Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 15 Trečiadienis
 

Teisėjas R.Januška: „N.Venckienės skundas – ant mano stalo“

2010-12-28 13:41 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (24)

Panevėžio apygardos teismas ryt arba poryt nuspręs, ar Kėdainių r. apylinkės teismas bus nušalintas nuo D.Kedžio dukrelės gyvenamosios vietos nustatymo bylos nagrinėjimo, ar ne (D.Kiaunės nuotr.)

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėjos skundas dėl Kėdainių rajono apylinkės teismo nušalinimo, nagrinėjant civilinę bylą, su kuo gyvens D.Kedžio dukrelė – su tėvelio seserimi, savo globėja, ar su biologine motina L. Stankūnaite, Panevėžio apygardos teisme bus išnagrinėtas jau šią savaitę.

„Taip, skundas – ant mano stalo. Tik reikia dar jį išnagrinėti“, – „Karštam komentarui“ sakė Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas R.Januška.

Paklaustas, kada bus išnagrinėtas D.Kedžio dukrelės globėjos pareiškimas dėl Kėdainių rajono apylinkės teismo nušalinimo, Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas R.Januška atsiduso.

„Iki naujų metų tai tikrai“, – atsakė jis.

R.Januška „Karštam komentarui“ sakė dar nežinantis konkrečios datos, kada jis išnagrinės N.Venckienės pareiškimą dėl Kėdainių rajono apylinkės teismo nušalinimo.

„Gal ryt pavakary, o gal trečiadienį“, – redakcijai sakė Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas R.Januška.

„Tai Panevėžio apygardos teismo pirmininkas V.Meidus jums pavedė nagrinėti D.Kedžio dukrelės globėjos pareiškimą dėl Kėdainių teismo nušalinimo ir priimti nutartį?“ – paklausėme R.Januškos.

„Taip“, – atsakė Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas.

Mat teismo nušalinimo nagrinėjimas – tai vienasmenis sprendimas, ir šį klausimą sprendžia arba teismo pirmininkas, arba teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas (jei byla civilinė, o šiuo atveju – D.Kedžio dukrelės gyvenamosios vietos nustatymo byla yra civilinė) teismo pirmininko nurodymu.

Beje, Panevėžio apygardos teismo pirmininkas V.Meidus su „Karštu komentaru“ kalbėti apie D.Kedžio dukrelės globėjos pareiškimą dėl Kėdainių r. apylinkės teismo nušalinimo kalbėti atsisakė.

„Čia daug skundų, aš visų neatsimenu. Skambinkite į raštinę“, – piktai pareiškė Panevėžio apygardos teismo pirmininkas V.Meidus, KK paklaustas, ar jau išnagrinėtas D.Kedžio dukrelės globėjos pareiškimas.

Raštinėje paklausus tą patį klausimą, telefonas buvo perjungtas į Civilinių bylų skyrių. Ten mes ir sužinojome, kad Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Kėdainių rajono apylinkės teismo nušalinimo klausimą spręs tik ryt arba poryt.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Kasjuokingas dienoraštis ! Aš tikrai patiko žiūrėti šį juokingą video su mano šeimos nariai taip pat kartu su savo draugais .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. niekaip negali atsikratyti nuo KGB ir komunistu , kurie sedi prisidenge po Lietuvos veliava prokuraturoje,teismuose ir kt. aukstuose pareigose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ant LT pedrylu valioj, jei nors viena valstybes intitucija dristu nevykdyti ju valios – butu stebuklas, tad belieka jo laukti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Neskubėkit,p.Janušką:-Greitą darbą velniai gaudo.Pasitarkit,ypač su sąžine savo.Nereikia mums antro Kėdainių Broniuko.Nedideliai valstubei tai per Daug.Laimingų Naujųjų ir Jums ir Mums reikia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ar Ziobiene noretu kad jos likima sperstu tokie teisejai kaip Meidus ar Sukaitis? Ji kaip teisininke net pirsto nepajudino issiaikinti, kodel pvz teisejas Kondracjevas pats sau pasiskyre mergaites likima spresti? Nepajudino nei pirsto, kad bylos eiga sprestusi paeiliui, visgi tai vaiko interesai nepasaugoti jei pirma sprendzia su kuo gyvns o po to tik spres ar anas buvo pedofilas. Jai net i galva nesove mintis paklausti Stankunaites, brangioji, kodel meluoji? Ar nepazeidineji vaiko interesu? Nu tikrai pyktis ima ant tokios vaiko teisiu gynejos. Nenoreciau, kad mano vaiko interesus gintu tokia, todel savo vaiga pati ginsiu kiek galesiu ir jai reikes nagais, tikrai neatiduociau savo vaiko likimo i Lietuvos teisesaugos rankas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kodel nei vienas žurnalistas o drasių yra tikrai nepakalbina Sado, vat jums ir mįslė jei tai mįslė, slepiasi nes nenori nei matyti nei girdeti

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • o ko jo paklausti? ar dulkino dydiji sysala kleboniskio miske? o gal kodel dulkino butent dydiji sysala?:)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Sunkiausia dėl to, jog šioje istorijoje įvelta tiek daug žmonių, jog esama korupcinė valstybinė nusikalstama piramidė praras stabilumą ir Lietuvoje paprastiems žmonėms atsiras galimybė įgyvendinti savo svajones – realizuoti smulkius verslus, atkurtis socialinę žmogišką santvarką, sukurti bendruomenes ir… Ši istorija sunkiai suvokiama eiliniam žmogui, nes sudaryta iš kertinių šiuolaikinės butaforinės valstybės akmenų – kur kiekvienas akmuo kaip blogio sėkla, platinanti neviltį ir amoralumą tarp visuomenės narių.Nėra ko čia slėpti šio akivaizdžios tiesos, apie kurią dažnas pamąsto. Taip, Lietuvos prokuratūroje yra pedofilų (mažamečių vaikų tvirkintojų), ir tuo net abejoti yra kvaila.Manymas, jog viskas jiems leidžiama ir aukščiau jų niekas nestovi, atriša juos ir jie įgyvendina seksualines fantazijas. Turėdami duomenis apie prasikaltusius asmesnis – jų šeiminynes padėtis (ypatingai vaikus), jie dažnai spekuliuoja tyrimo eiga, pasiūlydami mainus. Mainai – tai mažamečių vaikų tvirkinmas už tolimesnio tyrimo slopinimą.Tokia praktika atliekama ir Generalinėje prokuratūroje bei Lietuvos teismuose, todėl ir stojasi piestu Drąsio Kedžio tyrimas. Netgi pagalvoju, jog VSD reikėjo samdytis atskirus pedofilus, tokius A.Ūsas, jog galėtų pastarieji dalyvauti vaikų tvirkinimo akcijose ir rinkti kompromituojančią medžiagą prieš save ir tuo pačiu prieš pedofilus teisėjus(prokurorus ir kitus).Tiesa nuolatos būna po kojomis, tik reikia ją prikelti: trys vyrai prievartavo mažametę mergaitę..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Pasaulis stebi ir dalyvauja filme- “Pobeg”. Lietuvoje sielos taip pat pateko į šėtonijos kalėjimą. Didžioji Babelė- Amerika baigia pavergti sielas tautose. Sielos Dievo vedamos iš šėtonijos kalėjimo. Skaityti visą puslapį:
  h ttp://w ww.komentaras.lt/?p=1920, jame – 23 dieviškosios Apraiškos- kaip išsigelbėti. Pakaks visiems tuščiažodžiauti, laikas traukyti šėtonijos pančius tikra malda ir gerais darbais.

  Įspėjimas juodiesiems: šios nuorodos trinti nebūtina.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Bet, kodėl Lietuvoje pedofilija susijusi su teisėtvarka, Valstybės saugumo departamentu, STT, FNTT ir kitomis instancijomis ? Nes pinigų ratas yra cikliškas ir daugelis dalyvauja šiame amoraliame vaikų tvirkinimo žaidime.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Idomiausia , kodėl Lietuva dar neratifikavo konvencijos prieš vaikų seksualinį išnaudojimą , visos šalys jau ratifikavo . Ko bijo seimūnai , o gal ne vienas ten sėdinčių bijo baudžiamosios atsakomybės ??? O gal pedofilų klanas neleidžia seimui ratifikuoti šią konvenciją ???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Lietuva gniaužtuose.paprastų eilinių vaikų prievartautojų daug išaiskino! Gal bus teisingi?…bet jei Vsd spaus…kažin ar atsiras kas pasipriešins? Matysim. Ekspertai .eu rašo tikrą tiesą- Lietuva gniaužtuose!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. svetimos salies, Xodorkovsiui “iskepta byla”, o apie Lietuvos “teisesaugos” savyvale ne zodzio, va, tokios zinios runkeliams….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. “teisejai” laukia SADO sprendimo. Driabek Lietuvos Mieslas!!! DEl “prezidentes” i 10!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • del ko taip saugomas nuo visko sadeckas, ir kodel iki siol nei vienas politikas (nei buves, nei esamas) niekada nieko apie sadecka susijusi su pedofilija nesnekejo ir nesneka ? juk jei saugomas nuo viesumo, tai vadinas jis labai daug zino apie kazka ? !

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Jai į akis nedrįsta pažiūrėti nė vienas KLANINĖS sistemos ŽMOGUS.Net teismai bijo įsileisti apklausti,apsauga su kaukėmis vaikšto,prokurorai virpa,Prezidentė “tupi po šluota”.
  O kur KORDINOLAS Sadeckis,kompromatų valdovas?Lįsk lauk ,subinių vagotojau,nuo tamsos prasidės žiemos DEPRESIJA.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...