Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 17 Sekmadienis
 

Strategija

2010-02-02 11:44 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (122)

Generalinė prokuratūra, veikdama išvien su Prezidentūra, Lietuvą greitai padarys pasaulyje žinomą ne kaip Marijos, o 'sysalų žemę' (KK nuotr.)

Dr. Rūta Gajauskaitė, kriminologė

Ko tik žurnalistai neklausinėjo prokuroro A.Kiuršino apie pedofilijos bylos eigą – tokio atsakymo ir negaudavo.Vienu žodeliu – „tyrimo strategija“ – atsimušdavo į visus nerimą keliančius netikslumus bylos eigoje ir baigta!

O kai tą „strategiją“ patikrino Lietuvos Seimas, tai, deja, rado labai jau įtartiną tyčinį vilkinimą, kvalifikacijos ir kompetencijos stoką!

Tačiau Prezidentei tai visai nė motais. Nors ir buvo žadėjusi, kad generelinio prokuroro A.Valantino klausimą turės nuspręsti Seimas, tačiau vėliau apsigalvojo.

Tinka jai generalinis prokuroras, kuris trejus metus tempia savo sesers korupcijos bylą, tačiau su sąžiningu valstybės pareigūnu (A.Naujoku) susidorojo.

Tinka, nes ir ji , dar būdama finansų ministre panašiai pasielgė su V.Uspaskicho „Jangilai“ neteisėtai sugrąžintų 200 mln. išaiškintoja – principinga inspektorė buvo išmesta iš darbo!

Tinka Prezidentei A.Valantinas, nors dėl jo kaltės žuvo du žmonės, prašę apsaugos ir jos negavę.

Tinka generalinis prokuroras, nors ir buvo pagautas 2 kartus meluojant Seimui dėl pedofilijos bylos normalios eigos.

Tinka, nors vilkinama garsioji V.Pociūno žūties byla, delsiama tirti „Rubikono“ afera.

Pasirodo, D.Grybauskaitei tinka toks žmogus, kuris šiaip jau niekur netinka,tik gal į tą patį Lukiškių garsųjį dar caro statytą apartamentą, už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi?

Tačiau Prezidentės argumentų dėl A.Valantino tinkamumo generalinio prokuroro pareigoms mes negirdime – matyti, tai irgi pirmojo valstybėje žmogaus kadrų strategija?

Laukė Lietuva, tikėjosi ir laukė, kad D.Grybauskaitė apvalys valstybę nuo įsigalėjusių nuomenklatūrinių pūlinių ir gangrenų, tačiau…

Tačiau, pirma, 12 VSD pažymų apie papirkinėjimą ir korupciją taip ir nepasiekia Seimo. Ar čia ir vėl D.Grybauskaitės paslaptingoji strategija, akivaizdžiai siekianti, kad Seimas liktų be būtinos informacijos, o ją turėtų tik jos rankos, o tuo pačiu ir VSD kontrolę?

Argi tai ne stalininės autokratijos strategija?

Antroje eilėje, labai keistai atrodo kitų valstybės pareigūnų žaibiškas pašalinimas iš postų. Na, M.Laurinkaus tai visi lyg ir pritartų pašalinimui,bet , kai žaibiškai pašalinamas A.Valinskas ir V.Ušackas, o VSD ir SODROS vadovai patys skubiai atsisako šiltų kėdžių – tai jau sukelia ne tik nuostabą, bet ir geroką nerimą…

O tuo tarpu A. Paulauskas pradeda rinkti parašus referendumui, kurio tikslas būtų suteikti Prezidentei galią paleisti Seimą.O tokia strategija jau pakvimpa kietos rankos su juodu diržu akivaizdžia grėsme.

Ir trečioje eilėje – parlamentarų autotransporto nuomos sutarčių tyrimas – grynai A.Valantino pasitarnavimas Prezidentei, sudarant sąlygas jai pasipuikuoti savo galia ir valia bei svetimomis rankomis dar kartą pažeminti ir taip žemais reitingais garsėjantį Seimą, priėmusį eilę nepopuliarių krizinių įstatymų…

Va čia tai strategija! Viena vienužė moteriškaitė taško į šonus valstybės vyrus, o Seimas stiklina išdaužytus langus ir springsta nuo Tautos neapykantos už ekonominius nepriteklius krizės metu! Ir niekas net neatsimena, kaip mikliai sustrategavo D.Grybauskaitė savo atlyginimą, padidindama jį iš V.Adamkaus gauto 20 000 Lt iki

30 000 Lt, bet visi skaičiuoja tik seimūnų kanceliarines išlaidas, o ne Prezidentės kuklias pajamas… Kažin, o ar jai netrūksta kanceliarinių priedų?

Išjudino Prezidentė gerokai pašvinkusį per V.Adamkaus valdymo dešimtmetį „stabilumą“ su tokiu pagreičiu, kad į Kovo 11-osios dvidešimtmečio šventę drįso neatsiklaususi signatarų pasikviesti Rusijos vadovą!

Na, kad jau įdomu,ką galvoja kaimynai, tai tegul pati ir pasiklausia – rusiškai gal dar neužmiršo nuo mokslų Leningrade ir Maskvos kompartijos akademijoje laikų? Bet į Kovo 11- osios dvidešimtmečio šventę ji kviesti svečių lygtai ir neturi teisės? Juk šventės šeimininkai yra signatarai?

Bet visi amo netekę tyli. Prabilo tik patys kviestieji ir tai labai netaktiškai…

O juk dar rinkimų į prezidentus metu buvo kelti klausimai dėl D.Grybauskaitės tėvų tiek tautybės, tiek tarnybos, bet oficialiai, kaip privaloma, per Vyriausiosios Rinkimų komisijos informaciją lyg ir nebuvo patikslinta?

Na, o dabar turime Prezidentę Polikarpovną (pagal tėvavardį), tai ko stebėtis, kad jai įdomi Rusijos Prezidento nuomonė apie Kovo 11-ąją?

Nepaneigė ji, teisiškai nepaneigė ir tarptautinės interneto „Wikipedija“ sveitainės informacijos apie lytinę orientaciją – lesbietę,- tai ko dabar norime, kad pedofilijos byla būtų teisėtai ir pilnai ištirta,o kaltieji nuteisti? O juo labiau – visas pedofilų klanas išviešintas?

Vietoj to – pedofilo Gotlibo byloje oficialiai sunaikinti visi vaizdiniai įrodymai ir užrašų knygelė – ir taip užtrenktos durys visuomenei į viešumą! Kur toks įstatymas dėl rezonansinių bylų įrodymų sunaikinimo? Niekam neįdomu.

Vietoj to – Vilniaus meras, būdamas krikdemų partijos narys, – leidžia gėjų demonstraciją, nesvarstęs klausimo nei Savivaldybėje, nesiskaitydamas su partiniais nuostatais, o juo labiau – su Vilniaus visuomene.

O čia tai strategija! Ir visai ne rezervistinė. O kietai suręsta SSSR KP Mokslų akademijoje, tvirtai įsisavintą D.Grybauskaitės disertacinėse studijose ir be kliūčių įgyvendinamą šiandienos Lietuvoje!

Reziumuojame.

Kauno pedofilijos byla paversta tik mažamečio asmens tvirkinimu! Nebeliko nei oralinio, nei analinio, nei kito kokio fizinio sąlyčio (laižymo, maudymo, masturbavimosi), nors psichiatrinės ekspertizės tai patvirtino mažametės kalbose.

Virš 600 Lietuvos mamų taip ir liko nuvirkintos, apiplėštos ir 6 vaikų netekusios aukos, be žalos atlyginimo, atsiprašymo ar pagalbos.

Seimas taip ir negauna 12 pažymų iš VSD ir , kaip kokia Šaraškino kontora, tikrinama prokuratūros dėl autotransporto nuomos sutarčių teisėtumo.

Du pareigūnai (VSD ir SODROS vadovai) skubinai patys atsisako postų. Du (užsienio reikalų ministras ir ambasadorius) dar skubiau išmesti iš postų be jokių Prezidentės argumentų ar akivaizdžių pražaidų.

Tačiau generalinis prokuroras A.Valantinas su visa savo sistema aplaidžiai, nekompetetingai ir nekvalifikuotai:

– nuvilkinęs Kauno pedofilijos bylą,

– pražudęs dvi gyvybes,

– pavertęs „Samanėlės“ bylą istorine,

– toliau delsiantis tirti garsiąją „Rubikono“ bylą,

– toliau vilkindamas V.Pociūno žūties bylą

Prezidentės laikomas tinkamu šioms pareigoms! Tinkamas be jokių argumentų ir baigta. Strategiškai A.Valantinas tinka į generalinio prokuroro vietą, nes nuolankus, paslaugus, politiškai išromintas, bet su aukščiausio pareigūno regalijomis! Dėkingas ne tik už postą, bet ir už tai, kad nepatrauktas baudžiamojon atsakomybėn už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi…

Tai tokia D.Grybauskaitės strategija – turėti generalinį prokurorą ant trumpo pavadėlio ir iš Lietuvos atimti įstatymų priežiūros instituciją!

Vartai į valstybę atviri – visų šalių nusiorientavusiųjų laimei! Paskubėkite. Kol neapsiginklavome kaip Izraelyje.

2010-02-02

Komentarai

 

 

 
  1. Suprantama ,kodėl bėga iš Lietuvos šviesūs protai,kaip žiurkės iš skestančio laivo.Prisimenu ,koks teisus buvo VESELKA,teigdamas ,kad NEREIKIA LIETUVAI STOTI I ES.NIEKAS NEKLAUSĖ,O DABAR NEBEGALI IŠBRISTI NUOGI IŠ DILGELYNO.VALIO,-SKESTAM…….

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. nukentejusioji mergaite: nuogas usas su dideliu sysalu sedi tualete ir mane pasisodino ant keliu, tryne savo sysala tarp kojyciu, reke, jam is sysalo bego kremas, usas mane tepe tuo kremu. stankunaite su usu: usas pasisodino mergaite ant keliu ir dainavo"kuckuckamajuos…". prokuraturos nustatyta veika: usas myli vaikus.

    Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...