Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Skaitytojo nuomonė: ar tikrai egzistuoja pedofilų klanas?

2010-06-17 22:16 | Komentarai | Komentarų (144)

Viešai teigiama, kad VSD nėra susijęs su pedofilijos byla. Tačiau ar iš tiesų VSD Kauno skyriaus pareigūnai neturi nieko bendro su garsiąja pedofilijos byla? (KK nuotr.)

Pedofilijos bylą Kaune mėginama sieti su mįslingu pedofilų klanu. Kaip reikėtų įsivaizduoti tą pedofilų klaną? Ar tikrai tas klanas egzistuoja?

Kai kurie TV laidų rengėjai, kaip ir tam tikra visuomenės dalis, sąmoningai ar nesąmoningai klaidina ne tik save, bet ir kitus. Reikėtų suvokti, jog Lietuvoje egzistuoja ne pedofilų klanas, o korumpuotų pareigūnų tinklas, naudojantis pedofiliją kaip įrankį savo tikslams įgyvendinti. Cigarečių ir alkoholio kontrabandą organizuojantys aukšti pareigūnai ir politikai juk nėra kontrabandininkų klanas – tai tiesiog korumpuoti pareigūnai ir politikai, kurie užsidirba pragyvenimui tokiu būdu.

Kontrabandą kontroliuojančios institucijos yra užblokuojamos korumpuotų politinių partijų bei tam tikrų pareigūnų, kad nelegali veikla negalėtų būti sustabdyta.

Reikėtų suvokti, jog bet kuris aukštas teisėjas pedofilas ar pareigūnas yra puikus įrankis tų žmonių, kurie gali iš to turėti naudos.

Egzistuoja ne pedofilų klanas, o gerai organizuota grupuotė žmonių, kurie kontroliuoja tuos pedofilus.

Jeigu aš dirbu saugume (VSD) ir užimu aukštas pareigas bei turiu informacijos, jog kažkuris teisėjas, politikas ar pareigūnas yra pedofilas, ką aš darau? Sąžiningas pareigūnas tokį pedofilą teisėją išviešintų visuomenei, taip apsaugodamas sistemą nuo silpno pareigūno, kurio silpnybė gali atsisukti prieš pačią sistemą ir netgi visuomenę. Tačiau ką darys korumpuotas saugumietis iš VSD, ypatingai jeigu jis dirba ne Lietuvai, o Rusijai? Jeigu jis Sovietų Sąjungos laikais buvo kagėbistas ar jau laisvoje Lietuvoje buvo užverbuotas užsienio žvalgos, arba jis tiesiog sumanė, jog neverta išduoti teisėjų, pareigūnų, nes galima juos panaudoti savo veiklai, tai toks pažeidžiamas teisėjas pedofilas dirbs ir toliau. Toks silpnas teisėjas tampa įrankiu grupei draugų vykdyti savo nusikalstamą veiklą.

Būtų kvaila manyti, jog pedofilų klanas būtų organizuoto susivienijimo viršūnė. Žmogui, norinčiam kontroliuoti silpnus teisėjus ir pareigūnus, pačiam nebūtina tapti pedofilu, kaip ir narkotikų platintojui nebūtina pačiam tapti narkomanu, kad „suartėtų“ su kolegomis narkomanais. Jeigu netgi organizuotos nusikalstamos veiklos grupuotės neigiamai žiūri, jei kas iš grupės narių vartoja narkotikus, nes jie jaučia, kad silpnas komandos narys atsisuks prieš juos pačius.

Yra žmonės, kurie prižiūri teisėjo pedofilo paslaptį, o yra žmonės, kurie pasirūpina, jog teisėjas turėtų vaikų. Teisėjas turi vaikų, o saugumas turi teisėją – abipusė nauda. Teisėjas už neišduotą paslaptį priima atitinkamus teismo sprendimus, kurių reikia jį kontroliuojantiems pareigūnams. Nes tiek teisėjas pedofilas negalėtų niekam pasakyti apie savo paslaptį, tiek ir nenorėtų, kad jį kontroliuojantys asmenys pasakytų, taigi supranta, kad jo karjera priklauso nuo kitų asmenų. Toks teisėjas yra pažeidžiamas, tačiau tai realybė, nes pedofilija nėra išgydoma, jis ir liks pedofilu visą gyvenimą. Jam nėra kito kelio, tik būti užverbuotam ir dirbti saugumui visą likusį savo gyvenimą. Tai jo silpnybė, kurią, kažkas žinodamas, išnaudoja.

Žinoma, jeigu kontroliuojantys pareigūnai išvalytų sistemą nuo silpnų teisėjų, prokurorų, politikų, kitų pareigūnų, tai sistema sustiprėtų, tačiau gal tai grupelei draugų nereikalinga stipri sistema? Gal jiems reikia korumpuotos sistemos, pažeidžiamos sistemos?

Liustracijos procesas žlugęs, taigi sunku suprasti, kokie saugumiečiai dirba VSD. Bendras vaizdas susidaro ne koks. Šioje organizacijoje gali dirbti visokie agentai. Taigi pasitikėti šia organizacija yra sunku, nes neaišku, kokie pareigūnai tikri patriotai, o kurie tik apsimeta tokiais.

Reikėtų aiškiau suprasti, jog yra korumpuotų pareigūnų grupuotė ar kelios grupuotės, kurios aiškiai turi būti ne kažkokioje paprastoje institucijoje, o rimtoje, kuri kontroliuoja viską.

Logiška, kad paprastas teisėjas, advokatas ar policininkas vargiai turės tiek galių, kaip VSD, Generalinė prokuratūra, Policija, kai kurios ministerijos, svarbūs Seimo komitetai, FNTT, STT, Mokesčių inspekcija ir panašios institucijos.

Todėl natūralu, kad reikia ieškoti ne pedofilų klano, nes pedofilai aukštose postuose yra tik įrankis. Reikia ieškoti, kas tuos pedofilus tampo už virvučių. Kaip ir neeilinėje nužudymo byloje reikia ieškoti ne tik žudiko, o ir užsakovo.

Teisėjas, politikas ar paprastas pareigūnas pedofilas yra graudi realybė. Pats jis nėra stiprus, kai jo silpnybę kažkas žino, todėl vargu ar jis galėtų sakyti, jog priklausydamas pedofilų klanui jaučiasi galingas. Pats faktas, kad jis turi rimtą silpnybę, jau padaro jį silpnu, o ne stipriu ar galingu asmeniu. Jis tėra įrankis tikrojo klano, kuris susideda iš pagrindinių Lietuvos Respublikos institucijų korumpuotų vadovų bei pavaduotojų. Sunku būtų įsivaizduoti, jog paprastas saugumietis iš VSD ar paprastas prokuroras iš Generalinės prokuratūros gali turėti tiek galios, kad valdytų teisėją pedofilą. Toks pareigūnas pats gali atsidurti kažkieno taikiklyje, vos tik sužinota bus, kuo jis užsiima. Tai tarsi žaidimas, kuriame laimi tas, už kurio nugaros niekas nebestovi.

Jeigu paprastas pareigūnas galvoja, kad jis šiame žaidime yra nugalėtojas, tačiau nejaučia, kad jį patį jau filmuoja ir seka, tai jis jau rytoj bus pralaimėtojas, vos tik jam bus parodyta, kuo jis užsiima laisvalaikiu.

Visą aukštų pareigūnų pedofilų tinklą, kontrabandą ir kitas nusikalstamas veikas turi kontroliuoti ir prižiūrėti tie asmenys, kurie iš to gauną naudą, kurie turi visą informaciją, kurie gali kontroliuoti žemesnes institucijas ir žemesnius pareigūnus, jei šie sugalvotų tirti nusikalstamas veikas.

Pasikartosiu: naivu būtų manyti, jog pedofilų klanas yra stipri organizacija. Tiesiog neskamba: narkomanų klanas, alkoholikų klanas, kontrabandines cigaretes vežančių vilkikų vairuotojų klanas ir pan. Tai silpnybė, o silpnybė nepadaro žmogaus stipriu – ji kaip tik padaro žmogų pažeidžiamą, įrankiu kažkieno kito rankose. Tačiau toks silpnas žmogus gali atvesti prie aukštesnių pareigūnų, kurių vardus žinant galima būtų duoti stiprų smūgį visam korumpuotų pareigūnų tinklui.

Žinoma, tai nėra taip paprasta padaryti, nes jie turi visas sąlygas išlikti valdžioje nepastebėti, nes jie nėra renkami, o saugumas apskritai yra slapta organizacija, kurios veikla nematoma, taigi kontroliuoti nematomą organizaciją nėra taip lengva kaip atrodo.

Galima padaryti išvadą, jog visuomenei reikia atkreipti dėmesį ne į pavienius pedofilus ar cigaretes gabenančias močiutes, o į aukštus postus valstybėje užimančius pareigūnus. Paprastas pedofilas negali padaryti tiek žalos, kiek svarbioje institucijoje dirbantis pedofilas, kadangi paprastas pedofilas tik tvirkina, o aukštas pareigas užimantis pedofilas ne tik tvirkina vaikus, o dar ir priima neteisėtus sprendimus, kurie naudingi korumpuotų pareigūnų tinklui. Tai dviguba žala, kurią patiria ir aukštas užimančio pareigūno auka ir visa visuomenė, kuri turi po to jausti tas neteisėtų sprendimų pasekmes.

Taip pat ir kontrabanda, kurią vykdydamos močiutės nepadaro tiek žalos valstybei, kiek padaro ištisi sunkvežimiai, pilni kontrabandinių cigarečių, laisvai važiuojantys per sieną su aukštų pareigūnų žinia. Galbūt močiutės kontrabandininkės žala valstybei per visą jos gyvenimą nesudarys net procento to, kokią žalą padarys tie vilkikai, pakrauti kontrabandinių cigarečių. Tai nepalyginama žala.

„Karšto komentaro“ skaitytojas

2010-06-17

Komentarai

 

 

 
 1. tai, kad skandalas(ir pedofilijos, ir korupcijos) iskilo viesumon, kad byla nebuvo numarinta is karto(juk galejome visai nieko nesuzinoti), rodo, kad SISTEMOJE yra ZMONIU, kurie pagal GALIMYBES nevykdo auksciausiu pareigunu nurodymu, viesina slaptai visa medziaga, blefuoja…tai teikia vilciu siokiu tokiu. Nors prisiminkime Brazena, kuris mus perspejo del GLOBALISTU VALDZIOS, kuri apraizge visa pasauli.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. ačiū už protingą straipsnį, kuris tik patvirtina daugumos mintis, kad visi tiriantys bylą aukšti pareigūnai, vaikšto su kompromatine "kupra", todėl jų sprendimai niekaip neįtikina paprastos žmonių masės. Bet, juk yra žemesnio rango darbuotojai, prisilietę prie šios bylos, nesusitepę, tad kodėl jie pataikauja savo valdantiesiems ir tyli? Tad ir mąstau: kas didesni nusikaltėliai? Tie, kurie su kompromatine "kupra" ar nuolankūs, tarsi kiškučiai, pavaldiniai? Nekalbu apie kitus žmones, įstaigas, kurie teikia paslaugas: telefonines, viešbučių ir t. t. ir, kurie tikrai daug žino. Antra, netikiu, kad čia nedirba privatūs detektyvai, tad tik laiko klausimas kada viskas išlįs į dieno šviesą. Gaila, kad ta "tamsa" jau pareikalavo 4 jaunų žmonių gyvybių. Čia tik mano pamąstymai. Gal jie ir naivūs.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. mazindama algas ir pensijas, sudarydama salygas brangti produktams, cigaretems, benzinui(galimi susitarimai su Rusija)-Lietuvos Vyriausybe ir Seimas vercia zmones pirkti KONTRABANDINES PREKES.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Visa aplinkybių visuma leidžia manyti, kad tiek VSD, tiek prokuratūros kai kurie darbuotojai užsiima verslu (legaliu ar nelegaliu) ir tam tikslui panaudoja savo tarnybinę padėtį. O situacijų yra įvairių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. tikras medziotojas stiprus ne todel, kad zino aukos iprocius, o todel, kad pats neturi iprociu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Manau naikinti reikia visus iskrypelius teisesaugoi ir zmones ilgai ten isdirbusius, nes pries tokius visada atsiras kompromato.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Kieta aukštų pareigūnų mafija tampo už virvučių silpnus,galimus sukompromituoti, pareigūnus,teisėsaugininkus,valdininkus,verslininkus.O tuos,kurie gali juos išduoti, pašalina.Tai veiklai jie turi visas įmanomas priemones.
  Ir norint kažką pakeisti reikia radikaliai keisti aukštus pareigūnus,kitais prieš tai išsiaiškinus jų praeitį.Arba net naikinti kai kurias institucijas ir vietoj jų kurti naujas su naujais pavadinimais ir visiškai nauju personalu,kurį parinkti labai atsakingai.Lieka vienas klausimas:
  KAS TAI PADARYS?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. vsd turi visa informacija sukompromituot betkoki asmeni.. manyciau kas valdo vsd- tas valdo Lietuva.. idomu butu suzinoti kas tie zmones..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. As visgi manau, kad Usa nuteis ir po mirties. Juk VSD ir prokuraturai dabar ypac butina ka nors paaukoti, del savo vardo zinoma. Panasiai kaip, kad su Gotbilu buvo, visu jie nepaaukojo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. gal daug kas ir netikesit,kreivai sypsosites, bet baltoji magija parode,kad Usas g y v a s !

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Butent, as irgi manau, kad Jono bei Violetos zmogzudysciu uzsakovas ir Kedzio pagrobikas buvo Usas, netiesiogiai zinoma, paderinant reikaliukus su prokuratura. Kaip faktinis irodymas, kad Usas uzsakovas, tai yra jok jis vienintelis liko gyvas. Juk tikriausiai neatsitiktinai :). PAskiau ir pats tapo auka.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Daug vandenėlio…Juokinga manyti, kad kontroliuoja "tie, virš kurių nieko nėra":). O kas juos į tuos postus iškėlė, kas jiems "valė kelią"?
  ————————————
  Savaime suprantama, kad "tie, virš kurių nieko nėra" visko patys suvalgyti negali:)) Žinoma, kad korumpuotosios ir oligarchinės jėgos juos ir iškėlė paikų eilinių žmogelių "balsais", o jie tik dirba jiems išvaliusiems kelią už riebius "kalakutus" specialiose savo ofšorinėse sąskaitose. Turbūt mažai kas žino, kokios sumos nenutrūkstamai plaukia į Lietuvos "kompradorinės buržuazijos", kuriai "pagal apibrėžimą" priklauso ir Lietuvos politikos bomondas, užsienio sąskaitas? Visi tie jų oficialūs "atlyginimai" (gali jie juos nors didinti kartais, nors mažinti iki nulio:))) yra stačiai juokingi arbatpinigiai…nemokamas cirkas naivuoliams…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. retas svecias, teisingos mintys. Emigracija vienintele iseitis. Ir dabartiniai emigrantai jau kitokie. Pirmieji save vadindavo bybiakais, nes isvaziuodami sakydavo: "I’ll Be Back". Dabartiniai isvaziuodami klausia: "Ar jau isjungt sviesa?"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. O kartais gali būti ir atvirkščiai.Pvz.saugumietis pedofilas gali turėti kompromituojančios medžiagos ant kokių pareigūnų ir juos tampyti už virvučių ir dar daug variantų.O kaip buvo Latvijoje,ten tikrai veikė pedofilų tinklas,buvo įsivėlę tokie,kaip Škėlė ir kiti,bet nuteisti buvo iešmininkai.Žinant kokį pelną neša pedofilijos visokios formos,tai su autoriumi negaliu sutikti,kad ir Lietuvoje tokio klano nėra.Tie veik4jai yra labai susipyn3 tarpusavyje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Daug vandenėlio…Juokinga manyti, kad kontroliuoja "tie, virš kurių nieko nėra":). O kas juos į tuos postus iškėlė, kas jiems "valė kelią"?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Iskrypeliu byloje pasirode zmones tikru veidu. Kas gyne iskrypeliu byla? Paulauskas, Sadeckas, Kuras, Sabatauskas. Sedbaras, generaline prokuratura, VSD ir kiti aukstus postus uzimantys pareigunai. Tik beprotis gali galvoti, kad kazin koks palieges iskrypelis, gali vadovauti kontrabandai. As visa laika sakiau be tevo zinios nedingsta milijonai. Kokie nusikalteliai isplove ES milijardus? Kokie nusikalteliai uzsiima kontrabanda? Be VSD, Generalines prokuraturos, seimo teisesaugos sitas dalykas neimanomas. Vsio zakona. As ziurejau tv, kai vienas politikas aiskino kaip dabar cia yra, kad negalima sutvarkyti kontrabandos, kurie veza lengvoje masinoje 2 blokus cigareciu, bet nieko nesake, kas veza furomis ar laivais. Pasiklausai tokiu paistalu ir pagalvoji teisineje valstybe tu jau sedetum senai kaklejime. Kaip ir visa generaline prokuratura ar VSD. Norint ka pakeisti kooperatyve VSD, reikia ja isvaikyti nes nezinia ka ji veikia ar ji yra skrajuciu platintoja ar zmogzudysciu skyrius o gal ten visi Lietuvos patriotai? Paziurekit ka paskyre Prezidente VSD vadu. Pirmas dalykas GRINA apkaltino ne iskrypeliu klana su supuvusia teisesauga, bet zmones kurie gyne mergaite nuo tokiu kaip GRINA. As visa laika mastau kas paskyre Prezidente Lietuvai vadovauti?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. ta straipsni reiketu visuose leidiniuose atspausdinti,gal tada zmones prareges.kad pedofilija ir korumpuotums egzistuoja LT.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Pačiame straipsnyje ir yra atsakymas, kas už viso to stovi: tie, virš kurių nieko nėra! O tai – patys aukščiausi valstybės pareigūnai. Tada ir suprasite prezidentūros bei pačios prezidentės piktybinį neveikimą ar per savo klerkus veikimą SISTEMOS naudai, ir ministro-pirmininko pasisakymą apie "nusikaltimą", žmonėms nevykdant absurdiškos teismo nutarties. Iš konteksto kiek iškrenta Seimo pirmininkė, bet tai neabejotinai specialus žaidimas akims apdumti: "gera" policininkė tarp blogų.
  Beje, pakeitus dabartinius aukščiausius valstybės pareigūnus kitais niekas nepasikeistų, nes korupcinė SISTEMA ir savanaudiški grupiniai INTERESAI niekur nedingtų.
  Todėl galit kiek norit komentuoti, piktintis, mitinguoti ar net kelti riaušes, niekas nepasikeis. Šita valstybė VISADA tokia bus. Bet tai nieko fatališko. Absoliuti dauguma pasaulio valstybių yra korumpuotos, nedemokratiškos ir klaninės, bet nepaisant to, egzistuoja. Tiesa, piliečių dauguma jose blogai gyvena, bet lietuviams yra išeitis: EMIGRACIJA.
  Blogiausia tiems, kurie emigruoti dėl įvairių priežasčių negali. Tie turės jiems piktos lemties skirtą kartybės taurę išgerti iki dugno.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. tik dar aiškiau, kad ūsas organizavo furmos ir naruš žmogžudystes.Jam reikėjo furmos turimo kompromato apie jasai (tas paaiškina kodėl ūso tėvai po spalio įvykių jį aplankė), dievaži ūsas gyvas ir jokiu būdu nereiškiu užuojautos tėvams ir kt. kurie žino apie ūso nusikaltimus jį dengia ir teisina, o tai reiškia ir patys prisideda prie jo nusialtimų. Nedorų žmonių nedoras sūnus. O jo laidotuvės tai pigus cirkas naiviai tautai. Mergaitė labai dideliame pavojuje

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras