Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Liepa 27 Antradienis
 

Socialdemokratai apie A.Kubiliaus reikalavimą atskleisti derybų su „Gazprom“ detales: konservatoriai irgi neviešino derybų su „Hitachi“ detalių

2013-09-10 13:56 | Politika | Komentarų (25)

"Socialdemokratų Premjerui derybose su "Gazprom" svarbiausia apginti Lietuvos interesą", - teigiama LSDP frakcijos išplatintame pranešime spaudai. KK nuotr.

Seimo LSDP frakcija išplatino pranešimą spaudai, kuriame teigiama, jog „Europos komisija įvertino socialdemokratų Vyriausybę kaip pirmąją pradėjusią kalbėtis su Rusijos politikais ir verslo atstovais.“

„Konservatorius A. Kubilius iš Premjero Algirdo Butkevičiaus pareikalavo ataskaitos apie jo derybas su Gazprom. Tenka priminti konservatorių lyderiui, kad aukščiausio rango ir svarbos derybų detalės negali būti atskleistos toms deryboms dar besitęsiant.

Konservatoriams esant valdžioje jiems ir neteko viešinti jokių derybų detalių, nes tokių derybų paprasčiausiai nevyko, jeigu neskaitysime Lietuvai nenaudingų derybų su japonų korporacija „Hitachi“, kurių detalės, netgi organizuojamo referendumo fone, buvo visiškai neprieinamos nei politikams, nei visuomenei“, – teigiama Seimo LSDP frakcijos išplatintame pranešime spaudai.

„Socialdemokratų lyderis Premjeras A. Butkevičius patikino, kad derybos su „Gazprom„ bus tęsiamos: „kol aš būsiu premjero pareigose, Lietuvos interesas derybose bus svarbiausias“, – cituojamas A.Butkevičius pranešime.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Citata.
  “Po kovo 11-osios, turbūt balandžio kažkur vidurį, buvo pirmą kartą siūloma keisti laikiną pagrindinį įstatymą ir leisti pirkti žemę užsieniečiams.
  Šitą pasiūlymą išnešė į posėdį tuometinis aukščiausiosios tarybos pirmininkas Vytautas Landsbergis.”
  Signataras Rolandas Paulauskas.
  Todėl,
  Vytautas Landsbergis yra bemaž pats svarbiausias LIETUVOS pardavėjas,
  LIETUVOS naikintojas.
  Dabar konstitucija yra pakeista seime be tautos valios taip, kad LIETUVOS piliečiai neteko prigimtinės teisės į protėvių išsaugotą savąją žemę, o sukčiai galės laisvai ją išparduoti užsieniečiams.
  Referendumu stabdykim sukčių sumanytą LIETUVOS žemių išpardavinėjimą užsieniečiams.
  Tuo pačiu yra siekiama:
  -sumažinti parašų skaičių nuo 300000 iki 100000, kad inicijuoti referendumą;
  -įteisinti privalomą referendumą dėl žemės gelmių turtų panaudojimo.
  Dėl parašų rinkimo lapų kreiptis
  va čia
  zemesvardu.lt/kontaktai

  Thumb up 1 Thumb down 1

 2. Konservatoriai pamiršo, kaip leido Gazpromui neįvykdžius milijoninių įsipareigojimų pagal Kauno termofikacinės elektrinės pirkimo pardavimo sutartį parduoti elektrinę Stonio firmai.

  Thumb up 1 Thumb down 2

 3. Vieni partiniu shaiku balvonai nusigriebe per hitachi,kiti per gazproma,vieni per milijardines paskolas valstybes vardu uz beveik 10 procentu,kiti per shevrono zydelius kombinuoja susukti sau ir savo anukams oria ateiti.Juk vagia visi panasiais budais,tik gal sumos skiriasi.Gal netikeciau,jog sava valstybe taip apvginejama,bet kai isgirsti ,jog naujieji rusai labai nedaug lenkia naujuosius lietuvius ,pagal suklotus indelius uzsienio bankuose,ir ,suprantama,nedeklaruojamus,tai kito saltinio tiesiog nerandu.Gal yra mananciu kitaip?Juk zmogus dorai uzsidirbes,mokejes mokescius valstybei,nebijo deklaruoti,nebijo pats saves ir savo biznio.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 4. melas ir demagogija. Pirmiausia, tai Kubiliaus valdžia su “Gazpromu” reikalus ir savo tikslus viešai skelbė ir tai buvo visai atskira istorija. Ir būtent dėl Kubiliaus kabineto veiklos dabar yra galimybė iš “Gazpromo” Stokholme atsiteisti 5 mlrd. litų. Butkevičiui tie milijardai kaip aklai vištai grūdas ant lėkštutės padėti, o jis dar kažkokį durnių bando suklijuoti O antra- “Hitachi” tebuvo AE projekte ketvirtas partneris ir strateginis investuotojas. Socialdemokratų žiniai be šitos kompanijos derybose dalyvavo latvių ir estų vyriausybės. ..

