Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 17 Ketvirtadienis
 

Stasys Jakeliūnas: „Mano tikslas – užbaigti tyrimą“

2019-05-10 15:58 | Naujienos | Komentarų (25)

Seimo Biudežto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas. KK nuotr.

Seimo frakcijų bendrame posėdyje aptariant Lietuvos banko vadovų poziciją parlamentinio tyrimo atžvilgiu ir informaciją apie galimą manipuliavimą VILIBOR rodikliu bei šio rodiklio įtaką Lietuvos žmonių būsto paskolų ir Vyriausybės vertybinių popierių palūkanų didėjimui, LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis pasakė, jog šis tyrimas negali baigtis tik konstatavimu, o Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Stasio Jakeliūno vadovaujamas tyrimas nėra politika – visuomenė yra apvogta, o atsakingi už tai turi būti patraukti atsakomybėn.

„Mes kreipiamės į visuomenę: jus apvogė. Jus apvogė šimtais, tai yra kiekvieną žmogų tūkstančiais, o valstybę, jeigu sudėti visus faktorius, mes šnekame apie dešimtis milijardų eurų. Tai yra faktas“, – frakcijų posėdyje kalbėjo R.Karbauskis.

Anot „valstiečių“ lyderio, „ne Stasys Jakeliūnas keršija kažkam tai, o mes šnekame apie tai, kas įvyko mūsų valstybėje, ir mes šnekam apie tai, kad tai neturi niekada pasikartoti“.

R.Karbauskio teigimu, jau dabar reikia galvoti, apie tai, koks bus sekantis veiksmas.

„Aš suprantu viena: teisėsaugos institucijos turi priversti žmones atsakyti už tai, kas buvo padaryta. Mes negalime pabaigti šito proceso konstatavimu, kad iš žmonių buvo vagiama“, – keturių Seimo frakcijų posėdyje kalbėjo R.Karbauskis.„Iš žmonių buvo vagiama taip „naglai“, kad Lietuvos vadovė tuo momentu vienoje publikacijoje sakė, kad „aš padedu valstybei pirkdama už milijoną litų vertybinių popierių“. Tomis didžiulėmis palūkanomis. Kada praktiškai, kada klausaisi viso proceso, tiesiogiai įtakojo, kad jos būtų tokios“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.

Jis teigė norįs sužinoti, ir mano, jog ir visuomenė norėtų sužinoti, kiek „Lietuvos banko“ darbuotojų tuo laiku skolinosi iš „Lietuvos banko“ ir kur jie perskolino. „Ar tokių nebuvo?“ – R.Karbauskis kreipėsi į posėdyje dalyvavusius du „Lietuvos banko“ atstovus, prašydamas šį klausimą perduoti „Lietuvos banko“ vadovui.

R.Karbauskio teigimu, teisėsaugos institucijos turės labai rimtai nagrinėti, kas su kuo susiję ir apklausti Dalią Grybauskaitę.

„Šnekant apie tuos įvykius, kada prokurorai norėjo kelti bylas, gindami viešą interesą, ir jiems buvo neleidžiama to daryti… Tai dėjosi valstybėje tada… čia tie patys žmonės, kurie vadino mus visokiais… Matyt, ta „Lavin“ kontora, kurioje dirbo dabartinis Lietuvos banko vadovas, po to – štabo vadovas rinkimuose į prezidentus Grybauskaitės… Po to Lietuvos banko vadovas… Kas skiria Lietuvos banko vadovą? Visi tą žino. Ir kai pradedi tą ryšį vesti… Ir kai buvo minėta, kas su kuo susijęs, mes matome procesus, kuriuos, matyt, teisėsaugos institucijos turės labai rimtai nagrinėti. Aš suprantu, kad po to, kada neliečiamybė pasibaigs dabartinei Prezidentei, tą lengviau bus daryti – ir kviesti duoti parodymus, ir taip toliau, bet teks tai daryti – kitokio varianto nėra“, – kalbėjo R.Karbauskis.

Jo nuomone, vien dėl nepagarbos Seimui ir tų žodžių, kuriais V. Vasiliauskas pavadino Seimo narius, tiriančius Lietuvos ekonominės krizės priežastis ir bankų manipuliacijas krizės metu („santykiai su lavonais“), V.Vasiliauskas privalo atsistatydinti.

„Jeigu kas nors galvoja šitoje šalyje, kad tiek pasakius dalykų mes turime dabar užtilti ir pasakyti: „Na, tai praeitis, tai „santykiai su lavonais“, tai kas mes tada esam? Kam mes tada esam?

Klausimas: kas yra „santykiai su lavonais“? Kaip aš suprantu, ponas Vasiliauskas tai pasakė tada, kada jis buvo visiškai tikras, kad sistema niekada nesudrebės. Tada dar buvo kalbama, kad šita valdančioji dauguma neatlaikys, čia antros bulvės, bet tuoj pat baigsis šitas košmaras. Dabar taip nesakytų. Kada bulvės jau pasibaigė, bet mes dar vis vien valdžioje.

Noriu pasakyti, kad jokios pagarbos. Yra kažkokia grupė žmonių, kuri veikia kaip organizuota gauja, kurie atlieka sprendimus, kurie daro iš tikrųjų nuostolius Lietuvos žmonėms, nuostolius valstybei, ir tie žmonės mano, kad už nieką atsakyti nereikės. Niekada.

Mes neskiriam banko vadovo, bet mes nepasitikėjimą galime išreikšti. Ir aš kviesiu visus tai daryti. Mes negalime pakeisti proceso, negalime jo atleisti, bet mes turime pasakyti aiškiai: šitas žmogus, kuris mano, kad jis už nieką neatsako, kuris gali mūsų pastangas vadinti… aš nekartosiu to, kuo jis mus vadina, iš tikrųjų kyla klausimas, kaip jis toje vietoje galėtų dirbti?

Kitas klausimas – pakartotinai kreiptis į prokuratūrą: ar visi tie dalykai yra tokie, kurie nesukelia mūsų visuomenės interesams žalos? Ar tie prokurorai, kurie tai norėjo tirti, nebuvo teisūs? Tik „sodinti“ būtų reikėję tuos, kurie tuo momentu priiminėjo sprendimus. Va, kur buvo problema“, – keturių Seimo frakcijų posėdyje kalbėjo Ramūnas Karbauskis.

S.Jakeliūnas: „ Mano tikslas – užbaigti tyrimą“

Tačiau, kaip žinia, R.Karbauskis neseniai pareiškė, jog S.Skverneliui nelaimėjus Prezidento rinkimų, o LVŽS – Europos parlamento rinkimų, LVŽS pasitrauks iš valdančiosios koalicijos į opoziciją.

Kokia tokiu atveju bus tyrimo baigtis, jei „valstiečiai“ po rinkimų pasitrauks į opoziciją? Juk bendrame frakcijų posėdyje buvo kalbėta, jog bus einama iki galo – kad atsakingi asmenys atsakytų už tai, kas buvo padaryta bankiniame sektoriuje? – paklausė „Karštas komentaras“ Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Stasio Jakeliūno.

-Mes niekur nedingstame ir niekur nedingsime. Tyrimas tikrai tęsiamas. Nors (tyrimo) terminas pratęstas iki spalio mėnesio, bet sulaukę tam tikrų atsakymų iš „Lietuvos banko“, o jeigu ir nesulauksim, aš manau, informacijos turime pakankamai, likusiems keturiems klausimams išvadas pradėsiu rašyti jau šį savaitgalį. Ir tikiuosi, kad iki (pavasario) sesijos pabaigos išvados jau bus pateiktos Seimui. Tai mano toks yra planas, nepriklausomai nuo to, kas čia su tais rinkimais vyksta ar nevyksta, kokie dalyvavimai ar nedalyvavimai bus. Aš manau, kad mes iš Lietuvos tikrai nesitrauksime, sieksime užbaigti tuos darbus, tarp jų – ir dėl atsakomybės, ir dėl žalos atlyginimo žmonėms, kurie nukentėjo. Ypatingai būsto paskolų gavėjams. Mano prioritetas yra šeimos, kurios nukentėjo nuo komercinių bankų veiksmų ir dėl tos nepriežiūros, kuri sklido ir iki šiol (yra) tas nesirūpinimas iš „Lietuvos banko“ pusės.

Taigi, toks planas yra ir ryžtas išlieka tikrai.

Seime įregistruotas keturių Seimo frakcijų narių raginimas V.Vasiliauskui trauktis iš „Lietuvos banko“ valdybos pirmininko pareigų. Tačiau po R.Karbauskio pareiškimų apie galimą LVŽS pasitraukimą į opoziciją toks raginimas gali būti nepriimtas rimtai: „Ką jie ten ragina, jeigu rytoj jau bus opozicijoje?“

-Kai baigsis rinkimai, tada mes juos ir vertinsim, tada ir svarstysim apie kažkokius sprendimus. Apie tai dabar ne laikas kalbėti. Visi šitie pareiškimai yra reikšmingi ir svarbūs, bet aš dirbu savo darbą ir jį toliau dirbsiu. Mano tikslas – užbaigti tyrimą, pristatyti jį Seimui, informuoti visuomenę ir daryti viską, kad to tyrimo rekomendacijos būtų įgyvendintos. Kaip minėjau, kad atsakingi asmenys, arba institucijos, taip sakyčiau, būtų įvardintos, o dėl žalos (atlyginimo), matyt, gali būti ir ne vienų metų procesas. Nes kol kas komerciniai bankai – nei Lietuvoje, nei motininiai bankai Švedijoje, kurioje lankiausi, nelinkę kalbėtis. Bet, aš manau, jie privalės kalbėtis.

Komentarai

 

 

 
 1. Būtinai reikia užbaigti tyrimą ir nubausti tuos,kurie yra kalti.Jeigu nenubausite,tai jie ir toliau keros. ir darys tokias pat išdaigas.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 2. tikslas – ištikimai tarnauti xoziajinui už kaulą ir pastoviai kandžioti koncervatorius.

  Tarp kitko. O kada šiemet bus NAISIO pagonių festivalis ant buldozerių kalno šalia fermos ? Noriu atvažiuoti ir, einant ratu, pabaubti su BARYGA ir KEPENAIS. DAWATKA musėt neįveiks kalno, todėl naisiečius šventins apačioje, prie fermos KARABASO myžalais. Ir visi žegnosis s pravo na lievo.

  Thumb up 2 Thumb down 13

 3. kodėl po vladuko lukoševičiuko komentarijais dingsta mano kritika vladukui ?
  Kiba vladukas turi znakomstvą go rikės KaKoje ? Ale pastebėjau, kad vladukas plečiasi ir į kitus portalus.

  Ale koks jaunas ir gražus vladukas “savo sienoje fb”. o čia toks rusiškas mužikas ir keikiasi. Myli vaikučius, bet nekenčia MOTERŲ.

  Thumb up 3 Thumb down 7

 4. Jėga,stiprybė ir drąsa yra Jūsų Tiesos ginklas.Tiesiog jau tikiu ,kad Jūs įveiksite svieto perėjūnus.Tikiu,kad Žmonės atgaus savo pinigus,valstybė susigrąžins žmonių pasitikėjimą.Visi kenkėjai gaus pagal nuopelnus. Žmonės mūsų jėga vienybėje/////

  Thumb up 12 Thumb down 2

 5. “Kam skambina varpai ?” , dar suzinosime. Greitai,labai greitai. Tikiuosi dar ir tai ,ko nesusapnuosi.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 6. Akivaizdu, kad nei Seimo pirmininkas Pranckietis, nei Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Jakeliūnas nežiūrejo LB valdybos nario Mariaus Jurgilo atsivėrimus, kur pastarasis kaip koks mafijozas LB “Mūsų Reikalas” – Cosa Nostra (originalo kalba) moko kolegas ką pasakoti, o ko ne, užgriuvus “policijai”?
  Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

  Thumb up 9 Thumb down 0

 7. Vau!…Kosminis laivas turi būti kitokios formos pasakė kiemsargis Vasiliauskas ir, paėmęs šluotą, sunaikino Snorą.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 8. ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU VASILIAUSKU IR KUBILIUMI UŽGROBĖ SNORO BANKĄ, PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. O IŠ KUPERIO GAUTUS OTKATUS SUNEŠĖ GRYBAUSKAITĖS RINKIMAMS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.

  Thumb up 13 Thumb down 1

 9. Vasiliauskai, – “maroderiavimas” ir “santykiai su lavonais” , ką tamsta sakai, yra tai, ką jūs su konservatorių kandidate į prezidentus ta retadante kutvela Šimonyte padarėte su Snoro banku! Jūs, niekšai, iš pradžių nužudėte banką, o po to prasidėjo maroderiavimas. Dabar jau 8-ti metai vagiate iš, neva, “numirusio” Snoro banko žmonių pinigus ir vargo nematote. O pinigai “mirusiame” banke kaip nesibaigia, taip nesibaigia, – tai ir yra santykiai su lavonais. Dar ir mėlynam chalatui per “otkatus” duoda su “numirusiu” banku (pa)santykiauti. Jei galėčiau, tai jus p.a.d.l.o.s. savo rankomis pasmaugčiau!

  Thumb up 13 Thumb down 2

 10. NESINERVUOKITE KONSERVUOTI OŽIAI …… Jei neišrinks Šimonytės , Putinas paims Šimonytę ir Grybą kremliuje grindis vaksuoti …..
  O Liansbergui teks bėgius ,,BAMe,, dažyti ….
  EUro gaidyne jiems jau vietos nėra , ten be jų aferistų ir iškrypėlių užtenka ….

  Thumb up 20 Thumb down 1

 11. Niekada nebuvau už Skvernelį ,,, jis mano asmeninis priešas ….
  Bet reikia rinktis iš dviejų blogybių mažiausią ……
  Lansberginiai tik niekino , plėšė ir žemino LT žmones prasukdami milijardines aferas ir organiuodami užsakytas žmogžudystes …
  Jie pastoviai blokuodavo , arba boikotuodavo visas seimo tyrimų išvadas , dėl nusikaltimų ir aferų susijusių su jų šeimų verslu , boikotavo išvadas dėl Abromavičiaus nužudymo , klastojo išvadas dėl V. Pociūno nužudymo , banko ,,snoras,, sužlugdymo išvadas irgi boikotavo , nes patys į tuos nusikaltimus isivėlę ir jaučiasi nebaudžiami ….
  Kai valstiečiai pradėjo tyrimus jų nusikalstamos veiklos , jie į prezidentus pradėjo stumti aferistę Šimonytę , kuri ir organizavo finansines aferas su brangiom paskolom ir ,,snoro,, sužlugdymą kartu su Grybauskaite ir Kubiliumi ……
  GALVOKITE PATYS , kas geriau Skvernelis ant dviračio ,,, ar pedofilo kličką turinčio ,, DĖDULĖS,, partija ant mersedesų ….

  Thumb up 18 Thumb down 1

 12. Jakeliūną reikėjo rinkt į Prezidentus.
  Jis visą ugnį iššaukė į save,o tam reikia DRĄSOS.

  Thumb up 23 Thumb down 0

 13. Nelaimėjus Šimonytei,Nausėdai Vasiliauskas pasitrauks.Nelauks kad naujas prezidentas nušalintų.Dar daugiau ,,nepriklausoma” žiniasklaida ,,visuomeninė” LRT drauge su TS-LKD šį žingsnį IŠTRANSLIUOS visuomenei kaip GARBINGO žmogaus poelgį.
  Prisiminkim,kaip buvo GARBINAMAS E.Masiulis.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 14. Manau, nemažiau informacijos sukaupta VSD,STT,FNTT institucijose.Tik nėra kaip jos pateikti Grybausakitei.Juk, kas gali paneigti,kad ši [slapta] informacija gali atsidurti Grybauskaitę rėmusios TS-LKD partijos rankose.

  Thumb up 15 Thumb down 0

 15. Jei tai tiesa,tai viskas aisku,28 m.zmones kaip sruzdeles krove kruvinai uzdirbtus pinigus i biudzeta,mokejo mokescius,isejus i pensija,se tau,apie 200 eu.atlygis.Jei tai pavyks irodyti,tai tuos brudus palikti plikus nuogus.Matysim,ant kiek musu tauta masto ir ar nebus taip,kad ir vel isrinks koncervus.Tada reikia palinketi,kad atlyginimai ir pensijos butu sugrazintos i kubiliaus laikus.

  Thumb up 18 Thumb down 0

 16. KGB ziurke ir visi KGBISTAI TIK norejo sunaikinti Lietuva,pagarba KARBAUSKUI,JAKELIUNUI gal kada kgbistai,aferistai ozio aferistai prieis liepto gala.

  Thumb up 23 Thumb down 0

 17. Pagarba Ramunui Karbauskiui ir Stasiui Jakeliunui.Rinkejai jumis pasitikejo ,tikejo ir ,esu tikras,vis dar tikisi Lietuvos,kuri butu panasi i civilizuota vakarietiska valstybe.Kol kas Lietuva uzvaldyta teroristu,banditu ir visokio plauko aferistu,kuriems sazine ir garbe-ne sio pasaulio demencija.Ar gali taip kalbedamas “ponas” vadovauti banku valdybai??? Mane nestebina tas atbukelis banku valdovas,nes ji sugadino sukciai ir aferistai voge is Lietuvos beveik 30 metu ,ir galvoje ,kad atsakyti uz milijardus isvogtus nereikes.Mane stebina,kad po tokiu kalbu bankus valdancio atsilupelio ,neatsirado ne vieno banko valdytojas ar koks siek tiek uzimantis geresne kede bankuose,kuris butu viesai pasakes,kad su tokiuo “valdytoju” dirbti jiems nepakeliui.kaip suprantu visuose Lietuvoje veikianciuose banko padaliniuose ir sektoriuose dirba tokie pat be sazines,be garbes turintys demencija isskirtine siame pasaulyje???Apie abejotinos reputacijos ir neaiskios biografijos prezidente cia net albeti koktu,nes visus 10 metu neaisku kokiam velniui ir kokia valstybei si tarnavo.Aisku tik viena,kad ne Lietuvai.

  Thumb up 21 Thumb down 0

  • nejuokink arklio su savo tom “civilizuotom”vakaru valstybem,tokios pat iskrypeliskos ir neteisingos kaip ir lithuanija,paimk Ispanina,Vokietija,Prancuzija kurios dabartinis prezidentas masonu statytinis tai kur ta tavo civilizacija???prisigaudo tusciu zodziu vergai ir rasineja,o galvos tuscios…

   Thumb up 8 Thumb down 0

   • Matau ,kad esi atklininkas,ir as tuomi nesistebiu.Va tokiems kaip tu arklininkams tik ir vaidenasi civilizuotos valstybes tokios kaip vokietijos,prancuzijos ,ispanijos.Tai cia tau,ka ir pats pripazinai.O man civilizuota valstybe yra Islandija.man tai pasaulio valstybiu tarpe yra pavyzdys,kur valstybes pilieciai patys,kiekvienas sukure ir sudeliojo prioritetus i savo salies Konstitucija.Jie ta Konstitucija visokeriopai palaiko,saugo ir gina.Ten net pasaulio milijonierius priverte vadovautis Islandijoje ta Konstitucija.Tai valstybe ,kur tikra civilizacija,kur zmones gyvena oriai,garbingai ir saziningai.Ten netgi civilizuotai pati Tauta nuteise savo valstybes premjera,kuris valstybe sumenkino .Paskaityk,rekomenduoju.

    Thumb up 7 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...