Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Skaitytojo nuomonė: ar tikrai egzistuoja pedofilų klanas?

2010-06-17 22:16 | Komentarai | Komentarų (144)

Viešai teigiama, kad VSD nėra susijęs su pedofilijos byla. Tačiau ar iš tiesų VSD Kauno skyriaus pareigūnai neturi nieko bendro su garsiąja pedofilijos byla? (KK nuotr.)

Pedofilijos bylą Kaune mėginama sieti su mįslingu pedofilų klanu. Kaip reikėtų įsivaizduoti tą pedofilų klaną? Ar tikrai tas klanas egzistuoja?

Kai kurie TV laidų rengėjai, kaip ir tam tikra visuomenės dalis, sąmoningai ar nesąmoningai klaidina ne tik save, bet ir kitus. Reikėtų suvokti, jog Lietuvoje egzistuoja ne pedofilų klanas, o korumpuotų pareigūnų tinklas, naudojantis pedofiliją kaip įrankį savo tikslams įgyvendinti. Cigarečių ir alkoholio kontrabandą organizuojantys aukšti pareigūnai ir politikai juk nėra kontrabandininkų klanas – tai tiesiog korumpuoti pareigūnai ir politikai, kurie užsidirba pragyvenimui tokiu būdu.

Kontrabandą kontroliuojančios institucijos yra užblokuojamos korumpuotų politinių partijų bei tam tikrų pareigūnų, kad nelegali veikla negalėtų būti sustabdyta.

Reikėtų suvokti, jog bet kuris aukštas teisėjas pedofilas ar pareigūnas yra puikus įrankis tų žmonių, kurie gali iš to turėti naudos.

Egzistuoja ne pedofilų klanas, o gerai organizuota grupuotė žmonių, kurie kontroliuoja tuos pedofilus.

Jeigu aš dirbu saugume (VSD) ir užimu aukštas pareigas bei turiu informacijos, jog kažkuris teisėjas, politikas ar pareigūnas yra pedofilas, ką aš darau? Sąžiningas pareigūnas tokį pedofilą teisėją išviešintų visuomenei, taip apsaugodamas sistemą nuo silpno pareigūno, kurio silpnybė gali atsisukti prieš pačią sistemą ir netgi visuomenę. Tačiau ką darys korumpuotas saugumietis iš VSD, ypatingai jeigu jis dirba ne Lietuvai, o Rusijai? Jeigu jis Sovietų Sąjungos laikais buvo kagėbistas ar jau laisvoje Lietuvoje buvo užverbuotas užsienio žvalgos, arba jis tiesiog sumanė, jog neverta išduoti teisėjų, pareigūnų, nes galima juos panaudoti savo veiklai, tai toks pažeidžiamas teisėjas pedofilas dirbs ir toliau. Toks silpnas teisėjas tampa įrankiu grupei draugų vykdyti savo nusikalstamą veiklą.

Būtų kvaila manyti, jog pedofilų klanas būtų organizuoto susivienijimo viršūnė. Žmogui, norinčiam kontroliuoti silpnus teisėjus ir pareigūnus, pačiam nebūtina tapti pedofilu, kaip ir narkotikų platintojui nebūtina pačiam tapti narkomanu, kad „suartėtų“ su kolegomis narkomanais. Jeigu netgi organizuotos nusikalstamos veiklos grupuotės neigiamai žiūri, jei kas iš grupės narių vartoja narkotikus, nes jie jaučia, kad silpnas komandos narys atsisuks prieš juos pačius.

Yra žmonės, kurie prižiūri teisėjo pedofilo paslaptį, o yra žmonės, kurie pasirūpina, jog teisėjas turėtų vaikų. Teisėjas turi vaikų, o saugumas turi teisėją – abipusė nauda. Teisėjas už neišduotą paslaptį priima atitinkamus teismo sprendimus, kurių reikia jį kontroliuojantiems pareigūnams. Nes tiek teisėjas pedofilas negalėtų niekam pasakyti apie savo paslaptį, tiek ir nenorėtų, kad jį kontroliuojantys asmenys pasakytų, taigi supranta, kad jo karjera priklauso nuo kitų asmenų. Toks teisėjas yra pažeidžiamas, tačiau tai realybė, nes pedofilija nėra išgydoma, jis ir liks pedofilu visą gyvenimą. Jam nėra kito kelio, tik būti užverbuotam ir dirbti saugumui visą likusį savo gyvenimą. Tai jo silpnybė, kurią, kažkas žinodamas, išnaudoja.

Žinoma, jeigu kontroliuojantys pareigūnai išvalytų sistemą nuo silpnų teisėjų, prokurorų, politikų, kitų pareigūnų, tai sistema sustiprėtų, tačiau gal tai grupelei draugų nereikalinga stipri sistema? Gal jiems reikia korumpuotos sistemos, pažeidžiamos sistemos?

Liustracijos procesas žlugęs, taigi sunku suprasti, kokie saugumiečiai dirba VSD. Bendras vaizdas susidaro ne koks. Šioje organizacijoje gali dirbti visokie agentai. Taigi pasitikėti šia organizacija yra sunku, nes neaišku, kokie pareigūnai tikri patriotai, o kurie tik apsimeta tokiais.

Reikėtų aiškiau suprasti, jog yra korumpuotų pareigūnų grupuotė ar kelios grupuotės, kurios aiškiai turi būti ne kažkokioje paprastoje institucijoje, o rimtoje, kuri kontroliuoja viską.

Logiška, kad paprastas teisėjas, advokatas ar policininkas vargiai turės tiek galių, kaip VSD, Generalinė prokuratūra, Policija, kai kurios ministerijos, svarbūs Seimo komitetai, FNTT, STT, Mokesčių inspekcija ir panašios institucijos.

Todėl natūralu, kad reikia ieškoti ne pedofilų klano, nes pedofilai aukštose postuose yra tik įrankis. Reikia ieškoti, kas tuos pedofilus tampo už virvučių. Kaip ir neeilinėje nužudymo byloje reikia ieškoti ne tik žudiko, o ir užsakovo.

Teisėjas, politikas ar paprastas pareigūnas pedofilas yra graudi realybė. Pats jis nėra stiprus, kai jo silpnybę kažkas žino, todėl vargu ar jis galėtų sakyti, jog priklausydamas pedofilų klanui jaučiasi galingas. Pats faktas, kad jis turi rimtą silpnybę, jau padaro jį silpnu, o ne stipriu ar galingu asmeniu. Jis tėra įrankis tikrojo klano, kuris susideda iš pagrindinių Lietuvos Respublikos institucijų korumpuotų vadovų bei pavaduotojų. Sunku būtų įsivaizduoti, jog paprastas saugumietis iš VSD ar paprastas prokuroras iš Generalinės prokuratūros gali turėti tiek galios, kad valdytų teisėją pedofilą. Toks pareigūnas pats gali atsidurti kažkieno taikiklyje, vos tik sužinota bus, kuo jis užsiima. Tai tarsi žaidimas, kuriame laimi tas, už kurio nugaros niekas nebestovi.

Jeigu paprastas pareigūnas galvoja, kad jis šiame žaidime yra nugalėtojas, tačiau nejaučia, kad jį patį jau filmuoja ir seka, tai jis jau rytoj bus pralaimėtojas, vos tik jam bus parodyta, kuo jis užsiima laisvalaikiu.

Visą aukštų pareigūnų pedofilų tinklą, kontrabandą ir kitas nusikalstamas veikas turi kontroliuoti ir prižiūrėti tie asmenys, kurie iš to gauną naudą, kurie turi visą informaciją, kurie gali kontroliuoti žemesnes institucijas ir žemesnius pareigūnus, jei šie sugalvotų tirti nusikalstamas veikas.

Pasikartosiu: naivu būtų manyti, jog pedofilų klanas yra stipri organizacija. Tiesiog neskamba: narkomanų klanas, alkoholikų klanas, kontrabandines cigaretes vežančių vilkikų vairuotojų klanas ir pan. Tai silpnybė, o silpnybė nepadaro žmogaus stipriu – ji kaip tik padaro žmogų pažeidžiamą, įrankiu kažkieno kito rankose. Tačiau toks silpnas žmogus gali atvesti prie aukštesnių pareigūnų, kurių vardus žinant galima būtų duoti stiprų smūgį visam korumpuotų pareigūnų tinklui.

Žinoma, tai nėra taip paprasta padaryti, nes jie turi visas sąlygas išlikti valdžioje nepastebėti, nes jie nėra renkami, o saugumas apskritai yra slapta organizacija, kurios veikla nematoma, taigi kontroliuoti nematomą organizaciją nėra taip lengva kaip atrodo.

Galima padaryti išvadą, jog visuomenei reikia atkreipti dėmesį ne į pavienius pedofilus ar cigaretes gabenančias močiutes, o į aukštus postus valstybėje užimančius pareigūnus. Paprastas pedofilas negali padaryti tiek žalos, kiek svarbioje institucijoje dirbantis pedofilas, kadangi paprastas pedofilas tik tvirkina, o aukštas pareigas užimantis pedofilas ne tik tvirkina vaikus, o dar ir priima neteisėtus sprendimus, kurie naudingi korumpuotų pareigūnų tinklui. Tai dviguba žala, kurią patiria ir aukštas užimančio pareigūno auka ir visa visuomenė, kuri turi po to jausti tas neteisėtų sprendimų pasekmes.

Taip pat ir kontrabanda, kurią vykdydamos močiutės nepadaro tiek žalos valstybei, kiek padaro ištisi sunkvežimiai, pilni kontrabandinių cigarečių, laisvai važiuojantys per sieną su aukštų pareigūnų žinia. Galbūt močiutės kontrabandininkės žala valstybei per visą jos gyvenimą nesudarys net procento to, kokią žalą padarys tie vilkikai, pakrauti kontrabandinių cigarečių. Tai nepalyginama žala.

„Karšto komentaro“ skaitytojas

2010-06-17

Komentarai

 

 

 
 1. Niekada kitaip ir negalvojau,kad padedantis prokuroras ar teisejas sitoj byloj butinai turi buti pedofilas.,sitie teisesaugos pareigunai taip save apkvailine pries visa Lietuva aktyviai gindami sia byla tik irodo kad jie yra marionetes kazkieno tampomi uz virvuciu.Niekada negalvojau kad sitie prokurorai kurie prarado postus yra kvailiai neismanantys savo darbo.Ne,jie paprasciausiai budami nesaziningi ikliuvo i pinkles VSD,ir gelbedami savo kaili pakiso ,sukompramitavo visa teisine sistema.O marionetes yra baisiau uz pacius pedofilus,nes jie tarnais savo seimininko,jie kaip sunys kurie gina seimininka besalygiskai nes neturi pasirinkimo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Andrius Ūsas pasitraukė iš šito pasaulio, teisingiau buvo patrauktas. Gal tai buvo užkietėjęs seksualinis nusikaltėlis vaikų atžvilgiu , gal į tuos reikalus įsivėlęs arba įveltas nejučia, tai pat negalima atmesti šiokios tokios mažytės tikimybės , kad tai buvo niekuo dėtas žmogus-tiesiog fatališkai susiklosčiusių aplinkybių auka. Kad ir ką benuspręstų teismai tikrąjį atsakymą težino vienas Dievas. Mano subjektyvia nuomone, tai buvo galbūt iš esmės neblogas , tačiau turėjęs nesveikų polinkių žmogus , kuris pralaimėjo kovą su pačiu savimi . Pabrėžiu, tai tik mano eilinio piliečio nuomonė , o gal viskas yra kitaip nei man atrodo. Bet kuriuo atveju , man jis nėra baisesnis už eilinį žmogžudį , kurių pas mus šimtai. Jo didžiausia nesėkmė buvo ta, kad jis tapo mūsų klaninės neretai korumpuotos teisėsaugos darbo broko simboliu , o tuo pačiu ir visuomenės kritikos žaibolaidžiu. Tegu ilsisi šitas nelaimingas žmogus ramybėje, užuojauta tėvam ir artimiesiem

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Idiotai,pagaliau laikas suprasti,kad Lietuvai reikalinga civilizuota teisėsauga.Jeigu Lietuva turėtų civilizuotą teisėsaugą tai visokius nusikaltimus kaip mat būtų galima išaiškinti ir užkirsti kelius nusikaltimams.Na dabartinė Landsbergio,AMB ir Adamkaus "teisėsauga" Lietuvą veda į pržūtį.V.Landsbergio rekomenduota į Prezidentes Dalia Polikarpovna Grybauskaitė -kompartijos narė nuo 19 metų irgi nesuinteresuota civilizuotos teisėsaugos įgyvendinimu Lietuvoje,katalikų bažnyčios herarchai Bačkis ir Tamkevičius tyli.Ką daryti? Pradėkime galvoti,diskutuokime.Gal ką nors padoraus sugalvosime.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Apie Ziegzdriu ligonine zinau tik tiek, kad ja ruosiasi uzdaryti. Drauge ten dirbo, tai pasake.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Pasiziurek Spalio men laida Pries Srove, tuomet Usas pries kamera parodo savo mob.telefona ir ekrane parodoma zinute: "Dabar as tave pedofilu padarysiu".
  Visu pirma ka as rasiau nera dezinformacija, pats Usas toki interviu dave, o ta zinute pats pasirase is Kedzio telefono, neaisku kiek laiko Kedi laike pagrobta, kad po jo mirties apsaugos atsisake.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Tai gal ir Kraujuvaitiene ta sekmadieni ‘ilsejosi’ Mentoros sodyboje kartu su Usu,tai paaiskintu,kodel advokate atskuto i ivykio vieta greiciau negu greitoji pagalba. Gal ji ir turejo buti liudininke,kuri patvirtinu,kad tai tikrai Usas…Viskas pagal plana . Ir ‘tariamai’ zmonai nereiktu lekti is Kauno atpazinti ‘savo’ vyro. Nes Guodos, sprendziant pagal info, nebuvo toje sodyboje .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Nu va dabar niekas nepirks "Mentoros"duonos ,kuri priklauso verslininkui Gintarui Fijadžeraldui Bašinskui ir jo žmonai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Mentora, Įdomu, (2006/09/09 14:23)
  Gal kas galėtų papasakoti apie Mentorą, pastoviai matau jų skelbimą dėl vadybininko darbo, išeina kas savaitę.

  zinau, x2, (2006/09/13 14:52)
  Dirbau šioje įmonėje ir iš ten ne patys geriausi prisiminimai. Dirba ten labai naglas dirikas, kuris galimybės "apknisti" ant pinigų tiesiog nepralei, nes tai darydamas žmogelis kaifuoja. Ir šiaip darbinė atmosfera siaubinga, ten kalbėdamas labai turi galvoti ką kalbi, nes ten sienos ir "geniai" ausis ištempę visada :)

  mentora, luzys, (2007/10/02 17:32)
  ka cia varot ant mentoros. tvarka nepatinka atsakomybes bijot. uz dyka dabar pinigu niekas nemoka, darbas tenai netoks jau ir sunkus stovi galingi tuneliai nereikia jegos,kaip kitose kepyklose.ir grafikas puikus. man tai labai patinka nes tvarka tenai jauciasi.

  mentora, Bu, (2009/10/02 18:08)
  Jo,gyrdziu kas dien is ten gerus atsiliepimus..Ten ne darbas ,ten vergyste!Jei jau zmones dirba ir per 3 dienas taip nkuusivaro nuo koju"ypac moterys" tai nieko bet ki nesumoka uz tas dienas tai tikrai tai normalu!Zodziu kiek mates seu tai ten renkasi nekoke bublika is darbinin yra ir melinu nosiu,daugiausei kaimo zmones"nevisi tokie".Ivertine situacije mentora jei naudojesi kaip baltaiseis vergais,kviecesi papildomai padirbet,beto zadedami grazint iskart uzdirbtus pinigelius.Zodziu as linkiu kad kazkada buvusem policininkui atsisuktu lazda jes tik jis zo kaip zmones naudoje ir tripe su zemem…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. labai geras straipsnis, as irgi taip galvojau, jog cia kazkas stovi auksciau uz pedofilus….pedofilai tik marionetes…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. > Praeivis, kiek man atmintis siekia, ta zinute buvo tokia: "Dabar as tave pedofile padarysiu". Jauti skirtuma? Nors pats sau gali atsisiust i telefona bile koki SMS ir po to juo kelis metus dziaugtis:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. JAV, UK, Rusijos, Izraelio spectarnybu brendai kalba apie pakankama profesionalizma. Bei po musu VZD "kolchozniku" pasidarbavimo – tik kruva lavonu ir Lietuva ant masiniu neramumu ribos. Nes laurinkininkai isvare is VSD daug geru profesionalu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Taip, G.Fijadrer.Basinskas yra UAB"Mentoros" Kaune,savininkas. Buvo kriminalistas dabar verslininkas.!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. >as 2010-06-17 23:32 2010-06-18 01:03
  Oho, tai bent žinutė!
  Patikslinkite. Neleiskite jai pasimesti.
  Vis negalėjau suprasti, kodėl radę Kedžio lavoną, tuoj pat prokurorai nepuolė tikrinti Žiegždrių ligoninės. Tv žurnalistai dar spėjo apvaikščioti tą, skarda užvirintais langais namą, kol juos išvijo.

  –Spalio 5d Kedžiui antrankiai buvo uždėti pasaloje prie V. Naruševičienės (Vaišvydava), vos 5 km nuo Žiegždrių ligoninės.
  –Kai žvejas Jonas pranešė matęs naktį iš mašinos velkančius Kedžio lavoną, jį tuoj pat, ten nutempė „gydyti“. Paslėpė. Giminės sužinojo tik iš TV laidos. Šiaip taip atidavė. Negana to, personalas nesiteikė paaiškinti, kokių vaistų ir kodėl, jam prileido.
  –Ten visą laiką buvo toks lizdas. Po Kalantos susideginimo neramumų, „gydė“ KGB sugautuosius

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. as 2010-06-17 23:32
  Ziegzdriu psichiatrines ligonines darbuotojai zino, kad tie pastatai kuriuose
  itariamas laikytas Kedys yra privatizuoti Uso ir Muntiano, ten jie gamino TETRA
  pack-us.Reiketu pasidometi .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Tai tos sodybos ,kur uSAS linksminosi, savininkas yra Gintaras fijadzeraldas Basinskas ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Atsakau. Cia rimciausia publika renkasi. Tiesiog patinka mastantys zmones, o ne kopustgalviai. Cia retai drista pasirodyt degeneratai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. "Pasiziurek Spalio men laida Pries Srove, tuomet Usas pries kamera parodo savo mob.telefona ir ekrane parodoma zinute: "Dabar as tave pedofilu padarysiu"."

  Tokia žinutę gali bet kuris žmogus pasidaryti. Yra būdas, kaip panaudojant svetima telefono numerį, elektroninį paštą išsiųsti pranešimą. Atrodys, kad siųsta iš tavo numerio, iš tavo elektroninio pašto. Tai techniniai dalykai.
  Reikėtų žiūrėti plačiau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Maištaujantis jaunimas valdžiai buvo kaip rakštis, jis trukdė kurti socializmą ir buvo tarsi gyvas priekaištas, kad ne visada sistema gali sukontroliuoti visuomenę. Hipiai buvo įvardijami kaip "buržuazinių vakarų idėjų persisunkę’ ar, kaip "keliaklupsčiaujantys prieš vakarus" jaunuoliai. Valdžia juos lygino net su psichiškai nesveikais. Antai, 1974 metais ruošiantis Spalio revoliucijos šventimo metinėms, KGB buvo nurodyta, kad reikia "patikrinti visus rajono teritorijoje esamus įskaitoje psichiškai nesveikus ir visuomenei pavojingus asmenis ir susitarus su Žiegždrių psichoneurologinės ligoninės vadovybe, švenčių laikotarpiu juos izoliuoti". Psichiatrinė praktika neretai buvo naudojama prieš hipius ( ir ne tik) , nes tiek oficialios valdžios, tiek didžiosios visuomenės dalies jie buvo laikomi nenormaliais ir nesveikais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. RASETE—”””Asta – 2010 06 18 00:34

  Paskaitau KK komentarus tai net atsigaunu.””’…………KLAUSIMAS;;;Ar buvote apsvaigusi…- ar nuo tokio saldaus gyvenimo ? 😉

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Geras straipsnis. Blaiviai parasyta ir tai matyt, kad yra ne tik kad realiai galima, bet, kad ir realiai yra. Nebeda tai, kad kartais panasu i pasvarstyma savyje, susimastyma, pasamprotavima, kodel taip yra Lietuvoje, kaip buna, kaip gali buti ir kodel.. Pabaigoje yra teisinga ir svarbi mintis – ””Galima padaryti išvadą, jog visuomenei reikia atkreipti dėmesį ne į pavienius pedofilus ar cigaretes gabenančias močiutes, o į aukštus postus valstybėje užimančius pareigūnus. ””…….., nes tikrai, kad salygas esminems blogybems valstybeje sudaro valdininkija, ….- valstybe,…. kuri, juk, visur pasaulyje ir LT, deklaruoja, kad yra tik vardant tiesos ir uz tiesa..
  Betgi realiai ”valstybe”, tai yra tik savoka, pavadinimai, nustatymai, nurodymai, istatymai popieriuje.. Realybeje yra kitaip.., nes yra taip,..- kaip yra !!.. Tiesa straipsnyje, tiesa – JUSU GYVENIME !!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Darbuotoja,kuri kažkadaise dirbo ‘Mentoroj’ sakė,kad Gintaras Fijadžeraldas Bašinskas buvęs kriminalistas :hm ir labai bjauraus būdo!

  Na, tai del to ir gali buti pazistamas su Kraujutaitiene (ex prokurore) ir jos ginamuoju Usu. Bendri draugai :hm

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Pasiziurek Spalio men laida Pries Srove, tuomet Usas pries kamera parodo savo mob.telefona ir ekrane parodoma zinute: "Dabar as tave pedofilu padarysiu". Nereikia cia dezinformacijos skleisti. As tikiu, kad Kedys supyko, kai suzinojo, kad Stankunaite graziai rengiasi, vazinejasi su Mersu ir pan. Kedys turejo psichiniu problemu, pasikalbekite su Kauno kliniku psichiatrais. Venckiene pati ieskojo pagalbos Kedziui, nes jam balti arkliai atjodavo. Be to, su Ziliumi Juodkrantes bare Kedys susimuso del jaunos mergyckos. Kantrybes visiems, Uso tevai nenutrauks teismu procesu, tuomet dar graziu dalyku apie Kedi suzinosite.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras