Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 9 Ketvirtadienis
 

Teismas dėl D.Kedžio dukrelės sugrąžinimo L.Stankūnaitei – jau pirmadienį

2010-03-03 17:08 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (60)

Nelygi kova: prieš D.Kedžio seserį teisėją Neringą Venckienę sukilęs visas pedofilų klanas ir Generalinė prokuratūra, kurios tikslas - kuo greičiau sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei ir kartu su mergaite jas išsiųsti iš Lietuvos (KK nuotr.)

Iš generalinio prokuroro posto atsistatydinus A.Valantinui ir sujudėjus generalinio prokuroro pavaduotojų V.Barkausko bei G.Jasaičio kėdėms, pedofilijos byla įgauna vis didesnį pagreitį. Pirmiausia prokurorai atidavė į Apeliacinį Teismą pedofilijos bylą, kurioje Andriui Ūsui pareikšti patys švelniausiai kaltinimai – dėl D.Kedžio dukrelės tvirkinimo, už kuriuos jis blogiausiu atveju atsipirks kelių šimtų litų bauda, nelaukdami, kol Aidas ir Neringa Venckai tokį Vilniaus prokurorų nutarimą apskųs.

Antra, nors Vilniaus apygardos prokuratūros nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą, L.Stankūnaitės veiksmuose neradus nusikalstamų veikų, dar skundimo stadijoje, ir Neringa Venckienė šį prokuratūros nutarimą skųs, Jonavos r. apylinkės teismas jau kovo 8 d., 14 val., nagrinės Laimos Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo.

L.Stankūnaitė motyvuoja, kad byla jos atžvilgiu nutraukta, ji gali pasirūpinti mergaite ir dėl to prašo teismo sugrąžinti mergaitę jai.

Kaip žinia, Jonavos r. apylinkės teismui yra vadovavęs dėl pedofilijos bylos netinkamo tyrimo neseniai atsistatydinęs generalinis prokuroras Algimantas Valantinas.

KK duomenimis, D.Kedžio dukrelę yra skubama sugrąžinti L.Stankūnaitei iki tol, kol Prezidentė paskirs naują generalinį prokurorą ir pasikeis jo pavaduotojai, – kad L.Stankūnaitė su dukrele kuo greičiau išvažiuotų iš Lietuvos, ir šios pedofilijos istorijos eskalavimas baigtųsi.

Teigiama, kad taip esą skubama dėl to, kad naujoji Generalinės prokuratūros vadovybė gali turėti kitokį požiūrį į šią pedofilijos bylą ir L.Stankūnaitės išskirtinė padėtis joje gali pasikeisti.

KK duomenimis, naujo generalinio prokuroro kandidatūra jau surasta.

KK inf.

2010-03-03

Komentarai

 

 

 
 1. Sveiki draugai , Aš esu vėl čia, ir skaitant šį gabalas raštu , susijusi su SEO, jos taip patmalonus straipsnyje , taigi keep it up .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. tokiu LL pareiskimu, kad Aidas jau žinomas. Daug žmonių gyvenančių Vilijampolėje nepažysta tokio Aido F. Tad manau, kad tai eilinė antis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Gyvenau Vilijampolej daug metu,bet turbut kazka praleidau,nes irgi negaliu suprast apie koki asmenybe su siai inicialais A.F. eina kalba…Hmm…O kodel Jus nenoretumet pasakyti nors mazdaug LT zmonems kas tai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Manau, kad apie Kedžiai yra suplanavę mergaitę paslėpti jei kiltų pavojus. Jei jau kalbama, kad Kedys gyvas, tuomet jis viską apgalvojo. Bet man nesitiki, kad jis gyvas. Na pegyvensim – pamatysim.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kas rasote, kad iskilus gresmei mociute ar senelis turetu "dingti" su anuke, manau, teisingai mastot. Bet konkreciu atveju sita iseitis netiktu, nes mergaite vis dar saugo apsauginiai. Beje, kokia saugos tarnyba ja saugoja?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. rašiusiam 19.11 Ar tamsta visiškai išprotėjęs? Ką čia kliedi? Žodynas kaip patvoriu alkoholiko, o minties išviso nėra. Kas bolševikas? Gal tamsta? O dėl ko čia nori dergti Kubilių? Geriau eik išsipagirioti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. puslapyje tas filmukas. galetu buti ir KK puslapyje, nes manau KK taip pat pritaria,kad tas filmukas yra grina tiesa.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. filmuka apie klana ***** puslapyje? tame klane yra ne tik zidruju..yra dar baisesniu.. butent to klano atskiri elementai siandien ir stovi uz pedofilijos bylos netirimo.. as tik vieno nesuprantu, negi mes tokie lochai,kad negalime ju suvaryti i miltus..tegul bega is Lietuvos tie velniai kaip simtus tukstanciu paprastu zmoniu priverte pabegti i uzsienius.. kilam zmones. jeigu ne del saves tai del savo vaiku ateities.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Kasdienišku tonu, lyg tarp kitko, LL praneša pritrenkiančią informaciją, galinčią grąžinti pedofilijos bylą iš Panevėžio teismo į Panemunės policiją, į pačią tyrimo pradžią. Nes juk tai naujai paaiškėjusi aplinkybė – įtarimas konkrečiam asmeniui, minėtam nukentėjusiosios nuo pat tyrimo pradžios. Manau, LL vadovybė privalo oficialiai pateikti medžiagą apie A. F. policijai ar prokuratūrai. Jei net įtarimai nepasitvirtintų, LL neiškils atsakomybė. Atvirkščiai, nepranešus apie žinomai padarytą sunkų nusikaltimą, BK numatytais atvejais iškyla baudžiamoji atsakomybė. Truputį keista, kad vilijampoliečiai, kurie vieni kitus pažįsta, niekaip nereaguoja į paskelbtus inicialus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Visa tai, kas dabar vyksta aplink Drąsiaus Kedžio mergytę, yra daug plačiau nei teisingas vienos bylos sprendimas. Esame tiesiog verčiami pasirinkti, ar ir toliau norime murdytis purviname piktnaudžiavimų, apgaulių, šmeižtų, kompromatų ir šantažo liūne, ar pagaliau drįsim pasakyti: GANA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. nemanau ,kad toks zmogus kaip sadeckas isizeistu,jei mitinguotojai turetu jo nuogo fotke,ant plakato,kuria parode gaivenis,abipus sienos,ir jo tel nr pas slykstyne gotliba.

  bet jei zmogus turi drasos tvirkinti ir prievartauti vaikus,ir fotkinti.tai tikrai nebijos pakabeti ant,pedofilams skirto plakato

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. SU MUMIS. NE VELTUI JIS PAKREIPE IVYKIUS TAIP,KAD PEDOFILAI UZPUOLE STIPRIA SEIMA. KOVOKIME VIENINGAI BROLIAI IR SESERYS IR ISVADUOSIME LIETUVA NUO JA UZVALDZIUSIU PEDOFILU ANTIVALSTIBININKU ZIDRUJU ALBINU KLANO.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. KRIMINALINIAI NUSIKALTĖLIAI VALDO LIETUVĄ, PRISIMINKIME SAUSIO 16 -OSIOS ĮVYKIUS delfi.lt/archive/article.php?id=20111082

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. KRIMINALINIAI NUSIKALTĖLIAI VALDO LIETUVĄ, PRISIMINKIME SAUSIO 16 -OSIOS ĮVYKIUS
  delfi.lt/archive/article.php?id=20111082
  ru.delfi.lt/news/live/article.php?id=20112081

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. nu pagreitis tai pas juos greitas, turbo varo…nu nzn negi nebera visiskai teisingumo,negi tai isgamai atiduos vaika,nu jei teismas nuspres atiduoti,tai tada nebera jokio teisingumo lietuvoje….kartais pagalvoju gal ir gerai,kad negyvenu lietuvoje,nes ten kaip paskaitai paziuri laidas tai absurdas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. tiems kuriem cia tik vensku problema atsiminkit sia istorija kai jums atsitiks kazkas panasaus, ne butinai pedofilijos atvejis ,bet kokia byla ,tada pamatysit kad Lietuvoij nera teisingumo , o tik klano valdancio prokuratura issidirbinejimai pagal uzsakyma ir pinigu suma kas itakingesnis ir turtingesnis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. sveikinu, dar susimokesim visi mes is valstybes biudzeto uz prokuroru tycinius neteisetus veiksmus kai venskai kreipsis i europos teisma…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. na taip. Usas ir Stankunaite manau neiseis is kalaimo gyvi. Nebent spetu isduoti klano narius. ir tada gautu normalia apsauga, o ne pedofiline.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. man atrodo,kad jums jau niekas nepades,turesit atsakyti uz sugriautus zmoniu gyvenimus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Zmones padek issaugoti mergaite, jei atiduos rinkimes prie Vencku namo, kad apsaugoti mazyle

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Jau cia Tautos tragedija o ne Vencku, tikra tiesa, man sirdis plysta is skausmo kaip teisybes nera, eisiu badauti, kad tik mergyte Venckam paliktu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. gal ir taip ne man suprasti…svarbu supranta tie kurie eina i tuos ”MITINGUS”.puolam

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. LL šaltinių duomenimis, paaiškėjo ir trečias vyras, įtariamas Drąsiaus Kedžio dukros prievartavimu, kuri mažoji auka vadino Aidu. Tai maždaug 30-35 metų vyras šviesiais plaukais, mėgstantis dėvėti šviesius kostiumus, gyvenantis Vilijampolėje Kaune. Nors redakcijai jo pavardė žinoma, tačiau neturėdami įrodymų, negalime jos skelbti, todėl paminėsime tik šio vyruko inicialus – A.F.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Man regis Jonavos teismas mergyte paskirs L.St.,nes ped ir klano atstovai taip skuba, kad jokios taisykles ,nutarimai bei nuostatos jiems nebeegzistuoja.Abejojantiems dar vienas irodymas, kad salyje baisi situacija.Liudininku nereikia, jie bus isvezti arba pasalinti.Reikia gelbeti mergyte,supraskite ,
  kad jos asmenyje tai visi Lietuvos vaikai,ir jus kovojate ne tik uz juos, bet ir uz ju ateiti,uz Lietuva!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. jeigu mergaite teismas atidavinetu tai isgamai, tai paprasciausiai reikia iskarto rinktis prie mergaites namu ir ja saugoti.. netgi priesintis jega.. tokiu dalyku negalime daleisti.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 1
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...