Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 25 Ketvirtadienis
 

Teisėjų taryba traukiasi, puolimą prieš N.Venckienę vėl perima prokurorai

2009-11-30 13:15 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (42)

Teisėjai, atsisakę dirbti su N.Venckiene (iš kairės): G.Koriaginas, R.Mitkus. L.Jachimavičius - kitoje nuotraukoje. Įdomu, kodėl toks 'atsisakymų dirbti kartu' šou nebuvo surengtas Kauno apygardos teisme 2006 m., kada teisėjas J.Furmanavičius buvo sulaikytas prie vairo visiškai girtas - tuomet teisėjui buvo nustatytas 2,57 promilių girtumas?

Dar praėjusią savaitę su Drąsiaus Kedžio seserimi Neringa Venckiene ketinta susidoroti Teisėjų tarybos rankomis: trys Kauno apygardos teismo teisėjai – G.Koriaginas, R.Mitkus ir L.Jachimavičius Kauno apygardos teismo pirmininkui A.Miliniui parašė pareiškimus, kuriuose teigia, jog atsisako dirbti kolegijoje su teisėja Neringa Venckiene. Kauno apygardos teismo pirmininkas teisėjų prašymus persiuntė Teisėjų tarybai.

Pasak KK šaltinių, remiantis šiais pareiškimas, Teisėjų taryba lapkričio 27 d. turėjo apsvarstyti Neringą Venckienę ir nuspręsti kreiptis į Prezidentę D.Grybauskaitę dėl teisėjos įgaliojimų Neringai Venckienei sustabdymo.

Tačiau vos tik šis susidorojimo su teisėja Neringa Venckiene planas buvo paviešintas, Teisėjų taryba šį klausimą išbraukė iš darbotvarkės, o puolimo prieš N.Venckienę iniciatyvą vėl perėmė prokuratūra – lapkričio 27 d. į Teisėjų tarybą kreipėsi Kauno apygardos vyr.prokuroras K.Betingis. Jis nurodė, kad brolio Drąsiaus Kedžio vardu skundus rašiusi teisėja Neringa Venckienė galėjo pažeisti teisėjo etiką. Tokiu būdu susidorojimas su teisėja Neringa Venckiene nusikelia iki gruodžio 18 d. – mat iki šios dienos prokuroro ir trijų teisėjų pareiškimus turėtų apsvarstyti Teismų administravimo komitetas prie Teisėjų tarybos, kuris, šaltinių duomenimis, turėtų nuspręsti kreiptis į Teisėjų tarybą dėl drausminės bylos iškėlimo teisėjai N.Venckienei. O šito spektaklio finalas turėtų būti toks – Teisėjų taryba kreipiasi į Prezidentę D.Grybauskaitę dėl Neringos Venckienės kaip teisėjos įgaliojimų sustabdymo.

Tuo tarpu „Karšto komentaro“ kalbinti teisininkai įsitikinę, kad jeigu kam nors šiuo atveju ir reikėtų kelti drausmines bylas, tai ne teisėjai Neringai Venckienei, bet priešingai – su ja dirbti atsisakiusiems teisėjams G.Koriaginui, R.Mitkui ir L.Jachimavičiui. Taip pat teisininkų manymu, reikėtų įvertinti ir prokurorų veiksmus.

„Teisėjos Neringos Venckienės imunitetas nepanaikintas, ji geranoriškai prokuratūrai davė patikrinti savo kompiuterius, todėl prokuroras negalėjo komentuoti teisėjos kompiuterio turinio“, – redakcijai teigė teisininkai.

Ar bus iškelta drausminė byla L.Jachimavičiui?

Tuo metu, kai pedofilų klanas kuria susidorojimo su teisėja Neringa Venckiene planus, o „didžioji“ žiniasklaida jam padeda, bandydama daryti Neringą Venckienei psichologinį spaudimą (gal tokiu būdu neprireiks Teisėjų tarybos ir Prezidentės verdikto – gal teisėja, neatlaikiusi žiniasklaidos puolimo, psichologiškai palūš ir atsistatydins pati), viešai nutylimas vienas įdomus faktas.

Lapkričio 10 d. Teisėjų drausmės ir etikos komisija bei Teisėjų taryba gavo asociacijos „Nacionalinis teisėjų drausminės atsakomybės centras“ prezidento Sauliaus Vaikšnoro prašymą iškelti drausminę bylą Kauno apygardos teismo teisėjui L.Jachimavičiui.

„Prašyčiau iškelti drausmės bylą Kauno apygardos teismo teisėjui Leonui Jachimavičiui už beprecedentinį teisėjų etikos nuostatos pažeidimą, pademonstruotą viešai 2009 11 10 Kauno apygardos teismo Civilinių bylų susirinkime, nes net 1-ojo kurso neakivaizdinio skyriaus Verslo ir teisės kolegijos studentui, audringai atšventusiam sėkmingą sesiją ir besivaduojančiam ypač sunkiu pagirių sindromu žinoma, kad teisėjų etikos kodeksas griežtai draudžia kritikuoti kolegas, gi minėtas teisėjas tai pademonstravo viešai. Apie priimtinas poveikio priemones prašyčiau informuoti“, – rašoma Asociacijos „Nacionalinis teisėjų drausminės atsakomybės centras“ prašyme Teisėjų drausmės ir etikos komisijai bei Teisėjų tarybai.

„Karštas komentaras“ pasidomėjo, kokia šio prašymo dėl drausmės bylos iškėlimo L.Jachimavičiui nagrinėjimo eiga. Nors nuo prašymo praėjo trys savaitės, Asociacija „Nacionalinis teisėjų drausminės atsakomybės centras“ atsakymo į savo prašymą dar negavo. Todėl „Karštas komentaras“ nusiuntė klausimus Teisėjų drausmės ir etikos komisijai bei Teisėjų tarybai. Apie gautus atsakymus informuosime.

KK inf.

2009-11-30

Komentarai

 

 

 
 1. GAL LAIKAS SUŽINOTI APIE SAVIVALDYBĖS IR R. ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS KURIUOS BANDO NUSLĖPTI LRGP

  Mano vaikams pastoviai buvo grasinama susidorojimu, jiems grasindavo vaikų motina RIMA ANDROSOVA, bet jos nusikaltimus bandoma nuslėpti. 2004m. po grasinimų vaikui ji neteisėtai buvo apgyvendinta „Vaiko ir Motinos Pensione“, apie tai žinojo ir direktorė N. Dirsienė, bet viską slėpė, kodėl pas ją nebuvo iškarto paimtas vaikas ? Pensione R. Androsova užpuolė svetimą vaiką net 2 kartus, mušė ir grasino nužudyti, šie faktai irgi nuslėpti. Vėliau vaikam pastoviai buvo grasinama susidorojimu, buvo daužomi langai, televizoriai. Apie tai žinojo ir vaiko teisių inspektorė R. Valančienė, bet viskas buvo slepiama.
  2006m. Gretimame savivaldybės socialiniame būste neteisėtai buvo apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Šio buto savininkas GINTARAS BERTULIS neteisėtai buvo perkeltas į svetimą socialinį butą „PILAITĖJE“, o jo bute buvo apgyvendintas G. ULEVIČ, kuris pradėjo terorą prieš mane, ir kuris vyko net pusantrų metų. Aš buvau sumuštas net 4 kartus, buvo sumušta jau 4 mėnesį nėščia mano sugyventinė. Tik po skundo į STT, provokatorius buvo iškeldintas, o į savo butą sugražintas G. BERTULIS. (tyrimai neatlikti, viską bandoma nuslėpti).
  2007.10.19. vaiko teisių inspektorė R. Valančienė atvykusi pas mus į namus, pagrobė mano dukrą Virgą Lukoševičiūtę, be jokios priežasties, kai motinos nebuvo namie. Taip pat ji bandė pagrobti mano sūnų Virgį Lukoševičiu 2006m. bet jai nepavyko. Aš kreipiausi i R. Šalašavičiūtę net 3 kartus, bet jokių paaiškinimų negavau. TAI KAM BUVO PAGROBTA MANO DUKRA ? TOKIEM PEDOFILAM KAIP USAS, AR FURMONAVIČIUS ? GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS ŠALAŠAVICIŪTĖS PAVADUOTOJA MONIKA URMONIENĖ, O GAL PATI MOTINA RIMA ANDROSOVA ? KURIOS BŪTŲ JĄ PARDAVĘ JEI NEBŪČIAU GRYŽĘS IŠ VOKIETIJOS, O GAL PATI ŠALAŠAVIČIŪTĖ NORI PAKOMENTUOTI ?
  2007.11.06. ir 2008.02.05. aš kreipiausi į LRS Žmogaus teisių komitetą, ir įrodžiau, kad LRGP slepia nužudymus, ir nusikaltimus prieš vaikus. (bet tyrimai neatlikti).
  Čia aprašyta labai maža dalis nusikaltimų, kurie organizuoti ALGIRDO KATKAUS, kad nuslėpti prokuroro BIRŠTONO, saugumiečio POCIŪNO nužudymus, ir 3 pasikėsinimus nužudyti mane. (GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS LRGP ?)
  Kad nuslėpti visus šiuos nusikaltimus savivaldybė kreipėsi į teismą, kad atskirti vaikus nuo manes. (GAL PAKOMENTUO ŠIUOS FAKTUS TEISĖJA RENATA KASIMOVIENĖ ?)

  TAI KIENO INTERESUS GINA R. ŠALAŠAVIČIŪTĖ, VAIKŲ AR IŠKRYPĖLIŲ KURIE ORGANIZUOJA NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ? AŠ PASIEKSIU, KAD TAVE TEISTŲ KAIP ŠIŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKĘ, ATSAKYSI UŽ MANO VAIKŲ AŠARAS.
  VLADAS LUKOŠEVIČIUS. Rašykite, atsiūsiu medžiagą. Tel. 867704339. email: vl55755@gmail.com

  P.S.
  R. ŠALAŠAVIČIŪTE TAU REIKIA BIJOTI NE D. KEDŽIO, NE MANĘS, TAU REIKIA BIJOTI VAIKŲ KURIE PATYRĖ NUOSKRIAUDAS, IŠ KURIŲ BUVO PASITYČIOTA. JEI TU BENT KIEK NUSIMANAI VAIKŲ PSICHOLOGIJA, TURĖTUM ŽINOTI, KAD VAIKAI IŠ VAIKNAMIŲ NEPAMIRŠTA NUOSKRIAUDŲ, JIE VISKĄ LAIKO SAVYJE, IR UŽTENKA MAŽIAUSIO POSTUMIO IR VISKAS IŠSILIEJA. O TAU ATEIS ATPILDO VALANDA. BET ŽINOK, KAD BAISIAUSIA NE BAUSMĖ , O JOS LAUKIMAS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Iš spaudos yra žinoma, kad „teisėjas Furmanavičius 2006-01-08 naktį reido metu girtas vairavo automobilį ir, kad Kauno ligų priklausomybės centre jam tuoj pat buvo paimtas kraujo mieginis. Bet šioje istorijoje yra nutylėtas vienas faktas apie tai , kad paryčiui į šį centrą Furmanavičius atvyko kartu su Kauno m. Eismo priežiūros viršininku Tarasėvičiu ir bandė sukeisti kraujo miegini. Yra liudytojų, galinčių tai patvirtinti. Norėčiau, kad žurnalistai pasiteirautų šia istorija. Nenustebčiau, jeigu vyriausybė po mirties apdovanotų tą stribą-pedofilą, lietuvės merdaitės prievartautoją, kokiu nors ordinu. Toks pavyzdys yra. Prisiminkite Lietuvos patrioto Antano Kraujalio žūties istoriją ir tą apdovanojimą, kurį iš Adamkėvičiaus rankų gavo A. Kraujalio budelis-stribas M. Misiukonis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. G.Kariaginas dar kojų Kauno apygardos teisme "neapšiles", o jau koks aktivus. Kad taip Kauno apygardos administraciniam teisme butu už teisibę ėjas, bankai žmonių neapiplėšinėtu.
  Panieka tautos interėsu niekintojui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Valantino ir Garnelienės kontorų tikslai kriminaliniai,-kaip įtampoje laikyti teisėją VENCKIENĘ,tam jie nusisamdė LNK televizijos laidą Abipus sienos.Štai kokia Lietuvos "teisėsaugininkų" vadų moralė.O blondinė Prezidentė dėl teismų darbo tariasi su jos pastatytu Aukščiausiojo Teismo pirmininku G.Kryževičiumi,neturinčiu jokių teisinių įgaliojimų tokioms deryboms,tačiau mokančiam rašyti teismo sprendimus ar nutartis pagal užsakovo pageidavimus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. K.Čilinskas: „pedofilijos byloje“ teisinės valdžios elgesys- visai neteisinis
  2009-11-30

  Teisės projektų ir tyrimų centro tarybos pirmininkas Kęstutis Čilinskas laiko neadekvačiu prokuratūros ir teismų vadovybės atstovų užsidegimą traukti atsakomybėn teisėją V.Venckienę, padėjusią D.Kedžiui rašyti skundus pedofilijos byloje. Pasak K.Čilinsko, tiek Lietuvos teisė, tiek Žmogaus teisių konvencijos taikymo praktika neleidžia persekioti asmenų, kurie, siekiant apginti žmonių teises. patys kreipiasi ar padeda šeimos nariams keiptis su skundais į teisėsaugos ir kitas valstybės įstaigas. Priešingai, anot K.Čilinsko, neetiška ir neteisėta būtų versti teisėją, kad jis atsiakytų tokį skundą parašyti savo broliui, motinai ar kitam šeimos nariui. V. Venskienei būtų galima priekaištauti nebent, jei būtų iki galo nebuvusi principinga ir būtų nesikeipusi į Teisėjų tarybą ar teisėjų etikos ir drausmės instituciją dėl įtarimų kolegos V.Furmanavičiaus atžvilgiu. Tačiau tos institucijos pranešė, kad apie įtarimus žinojo, tik jų netyrė.

  Iš esmės prokuratūros ir teismų valdžia persekioja teisėją V.Venckienę už tai, kad ji nepadėjo nuslėpti ir kad nesutrukdė paviešinti įtarimų vadinamojoje pedofilijos byloje, teigia K.Čilinskas. Tačiau, jei J.Furmanavičiaus kolegos prokuratūroje ir teismų savivaldos vadovybėje nebūtų bandę slėpti J.Furmanavičiui iškeltus įtarimus, jei prokuratūra būtų atidavusi bylą į teismo procesą, o teismų savivaldos vadovybė būtų organizavusi svarstymą etikos požiūriu, tai šiandien J.Furmavičius būtų gyvas. Ir būtų išaiškėję, kiek mesti įtarimai yra pagrįsti, kas ir kuo yra arba nėra kaltas pedofilijos byloje. Kuo greitesnio sprendimo vengimas labiausiai buvo nenaudingas būtent paties J.Furmanavičiaus garbės ir orumo apgynimo požiūriu, tvirtina K.Čilinskas. Jo nuomone, šiandien teisėsauga, pasimokiusi iš klaidų, turėtų įtempti visas jėgas, kad išaiškintų V.Furmanavičiaus nužudymo aplinkybes ir išspręstų įtarimus pedofilijos byloje. Tačiau vietoj to, jėgos metamos persekioti asmenis, kurie skundėsi dėl įtariamos pedofilijos. Tai, K.Čilinsko nuomone, kelia abejones, ar teisėsauga nori nustatyti tiesą pedofilijos ir J.Furmanavičiaus nužudymo byloje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jeigu as neklystu Teisejas Jachimavicius ir teisejas ATA Furmonavicius yra buve kolegos bendradarbiai Kauno apygardos administraciniame teisme. Ar galima tada paneigti kad viskas vyksta del senos draugystes. Tai akivaizdu, teisejas nepagristai palaikydamas kolega tikrai negali dirbti teiseju.Jis visuose bylose yra saliskas, irodyk kitaip? Stai kodel Jachimavicius atsisako dirbti kartu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. betingis urodas neturi ka veikti turbut padla,Drasiaus nepagauna tai nori jo sese pakankinti.saudyti juos visus kurvas pedalus prokurorus ir teisejus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Ji bent jau ne pletkininkė, kaip tu. O gal čia ir yra tų trijų teisėjų kolektyvinis laiškas spaudai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ar tamsta nebusi is pedofilu klano? Dar toj pacioj kavinej ir ta pacia savaites diena renkates ar jau pakeitet vieta?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Ar tas jaximovič, teisėjas,nebus tik parsidavęs žydukas,nes juk visi žino,kad tie nupjaustyti už dolerį ir utėlę iki Varšuvos nuvarytų.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...