Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Soc.tinkluose – Ukrainos saugumo tarnybos dokumentas P.Porošenkai dėl masiškai dezertyruojančių ir dingusių ukrainiečių

2014-07-27 23:41 | Užsienis | Komentarų (13)

Mūšiai prie Lugansko. Stop kadras

Socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbtas Ukrainos saugumo tarnybos vadovo Valentino Nalivaičenko raštas Ukrainos prezidentui Petro Porošenko dėl nuolat didėjančio dezertyruojančių karių iš Ukrainos armijos skaičiaus.

Paskelbtame dokumente teigiama, kad, „palyginus su praėjusia savaite“, nuo 2014 m. liepos 14 iki liepos 19 d. dramatiškai padidėjo dezertyrų iš karinių pajėgų skaičius – nuo 1847 (25 proc.) praėjusią savaitę iki 3473 (47 proc.) liepos 14-19 d.

Be to, per šį laikotarpį esą dingusių skaičius padidėjo nuo 10 proc. (344 žmonės) iki 47 proc. (1344 žmonės).

Kaip teigiama paskelbtame dokumente, šis reiškinys susijęs su „padidėjusia priešo veikla Donecko ir Lugansko regionuose“ bei dėl „prarastų saugumo pajėgų skaičiaus“.

„Šis faktas turi įtakos karių koviniam veiksmingumui ir daro tolesnę ATO neįmanomą. Jei neigiama dinamika išliks tokia pačiame lygyje, po 4-5 dienų 2/3 parengtų kovinių vienetų nustos egzistuoti.

Siekiant išlaikyti jėgos struktūrų kovinį potencialą, siūlome atitraukti vienetus iš Dobropole ir Smolyaninovo. Po šaudmenų papildymo, persigrupavimo ir 60 proc. karių rotacijos, puolimas galėtų būti tęsiamas“, – teigiama dokumente, kurį pasirašo UST vadovas V.Nalivaičenko ir UST Anti-teroristinio centro vadovas V.Gritsak.

Ant dokumento – P.Porošenkos rezoliucija: „Tęsti iki pergalės“.

FB paskyroje, paskelbusioje šį dokumentą, pažymima, kad „šio dokumento autentiškumo patvirtinti negalime“.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Pirmiausia, tą teroro aktą pavadinti “lėktuvo avarija” nėra tikslu. Ne tą lėktuvą susprogdino? Ne tas buvo “užsakytas”? Taip, gal į kitą norėjo taikytis. Jei kas užsako ką nušauti ar suvažinėti dirbtinai sukeltoje avarijoje ir per tokią teroro akciją žūsta visai kitas asmuo, tai atsakomybė išlieka ir užsakovui, ir vykdytojui. Negalima net populiarinti mintį, kad bet kokie teroristai bei terorizmą palaikantys ir konkrečiai remiantys gali išvengti atsakomybės bei konkrečios bausmės. Pasaulio istorija žino ir tokių faktų, kai koks valstybės vadovas – teroro propaguotojas ar vykdytojas pirma nusibaigia pats ir tik vėliau istorija jo nusikalstamas veikas atitinkamai įvertina. Taip būna. Tačiau, bent jau pomirtinį moralinį pasmerkimą toks asmuo pelnytai gauna. Pagal tas žinias, kaip saugo savo personą Rusijos “caras”, galima spėti, kad jis žino ką jau “prisidirbo”. Žinoma, teisingiau būna, kai nusikalstamos veikos įrodomos ir susilaukia atpildo dar gyvam teroristui esant. Rusijos režimas yra atsakingas ne tik už pasaulinę paramą įvairiems teroristams, bet ir už žodžio ir spaudos laisvės suvaržymą savo šalyje. Būtent jo pasekoje brandinamos neofašistinės ideologijos, kurios pasitelkusios totalinį smegenų plovimą sugeba iškreipti situaciją terorizmui palankia linkme.

  Dabar prakalbama apie tarptautinį teismą. Tokie teismai turėtų lydėti visas tarptautines nusikalstamas akcijas. Net jei nusikaltėliai būtų teisiami tik “už akių”, jiems patiems nedalyvaujant. Moralinę bei finansinę atsakomybę tokiam besislapstančiam “herojui” dažnai galima būtų galima pritaikyti konkrečiai. Žinoma, tie 40 mlrd dolerių vertės kapitalas, kurį specialistai pastebi esant prezidento V.Putino priklausomybėje, visų nuostolių jau padarytų Ukrainoje toli gražu nepadengtų, tačiau jei kartu atsakytų ir jo artimiausia aplinka, bent jau dalį nuostolių galima būtų atgauti. Su tarptautiniais nusikaltėliais galima ir netgi būtina kovoti ir teisinėmis priemonėmis. Jei teroristų žudomiems asmenims ir jų artimiesiems bei užpultai šaliai bus teikiama tik užuojauta, to nepakaks. Suteikimas konkrečių priemonių apsiginti nuo intervencijos būtų šiuo metu ta prioritetinė sritis, kuri padėtų greičiau baigti imperijos išprovokuotą regioninį karą, kuris peržengė vidinio pilietinio garo sąvoką dar nuo Krymo okupacijos pradžios. Ekonominės sankcijos skelbiamos kol kas gan vangiai ir didelės įtakos , deja, neturi. Žinoma, pasekmės pasireikš kiek vėliau. Rusijos visuomenė tada pradės suvokti kiek jai kainavo putiniški kariniai vojažai į svetimas šalis. V.Putinas ir jo vykdoma politika ateities neturi… Tai aišku jau šiandien…

  Thumb up 0 Thumb down 3

 2. Gerb.skaitytojai,
  atleiskite, bet man patinka vemti viešai,ir to iškrypimu nevadinu

  Thumb up 2 Thumb down 1

 3. Kaip buvo nugalėtas hitlerinis fašizmas, taip pat bus sutvarkytas ir Kijevo fašizmas. Manau, kad tai artimiausio laiko klausimas.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 4. Teroristų laivas skęsta… Pranešama, kad vadeivos I.Strelkovas ir I. Bezleras pabėgo iš Donecko. Neramu tik stebėti, kaip Rusijos dezinformacija skverbiasi į mūsų žiniasklaidą. Daroma tai perimant vieną informacijos priemonę po kitos. Pradžioje “susišluojama” laikraštinė ir internetinė smulkmė, o vėliau pradedama kastis ir po žiniasklaidos lyderių pamatais. Kiek tokia totali kampanija kainuoja Putino aplinkai galima tik spėlioti. Manau, kad sumos, išmetamos demagogijai yra didžiulės. XXI -ame informacijų technologijų amžiuje dar labiau suprantama, kad kas “valdo spaudą, paštą ir telegrafą” – valdo situaciją. Ypač ideologinėje kovoje. Mūsų profesūra tokius patarnavimus Rytų imperijai atlieka gan subtiliai įvelkant juos į blizgančius popierėlius.

  Šiuo konkrečiu atveju Mykolo Riomerio universiteto profesorius Justinas Žilinskas (pas delfistus) bando kabintis už to, kad keleivinį lėktuvą numušusių kaltę gali būti sunku įrodyti. Dar daugiau. Bandoma įrodinėti, kad pilietinio karo iniciatoriai ir juos remianti Rusijos imperija yra padarę tik klaidą, tai yra pataikę ne į tą lėktuvą. Tėvynės išdavimas visur ir visais laikais buvo ir yra laikomas vienu iš sunkiausių nusikaltimų, tad nuo tokio aiškinimosi ir būtina pradėti. Kai karinės kolonos iš Rusijos vyksta į Ukrainą su lozungu “Za rodinu”, tai tokia intervencija yra tarptautinės agresijos aktas ir atsakas jai visur ir visada panašiose aplinkybėse yra teisiškai pagrįsta gynyba. Pažvelkime kaip elgiasi į uždarą ratą stumiami teroristai, kuriuos kai kas vis dar bando vadinti separatistais. Jie arba šaudo iš gyvenamųjų rajonų arba artilerijos salves nukreipia į juos. Kartais net vėliavas klaidinimui pakeisdami.

  Terorizmas yra žmonijos blogis, o jo vykdytojai visados ir visur yra už įstatymų ribų. Sovietinė bei Rusijos imperija yra atlikusios visą eilę teroristinių aktų ir savo teritorijoje ir už jos ribų. Ilgas sąrašas šalių, kurios jau yra nukentėję nuo Maskvos režimo vykdytos ir vykdomos karinės ekspansijos. Ukrainos teritorijos grobimo tikrieji kaltininkai yra “caras” ir jo ideologinė aplinka. Režimas ir jo oligarchai yra grobikiškų ekspansijų finansuotojai , o generolai ir žemesnio rango kariškiai yra tik tokios politikos vykdytojai. Vadinti Ukrainoje samdinius savanoriais nėra teisinga. Terorizmą vykdantys samdiniai yra tik nusikaltėliai. Netgi jei bus įrodyta, kad nukautas keleivinis laineris buvo ne tas lėktuvas, kaip tikėtasi, nuo teisinės atsakomybės tai atleisti negali. Nei užsakovų finansuotojų, suteikusių karinę techniką su specialistais, nei pačių vykdytojų.

  Rusijos režimas labai mikliai pasinaudoja įvairiais sportiniais renginiais savo agresijos laikui apskaičiuoti. Keista ir tai, kad tokiai šaliai sudaromos galimybės rengti Žiemos olimpines žaidynes ir Pasaulio futbolo čempionatą. Kaip buvo “paruošiami” balsuotojai daug diskutuota. Gėda … Dalis Pasaulio šalių atsisakė dalyvauti 1980 Maskvos olimpinėse žaidynėse dėl vykdytos agresijos Afganistane. Manau, kad būtų teisinga, jei 2018 metų Pasaulio futbolo čempionatui būtų surasta padoresnė šalis. Dabartinėje situacijoje galima tik spėlioti, kokią dar kaimynę Rusijos režimas planuos užpulti šio numatomo renginio metu.

  Thumb up 1 Thumb down 5

  • kaip ponuli giedosi , jei paaiškės jog teroro aktas buvo Kijevo chuntos kareivių darbas? palaukiam gal biški?

   Thumb up 2 Thumb down 0

 5. vardan tokiu kai parasa?Kurie itraukia i kara nieko detus zmones.Ir privercia juos vienas kita zudyt.IDOMU KIEK KARE MAIDANO ISKRYPELIU?KURIE REKAVO IS TRIBUNUJanukovicius dar buvo angelas palyginus su tuo janku statytiniu.KRUVINAS SOKOLADONIS BATNELIS. Tokie ir yra tautu nelaime.Ir lietuvoje taipat

  Thumb up 3 Thumb down 1

 6. IŠ PASAULIO ŽINIASKLAIDOS:

  Министр обороны Украины Валерий Гелетей признал факт перехода 40 украинских солдат на территорию России.
  “Действительно, такой факт имел место”, — сказал Гелетей в воскресенье, комментируя информацию о пересечении украинскими военнослужащими российской границы. Об этом пишет интернет-издание “Украинская правда”.
  Днем ранее представитель Погрануправления ФСБ России по Ростовской области Василий Малаев сообщил, что более 40 украинских военнослужащих оставили свои воинские части и попросили у ополченцев разрешения перейти на территорию России, чтобы не воевать против собственного народа. Ранее украинские СМИ сообщали, что Гелетей поручил провести внутреннее расследование по факту пересечения границы военнослужащими.

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • O tai Ukraina- šventa karvė? Ar Ukraina-mūsų valstybės dalis? O gal “kadrų kalvė”?
   Be to, reikia skirt Ukrainą bei jos liaudį nuo valdžią užgrobusios chuntos…

   Thumb up 4 Thumb down 1

 7. taigi maidane rėkti ,,maskaliaku na giliaku,, ir mūšti būgnus papraščiau nei kovoti su ginklu už Tėvynę…

  Reikėjo pagalvoti prieš verčiant teisėtą Prezidentą….

  Thumb up 5 Thumb down 1

 8. Negali patvirtint autentiskumo kaip ir daugelio kitu rusu ziniasklaidos isgalvotu nesamoniu…

  Thumb up 2 Thumb down 5

 9. …AR NAUJASIS MASTYMAS GALIMAS TIK SENUJU IGNORANTISKU KLASES KOVU IDEOLOGIJU PAGRINDU ?!…
  …- NE; BUTINA KEISTI MASTYMA IR SUVOKIMA IS ESMES !!!

  Sis rasinys mano buvo rasytas po vienu is V.Balkaus straipsniu – Vertybių eutanazija “socialdemokratiškai”, bet tada neskelbiau. Nes ir man paciam atrode tas mano naktinis rasinys lyg isprovokuota karstlige ar koks politinis priepuolis…
  …Po to vel jis tarsi tiko po kitu straipsniu rasytu K. Sulikienes – Kodel Lietuvoje tarsi atsilikusioje salyje nera kairiosios politines jegos ? Bet buvo savaitgalis ir tai man daug svarbiau nei leistis i tuos polit-gincus netgi be jokio atsako, be jokios naudos.
  Abu labu, tikrai protingi autoriai, deja bet nelabai toliau zvelgia nei tik ano simtmecio polit-kovu ir marksizmo socialines politines klasiu kovu bei partideologiju metodologijos…
  Dabar pakoregavus visvien esmine dali tos paklodes as skelbiu cia:

  Velu labai… . Galvojau, kad tiktai paskaitysiu si V. Balkaus straipsni. Rasau dazniausiai, kai negaliu nerasyti. Dabar negaliu, nes atleiskite Autoriau (ir Autore), manau kad laikas mums sustoti gyventi TIKTAI senuju politiniu krypciu bei politiniu filosofiju narplinejime, puoselejant tiksla surasti klaida vienoje is tu teoriniu krypciu ar ypac kazkurioje is realiuju partietiskai politiniu krypciu, ieskant klaidu ar nukrypimu ju realioje veikloje nuo tu teoriniu politiniu krypciu, kurias jos deklaruoja ir isivaizduojant mums, kad tame yra visu musu blogybiu priezastis musu valstybiu politinese bei bet kuriose visuomenes gyvensenose…
  Sis toks apmaudus vezliskai letos dialektikos ir evoliucijos procesas tebesitesia musu daugumos politologu bei politiku veikloje, kad tiesiog sunku jau yra ji konstruktyviai ivardinti siu laiku naujame musu nepolitologu suvokime.
  …Nes siuolaikineje civilizacijoje jau subrendusiu politiniu eksperimentu ivykusiu daugelyje valstybiu revoliuciju pasekmiu ivertinimo stadijoje-susumavime bei jau kitame musu zmoniu bendruomenes samones tukstanmetyje, politologu yra mastoma ir vis dar operuojama simtu metu senumo politines kovos ideologijomis ar kovu metodika…
  !!!…- Visai ne nebandant iziureti priezasciu kodel musu civilizacijos valstybiu socialines geroves bei politines darnos bei ju tarpusavio sugyvenimo nelemia jokia forma nei is esamu kapitalizmu, nei buvusiu ar dar kazkur kokio zemyno kampelyje uzsilikes koks tulas vienisas lyg dinozauras, neva socializmu…
  O juk net neva komunizmu buta ?! Tai kodel netgi ”komunizmai” mums niekuo padeti negali !?
  Kur bebutu, kokioje salyje ar kokioje santvarkoje, kokia partija bebutu valdzius ar bevaldytu, mes turime didziuliu problemu ir jokia partija ne tik kad nesukuria tos salies ilgalaikes normalios geroves, politines bei socialines darnos, harmoningo dvasiskai ir moraliai ir teisiskai diplomatisko visuomenes sluoksniu, klimato, bet dargi po desimtmecio kito pasirodo, kad lyg padejo visuomenei nusiristi i kulturine, dvasine ir socialine duobe su ivairiais pagal ivairias salis, kriziu tipais saliu viduje ar ir tarptautineje arenoje…
  Visose iki siol buvusiose valstybese musu zmonijoje, nebuvo nei vienos valstybes, kur nebutu giliu visuomenes problemu ar geroves negandu didelei visuomenes daliai, ar dazniausiai kad nebutu netgi kruvinu konfliktu salies viduje…
  Taip yra – kuo labiau konfliktai sprendziami, tuo labiau buna tolstama nuo valstybes esmines politines krypties kokia ji bebutu buvusi tam tikroje pradineje starto stadijoje…
  Menat socializmus !
  – Kuo labiau buvo tolstama nuo liberaliuuju (kapitalistiniu) laisviu suvarzymo, tuo labiau gerejo gyvenimas tai visuomenes daliai, kuri buvo nevaldanti ir mazejo priestaravimas tarp aukstuomenes bei visuomenes proletariniu ir kitu zemumu. Artejama buvo link kapitalizmo…ir taip susikuriamas mastymas kad aukstuomenei belieka tik tapti iteisintais tikrais kapitalistais, o ir ”zemumu” zmonems gyventi laisviau…
  (…- Nes gi laisvei, jos troskimui ir jos ”gyliui bei plociui”, niekada nera ribu ir aiskiu jos moralumo bei teisingo socialumo kriteriju, iteisintu siais labai jau neva isvystytos politologijos laikais…)
  Tai laisvas liberalizmas atejo, tie nauji socialkapitalistai tai ir padare – tapo vegvaldziais – atejo spekuliantinis ypac zemo lygi crime kapitalistu kapitalizmas ir politika, atejo ju vasalines partijos…
  (Nes kuo didesne ir moralumo nekontroliuojama laisve, tuo labiau labiau kriminaline demokratija ir kapitalizmas. Juk kova uz buvi ir stipresniojo teise yra esmine rinkos bei laisvos liberalios ir net demokratines valstybes savybe)
  – Zinot kapitalizma !?
  – Valstybese, kuriose yra daugiau valdomojo kapitalizmo… – o is tikro – socializmo elementu, tuo labiau gilesnis darosi aukstesniuju elitiniu biznio ar politikos sluoksniu nepasitenkinimas bei gileja ju kenksminga-ardomoji veikla tu soclygybes-elementu atzvilgiu. O is kitos puses – ta kova skatina tuos mintancius socializmo vaisiais, priprasti prie to ir noreti dar ju daugiau…ir dar labiau stipreti tai neva klasiu kovai tarp ”elitu” bei socialiai privilegijuotas lengvinancias gyvenima, teises, turinciuju ir juos politiskai remianciuju …
  Esant laisvei tie priestaravimai didesni tuo, kuo labiau ryskesni socializmo-valdymu elementai valstybes politineje tvarkoje. Ji turi tendencija gileti ir ardyti… Istorija parode, kad NIEKADA jie neina konstruktyvumo ir santarves bei gilejancio kompromiso link… Esant laisvei juk yra laisve ne tik laisvai varijuoti istatymais, galimybemis ”apacioms” ir ”virsunems”, bet ir laisvai vystytis ju konfliktams bei disharmonijai realiame gyvenime ir politikose.
  Socialistiniu elementu atrama gali buti tik ju idealizmas ir zemesniuju-neelitiniu sluoksniu interesas, kuri siuolaikinis kapitalizmas puikiai dezorganizuoja. Ju rankose ne idalizmas, o materialinis ir instinktyvusis islikimo ir pasitenkinimo interesas. Tam tarnauja tiesiog viskas – nuo mas media iki valstybes strukturu, kurias juk kuria ne idealistai. Nes tai kapitalizmas…
  Sakysite; o socializmas ?! Juk ten viska kuria…idealistai ?! …na kokie tipo marksistai ar socialistai ?!
  Etc: snipstas visa tai brangieji !!!
  Juk tie, kas ir socializme tampa ‘elitu’, juk dazniausiai yra ateje is….kapitalizmo ir dazniausiai turi instinkta visa tai griauti ir save padaryti lyg kapitalistu. Na kuo daugiau asmenisko pelnytis is valdziu teikiamu galimybiu…
  !!! Siu laiku pasaulio bei Zmogaus realybeje kurti tobula valstybe vadinamu demokratiniu budu arba viena is krypciu – socializmu ar kapitalizmu, yra tas pat kas bandyti pelke iveikti valtimi arba automobiliu…
  (Argi tukstanciu metu dar buvo maza, kad tai suprasti ?!)
  …Nes automobilis tinka tiktai grieztai lygiam keliui lyg grieztas gali buti kuo grynesnis socializmas, kai tokia valstybe ”vaziuoja” tik kai yra gerai ir kietai nutiesti, ratams tinkami istatymo ir tvarku keliai. Kai nera klampiu dumblu ar vandens duobiu kelyje…
  …Nes gi valtis gali sekmingai plaukti tik kai nera vandenyje ismetytu gausiai tu pirmajam variantui budingu ”kietuju”, tvirtosios tvarkos elementu – povandeniniu akmenu, zemes kalneliu, augalijos sankaupu, krokodilu ar anakondu ir pan. …
  Dar; keliu vyksta tik automobiliai ir pan. Ten ne vieta zuvims ir ypac toms, kurios megsta drumsti vandenis…, ten yra ne vieta zmonems, kurie noretu skraidyti ar kastis po zeme… – Juos naikina valdzia… Duodant laisves, socialistine santvarka tampa nedarnia ir issibalansuoja. Iniciatyva pradeda imti tie nemegstantys nustatytu tvarku bei keliu ir norintys gyventi tik pagal savo nestandartinius norus… Nekreipiant demesio i kitu individu ar visuomenes ”klasiu” interesa…
  Dar; Kai gyvenama vandens gyventoju teisiu salygomis, tai yra salygos ta vandeni drumsti ir susidaryti savo savanaudiska tvarka salygojancias salygas ignoruojant kitu silpnesniuju interesa… Iniciatyva ima lydekos ar piranijos, rykliai ar kardzuves, kitoms kad ir nuostabioms zuvims ar padarams paliekant dugna ar tik uolas slepimuisi ar isnykima…
  Siais laikais tose sistemose jau netgi ir negalimi bent kiek pozityvus perversmai. Isaugus komunikacijai, isvyscius naujas manipuliavimo zmonemis, technologijas, revoliucijos jau tampa visai neimanomos ”apaciu” iniciatyvai… Revoliucijas veidmainiskai vykdo pacios virsunes, kad ateityje butu joms dar geriau valdyti. Virsunes tampa vis klastingesnemis…tiesiog jau iki kazkokio ateiviu ar zombiu lygmens… Ir tai irodo jau net ir Europos vyriausybes eltai, nekalbant apie Azijos, Afrikos valstybiu…
  (Turiu omenyje bent jau ta tiesiog fantastiskai platu pedofilini tinkla ir skandala JK(UK). Gaila, bet ji temdo dirbtinai puciamas Ukrainos-Rusijo-Vakaru konfliktas. O gi net ir ivykui daugelio elitiniu pedofilu, simto ju, bylu dokumentu ‘dingimui’, dar gi liko mazdaug tukstantis inteligentijos ar siaip bene vidurines klases pedofilinio tinklo nariu veiklos vertinimas… Tai irodo, kad Vakaru visuomenes giliai kulturiskai-dvasiskai-moraliai issigime !!! Nes tokie skandalai yra jau tarsi ”tradicija” juose…)

  Toliau; Deja, jos – tos revoliucijos, nebuvo apaciu inicijuojamos ir jau gan senai, oi senai……
  Garsioji Spalio SocRevoliucija tebuvo tik manipuliacija daugelio Rusijos tautos zmoniu lukesciais ir ypac tam tikru prokariskai ir kairuoliskai nusiteikusiu jos sluoksniu savanaudisku remimu… Kaip taisykle figuravo viena laabai isrinktoji tauta, jos elitiniai atstovai Rusijoje ir kitur… Aisku – rysiai su vakarais… Tai buvo lyg ”komunizmo” eksperimentas rytu tautose…
  Artejant link isvadu !;
  – Jokia politika, kokios partijos vedama kur nors bebutu (del X priezasciu), deja pasaulyje nevede bent jau i X Salies darna ir bent jau daugumos zmoniu gerove. Politines saliu rvoliucijos dazniausiai buvo tik artejanciu dideliu ir dar didesniu ateities problemu startas !
  Buna tiesiog paradoksu; na pvz. prieskario Lietuva. Lyg ir laisvai vystosi, neokupuota, bet socialine nelygybe tik augo…, krasto biznio strukturas vis labiau apima nelietuviai ir tampa gobsiais engejais… Lietuviai valdzioje lyg nemasto; patys griauna savo demokratija ir kovoja su viduje esamu neva komunizmu, …kai is tikro veliau juk, daug zmoniu atejusiam okupantui, turejo tikrai realiu priezasciu skusti savo engeja, kad jis butu nubaustas ir istremtas… Skunde tie elitiniai savo priesininkus, skunde tie engtieji, kad engejai, tie ypac kitatauciai, butu eliminuoti is ju krasto… Atejo svetimuju (”rusu”) valdzia, sumazejo soc-nelygybe, veliau (po gausiu keliameciu represiju ir antipartizaninio karo) isaugo bendroji gerove daugumai ir stipriai sumazejo nelietuviu valdziusiu bizni bei miestus, itaka… Bent jau tu atvirai gyvenanciu kitatauciu is isrinktuju tautos, pavardemis… Sugrizus Nepriklausomybei vel tendencija, kad tie nelietuviai vadovaus ir maza to – vis maziau liks lietuviu… Daug kas is kazkada gelbetu nuo vokiskoju naciu invazijos, dabar atsikeite pavardes i zydiskas ar dalinai zydiskas ir veikia bei gyvena jau laisvai…
  Is to isvada:
  – Ar partijoje ir politineje kryptyje – socdemu ar krikdemu, konservatoriu ar centristu,… cia yra esme ?!
  Na gerai; pradzioje buvo ta ‘esme’ kai atejunai bolsevikai ar Hitlerio naciai Lietuvoje taip dare sava ”tvarka”, kad kraujas liejosi laisvai ir Lietuva neteko vieno antro simto tukstanciu zmoniu…
  …Nezinau ar koks slaptas isejusiuju kraujo kerstas leme ar ne, bet tie dariusieji ”tvarkas” Lietuvoje iskrypo ideologiskai ir moraliai… bei nutolo nuo tu pradiniu komunizmo ideologiju tiesiog visai… Ir kai atejo laikas tam, tai tarsi pardave tas visas savo seneliu ar tiktai marksistu-leninistu idejas…ir daugelis ju tapo tarsi priesais jiems…
  Kaip yra pardave bet kurias savo deklaruojamas polit. ir moralines vertybes dauguma politiku siuolaikiniu partiju Lietuvoje… Bet kurie; krikdemai ar konservatoriai, socdemai ar kiti, veikia pagal nepartini ar ideologini interesa, o pagal grupini ar materialistini ir veda kova ne pagal politines taisykles, bet tik lyg pagal zmoniu, lyg vilku, bandu kovos taisykles… Jie ir i rinkejus bei Lietuvos teritorija, turtus, ziuri lyg i erienos mesos dalybas…
  Pan. dalykai vyksta ir Vakaruose, vadinamuose senosios demokratijos kapitalizmuose. Kokia valstybe beimsi, visose buvo iskreipiama tai kas buvo pradzioje inicijuota. Imk Skandinavija – vis labiau issigimsta tie socializmai visais atzvilgiais ir arteja netgi nezinia link ko… Vokietija kadais naciai vienijo tauta pries… Tai padare, sustiprino krasta, ideologija tapo kraugeriska ir pasekme Karas bei pasaulio pamoka paciai vokieciu tautai. Darna isvirto i antzmogiska destrukcija su 50mln. zmoniu aukomis…
  Demokratija Prancuzijoje, Anglijoje, Danijoje, Ispanijoje,… Partijos buve liberalios ar neva komunistiskos igyvendino tautu internacionalizmo dvasia realybeje – dabar kitatauciai ardo ju krastus ir vis labiau ima demografine iniciatyva ju krastuose… Elitai atrodo lyg akli, rupinasi i kuri ten krasta pabegti po savo politines karjeros baigties…
  Kai bet kuri partija, bet kurioje Europos valstybeje is esmes nieko ir niekada nedare, kas stabdytu masini zmoniu demoralizavima, pop-sizavima, nudvasejima ir ju materialejima, jau nekalbant apie valdanciuju numoralejima ir ideologiskai dvasine degradacija. Dar labiau – valdantieji ilgai taikstesi su Vatikano dvasiniu bei moraliniu issigimimu ir kooperavosi su juo lyg politiniai bendradarbiai. Na, o politika juoda ! Todel dabar net ir Popiezius sako – musu tarpe bent 2% pedofilu… Ne geju, bet pedofilu ! Geju bent…na gal 90% ?! (Sako ir JAV Prezidentas gejus ! Sako kad jo antra puse yra transvestite… Ir apie tai kalba superrimti JAV interneto leidiniai ! Netgi karo veteranu.. Kas pasakys kad karo veteranai nezino ka sako, kad lyg vaikai nepazista savo krasto ir gyvenimo ?!)
  Tad… O juk ir finansiniai reikalai Vatikane buvo tiesiog baisus, nusikalstami pries kataliku bendruomenes ir valstybes. Juk netgi kriminalizuoti !
  Tad as galiu pasakyti, kad padetis yra ”totali” ! Ne tik Europoje, bet ir bendrai pasaulyje daugiau ar maziau valdanciuju elitu elgsena valstybese bei pasaulyje yra panasi, besisiejanti savo ”stiliumi” ir su religinguju elitu sluoksniais. Ir net jeigu kazkuris kapitalizmas suko ar suka link socializuoto santvarkos tipo ar kazkuris socializmas bande ar bando moralizuotis ir liberalizuotis, tai anksciau ar veliau ateinama i dar komplikuotesne valstybes busena, nes nera ilgainiui einama ivairiu valstybiniu-politiniu darnu ar tobulejimu kryptimi, bet buna atsipalaiduojama, iskrypstama ivairiai ir prieinama vel kazkokios vel neva ”revoliucines” ar karines krizes link…
  Ryskiausias pavyzdys yra Etaloninio Demokratijos Lopsio – JAV moraline bei politine griutis. Moraline nes jau ne tik kad JAV nenesa jokios demokratijos savaja veikla pasaulyje, bet jau ir politine is esmes, kadangi JAV jau nustoja ir buti taja demokratine tuo ”tradiciniu” atzvilgiu ir salies viduje. Salyje sparciai lyg vulkanas sprogimui, bresta jau social-politiniai neramumai ir tam valstybe netgi paruose jegos strukturas lyg karui. Na, o dar gi tikro karo bei gamtiniu kataklizmu gresmes laukime…
  Autoriu V. Balkus teisus !
  Bet ! Ne JAV ir ne santvarkos ar valstybiu, tai esme ir priezastis !
  Tiesiog musu Istorijoje viena Imperija, keicia kita, vienas fasizmas keicia kita…!!!
  !!! – Keliaujant is vienos valstybes i kita, vienos santvarkos i kita…lyg Istorija tiktai kazkokia pragariskoji blogio nesimo ir islaimymo bei vystymosi estafete butu…!!!
  Tad ne JAV ar NATO, ne kapitalizmas ar socializmas yra blogis ant sios Zemes, ne valstybese arkuriose nors tautose tautose, juose yra musu bedu priezastis ir Esme !!!
  Mes lyg naslaiciai; pasaulio zmones lieka be demokratines salies pavyzdzio ir idealo…, be demokratines ir moralios partijos pavyzdzio…, be jokiu svyturiu i iseiti is musu visuomeniu ir santvarku , lyg pelkiu, isgryninimo galimybes ir vilties… Nes zmones daugumoje yra suvokiantys ir pakankamai issilavine, o tuo labiau pazine realybe, nezino netgi teorines iseities ”tokiame” iskrypusios morales bei politikos pasaulyje…
  Zmones suvokia, kad tobuleti ir zengti ismintingosios evoliucijos keliu, visuomenes gali tik esant tam tikrai valstybinei sistemai, o butinai ir ta ismintinga sistema atitinkanciai valdziai !
  Zmones suvokia jau senai, kad liberaioji ju santvarka ar koks siuolaikinio tipo ”…izmas” neisvengiamai gali buti tiktai toks, koks buna siuolaikiniame pasaulyje !
  Nes – ne partijose ar politinese kryptyse yra esme !
  Nes neturi isvis buti jokiu partiju ! Nes esme ne ten ir ne jos gali kazka isspresti !…
  !!! Nes – Partijos Realybeje yra ne politiniu diskusiju ir evoliucijos visuomeneje ar valstybeje, galimybe, o tik suinteresuotu kazkuo pacioms sau, tik politika besidengianciu biznio ar kariniu, nacionaliskai tautiniu, konkuruojanciu ir kovojanciu grupuociu organizacijos, visada gyvencios tarsi visai atjungta gyvenimo buda nuo visuomenes, valstybes tos daugumos, ignoruojant neelitiniu socialiniu sluoksniu interesus ir tik pajungiant juos sau.
  Tai dare bet kuri itakinga valdiska partija kapitalizme ar socializme.
  …Nuolat vis labiau degradavo ir todel dazniausiai keite viena kita bei tuo savo iskrypimu daznai atvesdavo valstybes i didele krize, kartais ir tarptautiniu atzvilgiu.
  Kodel taip yra ?!
  – Priezastis yra tasai bendras ”Zmogiskasis Faktorius”.
  Jo Psichologija, kuria pamirso bet kuris filosofinis ar politologinis mokslas, kaip aiskuir abipuse – socialistine ar kapitalistine ideologijos !
  Nes argi gali koks nors ”sveiko proto” ‘mastytojas’ – politologas, filosofas ar…, taip beviltiskai sakyti lyg aisku i save pats parodydamas – ziurekite; as esu tiktai EGO ir nieko gero, darnaus musu visu gyvenime kurti as negaliu…, nes as esu savanaudis ir nesavikritiskas… As pirmiausiai visad zverlgiu i kitus ir tik juose ieskau nlogio… As manau, kad as kitoks ir…Elitinis esu…
  As sukurtas Jusu valdymui, as lyg Dievas !
  …jei pradesiu cia save koneveikti ir viesai skalbti savo EGO-istine Zmogiskaja Esybe, juk argi as galiu buti Autoritetu ?! Tada ir prasideda ta ‘idealioji’ demokratja, kai juk kadagi visi mes esame EGO-istai, tai visi juk galime valdyti ?!…………….argi kas klausys manes tada……
  Ne; mums reikia priesingo ! Mums reikia Jusu visuotinio paklusnumo !!!
  Jus turite kariauti ir zudyti viens kita, kai tik mes to panorime !!!
  Mes Jums sakome ka Jums daryti ir kaip gyventi !!!………….

  Zmogus, nepaIsant to, kad save daznai iskelia ir vos ne sudievina, yra tarsi ydomis gristas ir deja, bet siuolaikinis pasaulis tvirtai nusirito Zmogaus EGO bei moraliniu ir dvasiniu ydu vystymo bei dvasinio nuintelektualejimo kryptimi ir ignoruoja Zmogaus Bendraja Psichologija tik nagrinejant ir operuojant tarsi sachmatu zaidimu, tomis Zmogaus ydomis ir interesais vykdomais remiantis jomis… .
  Tai yra elituose lygiai kaip ir diegiama zemumose, nes reikia zemesniu sluoksniu paklusnumo jiems – elitui. Tasai diegimas yra masinio pasauliniu elitu dvasinio bei moralinio degradavimo isdava. Tiksliau sakant – o kada jis Istorijoje buvo kitoks?! Dabar, pastarojo simto metu laike ta degradacija igauna nauja sparta ir lygmeni tuo greitesni, kuo labiau visi yra susaistomi greitaeige komunikacija leidziancia sparciai dezorganizuoti bet kokia galimybe kazkam pozityviamzmoniu visuomeneje, apjungti, vienytis siekiamoje opozicijoje dvasinio bei moralinio ir antiglobalistinio ydinguju nusikalstamu pasaulio klanu siautejimui ir visiskam isigalejimui…
  O kad to nebutu, netgi sunku pasakyti kas turejo ivykti…
  Na gal turejo ivykti kazkoks tarsi Stebuklas Zmonijoje…
  ”Pasapnuokim”;
  Turejo kazkurioje itakingoje pasaulio valstybeje ar ju susivinijime, nugaleti Sveikas Protas ir Sazine, Moralumas ir Tikejimas, Meile ir Idealizmas valdziose. Tai turejo buti ginama ir vystoma, issaugota ir neleista iskrypti. Turejo buti ne tik pavydziai kovojama ir konkuruojama tarpusavyje, bet diskusijose randama aukstesne pozityvioji iseitis ir ismintis… Turejo buti valstybe (ar ju org.) stiprinama iki tol, kol galetu buti pavyzdziu kitoms ir tuo jas patraukti be jokiu karu… Tai turejo vesti Zmonija link bendros ismintingos tvarkos ir svarbiausia – elitu moralumo bei idealizmo palaikymo bei ju humanizmo ir pacifizmo Status Quo…
  Nes is nemoralumo, neidealizmo bei nedvasingumo tradicijos neimanoma tureti tikrai ismintingo elito, kuris butu lyg tas pradinis taskas naujai pasaulio darnos tvarkai diegti…
  Darna, zmogiskaja prasme, nera tik gamta, gyvenimas pagal ”liberalius” gamtos desnius ! Nes Zmogus turi ”daugiau” savyje nei tik ”gamta”, kaulamesis gyvulys . Jis turi galingesni intelekta ir dar ”daugiau”, kas yra vadinama jo dieviskaja prigimtimi ir sandara (…). Na, o Zmogus tai turedamas neturetu gyventi primityviai ir taip nedarniai pagal jo dazniausiai labai riboto loginio, emocinio bei dvasinio intelekto gebas.
  Deja; – nevykusi iki pat siol zmoniu bendriju sistema ir tai salygoja nevykusi zmoniu suderinamuma ir vystymasi idejiniu bei socialiuoju veikumu-gyvensena, atzvilgiais.
  Siose salygose ir negali vystytis vidutinis individas socialines darnos ismintingumo kryptimi, o tuolab ir visuomenes bei civilizacija ar valstybe. Nei neverta kalbeti apie politika, partijas…
  Amoraluus ir nedvasingi elitai nesuinteresuoti tureti organizuota – pilietine ir moraliai atsakinga visuomene, nes jie organizuoja zemesniuju sluoksniu zmones beveik visad tik ju paciu pridirbtoms negatyvioms problemoms spresti ar tikslams.
  Elitai yra EGO-istines, prioriteiskai ”Zmogiskojo Faktoriaus”, valdomos ir rinktines politines jegos, partijos, biznio, finansu ir kt. ”bosai”.
  Siuolaikinis ‘moralumas’ salygoja prakt. bet kuria politjega egzistuoti tarsi amoralios mafijos tinkle. Ir tai yra Zmonijos gilaus tukstantmecio mentaliteto bei giliu paprociu dalykas.
  Tie dalykai yra nepakeiciami staiga, o letai letai, jei zmones priprastu gyventi kitaip ir vis daugiau masto
  tytu bei vystytusi savo atsakomybe ir savikontrole… – Tik tada galima ir normali kontrole valstybeje, jos sistemoje…
  Aukstesnio moralinio-dvasinio lygio visuomeneje ir jo vystymo keliu einancioje valstybeje, auga zmogaus interesas priprasti ir buti moralesniu, visapusiai atsakingu ir save kontroliuojanciu…
  Tokia idealisine visuomene gali vystytis laipsniskai, bet tam turi buti joje itakingas iniciatorius ir jis turi buti ismintingas bei moralus zmogus. Kitaip dispersija – chaosas gileja. Tuolab kad info ir gyvenimo ivairoves gausa neproporcingai ir laviniskai isaugo… Zmogus ryskiai perkrautas !
  !!! Kol kas bet kurias zmoniu valstybines visuomenes dazniausiai vede chaotiskas elito poreikis ir netgi buve kartais idealistines idejos ir iniciatyvos buvo suplaktos su ydomis ir daznai savanaudiskais tikslais…!!!
  Todel netgi pvz. krikdemu partija, net pvz. ir Vakaru Europoje, nuskambedavo korupcijos skandale ir jos veikla labiau budavo panasi i veidmainiu ar net satanistu… As net ir nekalbu apie kitas ”elitines”. Gerai jei partija dar neelitine; daznai tokiu atveju, nebuvo tokiu geru progu joms atlikti purvina darba…
  Tokiu tradiciju, tokiu mentalitetu partijos dazniausiai negeba niekaip islipti bent kiek auksciau tu savo deklaruojamu partiniu ideologiniu platformu. Jos dazniausiai veikia tiktai pagal partiju savanaudiska poreiki, o ne pagal idejas ir idealizmus. Ju zmones ir vedliai dazniausiai iskreipia net ir pacias ideologijas ir kuo toliau, tuo labiau… Iskreipia, o ne tobulina !
  Tobulina tik ju intereso siekima, kuris beveik visad nesutampa su ju rinkeju elektorato, interesais…
  Tad ar benagrinesime mes partijos x, ar ideologijos x, ar ju veiklos teisingumo klausima, mes, jei tik mastyme giliau, izvelgsime jog blogybiu priezastis yra netgi ne ideologijos nesilaikymas, ne partijos veiklos atitikimas savam rinkejui, savai zmoniu ”klasei” ir netgi esme yra ne ”teisingos partijos” pasirinkimas rinkimuose,
  …- bet musu visu suvokimas kad jokia partija ir jokia ideologija (ar kita valstybe) nieko is esmes gero musu politikose negali isspresti tinkamai, kol politika visur bus lyg losimas is pinigu panaudojant ”sachmatu figuras”, kurios yra – partijos nesvariu moraliskai zmoniu, renkamu elektorato, piktybiskai manipuliuojamu to pat nesvaraus politinio elito steigtu ir finansuotu politiniu ar valstybes specstrukturu…
  PELKE YRA NE KELIAS IR NE TYRAS VANDUO; JI YRA NE AUTOMOBILIU AR VALCIU KARALIJA !
  LYG PELKE YRA SIU LAIKU POLITINIU PARTIJU PASAULIS IR VEIKLA…
  IR KAIP BESVARSTYSI JU IDEOLOGIJAS AR JU KONKURENCIJA, PRIEISI ISVADOS KAD VISA TAI YRA TIK SIRMA TIKRIESIEMS JU TIKSLAMS UZMASKUOTI…
  JEI DAR VIS BANDYSI TAIKYTI UPES AR KELIO TAISYKLES TAI PELKEI, AMZINAI NERASI GEROSIOS IR TEISINGOSIOS ISEITIES !
  Iseitis ateitu jei pasaulis sustotu ir ne branduolinio karo link eitu, lektu strimgalviais, o suprastu kad is prazuties nuo saves pacios gresmes gali issigelbeti tik suvokimas to saavo EGOistiskojo Zmogiskojo Faktoriaus, Istorines musu Zmonijos, Psichologines, Dvasines ir aisku – Fizines Prigimties.
  Ir jei suprastu bent jau filosofai ir politologai, kad jie ignoruoja Zmogaus uzaugusio liberalioje laukineje rinkoje, esminius psichologijos principus…, viskas keistusi is esmes…, nors ir letai letai…
  MORALIAI IR DVASISKAI UZTERSTAS ZMOGUS, TERSIA VISKA IR VISAIP, KAIP TIK IGALI…
  VIENI TIK PAKELES SAVIMI PAZYMI, O KITI IR ZMONIJOS ISTORIJA !
  UZTERSTI ZMONES NEGALI KURTI SVARAUS GYVENIMO…
  TIE SVARESNIEJI YRA UZCIAUPIAMI NUSIKALSTAMAI UZTERSTU ELITO TARNU…
  O NORINT KAD BUTU KITAIP, BENT KAZKAS KOKIAME NORS GALINGAJAME ELITE TURI PRADETI NAUJAJA Moraliaja IDEOLOGIJA IR NAUJAJA Moraliaja INICIATYVA…
  – Tai naivu, tad be to niekas niekada matyt kad nepasikeis…, nes Istorija teka savaime ir tik ta tekme iskelia lyderius ir idejas, kaip vandens srove medzio sakas ar laiku ten ikvepti oro uzsinorejusias zuvis…
  Tad, galbut tik klajos vienisas zmogus tarp lavonu ir begiojanciu ziurkiu, ir prie vieniso apdegusio medzio mastys kur pasukti, kad galetu sutikti dar, koki zmogeli gyva belikusi… Kad pratesti ta ginca; na kuri ten partija ar valstybe, buvo kalta, kad taip viskas zmonijai pasibaige, na kuri ten ideologija ar santvarka butu gera buvus kad zaliuotu ir gyventu musu zeme ir mes…
  OI !
  …Tik staiga viena paluzusi to apdegusio medzio saka staiga nusmigo tiesiai vargsui mastytojui ant galvos…
  …pailsejes apsvaigelis valandele po to smugio ant suodinos zemeles pagulejes, jis lyg sapne isvydes atsakyma, suriko:
  – MUSU GINCE BUVO ATSAKYMAS !
  …GINCUOSE GYNEME TIK SAVE…
  …NEGEBEJOME KEISTI SAVES…
  – O BUVOME VISI IS ESMES TOKIE PANASUS !…
  – NEBUVO TIESOS MUMYSE !
  …O TIESA BUVO VIENA:
  – MUMS REIKEJO KEISTIS IR PIRMIAUSIAI TOBULINTI, KONTROLIUOTI PACIUS SAVE !
  …Eech; as supratau tik dabar…
  …Gal ir kiti suprato ?
  …Na bet visi likome tais pat…
  …ir kas is to mano suvokimo…
  Nukrisiu is as cia…salia…
  Kazkaip silpna jau…
  …Sioje valstybeje, kaip ir visur, tas pat…ir baigiasi taip pat…
  Tiktai tie fasizmai keliauja is vienos i kita…
  Dabar i JAV…
  …Aciui Dieve Tau,…- tai paskutinis sapnas pries Isejima is sio Pragariskojo musu Rojaus…
  ………………………………………….
  27.07.2014

  Thumb up 4 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...