Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Stambulo konvenciją stumiantiems politikams – praktinis pasiūlymas: LRT studijoje susėdus rateliu viešai parodyti, kaip reikia masturbuotis, o tik po to spręsti, ar verta tai diegti mūsų vaikams

2021-03-03 16:02 | Naujienos | Komentarų (7)

Advokato E. Pavlovičiaus pasiūlymas Stambulo konvenciją stumiantiems politikams - kad praktiškai patys viešai parodytų, ko bus mokomi mūsų vaikai

Stambulo konvenciją išstudijavęs advokatas Erikas Pavlovičius mano, kad apie tą konvenciją Seime net neturėtų būti diskutuojama. „O jeigu bus kalbama dėl priėmimo, nepriėmimo ir ji vis dėlto bus svarstoma Seime, tokiu atveju privalo būti referendumas, kadangi čia yra kėsinamasi tiesiogiai į Lietuvos Respublikos Konstituciją. Kadangi Konstitucijoje parašyta būtent tai, ko pas mus daryti negalima, o čia sako, kad reikia daryti. Ir priešingai, ką mūsų Konstitucija saugoja, čia sako – „reikia paneigt“, – „Komentaras TV“ laidoje „Laikas pasikalbėti“ sakė advokatas Erikas Pavlovičius.

Išnagrinėjęs, kaip pasikeistų Lietuva ir jos tauta Seime patvirtinus Stambulo konvenciją, advokatas E. Pavlovičius turi pasiūlymą.

„Kai kalbama apie nestereotipinių lyčių vaidmenis, tai reiškia, kad mokykloje turi būti atliekamas lytinis švietimas ir aiškinamos teorijos, tendencijos, rodomos knygutės ir (vaikas) šviečiamas dėl tapačios lyties žmonių atveju. Tai reiškia, kad jeigu berniukas sako, kad jis mergaitė, tai jis bus mergaitė, ir jam aiškinama, kas princas – princas, princesė – princesė. Iš čia taip pat kalba ir apie masturbacijos ir kitus seksualinius elementus.

Tai čia aš, neįžeidžiant savo politikų ir neįžeidžiant nė vieno asmens, norėčiau pasakyti, kad aš esu ne teoretikas, o praktikas. Todėl jeigu Seimo nariai nori ratifikuoti šitą konvenciją, nes šitas 14 straipsnis palies mano vaikus, tokiu atveju, čia jokios paslapties nėra, ir tada turėtų parodyti tai praktiškai. Tegul susirenka tada LRT kokioje televizijoje, Tapinas jiems padėtų, susėda ratuku ir viešai – kadangi tai yra nieko slapto, parodo, kaip reikia masturbuotis. Ir tėvai nuspręs, geras čia pavyzdys ar blogas čia pavyzdys, ir praktiškai tada patys žinotų, verta tą konvenciją visgi ratifikuoti ir diegti mūsų vaikams, ar neverta. Ir nieko žeminančio, čia, gerbiamieji politikai, aš nematau, kadangi tą mokintų mano vaikus. Ir tai nėra paslaptis ar žeminanti retorika“, – „Komentaras TV“ laidoje „Laikas pasikalbėti“ sakė advokatas Erikas Pavlovičius.

Visą laidą žiūrėti čia:

Komentarai

 

 

 
 1. Kai valdininkai sako, kad kažko vis tiek žada nevykdyti iš tos, taip vadinamos, konvencijos (suprantama, kad tai tik miglos pūtimas žmonėms į akis), tada reikia jų paklausti: TAI KAM JŪS JĄ IŠ VIS PASIRAŠYSIT, JEIGU ŽADAT JOS NEVYKDYTI???? Reikia provokaciniais klausimais tuos niekšus uždusinti.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Stambulo konvencija savo aktualumą bando pagrįsti su lesbijiečių ar gėjų norais (gal tikslais) niekaip nesusijusiais dalykais: jie gi tai nori masturbuotis ar pasimylėti gėjiškais- lesbijietiškais metodais, sako, kad smurtas šeimoje yra labai negeras dalykas. Taigi leiskite paklausti kokia čia sąsaja tarp kažkieno noro masturbuotis ir to, kad pasaulyje vis dar yra daug smurto, ir kad smurtas yra negeras dalykas? Jei norite kovoti prieš smurtą, tai kodėl tam reikia įnorminti gėjiškus-lesbijietiškus pasimylėjimo metodus jų masturbacijas? Jei kas nors masturbuojasi ar gėjiškai-lesbijietiškai “mylisi”, tai kame čia įžvelgiama smurto apraiška? Darykite sau visa tai į sveikatą – kol ranka ar kuri nors kita vieta pavargs. Niekas gi prie jūsų lovos nestovi, niekas jūsų nefotografuoja, niekas nefiksuoja laiko kuriuo jūs savo “meilę” tęsiate.
  O gal gėjai ir lesbijietės smurtu čia laiko tokią mano pažiūros į jų gyvenimo būdą, išraišką? Mielieji, “normalūs” jūs esate, “normalūs”. Tik kodėl apie tai kaip jūs “mylitės turėtų žinoti visi aplinkiniai? Visas kvartalas. Kodėl savo “pasimylėjimo” algoritmus jūs norite paviešinti pradinukų klasėse?

