Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 26 Sekmadienis
 

Teismai susirūpino savo įvaizdžiu

2011-01-05 11:38 | Naujienos | Komentarų (74)

Kažkodėl teisėjai mano, kad savo įvaizdį galima pagerinti ne darbu, o viešųjų ryšių akcijomis (KK nuotr.)

Paskutiniame 2010 m. posėdyje Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos (LRTA) valdyba diskutavo dėl pastaraisiais metais susiformavusios nepagarbos ir nepakantumo teismui ir teisėjui.

Būtent ši problema yra gvildenama LRTA valdybos pasirašytame viešame kreipimesi, gimusiame po to, kai lapkričio pabaigoje Kauno apygardos teisme buvo gautas nuteistojo laiškas, kuriame atvirai grasinama atlikus bausmę nužudyti teisėjus ir prokurorę.

Be to, kreipimesi pabrėžiama, kad dėl pastarųjų metų kartais neatsakingų politikų, žiniasklaidos veiksmų visuomenėje yra sukurta nepagarbos, nepakantumo teismui atmosfera, kuri tokius grasinimus apskritai daro įmanomus ir netgi toleruojamus.

Įvardijusi problemą LRTA skatina visus šalies gyventojus, o taip pat jiems atstovaujančius politikus bei didelį visuomenės pasitikėjimą išlaikančią žiniasklaidą atsakingiau reikšti savo nuomones apie teismų sistemą ir ieškoti civilizuotų būdų problemoms spręsti.

Teisėjų asociacijos valdyba nusprendė, kad siekiant pagerinti teismų ir teisėjų įvaizdį, 2011 metais teisėjai dalyvaus teismų bendravimą su žiniasklaida ir visuomene gerinančiuose projektuose – pvz., organizuos teisinių žinių konkursus moksleiviams ar studentams apygardos teismuose.

KK inf.Komentarai

 

 

 
 1. Net sunkiausi nusikaltimai nesprendziami, jei tuo nesuinteresuotas teisejas, pasidomekit……Sako lietuviai kantrus……..(ar kvaili)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Buvau parases atsiliepima apie tai kaip teismai nori pradeti aukleti “lenino anukus”(ruosti pamaina reitingui pasikelti). Dar paklausiau kiek teisejams mokesciu moketojai turejo atiduoti pinigu uz metu metais vilkinamas bylas, paprasiau kad kas pakomentuotu.ir t.t.todel mono zinute istryne

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Nesitikėkit teisingumo, jei nebus pakeisti teisejai , kurie lojalūs “buvusiesiems”.Nenuostabu , kad išniekintintas Lietuvos Respublikos vardu teisingumas, gali nukentėjusiuosius paskatinti imtis nenusakomų priemonių . Jau pavyzdžių deja turime.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Pakraupau. kad tap gudriai teisejai sugalvojo pakelti savo reitingus. Ne pagerinti teismu darba, o moksleivius “DARYTI” “lenino anukais” garbinanciais “viena tiesa” ir daugiau jokios kitos tiesos.
  Kiek teisejams ismoketa mokesciu moketoju pinigu??? atgavus nepriklausomybe ???????????????????, gal kas galetu parasyti apie tai ???? Ar todel nesprendziamos metu metais bylos, kad pinigu teisejai gautu daugiau , ar kad buve sovietiniai teisejai griautu laisvos lietuvos teisingumo ivaizdi???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. tebedirba susivienije i klana nusikalteliai su pareigom ir baltom apykaklem. Ju rankose viskas,jie iki siol daro ka panoreje. Dakteras pries juos mazas laselis bekrasteje juroje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Prokurorus ir teisejus, kurie 20m. tarnavo korupcijai,stambiai kontrabandai,valstybes milijonu plovejams ir paskutinis lasas buvo pedofilu klanui visus juos pacius reikia susodinti tik i Lukiskes ir ilgiems metams. Tik tada tauta patikes teisesaugos sistemos teisingu darbu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Nusiritus iki dugno ne taip lengva įgauti tautos piliečių pasitikėjimą.Geriau eikite su savo visa teisine sistema pas ūkininkus žąsų ganyti. Manau būtų žymiai daugiau naudos visiems.Gal akli, kad jūs tik patys savimi pasitikit, o 88 procentai tautos nenori žiūrėti jūsų pusėn? Pavargo tautos piliečiai nuo jūsų teisinio išsigimimo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Teorija tikrai mažai kuo skiriasi. O štai praktika – iš pagrindų. Vyrauja tarybinis mąstymas, įpročiai ir papročiai. Blogai dar tai, kad neapibrėžtas amžiaus cenzas: gali būti pratęstas teisėjo tarnybos laikas net ir po ribinių 65 m. O bjauriausiai yra prokuratūros sistemoje, kur bent jau praktiškai nėra amžiaus cenzo. Ten galima sutikti vieną kitą dinozaurą, menantį dar Višinskį.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Jie ne savo įvaizdžiu susirūpino, bet, pasak jų: kartais neatsakingais politikais, žiniasklaidos veiksmais visuomenėje sukurta nepagarba, nepakantumo teismams atmosfera… štai kuo jie susirūpinę

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Yra tokia kontora ,kuri vadinasi Teisėjų taryba,anksčiau šita kontora vadinosi Teismų taryba-tai čekistinių teisėjų KLANO centras.Deja nei viena, nei kita iš paminėtų kontorų, Lietuvos Konstitucijoje(Pagrindiniame Lietuvos Respublikos įstatyme nenumatyta).Vakarų valstybėse yra Teisėjų tarybos,deja lietuviškos literatūroa apie jas nėra,nes čekistai suinteresuoti ,kad žmonės nežinotų kas čia dedasi.Vakar per televiziją pliurpė Seimo narys ,buvęs teisėjas,senas čekistas,Šatrijos dvasinis brolis.Čekistas aiškino,kad tarp vakaruose baigusių teisės mokslus ir čia LTSR nėra skirtumo.Tai žmonių durnijimas.Tik beprotis tuo gali patikėti. tokiais provokatoriais.Taip stengiamasi mulkinti žmones,kurie ir šiaip nelabai orientuojasi kas čia dedasi.Pageidautina,kad Karštame komentare pasisakytų teisininkai ,baigę mokslus Vakarų aukštosiose mokyklose.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. susirupino savo uab’o prestizu. Cha cha cha. Bet vistiek juodvarniams nedasunta, kad gerbiami bus tik pagal darbus, o ne paggal ivaizdzio gerinimo projektus. Galima prostitutei sukurti net supernovos ivaizdi, bet ji vistiek liks kekse. Liudna, kad tokie nemastantys individai dar dirba teismuose

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Teisėjų asociacijos valdyba nusprendė siekti pagerinti teismų ir teisėjų įvaizdį, bet ne DARBĄ…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Pgarbą reik užsitarnauti,o mušantis į krūtinę ir rėkiant, kad mes (teisėjai) teisūs- nesamonė…debilų gauja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Pirmiausia teisės žinių kursu reikia surengti patiems teisėjams, prokurorams ir kitiems “teisėsaugos” niekšams. Ypatingai jiems išaiškinti žmoniškumo principus, nes jiems tai nesuprantamos vertybės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Šiaip jau visi girdėjo,kad civilizuotose valstybėse teisėją renka piliečiai.Ir apie prisiekusiųjų teisma girdėti teko.Ir kam to reikia suprantam.Užsimanė aferistai pagarbos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Susirūpinti teisėjams tikrai yra ko. Tik,gaila, kad tokiomis juokingomis priemonėmis tai bandoma daryti. Vargšai teisėjai be prievartos ir presingo kitaip nemoka savo autoriteto kelti. Gaila žiūrėti į tokią mūsų teisėsaugą,kuri niekaip neatsikrato sovietiško mąstymo ir egoistiško narciziškumo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Dirbkite savo darba pagal istatymus ir zmoniskuma. Jeigu butu laikomasi vienodai visiem, kas vertintu blogai kai viskas pagal istatyma. Dabar policininko sunus gauna 2 metus uz grupine zmogzudyste, panasiai bomzas gauna uz pavogta vista.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Labai geros nuomones apie save teismai.Pagalvojus,o ko jiems bijoti.Uz juos auksciau nieko nera.Jokios kontroles,jokio patikrinimo.Teisejas gali vidury dienos prisigerti kabinete,o kai jau visai gatavas bus klapciuku pristatytas kaip banderole i namus.O eiliniai su teiseju neis bylinetis,nes aptures nemalonumu.Cia apie rajonu teisejus.O apie teiseju istikimybe kolegoms,juk nera buve atvejo kad teisejo artimas ,kad ir kituose teismuose bylas pralostu.Taip nebuna.O glaudus rysiai su advokatais?Ar paslaptis,kad advokatai tai teiseju kasininkai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Lietuvos teismai kitaip vadinami UAB,,Aukcionas” Taigi todėl tie kurie eina į teismus dar nors truputį tikėdami žodžiu teisingumas ,labai klysta. Reikia eit su pinigais ir klaust kiek kainuoja…grožis. Kai bus teisėjai renkami tada gal susimastys ką daro,o dabar kas ….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. geriau tegu susirupina kauno pedofilijos byla ,ir dirba saziningai tada ir nereikes nieko bijoti ,o ne tuojau gal prades ir bijoti savo seselio tokiuo darbu ,rezultatai nuliui verti ,o kesenes pilnos pinigu ir baimes

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Kai teisėjai nepriiminės sprendimų iš lempos ir neskaitys grupės draugų surašytų raštų, kai teisėjams galios Lietuvos Konstitucija, tada juos gerbsim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Į čekisto “komentarą”Tai čekisto pliurpalai.
  Sveika aukšto lygio diskusija gali padaryti didelę žalą čekistams ir jų mokiniams.Prezidentė tokios diskusijos irgi nenori.Taip kaip nenori,kad Lietuvos žmonės -jos rinkėjai žinotų,kad ji važiavo padėti vainiką ant Armijo krajovos galvažudžių kapų.
  Nukaršęs Adamkėlis su senu Lenkijos Prezidentu paslapčiom pagerbė LIULINO uniją -tai Lietuvos išdavystė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Kol nuoširdžiai nesiims teisingumo atstatymo, niekas jų negerbs. Dirbtina pagarba neegzistuoja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Jūs geriau pasikontroliuokite savo sąžines, bent minimaliai priartinkite savo sprendimus prie įstatymų, o tada ir pagarba atsiras. Tokie jūsų veiksmai tik rodo, kad jūs ir toliau būsit aukščiau įstatymo, o visuomenė privalo su tuo susitaikyti. Gerbiamieji, visuomenei tai jau nusibodo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. “kartais neatsakingų politikų, žiniasklaidos veiksmų visuomenėje yra sukurta nepagarbos, nepakantumo teismui atmosfera,… Ponai mielieji, KLYSTATE? AR VAIDINATE KLYSTANČIUS?
  JŪSŲ VEIKSMAI, DARBAI SUKURĖ NEPAGARBOS, NEPAKANTUMO TEISMUI ATMOSFERĄ.
  Dar Jums užtenka drąsos ir įžūlumo apkaltinti ką nors, tik ne pačius save. O tai reiškia, kad dar iš Jūsų pasikeitimų nėra ko tikėtis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Berniukai ir mergytės,pagaliau susidomėjote teismais.Manau,kad nei vienas iš Jūsų nenorėtų patekti į tokį teismą,kur viešpatauja savivalė.Teko girdėti tokį dalyką,kai vienam muitinės pensininkui jo pažįstamas,pasivadinęs žmogaus teisių gynėju ,pasakė.Jonai jeigu duosi du gabalus tai nereiks nei į teismą eiti.(tie du gabalai -tai2000 dolerių).Šiuo metu ypatingai administraciniai teiosmai dirba tik už honorarą(kyšius).Ar suprantate,kad sovietiniais metais į teisės studijas priimdavo tik praėjus KGB patikrinimą.Baigę mokslus visi teisėjai ir prokurorai buvo partiniai,net ir milicijos bukapročiai siekę aukštesnių pareigų privalėjo būti partiniais.

  Teisėjus ir prokurorus griežtai prižiūrėjo taip vadinama Teisingumo ministerija ir kompartijos CK Administracinių organų skyrius.Algos buvo bnedidelės,o galimybės gauti kyšį buvo didelės,kad imdamas kyšį paimtumei tiek,kad užtektų ir tave tikrinantiems.
  Atkūrus Nepriklausomybę teisėsaugoje pasidarė palaida bala,formaliai galėjai būti nepartinis,bet užmiršti savo viršininkus buvo nevalia.Taip susikūrė antikonstituciniai teisėjų ir prokurorų klanai,kurie reguliavo kam į kokią kėdę sėsti.Formaliai teisėjus skirdavo Prezidentas,tačiau V.Adamkaus laikai reikalus tvarkė jo tarnaitė Božena ,kuri kartu vykdė ir Prezidento funkcijas.Teismai ir prokuratūra tapo kriminalinio pasaulio institucijomis.Štai čia ir prasideda visos bėdos.Argi nematote Garliavos tragedijos,gerai,kad Dievas Neringai Venckienei davė gerą svekatą.
  Lietuvai reikia valstybinės teisėsaugos.Teisėjai ir prokurorai turi būti atsakingi prieš įstatymą.Už rimtus nusižengimus turi būti šalinami iiš valstybės tarnybos,be teisės sugrįžti.
  Lietuvos čekistai(tai ypatingai žiaurūs Stalino pasekėjai) ir jų vaikai bei vaikaičiai tęsia stalininę teisėsaugos liniją,nes gali pasidaryti didelius pinigus.Jaunas žmogus teisėsaugoje čekistų trypiamas,kol pats tampa pašlemėku.Lietuvos teisėsaugoje reikia tvarkos.Kaip tai padaryti siūlykite.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras