Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Skaitytojo nuomonė: ar tikrai egzistuoja pedofilų klanas?

2010-06-17 22:16 | Komentarai | Komentarų (144)

Viešai teigiama, kad VSD nėra susijęs su pedofilijos byla. Tačiau ar iš tiesų VSD Kauno skyriaus pareigūnai neturi nieko bendro su garsiąja pedofilijos byla? (KK nuotr.)

Pedofilijos bylą Kaune mėginama sieti su mįslingu pedofilų klanu. Kaip reikėtų įsivaizduoti tą pedofilų klaną? Ar tikrai tas klanas egzistuoja?

Kai kurie TV laidų rengėjai, kaip ir tam tikra visuomenės dalis, sąmoningai ar nesąmoningai klaidina ne tik save, bet ir kitus. Reikėtų suvokti, jog Lietuvoje egzistuoja ne pedofilų klanas, o korumpuotų pareigūnų tinklas, naudojantis pedofiliją kaip įrankį savo tikslams įgyvendinti. Cigarečių ir alkoholio kontrabandą organizuojantys aukšti pareigūnai ir politikai juk nėra kontrabandininkų klanas – tai tiesiog korumpuoti pareigūnai ir politikai, kurie užsidirba pragyvenimui tokiu būdu.

Kontrabandą kontroliuojančios institucijos yra užblokuojamos korumpuotų politinių partijų bei tam tikrų pareigūnų, kad nelegali veikla negalėtų būti sustabdyta.

Reikėtų suvokti, jog bet kuris aukštas teisėjas pedofilas ar pareigūnas yra puikus įrankis tų žmonių, kurie gali iš to turėti naudos.

Egzistuoja ne pedofilų klanas, o gerai organizuota grupuotė žmonių, kurie kontroliuoja tuos pedofilus.

Jeigu aš dirbu saugume (VSD) ir užimu aukštas pareigas bei turiu informacijos, jog kažkuris teisėjas, politikas ar pareigūnas yra pedofilas, ką aš darau? Sąžiningas pareigūnas tokį pedofilą teisėją išviešintų visuomenei, taip apsaugodamas sistemą nuo silpno pareigūno, kurio silpnybė gali atsisukti prieš pačią sistemą ir netgi visuomenę. Tačiau ką darys korumpuotas saugumietis iš VSD, ypatingai jeigu jis dirba ne Lietuvai, o Rusijai? Jeigu jis Sovietų Sąjungos laikais buvo kagėbistas ar jau laisvoje Lietuvoje buvo užverbuotas užsienio žvalgos, arba jis tiesiog sumanė, jog neverta išduoti teisėjų, pareigūnų, nes galima juos panaudoti savo veiklai, tai toks pažeidžiamas teisėjas pedofilas dirbs ir toliau. Toks silpnas teisėjas tampa įrankiu grupei draugų vykdyti savo nusikalstamą veiklą.

Būtų kvaila manyti, jog pedofilų klanas būtų organizuoto susivienijimo viršūnė. Žmogui, norinčiam kontroliuoti silpnus teisėjus ir pareigūnus, pačiam nebūtina tapti pedofilu, kaip ir narkotikų platintojui nebūtina pačiam tapti narkomanu, kad „suartėtų“ su kolegomis narkomanais. Jeigu netgi organizuotos nusikalstamos veiklos grupuotės neigiamai žiūri, jei kas iš grupės narių vartoja narkotikus, nes jie jaučia, kad silpnas komandos narys atsisuks prieš juos pačius.

Yra žmonės, kurie prižiūri teisėjo pedofilo paslaptį, o yra žmonės, kurie pasirūpina, jog teisėjas turėtų vaikų. Teisėjas turi vaikų, o saugumas turi teisėją – abipusė nauda. Teisėjas už neišduotą paslaptį priima atitinkamus teismo sprendimus, kurių reikia jį kontroliuojantiems pareigūnams. Nes tiek teisėjas pedofilas negalėtų niekam pasakyti apie savo paslaptį, tiek ir nenorėtų, kad jį kontroliuojantys asmenys pasakytų, taigi supranta, kad jo karjera priklauso nuo kitų asmenų. Toks teisėjas yra pažeidžiamas, tačiau tai realybė, nes pedofilija nėra išgydoma, jis ir liks pedofilu visą gyvenimą. Jam nėra kito kelio, tik būti užverbuotam ir dirbti saugumui visą likusį savo gyvenimą. Tai jo silpnybė, kurią, kažkas žinodamas, išnaudoja.

Žinoma, jeigu kontroliuojantys pareigūnai išvalytų sistemą nuo silpnų teisėjų, prokurorų, politikų, kitų pareigūnų, tai sistema sustiprėtų, tačiau gal tai grupelei draugų nereikalinga stipri sistema? Gal jiems reikia korumpuotos sistemos, pažeidžiamos sistemos?

Liustracijos procesas žlugęs, taigi sunku suprasti, kokie saugumiečiai dirba VSD. Bendras vaizdas susidaro ne koks. Šioje organizacijoje gali dirbti visokie agentai. Taigi pasitikėti šia organizacija yra sunku, nes neaišku, kokie pareigūnai tikri patriotai, o kurie tik apsimeta tokiais.

Reikėtų aiškiau suprasti, jog yra korumpuotų pareigūnų grupuotė ar kelios grupuotės, kurios aiškiai turi būti ne kažkokioje paprastoje institucijoje, o rimtoje, kuri kontroliuoja viską.

Logiška, kad paprastas teisėjas, advokatas ar policininkas vargiai turės tiek galių, kaip VSD, Generalinė prokuratūra, Policija, kai kurios ministerijos, svarbūs Seimo komitetai, FNTT, STT, Mokesčių inspekcija ir panašios institucijos.

Todėl natūralu, kad reikia ieškoti ne pedofilų klano, nes pedofilai aukštose postuose yra tik įrankis. Reikia ieškoti, kas tuos pedofilus tampo už virvučių. Kaip ir neeilinėje nužudymo byloje reikia ieškoti ne tik žudiko, o ir užsakovo.

Teisėjas, politikas ar paprastas pareigūnas pedofilas yra graudi realybė. Pats jis nėra stiprus, kai jo silpnybę kažkas žino, todėl vargu ar jis galėtų sakyti, jog priklausydamas pedofilų klanui jaučiasi galingas. Pats faktas, kad jis turi rimtą silpnybę, jau padaro jį silpnu, o ne stipriu ar galingu asmeniu. Jis tėra įrankis tikrojo klano, kuris susideda iš pagrindinių Lietuvos Respublikos institucijų korumpuotų vadovų bei pavaduotojų. Sunku būtų įsivaizduoti, jog paprastas saugumietis iš VSD ar paprastas prokuroras iš Generalinės prokuratūros gali turėti tiek galios, kad valdytų teisėją pedofilą. Toks pareigūnas pats gali atsidurti kažkieno taikiklyje, vos tik sužinota bus, kuo jis užsiima. Tai tarsi žaidimas, kuriame laimi tas, už kurio nugaros niekas nebestovi.

Jeigu paprastas pareigūnas galvoja, kad jis šiame žaidime yra nugalėtojas, tačiau nejaučia, kad jį patį jau filmuoja ir seka, tai jis jau rytoj bus pralaimėtojas, vos tik jam bus parodyta, kuo jis užsiima laisvalaikiu.

Visą aukštų pareigūnų pedofilų tinklą, kontrabandą ir kitas nusikalstamas veikas turi kontroliuoti ir prižiūrėti tie asmenys, kurie iš to gauną naudą, kurie turi visą informaciją, kurie gali kontroliuoti žemesnes institucijas ir žemesnius pareigūnus, jei šie sugalvotų tirti nusikalstamas veikas.

Pasikartosiu: naivu būtų manyti, jog pedofilų klanas yra stipri organizacija. Tiesiog neskamba: narkomanų klanas, alkoholikų klanas, kontrabandines cigaretes vežančių vilkikų vairuotojų klanas ir pan. Tai silpnybė, o silpnybė nepadaro žmogaus stipriu – ji kaip tik padaro žmogų pažeidžiamą, įrankiu kažkieno kito rankose. Tačiau toks silpnas žmogus gali atvesti prie aukštesnių pareigūnų, kurių vardus žinant galima būtų duoti stiprų smūgį visam korumpuotų pareigūnų tinklui.

Žinoma, tai nėra taip paprasta padaryti, nes jie turi visas sąlygas išlikti valdžioje nepastebėti, nes jie nėra renkami, o saugumas apskritai yra slapta organizacija, kurios veikla nematoma, taigi kontroliuoti nematomą organizaciją nėra taip lengva kaip atrodo.

Galima padaryti išvadą, jog visuomenei reikia atkreipti dėmesį ne į pavienius pedofilus ar cigaretes gabenančias močiutes, o į aukštus postus valstybėje užimančius pareigūnus. Paprastas pedofilas negali padaryti tiek žalos, kiek svarbioje institucijoje dirbantis pedofilas, kadangi paprastas pedofilas tik tvirkina, o aukštas pareigas užimantis pedofilas ne tik tvirkina vaikus, o dar ir priima neteisėtus sprendimus, kurie naudingi korumpuotų pareigūnų tinklui. Tai dviguba žala, kurią patiria ir aukštas užimančio pareigūno auka ir visa visuomenė, kuri turi po to jausti tas neteisėtų sprendimų pasekmes.

Taip pat ir kontrabanda, kurią vykdydamos močiutės nepadaro tiek žalos valstybei, kiek padaro ištisi sunkvežimiai, pilni kontrabandinių cigarečių, laisvai važiuojantys per sieną su aukštų pareigūnų žinia. Galbūt močiutės kontrabandininkės žala valstybei per visą jos gyvenimą nesudarys net procento to, kokią žalą padarys tie vilkikai, pakrauti kontrabandinių cigarečių. Tai nepalyginama žala.

„Karšto komentaro“ skaitytojas

2010-06-17

Komentarai

 

 

 
 1. SMS – "dabar as tave pedofilu padarysiu.."
  Galiu patikslinti, tai tik Uso mamos duotame interviu zinutes apibudinimas. Usas ta pacia zinute kuria issaugojo, pacitavo taip: tu, pedofilas, tokia ir tokia diena mano mergaite dulkinai..
  Ju visa seimyna jau apsimelavusi ir Usas su savo net trimis skirtinagais alibi spalio 5 ryta. Be to, kai Stankunaite du metus atskirai nuo Kedzio gyveno ir tampesi su viokiais vyrais, Kedys ju is neva pavydo pedofilais neisvadino.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Manau kad visa si pedo istorija yra tik maza dalis to, ka mes zinome. Usas visa laika turejo issisaugojes savo telefone Kedzio SMS – "dabar as tave pedofilu padarysiu.." Mano nuomone, visas kivircas ivyko del to, kad Kedys suzinojo, kad Stankunaite surado remeja, pradejo gerai gyventi ir pan. Atlikdamas eksperimentus, Kedys galimai dasikase iki idomiu asmenybiu ir todel nusprende atkersyti ne tik Stankunaitei uz tai, kad prasigyveno, bet ir tiems, kas uz jos stovi – Usas, Furmanavicius ir kiti. Netikiu, kad Venckai nei karto nebutu nusizenge istatymams. Kaip Venckus tapo advokatu ir advokatu seniunu? Kas jam nepatiko ratyviniu darbuotoju? Kaip zinia, kiekvienas siekia kazkokiu aukstumu gyvenime o stai Venckiene apsiribojo tik paprasta civiliniu bylu teiseja??? Na tikekimes, kad kazkada mes suzinosime kur juoda o kur balta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. kita auka bus Valys. Nes kuo toliau tuo labiau aiskleja , kad klanas yra.

  Daugiau galetu ponas Grina papasakoti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Blogiausia, kad Stanke yra KALINAMA. Juk paziurekit kokia Uso apsauga kokia Stankunaites. Skirtumus matot? Tas tai su zmona vilose atostogaudavo o ji net teliko nei kompo neturi, su tevais telefonu pasikalbeti negali. Jei tik atsiratu protingu politiku ar siap ausktu pareigunu, ja reiktu isvazti is Lietuvos su visajum su kitu pasu, nes kai tikrai sakes bus. Paziurekit kas ja taip kalina? Del ko? Aisku, kad nepasipasakotu, juk nezino, kad ir Usas mires. Baisu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. manau, kad "klibindami" tik viena puse t.y. pedofilijos byla, mes galim nieko nelaimeti. Reikia bandyti klibinti is visu pusiu – pvz. uzsiundyti zurnalistus pasidometi Kraujelienes "verslu". Arba kad ir Pociuno mirtis. Tas pats teismo ekspertas Paliulis tyre Pociuno ir Kedzio kuna. Pasodintu Pociuno zudikus ir uzsakovus, tai siulo gala gal rastumem. Is visu pusiu musu korumpuotus pareigunus reikia spausti, atrasti ju silpniausia vieta ir "klibinti".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Kasdien žiūriu žinias.

  Bet seniai jau nemačiau, kad sulaikytų kokį sunkvežimį su cigaretėmis, alkoholiu. Kur visa tai?

  Tik atsitiktinumas? Ar kontrabanda išnyko?

  Jau seniai nemačiau, kad būtų sugauti stambūs narko dyleriai, kur visa tai?

  Aš stengiuosi logika vadovautis. O kuo kiti vadovaujasi – nežinau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Savanoris Rolandas Banionis 1992 nusišovė savo namuose. Šis savanoris aiškinosi, kokiomis sąlygomis mūsų kariuomenei iš Rusijos perkami ginklai – ne tik automatiniai ginklai, pistoletai, bet ir laivai, šarvuočiai. Buvę R. Banionio bendražygiai įsitikinę, jog šių sandorių dėka kai kurie tuometinės Lietuvos krašto apsaugos ministerijos pareigūnai į kišenes susižėrė gražaus pinigėlio. Gal R. Banionis sužinojo, kas iš lietuvių šių sandorių dėka pasakiškai praturtėjo? Jei taip, tai jam kažkas galėjo padėti nusišauti.

  Įtartina ir Remigijaus Kuršo mirtis. Šį savanorį policija sulaikė už neva nelegalių ginklų laikymą. Pasodino į Kauno tardymo izoliatorių, iš kurio, pasirodo, buvo labai lengva pabėgti. Savanoris sėkmingai paspruko ir apsigyveno pas draugą. Kai šis išvažiavo į Šiaulius gydytis dantų, dėl neaiškių priežasčių iškrito iš penktojo aukšto ir, žinoma, užsimušė. Buvę R. Kuršo bendražygiai mano, kad, duodamas parodymus policijai, šis vyras prasitarė žinąs kompromituojančių faktų apie Pakaunės įvykiuose tiesiogiai ir netiesiogiai dalyvavusius pareigūnus.

  Keista ir Kornelijaus Rudausko mirtis. Išplaukė su dviem kolegom žvejoti į Kauno marias ir … paskendo. Įdomiausia, kad žvejoti išplaukęs K. Rudauskas dėvėjo kostiumą. O Remigijus Kazokaitis nusišovė Varėnoje. Nuosavame name. Irmantas Ruplys rastas nusišovęs geležinkelio apsaugos būdelėje iš nagano. Edmundas Simonavičius nusišovė iš nuosavo medžioklinio šautuvo. Beje, batų nusiavęs nebuvo. Buvęs Kauno savanoris Arūnas Stašaitis tvirtina, jog ir su juo norėta susidoroti. Jeigu S. Adamonį bandyta nušauti, tai A. Stašaičiui greičiausiai dirbtinai sukelti keli širdies infarktai. Buvęs Kauno rinktinės savanoris prisipažino, kad jam teko gydytis JAV, mat lietuviais medikais tuomet nepasitikėjo. Jis turįs juodu ant balto surašytą Amerikos specialistų išvadą: infarktą greičiausiai sukėlė išorinės priežastys. Žinoma, šimtaprocentinių garantijų nėra, kad širdies negalavimus sukėlė dirbtiniai veiksniai, tačiau JAV chirurgai įtaria, kad „čia tikrai neapsieita be pašalinių įsikišimų“.

  Dar vieną savanorį mėginta susprogdinti padėjus sprogmenį į jo asmeninį kompiuterį, tačiau tik stebuklo dėka jis išgyveno.

  Pociūnas Baltarusijoje iškrito iš 9 aukšto. Užsimušė.

  Jei kas nors visas šias mirtis įrodys, kad jos normalus reiškinys, tai tikrai – nėra pagrindo abejoti, jog Lietuvoje viskas gerai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. o as pedofilu klana visada ir isvaizdavau kaip komplekta is vsd, prokuraturos, seimo nariu ir etc. Juk elitiniu pedofilu pilna visur. Bet is esmes sutinku su straipsnio autorium, cia ne pedofilu klanas, cia apskritai korumpuoti aukstas pareigas uzimantys pareigunai (kas vaikus prievartauja, kas pinigus "plauna", kontrabanda, narkobiznis ir pan.) Pvz. Kraujeliene susijusi su kontrabanda ir, speju, gali tureti netgi bendra "versla" su Uso "familija". Todel ji yra tokia suinteresuota ginti pedofila, nes "sedes" Usas jai ir jos vyrui pridarytu dideliu problemu…Tas pats ir su kitais musu pareigunais. Visi suristi vienas su kitu. As galvoju, kad valdzia reikia rinkti is visiskai nauju veidu, kurie NIEKADA nepriklause jokiai partijai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. A.Matulevičius šiandien straipsnyje aiškiai įvardija,kad mus okupavęs "valstybininkų"KLANAS kuris kontroliuoja visus kitus ką nors drarančius ne taip ir kaip ėrodymą pateikia A.Zuoko sugrąžinimą į valdžią.Panikinama byla "rubikono juodosios buchalterijos","Abonentas" pasinaikina teistumą,vakar paskelbiama,kad lyg tai jo trokštan Viniečiai ir Kauniečiai,šiandien Delfyje ir kituose portaluose ir suprantama
  "Lietuvos ryto TV" "valstybininkų"forfostas.Matosi,kad jie isigando tautos ateities forumo ir ***** idėjų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Uso sirdies skausma buvo galima suprasti, jo daznus isgerinejimus paskutiniu metu irgi. Ne todel kad ji per TV visaip smerke, o todel, kad jaute spaudima is aukstu postu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. parasyta. Taip ir yra. O tokia sistema ir "suveike" 4 lavonmaisius. Nes gelbejo savo siknas. Del Uso pedofilijos problemu ir durnos galvos, ilgo liezuvio ir nusigerimo, jis buvo ant paluzimo ribos ir daug pliurpe/myzo i kelnes pries teisma/, saviems kele reikalavimus issukti ji svariai, grasino "pakisti visus", problemos del babkiu, prasidejo zurnalistu landziojimai per saskaitas bankuose….zodziu, nuo Uso galejo pradeti lysti auksti pareigunai ir visi kontrabandiniai/pedofiliniai galai…Tai ir uzlenke.O nurodymus duoda nebutinai pedofilas..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. akivaizdu kad ne su pedikais kovoti reikia – uz viso to stovi vsd, kuri uzsako muzika teismuose, prokuraturoje…
  tiesiog dabar kazko nepasidalino tarpusavyje, tai ir eina putos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. kokiu tau reikia dar video kaseciu-4nuzudyti sitoj byloj,,,o kur kiti?Pociunas,kiti saugumieciai tipo irgi zuve ar nusizude neaiskiomis aplinkybemis-R.Banionis,Kurso,Rudauskas Kazokaitis,Simonavicius….ir galeciau dar daug vardinti VSD-zudo

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Kas dedasi Lietuvoje. Tik visiski idiotai tiki prokuratura.
  1. Kedys nuzudo du nereikalingus jo manymu zmones.
  2.Kedys mirsta, kaip teigia prokuroras, sava mirtim. Bet jus logigiskai pagalvokit, kaip kvepavimo takuose atsirado zoles, tikrai ne nuo girtumo, toje nuotruakoje kuri yra 15min, puikiausiai matosi didziule zaizda ir visas kruvinas veidas. Kaip prokurorai gali sakyti mirtis nesmurtine (pasidarbavo paliulis)? Aisku, kad smurtine.
  3. Usas. Kaip teigia prokurorai pakolkas nera duomenu kad smurtine mirtis, uztai jie nekviete ten kriminalsitu, bet juk logiskai mastant apskritai ketvirta mirtis ir jie primiausia turejo atsiusti kriminalistus. O dar ta rasta pirstine, girtumas, melyna ranka, salia lavono uzsektas salmas, aiksu darbuojasi irgi Paliulis. Prokurorai aiskiai dave suprasti, kad jau smurtine mirtis nebus pripazinta.
  4. Jeigu 3 ir 4 punktai teisingi ir abi mirtys smurtines, tai pirmas punktas nusibraukia. JUK PROKURORAI SLEPIA MIRTIS IR TIE PATYS PROKURORAI TEIGIA, KAD KEDYS NUZUDE JONA SU FURMA.
  Juk dabar aisku, kad Kedys nieko nezude, nepasiseke tada kazkam nupilti Uso. Tai reikejo dabar suvaidinti nesmurtine mirti, Kedziui nepripiesi. O Kedi pagrobe ir juo pasinaudojo, bande ispesti is jo kur yra tas diskas ar koki prisipazinima.

  VISGI KLANAS YRA, TIK NEAISKU KIEK JAME AUKSTU PAOSTU PEDOFILU IR APLAMAI VISOKIU KITOKIU MACHINACIJU VEIKEJU.
  CIA VYKSTA PROKURATUROS SUREZISUOTAS SPEKTAKLIS, KAS UZ TO SLEPIASI MANAU NIEKAM AISKINTI NEREIKIA – VSD DIRBATYS AUKSTI PAREIGUNAI, KURIUOS GRINA GINA DARYDAMAS SPAUDIMA POLITIKAMS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. specialiai itraukiami i pedofilija auksti pareigunai, kad butu santazas pries juos. sita sistema visam pasaulyje yra.
  Puikiausias budas manipiliuoti zmonemis, bet kada nors turetu tam buti galas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. 5 lavonai per viena pedofilijos skandala – tai pakankamas IRODYMAS specoperacijos pravalo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Ziegzdriu psichiatrines ligonines darbuotojai zino, kad tie pastatai kuriuose
  itariamas laikytas Kedys yra privatizuoti Uso ir Muntiano, ten jie gamino TETRA
  pack-us.Reiketu pasidometi .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Čia tik jūsų pasakos. Gaukit realią daiktinę medžiagą, vaizdinę, garsinę ar kitokią, bet realią medžiagą susijusią su VSD nusikalstama veikla, tada aš jums nusilenksiu. 😉 Aš dar ne tokių straipsnių galiu parašyti, jei jūs norit, turiu lakę vaizduotę, nemažai filmų apie spec. operacijas mačiau, tai tikrai galiu sugalvoti dar įspūdingesnių versijų. 😉 Kad įtikintumėt, neužteks "aš manau, kad yra taip ir taip", prašau, kaip sakiau, realius įrodymus, tada bus kita kalba. O fantazuoti gali kiekvienas, ne tik šio laikraščio redaktorė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. uz virvuciu vaiku myletoja kriminalista Furmonaviciu, VSD-tampe uz virvuciu teiseja Furmonaviciu…….sistema vadinasi nesikeicia

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. zinoma, kad keiciasi vadovai,bet nesikeicia sistema.O del straipsnio, tai nemanau, kad visuomene galvoja, kad pedofilai cia viska reguliuoja,teisinga,kad tampoma uz virvuciu del pareigunu silpnybiu-pedofilijos, homoseksualumo, narkotiku ir pan.- o kas tai gali daryti? zinoma ne usas…tai aukstai o kas?mes nesuzinosim tikriausiai niekada

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Lietuvos TSR valiutos spekuliantai,narkodileriai, elitines prostitutes, auksto rango pedofilai ir pede…stai buvo spaudziami labai glaudziai dirbti kartu su KGB. Manau, kad dabar ir VSD taiko KGB metodus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Visi tai žino, ir kai žmonės sako "pedofilų klanas", tai jie turi omeny ne vien pedofilus, bet ir tuos, kurie juos tampo šantažuoja ir t.t.
  IEŠKOKIT AIDO, NES TAS TIKRAI PEDOFILAS

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. pareigunai yra idarbinami; politinei sistemai keiciantis, keiciami vadovai; kas pajegus kontroliuoti politines partijas Lietuvoje ? Tas ir gali sau leisti pedofilu orgijas vienkiemiuose – pradziai tvirkinant 14metes, veliau 12 metes, o apetitui uzaugus (ypac bunant seno amziaus) – norisi dar jaunesniu – 4 meciu vaiku.. Pareigunai gali vykdyti tik prieziuros funkcijas… O uz kontrabanda galima sesti ilgam, todel turi buti dalijimasi… O kodel kontrabanda nepavadinti kitaip – mokesciu vengimu ? Mokesciu vengimas – nebutinai cigaretes ar alkoholis – gal tai ishtisi GELEZINKELIAIS I KLAIPEDA IS BALTARUSIJOS VAZIUOJANTYS TRAUKINIAI SU PADIRBTAIS DOKUMENTAIS… stai jums ir POCIUNO mirtis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Netikęs straipsnis ,varoma į vienus vartus,be to tokios rašliavos negalima priimti rimtai nes autorius yra nežinomas.Totali paranoja.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras