Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 3 Penktadienis
 

Stasys Jakeliūnas: „Mano tikslas – užbaigti tyrimą“

2019-05-10 15:58 | Naujienos | Komentarų (25)

Seimo Biudežto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas. KK nuotr.

Seimo frakcijų bendrame posėdyje aptariant Lietuvos banko vadovų poziciją parlamentinio tyrimo atžvilgiu ir informaciją apie galimą manipuliavimą VILIBOR rodikliu bei šio rodiklio įtaką Lietuvos žmonių būsto paskolų ir Vyriausybės vertybinių popierių palūkanų didėjimui, LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis pasakė, jog šis tyrimas negali baigtis tik konstatavimu, o Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Stasio Jakeliūno vadovaujamas tyrimas nėra politika – visuomenė yra apvogta, o atsakingi už tai turi būti patraukti atsakomybėn.

„Mes kreipiamės į visuomenę: jus apvogė. Jus apvogė šimtais, tai yra kiekvieną žmogų tūkstančiais, o valstybę, jeigu sudėti visus faktorius, mes šnekame apie dešimtis milijardų eurų. Tai yra faktas“, – frakcijų posėdyje kalbėjo R.Karbauskis.

Anot „valstiečių“ lyderio, „ne Stasys Jakeliūnas keršija kažkam tai, o mes šnekame apie tai, kas įvyko mūsų valstybėje, ir mes šnekam apie tai, kad tai neturi niekada pasikartoti“.

R.Karbauskio teigimu, jau dabar reikia galvoti, apie tai, koks bus sekantis veiksmas.

„Aš suprantu viena: teisėsaugos institucijos turi priversti žmones atsakyti už tai, kas buvo padaryta. Mes negalime pabaigti šito proceso konstatavimu, kad iš žmonių buvo vagiama“, – keturių Seimo frakcijų posėdyje kalbėjo R.Karbauskis.„Iš žmonių buvo vagiama taip „naglai“, kad Lietuvos vadovė tuo momentu vienoje publikacijoje sakė, kad „aš padedu valstybei pirkdama už milijoną litų vertybinių popierių“. Tomis didžiulėmis palūkanomis. Kada praktiškai, kada klausaisi viso proceso, tiesiogiai įtakojo, kad jos būtų tokios“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.

Jis teigė norįs sužinoti, ir mano, jog ir visuomenė norėtų sužinoti, kiek „Lietuvos banko“ darbuotojų tuo laiku skolinosi iš „Lietuvos banko“ ir kur jie perskolino. „Ar tokių nebuvo?“ – R.Karbauskis kreipėsi į posėdyje dalyvavusius du „Lietuvos banko“ atstovus, prašydamas šį klausimą perduoti „Lietuvos banko“ vadovui.

R.Karbauskio teigimu, teisėsaugos institucijos turės labai rimtai nagrinėti, kas su kuo susiję ir apklausti Dalią Grybauskaitę.

„Šnekant apie tuos įvykius, kada prokurorai norėjo kelti bylas, gindami viešą interesą, ir jiems buvo neleidžiama to daryti… Tai dėjosi valstybėje tada… čia tie patys žmonės, kurie vadino mus visokiais… Matyt, ta „Lavin“ kontora, kurioje dirbo dabartinis Lietuvos banko vadovas, po to – štabo vadovas rinkimuose į prezidentus Grybauskaitės… Po to Lietuvos banko vadovas… Kas skiria Lietuvos banko vadovą? Visi tą žino. Ir kai pradedi tą ryšį vesti… Ir kai buvo minėta, kas su kuo susijęs, mes matome procesus, kuriuos, matyt, teisėsaugos institucijos turės labai rimtai nagrinėti. Aš suprantu, kad po to, kada neliečiamybė pasibaigs dabartinei Prezidentei, tą lengviau bus daryti – ir kviesti duoti parodymus, ir taip toliau, bet teks tai daryti – kitokio varianto nėra“, – kalbėjo R.Karbauskis.

Jo nuomone, vien dėl nepagarbos Seimui ir tų žodžių, kuriais V. Vasiliauskas pavadino Seimo narius, tiriančius Lietuvos ekonominės krizės priežastis ir bankų manipuliacijas krizės metu („santykiai su lavonais“), V.Vasiliauskas privalo atsistatydinti.

„Jeigu kas nors galvoja šitoje šalyje, kad tiek pasakius dalykų mes turime dabar užtilti ir pasakyti: „Na, tai praeitis, tai „santykiai su lavonais“, tai kas mes tada esam? Kam mes tada esam?

Klausimas: kas yra „santykiai su lavonais“? Kaip aš suprantu, ponas Vasiliauskas tai pasakė tada, kada jis buvo visiškai tikras, kad sistema niekada nesudrebės. Tada dar buvo kalbama, kad šita valdančioji dauguma neatlaikys, čia antros bulvės, bet tuoj pat baigsis šitas košmaras. Dabar taip nesakytų. Kada bulvės jau pasibaigė, bet mes dar vis vien valdžioje.

Noriu pasakyti, kad jokios pagarbos. Yra kažkokia grupė žmonių, kuri veikia kaip organizuota gauja, kurie atlieka sprendimus, kurie daro iš tikrųjų nuostolius Lietuvos žmonėms, nuostolius valstybei, ir tie žmonės mano, kad už nieką atsakyti nereikės. Niekada.

Mes neskiriam banko vadovo, bet mes nepasitikėjimą galime išreikšti. Ir aš kviesiu visus tai daryti. Mes negalime pakeisti proceso, negalime jo atleisti, bet mes turime pasakyti aiškiai: šitas žmogus, kuris mano, kad jis už nieką neatsako, kuris gali mūsų pastangas vadinti… aš nekartosiu to, kuo jis mus vadina, iš tikrųjų kyla klausimas, kaip jis toje vietoje galėtų dirbti?

Kitas klausimas – pakartotinai kreiptis į prokuratūrą: ar visi tie dalykai yra tokie, kurie nesukelia mūsų visuomenės interesams žalos? Ar tie prokurorai, kurie tai norėjo tirti, nebuvo teisūs? Tik „sodinti“ būtų reikėję tuos, kurie tuo momentu priiminėjo sprendimus. Va, kur buvo problema“, – keturių Seimo frakcijų posėdyje kalbėjo Ramūnas Karbauskis.

S.Jakeliūnas: „ Mano tikslas – užbaigti tyrimą“

Tačiau, kaip žinia, R.Karbauskis neseniai pareiškė, jog S.Skverneliui nelaimėjus Prezidento rinkimų, o LVŽS – Europos parlamento rinkimų, LVŽS pasitrauks iš valdančiosios koalicijos į opoziciją.

Kokia tokiu atveju bus tyrimo baigtis, jei „valstiečiai“ po rinkimų pasitrauks į opoziciją? Juk bendrame frakcijų posėdyje buvo kalbėta, jog bus einama iki galo – kad atsakingi asmenys atsakytų už tai, kas buvo padaryta bankiniame sektoriuje? – paklausė „Karštas komentaras“ Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Stasio Jakeliūno.

-Mes niekur nedingstame ir niekur nedingsime. Tyrimas tikrai tęsiamas. Nors (tyrimo) terminas pratęstas iki spalio mėnesio, bet sulaukę tam tikrų atsakymų iš „Lietuvos banko“, o jeigu ir nesulauksim, aš manau, informacijos turime pakankamai, likusiems keturiems klausimams išvadas pradėsiu rašyti jau šį savaitgalį. Ir tikiuosi, kad iki (pavasario) sesijos pabaigos išvados jau bus pateiktos Seimui. Tai mano toks yra planas, nepriklausomai nuo to, kas čia su tais rinkimais vyksta ar nevyksta, kokie dalyvavimai ar nedalyvavimai bus. Aš manau, kad mes iš Lietuvos tikrai nesitrauksime, sieksime užbaigti tuos darbus, tarp jų – ir dėl atsakomybės, ir dėl žalos atlyginimo žmonėms, kurie nukentėjo. Ypatingai būsto paskolų gavėjams. Mano prioritetas yra šeimos, kurios nukentėjo nuo komercinių bankų veiksmų ir dėl tos nepriežiūros, kuri sklido ir iki šiol (yra) tas nesirūpinimas iš „Lietuvos banko“ pusės.

Taigi, toks planas yra ir ryžtas išlieka tikrai.

Seime įregistruotas keturių Seimo frakcijų narių raginimas V.Vasiliauskui trauktis iš „Lietuvos banko“ valdybos pirmininko pareigų. Tačiau po R.Karbauskio pareiškimų apie galimą LVŽS pasitraukimą į opoziciją toks raginimas gali būti nepriimtas rimtai: „Ką jie ten ragina, jeigu rytoj jau bus opozicijoje?“

-Kai baigsis rinkimai, tada mes juos ir vertinsim, tada ir svarstysim apie kažkokius sprendimus. Apie tai dabar ne laikas kalbėti. Visi šitie pareiškimai yra reikšmingi ir svarbūs, bet aš dirbu savo darbą ir jį toliau dirbsiu. Mano tikslas – užbaigti tyrimą, pristatyti jį Seimui, informuoti visuomenę ir daryti viską, kad to tyrimo rekomendacijos būtų įgyvendintos. Kaip minėjau, kad atsakingi asmenys, arba institucijos, taip sakyčiau, būtų įvardintos, o dėl žalos (atlyginimo), matyt, gali būti ir ne vienų metų procesas. Nes kol kas komerciniai bankai – nei Lietuvoje, nei motininiai bankai Švedijoje, kurioje lankiausi, nelinkę kalbėtis. Bet, aš manau, jie privalės kalbėtis.

Komentarai

 

 

 
 1. Būtinai reikia užbaigti tyrimą ir nubausti tuos,kurie yra kalti.Jeigu nenubausite,tai jie ir toliau keros. ir darys tokias pat išdaigas.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 2. tikslas – ištikimai tarnauti xoziajinui už kaulą ir pastoviai kandžioti koncervatorius.

  Tarp kitko. O kada šiemet bus NAISIO pagonių festivalis ant buldozerių kalno šalia fermos ? Noriu atvažiuoti ir, einant ratu, pabaubti su BARYGA ir KEPENAIS. DAWATKA musėt neįveiks kalno, todėl naisiečius šventins apačioje, prie fermos KARABASO myžalais. Ir visi žegnosis s pravo na lievo.

  Thumb up 2 Thumb down 13

 3. kodėl po vladuko lukoševičiuko komentarijais dingsta mano kritika vladukui ?
  Kiba vladukas turi znakomstvą go rikės KaKoje ? Ale pastebėjau, kad vladukas plečiasi ir į kitus portalus.

  Ale koks jaunas ir gražus vladukas “savo sienoje fb”. o čia toks rusiškas mužikas ir keikiasi. Myli vaikučius, bet nekenčia MOTERŲ.

  Thumb up 3 Thumb down 7

 4. Jėga,stiprybė ir drąsa yra Jūsų Tiesos ginklas.Tiesiog jau tikiu ,kad Jūs įveiksite svieto perėjūnus.Tikiu,kad Žmonės atgaus savo pinigus,valstybė susigrąžins žmonių pasitikėjimą.Visi kenkėjai gaus pagal nuopelnus. Žmonės mūsų jėga vienybėje/////

  Thumb up 12 Thumb down 2

 5. “Kam skambina varpai ?” , dar suzinosime. Greitai,labai greitai. Tikiuosi dar ir tai ,ko nesusapnuosi.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 6. Akivaizdu, kad nei Seimo pirmininkas Pranckietis, nei Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Jakeliūnas nežiūrejo LB valdybos nario Mariaus Jurgilo atsivėrimus, kur pastarasis kaip koks mafijozas LB “Mūsų Reikalas” – Cosa Nostra (originalo kalba) moko kolegas ką pasakoti, o ko ne, užgriuvus “policijai”?
  Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

  Thumb up 9 Thumb down 0

 7. Vau!…Kosminis laivas turi būti kitokios formos pasakė kiemsargis Vasiliauskas ir, paėmęs šluotą, sunaikino Snorą.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 8. ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU VASILIAUSKU IR KUBILIUMI UŽGROBĖ SNORO BANKĄ, PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. O IŠ KUPERIO GAUTUS OTKATUS SUNEŠĖ GRYBAUSKAITĖS RINKIMAMS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.

