Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Gruodis 8 Sekmadienis
 

Teisiami A.Paleckio bylos liudytojai

2012-11-19 17:38 | Teisėsauga | Komentarų (14)

Teisiami A.Paleckio (viduryje) byloje liudiję D.Raugalienė ir J.Lekas. KK nuotr.

Lapkričio 21 d. 13.30 val. I-jame apylinkės teisme (Laisvės pr. 79A) prasidės A. Paleckio byloje dėl sausio 13-osios liudijusios vilnietės Danguolės Raugalienės teismas. D. Raugalienės liudijimas A. Paleckio teisme, kad ji matė sausio 13-osios naktį ant stogų žmones, kurie šaudė į apačią, neva yra „melagingas liudijimas“.

D. Raugalienei gresia iki 2 metų kalėjimo. Prokuroras – tas pats, kaip ir teisme prieš A. Paleckį – Egidijus Šleinius.

Analogiškas kaltinimas pateiktas kitam liudininkui, vilniečiui Jaunučiui Lekui. Nors šis garbaus amžiaus žmogus neseniai patyrė trečią insultą ir inksto likvidavimo operaciją, jo artimiausiu laiku laukia toks pat teismas. Ir tik už tai, kad jis pasakė tai, ką matęs.

Štai ką A. Paleckio teisme liudijo šie žmonės:

Danguolė Raugalienė: “Tą naktį buvau prie TV bokšto. Mačiau, kaip šaudė nuo stogų. Šaudė į jaunimą, stovėjusį prie tvoros. Mačiau tai, nes kulkos buvo šviečiančios, trasuojančios – matėsi, kur jos skrieja. Mačiau, kaip nuo šių kulkų žmonės smukdavo ant žemės. Minioje vaikštinėjo žmonės, kurie tuo metu ragino žmones nesitraukti, o eiti į tą ruožą, kur smigdavo šios trasuojančios kulkos, nes, esą, “ten šaudo tuščiais, tikrai nieko nenušaus”. TSRS kariai nešaudė. Jeigu jie būtų šaudę, tai tikriausiai nebūtų likę Karoliniškių. Ir dabar dar likę daug liudininkų, bet jie bijo apie tai liudyti.”

Jaunutis Lekas: ”Sausio 13-osios naktį aš buvau prie TV bokšto Karoliniškėse. Ant penkiaaukščio namo stogo pamačiau kelis žmones. Tai nebuvo kariškiai, nes matėsi civilių siluetai. Iš tos vietos buvo šūvių žybsniai, pliūpsniai. Šaudė ne iš automatų, nes tai buvo pavieniai šūviai. Ar tai į žmones šaudė, ar tai į kareivius. O TSRS kariai – mačiau – šaudė ne į žmones, o prieš kojas. Jei būtų šaudoma į žmones ir dar tikromis kulkomis, būtų labai daug kraujo.“

Komentarai

 

 

 
 1. Absurdas. Visiškai neįrodomas dalykas: matė siluetus ant bet kam prieinamų stogų ar nematė. Akivaizdu- byla politinė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ………………..ISTORIJOS PRARAJOJE………………..
  Lietuva paskendusi melo ir baimes liune…
  Beveik neraso sia tema niekas, nors tai svarbesnis melas nei mergytes byloje…
  Siuo atveju juk nera naudu nei sau, nei saviems…, juk nieka neisrinks i Seima ar siaip…tik pavojus gresia…
  Lietuva baisiausio melo gniauztuose; tokiame dar nebuvo niekada !!!
  …netgi stalinizmas ne neslepe, kad tremia, susaudo savo priesus…
  Cia gi nuolatos vaizduojama Meile Tevynei.
  Realybeje, as manau – jau daug daug kam Lietuvoje jokie pragarai nebaisuus…….
  Tai todel tiek nusizude, tai todel tiek isvyko svetur………..
  O juk ir tarpusavyje, deja bet lietuviai labai retai buna draugiski, nedavatkiski, nepikti, nepavydus, nekerstingi,…,…
  Ir netgi ”inteligentai”…
  Tarptautiniame suokalbyje – savu lietuvisku ydu pragaras !!!
  Prazutis tai !
  …as neisivaizduoju kad lietuvis pasikeistu…
  Tuo ir naudojasi svetimsaliai, kad Lietuvoje Meiles Artimam beveik nera…
  …na, o kai svetimi [lietuviai], vos ne visada ”priesai”………..
  Deja, mielieji ”savi”.
  P.S. as toli, bet nesmagu rasyti apie tai del 2-ju priezasciu:
  – kazkaip netgi daugumai kovotoju uz tiesa lyg sizofrenija kokia…- visi rodos lyg priesai…
  – aiskiai bet kam is musu netylinciu lietuviu yra pavojingas tas ”tinklelis”, kuri kazkas uzmete Lietuvai.
  Kur tu bebutum, tave gali pasiekti, jei tik prireikia, jei tik mes ”persistengiame” tiesu paieskose…
  Ir tai ne sizofrenija !
  Tos org. yra pasaulines ir visur turi ta pat uzduoti………….
  …ir deja; jusu valdantieji daugumoje buvo savanaudziai-parsidaveliai !……………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Kas cia per cirkas, kokiu pagrindu juos nuteis, jei jie mate? Jei juos nenuteis vadinasi reiks teisti Landsbergi. Turbut zmogelius nuteis, kad nereiktu persukti landsbergistu sukurtos Lietuvos istorijos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jeigu zmogus mato vykdoma nusikaltima,jis turi pranesti,paskambinti apie tai nusikaltimo metu,priesingu atveju,jie yra patys nusikalteliai. Ta baisiaja nakti visi per TV mateme ka dare rusu kareiviai ir nuo ko zuvo boksto gynejai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Na ir ką gi mes “matėme” per TV? Matydavome vis tuos pačius filmuotus kadrus, kurie visiškai nieko neparodo…

    Thumb up 0 Thumb down 1

 4. juokas suima, nuo tokiu ‘liudininku”.
  ” Mačiau tai, nes kulkos buvo šviečiančios, trasuojančios – matėsi, kur jos skrieja” . jusu zinia, tamsta, is “lanzbergistu” medziokliniais sautuvais apsiginklavusiais -uzsikorusiu amnt stogu snaiperiais, neva laidancius suvius nuo stogu. jokiu trasuojanciu suviu tu regeti negalejai, nes medziokliniai saudmenys neturi- sratuose imontuoto traserio. bet dar juokingesnis jos TSRS kariu albi, nes neva jei jie butu saude, tai nebutu like karoliniskiu. akivaizdu, jog tsrs kariai ir ju vadovybe turejo kazkoki plana, akivaizdu jog jie neplanavo suruosti -tianjamenio aikste nr2 , jug gorbiu reikejo vaizduoti demokrata vakaruose. veikiausiai planavo, jog uzims boksta , kaip ir spaudos rumus, kur niekas nezuvo. kai zuvo zmones ir susilauke neigiamos pasaulines opinijos, pradejo kurti save reabilituojancias samokslo teorija, neva zuvusieji suvezti is autoivykiu, su tikslu diskretituoti tarybine armija. aisku, tolimesni munduro plovima pereme, ju pasekejai. dar juokingesni beinkstis liudininkas, neva jam taip sunku suprasti, jog tas ‘sventas’ tarybinis karys galejo tureti dvi skirtingas detuves, su tusciais ar koviniais soviniais. beje ponaiti, kodel tavo boksto ‘isvaduotojai’ nepastebejo, jog i juos saudo ir neatidenge atsakomosios ugnies i juos pilancius snaiperius.? greitai, mums ‘laisvoji’ spauda paskelbs , atsiras “liudininku” , kad tie tarybiniai kariai visi ne rusai, o persirenge lanzberginiai skato vyrukai, o tankas visai ne t-72, o seimo autoukio meistru perdarytas viksrinis traktorius. greitai jie suras siuvejus ir autoukio saltkalvius, kurie rupinosi sios operacijos igyvedinimu. beje tas “persekiojima” uz melaginingu parodymu davima, nereiketu traktuoti kaip teisesaugos kersta. ir nepaverskite tai dar vienu savo ‘tiesos’ irodymu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Žmonės ėjo ginti šią valdžią, o ši valdžia už tai ketina juos grandinėmis surakinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Pagrindinis siekis tokio “teisingumo” yra paversti Lietuvos zmones zombiais.Pamatai ,kad policininkas padares avarija bega,sukis i kita puse ir apsimesk ,kad nematei.Prieisi padeti suluosintiems,apkaltins kad kaltas tu.Pasakysi ka matei,tai tave pati arba uzvers,arba sesi pagal teisingo teismo nutarima.O kas liecia tuos saudymus nuo stogu,tai labai placiai buvo kalbama,ypac po tu ivykiu.Ir maciusiu buvo ne tik ta moteris,kuri nepabijojo liudyti,ar tas vos gyvas senukas.Bet tuomet niekam nerupejo ir jokia prokuratura netyre.Tiesiog ,mano manymu,nebuvo kam tirti.Nes vieni dar nebuvo issineshdine,kiti dar nebuvo isverte skuru.O nauji surinkti pirmom dienom,tiesiog nesuprato ka reikia daryti.O dabar,vykdomas “teisingumas” kai nera nei irodymu,nei faktu,nei irodymu.O ir vykdantis teisinguma,dar neaiskus kam tarnauja.Ar tiems patiems kur saude,ar tiems kuriems labai norisi per zuvusius ir tuo metu suzeistus,uzsipelnyti slove,ordinus,ar bent tariamos garbes.Jeigu teisesauga nesugeba issiaiskinti kas nusove teiseja,kas nuzude teisejo sunu,tai apie koki istyrima galimakalbeti pries 22 metus??? Bet cia matyt reikia zut -but nuteisti.Idomiausia,kad netgi per seimo langu isdauzymo ivykius iki siolei tyrejams niekaip nepavyksta dorai ir garbingai isaiskinti ir visai Lietuvai ivardinti tuos seimo provokatorius,kurie rodydami spygas ir kitus nepadorius gestus per seimo langus is vidaus ir isprovokavo zmoniu pykti,kur ir pasipyle ledai i langus.Bet tyrimas nesugebejo iki siolei paziureti televizijos filmuotos medziagos.O nubausti bus kaip daugeliu atveju ne tikrieji provokatoriai.Bet matyt taip yra liepta.Dabar seimas ir valdzia pasikeite.Gal ir tyrejai su teismais pasuks arciau tiesos,arciau teisingumo? Kiek gi gali prezidente garsiai saukti tautai,kad teisingumas taisosi,prokurorai pradeda dirbt saziningai,policija nors ir be kojiniu ir batu,bet irgi dirba vis geriau ir geriau.Gal kas isgirs bent jau prezidentes troskimus????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. nu ir kur musu zmogaus teisiu gynejai, matyt uzsieme gejais ir zydais, taip ir realiom problemom laiko nebelieka, geriau paverkti del kokio beliackio ar tymosenko uzsimerkus akis del ivykiu kurie griauna kazkam naudingos istorijos pamatus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. siaubas, – jau darosi baisu kalbėti apie tai , ką matai…
  Užmerk akis, užsikišk ausis ir užsisiūk burną- tada niekada nebūsi teisiamas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Vadinamoji demokratija persekioja žmones ne tik dėl savo nuomonės ar įsitikinimų, bet ir dėl to, kad pasakojo, ką matė, “gindami” šią valdžią…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Reikia teisti ir tų dienų reporterius. Jie kažką panašaus tada rašė. Citavo teismo ekspertizių aktus žmonių, žuvusių ar sužeistų medžiokliniais šratais, “triochlineikos” muziejaus vertų šovinių kulkomis. Paprasčiau dabartinei valdžiai būtų ne neigti, kad nuo stogų buvo šaudoma, o skelbti, kad iš ten neva šaudė perrengti tarybiniai kareiviai ar šiaip nepriklausomybės priešai. Bet čia veikia vagies, kuriam kepurė dega, psichologinis sindromas: bandoma paneigti tai, kas, matomai, tikrai buvo. Teisingas teismas šių dviejų nenuteis. Jie juk nesako, kad “šaudė savi į savus”…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2019-302454
Video reportažas


https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia/?lang=

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...