  Thumb up 10 Thumb down 4

  • Dar pigesnis melas, nes Kubiliui su Gazpromu visai jokių reikalų neturėjo, išskyrus, kad špygą rodė ir kartą, atvykus Gazpromo atstovams derėtis, į susitikimą nusiuntė džinsais apsirengusį piemenį. Su Hitači nei Estija, nei Latvija nesiderėjo ir nebuvo jokie partneriai. Tik Kubilius, prisisamdęs kažkokių, atseit, konsultantų, pakišęs viską po valstybės paslaptimi, plovė pinigus.
   O dėl arbitražo, tai net jei Lietuva ir laimėtų, vargu ar bauda Gazpromui bus didesnė, nei per keletą metų gyventojai ir verslas permokėjo už dujas. Įvertinus, kiek dėl to žlugo verslo (ypač smulkiojo) verslo įmonių ir kiek padaugėjo emigrantų, gaunasi Monkės biznis ir dar daugiau- nusikaltimas valstybei.

   Thumb up 4 Thumb down 10

   • O Jūs sveiko proto? Lietuvai tipo nereikia 5 mlrd. Ir stilius ir nickas rodo, kad Jūs ne papraastasis runkelys, kaip save lot.k. save pavadinot, o pagal aktyvumą ir kituose portaluose, gal išeitų “samdomasis runkelys”?

    Thumb up 8 Thumb down 3

  • kubilius per 4 metus neturejo jokiu kontaktu su gazpromu.
   tik skundai, ultimatumai, grasinimai gazpromui ir pazadai mums. i gazpromo siulymus sesti prie derybu stalo, kubilius reagavo tik taip, ka nediplomatine kalba reiktu pavadinti – spyga. savaime suprantama, jokiu detaliu niekas niekam neviesino. lygiai kaip ir dabar absurdiska skaityt idiotiskus kaltinimus, kad gazprom slepia kainos formule. ta formule irasyta gazprom ir lietuvos sutarties paildomuose dokumentuose, ja lygiai taip pat zino abi puses, taciau jos viesinti neleidzia ta pati sutartis. todel taip pat sekmingai galima kaltinti kubiliu ir butkeviciu, kad jie ta formule slepia.
   sutartyje numatyta, kad duju kaina pagal ta formule galioja tuo atveju, jei lietuva kasmet is gazpromo nuperka ne maziau kaip numatyta kieki duju. jai sis punktas pazeidziamas, gazprom turi teise (bet tai tik teise, o ne privaloma) didinti kaina iki 20%. va tai ir yra tie 20%, kuriuos kubilius 4 metus zadejo sumazinti. kadangi net nebande tartis, o tik rekavo irt grasino. gazpromas sekmingai pasinaudojo tuo punktu.
   butent del to punkto ir yra pateikta lietuvos ieskinys arbitrazui, bet realiai – jis beprasmis. jei gazprom butu pazeides kokius nors sutarties punktus, lietuva turėjo kreiptis į teisma, o ne i arbitraza. tai numatyta sutartyje. taciau gazprom nieko nepazeide, todel lietuva tik bando gincyti mums nepalanku sutarties punkta, bet nekaltina gazpromo kokiais nors pazeidimais. realiai – tai sakem ant vandens rasyta.
   lygiai tokios pacios sutartys sudarytos tarp gazpromo ir latvijos, estijos. taciau, nors latvija ir estija taip pat piorko maziau duju, bet derejosi su gazpromu, jiems duju kaina nebuvo pakelta tais 20%.
   va ir padekokim uz tai kubiliui.
   p.s. sutartis nera uzslaptinta. ja galima susirasti internete. neskelbiami tik priedai, kuriuose yra duju kainos formule.
   na o kliedesiai – ar nereikia lietuvai 5 mlrd. – tik oro drebinimasd.
   aisku, kad reikia. bet vienas dalykas ko mums reikia, kita kalba – kiek mes teisus.
   oponento laikymas durnium – durnumo pozymis. negi jus rimtai isivaizduojat, kad tokia pasaulinio masto firma kaip gazprom, vaikiskai pazeidinetu sutartis, neturi auksciausio tarptautinio lygio teisininku ir lengva ranka kazkam dalintu milijardus.
   kai kubilius padave ieskini, tai tik parode, kad tai nevilties demonstravimas. netgi tinkamu teisininku mes neturim – tam reikejo rengti tarptautini konkursa. taip kad neskubekit ruosti maisu tiems mitiniams milijardams krauti. realiausia, kad lietuva pralaimes ir turesim tik islaidu teisinku samdymui, tweismas, ir tas pacias kainas. na nebent, butkevicius derybomis sugebes neutralizuoti kubiliaus padaryta zala.

   Thumb up 0 Thumb down 1

 5. Įsivaizduokim, jei prezidentas dabar būtų AMB. Patyliukais LT būtų iš3.14sta ant 5 milijardų. Ne šiaip sau Grybauskaitė sunerimo.

  Thumb up 7 Thumb down 2

  • Kubiliaus vyriausybė patyliukais imasi prastumti neaišku kokį ten reaktorių, tai yra gerai? Abu labu tokiu

   Thumb up 4 Thumb down 8

   • Ar susivokiat? Aš rašau, kad gali įvykti didžiausia vagystė, o Jūs – anas irgi vagis.

    Thumb up 10 Thumb down 0

 6. partijoje sklando gandas, kad kai kas iš premjero aplinkos jį pakišinėja ir patys tik kitų rankomis siekia pakeisti premjerą ir partijos vadovą, nes atseit per daug tariasi su prezidente

  Thumb up 6 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip išsirinkti SPA centrą?
Kovai su žurnalistų persekiojimu – siūlomos naujos priemonės
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...