Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 17 Ketvirtadienis
 

Stabdykite žiauriausią scenarijų prieš mažą vaiką

2012-03-27 15:16 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (16)

KK nuotr.

Lietuvos Respublikos Vyriausybei

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei

Socialinės apsaugos ir darbo Ministrui

Krašto apsaugos Ministrei

Pareiškimas

Prašome kuo skubiau nutraukti brutalų ir prievartinį teismo sprendimo vykdymo procesą, tęsiamą valstybės vardu prieš mažametį vaiką.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra pasakiusi, jog tokiu atveju ,,prievarta yra netoleruotina“, tačiau, nepaisant visko, atsakingos Lietuvos teisėtvarkos tarnybos linkusios toliau tęsti šį gėdingą Lietuvai veiksmą.

Prievartinis vaiko perdavimo biologinei motinai aktas yra grubus jo teisių ir asmeninių laisvių pažeidimas, tiesioginis pasityčiojimas iš pačios vaiko asmenybės, jo psichologinis žalojimas, o tuo pačiu – smurtinio ir iškrypėliško teisingumo Lietuvoje įteisinimas.

Be to, kiekvienam valstybės piliečiui aišku, kad tai yra neteisėtas ir sąmoningas tam tikrų jėgų kliudymas sužlugdyti dar nebaigtą tirti pedofilijos bylą.

Todėl reikalaujame kuo skubiau stabdyti šį procesą, žalingą mažamečiam vaikui ir virstantį didžiule Lietuvos valstybės gėda.

Klykiantis vaikas, gniaužiamas juodai vilkinčių kaukėtų apsaugininkų rankų ar apsuptas šešiasdešimties ginkluotų policininkų, yra žiauriausias scenarijus, kurio negali sau leisti jokia save teisėta laikanti valstybė.

Visuomeninis judėjimas “Drąsiaus kelias”

Komentarai

 

 

 
 1. turite atsižvelkti į mergaitės norus,o ne į nusikaltelės Stankūnaitės užgaidas.JUS parodėte visam pasauliui kokia laisva mūsų lietuva,kaip kovojama prieš padorius piliečius,kaip dangstomi nusikalteliai,kokį seimą mes turime.Tikrai laimingi tie kurie paliko lietuvą,nes mes virtome ubagais visi,valdžios nusikalteliai, Argi jus jau pardavet ponai ir savo sąžines uz pinigus,kaip jums negėda.Dabar tai tikrai turim laisvą lietuvėlę kur paprasti žmonės virto valdžios įkaitais.Ponai atsibuskit kol nevėlu ir pagalvokite ką jus darote ,šiandien jus valdžioje,o ryt gal jau busite gatvėje ir prašysite žmonių pagalbos. Mergaitės norus turite išklausyti,tai jos pasirinkimas su kuo jai gyventi,o ne jums spresti.Saugokit savo vaikus,kad neatsitiktu tas pats. atsipeikikite kol nevėlu dar,jei turite nors truputėli sąžinės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ar mes siandien turim prezidenta,ar tik asmeni ,kuris vaidina kad atstovauja Lietuvos interesus?Kas skiria teisejus ir yra atsakingas uz teisesauga Lietuvoje?Kokiose kanapese tuno Pilypas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Korpusas nekreipia dėmesio i Prezidentę Ir gasdina: Nemokėsi arestuos sakaitas. Atims nekilnojamą turta Nama, kurgyvena vaikas Ir tai daro ne fašistai ne bolsevikai, o Lietuvos teismas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kovoje su Korpusu 700. Ar gali Gerb Varkala ir Drasiaus kelias tokį fonda isteigti ir atidaryti sąskaita paramai. Manau po litą Lietuviai sudės

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Ačiū už aktyvų Venckienės ir mergaitės palaikymą, kovą už jos gyvybę.
  Bet man atrodo, kad dabar ypač reikėtų išmušti iš kitos pusės jų pagrindinį ginklą- teismų sprendimus reikia vykdyti, kitaip griūva visa teisinė sistema. Tai gal pradėkime dar atkakliau reikalauti, kad būtų vykdomi ir daug seniau priimti aukštesnių teismų, seniai įsigalioję sprendimai. Turiu mintyse Vilniaus apygardos teismo sprendimą dėl įtarimų pareiškimo Stankūnaitei. Tegul gynyboje dalyvaujantys seimo nariai pasinaudoja visomis savo teisėmis tam, kad išreikalautų iš prokuratūros vykdyti šį sprendimą, ir atsakymą visuomenei, kodėl iki šiol to nedarė. Tada automatiškai taptų negalimas ir Kondratjevo sprendimo vykdymas. Gal ir piketą organizuoti prie gen. prokuratūros- vilniečiai ir ne tik jie tikrai parodytų, kokia tautos nuomonė šiuo klausimu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Palaikau Juozą. Teismo sprendimus reikia vykdyti. Reikia priminti Vilniaus apygardos teismo sprendimą dėl įtarimų pareiškimo Stankūnaitei. Nuo kada nukentėjusi (mergaitė) gali gyventi kartu įtariamąja, nusikaltimo vietoje? Manau reikia rinkti parašus ir rašyti viešą laišką Prezidentei.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Manau, kad savo voratinkliu VSD , kaip kažkada KGB yra apraizgiusi visas be išimties valdžios struktūras, politines partijas, judėjimus, teisėsaugos institucijas… Manau, kad seniai yra dirbama principu:“ skaldyk ir valdyk.

  Mūsų Seimas jau seniai nieko nebevaldo. Neatskirsi, kur kairė, kur dešinė, o kur centras. Visi tarp savęs taip riejasi, kad atrodo nebėra sveiko proto suvokti, kam visa tai naudinga? Ar neverta pasvarstyti, kad informacijos dėl „Snoro“ banko „nutekinimas“ bei dėl jo kilusi politinė krizė Seime gali būti spec. tarnybų kruopščiai suplanuota operacija? Ar neatrodo keista, kad tokia politinė suirutė atsirado artėjant rinkimams ir tuo metu, kai nėra visiškai geri santykiai su JAV ir Rusija. Manyčiau, kad rinkimuose tikrai aktyviai dalyvaus proadamkinė Zuoko partija „Taip“, nes ir Seimo antikorupcinėje komisijoje pirmu smuiku groja „ zuokininkai“. Tikrai vertėtų sustoti ir susimąstyti. Deja, panašu, kad jovalas verdamas toliau.
  Prezidentė taip pat turi apie ką pagalvoti ir peržiūrėti savo patarėjų ratą, atkreipiant dėmesį į tai, kad net jos rinkiminiame štabe buvo kadrinių VSD karininkų.
  Verta susimąstyti ir apie tai, kad VSD jau seniai yra valstybė valstybėje ir galimai pilnai atsiskaito tik savo užjūrio ponams.
  KGB, FSB, CŽV, MOSAD ir kitų valstybių anologinių tarnybų istoriją visada lydi kraujas ir pelenai. Šios tarnybos niekada neatleidžia savo išdavikams- jie yra be jokio gailesčio naikinami ir šalinami visi išdavysčių( net galimų) liudytojai.

  Manau, kad visoje D.Kedžio skundų netyrimo, nužudytų J. Furmanavičiaus, V. Naruševičienės, D. Kedžio ir A. Ūso istorijose kyšo VSD ausys. Man tai atvirai yra pareiškusi ir R. Šalaševičiutė, teigdama, kad VSD pareigūnai jai darė didžiulį spaudimą, kad ji nesiimtų jokių priemonių dėl D. Kedžio skundų, buvo grasinama net tarnybos panaikinimu.
  Yra iškilusi didžiulė grėsmė, kad gali būti išaiškinti specialiųjų tarnybų padaryti labai sunkūs nusikaltimai, gali būti išaiškinti ir šioms tarnyboms tarnaujantys įtakingi pedofilai.

  Manau, kad yra daroma didžiulė įtaka teismams ir Generalinei prokuratūrai, kad niekada nebūtų pareikšti įtarimai L. Stankūnaitei, kad ji galėtų atstovauti pedofilijos byloje prievartautą mergaitę. Būtent todėl prokuroras paprašė teismo baudžiamosios bylos nagrinėjimą atidėti, kol nebus išnagrinėta civilinė byla dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo, nors tai visiškas absurdas.
  Būtent todėl atsirado ir V. Kondratjevo fašistinis sprendimas sugražinti prievartautą vaiką nusikaltėliams, nurodant, kad dar net neįsiteisėjusį sprendimą reikia skubiai vykdyti.
  Būtent todėl kovo 23 tautos išgamos draskė mergaitę.
  Taip L. Stankūnaitė daug žino. Todėl ji jau du metus specialiųjų tarnybų saugoma kaip prezidentė. Baimės akys didelės, tuo labiau, kad mergaitė viską atsimena- žinoma, kad bejėgę mergaitę reikia ne tik prievarta išplėšti, bet ir sunaikinti.
  Reikia sunaikinti ir teisybės ieškotoją Neringą Venckienę, kad daugiau niekada ji nebedrumstų specialiųjų tarnybų ir pedofilinio klano klampynės. Manau, kad dar atsiras ne vienas provokatorius ir šmeižikas Žalimas. Jie gali patvirtinti ne tik, kad ji pati yra žudikė ar organizatorė, bet, kad ji ruošė pasikėsinimą , kad ir į Popiežių.

  Manau, kad Seimo mes jau nebeturime, nors galėtų politinės partijos suvokti, kad savo tylėjimu dėl mažos mergaitės likimo jos kompromituoja save visos Tautos akyse.

  Mes turime visos tautos išrinktą Prezidentę.

  Manau, kad jau nebeužtenka pasakyti tautai keletą žodžių, kad ji ne toleruojanti prievartos vaiko atžvilgiu. Akivaizdu, kad tautos išgamos į tai nekreipia jokio dėmesio

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Tautiečiai ir bendrapiliečiai. Tautiečiai lietuviai, bendrapiliečiai rusai, lenkai, batarusiai, ukrainiečiai, latviai, žydai ir visis visi kiti nepaminėti mūsų lietuvos garbūs gyventojai. Kreipiuosi į jus po šios dienos atviros ir oficialiai pareikštos Krivicko Akistatos laidos, kurioje kaukietieji banditai su biologine “motina” ir kažkokia vaičekauskiene draskė mergaitę Deimantę. Daugiau nebegalime tylėti ir mekenti kaip avinėliai, kai mūsų akyse žudoma mergaitė, o kažkokie ale “teisininkai” ir “teisininkės” baltutytės ir ‘žurnaliūgos” išverčia priešingai, būktai mergaitė pati nori ir veržiasi pas šlikštynę pedofilę “mama” laimute, pas pedikus, kad toliau ją drąskytų gabalais. Prisiminiau įvykius prieš gerą gerą dvidešimtį metų. Tuomet mūsų gerbiamas profesorius visus ir pirmiausia savanorius pakvietė kilt į kovą su mirties jėgomis-su OMON, kviesdamas mus šūkiu “OMON-VON”. Ir… po to sovietinių smogikų kruvinos bandos iš tikrųjų pradėjo nykti ir galiausiai išnyko. Dabar pribrendo momentas pakviesti jus pakilti su šūkiais “pedofilai-žmogžudžiai-VON’, “kaukietieji apsaugininkai-VON”, “Vaičekauskiene-VON”, “ziobiene-VON”, “kondradievai-VON”, “Kėdainių, Panevėžio, Klaipėdos teismai-VON”, “neteisingumo ministeri šimasiau-VON”, “šiedbarai-VON”, “kūrri-VON”, “kubiliau-VON”….(sąrašą toliau pratęskite patys) – visi jūs VON iš mūsų Lietuvos. Jūs-mūsų visuomenės parazitai. Parazitai-VON iš Lietuvos – ir tegu jiems po kojomis bet kurioje vietoje dega Lietuvos žemelė. Savanoriai – kur jūs? Per ilgas jūsų parengties laikas-susiimkit, vyrai. Negi Kariuomenės vadas generolas-savanoris Pocius jūsų dar neištreniravo? negerai – ilgai miegate, vyručiai. Rokeriai – kur jūs? – dar nepabudote lyg meškinai iš žiemos snaudulio? Užveskit savo Harley-davidsonus, čioperius, britvas, javas, ižus ir visus kitus motorolerius ir greit varot į Garliavą su savom merginom rokerėm. Sėkla, o tu krepšinio ir Žalgirio pagrindinis sirgaliau ko snaudi?- kelk savus sirgalius ir sirgales ir užimkite gynybines pozicijas senelių kedžių namuose. Čia daug rimčiau reikės sirgti, nei įmesti ar neįmesti tritaškiai per Žalgirio varžybas. Algirdai Palecki – ko ten tavo vyrukai prie buvusio svarbiasio Lietuvos KGByno su plakatais dviem policinikams mitinguoja?- jūsų vieta Garliavoje Klonio gatvėje, kur dešimtis kartų daugiau policininkų. Murza – o tu kur pasislėpei?-mkur tavo grynakraujai lietuviai? Kur tu, senas Lietuvos gynėjau Stanislovai Buškevičiau? O tu, Vytautai Šustauskai, kur esi? kažkaip jūsų nesuimato. Ką, lašinukų prisiauginote? ar pasikėlėte į dausas? Varot į Garliavą, ten vyriškai ir pasisšnekėsim. Kelkis, jaunime, pakrutėk. Kelkis, senime. Kelkitės, vyrai ir moterys. Kelkimės broliai ir sesės. Kelkimės visi. Pirmyn gint Deimantę, gint senelius Kedžius, gint Venckienę, gint… Lietuvą nuo neteisėtų neteisėjų parazitavimo ir terorizmo- šios dienos iki balandžio 5, iki balandžio 18 bus lemiamos. Pedofilai banditai ir juos gerbiantis “teisėjų” ir “žurnaliūgų” klanas kyla lemiamam šturmui – jie net springsta, nerdamiesi iš kailio mums įrodyti, kas diena yra naktis, ir astvirkščiiai. Bus 2-eji Pilėnai. Deimantė jiems-pedofilinių iškrypėlių-žmogžudžių gaujai savo noru neatsiduos, o mes jos – Deimantės-Lietuvios tai gaujai neatiduosime. Mes tik jas – mūsų brangenybes – ir teturime.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Jau vien tai,kad grupelė anoniminių žmogelių sau bando prisiskirti teisę atstovauti “kiekvienam Lietuvos piliečiui”, rodo ,kad jį parašė napoleonų palatos pacientas ir šitos rašliavos vertė tampa niekina. Tuo labiau, kad ištraukiami iš konteksto ir savaip interpretuojami net Prezidentės žodžiai. Todėl čia ne tik paprata rašliava, bet ir klastotė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Per LNK žinias Kuprevičius porina,kad būk jis padėjo prieš kelis metus,suplanuoti dabartinį mergaitė neatidavimo planą.Akys tik laksto,aiškiai matosi,kad meluoja.Dabar pils ant Venckienė visas pamazgas,kad tik galėtų kaip nors įkasti.Ko gero,tas irgi bus pasamdytas informatorium.Šlykščiau jau nesugalvosi.Dar sako,kad pedofilų klano nėra.Čia ir bukas susigaudys kas dedasi.Eina sau su tokiu teisingumu.Juo tolyn,tuo juodyn.Ne veltui Stankūnaitė pasakė,kad Venckienė atsidurs belangėje.Ji tai tirai viską žino.Pedofilai viską gali.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ziauru kas vyksta, tokia neteisybe kad po tokių vaizdų manau, TEISYBES NERA, TEISESAUGA NEEGZISTUOJA, valdo kazkas nesvaraus ir galingo:(

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Patiekit pas mus Lietuvoje teisėsauga ne tokia teisinga. Pinigus ima apie 80% tesieju ir prokuroru.Pvz.iveskit i google ” santuoka su mirusi zmogum “G.Verescinkaja uz sutarta suma per advokate Rasa Uzkuraitiene buvo sumoketa teisejams kad nutartis butu palankus. Dabar advokate Rasa Uzkuraitiene begioja nuo TV kameru kaip ziurke(greit bus laida per tv3) Bet iniciatore viso sito yra Rita Kaucikiene (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Gireno gimnazijos Lietuviu kalbos mokytoja ) Kaucikas yra sponsorius- ukvedis kliniku ,teisejai gera kasni pastoviai gauna nuo 5000 lt.kisio maziausia nuo nutarcio !
  DABAR JUS ŽMONES GALVOJAT RASIT TEISYBES? VENCKIENE YRA TEISĖJA ,VYRAS VENCKIENES YRA GERAS ADVOKATAS ! VIRSUNE KABINT REIKIA O NE SIUKSLES KAIP STNK……… IR T.T.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...