Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 1 Pirmadienis
 

Teisėjų tarybos pirmininku išrinktas Egidijus Laužikas

2014-12-05 23:36 | Teisėsauga | Komentarų (39)

Egidijus Laužikas. KK nuotr.

Penktadienį  Teisėjų tarybos posėdyje buvo išrinkta nauja Teisėjų tarybos vadovybė. Į Teisėjų tarybos pirmininko vietą buvo pasiūlyti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas Egidijus Laužikas ir Lietuvos apeliacinio teismo teisėja Laima Garnelienė. Pirmininku išrinktas Egidijus Laužikas.

Į Teisėjų tarybos pavaduotojo vietą buvo pasiūlyti Kauno apygardos teismo pirmininkas Nerijus Meilutis, Vilniaus apygardos teismo pirmininkas Vytautas Zelianka, Klaipėdos apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Zigmas Pocius, Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjas Ramūnas Gadliauskas. Pavaduotoju tapo Zigmas Pocius.

Teisėjų tarybos sekretoriaus pareigoms buvo pasiūlytos Laimos Garnelienės ir Ramūno Gadliausko kandidatūros. Išrinktas Ramūnas Gadliauskas.

Naujai išrinktas Teisėjų tarybos pirmininkas Egidijus Laužikas pažymėjo, jog savo pirmininkavimo laikotarpiu sieks toliau stiprinti Teisėjų tarybos bendradarbiavimą su vykdomosios valdžios ir kitomis institucijomis. Taip pat skatins Teisėjų tarybos narių diskusijas su kolegomis, kad būtų išgirsti visų teisėjų poreikiai ir teismų aktualijos. Tarybos pirmininkas akcentavo ir tai, kad siekiant visai teismų sistemai svarbių tikslų būtinas Teisėjų tarybos ir Nacionalinės teismų administracijos bendradarbiavimas.

Naujoji Teisėjų Tarybos vadovybė išrinkta laikotarpiui iki Visuotinio teisėjų susirinkimo, kuris vyks 2016 m.

NTA inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Įsivaizduojat, kokią mokslinę rašliavą rašo Tvarka ir teisingumas, o pats teisusis R. Žemaitaitis apgaulės būdu įtikino valstybės prokuratūrą, kad pylimas neatliekantis jokių apsauginių funkcijų yra Polderio pylimas saugantis Rusnės miestelį ir jo žmones. Apgaulė buvo ir yra reikalinga tam, kad “Rusnės polderio rekonstrukcijos” metu buvo išplauti valstybės milijonai nes buvo rekonstruota 1700 metrų ilgio pylimo dalis kuri neatlieka jokių polderio apsauginių funkcijų. Ir, kad nebūtų nusikaltino įrodymų, jau penkti metai, kaip Šilutės teismas tampo absurdo byloją, o prokurorė Edita Rutkauskaitė, apmulkinta ar apžavėta Remigijaus Žemaitaičio, šioje kliedesių puotoje nori įrodyti, kad Rusnės hidrotechninę sistemą statę projektuotojai, inžinieriai, statybininkai – kvailiai prieš Lietuvos teisingumą teisinėmis rašliavomis pilantį polderio pylimus, tiesiantį kelius, statantį tiltus, kurių faktinėje mūsų gyvenimo realybėje nėra.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 2. Vis dar bėda ta, kad nesiūlomi ir neišrenkami ne sovietmetį karjerą pradėję, jaunesni lyderiai? Ar yra koks amžiaus cenzas (ne jaunesnis, kaip…)?

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • tas pats .ybis ir is tavo tu pacuku,parodyk bent viena garbinga vyra is piemenu,gal kowno kupcinskas,beje rasyk lietuvikai,koks dar po velniu sovietmetis,ka pakiso jankiai ta ir vartoji savo galvos neturi

   Thumb up 0 Thumb down 1

 3. Pasitraukė iš LR Prezidentės patarėjų komandos, dabar sugrius jo sulipdyta teisėtvarka ir teisingumas. Užuojauta jo globotiniams – moksladraugiams ir artimiesiems, patapusiems jo dėka labai nepriekaištingos reputacijos ir teisėsaugos vadovais. Gal dabar ta nepriekaištinga draugelių reputacija pasirodys ne tokia jau ir skaisti… Dar kartą reiškiu užuojautą ir didelį susirūpinimą,- pasirodo kartais “stogai” ima ir prakiūra ar viesulas juos nuplėšia. Tik kodėl Tas E.RIMŠELIS ne į diplomatinę tarnybą, ne į aukštus teisėjus ar kitas aukštas valstybes pareigas nuėjo, juk jis mokslų daktaras ir šiaip dabartinės teisės pagrindinis arhitektas??? Kodėl jis įsidarbino Sutkienės advokatų kontoroje “Tark Grunte Sutkienė”,-ar todėl kad korumpuotas, ar todėl, kad šalia Grybauskaitės sugriauto Snoro milijonų būtų???

  Thumb up 5 Thumb down 0

 4. Mudvi su Antaniene lyg ir tarėmės eiti iš Bradausko valdų kokią vištą prikišeninti, bet kai pažvelgėme į vyriausiojo Lietuvos teisėjo abrozdėlį, tai tik seilę nurijome ir visi norai kaip mat pradingo. Štai ką reiškia „vnušiteljnij oblik sudji“. Kur jis buvo per Medininkų žudynes? Vien tik į jį pažvelgus, tam Michailov-Nikulinui muškieta būtų iš rankų iškritusi.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 5. Teisingumas Lietuvoje vykdomas prezidentės kabinete. Teisėsauga vykdo politinius užsakymus , teismus yra pilnai apėmęs polikarpinis grybelis! Ko norėti – pati Grybauskaitė organizavusi banko Snoras užgrobimą, Kubiliaus, Šimonytės ir Vasiliausko rankomis tai įvykdė, pastarieji pasikvietė , kad paslėpti vagysčių galus ” į vandenį”, aferistus iš užsienio Friklį bei Kuperį – iki šios dienos, jau 3 metai, visi aferiūgos maudosi piniguose, matomai, ir rinkimams “otkatų” užteko! Prokurorai tyli, nieko netiria ir netirs, tik sugebėjo Grybauskaitės nurodymu dar Snoro akcininkams bylą sukurpti, nors pastariesiems pareikšti įtarimai per 3 metus užsakomojo tyrimo taip ir liko tik įtarimais! Vien prezidentės patarėjos Ulbinaitės bylos vilkinimas, nutekinus slaptą pažymą, labai iškalbingas pavyzdys, kaip dirba gen.prokuroras bevalis Valys ir jo “kišeniniai” prokurorai bei visa mūsų korumpuota teisėsauga.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Vilniuje šimta milijoninės vertės turto perleidimo sandoris po Snoro uždarymo (buvo aprašytas spaudoje,kai sąžininga Snoro dukterinės įmonės darbuotoja Vita Andrikytė, net spaudžiama N.Coperio ir savo tiesioginio vadovo Modesto Keliausko, atsisakė pasirašyti sutartį dėl “Vilniaus verslo uosto” įkeisto bankui už paskolą kontrolinio akcijų paketo neteisėto pardavimo už nepilnus 10 tūkst.lt(?!)ir buvo priversta palikti darbą,o priimtas laikinas darbuotojas iš gatvės parašui padėti ir vėl išnykti)- ne kriminalas? Ponai, prokurorai, kaip čia yra, kad šis skandalingas atvejis visai nenagrinėtas? O Snore atvirai kalbama,kad,neva, už šį neteisėtą sandorį vien vienas iš Snoro buvusių pusvadžių ir dabar besidarbuojantis banke M.Keliauskas “po stalu” gavo iš “Verslo uosto” savininko A.Ginaičio 350 tūkst.lt?! Tai kiek “nubirėjo” į kišenę pagrindiniam “veikėjui” N.Coperiui?! O kiek susižėrė pinigėlių storas paršas Naf-Nafas-Vasia iš LB, kuris ir šiaip veikia be sąžinės ir moralės??!

  Thumb up 3 Thumb down 0

 7. Štai jums Lietuviškas Teisingumas.Viskas perkama ir parduodama. Snoro sužlugdymas ir išgrobstymas – tai kaina, kurią sumokėjom, kad kai kas vadintųsi PREZIDENTU ir viešpatautų SWED, SEB.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 8. Šiaip tai, jau vien tik į veidelį pažvelgus, bet koks noras daryti nusikaltimą praeina. Man tai tas E.Laužikas, kaip ir M.Laurinkus, kurio veide komunistinio politruko atspindys įrašytas.

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • ir dar kartuka nemaloniuka kaikam is xxx srities jetzt siuo atveju mein komentare ich traktuoju kaip(wie) anekdota ,o gal ir ne ?!? kaip man patogu ?!? va tep va mit dem puikiais priedais!?! trukcioja,bega(lauft) apsi…liaves mizelinis(a) vaidenasi nusmurges mieliu apsikramsnojas marijamil ozkapi..s und see ins laden in die is mieliu pagamintus pyragelius und zahlt wieviel hast geld und varvina savo zahne und nieko nenusiperka tai va !?? ar ne va ?! kva kva!

   Thumb up 0 Thumb down 1

  • kam tos etiketes,jankiai ne komunistai o ziurek kaip gerai mentus isteisina uz zmogzudyetes

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ka beisrinktu jie pavaldus sistemai ir tarnaus jai ,o ne teisybei, nes Lietuvoje net nezino to zodzio reiksmes-yra valdziagyviai ir ju aptarnaujantis personalas -teismai, del to jiems dideli atlyginimai ir siaip visos privilegijos, kad gintu partiniu gauju uzgrobta valdzia..Eiliniams visiskai vienodai, vis vien reikia kreiptis i Strasbura, bet ir ten Kuri ikiso. Vargas tau Lietuvos pilieti.

  Thumb up 17 Thumb down 0

 10. Taigi, jam reikėtų gultis į ligoninę ir pasirūpinti savo sveikata, o ne į teisėjų tarybos pirmininkus eiti.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 11. Lietuvos Apeliacinio Teismo verdiktas Lietuvos valstybei

  Lietuvos Apeliacinis Teismas 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartimi nutarė – sustabdyti Lietuvos, kaip teisinės valstybės egzistavimą.

  Galimai nekompetentingas Apeliacinio teismo teisėjas Artūras Driukas tiek metų dirbantis ir nežinantis dargi savo nutarties apskundimo tvarkos – nurodė savo nutartį skųsti Lietuvos Aukščiausiajam Teismui atskiruoju skundu, o iš tikro reikia skųsti – Kasaciniu skundu ir už Klaipėdos apygardos teismo nutarties įvykdymą – paduoti atskirąjį skundą Lietuvos apeliaciniam teismui, pareiškėjui paskyrė 10.000 Lt baudą. Atliko veiksmus, kuriais įamžino Lietuvos apeliacinį teismą, Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą, Lietuvos valstybę Europos teisinių valstybių tarpe, tai yra šia unikalia nutartimi sustabdė Lietuvos, kaip teisinės valstybės egzistavimą.

  Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjų – mokslininkų: Sigito Gurevičiaus, Antano Simniškio ir Vinco Versecko kolegija 2014 m. lapkričio 11 d. nutartimi įteisino Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartį ir tokiu būdu beprecedentė nutartis valstybėje įgijo prejudicinę galią. Ši istorinė nutartis ir jos prejudicinė galia reiškia, kad įsiteisėjusia teismo nutartimi nustatytų faktų ir teisinių santykių, šalys, kiti dalyvaujantys byloje asmenys ir jų teisių perėmėjai, nebegali ginčyti kitose bylose, o Civilinio proceso kodekse yra įtvirtintas vienas bendrųjų civilinio proceso principų – įsiteisėjusių teismo nutarčių privalomumo principas. Ši norma įtvirtina bendrą principinę nuostatą, kad įsiteisėjusių teismo nutarčių negali nepaisyti asmenys dalyvaujantys valstybės teisiniuose santykiuose, tai yra Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartis gali būti naudojama, kaip reikalavimo pagrindas visose valstybės teismų bylose.

  Kadangi 10.000 Lt baudą vien tik už atskirojo skundo padavimą Lietuvos apeliaciniam teismui, be kokios tai šalies reikalavimo, uždėjusi bylos šalis dalyvaujanti valstybės teisiniuose santykiuose yra – pats nešališkas Lietuvos apeliacinis teismas – taip… teismas šalis Lietuvai ir jos žmonėms, tai liaudiškai šnekant nuo 2014 m. rugsėjo 24 dienos, bet kuris valstybės pilietis, kuris kreipsis pagalbos į bet kurios instancijos teismą, vadovaujantis Lietuvos Aukščiausio Teismo 2014 m. lapkričio 11 d. įtvirtinta Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartimi, kaip reikalavimo pagrindu, šio teismo turi būti nubaustas pinigine bauda į beteisės Lietuvos valstybės biudžetą.

  Garbė Artūrui Driukui 2014 m. rugsėjo 24 dieną įteisinusiam faktinę valstybės teisėtvarkos tikrovę.
  Šlovė Sigitui Gurevičiui, Antanui Simniškiui, Vincui Verseckui už Lietuvos, kaip beteisės valstybės 2014 m. lapkričio 11 dienos akto paskelbimą.

  Rimantas Petrikas. Lietuvininkų g. 33a. LT-99134 Šilutė. Tel. 867370715

  P.S.

  Pašlemėkų valdoma valstybė Lietuva šiandien jau muša pasaulinius bepročiavimo rekordus. Ar kas nors, kur nors pasaulyje yra girdėjęs, kad žmogus būtų nubaustas 10.000 Lt bauda vien už tai, kad padavė atskirąjį skundą teismui. Pats Klaipėdos apygardos teismas ir nurodė, kad jo nutartis skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui, nurodė šios nutarties apskundimo terminus. Klaipėdos apygardos teismas apgavo žmogų nes Lietuvos apeliacinis teismas už šio nurodymo įvykdymą skyrė šią milžinišką baudą. Išeitų, kad Klaipėdos apygardos teismo nutartis surašyta apgaulės būdu, o Lietuvos apeliacinio teismo bauda skirta ne teismui už apgaulę bet piliečiui už šios nutarties įvykdymą. O iš tikro tai – Lietuvos teismų pasityčiojimas iš Lietuvos valstybės ir jos įstatymų, pasityčiojimas iš mūsų visų Lietuvos piliečių.

  Thumb up 17 Thumb down 0

  • Korumpuoto valstybės teismų raštininko nusikaltimų kronika.

   Štai už sakinį parašytą atsiliepime į pareikštą ieškinį, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai: K. Gurinas, A. Jarackaitė, D. Milašienė pareiškėjo šeimai 2013-04-25 nutartimi skyrė 10 tūkstančių Lt baudą. Ir dar katrą už tą patį sakinį atskirajame skunde, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas D. Šernas 2013-09-13 nutartimi skyrė 4 tūkstančių Lt baudą. Esame nubausti parašę, kad Lietuvos valstybės du dokumentai prieštarauja vienas kitam.

   Viešai skelbiame 14 tūkstančių Lt valstybinės vertės sakinį, kuriame rašoma:

   Klaipėdos apygardos teismo 2011-08-31 nutartimi ieškove patvirtinta Tarnyba, bet ši įsiteisėjusi teismo nutartis negali įrodyti ir neįrodo, kad LR Vyriausybės 2006-04-12 NUTARIMAS Nr. 352 yra ĮVYKDYTAS, nes šį vyriausybės nutarimą lydintis kitas valstybės dokumentas – UAB „Rusnės tvenkiniai“ valstybei nuosavybės teise priklausančių Bendrovės akcijų Perdavimo-priėmimo 2006-04-26 AKTAS Nr. 583/6A-08 nurodo, kad reorganizavus Lietuvos valstybinį žuvivaisos ir žuvininkystės tyrimų centrą Lietuvos valstybei nuosavybės teise priklausančios Bendrovės akcijos, nebuvo perduotos Žuvininkystės tarnybai. Todėl Žuvininkystės tarnybos direktorius Vytauto Grušausko 2011 m. rugsėjo 19 d. raštas Nr. R18-1272 (2.22) kuriame teigiama, kad Tarnyba turi ir valdo Lietuvos valstybei nuosavybės teise priklausančias Bendrovės akcijas, yra klastotė, dėl šios priežasties ir Žuvininkystės tarnybos 2013-05-02 patikslintas prašymas yra klastotė, kuria siekiama Lietuvos valstybei nuosavybės teise priklausantį milijoninį Bendrovės turtą perduoti suklastoto dokumento pagrindu.

   Pasityčiojimas iš Lietuvos valstybės ir jos įstatymų visų lygių teismuose pasiekęs neaprašytą istorijoje absurdą. Teisėjai savavališkai perėmė LR Seimo įstatymų leidėjo funkcijas. Teisinė valstybė vadovaujasi įstatymo viršenybės principu. Beteisė valstybė vadovaujasi teisėjo asmenine nuomone, kuri valstybės sąskaita, teisėjui teikia asmeninę naudą. Korumpuotas valstybės raštininkas piliečiams sako – KREIPKITĖS Į TEISMĄ, žinodamas, kad valstybėje jokio teisingumo nėra, žinodamas, kad teisme vyksta absurdo teatras paremtas samprotavimais, interpretacijomis, išsigalvojimais, sapnais.

   Taip, šiandien Lietuvos teisėjai atlieka savavaldžiavimo veiką, kuri numatyta LR Baudžiamojo kodekso 294 str. Savavaldžiavimas. Tas, kas nesilaikydamas įstatymų nustatytos tvarkos savavališkai vykdė ginčijamą arba pripažįstamą, bet nerealizuotą savo ar kito asmens tikrą ar tariamą teisę ir padarė didelės žalos asmens teisėms ar teisėtiems interesams yra baudžiamas…

   Kad Lietuvos valstybė taptu valstybe tarpe valstybių LR Seimui reikia susigrąžinti įstatymo ledėjo funkcijas ir tai lengva padaryti tik vienu žodžiu, papildžius LR Baudžiamojo kodekso 294 str. sekančiai – padarė didelės žalos asmens, VALSTYBĖS teisėms ar teisėtiems interesams.

   Rimantas Petrikas. Lietuvininkų g. 33a. LT-99134 Šilutė. Tel. 867370715.

   Thumb up 2 Thumb down 0

 12. Kol nebus teisėjų atsakomybės už savo priimtus sprendimus, nei vienu teisėju netikėsiu

  Thumb up 27 Thumb down 0

 13. -Geras vyras, nepazystu,- kaip kazkada pasake Stabinskas.
  Ir nesuklydo. Uz Garneliene geriau net kandraska.
  Ir koks sutapimas!
  Ir sutapk tu man sitaip, kad Rackos chebryte Netiketai triuksmingai isteisinta, kai kubilojdai sitaip pasipiktino NETEISINGAI paskirstytu biudzetu !
  Kad Rackos byla patyliukais prapuls,- dauguma is pirmos dienos zinojom. Nu bet kad sitaip! Kai gudriai tylejes Racka staiga Isvadina valstybes priesais Juoda Kuba, isperejusi musu dziaugsmui etatini liudinika Zalima ir dar su istiuninguota aukle Miliniene. Labai netiketas sutapu metu. Tokiu atsitiktinumu bent Valatka tiki su savo kurvelkom Kuzia ir Lovatiese. tiesa -uz labai didele priemoka. Mazesnis atsitiktinumas, kai panaudojant sena GRU smogiku triuka, pasalinama is UZIMAMOS vietos nezinoma teiseja. Ir kandraskai Ispejimas! kalba. Didziulis sutapimas. Cia Jums ne atsitiktinai i bala puoles Sysalas pci reikiamiausimas. Ir jau visaiskas sutapimas -televizorije, kaip velnias is tabokierkos jau ir pamirstas nieksas Betingis. visas toks advokatuose atgijes ir suzydejes, kad net grazu. Bet tai tik gelytes. O sakneles? Va kame saknys! Puikiai paruosta dar ant Svieto neregeta Dviprasmiska.
  Biski susipainiojau?
  Tai niekis. Baba-muntian Jums viska paslaugiai atpainios.

  Thumb up 19 Thumb down 0

  • Ir jau visaiskas sutapimas -televizoriuje, kaip velnias is tabokierkos jau ir pamirstas nieksas Betingis. Visas toks advokatuose atgijes ir suzydejes, kad net grazu. Bet tai tik gelytes. O sakneles? Va kame saknys! Puikiai paruosta dar ant Svieto neregeta Dviprasmiska kalba. Ne tautai zinoma, viska zinantis nieksas kalba. Apsimeta labai savo uzpakaliuko saugumu susirupines. Zodziu, Atsitiktinumu komedija tesiasi, ponai Prisiekuseji Tarejai. Cia ir seni pazystami Jancevicius, bekovojantis uz Tevyne rusiuku mokykloj, cia r dede Pulinys spiona daktara pagaves.b.d.

   Thumb up 15 Thumb down 0

 14. E. Laužikas – protingas, nuostabus žmogus, buvo mano dėstytojas. Sėkmės jam !

  Thumb up 4 Thumb down 6

 15. Nu šakės,melagis ir taip neatlikdavo savo pareigu pakilo pareigose.Tai dabar tipo jo bus neimanoma patraukti teisinėn atsakomybės?Aš bar galvojau kad teisėju gretose dar like sažiningų teisėju,pasirodo ten jau seniai nieko panašaus net nelike.APGAILĖTINA….

  Thumb up 17 Thumb down 0

 16. “Didžiausia emigracija, didžiausia socialinė atskirtis, daugiausia savižudybių, didžiausia korupcijas, mažiausi atlyginimai, didžiausia skola, brangiausia energetika ir t.t. ir t.t.” – netikėkite šiuo briedu, tai rusų propaganda. Pas mus tokių dalykų nėra ir nebūna. Ir pedofilija yra išgalvota? Ir Prezidentės paaukštinimai pedofilijos bylos gniaužėjams yra tik miražas? Ir Kusaitės bylą zulusai išgalvojo? Prokuratūra ir saugumas yra caca, nes juk Pati Prezidentė juos kuruoja. Referendumdūmą irgi sugalvojo 300 tūkst rusų kląstingai apsimetusių lietuviais. Gerai kad Išmintingoji Prezidentė kartu su karštai mylimu Tautoje Jo Ekselencija Landsbergiu laiku užkirto penkioliktos kolonos užmačias. O kur dar visokio plauko pankos ir nedamušti šliužai? sunki našta teko gerb. Grybauskaitei Lietuvą ir pasaulį vaduoti nuo rusų. Gal jai bent algą pakelti iš dėkingumo. Juk skursta moteriškė. Argi iš prezidentinės algelės pragyvensi- tenka gyventi iš tautai paskolintų pinigėlių procentų. Gerai kad bent tuos paskolų procentus per krizę normalius liepė padaryt. Būtų neliepus- tas avinas Kubilius būtų pasiskolinęs už 3 proc. Ačiū Dievui dabar bent už dešimt. Kažkaip dar galima skursi. Trys milijonai iš procentų per kadenciją, žinia nekažinkas. Bet minimalai vegetuoti dar galima. O jeigu mokėtume tiek Prezidentei per mėnesį? Va tuomet tai darbų nuveiktų. Gal derėtų susimesti už triūsą. O Konstitucijos Prezidentė gal irgi neskaitė. Jeigu skaitytų paskolomis neužsiiminėtų ir premjerams koja ką daryti nerodytų. Jeigu Prezidentė skaitytų konstituciją, ji teismo dėl Gailiaus išteisinimo neniekintų. Jeigu Prezidentė skaitytų kas jai pagal pareigas priklauso o kas ne -telefonu nekonstitucinių parėdymų nadalintų. O jeigu dar ir Į Dievą tikėtų -tuomet savo rinkimų štabo vadovo nebūtų skyrusi banko valdytoju, nes tai jau korupcinė veika.O jei jau paskyrė, tai kai toks žmogus su liemene lepteli, kad “moralė ne jo pasaulio dimensija”, turėjo tą rubuilį iki vakaro pasiųsti šunims blakstienų šukuoti. Nepasiuntė. Dar pridėkime Snoro aferą, kur tas Grybauskaitės nusipenėjęs eunuchas Vasiliauskas ir Co išgrobstė žmonių milijardus, dar pridėkime seną meilę VP market krautuvininkams, kuomet ministeriaudama aniems dovanojo milijonus, o Prezidente tapus liepė Kubiliui sumokėti “640 mln “pašalpą marketavičiams dėl naikinamo Leo Jeigu Jos Ekselencija ne butaforinė, tuomet ir Prezidento Žodis turėjo būti ne butaforinis, kai viešai pažadėjo, kad Pieš vaiką nebus imtasi smurto. Bet Ponia visada yra ne prie ko. Tai gal ir tas raudonosios magnolijos klyksmas Rūūūsai puola yra ne prie ko -tik makaronams ant ausų pritvirtinti? Gera, skaidru ir šviesu aplinkui.

  Thumb up 21 Thumb down 0

  • Ponas,Nekaltinkit Prezidentės.Prezidentė pasakė,kad kovos kartu SU oligarchais prieš ,,runkelius” ir šunaują” ir …pažadus vykdo.
   Manau daugelis [įpatingai ELITAS] kovą SU oligarchais suprato kaip kovą PRIEŠ oligarchus,todėl ir išrinko.

   Thumb up 2 Thumb down 0

  • Bet ,,lupytes,,.rasta,,,daug Botoxo,,.nepatikimas,,,skleizdia,,,neteisybe,,,jo veido israiskos,,,,bekite,,kuo toliau,uzkietejes,,.zustam vel..gaila..

   Thumb up 14 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...