Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 4 Ketvirtadienis
 

Teisėjų taryboje – Neringos Venckienės „egzekucija“?

2009-11-24 17:04 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (78)

'Mergaitė tikrai buvo prievartaujama, ir aš netylėsiu', - ne kartą viešai sakė D.Kedžio mergaitės globėja Neringa Venckienė. Ar ne dėl to nuolat kuriami scenarijai, kaip iš N.Venckienės atimti teisėjos mantiją? (KK nuotr.)

Į kovą prieš pedofilų klaną pakilusi ir brolio Drąsiaus Kedžio dukrelę globojanti Neringa Venckienė netrukus gali netekti teisėjos mantijos – penktadienį, lapkričio 27 d., Teisėjų taryba svarstys Neringos Venckienės, kaip teisėjos, likimą. Teisėjų kuluaruose kalbama, kad Teisėjų taryba, remdamasi trijų Kauno apygardos teismo teisėjų pareiškimais, turėtų nuspręsti kreiptis į Prezidentę Dalią Grybauskaitę dėl Neringos Venckienės kaip teisėjos įgaliojimų sustabdymo.

„Karštas komentaras“, norėdamas sužinoti apie šį faktą daugiau ir konkrečiau, kreipėsi į Teisėjų tarybą. Prašėme, kad Teisėjų tarybos pirmininkė Laima Garnelienė atskleistų visuomenei teisėjų, parašiusių pareiškimus prieš Neringą Venckienę, pavardes, bei pateiktų teisėjų pareiškimų kopijas – nes manome, kad visuomenė turi teisę žinoti, kuo kaltinama broliui skundus dėl mažametės dukrelės tvirkinimo padėjusi rašyti bei teisybės pedofilijos byloje ieškanti teisėja.

Tačiau Teisėjų taryba šiuo atveju buvo labai lakoniška.

„Teisėjų tarybos pirmininkės L. Garnelienės pavedimu informuojame, kad klausimas dėl padėties Kauno apygardos teisme bus svarstomas 2009 m. lapkričio 27 d. Teisėjų tarybos posėdyje. Kol kas jokių dokumentų pateikti negalime“, – „Karštam komentarui“ atsakė Teismų veiklos analizės skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Kaminskienė.

Nepaisant to, kad atsisakiusių dirbti su teisėja Neringa Venckiene teisėjų pavardės nuo visuomenės buvo slepiamos, „Karštas komentaras“ sužinojo, kad su teisėja N.Venckiene atsisakė kartu dirbti šie trys Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjai – Gintautas Koriaginas, Ramūnas Mitkus ir Leonas Jachimavičius.

"Taip, tai šitie teisėjai parašė pareiškimus", – patvirtino "Karštam komentarui" Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas A.Rudzinskas.

Kodėl šie trys teisėjai pareiškė nenorintys dirbti kartu su teisėja Neringa Venckiene ir kokiu teisės aktu vadovaujantis buvo patenkintas toks šitų teisėjų prašymas?

Šių teisėjų bei Kauno apygardos teismo vadovybės necenzūruotus atsakymus į „Karšto komentaro“ klausimus skaitykite „Karšto komentaro“ laikraštyje lapkričio 27 d.

2009-11-24

Komentarai

 

 

 
 1. Hi to all ,”YouTube” įrašas , kad yra paskelbtas Šiuo momentu yra tikrai geros kokybės , šalia gražus garso kokybe

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. I received my first home loans when I was very young and this supported me very much. However, I require the credit loan once more time.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Šiandien 3 mėnesiai po šūvių Kaune.
  Ar gali būti pedofilijos byla nutraukta?
  100 BYLOS MARINIMO POZYMIU Jau surinkta virš 77 bylos marinimo požymiai
  Tebūnie tai priminimas apie teisėgriovą ne tik bylos tyrėjams ir prokurorams, bet ir tiems,
  kurie mažiau domisi ir negali susekti tokio kiekio aplaidumo.
  Veiksmas vyksta čia (sutrumpinta nuoroda, kad tiktų į SMS): ~~~~~~~~~~~~
  http://WWW.SN.IM/PEDOFILAI ~~~~~~~~~~~~~~~
  Įstojęs į grupes w w w CrimeRangers com/groups, gali naudoti duomenis be papildomo CrimeRangers prašymo: Kviesti į grupę draugus, išsiuntinėti nuorodą ar dalį požymių email, SMS. Jei negali įstoti, bent prabalsuok, pakelk komentarą.
  Judinam!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. to jonas
  Nemastai strategiskai pasuk gtalvele ir suprasi ka daro Grybauskaite ji gudri oi gudri. Daba paemus valantina gerai suspaudus uz geros vietos tems ir jis tada tems visas bylas i sviesa