  Thumb up 13 Thumb down 1

 9. Vasiliauskai, – “maroderiavimas” ir “santykiai su lavonais” , ką tamsta sakai, yra tai, ką jūs su konservatorių kandidate į prezidentus ta retadante kutvela Šimonyte padarėte su Snoro banku! Jūs, niekšai, iš pradžių nužudėte banką, o po to prasidėjo maroderiavimas. Dabar jau 8-ti metai vagiate iš, neva, “numirusio” Snoro banko žmonių pinigus ir vargo nematote. O pinigai “mirusiame” banke kaip nesibaigia, taip nesibaigia, – tai ir yra santykiai su lavonais. Dar ir mėlynam chalatui per “otkatus” duoda su “numirusiu” banku (pa)santykiauti. Jei galėčiau, tai jus p.a.d.l.o.s. savo rankomis pasmaugčiau!

  Thumb up 13 Thumb down 2

 10. NESINERVUOKITE KONSERVUOTI OŽIAI …… Jei neišrinks Šimonytės , Putinas paims Šimonytę ir Grybą kremliuje grindis vaksuoti …..
  O Liansbergui teks bėgius ,,BAMe,, dažyti ….
  EUro gaidyne jiems jau vietos nėra , ten be jų aferistų ir iškrypėlių užtenka ….

  Thumb up 20 Thumb down 1

 11. Niekada nebuvau už Skvernelį ,,, jis mano asmeninis priešas ….
  Bet reikia rinktis iš dviejų blogybių mažiausią ……
  Lansberginiai tik niekino , plėšė ir žemino LT žmones prasukdami milijardines aferas ir organiuodami užsakytas žmogžudystes …
  Jie pastoviai blokuodavo , arba boikotuodavo visas seimo tyrimų išvadas , dėl nusikaltimų ir aferų susijusių su jų šeimų verslu , boikotavo išvadas dėl Abromavičiaus nužudymo , klastojo išvadas dėl V. Pociūno nužudymo , banko ,,snoras,, sužlugdymo išvadas irgi boikotavo , nes patys į tuos nusikaltimus isivėlę ir jaučiasi nebaudžiami ….
  Kai valstiečiai pradėjo tyrimus jų nusikalstamos veiklos , jie į prezidentus pradėjo stumti aferistę Šimonytę , kuri ir organizavo finansines aferas su brangiom paskolom ir ,,snoro,, sužlugdymą kartu su Grybauskaite ir Kubiliumi ……
  GALVOKITE PATYS , kas geriau Skvernelis ant dviračio ,,, ar pedofilo kličką turinčio ,, DĖDULĖS,, partija ant mersedesų ….

  Thumb up 18 Thumb down 1

 12. Jakeliūną reikėjo rinkt į Prezidentus.
  Jis visą ugnį iššaukė į save,o tam reikia DRĄSOS.

  Thumb up 23 Thumb down 0

 13. Nelaimėjus Šimonytei,Nausėdai Vasiliauskas pasitrauks.Nelauks kad naujas prezidentas nušalintų.Dar daugiau ,,nepriklausoma” žiniasklaida ,,visuomeninė” LRT drauge su TS-LKD šį žingsnį IŠTRANSLIUOS visuomenei kaip GARBINGO žmogaus poelgį.
  Prisiminkim,kaip buvo GARBINAMAS E.Masiulis.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 14. Manau, nemažiau informacijos sukaupta VSD,STT,FNTT institucijose.Tik nėra kaip jos pateikti Grybausakitei.Juk, kas gali paneigti,kad ši [slapta] informacija gali atsidurti Grybauskaitę rėmusios TS-LKD partijos rankose.

  Thumb up 15 Thumb down 0

 15. Jei tai tiesa,tai viskas aisku,28 m.zmones kaip sruzdeles krove kruvinai uzdirbtus pinigus i biudzeta,mokejo mokescius,isejus i pensija,se tau,apie 200 eu.atlygis.Jei tai pavyks irodyti,tai tuos brudus palikti plikus nuogus.Matysim,ant kiek musu tauta masto ir ar nebus taip,kad ir vel isrinks koncervus.Tada reikia palinketi,kad atlyginimai ir pensijos butu sugrazintos i kubiliaus laikus.

  Thumb up 18 Thumb down 0

 16. KGB ziurke ir visi KGBISTAI TIK norejo sunaikinti Lietuva,pagarba KARBAUSKUI,JAKELIUNUI gal kada kgbistai,aferistai ozio aferistai prieis liepto gala.

  Thumb up 23 Thumb down 0

 17. Pagarba Ramunui Karbauskiui ir Stasiui Jakeliunui.Rinkejai jumis pasitikejo ,tikejo ir ,esu tikras,vis dar tikisi Lietuvos,kuri butu panasi i civilizuota vakarietiska valstybe.Kol kas Lietuva uzvaldyta teroristu,banditu ir visokio plauko aferistu,kuriems sazine ir garbe-ne sio pasaulio demencija.Ar gali taip kalbedamas “ponas” vadovauti banku valdybai??? Mane nestebina tas atbukelis banku valdovas,nes ji sugadino sukciai ir aferistai voge is Lietuvos beveik 30 metu ,ir galvoje ,kad atsakyti uz milijardus isvogtus nereikes.Mane stebina,kad po tokiu kalbu bankus valdancio atsilupelio ,neatsirado ne vieno banko valdytojas ar koks siek tiek uzimantis geresne kede bankuose,kuris butu viesai pasakes,kad su tokiuo “valdytoju” dirbti jiems nepakeliui.kaip suprantu visuose Lietuvoje veikianciuose banko padaliniuose ir sektoriuose dirba tokie pat be sazines,be garbes turintys demencija isskirtine siame pasaulyje???Apie abejotinos reputacijos ir neaiskios biografijos prezidente cia net albeti koktu,nes visus 10 metu neaisku kokiam velniui ir kokia valstybei si tarnavo.Aisku tik viena,kad ne Lietuvai.

  Thumb up 21 Thumb down 0

  • nejuokink arklio su savo tom “civilizuotom”vakaru valstybem,tokios pat iskrypeliskos ir neteisingos kaip ir lithuanija,paimk Ispanina,Vokietija,Prancuzija kurios dabartinis prezidentas masonu statytinis tai kur ta tavo civilizacija???prisigaudo tusciu zodziu vergai ir rasineja,o galvos tuscios…

   Thumb up 8 Thumb down 0

   • Matau ,kad esi atklininkas,ir as tuomi nesistebiu.Va tokiems kaip tu arklininkams tik ir vaidenasi civilizuotos valstybes tokios kaip vokietijos,prancuzijos ,ispanijos.Tai cia tau,ka ir pats pripazinai.O man civilizuota valstybe yra Islandija.man tai pasaulio valstybiu tarpe yra pavyzdys,kur valstybes pilieciai patys,kiekvienas sukure ir sudeliojo prioritetus i savo salies Konstitucija.Jie ta Konstitucija visokeriopai palaiko,saugo ir gina.Ten net pasaulio milijonierius priverte vadovautis Islandijoje ta Konstitucija.Tai valstybe ,kur tikra civilizacija,kur zmones gyvena oriai,garbingai ir saziningai.Ten netgi civilizuotai pati Tauta nuteise savo valstybes premjera,kuris valstybe sumenkino .Paskaityk,rekomenduoju.

    Thumb up 7 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 7
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...