).Zyniai stebejo dangu ir zeme,kariai uztikrino valstybes sauguma.Taciau sioms dviems kastoms reikejo kazkaip susisiekti,kariams reikejo perduoti zyniu patarimus.Taip atsirado tarpininkai tarp dvieju kastu,savotiski pastininkai.Veliau jie pradejo iskreipti zyniu zinutes kariams,pradejo isnaudoti karius pries zynius.Pradejo formuotis valdininku sluoksnis.Jis neturejo skrupulu,buvo gobsus,siekdami valdzios isnaudojo zynius(kad ir zurnalistus) ir karius(kad ir NATO) SLsavo tikslams.Daugiausiai is zyniu kastos isvoge paslapciu valdininkai tapo masonu loziu steigejais.Ir toliau isnaudojantys kariu kasta savo tikslams… Ir taip jau-keli tukstanciai metu….

    Thumb up 1 Thumb down 0

    • …. …savo interesams ginti ir apsaugoti valdinininku “kasta” is panasiu i save subure slaptasias tarnybas(ju pagrindine uzduotis-zudyti),kuriu pagrindine pareiga zudyti nepaklusniuosiusis zyniu(Vilius Normanas ,dar pora zurnalistu is Respublikos ir t.t.) ir kariu(Vytautas Pociunas ir t.t.) kastu.Ir taip uztikrinti tarpininku-valdininku valdzia.Kai zyniai iszudyti ir prigasdinti,o kariai-demoralizuoti ir akli(ju nebepasiekia zyniu zinios ir nurodymai)-uztikrinti valdziagyviu nebaudziamuma nera jokiu kliuciu…. Zodzio ir spaudos laisve-pagrindine valdziazmogiu baime.Jie nesupranta,kad jiems bus dar blogiau….

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • Kad uztikrinti savo valdzia tarpininku-valdininku “kasta” is panasiu mentalitetu i save sukure pirmasias saugumo tarnybas(zmogzudziu gaujas),kuriu pagrindine uzduotis-zudyti nepaklusniuosius is zyniu(kad ir zurnalistus) ir kariu kastu.Taip uztikrinant savo nebaudziamuma.Kai zyniai iszudyti,prigasdinti ir parsidave,o kariai surinkti is vargingiausiu ir-neretai- is neissilavinusiu visuomenes sluoksniu-valdyti “runkeliu,”buduliu”,”kurdupeliu” visuomene-vienas juokas.
     “Runkelis” tokioje visuomeneje valgo kruopas ir yra dekingas,kad tos kruopos is jo dar neatimtos….

     Thumb up 0 Thumb down 0

 17. che che tas ISIS yra apgaule slaptos tarnybos juos kontroliuoja spekit is kur ogi is uz antlanto

  Thumb up 13 Thumb down 2

 18. Tarptautinis tribunolas paskelbe, kad siu terororo aktu ikvepeja ir vykdytoja – ziaurioji okupante teroriste Rusija. Vykdant sprogdinimus ir saudymus aktyviai asmeniskai dalyvavo kruvinasis Putinas.
  Dabar belieka rasti ikalcius, patvirtinancius si nuosprendi.
  Manoma, tai bus padaryta per kelias dienas. Ilgiausiai – per savaite.
  Tarptautini tribunola sudare trys zymiausi pasaulio politiniai lyderiai: ger. Vytautas Profesorius Landsbergis, jo statytine ir Kijevo valdzios vadas Parsenka. Tribunolo sekretorius – zinomiausias ir sunkiausias diplomatas Linkevicius.
  P.S. Po keliu dienu si Tarptautinio tribunolo isvada jau bus pagrindine ir beapelicine – rusai puola.
  P.S.S. Yra ir nepaneigiami irodymai: ruskiu teroristai Paryziuje naikino demokratija Kalasnikovo automatais AK-47. O uz kampo Paryziuje pastebetas Putinas buvo apsiginklaves komisarisku naganu. Tai savo akimis mate ger.Parsenka is savo kabineto. Per tuos pacius ziuronus, per kuriuos jis stebi neapremiamas ruskiu tanku kolonas, placiausiais srautais plustancias i Ukraina. Padare ir nuotraukas. Siu nuotrauku autentiskuma patvirtino ger. Vytautas Profesorius Landsbergis.

  Thumb up 25 Thumb down 9

  • Labai atsiprašau-ar tik tie trys čia pavardinti žymiausi pasaulio politiniai lyderiai kartais nėra žydų kilmės?

   Thumb up 8 Thumb down 1

  • I Tribunola teisejo pareigoms kazkada bandyta paskirti buvusia milicijos kapitone Marusia Birmontiene,kurios tevas stribas Koncevicius LT miskuose zude sovietams besipriesinancius partizanus,o ji pati globojo pedofilams Deimantele pardavusia garsiaja vaikesaugia su sukuosena “bliudeliu).Be zodziu….

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • Ko čia taip apgailėtinai putojiesi,beretinis šungrybio ligoniuk?
    Jei laiku negavai palatoje raminančių-tavo problemos.

    Beje,tokio proto bokšto čia niekas prievarta nelaiko-varyk į delfyno pamazginę ir ten ardykis ir isterikuok,kiek tik tavo nesveikai galvelei patiks-“kolegų” rasi daugiau,negu reikia…

    Thumb up 13 Thumb down 5 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...