Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Sausis 27 Ketvirtadienis
 

Teismas Medininkų byloje negalėjo apklausti anoniminio liudytojo, nes policija negali užtikrinti jo apsaugos

2015-12-07 17:30 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (188)

Advokatas S.Karvelis - ne vienintelis advokatas, negalėjęs užduoti klausimų "anoniminiam liudytojui": kai tik ateina laikas tą liudytoją apklausti teisme,  kaip taisyklė, staiga atsiranda visokių "pavojų dėl saugumo" KK nuotr.


Giedrė Gorienė

Gruodžio 4 d. Vilniaus apygardos teismo posėdyje, kur už akių Medininkų byloje teisiami buvę Rygos omonininkai S.Ryžovas, A.Laktionovas ir Č.Mlynikas, turėjo būti apklaustas anoniminis liudytojas.

Šis anonimas nebuvo apklaustas nei Vilniaus apygardos teisme, kai buvo nagrinėjama Medininkų byla, kurioje nuteistas Konstantinas Nikulinas, nei Lietuvos Apeliaciniame teisme, kur nagrinėjama K.Nikulino apeliacija.

Tuomet šio anonimo nepasirodymo K.Nikulino teisme oficialus motyvas buvo toks: anoniminis liudytojas dėl pavojaus jo bei artimųjų sveikatai, gyvybei ir turtui ir didelio atstumo atvykti negali, todėl prašo vadovautis iki bylos nagrinėjimo duotais parodymais.

Praėjo penkeri metai, tačiau, pasirodo, Policijos departamentas iki šiol nepajėgus užtikrinti anoniminio liudytojo apsaugos.

Gruodžio 4 d. į Medininkų bylos teismą, kur už akių teisiami S.Ryžovas, A.Laktionovas ir Č.Mlynikas, anoniminis liudytojas taip pat neatvyko. Priežastis – analogiška: Lietuvos policija nesugeba užtikrinti liudytojo apsaugos.

Šioje vietoje reikėtų pastebėti: šis Lietuvos teismų Medininkų byloje vengiantis (o galimai ir sąmoningai nuo teismų slepiamas) anonimas buvo laukiamas ne tik šioje byloje – K.Nikulino gynėjai, kadangi neturėjo galimybės apklausti anoniminio liudytojo nei Vilniaus apygardos teisme, nei Apeliaciniame teisme, buvo paprašę atnaujinti įrodymų tyrimą Medininkų byloje Apeliaciniame teisme ir apklausti bylos nagrinėjimo teisme metu neapklaustą anoniminį liudytoją. Deja…

S.Karvelis: „Manau, kad jis bijo atvažiuoti“

Štai ką „Karštam komentarui“ papasakojo už akių teisiamo S.Ryžovo valstybės paskirtas advokatas Stasys Karvelis:

-Kodėl penktadienį, gruodžio 4 d., nagrinėjant Medininkų bylą nebuvo apklaustas anoniminis liudytojas?

-Jis nebuvo pristatytas. Buvo konstatuota prokurorų, kad nėra galimybių apsaugoti jį. Tai todėl buvo paskelbti jo parodymai. Tačiau tas klausimas dar paliktas atviras ateičiai – gal ateityje jis dar bus pristatytas.

-Kaip tai negalima apsaugoti?

-Na…

-Ar buvo koks policijos raštas?

-Buvo.

-Prokurorai paskaitė policijos raštą?

-Taip.

-Kad negali to anoniminio liudytojo apsaugoti?

-Kad tą dieną negalėjo apsaugoti.

-Tai mūsų valstybėje sugeba apsaugoti Anglijos karalienę, užsienio šalių prezidentus, tačiau kažkokio anoniminio liudytojo apsauga mūsų Policijos departamentui – misija neįmanoma?

-Mano įspūdis, kad jis – ne Lietuvos pilietis ir bijojo atvažiuoti. Mano tokia nuojauta. Tačiau, kaip čia buvo, negaliu pasakyt.

