Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 7 Antradienis
 

Teismo sprendimas areštuoti „Snoro“ akcininkų turtą suteiks papildomų galimybių teisinėje kovoje

2017-04-11 11:15 | Bylos | Komentarų (35)

KK nuotr.

Praėjusią savaitę Vilniaus apygardos teismas patenkino „Snoro“ bankroto administratoriaus prašymą pritaikyti laikinąsias apsaugos priemones buvusių pagrindinių banko akcininkų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko turtui ir uždraudė iš jo vykdyti išieškojimą. Teismui pateikto ieškinio suma viršija 500 milijonų eurų.

Administratorius sieks, kad Lietuvos teismo sprendimas būtų pripažintas ir vykdomas visose valstybėse, kuriose esama akcininkų turto. Nemažai turto užsienio teisėsaugos institucijos yra areštavusios Lietuvos generalinės prokuratūros prašymu. Prokuratūros prašymu areštuotas ir šių asmenų Lietuvoje valdytas turtas.

„Teismo sprendimas yra papildoma apsaugos priemonė, kuri suteiks mums tam tikrų pranašumų teisinėje kovoje. Proceso aplinkybės ir įstatymai apriboja informacijos apie turtą sklaidą, todėl šiuo metu negaliu detaliau komentuoti ar vertinti konkrečių areštuoto turto charakteristikų. Tačiau patį sprendimo faktą vertinu kaip labai svarbų žingsnį sudėtingame procese“, – pažymėjo „Snoro“ bankroto administratorius Gintaras Adomonis.

Teismas pranešė, kad jo sprendimu areštuota beveik 70 mln. eurų vertės R.Baranausko ir daugiau nei 338 mln. eurų V.Antonovo turto, daugiau nei 92 mln. eurų vertės bendro turto, taip pat ta pačia nutartimi teismas tenkino banko prašymą areštuoti pinigines lėšas buvusių akcininkų sąskaitose Šveicarijos bankuose daugiau nei 55 mln. eurų sumai. Šias pinigines lėšas prašoma pripažinti neteisėtai užvaldytu banko turtu ir jį priteisti bankui „Snoras“.

„Ši arešto suma yra viena didžiausių, o gal ir pati didžiausia Lietuvos teismų istorijoje. Šiuo metu „Snoras“, bendradarbiaudamas su Lietuvos ir užsienio teisės specialistais, atlieka visus veiksmus siekiant užtikrinti teismo nutarties dėl arešto pritaikymo įvykdymą. Kol kas bankui nėra žinoma konkreti šiuo metu areštuotose sąskaitose Šveicarijos bankuose esančių piniginių lėšų suma“, – sakė banko atstovas šioje byloje, advokatų kontoros „Sorainen“ advokatas Žygimantas Pacevičius.

Pasak jo, šis banko ieškinys nėra tapatus ieškiniui, kurį bankas „Snoras“ Jungtinės Karalystės teisme „The High Court of Justice Queen‘s Bench Division Commercial Court“ buvusiems akcininkams pareiškė dar 2012 metų gegužę.

„Šis teismo procesas yra vienas iš daugelio strategijoje numatytų veiksmų, kuriais nuosekliai siekiama užtikrinti kuo didesnę grąžą kreditoriams ir pasinaudoti visomis banko turto atgavimo galimybėmis“, – sakė advokatas Marius Matonis, bankroto administratorių strateginiais „Snoro“ bankroto klausimais konsultuojančios advokatų kontoros „Tark Grunte Sutkienė“ partneris.

„Snoro“ banko veikla Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu buvo sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, lapkričio 24 dieną Lietuvos bankas kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, o bankroto byla „Snorui“ buvo iškelta 2011 metų gruodžio 7 dieną.

Komentarai

 

 

 
 1. Kad švedai gyventų oriai, kažkas privalo apmokėti jų sąskaitas…

  Thumb up 10 Thumb down 0

 2. kokia dar naxren kova teisine?taigi jus teisus visada,kitaip tariant sventieji,o kaip kovoti su sventaisiais tai yra su vagimis?jokios kovos nera,nes musu teismas pasakis,kad irodimu nera,arba teismui tokie irodimai neidomus ir baigsis kaip visada kuo jau visa lithuanija zino

  Thumb up 5 Thumb down 2

 3. Įdomu ar ir bendrovei, valdžiusiai Vilniaus šilumos ūkį ir likusiai skolingą vilniečiams apie 200mln eurų, uždėtas turto areštas.

  Thumb up 14 Thumb down 0

  • Asilų švaistymas nesąmonių rašymas, pagrindinius komentatorių darbas,kitaip tariant šūdmaliai!

   Thumb up 0 Thumb down 7

  • kokia dar salis,seniausiai jankiu kolonija,o runkeliams tai vienodai rodo,jiems tik paduok medziagos zviegimui ir jie zviegs patenkinti,kaip pavizdi vienas is zviegimo lozungu “rusai puola”,o kaip jankia puola idjotai nemato,na tikriausias durniu laivas,jau neimanoma nei ziniu klausytis visur nuo ryto lyg vakaro ober propoganda,pasiutusiu sunu propoganda,nereik nei teliko lithuanisko ziureti nei radijo imtuva pirkti,nes nera ka ziureti ir ner kuom dometis,vieni prasmirde oziai ir ju mekenimai,tfu blia

   Thumb up 8 Thumb down 0

 4. Gaisrininko, vilkėjusio NKVD uniformą, bet turėjusio šautuvą, dukrai says:

  Stalinas politiko karjerą pradėjo irgi plėšdamas bankus!

  Thumb up 21 Thumb down 1

  • Grybauskaite, anksčiau ar vėliau, vis viena paspringsi Snoro akcininkų
   ieškiniu.

   Thumb up 16 Thumb down 0

   • nieko jai nebus,na svajoti aisku ne kenksminga taciau tai tik svajone,bent viena fakteli apie lithuanijos nuteista ar kitaip nubausta parodykit,turiu omeny vagi kuri nuteise,parodykit,nera ir jo nebus nes tai kolonizatoriu jankiu priziurima sistema,o ji kaip zinia yra sventa is svenciausiu,viska ka pasako ar padaro jankiai tai kaip ir sventa,tai ka jau cia bekalbeti,kita kalba,kad musu vergai nieko nemato ir nieko negirdi,na baudziauniku palikuonis,jiems turi buti ponas,patys gyventi nesugebu,mes tik tarnauti sugebam,na dar pazviegti kokia amerika gera ir koks rusas blogas,vat ir viskas ponai proto ubagai

    Thumb up 5 Thumb down 0

 5. Dar nesu skaičius. Pasapnavo ir parašė. Kad jau areštavo tai kada duosit žmonems iš ju pavogtus pinigus? Ar ir vėl Kuperiui algą dar pakelsit kokiu milijardu?

  Thumb up 19 Thumb down 2

  • Apkalta Grybauskaitei sunaikinus mokų banką Snorą ir padarius milijardinius nuostolius Lietuvai

   Thumb up 15 Thumb down 0

  • moteris netekėjusi, negimdžiusi vaikų, neauginusi vaikų… moteris ar degeneratė ?

   Thumb up 2 Thumb down 0

 6. Kaip Šveicarijos sąskaitų areštuotojus gražia, aiškia kalba
  pasiunčia nachui?

  Thumb up 17 Thumb down 0

 7. Praejus 5 metams ,banko savininku kapitalas uzsienio bankuose arestuojamas??? Kodel reikejo laukti 5 metus??? Snoro bankas Lietuvoje jau isvogtas,dabar perkeltas plesikavimas i uzsieni? nejau Sveicarijos bankai vykdys toki absurdiska grybauskaites teismo sprendima???Pagal kai kuriuos istatymo punktus jau ir senatis beisigaliojanti??? Kada prasides teismai tikriesiems snoro banko vagims ,vasilaiuskui,simonytei,kubiliui,grybauskaitei ir kitiems aferistams???Juk bankas nebuvo praskolintas,nes kiek beplestumet,kiek bevogtumet,kaip nesibaigia milijardai,taip nesibaigia???

  Thumb up 19 Thumb down 0

  • Nesuprantu, ką duoda NUSIKALTĖLIŲ VALDŽIAI jų korumpuotų vietinių teismų sprendimai? Nebent klimaksinė Grybauskaitė nebegali jau kitaip savęs patenkinti?

   Thumb up 10 Thumb down 0

  • Kodėl kartu su Snoro bankroto administratoriumi G.Adomoniu nekeliama byla
   pagrindiniam Snoro turto grobstymo vagiui – Snoro banko kreditorių
   komiteto pirmininkei Aurelijai Mažintienei, kurią ten pastatė dar
   finansų ministre būdama Šimonytė?? Gerai dalijasi tarpusavyje
   “otkatais”? O juk Snoro kreditorių komitetą pagal sutartį konsultuoja
   E.Sutkienės advokatų kontora “Tark Grunte Sutkiene”! Ir dar, banko
   kreditorių komiteto narė yra R.Valiūno ir partnerių advokatų kontoros
   “Ellex” advokatė Dovilė Burgienė, kuri beje yra kauniečio mediko prof.
   J.Pundziaus duktė, o pastarasis neseniai panoro deklaruoti ir įteisinti
   jo dukros iš Snoro kreditorių pavogtus 1,5 milijono eurų!

   Thumb up 9 Thumb down 0

 8. Aš irgi nieko nesuprantu: Lietuvos teisėsauga sako viena, o tie, kurie pabėgę, sako kita.
  Labai sunku ką nors suprasti.

  Thumb up 18 Thumb down 1

  • paprasčiausiai ta Leningrado šliuxa mėlynu chalatu ir prie Snoro užgrobimo yra savo purvinas rankas pridėjus, todėl dabar ir tokie Grybauskaitės teismo sprendimai…

   Thumb up 18 Thumb down 2

 9. Vaikeliai, gal kas galite paaiškinti man senei normalia suprantama lietuvių kalba, kas vyksta su tuo snoru?

  Thumb up 17 Thumb down 0

  • Ko čia nesuprasti? Niekaip nepasidalina to, kas dar iš to Snoro liko. Vyksta varžytinės – kas nugvelbs daugiau…

   Thumb up 19 Thumb down 0

   • Labiausiai iš šito bankroto tiesiog milijonais euru pelnosi lojali grybauskaitei Eugenija Sutkienė ir jos teisinė firmelė “Sutkiene Tark Griunte”, kurie dalyvauja banko turto išpardavime, kontora is ankstų keliu kabinetu persikėlė i 4 aukštus Qadrum naujame ofisu pastate Konstitucijos prospekte, įmonė kas mėnesį gauna tiesiog protu nesuvokiamas sumas is Snoro banko, vietoj to kad atsiskaitytu su indelininkais. Snoro bankroto metu tokiems ir panašiems artimos
    grybauskaitei aplinkos atstovams išmokėtos 100 milijonines euru sumos ir
    dar galo nesimato. Tokiai kaip Grybauskaitė anksciau ar vėliau bus
    inicijuotas teisminis procesas uz žala valstybei bendra apimtimi veikus
    susitarus, čia tik laiko klausymas.

    Thumb up 16 Thumb down 0

    • Snoro bankroto administratorius G.Adomonis kartu su advokatų kontoros “Tark Grunte Sutkiene” advokatu Agniumi Pilipavičiumi, padedant kontoros vadovei Eugenijai Sutkienei, pardavė kompanijai OOO “Platforma-Finance” banko Snoras rusiškų paskolų portfelį už 9 mln. EUR. Šio paskolų portfelio tikroji vertė – daugiau, kaip 140 mln.EUR. Už tai (juk ne už ačiū dirbo!) G.Adomonis, E.Sutkienė ir Co “po stalu” grynais gavo 1,5 mln.EUR !

     Thumb up 10 Thumb down 0

  • Nelakstė Snoro vadovai su dėžutėmis nuo viskio pas partijų šulus, kaip MG Baltic koncerno vadai pas Liberalų vadą Masiulį – tai rezultatas aiškus, nebėra banko.

   Thumb up 11 Thumb down 0

  • O tai ką, mums nuo 2011 m. daugiau kaip 5 metus “dūrą stūmė” kišeniniai prokurorai, apie kokius areštus per TV tada gyrėsi jie, jei tik dabar, neva, areštavo??? Pamenu , žiniasklaidoje prieš porą metų dar gyrėsi, jog kokių tai ten dokumentų iš Šveicarijos bankų pilną automobilį FNTT generolas-balerina sakė parvežė, bet pasirodė, kad tai burbulas paprastiems runkeliams? Achujet…

   Thumb up 11 Thumb down 0

 10. Tai pasirodo Snoro akcininkai nieko nepavogė! Pinigai tebeguli Šveicarijos banke, tame pačiame, kur ir Snoro banko sąskaitos yra! O pasirodo, kad mūsų Vasiliausko-Šimonytės suburta nusikaltėlių gauja, pasitelkusi Friklį, Kuperį, o dabar dar ir vietinius vagis: Adomonį, Mažintienę bei Sutkienę, tik 5 metus vogė iš Snoro sąskaitų akcininkų ir klientų pinigus?!

  Thumb up 17 Thumb down 0

 11. Svarbiausia, kad vagys tiesiogine prasme yra ne Snoro savininkai, o čia
  Lietuvoje valdantieji ir ypač panelė šimonytė su poneliu vasiliausku.Apie kubilių jau nesinori ir minėti. “Ačiū” jiems , kad pasisavino lietuvių piliečių keleto metų santaupas ( o kitų gal būt ir keliolikos ).O lietuviai labai raštingi ir ypač tie, kurie dirba ir gyvena sąžiningai.Tačiau minėti ponuliai į tokią nuomonę tik skaniai
  nusičiaudi.

  Thumb up 18 Thumb down 0

 12. Areštavo… Kodėl tik dabar?.. Ir kodėl ne Šveicarijos teismas?… Juk
  samdė tokius “krūtus” Friklį su Cooperiu, milijonus jiems
  mokėjo….Slabo…

  Thumb up 21 Thumb down 0

  • O aš suprantu, kad tą Vilniaus apygardos teismo nutartį Grybauskaitė gali susikišti sau į subinę.

   Thumb up 17 Thumb down 0

 13. Dydį bėjo švėicarai ant tų sprendimų. Per amžių amžius jiems
  jokių teismų sprendimai negaliojo… juolab LT

  Thumb up 17 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...