Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Teismas grąžino K.Betingį į Kauno apygardos prokuratūros vadovo postą

2010-10-25 16:48 | Naujienos | Komentarų (104)

K.Betingio pažeminimas pareigose, kaip parodė teismo sprendimas, buvo vien tik politinis ir populistinis veiksmas (KK nuotr.)

Vilniaus apygardos administracinis teismas nustatė, kad buvęs Kauno apygardos  vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis pareigose buvo pažemintas nepagrįstai.

Teismo sprendimas turi būti vykdomas skubiai, todėl K.Betingis į darbą Kauno apygardos prokuratūroje gali grįžti jau rytoj.

Teismo nuomone, tuometinio generalinio prokuroro Raimondo Petrausko K.Betingiui skirta nuobauda – pažeminimas pareigose, nėra pagrįsta.

Po tokio teismo sprendimo generalinis prokuroras Darius Valys turėtų spręsti buvusio laikino generalinio prokuroro R.Petrausko atsakomybės klausimą – K.Betingio pažeminimas pareigose, kaip parodė teismo sprendimas, buvo vien tik politinis ir populistinis veiksmas.

KK inf.

2010-10-25

Komentarai

 

 

 
 1. Kodel? Betingis sugrazintas Kauno siaubu pavadintas prokuroras,savi uztai ir pazeidimu nerado,ir dar greitai tupeti poste ,juk prasidejo pedofilijos byla Kaune, buvo kreiptasi i pati Betingi,Vilniaus gen,prokuroras uzkliuvo,o Betingis isisuko,kam jis greitai taip reikalingas,kyla klausimas?kad juodi darbeliai neiskiltu i pavirsiu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. seklys burokas – 2010 10 25 17:40
  kodel niekas netiria versijos kad Furma pats nusisove(nenorejo vaziuot i darba)Naruseviciene irgi pati(neislaike itampos po zinios apie Furma)Kedys niekur nesislapste o is laimes(kad saudyt nereikejo)gere ant mariu kranto sokoladu ir nendrem uzkasdamas. o Usas pats kaltas-nexren maisytis girtam ant ministro sunkeliu.filmas baigtas,visi gryzta i savo vietas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Nereikejo jiems apsimeluoti ir meluoti pernelyg daznai, gal dar ir butu galima kazkaip kitaip galvoti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Gana saujelei nestabilios psichikos žmonių šokdinti visą Lietuvą.
  ………………kokia saujele, puse Lietuvos tu vadini saujele nestabilios psichikos zmoniu? As ten nesu prie tos tvoros, neprotestavau, bet as juos palaikau, man rupi mergaite, nes stebiu viska is sono ir duomiuosi kiekviena smulkmena ir baisu del tokios netvarkos teisesaugoje, kai kazkokia sovietine mokine gali grasinti pusei Lietuvos ir skelbti kara organizacijoms ginancioms vaikus. Tai jau virsune, jokios demokratijos, zmones zeminami, uzgauliojami ir vadinami psichopatais, kaip prie ruskiu laiku. Prokurorai daro mums psichologini spaudima, kalba, kad mes spaudziame, Ziobiene irgi sugalvojo mus paspausti, kad tauta palaikytu ja, neva pagasdino, kad nepasiduos. Mes kaltinami, kad sokinejame pagal Venckienes dudele, nors asmeniskai ji man nieko neliepe, net nesu jos gyvai maciusi ir man net neidomu ka ji sako. Turiu savo nuomone, stebiu ivykiu eiga, prokuroru veiksmus, gaivenio nusipezejimus, matau ryskius parodymu kaitaliojimus, melagystes. Negaliu galvoti kitaip, ir tokiu kaip as yra puse Lietuvos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. kad klanas, tinklas yra net spelioti nereikia, jeigu jau fotkes pardavinejamos ir tai siekia tukstancius vienetu. Tai vadinama tinklu. Ir beje, tuos pedofilus sugauna ne Lietuvoje o uzsienis perduoda musu pareigunams. Ar girdejome, kad butu sugautas koks pedofilas pardavinejantis ar perkantis nuotraukas? Ne, pagaunami pavieniai bomzai. Dar neaisku ar jie nera atpirkimo oziai. Be to, vaiku namu darbuotoju tyla irgi vercia galvoti, kad egzistuoja jau ne tinklas o klanas su stogais prokuraturoje. Darbuotojai bijo prasizioti ir prarasti darbo vietas. Be to, daznai ziuriu naujienas is Rusijos, tai ten pastoviai pagauna pedofilus, tarp ju buna simtai zmoniu ir net prokuroru, policininku. Ka, pas mus kitaip? O kokreciai sioje byloje pedofilai ivardinti, tik va vengimas atversti ta byla is tu asmenu puses vercia galvoti, kad uz ju stovi auksti pareigunai. Be to, ir 4 mirtys cia neatsitiktines, ka prokurorai mums bando paaiskinti kaip netycini atsitiktinuma.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. …-kada bus Lietuvoje įsteigtas Liaudies Tribunolas,…nes tauta nebeturi užuovejos. Čilinskas kažką šnekėjo, šnekėjo,…žadėjo,žadėjo,…o dabar tyli,tyli…tyli,tyli,…klausimas-KODĖL…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Tie kas galvoja ir dar turi atminti, prisimins kad betingis pasake dar pries nuimant, kai petrauskas tik siulino nuimti-bausti betingi. Tada jis pasake jog nemato dideles problemos, nes jau ir pats galvoja kad laikas iseiti is prokuraturos, savo noru. Kai pasikeite jo "norai", pasidare aiku kad pradejo veikti viesosios nuomomes akcija. Taip pat betingis sake jog zmogzudysciu ir pedofilijos byla tyre ne jis. Kad jo nedaleido iki bylos, ja paeme vilnius. Dabar jis vel saukia kad viska ture, viska zino apie sitas bylas. Kai teisme teisinosi tai jis bylos netyre-nekontroliavo, o jau viesomuje, jis viska tyre viska zino. Melagis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. duok dieve,jei jūs davėt priesaiką Lietuvai ir jos laikysitės…tik to tikimės iš jūsų,sekmės