  Thumb up 18 Thumb down 0

 3. SIŪLAU SURENGTI PILIETINE AKCIJA , PRIEŠ PIDAR-ASIZMO INVAZIJA Į LIETUVOS KULTŪRĄ, Į LIETUVOS POLITIKA IR LIETUVOS VALDIMO ĮNSTITUCIJAS.
  ‍‍‍‍‍‍‍‍ MŪSŲ – Baltų- Lietuvių PAPROČIAI, MŪSŲ KULTURA, MŪSŲ TIKIEJIMAS, MŪSŲ TRADICIJOS, LIETUVIŲ DAUGUMOS ISITIKINIMAI GENETIŠKAI SMERKIA BET KOKI SEX IŠKRIPIMĄ‍ …
  JEI ‍ PIDA-RASISTAMS NEPATINKA LIETUVIŲ DAUGUMOS NUOMONE, JEI PIDA-RASISTAI NEGERBE MŪSŲ PAPROČIŲ IR MŪSŲ TRADICINES KULTUROS , SIŪLAU, KO SKUBIAU KRAUTIS LAGAMINUS IR VAŽIOTI TEN , KUR PIDA-RASIZMAS YRA GYVENIMO NORMA ‍‍.
  SIŪLAU IŠLIKTI ŽMONEMIS. TAUTOS REFERENDUME UŽDRAUSTI BET KOKI SEX PELEISTUVISTES DEMONSTRAVIMA , UŽDRAUSTI PIDA-RASISTŲ PARADUS, UŽDRAUSTI LGBT SINBOLIKA, UŽDRAUSTI PIDARASISTAMS ARTINTIS PRIE MŪSŲ VAIKŲ….
  TIE PADEDA MUMS DIEVAS!!!

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • na nerasyk tomis raidemis labai blogai skaityti,tik del to ir neskaitau,negi dar nesupratai,kad toks sriftas tik viena sako,jog pats nori susireiksminti,o gaunasi atvirkciai

   Thumb up 5 Thumb down 0

 4. 1.Kas bus su vaikais ….!Bet kas bus tas mokytojas ! Konfliktai šeimose…man svarbu ko ir kaip mokys žmona, dukra ,sūnus,kaip jausis jie….mokytojai keis profesija!2.Kombodžioje tik iki 14 metu vaikams buvo išdalinti šautuvai ir …milijonai iš miestų varomi į kaimus….be maisto daiktų…,nes 15 jau pradeda mastyt….3.Yra Prezidentas,gal jis vetuos…nors rodos nereiks jo parašo ,ta padarė Grybauskaitė…4.Referendumas dėl Seimo Nauju rinkimų…ir…gal padėtų Pasaulio Lietuvių suvažžiavimas…laukimas nepadės…Rinkimu po 4 metų gali Lietuvoje ir nebebūt,kaip ir Tautos!

  Thumb up 13 Thumb down 0

 5. Juk turėtų būti mūsų Tėvynėje konservatyviai mąstančių žmonių, kurie vadintų daiktus tikrais vardais, šeimą -šeima, tautą -tauta (o ne etnine bendrija), Tikėjimą -tikėjimu, o ne “nuomone”), dorovinę klaidą – nuodėme, o apsinuoginimą viešoje vietoje -gėda…
  Žmonės ne šventieji, bet kam tą demonstruoti?
  Nebesuprantu, kodėl tai, ką turėtų svarstyti specialistai, medikai, pedagogai, sociologai ne viešai, kad vaikai negirdėtų, paverčiama beveik įkyriai visiems kišama reklama…Primena rusų revoliuciją -“doloj styd”!
  Kieno tai ideologija, marksistų? liberalų? nebesupaisysi, kuo jie skiriasi…
  Tad nenuostabu,kad vaikai, mėgdžiodami tuos “solidžius” dėdes ir tetas, dabar naudoja tokius išsireiškimus…
  Kokie jie bus užaugę, ar mokės patirti tikrą, dar taip neseniai buvusią meilę…Ar vertins šeimą, ar mokės auginti ir auklėti vaikus?…
  O juk tai svarbiausi dalykai, pagrindų pagrindas…
  Kas kaltas? Tik nekaltinkim kokių nors tautų, visur yra ir tokių ir kitokių…
  Kur to moralinio geltonojo Velnio karalystės viruso šaknys, galime tik spėlioti…
  Juk net viršūnių tarpe yra normaliai mąstančių žmonių, tad ko jie bijo, kodėl tyli arba nemandagiai kartoja nepadorias nesąmones?
  Tarsi nebūtų šimtą kartą svarbesnių temų, lyg norėtų absurdu uždengti paprastą Tiesą…

  Thumb up 22 Thumb down 0

 6. gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”

  Thumb up 7 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...