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Karsto komentaro informatorius dezinformuoja nes
  1. Furmanaviciaus, Kedys pats rasti negalejo, ji rado jo sesuo poto , kai i apklausa mergaites is kazkur suzinojusi atleke jos motina, atsekus informacijos saltini kitame gale buvo Furmanavicius. Parodzius mergaitei foto, jis buvo atpazintas
  Drasius nenorejo tiesiogiai velti sesers todel tai nutylejo.
  O venskiene isitikinusi 100proc del savo teisybes nes ji ir tik jinai surado pedofila.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. o ka venckiene galetu pasakti i tai kad daug pilieciu nepasitiki teisejais. ka venckiene pasakytu i tai kad stt svetaine buvo idejusi statiskika apie kysius teismuose, kysiu dydzius ivairiu lygiu teismuose. kodel tuomet turetu buti pagrindas tiketi veknckiene?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ziuriu kiek cia daug venckienes giminaiciu susirinke,tk cypia tik rekauja .net Prezidentei nurodineja ka daryti,ka atleisti ka palikti -nu juokas ima is tokiu komentaru.jau ta jusu venckiene yra tiek prisidergusi,kad jusu rekavimas nebepades.o tie trys teisejai yra geras pavyzdys kaip atsilaikyti pries kedziu-vencku klana.jie yra TEISEJAI is didziosios raides -pagarba jiems kad nepabugo susiremti su ta furija!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Taip, puiku. Ryšio užmezgimui gal užsiregistruotumėt http://www.crimerangers.com, ten pažiūrėtumėt:Blog Post "Kodėl niekas nevyksta?">komentarai. Arba paprasčiau mano tel. (8 5) 2616425. Tarp kitko, techniniu požiūriu konspiracija neįmanoma (nebent tik susirašinėjant be garso prie stalo),o privatumas persekiojamiesiems neegzistuoja visai, nes taikomi radarai, skenuojantys vaizdą per sienas. (Gera būti nepersekiojamu, tiesa, komentatoriai?)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Iš dalies sutinku su Jumis, bet tik iš dalies, nes jų metodai yra ne tokie tiesmukiški, o kur kas rafinuotesni. Čia reikėtų paruošti visą strategiją, padirbėjus "prie apvalaus stalo" tiesioginiu bendravimu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Už atsakymą dėkojam. Ir patvirtinam viską, ką rašote. Ir prezidentė, ir Seimas tikrai yra niekšai, spjaudantys į žmones. O vis tiktai: galgi būtent masinis viešinimas, su konkrečiom pavardėm, ypač grasintojų, supančios pastaruosius? Tik svarbu įprasti pavieniui niekur niekada nevaikščioti (jeigu įmanoma), tik dviese. Arba bent būti nuolat tarp žmonių. Pakeisti savo gyvenimo būdą. Kadangi teisėsauga ir teisėtvarka ypač mėgsta terorizuoti (ir gal net šalinti) būtent vienišus žmones (pvz., pedofilą Furmanavičių galėjo nutarti paaukoti iš dalies ir dėl to, kad jis, atrodo gyveno vienas). Bet grasintojų pavardes TUOJ PAT reikia garsinti rašant skundus ir interneto komentaruose, o dėl anoniminių grasinimų netingėti rašyti skundus į policiją (į tą pačią, kuri per savo slaptus bendradarbius ir grasina), užtat neigiamus atsakymus apskundinėti ir t.t. Suprasti, kad laimingo gyvenimo nebesugrąžinsi ir blogiau jau nebus. Kaip Jums atrodo tokia taktika?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Prezidente Grybauskaite tai tik numestas nuzystas kaulas Tautai. Jinai pasisake uz iskrypeliu diegima vaikams ir paruose su ,,gerais specelistais, kita varianta. O kas tie geri specelistai? dauk ka pasako vien tik Puro pavarde viska pasako.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Iskrypeliu klanas toliau tyciojasi. As niekada nepalaikiau statytines Prezidentes Grybauskaites ji jau parode, kad nusikaltimai jei nesvetimi. Teisineje valstybeje Valantinui butu atimta teise dirbti teisesaugoje vien uz tai, kad nutrauke nusikalstama veika susijusia jo mseseri. Prezidente stojo muru uz Valantina. O pagal senas patarles sakoma, kad obuolys nuo obels netoli ritasi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Surinkti yra sunku. Žmonės yra visokiais būdais įbauginti, kad niekur nesikreiptų ir nesiskųstų. Grasinama susidoroti su šeimomis, todėl žmonės bijo susidorojimo faktus viešinti. Jie nėra tokie stiprūs, tyliai kenčia, pasiguosdami patikimiems. Svarbiausia, kad bijo dėl savo artimųjų ir DAR didesnio persekiojimo. Kai pasiskundžia seimui ar prezidentei, skundai VISADA būna persiunčiami tiems patiems, kurie yra skundžiami. Taip yra perspėjami niekadėjai, tai jie dar labiau išvysto persekiojimus. Nors, beje, įstatymai draudžia skundus persiųsti tirti tiems patiems pareigūnams, kurių veiksmai yra skundžiami, bet net seimas, kuris priėmė tokius įstatymus, pats juos pažeidžia. Čia yra Lietuva, čia lietūs lyja…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Prezidente kiti jau po LEO sandorio įteisinimo nusivylė. Sistemos tarnaitė, dėvinti griežtumo kaukę…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...