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. ka ten aiskiarege ivardino – mirusi vyra juodoje masinoje. idomu, kas ten toks? sake pavarde, bet ne ziurovams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. na va…betingis siek tiek dar patyles, nes jeigu nebutu sugrazintas i savo silta kede, butu pradejes kalbeti….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. ‘…Teigta, jog orgijos vykdavo su areštinėse dirbančių pareigūnų žinia – esą policininkai patys trijulei atvesdavo aukas, šios būdavo prievartaujamos siekiant jaunuolius palaužti ir prisipažinti padarius jiems inkriminuojamus nusikaltimus, kad bylos būtų greičiau ištiriamos. Už tai prievartautojai neva gaudavo iš prižiūrėtojų atlygį, jiems būdavo suteikiamos eiliniams sulaikytiesiems uždraustos privilegijos.’ –
  tai stai musu teisesaugos darbo metodai ir visos Kedzio – pedofilijos bylos paslaptis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Gerai,kad su terminus "respublikinė" išsiduodate.Kalbate,kaip komuniakos ar stribai.Šlykštu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Kedys pagal tave gal ir "Rodiklyje" uzsisakinejo lipdukus, bet va "juodasis saugumas" lipdukus galimai daresi pas Kestuti Mizara uab-e"Grafija",kuris pastoviai turedavo valstybiniu uzsakymu is STT, VSD ,Fin.Min. mokesciu insp.,muitines dep-to,spausdino studentu pazymejimus,jureiviu pasus ir t.t. Bet, pabaliavojes sestad."Rotary"klubo vakarelyje ir kai buvo antradieni atpazintas Kedzio kunas , o treciadieni kazkaip per atsitiktinuma Mizaras keistai suklumpa ir pasikaria.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Ką tas Mizaras (beje, kaip buvo skelbta, Kedžius libdukus užsisakinėjo "Rodiklyje", kurios savininkas sveikas it ridikas, bet tai nesvarbu), kai pardavėja, pardavusi Kedžiui bliuvava bliuska puolė po traukiniu (vardas berods Ana, o pavardė kažkokia rusiška, gal Karenina), Golpuką pardavusį garbiniuotą pilietį (pavardė berods Puškinas) nušovė pedofilas Dantesas, autobusiuką pardavusią Dezdemoną uždusino beveik azijietiškų veido bruožų Otelas. O kiek dar mes nežinome…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Ta dieną ,kai Usas nebe tai ‘mire’, vienas to kaimo gyventojas Raizys sake,kad Usas vos neatsitrenke su keturaciu i jo vezimą.Ir keisciausiai, po praūzusių audrų tose vietovese, tą zmogelį rado pasikorusį.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Violetinis Venckienės šou Lietuvos žiūrovams lenkia visus valinskinius kartu sudėtus. Surogatinės globėjos dvikova su biologine mamyte dėl vaiko globos vienus linksmina, kitus liūdina bei nervina, dar kitus verčia iš postų ir daro bedarbiais, o svarbiausia – visi turi kur liežuvius pagaląsti. Kovos su pedofilija priedanga, bręsta violetinė revoliucija. Ir niekam neįdomu, kad tie, taip vadinami pedofilai, kaip kokie donkichotiniai vėjo malūnai, neįvardijami, kad niekas to pedofilinio klano gyvai nematė. Svarbu kovoti. Nesvarbu su kuo – realiu ar menamu priešu. Nutrijų augintojų šeimos drama virto politine, pasinešusia sudoroti visą respublikinę teisėsauga. Pasaulinėje istorijoje to dar nebuvo. Bet nieko stebėtino. Lietuviai visur pirmieji. Gaila tik, kad visur ir pramauna…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. tikiuosi atsimeni,kaip senoji ***** apkaltino tave dalyvavus zudant kedi?lai dabar arba irodo tai,arba atsako uz pasakytus zodzius.nenutylek to,betingi.reikia viena karta pastatyti i vieta ta genti su mantija vilkincia nutrija priesakyje.buk vyras,betingi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. kai jis jaunas buvo as dulkindavau per uzpakali.ir tai jam labai patiko.o dabar izymiu tapo ir jaunzstes prisimint nenori.betingi gejau sugrzsk pas mus mazuti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. AR visi zmones pasikore ,o gal privede prie to ,kad pasikartu.Cia isvis perdaug…Nejaugi prokuratura nesidomejo,O gal namiskiai bijo ir prasizioti…Prisigeria ,nusigeria, uzspringsta ,,paskesta, o dabar galbut geresnis variantas ,kad pasikaria…Cia jau baisu!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. taip tos firmos,,Grafika,, savininkas Mizaras, neturejes nei finansiniu, nei psichologiniu problemu, dalyvaves Rotary klubo vakarelyje visai netiketai pasikore….ir buvo kremuotas. Dar reikia nepamirsti ir to vaikino kur dirbo masinu stovejimo aikstelej prie Kauno apygardos teismo, buvo rastas negyvas su prikaisiotais pinigais tarp pirstu.O kas galetu paneigti, kad tas vaikinas mate Furmonaviciu su usu, o gal ir su Aidu?…dar dabar ir tas pasikores kur usa mate jo mirties diena…..cia spec. tarnybu darbas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Tokiu postu valdovai nedaro klaidu,o juo labjau pazeidimu,ir yra visada teisus ir teisingi.Ir dabar sem valdovui kreslas laisvas jau rytoj.O uz priverstines pravaikstas is moketoju surinktu lesu bus apmoketa.Zinoma atsiras lituku ir uz suzeista morale apmoketi.Pagal programa dabar reiketu atleisti Petrauski.Po poros metu ,kaip nekaltai atleista,sis vel gales pasipelnyti keleis milijonais,uz priverstine pravaiksta,uz suzalota morale.Saunuoliai teisines temides gudruciai.Ir ta sistema pasilupikavimo protinga ir apgalvota.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Panasu, kad pats jautiesi – pridurku… Siulau tau, dar stipriau laizyti musu „tarnu“ subines… :((( Gal pajusi kaifa… :(((

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Oi grazu labai grazu,dar toliau dar bus grazu ,dar tiktai dar….Grazins i buvusias pareigas ir dar uzmokes is mokesciu moketoju kiseniu pinigus ,kad neteisetai buvo pazemintas pareigose…Ar sustosite pikdyti zmones, Kaip yra sakoma ,lasas po laso ir akmeni prataso .Pratasysite kuria nors diena ir zmonems nervus ,tada…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. kur tariamai DKedys uzsakinejo kauno keliu lipdukus vadovas pasikore..Ar cia tiesa ka jus rasote?Juk liko artimieji ,Akistata, laidos kurejai gali pasidometi.Cia jau ,kazkaip vel idomu ! Taip realiai pagalvojus ,gal but ir maise viskam, tai nutare pasitraukti …

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. teisininkas,bet logiskai mastant, Betingis,privalejo (kaip nebutu keista) grazintas i savo posta…. Neabejoju,kad laikui begant(pasikeitus politinei situacijai),jis,kaip ir daugelis kitu,(galimai prisidejusiu) prie sios bylos falsifikavimo,bus nuteisti realia,laisves atemimo bausme…
  Nepraraskime Vilties… Uz VISKA,anksciau ar veliau, ateina SASKAITA…….

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras