Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 24 Ketvirtadienis
 

Prezidentė po pareigūno nužudymo: nėra jokio pateisinimo pasikartojančioms tragedijoms

2016-08-12 20:49 | Teisėsauga | Komentarų (44)

Pasak Prezidentės, jokie žodžiai negali numalšinti šeimos skausmo, ir nėra jokio pateisinimo pasikartojančioms tragedijoms, kai netenkame pareigūno, garbingai atliekančio savo užduotį. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vardu perduotas vainikas ir užuojauta dėl tragiškai žuvusio Telšių apskrities policijos pareigūno Liudo Šimkaus.

Pasak Prezidentės, jokie žodžiai negali numalšinti šeimos skausmo, ir nėra jokio pateisinimo pasikartojančioms tragedijoms, kai netenkame pareigūno, garbingai atliekančio savo užduotį.

Šalies vadovė reiškia užuojautą visiems žuvusiojo artimiesiems, draugams ir policijos bendruomenei.

Nužudytas pareigūnas

Vakar 17.38 val. gautas pranešimas, kad Telšių r. Tryškių miestelyje sūnus smurtauja prieš motiną. Policijos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, įtariamasis pasipriešino policijos pareigūnui. Grumtynių metu įtariamasis (gimęs 1990 m.) peiliu į kaklą mirtinai sužalojo Telšių apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro vyriausiąjį patrulį Liudą Šimkų (gimusį 1980 m.). Kartu su juo buvusi pareigūnė nesužalota. 

Įtariamasis sulaikytas netoliese įvykio vietos, jis nesužalotas, sulaikytas ir uždarytas į Telšių apskr. VPK areštinę. Įtariamajam nustatytas 0,21 prom. girtumas, jis anksčiau teistas.

Pareigūno Liudo Šimkaus stažas – 15 metų. Su žmona augina du mažamečius vaikus. Kartu buvusios pareigūnės (1994 m.) stažas – 2 metai 11 mėnesių.

„Valstybė prarado puikų ir patyrusį pareigūną, šeima neteko mylimo tėvo, kuris gelbėdamas kitų gyvybę, pats paaukojo savąją. Policijos bendruomenei tai didelis smūgis, esame pasirengę visomis išgalėmis pagelbėti žuvusiojo pareigūno Liudo šeimai“ – sako laikinai policijos generalinio komisaro pareigas einantis Donatas Malaškevičius.

Visa Lietuvos policijos bendruomenė reiškia nuoširdžią užuojautą žuvusio pareigūno artimiesiems.

Tai 33 pareigūnas, žuvęs nuo Nepriklausomybės atkūrimo.

Komentarai

 

 

 
 1. 33 pareigunai zuve – Medininku byla neisiaskinta
  Laisves gyveju seimos gerbiamos netinkamai ir t.t. ir t.t.
  ziuresime kaip sio nuzudyto pareiguno seima bus pagerbta – juk tokia auka atiduota ..o del ko? del Lietuvos institucijus prevencijos stokos ypac kaime, neutralizuojant tokius paslemekus…ir uztikrinant darbuotojams sauguma
  juk viska sivyko del smurto – del iskvietimo i vieta, siekiant pazaboti smurtaujanti …regis ne prima karta pasireiske toje seimoje smurtas..
  geriau maziau kal bu daugiau darbu -0 ir sio Mirusiojo neprikelsime kalbomis

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. gana tik deklaraciju – niekas Lietuvoje nesikeicia, nes nera tinkamos prevencijos bet kurioje srityje
  niekiniai tokie pareiskimai

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. SKVERNELIO REFORMOMS, KURIOS IR PRIVEDĖ IKI ESAMOS SITUACIJOS, NEPASIPRIEŠINO IR PATAI PREZIDENTĖ. TAIGI, GERAI KALBĖT PO LAIKO, O KĄ PADARĖ PONIA, KAD VISO TO NEBŪTŲ NUTIKĘ?

  Thumb up 5 Thumb down 0

 4. Lietuvai reikia ne “Pokimonės”,dalinančios laidotuvių vainikus ir užuojautas,bet “Fredžio su medine koja”,kuris sugebėtu valstybei vadovauti demokratiniu,o ne korupciniu režimu.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 5. bomzas žudo milicininką, o durnė pyrda nagus lakuojasi.

  Kowno Dainavos poliklinikoje nemažai O lia liukių ėjo dirpti pareigytėmis. Per 1,5 val. DWI bus milicininkės. O ką daryti ? Iš ko namą pastatyti .

  REIKIA TAPTI

  PAREIGŪNU

  MILIUM

  valstibė tskant vadinasi LDK. misiulio su pilwu neranda.

  Greitai ir ukrainiečiai veltui reabilituotis pas idijotus nebevažiuos. Ura.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • valstibe. Reike padariti LT pasaulinį išradima, daleiskim kayp su lazeriu aptikti masiulio pilvą.

   Thumb up 3 Thumb down 1

 6. pažeidinėja darbo kodeksą, nes neina atostogų. O kas ten žino ką ji veikia. Retkarčiais čiulbuonaitė perduoda linkėjimus liaudžiai. O šiaip prokuratūra su teismais skęsta šūde. Kaip ir dar likusi Lietuva. Tik “tarnautojai” užsidirbo iš 600 eur. algos naujus auto.

  Kada Lietuvoje nebereikės elektros ? Ar planuojama kiek kw/h reikės seimui apšviesti? Ar pasamdyta viešūjų pirkimų būdu kompanija, kuri paskaičiuotų, kada paskutinis lietuvis išeis pėsčias, nes niekas nebeveiks.

  Žinau, kad MILIUS čia liks. Gal dar “žalieji valstiečiai”. Gerai kad milicininką turi, nes jeigu susimuš dėl žemių, tas galės kreiptis į ciciną, arba nušaus, nes buv.pareigūnas gali nešiotis pistoletą IŽ-Moskva.

  Žinai, DALE, pavargau rašyti. Ir kokia prasmė. Cicinas pakeitė mano atmintį. Aš net šriūbėno akmenų neatsimenu. Pawargau. Einu ieškoti čemodano susikrauti savo škudurėliam, nes aš ne “tarnautojas” už 600 eur. ir nauju AUTO. prie nuosavo namo Žvėryne.

  Thumb up 14 Thumb down 3

 7. Lietuviškame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra kaip ES vakaruose, o algos ir pensijos yra bemaž keturis kartus mažesnės nei ES vakaruose. Ši klaiki aplinkybė priverčia Tautą išsikraustyti iš namų ir gyventi svetur. Daugiau nei trečdalis lietuviškos bendruomenės žmonių dingo iš Lietuvos ir bijo grįžti.
  Labai blogai
  ***
  Skurdas. Emigracija. Tai yra ir Grybauskaitės laikmečio neliustruotosios cccp komunist/kgb’istinės lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos siautėjimo sunkūs padariniai Lietuvai.
  _______________
  Lietuviai, Lietuva – tvirtovė. SĄJŪDIS 2

  Thumb up 1 Thumb down 1

 8. Lietuviškame ES pakraštyje,
  prie MMA dydžio, mokesčiai socialiniam draudimui yra 525 litai (apie 152e).
  **********************
  Vakariniame ES pakraštyje,
  prie keturis kartus didesnio nei lietuviško MMA dydžio, mokesčiai socialiniam draudimui yra 250 litų (apie 72e).
  ***
  2016 metų skaičiai

  Thumb up 0 Thumb down 1

 9. Lietuviškame ES pakraštyje,
  prie kiek didesnio nei MMA dydžio, mokesčiai socialiniam draudimui yra 440 litų.
  Vakariniame ES pakraštyje,
  prie keturis kartus didesnio nei lietuviško MMA dydžio, mokesčiai socialiniam draudimui yra 225 litai.
  *
  2015 metų skaičiai

  Thumb up 0 Thumb down 1

 10. Vakariniame ES pakraštyje maisto produktams ir vaikiškiems drabužiams PVM = 0. Valdžia nedaro biznio šitoj vietoj.
  ***
  Vakariniame ES pakraštyje dujoms ir elektros energijai PVM-5 %. Valdžia neskriaudžia šeimų.
  ***
  Vakariniame ES pakraštyje, neapmokestinamasis pajamų dydis 4284 litai/mėn. Tai yra neliečiamybė. P. S. Lietuviškame ES pakraštyje ir vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos panašios.
  ***
  Vakariniame ES pakraštyje, atskaitymai socialiniam draudimui yra tik nuo pajamų didesnių nei 3258 litai/mėn. Tai yra neliečiamybė. P. S. Lietuviškame ES pakraštyje ir vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos panašios.
  ***

  Nuo rudens, vakariniame ES pakraštyje mažiausia pensija 3179 litai/mėn. Papildomai dar taikomos kompensacijos visų rūšių energijai. Naudojimasis viešuoju transportu – nemokamas. Vaistai nekainuoja. Gydymas nemokamas (ir kyšininkavimo nėra). Neturintiems savos pastogės, nuomą padengia valdžia. P. S. Lietuviškame ES pakraštyje ir vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos panašios.
  *****************************
  (2015 metų skaičiai)

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • praeandi nuovoka, mes gi esame rytinis ES pakrastys, o prekiu kainos kaip vakariniame, kuo valdziazmogiai labai didziuojasi ivariose tv laidose.

   Thumb up 1 Thumb down 1

 11. Kai žūsta jaunas žmogus-visada tragedija šeimai. Bet, kai negalima pragyventi iš minimalios algos, kai vyksta pensininkų genocidas-tragedija visai Lietuvai.

  Thumb up 19 Thumb down 0

 12. gal šimėnas misiuli panaudojo vietoj špaLŲ . juk jis nežinia kur dingęs sėdi ramiai ka
  ip koks TĖVYNĖS IŠ

  DAVIKO PAVYZDYS

  Thumb up 8 Thumb down 1

 13. Ar kas nors gali suprasti laikraščio antraštę :”prokurorai prašys leidimo suimti įtariamajį” Man tai nesuprantamą.Tai kur buvo porininkė ,kad žudikas tik įtariamasis .Ai,tiesa,ministrui nepavyko su ja pasikalbėti.Atsiprašau.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 14. Gaila prarasto žmogaus, jo likusios šeimos…bet policininko darbas susijęs su tam tikra dalimi rizikos ir to niekaip nepakeisti. nebus geriau jei imsime į kiekviena kvaili šaudyti tikromis kulkomis , bet va kodėl pareigūnai nepanaudojo elektro šoko lieka neaišku .

  Thumb up 10 Thumb down 4

  • dėl šoferio dokūmento keitymo 1,5 val.

   Nes būsimi “pareigūnai” priimami be eilės.

   Musiet skatina NEBĖGT. IR ką jūs veiksite TARPUSAVYJE ?

   musiet mentas duos kyšy dagtarei, – ta duos kyšy norpai – norpa duos paxui ir misiuliu- tada- duos mentui.

   Ratas užsidaro.Sakė Latvija dar
   įleidžia prie ežero.

   Lithuanijoj – jau NEBE.

   Thumb up 3 Thumb down 2

  • ir komentarų durnumas. Neina suprasti kas ir ką nori pasakyti. Ir taip visuomet. Komentuojat ne į temą. Jūs ne tik delfį ir komantarą skaitykit, gal tada nereikės klausti. L.rytas rašo, turėjo jie ir ginklus ir elektrošoką ir dar kažką ten. Ginklo naudoti negalima. Elektrošokas nesuveikė. Mat durniams tramdyti jis per silpna priemonė… Net juokas neima. Kuo toliau tuo durniau valdoma valstybė. Nesuprantu, kaip galima skirti į atsakingas pareigas tokius prietrankas? Kas čia vyksta?

   Thumb up 12 Thumb down 0

 15. KAS ivedė tokią nesamonę , kad policininkui į porininkus visada skiriama moteris , ar tik ne Skvernelis ?
  Tai ne vaikų žaidimai , o įpač kai išvažiuoja į iškvietimus pas nuprotėjusius nuo girtuokliavimo naminius teroristus .
  Būtų vyras porininkas , būtų išvengta tragiškų pasekmių .

  Thumb up 25 Thumb down 2

   • Nežinau .
    Gal , net liūdna be Lansberginio , nėra ką NX pasiūsti .

    Thumb up 7 Thumb down 0

    • dainuotum “varšuvietę ” kai dunda žemės, atsitrenkę į karstą .ir užkasa mano RIMUTĘ .

     kažkoks ananistas nori ją pajudinti ? Rimutė nujautė. Sako ATKERŠYK. Žanka patarė to nedaryti.. Apsiraminau.

     Bet kažkoks ŠUVA judina mano RIMUTĘ

     čia jau per daug

     Thumb up 1 Thumb down 3

     • Na teisinga liaudies patarlė yra , nejudink ŠŪDO , smarvė sukils .
      Tik paminėjome ir norėjome apraudoti Algirdą ,,, o čia tokia smarvė pakilo nuo jo , kad per kompą dvokti pradėjo .
      Ar visi Lansberginiai taip dvokia ?

      Thumb up 6 Thumb down 2

 16. brangių į kaimus. Medines mokyklas.

  Jie surūdis, nes mokinių nėra tik direktoriaus šeima.

  Paskutinis išvažiuojantis, prieš išjungdamas lemputę aeroflote, privalo dar ir prišikti ant lietuvos slenksčio.

  Kam tie balionai su vaikučiais kaime ?

  AŠ PROKURORAS IR TEISĖJAS PASKIRTAS prezidento. Aš tyliu ir einu krautis lagamino.

  Thumb up 5 Thumb down 2

  • reikia kaimo medinėm mokyklom 4 mokiniams pastatyti biokatilinę už 1,5 miliono su duomenų perdavimu į mobileką.

   Tada nors pagyvensim…..

   Thumb up 7 Thumb down 1

  • bet jis gi buvo keliu inspektorius, o jog automobiliai su peiliais nepuola, lieka klausimas- kodel buvo pasiustas butent keliu patrulis?

   Thumb up 1 Thumb down 0

 17. Toki sadista per svelni bausme – susaudyt. Bet gaila, kad panaikinta. Turi but galva uz galva, ne kitaip. Gaila jauno zmogaus, seimos vyro ir tevo. Labai skaudu.

  Thumb up 17 Thumb down 3

 18. Kažkur jau girgėta – prievarta prieš vaiką negalima, o pasirodo galima, biologinė su plikiu.

  Thumb up 27 Thumb down 2

 19. Pamirstas reikalas 2016-08-13 04:06

  2015 m. pradzioj kilo didelis skandalas, kai buvo isryskintas pedofilas A.Liaudaitis – Viesviles vaiku globos namu direktorius.
  Byla nuo pat pradziu vystesi ‘teisinga” linkme. Jo pavaduotoja J.Bastiene, nuo pat pradziu (2002 m.) dirbusi kartu su Liaudaiciu, “nieko negirdejo” nors visa Viesvile apie tai kalbejo. Mazyciukas miestelis zino – jo vienintele gyventoja J.Bastiene – ne. Todel ministerija tuo nuosirdziai patikejo ir pavede J.Bastienei eiti direktoriaus pareigas. Tiesa, ministerija Bastienei skyre ziauria nuobauda – pastaba. Uz tai, kad “pazeide informavimo apie ypatingus atvejus tvarka ir nepasirupino, kad vaikams butu suteikta psichologine pagalba”. Po sios pastabos akivaizdu, kad kaip ji tinka buti vaiku globos namu direktore. (Mano asmenine nuomone – turejo buti atleista, ateityje uzdraudziant dirbti su vaikais).
  Galima priminti, kad jos vyras Bastys NUOLAT uzeme ir uzima aukstas pareigas. Buvo Taurages apskrities policijos vadovas, dabar – Nacionalines zemes tarnybos prie Zemes ukio ministerijos Jurbarko skyriaus vyriausiasis specialistas (tai labai SVARBI tarnyba, uzssimanti zemes skirstymu, grazinimu, zemes paskirties ir pan. reikalais).
  Tiek apie doraja J.Bastiene.
  Griztam prie Liaudaicio.
  Jis buvo nusalintas nuo pareigu, atsirado dar keli berniukai, kurie kaltino ji seksualiniais veiksmais ju atzvilgiu. Byla igavo pagreiti, pedofilas prisipazino ir pripazino kaltinimu teisinguma, jam grese iki 5 metu laisves atemimo bausme.
  Tada prokuratura pasiule BEPRECENTINI dalyka toiose bylose – pasiule pedofila nuteisti Baudziamuoju isakymu isvengiant teismo proceso !!!!!!
  Sitas biznis nepraejo, nes perdaug jau idiotiskas ir akivaizdiai saliskas.
  Teismas prasidejo. Prokuratura vel mete “koziri”: paprase pedofila nubausti tik pinigine bauda ir dvejus metus neiseiti is namu nuo 22 iki 5 val. !!!
  (Net specialistai nustebo. “Kauno advokatas Egidijus Grigaravičius, kuris beveik 20 metų yra dirbęs teisėju, taip pat stebėjosi prokurorės pozicija: „Per savo darbo praktiką dar negirdėjau, kad už nepilnamečio lytinį išnaudojimą siūloma taikyti baudžiamąjį įsakymą.“).
  Teismas prasidejo 2015 liepos menesi. Posedziai tai vyko, tai buvo atidedami. Atsirado dar nukentejusiu berniuku, kuriu 2015 gruodzio menesi buvo jau sesi….
  Ir……
  Viskas.
  Paskutine informacija apie sia byla – 2015.12.15. Kad kitas posedis ivyks 2016.01.20, kad pareiksti ieskiniai, kad liudytoju apklausa bus tesiama, kad A.Liaudaitis teisme dar neapklaustas, kad pedofilas savo kalte pripazista…..
  Nuo 2015.12.15 iki siol (8 menesiai) – niekur JOKIOS informacijos apie sia pedofilijos byla.
  P.S. Gal kas zinot – parasytkit.
  P.S.S. Na o venckines sektos pedodebilams puiki proga pasireiksti – jusu nuzmogejusi venckiene niekad nepadejusi jokiam vaikui, jokiam zmogui, tik savo klanui.
  Va jums pedofilas. Bent pasidomekit ar jis nubaustas. Tai butu jusu pirmas ir vienintelis indelis gelbstint vaikus. Nors vienas.
  Pasidomekit ar tokia “neziniuke” gali dirbti su vaikais ir dar vadovaujanti darba.

  Thumb up 11 Thumb down 9

  • Ale, čia rašo baba, vadinas šitą galima skandint, bet šiukštu nelysti prie ūso chebros – bendražygiai

   Thumb up 16 Thumb down 5

   • va ir tikrasis venckiniu sektatu – dvasiniu pedofilu broliu – atsakymas.
    jus, issigimeliai, niekad niekuo neprisideje nei prie vieno vaiku skriaudiku isaiskinimo ir nubaudimo, slyksciai bijodami, kad galimi vaiku tvirkintojai gali buti teisiami (iki pafioletavimo dengiate itariamuosius venckakedzius), ir is sito konkretaus atvejo bandot palikti tuscia vieta. kad tik jusiskis nenukentetu. mat, tavo issigimelisku poziuriu, apie ji raso jums neitinkamnti baba !!!! todel tegul sau gyvuoja klesti jusiskis pedikas.
    o jei nurodytu jusu sektos vadeiva mergaite venckiene? ar tada jus sudomintu? aisku kad irgi ne.
    mat vis tik saviskis pedas jums arciau dusios. jo skandint negalima !!!!

    Thumb up 1 Thumb down 18

    • Cha cha cha, tu nusususia Hiena uzsigimes, nusususia Hiena ir padvesi nusususio Gaidzio balsu kukoriekodamas.

     Thumb up 5 Thumb down 1

    • Tu tiek nekenti Venskienes (matyt stipriai yra “uzmynusi ant mozolio”), kad tikriausiai net drebi ta pavarde isgirdes.O gal kazkuo esi susijes su biologine?Gali sau drebeti, kiekvienas mes savu drebuliu turime.Matyt “ant mozolio” yra uzlipe ir Bastys su Bastiene, nes irgi jauciasi, kad drebi is pykcio ne tiek ant Liaudansko (nekenciu visu pedofilu iki vieno), kiek ant Basciu seimyneles.Bet nepergyvenk, lazda turi du galus – vienas iseinant, kitas pareinant (megstu liaudies isminti).Anksciau ar veliau tiesa vistiek isaiskes.

     Thumb up 4 Thumb down 1

     • Bet tik todel, kad zmones issiaiskins.
      Na o pediku gynejai venckiniai los be galo, kad nors situos savo kolega is Viesviles palikti uzmarsty…..

      Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...