Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 18 Penktadienis
 

Teismo nutarties paskelbimas dėl įtarimų L.Stankūnaitei nukeltas – teisėjui pakilo spaudimas (papildyta)

2010-10-11 14:14 | Naujienos | Komentarų (167)

Prie Venckų namų laukti teismo nutarties paskelbimo ir žmonių morališkai palaikyti atvyko kunigas Jonas Varkala (KK nuotr.)

Šiandien 13 val. Panevėžio apygardos teismas turėjo paskelbti nutartį, ar atmetami Venckų skundai ir pedofilijos byla negrąžinama atgal į prokuratūrą, ar ne. Jau praėjusią savaitę „Karšto komentaro“ šaltiniai iš Panevėžio apygardos teismo sakė, kad Venckų skundai bus atmesti. Tačiau šiandien netikėtai, prieš skelbiant nutartį, susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas – jam pakilo spaudimas. Todėl teismo nutarties paskelbimas nukeltas neaišku kokiam laikui.

Garliavoje prie Venckų namų Klonio gatvėje susirinkę žmonės buvo gana nustebę dėl tokios šiandieninės teismo nutarties paskelbimo baigties. „Įdomu, tai prieš gera, ar bloga?“ – svarstė žmonės.

Įvykių chronologija (papildyta)

12.20 val. įvažiuojame į Garliavą, sukame link Klonio gatvės. Kelkraštyje – automobiliai su Drąsiaus Kedžio lipdukais, vėliavėlėmis. Pačioje Klonio gatvėje vietos pasistatyti automobilį jau nėra.

Prie Venckų namų – apie šimtas žmonių. Kūrenamos malkos, žmonės šildosi, verdama kava. Laukimo nuotaikos.

Atvyksta vis nauji automobiliai.

Pedagogė Danutė Maslauskienė, spalio 8 d. dalyvavusi susitikime su Seimo pirmininke Irena Degutiene, pasakojo, kad jai iki šiol stovi akyse Seimo pirmininkės veidas, kuomet buvo pasakyti žodžiai „Lietuvos teisėsauga“.

„Žinot, kai sovietiniais laikais pasakydavo žodį „saugumas“, žmogus iš karto įsitempdavo ir pagalvodavo arba apie rūsį, arba apie psichiatrinę. Taip ir dabar – vos tik Irenai Degutienei pasakėme žodį „teisėsauga“, ji iš karto kažkaip instinktyviai įsitempė. Pagalvojau: „Viešpatie, kokioje šalyje mes gyvename, kad turime bijoti nuosavos teisėsaugos?“ – kalbėjo Danutė Maslauskienė.

Belaukdami teismo sprendimo paskelbimo, žmonės aptarinėjo ir paskutinę naujieną: Neringa Venckienė žiniasklaidai pareiškė, kad, jeigu ją pašalins iš teisėjų, ji kurs partiją ir eis į politiką. „Aš sieksiu teisybės“, – „Karštam komentarui“ ne kartą yra sakiusi D.Kedžio sesuo Neringa Venckienė.

Anksčiau N.Venckienė norėjo išvažiuoti iš Lietuvos. „Jau net šalį buvau išsirinkusi“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė. Tačiau vėliau persigalvojo: kodėl ji, kurios brolis, gindamas dukrelę nuo pedofilų klano, buvo nužudytas, turi važiuoti iš Lietuvos? „Tai tegul tie iškrypėliai iš čia važiuoja“, – nusprendė N.Venckienė ir laukia Teisėjų garbės teismo verdikto.

„Net neabejoju, kad bus nuspręsta mane pašalinti iš teisėjų. Jei taip atsitiks, kursiu partiją ir eisiu į politiką“, – žiniasklaidai sakė N.Venckienė.

Klonio gatvėje susirinkę žmonės džiaugėsi tokiu N.Venckienės apsisprendimu. „Be jokių klausimų, mes būsime pirmi, kurie įstosime į Drąsiaus Kedžio sesers kuriamą partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė kalbinti žmonės iš Garliavos, Žiegždrių, Vilniaus.

13.02 val. Skambutis iš Panevėžio. Nukentėjusiųjų nuo teisėsaugos ir teisėtvarkos visuomeninės organizacijos „Desperacija“ atstovė Jūratė Kiaunienė, kuri buvo nuvykusi išklausyti Panevėžio apygardos teismo nutarties dėl Venckų skundų ir įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, pranešė, kad nutarimo paskelbimas atidėtas neribotam laikui – staiga susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas.

„Tai ką, jau kitas teisėjas negalėjo paskaityti?“,„O kodėl čia taip? Klano planai pasikeitė?“ – nesuprato žmonės, iš kur, kodėl ir kokie čia pasikeitimai įvyko.

13.50 val. Žmonės prie Venckų namų dar lūkuriuoja, dar nesiskirsto – o jeigu čia kokia apgaulė?

„Tai šiandien jau Drąsiaus dukrytės neatvažiuos imti? Šiandien jau jai niekas negresia?“ – paklausė priėjusi senyvo amžiaus močiutė…

14.00 val. Išvykstame į Vilnių. Prie Venckų namų Klonio gatvėje pasilikusių žmonių veiduose – mažytė viltis: „O gal teisybė vis dėlto nugalės?“

KK inf.

2010-10-11

Komentarai

 

 

 
 1. N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė..2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė, kaip pažymėjo prezidentas Valdas Adamkus, suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti provokatorė-aferistė Venckienė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kai kai kurie ieško savo gyvybiškai svarbus dalykas , todėl jis / ji nori būti , kad išsamiai , kad dalykas būtų išlaikytas čia .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kaip tai nera is anos puses gresmiu? Keturi lavonai. Jis nenorejo buti penktu. Todel klauso savo daktaru, i teisma neatejo. Visai nelogiska, kad jis issigastu zmoniu, nei jam eiti ten nei ka. Tie zmones nieko neadro, nei petrausko, nei kliunkio nei Varsackio prilupo. Zmones supratingi. Spaudimas eina is kitos puses.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. perėjo į Ezopo kalbą. Kalba apie kraujospūdį, o turime suprasti, kad kažkas daro spaudimą teismui, kad priimtų reikalaujamą sprendimą. Teismas nenori sutikti, tai ir paėmė tokį keistą taimautą. Laukia, kol tauta susirinks prie teismo būstinės.pareikalaus, paragins. Deja, nesulauks nieko, išskyrus komentarus internete. Kol kas loti neužginta…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Mąstant logiškai teismo verdiktas yra palankus Stankūnaitei. Teisėjas išsigando pasekmių, galimų po sprendimo paskelbimo, todėl ir susirgo-pakilo kraujospūdis ( o gal ir kas kita atsitiko).Jei sprendimas būtų nepalankus Stankūnaitei, tokio išgąsčio nebūtų, nes iš tos pusės grėsmės nėra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. o:) todel ir spardosi, liutvinskas ne veltui viesai sake kad pedofilijos sitoj byloj nera nei kvapo, ………….tai cia tas liutvinskas taip galvoja, sake, laizymas ir glamonejimas ne pedofilija. Paklausk isprusuiuo teisejo ar tai tiesa? Va todel ir man ima juokas, kad pedofilijos "nera" o panele Stankunaite su Usu bei savais uznugariais venge pedofilijos bylos teismo. Ne kvapo. Kas jiems kvepia, mums smirda ir vaikai del tos smerves kencia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. labai gražiai save savo komentarais nutapėte,…vaizdelis nekoks, tiesiog apgailėtinas,…o MEILĖ ir TIESA tikrai yra ir yra tarpe mūsų žmonių, bet ne jūsų-nes jus esate prietemos pusėje, o mes-šviesoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kaip norit taip galvokit, bet man asmeniskai Basinskas labai itartinai cia ziurisi. Uso draugas, su juo pats vazinejasi keturraciais ir stai netiketai netycia numirsta. Velgi su alytumi siejama ginklu kontrabanda, ir ypac Iz-baikal, koks ir ratsas prie Kedzio be jo DNR ir su nutrintais numeriais. Gal tikrai mentora turi kokias torpedas kurios Kedi persekiojo? Gal Usas Basinska per daug paspaude? Nes Usas galejo zinoti, kas slepe Kedi o Usa galejo jau po keliu dienu nuteisti. O kam tai nenaudinga?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Spalio 12 d prie Vyriausybės (V.Kudirkos aikštėje) kviečiamas mitingas. Gerbiamieji, dalyvaukime masiškai. Mes visi turime vieną priešą – kriminalizuota, su valdžia suaugusi teisėsauga. Skaitykite http://www.taf.lt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. gal ir nesutapimas….tik nejuokink su tuo Daktaru, sunu nuteise uz netikra valiuta….nesaudys tie daktaraii teisejus, ar zinai kiek ju buvo per ju gyvenima? o Furmonavicius buvo VSD teisejas ir viskas tuo pasakyta, tampomas kompromato nuo KGB laiku

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Jeigu Alytus ir Iz Baikal,tada ir klausimu neber.Tada ir visa kita susirikiuoja.Matyt p.Degutiene buvo teisi,kalbedama del tarptautines pagalbos.Vienintelis sansas tada.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. tas ir pataisys kaip pedoklanui reikia ir perskaitys netirtedamas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. lt/lt/naujienos/112-nusikaltimai-ir-nelaimes/lietuviai-gabeno-ginklus-nusikalteliams/ ……………..placiau apie Alytu ir nelegalius ginklus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. ir beje, soviniais nelegaliai galejo parupinti ir Uso imone, kuri perdirba metala ar ka ten? Ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Gabeno žudikų mėgstamus ginklus

  Byloje nurodoma, kad gauja kontrabanda užsiėmė nuo 2006-ųjų ir tuo vertėsi apie porą metų, iki kol buvo sulaikyta pernai vasarą. Tačiau, nepatvirtintais duomenimis, nusikalstama veikla galėjo trukti ir ilgiau. Atliekant kratas tiek Lietuvoje, tiek Didžiojoje Britanijoje rastas didelis kiekis šaudmenų ir ginklų. Ginklai buvo dviejų rūšių. Vieni – IŽ-BAIKAL’ dujiniai pistoletai, perdirbti šaudyti koviniais šoviniais, jiems pritaisyti duslintuvai. Ir itin samdomų žudikų mėgstami automatai "Agram". Šie buvo gaminami pramoniniu būdu nelegalioje gamykloje. Taip pat aptikta nemažai psichotropinių medžiagų. Pareigūnai beveik neabejoja, kad rasta palyginti nedidelė ginklų dalis – nepatvirtintais duomenimis, po keliasdešimt pistoletų ir automatų bei ne mažiau kaip pora tūkstančių šovinių. Manoma, kad grupuotė gabeno kur kas didesnius kiekius. Be kontrabandos, įtariamiesiems dar inkriminuojamas nusikalstamo susivienijimo organizavimas – tai pati sunkiausia bendrininkavimo forma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Na nesenai perskaiciau, kad didziausios ginklu kontrabandos is Lietuvos ar Lietuva apsiekia per Alytu, ten daugiausia tokiu "verslininku" gyvena. Ar jum niekaip cia nesirisa Uso pazintys su batonu (kurio sodyboje, Alytaus raj netycia mire Usas), buvusiu kriminalistu ir zudiko ginklas rastas prie Kedzio su nutrintais numeriais? Be to, dar cia gal ir Kraujutaiciai isimaise, juk Kraujutaitis viename interviu net neslepia, kad Henyte pas ji lankosi (gal ir jis su ginklais susijes?). O Furmanavicus netyre kokiu bylu su ginklu kontrabandom, daktaro sunu ne uz tai nuteise?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...