Policijos departamentas nežino, ką atsakyti

„Karštas komentaras“ dar gruodžio 4 d. kreipėsi į Policijos departamentą, prašydamas atsakyti: nuo kada Policijos departamentas nebegali garantuoti liudytojo saugumo? Kokios problemos apsaugoti liudytojo pristatymą į Vilniaus apygardos teismą? O gal tas „anoniminis liudytojas“ apskritai neegzistuoja ir jo nebuvimą policija galimai padeda prokuratūrai pridengti tokiu raštu teismui?

(Juk neseniai paaiškėjo skandalingas atvejis, kaip „anoniminis liudytojas“ už 100 litų „davė parodymus“ ir pasiuntė nekaltą šeimą į kalėjimą. O čia irgi anonimas kažkaip įtartinai slapstosi (ar yra slapstomas) nuo liudijimo Medininkų bylą nagrinėjančiame teisme).

Atsakymų iš policijos nesulaukėme iki šiol. Vis dar nežino, ką atsakyt?

Komentarai

 

 

 
 1. Stankūnaitę tai gali apklausti nuotoliniu būdu,o slapto liudininko tai ne nes jam grės pavojus net būnant su kauke…Darosi vis įdomiau.

  Thumb up 10 Thumb down 0

   • Arba tas liudininkas virtualus, arba nepatikimas ir jo bijomasi, kad gali visą tiesą, kokia ji buvo, atskleisti.
    Labai intriguojanti situacija – liudininkas yra, o paklausti jo bijoma, nes jis bus nužudytas. Tai pats įdomumas tame, už ką ir kas jį žudys: Rusija ar Lietuva? Jei Rusija, tai ir taip jį gali nužudyti, nes jis Rusijoje ir gyvena. Jei Lietuva – tada viskas aišku. Negi ji pati žudys ir pati save nuo savo žudikų gins?
    Čia gautųsi, kaip katės ir pelės (pagal Tarapunką ir Štepselį) hibridas – pati bėgioja,- pati save gaudo.

    Thumb up 4 Thumb down 0

    • Pletkai,girdėjau labai Nekas…babai
     Pas ją sako kokios tai neuveskės,
     Jai jau ir arkliai balti matos,žinoma ir liudininkų yra! Tik paslėpti……

     Thumb up 1 Thumb down 4

    • nieko naujo,juk musu idjotai iki tiek nusikalba,kad sako jog donbase patys save saudo,jau zuvo 89vaikai ir visi paciu nusauti,na kur jau durniau nesugalvosi,tiesiog siutas ima,kokie jie akli ir kurti,suprantu,kad jankiams tarnauti reika,kitaip neisgyvensi,bet vaikus tai nors nezemintu padlos

     Thumb up 0 Thumb down 2

 2. anskčiau ar vėliau tiesa išaiškės
  bet ką darys tie, kurie nekaltą uždarę laiko?
  karma yra

  Thumb up 10 Thumb down 0

  • Visi suinteresuotieji laukia nesulaukia, kada tas Nikulinas susiras savo kameroje virvutę… O jau tada – “visi galai į vandenį”…

   Thumb up 7 Thumb down 1

   • Virvutę – nebūtinai. Sekančių metų pradžioje numatyta Nikulinui širdies vožtuvo operacija.
    Kas galėtų paneigti, kad operacijos metu nepasitaiko visokiausių niuansų. Na, sakykim, kad ir naujas dar neprisidirbęs vožtuvas galėtų pavesti, na, kad ir į organizmo atmetimo reakciją sureaguotų ar panašiai? Juk medicinoje visko dar pasitaiko.

    Thumb up 6 Thumb down 0

 3. medininku biloje nuteise zmogu, net nezinanti, kur tie medininkai randasi, latvijos pilieti

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • taigi bendravardi,o dar sako musu idjotai,kad gyvename atseit demokratija,atseit nepriklausomybe,atseit laisvi kaip vejas laukuose,siaubas kas cia pas mus vyksta,lygiai toks pat siaubas ir pas hoholus,ir niekam ne motais,kur tie vaduotojai dingo,aij pamirsau juk jie europos parlamenta su anukeliu traukia daina “kas man is tos laimes”

   Thumb up 1 Thumb down 1

 4. greičiausiai tas anoniminis yra paieškomas kitoje byloje ir dėl to bijo atvažiuoti

  Thumb up 5 Thumb down 1

  • O pasirodo, kad visai ne anonimas bijo atvažiuoti, o mūsiškiai bijo, kad tik neatvažiuotų. Kaip manote, kodėl? Gal, kad visų kortų nesujauktų?

   Thumb up 4 Thumb down 0

   • Baba kaip visada,šudą mala solo…
    Galėtų po savaitės parašytų,neduok die neikiš savo trigrašio!

    Thumb up 0 Thumb down 6

    • tai tik tavo ligota vaizduote,mat pats sude sedi todel tau ir malejai reikalingi,idijotas

     Thumb up 2 Thumb down 0

 5. Tai,kad ta knyga-Nusikaltimas valstybes vardu-labai neidomiai..parasyta…..p.s.Man goriene ir janutiene-nu tokios netalentingos..zurnalistes..,kad net griaudu……p.s.Kaip kadaise sake rasytojas Selindzeris;-Gali aprasyti bokso pirstine ir uz tai gauti Nobelio/literaturos premija/-aisku jeigu esi talentingas zurnalistas ar rasytojas……Taip manau.

  Thumb up 1 Thumb down 8

  • reikėtų Gorienei pasipraktikuoti pas prokurorą, kaip kurti kaltinamuosius aktus 😉

   Thumb up 2 Thumb down 4

   • Perkaičiau neseniai. Puiki knyga, parašyta labi aiškiai ir suprantamai. Prokurorams ir teisėjams turėtų būti neleidžiama dirbti nepasipraktikavus pas p. Gorienę.

    Thumb up 1 Thumb down 0

 6. Vakar apie 21 val. prie Semeliskiu girta sliundra be teisiu, su trim sabutylnikais posukyje trenkesi i automobili ir suzalojo dvieju vaiku motina ir bande pasprukti, tik kito vairotojo deka buvo pagauta. Tai apie si nusikaltima nieks neraso. Ar tik ne is Madalovo bataljono?

  Thumb up 8 Thumb down 2

  • Slaptas liudininkas po 25 metų? Kuris iš jūsų ar mūsų prisimenate ir galite papasakoti kur buvote ir ką veikėte 1991 m. liepos mėnesio naktį iš 30 į 31 d.? Naktis tą buvo žvaigždėta ar ne? Vėjuota ar ne? Šilta ar nelabai? Lijo lietus ar nelijo? Su kuo ir apie ką kalbėjote 21:15 val.? Ką, konkrečiai valgėte vakarienės ir kuo užsigėrėte? Kelintą valandą, minučių tikslumu, nuėjote miegoti? Ant kurio šono užmigote? Ką sapnavote? Ant kurio šono prabudote, kelintą valandą, minučių tikslumu? Kokios medžiagos, spalvos ir rašto buvo užuolaidos tame kambaryje? Ar tikrai jos buvo pilnai užtrauktos? Mėnulis miegoti netrukdė? Kuri užuolaida ir iš kurio krašto nepuvo pilnai užtraukta? Apie ką pagalvojote prabudę? Kiek pinigų turėjote prieš eidami miegoti ir kurioje kišenėje, kokiomis kupiūromis ir kokiomis monetomis? O kiek jų radote prabudę? Kokios medžiagos, spalvos ir rato buvo jūsų apatiniai? O naktiniai? kokios spalvos kojinėmis buvote prieš eidami miegoti? Su kuo kalbėjote prieš miegą telefonu ir apie ką, ką sakėte jūs, o ką pasakė jums? Dėl ko nervinotės? Na, ir t.t., bei pan., galite sau atsakyti po 25 metų?

   Thumb up 6 Thumb down 0

   • Tipo kiek litrų buvo likę benzino jūsų automobilio bake 1991 m. liepos 30 d. 23:00 ir kiek tepalo- variklyje, nuorūkų- peleninėje, kiaušinių-šaldytuve, kiek iš jų buvo virtų kietai, o kiek -minkštai ? 😀 😀 😀

    Thumb up 8 Thumb down 0

  • Duper!čia vienas prietrankų parašė!
   Kad reikia gelbėti kedžius,kažin kiek
   Tautos buvo atėję?gal foto kas turi?
   Manau kokie 2 milijonai tai tikrai!!!

   Thumb up 1 Thumb down 4

 7. LIETUVIŲ TAUTA PRIEŠ KOMUNISTĖS D. POLIKARPOVNOS TEISMĄ

  Šiandien, gruodžio 8 d. 10.00 val. prieš lietuvių tautos teisėjos komunistės D. Polikarpovnos teismą stos: Raminta Baltuškienė, Darius Kaminickas, Audronė Skučienė, iš viso dvylika žmonių. (Šiaulių apygardos teismas, Tiesos g. 3, Šiauliai).

  Dar du pensininkai, senutė Laimutė ir senukas Vytautas Kedžiai bei jų kaimynė Olga Girdauskienė taip pat sės į lietuvių tautos teisėjos D. Polikarpovnos teismo suolą už tai, kad tvirkino tautos Mažąją kankinę – Deimantę Kedytę. (Kauno apylinkės teismas) Komunistės vadovaujamose prokuratūrose, teismuose gal manoma, kad senukai pasikvietę, kaip liudininkę kaimynę, tenkino užgesusias savo aistras anūkės lytiniais organais?

  Taip, pradedamos nagrinėti Kriminalo gaujos valdančios valstybę, sufabrikuotos politinės bylos, kuriose lietuviai kaltinami – organizavus lietuvių tautos Mažosios kankinės gynimo gaują. Valdžia savo nusikaltimus prieš mūsų žmones, senukus, tėvus, motinas, vaikus korumpuotų teisėjų pagalba, siekia perkelti mergaitę gynusiems piliečiams, tai yra žmonėms atlikusiems savo pilietinę pareigą – gynusiems Lietuvos valstybės orumą ir garbę.

  Jei nesutinkate su tokiai TIESA šiandien, gruodžio 8 d. 10.00 val. atvykit į Šiaulių apygardos teismą, Tiesos g. 3, stebėtis, kaip lietuvių tautos teisėja D. Polikarpovna teisia tautos žmones.

  Thumb up 7 Thumb down 4

  • neišprotėk, teismai kokie buvo, tokie ir liko, buldozeris, užvestas pervažiuoti per žmogų dar sovietiniais laikais, niekur iš nepriklausomos Lietuvos neišvažiavo.
   O dėl Skučienės tu mažiau pergyvenk: ir Venckus advokatas, ir Žukauskienė advokatė.

   Thumb up 7 Thumb down 1

   • na nereikia triest tarybiniais laikais tokios bletsvos tikrai nebuvo,buvau ir maciau nereikia cia suda malti,tu ziurek kas dabar yra,jei ka tie prokurorai dar vaikais buvo tais laikais na ir ka,praeis dar 25 metai ir bus tas pats,nes niekas nieko nedaro,kad butu kitaip,o jei kas ir daro tai paverciami kvailiais,bet ar tau faeis juk kad suprasti nors ka reik galva tureti o ne kopusta,sekmes toliau lyginti kas buvo idijotizmas ble

    Thumb up 0 Thumb down 1

  • Ko jūs čia taip reiškiatės? Gal pamiršot, kaip jūsų Darius Kuolys Lietuvių kalbos institute atvirai dėjo į šuns dienas Medininkų bylos advokatus?

   Thumb up 3 Thumb down 5

   • Kada tai buvo? Kokią nuorodžikę prašo, pamesti, kad būtų galima perskaityti (paklausyti) ką Darius Kuolys kalbėjo konkrečiai. Nes nors užmušk, bet netikiu, kad Darius Kuolys nesuvoktų advokato priedermės ir į šuns dienas dėtų advokatus, nepriklausomai nuo to ką jie ten gintų.

    Thumb up 5 Thumb down 0

 8. Šitas absurdas su anonimais ir jų sureikšminimu buvo išpuoselėtas ir išaugintas nuo 1996 m., per beveik 2 dešimtmečius, operatyvinės veiklos, ikiteisminio tyrimo ir teisingumo sistemų absoliutaus konstitucinės priežiūros (išskyrus dekoratyvinę) nevykdymo ir totalaus politikų pataikavimo bei nuolaidžiavimo valstybinės prievartos struktūroms, visiškai nusispjaunant į Žmogaus teises, tarsi tie patys politikai ir visa valstybė laikytųsi vien šių struktūrų ir prievartos dėka.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 9. Policija tikra tapo neveiksni, tarsi kažkokių neįgaliųjų artele? O gal, paprasčiausiai, nėra to liudytojo, kuriam tikrai reikėtų apsaugos?

  Thumb up 6 Thumb down 0

 10. Galimai kitoje byloje tas liudininkas yra įtariamasis ar kaltinamasis ir jam už akių yra paskirtas suėmimas bei paskelbta jo paieška ir išduotas Europos arešto orderis, todėl jam atvykus į Lietuvą grėstų suėmimas, t. y. teisėsauga negali apsaugoti to liudininko nuo procesinių prievartos priemonių taikymo Lietuvoje pagal kitą bylą.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 11. bet….sukurti labai efektyngai veikiantys prokuraturu klastociu fabrikai kurie i miltus mala visu tuos kurie iesko TIESOS!

  Thumb up 11 Thumb down 2

 12. Lietuvos Prezidente taip jog po to viska galetu pakreipti pries ja pacia????Manau tam ,kad Prezidentei galetu suklastoti apkalta!!!!Slaptieji kuratoriu agentai portaluose visu pajegumu jau vykdo smeizto akcija pries Prezidente.Tik naivuoliai gali to nepastebeti ir nesuprasti!

  Thumb up 4 Thumb down 5

  • Kaip galima suklastoti apkaltą prezidentui? Prašom plačiau apie tai.
   Jei “Slaptieji kuratoriu agentai portaluose visu pajegumu jau vykdo smeizto akcija pries Prezidente”, tai kodėl Prezidentė nepaduoda jų į teismą? Už šmeižtą Lietuvoje yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.
   Beje, išsireiškimas: “kuratoriu agentai” visiška nesąmonė, tokia iš prastos propagandos aruodų ištraukta, nieko nesakanti purvo dozė.
   kurãtorius , asmuo, kuriam pavesta prižiūrėti kurį nors darbą, juo rūpintis, ką nors stebėti; globėjas. (tzz)
   Tai kas per paukščiai tie kuratoriai, kurių agentai “vykdo smeizto akcija”?

   Thumb up 7 Thumb down 0

   • Cha ..durniu šalyje pinigai kaip ir populiarumas ant medžiu auga, (tai čia į klausima kodėl į teismą nepaduoda) .Kas žino gal kada ims ir apsuks lazda kitu galu ..tai butų nelabai sąžininga ..bet teisinga.

    Thumb up 0 Thumb down 9

    • Teismo išlaidas apmoka bylą pralaimėjusi pusė. Netikiu, kad Grybauskaitė rūpintųsi ją atseit šmeižiančių kišene. Kad lazda Grybauskaitei atsisuks kitu galu tikiu. Tik neaišku kada- po Seimo rinkimų, arba po jos kadencijos pabaigos.
     Ta proga, siūlau tamstai”Respublikoje” paskaityti straipsnį: “Duokite žmogų – rasime jam ir pažymą?”

     Thumb up 8 Thumb down 0

 13. Tegu pasako, kad tas liudininkas žino Lietuvos pedofilų pavardes. Tada tai jau jis bus saugomas kaip Stankūnaitė-aukščiausiu lygiu

  Thumb up 11 Thumb down 2

 14. Kurie smeiziate sazinigus Lietuvos asmenis???Kas sutvarkys JUS ?kai prokuratura ir teismai dirba ne teisingumui o JUMS!!!Ir nerasinekite cia nesamoniu!!!Nejaugi tik gerb.Venckiene tapusi JAV piliete isvartys jus per JAV teismus.Nes Lietuvoje prokuroru ir teismu voratinklis baigia isgaudyti paskutiniuosius Lietuvos sazingus pareigunus ir piliecius reikalaujancius TIESOS!!!

  Thumb up 10 Thumb down 3

  • Duper nesamone!
   Venskiene yra paskutinė kalė!
   Pabėgus į sumalta amerike!
   Juk pagal viską reikėjo į rusija matuška varyt!
   Ką ji panmete pas ciombes amerikonus?
   Juk čia visi rašo kad amerika blogis!

   Thumb up 4 Thumb down 7

   • jankiai blogis,tik ne toks kaip lietuvoje,kalbant apie taip vadinama teisesauga,o rusijoje ji jau senai butu pagerbta ir dirbtu teiseja

    Thumb up 1 Thumb down 0

 15. nuo Venckienes persimete ant Prezidentes ir Lanszbergio smeizimo!!!!Adamkyzmo ir Paulauskyzmo laikais buve sovietu KGB dirbe Lietuvoje Lietuva sutvarkys per teisesauga taip kaip jie nores.Gerb.Lanszbergi ir Prezidente padarys nusikalteliais taip kaip padare ir gerb.Venckiene.Lietuvos uzgrobejai turi garantuota sekme per klastociu spaustuve prokuratura.Jus dar nezinote kokios paruostos klastotes jau guli ju stalciuose.Gerai isiskaitykite ka raso slapti kuratokiu provokatoriai poryalu komentaruose.Ju sekantis taikinys yra gerb.Lanszbergis,todel jam net premijos neskyre ir…gerb.Prezidente.Nes tie 2 asmenys lipantis Lietuvos uzgrobejams ant kulnu zgrobejams yra rakstis panageje.

  Thumb up 3 Thumb down 11

  • Papunis. Oziabarzdis. Marazmatikas. Vagis NR.1. Pavoge tvarteli, Norvegijos zmoniu dovanota tau tos fonda ir pavogta konservatoriu partija Anukui padovanojo.

   Thumb up 3 Thumb down 1

 16. 2015.12.07 Krymo valdzia priieme sprendima nenaudoti elektros energijos is Ukrainos, net jei si atnaujintu tiekima i pusiasali. Taciau galutini sprendima apie santykius su Ukraina, priims Prezidentas. Apie tai pranese Krymo respublikos vadovas S.Aksionovas.
  Praejus septynioms valandoms, Ukrenergo direktorius V.Kovalciukas kad valandos begyje bus atnaujintas energijos tiekimas i Kryma 220 kV linijoje Kachovka-Titanas.
  ———————————–
  Puikus chuntos veiklos pavyzdys.
  Parsenkieciai susprogdino 4-ias elektros linijas ir neleido (neleidzia) ju taisyti. Po dvieju savaiciu rietenu Kijeve, leido sutaisyti ir ijungti viena linija (auksciau mineta). Mat be susprogdintu liniju, energijos negauna ir dvieju Ukrainos sriciu (Chersono ir Nikolajevo) rajonai. Sios linijos ijungimas leistu stabilizuoti situacija su energijos tiekimu Chersono srities Kalanchaksko ir Chaplinsko rajonams. Tai pranese Chersono adminstracijos vadovas A.Putilovas.
  Tai padare gan staigiai po to, kai Krymas pareiske atsijungias nuo Ukrainos energijos sistemos.
  Gaunasi tipiska idiotu situcija – saukstai po pietu. Linijos ijungti neimanoma, nes energijos tiekimas i ora irgi neimanomas. Stabilizuoti kritine energetine situacija dvejose Ukrainos srityse bus galima tik pastacius nauja linija i tuos rajonus. Suprogdintu liniju remontas lanuoja 50 mln. grivnu. Reikes moketi Rusijai baudas pagal kontrakto salygas uz energijos tierkimo nutraukima. Nezinia kiek kainuos naujos linijos projektavimas ir statyba. Dvejose srityse kai kuriuose rajonuose elektra ijungiama tik po kelias valandas i para.
  Jei Krymas nesutiks priimti energijos, dvi sritys ziema praleis prie balanu, maista gamindamos ant lauzu kiemuose…..
  P.S. Reikia tiketis, stasys sukurs ode Landsbauskaites ir Co is Kijevo isminciai.

  Thumb up 5 Thumb down 6

  • – gal aš geriau palauksiu kol rimantas petrikas sukurs dar kokia ‘pasigraudenimo’ ode. ‘Trizna’ nėra amžina netgi pas tuos kurie joje linke pliuškentis .

   Thumb up 0 Thumb down 2

 17. Kas Lietuvos teisėjams suteikė teisę tyčiotis iš valstybės ir jos įstatymų?

  Save gerbiančios teisinės valstybės vadovaujasi įstatymo viršenybės principu, o Lietuvos valstybė ir jos teisingumo vykdytojai šiandien vadovaujasi niekeno neprašyta asmenine nuomone, kuri teisėjui valstybės sąskaita, teikia asmeninę naudą.

  Šiandien pasityčiojimas iš Lietuvos valstybės ir jos įstatymų visų lygių teismuose yra pasiekęs niekur istorijoje dar neaprašytą lygį ir tai žinodami korumpuoti visų lygių valdžios raštininkai – liaudiškai vagis, mūsų piliečiams sako – KREIPKITĖS Į TEISMĄ, puikiai žinodamas, kad jokio teisingumo valstybėje nėra, kad Lietuva – beteisė nes teismuose vyksta absurdo spektak-lis paremtas teisėjų nuomonėmis, kliedesiais, sapnais.

  Štai už sakinį parašytą atsiliepime į pareikštą ieškinį, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai: K. Gurinas, A. Jarackaitė, D. Milašienė pareiškėjo šeimai 2013-04-25 nutartimi skyrė 10 tūkstančių Lt baudą ir dar katrą už tą patį sakinį atskirajame skunde, Lietuvos apeliaci-nio teismo teisėjas D. Šernas 2013-09-13 nutartimi skyrė 4 tūkstančių Lt baudą. Esame nubausti parašę, kad du oficialūs valstybės dokumentai prieštarauja vienas kitam.

  Viešai skelbiame 14 tūkstančių Lt valstybinės vertės sakinį, kuriam rašėme:

  Klaipėdos apygardos teismo 2011-08-31 nutartimi ieškove patvirtinta Žuvininkystės tar-nyba, bet… ši nutartis negali įrodyti ir neįrodo, kad vyriausybės 2006-04-12 nutarimas Nr. 352 yra įvykdytas, nes šį vyriausybės nutarimą lydintis kitas oficialus dokumentas – UAB „Rusnės tvenkiniai“ valstybei nuosavybės teise priklausančių bendrovės akcijų perdavimo-priėmimo 2006-04-26 aktas Nr. 583/6A-08 nurodo, kad reorganizavus Vals-tybinį žuvivaisos ir žuvininkystės tyrimų centrą Lietuvos valstybei nuosavybės teise prik-lausančios privačios bendrovės akcijos, nebuvo perduotos tarnybai. Todėl Žuvininkystės tarnybos direktorius Vytauto Grušausko 2011 m. rugsėjo 19 d. raštas Nr. R18-1272 (2.22) kuriame teigiama, kad tarnyba turi ir valdo Lietuvos valstybei nuosavybės teise priklausančias bendrovės akcijas yra klastotė nes faktinėje tikrovėje tarnyba nieko neturi ir nieko nevaldo, o manome – siekia suklastoto dokumento pagrindu Lietuvos valstybei priklausantį milijoninį turtą, perduoti įtakingo raštininko Aido Adomaičio vadovaujamai gaujai.

  Taip, šiandien Lietuvos teisėjai yra savavališkai perėmę Lietuvos Respublikos Seimui priklausančias įstatymų leidėjo funkcijas ir todėl vietoj įstatymų teismuose taikydami savo asmenines nuomones, faktinėje tikrovėje nevykdo teisingumo, o atlieka savaval-džiavimo veiką. Tokia veikla yra numatyta LR Baudžiamojo kodekso 294 straipsnyje – Savavaldžiavimas: Tas, kas nesilaikydamas įstatymų nustatytos tvarkos savavališkai vykdė ginčijamą arba pripažįstamą, bet nerealizuotą savo ar kito asmens tikrą ar tariamą teisę ir padarė didelės žalos asmens teisėms ar teisėtiems interesams yra baudžiamas…

  Kad Lietuvos valstybė taptu teisine valstybe Lietuvos Respublikos Seimui tereikia maž-možio – susigrąžinti įstatymo ledėjo funkcijas ir tai yra labai lengva padaryti tik VIENU ŽODŽIU papildžius Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 294 straipsnį sekančiai – padarė didelės žalos asmens ar VALSTYBĖS teisėms ir teisėtiems interesams.

  Rimantas Petrikas. Lietuvininkų g. 33a, Šilutė. Tel. 867370715.

  Thumb up 5 Thumb down 3

 18. Visi viską žino, bet nieko nedaro. Vis dėlto, klausiu: Kas sutvarkys šią vagių gaują, kuri pavogė Snoro banką ir išvogė akcininkų, indėlininkų, klientų pinigus??? Visi veikiantys asmenys žinomi – Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas, toliau jų pasikviesti užsieniečiai bankroto administratoriai – Friklis ir Kuperis. Visą šią aferą dangstė LAWINų advokatų kontora ir jos vadovas Valiūnas. Dabar toliau: vogimo estafetė perduota vietiniam bankroto administratoriui – UAB “Valnetas” vadovui Adomoniui, niekas nesikeičia, toliau apvaginėjami banko kreditoriai, pusvelčiui pardavinėjant Snoro turtą, o viską dabar dangsto “Sutkiene Tark Grunte” advokatų kontora ir jos vadovas Sutkienė. Niekas nesikeičia: 4 metus visi vagia iš, neva, nacionalizuoto “mirusio” banko Snoras,o pinigai niekaip nesibaigia! Gali vogti kiek nori, kai tavo “stogas” prezidentė??? O, kas gali paneigti, gal viską “stoguoja” pats laisvės premijos kandidatas???

  Thumb up 7 Thumb down 3

 19. Visvien kirba.Gal tas liudininkas p. Medvedevas.Nuvyko anksciau negu rheikia , nemiegojes nakti,viska mate,pareigos neatliko ir grizo namo pas zmona i šiltą guoli ir atliko pareigą.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 20. O gal mandalovo chebryte padejo “dedulei” ir miedviedziui sunkiu laiku isgalabyti ?

  Thumb up 11 Thumb down 3 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Viskas, ką reikėtų žinoti apie universalias padangas
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...