Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 6 Šeštadienis
 

Statybininkai Kazachstane Ministro pirmininko parodoje nesutiko

2015-05-28 18:02 | Ekonomika | Komentarų (19)

Premjeras Algirdas Butkevičius. KK nuotr.

UAB „Lausta” baigė įgyvendinti dalinai ES lėšomis finansuojamą projektą UAB „Lausta“ statybos paslaugų teikimo pristatymas ir naujų užsakovų bei partnerių paieška užsienio parodose” (Toliau – Projektas). Projektas buvo remiamas pagal Europos Sąjungos struktūrinės paramos priemonę „Naujos galimybės“.  Projekto trukmė buvo nuo 2014 metų spalio 16 d. iki 2015 gegužės 21 d.

Projekto vertė sudarė penkiasdešimt vieną tūkstantį trisdešimt aštuonis eurus ir 29 euro centus (51 038,29 euro), iš kurių iki 60 procentų buvo skirta iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos finansuojamos priemonės „Naujos galimybės”.

Projekto metu UAB „Lausta” sudalyvavo 5 statybų ir gyvenamųjų namų įrengimo parodose užsienyje: Latvijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Norvegijoje ir Kazachstane.

Kazachstane paroda Astana Build 2015 atsitiktinai sutapo su oficialiu LR Ministro Pirmininko vizitu Kazachstane, kurio metu buvo kviečiama stiprinti Lietuvos ir Kazachstano verslo bendradarbiavimą.  Didžiausio susidomėjimo įmonės teikiamos statybų ir remonto paslaugos susilaukė būtent Kazachstane. Buvo užmegzti kontaktai su galimais klientais, svarstyti galimi bendradarbiavimo keliai, aptartos galimos kliūtys ir sprendimai gaunant vizas bei leidimus dirbti.

Tačiau statybininkai Kazachstane Ministro pirmininko parodoje nesutiko.

UAB „Lausta” yra lietuviško kapitalo įmonė, veikianti statybų, renovacijos ir remonto srityje jau virš 22 metų. Įmonės darbuose itin pabrėžiama aukšta statybų paslaugų kokybė ir kliento pasitenkinimas atliktais statybų darbais.

Komentarai

 

 

 
 1. Ka mano bobute pasakojo?
  1940 metais Linkuvoje visur ruskiu skurliai iskabinti, Stalino saule naktimis sviecia…
  Vaziuoja per Linkuva miestelio sudvezys ir sutinka vezimaity vaziuojanti miestelio daktara.
  – Labas Daktareli. Tai dabar jau As daktaru busiu, o tu sudveziu, valdzia pasikeite!
  – Kaip as buvau daktaru, taip ir busiu.O Tamsta kaip veziojai suda, taip ir veziosi…
  Isvadas is siu mano bobutes memuaru kiekvienas pasidarysim patys. Kiekvienas pagal savo sugedimo laipsni.
  Stai pvz. urka-profesionalas vladas lukosevicius nusprende, kad dabar majore Polikarpovna gaidziu zonoj kukuos, o jis valstybej vadovaus Chuilo sudetyje.
  o Jus?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. nei avilio su darkiu.

  galmėtų nazarbijewo chuntai paauksintus kotedžus sumūrinti pawadintus chanų rojus.

  tada nuo pawadinimo daugiau tūgrikų galmėtų atsikąst.

  gaila, kad ten bajorų nėr, kurie gyvena ant kalvū. ū ū.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Lietuva uzpildyti pabegeliais ir svetimais statybinikais.Kai savi statybinkai sedi be darbo.Rusai geriau tai supranta todel ir nepasitiko.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 4. Na ir kas kad jus saziningi ir padorus?Bet jusu tik saujele o musu daug,mes jus uzgosime!Kaimietis teisus!!Ir politikoje sazingu ir padoriu liko tik saujele ir tie patys per teismus naikinami.Pamastykite kam keliamos baudz.bylos o kam net nekeliamos arba nutraukiamis???

  Thumb up 7 Thumb down 0

 5. Zinojo jog taip bus.Cia tik parodomasis vizitas jog dirbama valstybei o is tiesu “jie”samoningai zlugdo Lietuva.Kubilius suverze dirzus o briedis paleido dirzus ir lietuvius “po velniu”

  Thumb up 4 Thumb down 1

 6. Jam lb.tiktu ragai prie sitokios jo pozos.Todel ir statineja ragus pries Prezidente.

  Thumb up 0 Thumb down 4

 7. Patys provokuoja ,patys skundziasi.Geriausia ginyba puolimas.Manau Lietuva ir Prezidente puola ne Rusai ar JAV o pacioje Lietuvoje gerai valstybeje isitvirtinusiu “puoliku”Pati prezidente yra klaidinama ir puolama lietuvisku “puoliku”

  Thumb up 1 Thumb down 4

 8. o ne po parodas.Miske sutiks kt.briedziai ir busite sutiktas!

  Thumb up 2 Thumb down 1

 9. Lietuvos žvejybinio laivo sulaikymas yra Rusijos pykčio ir jėgos demonstravimas, penktadienį pareiškė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.
  —————————————
  nu vabščie čia yra pzdc – aiškinu kodėl:

  1- “Konsulas išvyks vėliausiai pirmadienį. Jis bendraus su atsakingomis įstaigomis ir teiks konsulinę pagalbą trims Lietuvos piliečiams”, – BNS sakė užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.

  2- Bendrovės “Arctic Fishing” vadovas Giedrius Gruzdys BNS sakė negalintis nei patvirtinti, nei paneigti, kad laivas “Jūrų vilkas” priklauso įmonei.

  3- Ji priduria, kad kol kas trūksta informacijos, kokiu pagrindu laivas buvo sulaikytas ir kokie jam buvo pareikšti įtarimai ar reikalavimai.
  “Tik diplomatiniais šaltiniais gavus oficialią informaciją ir ją įvertinus, galima pateikti Rusijos pareigūnų veiksmų pagrįstumą ir teisėtumą. Įprastai, pirmiausiai laivo kapitonui turėjo būti suteikiama informacija apie pažeidimą ir taikomas procedūras. Jeigu laivas išties buvo sulaikytas Rusijos jurisdikcijoje, taikoma Rusijos teisė”, – komentuoja specialistė.

  ž——————————————

  Žiūrim ką turim – įgula sudaryta iš trijų žmonių – kapitonas , bocmanas ir jūreivis-žvejys…
  Butkevičiau gal gali pasakyti kokio dydžio tas žvejybinis laivas jei jo įgula yra tik trys žmonės?
  ——————————————-

  Pasirodo, laivo savininkai bėdon yra įklampinę ne vieną į savo įgulą pasiimtą Lietuvos jūrininką. Už darbuotojams nesumokėtus atlyginimus vienas bendrovės laivas areštuotas ir Klaipėdos uoste.

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • na žinoma – delfis vertingą info gavo iš BNS ir ELTA… Tai išeina delfis nė prie ko? Klausimas- ar visa delfio informacija nėra melaginga?

   .delfi.lt/news/daily/world/ukraina-musu-karininkai-susisprog
   dino-kartu-su-rusijos-desantininkais.d?id=65693260

   Antiteroristinės operacijos pajėgų vadai rengia aukščiausiajam Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vadui Ukrainos prezidentui Petro Porošenkai prašymą skirti kovoje žuvusiems tėvynės gynėjams Ukrainos herojaus vardą.

   “Du sunkiai sužeisti karininkai susisprogdino kartu su 12 Rusijos desantininkų

   ————————————————-

   Uha ha uha ha…

   Dabar mieli beretai pažiūrim Ukrainos televizijos žinias ir pasijuokiam kaip susimovė DELFI. Porošenko davė jiems ordinus – dabar kito kelio nėr – teks sprogdintis… Gaila karininkų – bet negi medalius atiduosi…

   .youtube.com/watch?v=OltVhy2W50I

   aišku TV laida gali būti Kremliaus provokacija – anoj pusėj kameros stovi dvylika ginkluotų ir susprogdintų Rusijos Federacijos desantininkų ir liepia diktoriams meluoti….

   kanalas 112.UA 12:16 val

   Thumb up 3 Thumb down 0

 10. “Prezidentė mano, kad Švietimo ir mokslo ministerija, perėmusi iš savivaldybės savo žinion šią specialiąją mokyklą turėtų galvoti galbūt ir apie jos uždarymą ir likvidavimą”, – aiškino šalies vadovės patarėje D.Ulbinaitė, pažymėjusi, kad ir kitos Lietuvoje veikiančios panašios įstaigos turi būti išskaidytos į mažesnes – globojančias ne daugiau kaip dešimt vaikų.

  —————————————-

  Štai kokia geniali mintis… Net koks Adamkus ar Brazauskas nesugebėjo taip puikiai sugalvoti….
  Tai ne Prezidentė – tai Pasaulio didysis briliantas….
  Vaikų spec mokyklas sumažinti iki ne daugiau kaip dešimt vaikų… Tai yra genialu… Jei ne daugiau, tai mokyklose galėtų būti ir po kokius tris ar keturis vaikus…
  Kokia puiki ir geniali mintis…
  Juk genialumas ir slypi paprastume….
  Mokykitės iš mūsų Prezidentės….
  Tik pamanykit – baigiasi antra kadencija ir pastebėjo valstybės gėdą…. Kokia šaunuolė – drebia tiesą tiesiai į akis….

  Thumb up 4 Thumb down 0

 11. Jėzau maryja!!!uzblokuos mane!!!!kruvinom ašaromis verksiu!!!! Kad negaliu čia uzeit!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 2

 12. Atkreipiu dėmesį, kad šis straipsnis įslaptintas taip jog nepažymėta jog tai KK inf ar autorius nežinomas. :)

  Thumb up 1 Thumb down 1

 13. tai paimta iš LRT ,,vasaros studija,, laidos kuri vyko 2014.08.20 dieną nuo 11 iki 12. (15.01min įrašo minutė)

  DELFI vyr. redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė ir sako (15.01 įrašo minutė) :
  -Taip,mes turim problemų su tokiais komentatoriais.Ir jau turim kurį laiką.ir jie prasidėjo sakyčiau užaštrėjo sulig Lietuvos pirmininkavimu Europos Sąjungai.Po to sekė Sočio olimpiada.Ir dabar intervencija Ukrainoj. Prieš tai buvo pastebėta – komentarai yra labai kryptingi – siekiama sumenkinti mūsų pasitikėjimą savimi , savo Valstybe , savo kariuomene ir abejojama mūsų misijomis Afganistane mūsų galimybe
  sėkmingai pirmininkauti. Ir tie komentarai dažnai yra rašomi iš tų pačių IP.

  IR MES SU JAIS KOVOJAM VALOM BLOKUOJAM.MES PAPILDOMAI SKIRIAM PAJĖGŲ VAKARAIS SAVAITGALIAIS, KAD ŠIE KOMENTARAI BŪTŲ VALOMI.

  ==============================================

  Tai yra – vyr. redaktorė netrina komentarų skatinančių tautinę neapykantą ar raginančių susidoroti su rusų tautybės žmonėmis.
  Ji imasi priemonių prieš komentarą abejojančiu Lietuvos pirmininkavimu ES… Jo… Ji mano jog Lietuvos pirmininkavimas buvo sėkmingas?! Leiskite jai priminti jog po to ,,sėkmingo,, Lietuvos pirmininkavimo Uraina neteko Krymo ir prasidėjo karas. O Armėnija? Po Linkevičiaus diplomatų paviešintų pokalbių pasirinko mielą Rusijos glėbį…

  Samdydama papildomus darbuotojus pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai laikotarpiu Užsienio reikalų ministerija neužtikrino ekonomiško lėšų naudojimo, teigia auditą atlikusi Valstybės kontrolė (VK).
  .15min.lt

  matyt Budrienė laiko ir Lietuvos veiksmus Irake sėkmingus…
  Nuvertė Sadamą…. Taip žudiką ir tironą….
  Bet kas vyksta ten dabar… Ir tai sėkmė? tuo galima didžiuotis? Prie Sadamo nebuvo gerai – bet dabar tai išvis betvarkė…

  Thumb up 9 Thumb down 0

 14. Na kaipgi taip nepasidomėjo ir netarpininkavo UAB-o veiklai užsienio valstybėje. Skandalas.

  Thumb up 1 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...