Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 20 Sekmadienis
 

Šiurkštūs ir švelnūs pažeidimai

2012-11-13 10:07 | Nuomonių ringas | Komentarų (24)

Prof. Vytautas Landsbergis. KK nuotr.


Vytautas Landsbergis

Šiurkščiais rinkimų įstatymo pažeidimais laikomi tokie – arba esam linkę taip galvoti, – nuo kurių aritmetiškai pasikeičia tiesioginis rinkimų rezultatas, išrinko ką ar neišrinko. Ar pasikeičia už pinigus balsavę žmonės, jų visuomenė – mažiau svarbu. Šio pobūdžio klastojimai jau nesą šiurkštūs. Išeitų, švelnūs. O užfiksavus balsų pirkimą reikia dar įrodyti, ar tikrai sumokėjo, ir kur sąžinės pardavėjas tuos litus padėjo. Gal tik natūra ėmė per vasarą, įrodyk dabar prie kurio ežero ir su pavarde. Tad pažeidimo, ypač šiurkštaus, veikiausia nė nebūta. Nebent mažytis koks, švelnus, neskaičiuotinas į bylą.

Šiame varnalėšų take fariziejai, ko gera, triumfuos. O kas yra tiesa?

Ji tokia, kad gausiai ir organizuotai supirkinėjant balsus, rinkimai virsta „rinkimais“ nelyginant kokių butelių tolesniam pardavimui, o rinkėjas jau ne deputatų, bet butelių rinkėjas ir pats prekė. Kitkart jis ir belaisvis kalėjime, kuris balsuoja laisva prižiūrėtojo valia: nemušiu.

Blogiausia, tai esminis padorumo, Konstitucijos ir demokratinės valstybės paniekinimas. Itin šiurkštus valstybės pamatų pažeidimas, gerbiamosios ponios ir kai kurie ponai. Štai kur suvoktinas tokių ciniškų „rinkimų“ rezultatas, beje, ir visiškai tiesioginis: mėšlas ta lietuvių valstybė, rebiata. Tik mestelk pinigų. O gal sakote, kad visa tai nieko; švelnus Konstitucijos ir pilietinio padorumo mindymas į minkštą daiktą, kad nieko kita nebeliktų, nėra vertas teisinio pasipriešinimo.

Kurie skelbiate, kad sukurta situacija – švelni, nekeičianti to rezultato, kuris yra demokratijos kokybė, pasisakote už plutokratiją – teisėtą pinigų bei labai didelių pinigų valdžią. Būsite jos nusipelnę.

Komentarai

 

 

 
 1. Daugiausiai bėdų, skausmo, nelaimių ir net tragedijų eiliniams žmonėms ir ištisoms tautoms atnešė tie, kurie garsiausiai rėkė apie meilę tėvynei ir kovą už laisvę… Lietuva – ne išimtis.
  Po 22 m. turime: visiškai supuvusias teisingumo, švietimo ir sveikatos apsaugos sitemas, sugriautą ir išvogtą pramonę, laivyną, žemės ūkį;
  Išgrobstytas žemes, paežeres, miškus, miestų sklypus;
  2650 visko pertekusių milijonierių;
  680.000 skurdžių;
  700.000 pabėgėlių. Iš jų kasmet virš 300 grįžta karstuose. (2007 m. – 386);
  Virš 20.000 tėvų paliktų ir 140.000 nepritekliuje gyvenančių vaikų;
  400.000 pensininkų, gaunančių mažiau 600 Lt. pensiją;
  1200-1300 (iki 2005 m.) kasmet į užsienį išvežamų ir PARDUODAMŲ ” dirbti” prostitutėmis moterų;
  1100-1700 savižudžių kasmet (1970-1985 m. – apie 450);
  12, 8 mirusių/1000 gyventojų – daugiausiai nuo 1950 m.;
  20 KARTŲ išaugusį lėtinių psichozių skaičių;
  40 proc. išaugusį mirusių nuo alkoholio ir rūkymo sukeltų ligų.;
  Didžiausią pokario Lietuvos istorijoje nusikalstamumą;
  Klestinčią PROSTITUCIJĄ IR PREKYBĄ ŽMONĖMIS…
  Dešimtys tūkstančių žmonių buvo apgauti, apvogti, apiplėšti, išprievartauti, nužudyti. Jau ir nepilnamečiai žmogžudžiai – vos ne kasdienybė…………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Jeigu būtumėte nepalaikęs žudiko šeimos, kuri paskui įsteigė žudiko vardo partiją, dabar konservatoriai lyderiautų ir galėtų tęsti pradėtus darbus.Deja, paskui save nusivedėte daug kvaištelėjusių bobelių ir diedukų , kurie, to pasekmėje, balsavo už žudiko vardu įsteigtą partiją ir atėmė iš konservatorių taip reikiamus balsus.Ant jūsų sąžinės bus jaunos motinos šmeižimas ir vaiko kankinimas. Neseniai rūpinotės, kaip mergaitė gyvena – pasirodo, kad be jūsų pagalbos daug geriau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tas pasisakymas tik dar karta parodo,kad dauguma konservatoriu remeju sega sizofrenija.Bet kaip sakoma didziausia kvailiu laime,kad jie nesupranta ,kad yra kvaili

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Diskutuokime: Dzarbo parcijos seimūnų likimas po teismo nuosprendžio says:

  DĖL TEISINIO SUREGULIAVIMO LIKIMO SEIMO NARIŲ, IŠRINKTŲ DAUGIAMANDATĖJE APYGARDOJE, TEISMO NUOSPRENDŽIU LIKVIDAVUS IR IŠREGISTRAVUS POLITINĘ PARTIJĄ

  Teisės aktai nereguliuoja likimą seimo narių, išrinktų pagal partijų sąrašus daugiamandatėje apygardoje tuo atveju, kai baudžiamojoje byloje Teismo nuosprendžiu likviduojama ir išregistruojama politinė partija.

  Rinkėjai nustatyta tvarka (rinkimų biuleteniuose) nebuvo informuoti apie tai, kad Darbo partijai yra iškelta baudžiamoji byla už sukčiavimą.

  Jei rinkėjai būtų buvę tinkamai informuoti, tai jie nebūtų rinkęsi daugiamandatėje apygardoje nusikaltusios partijos atstovų į Seimą.

  Įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu nubaustos ir išregistruotos iš valstybės registro nusikalstamos partijos atstovų – seimo narių tolesnis palikimas Seime yra akivaizdžiai neteisingas ir neteisėtas.

  Šiuo metu viešoje erdvėje jau diskutuojamas variantas, kad visi Darbo partijos atstovai LR Seime su Viktor Uspaskich vieningai emigruos į Ūkio banko savininko Romanovo partiją.

  Tai irgi bus neteisingas ir neteisėtas variantas rinkėjų atžvilgiu.

  Juk rinkėjai iš vis nesuteikė Romanovo partijai nė vieno mandato

  Galimi teisinio sprendimo variantai:

  1. Skelbiami nauji Seimo rinkimai
  2. Skelbiami nauji Seimo rinkimai vien tik daugiamandatėje apygardoje,
  3. Anuliuojami nuteistos ir išregistruotos partijos ( šiuo metu tikėtina Darbo partijos) mandatai, išrinkti daugiamandatėje apygardoje ir jie išdalijami likusioms partijoms proporcingai jau turimiems mandatams daugiamandatėje apygardoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Visuomenei pranešame, kad „mailiaus“ byloje būtina pakviesti liudyti asmenis, kurie yra valstybės tarnautojai, aukšti pareigūnai, yra gerai informuoti ir daug žino (kaip jie patys sako) apie „mailiaus“ bylą. Bandomi apkaltinti „mailiaus“ bylos dalyviai kviečia liudyti:
  1. Remigijų Žemaitaitį, seimo narį, buvusi seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto narį (kuris viešai tvirtino, kad apie „įtartinus“ akvakultūros projektus jį informavo „žuvininkai“, viešai per televiziją ir spaudoje jis aiškino, kad tokių projektų neįmanoma įgyvendinti Lietuvoje, jie negyvybingi ir ekonomiškai nenaudingi, jis duotų „Nobilio“ (taip jis rašė asmeniniame puslapyje Internete, – ne Nobelio, bet „Nobilio“) premiją, jei kas nors tokius projektus įgyvendintų, viešai aiškino, kad apie „blogus“ projektų dalyvius jis pranešė FNTT, minėjo STT ir VSD. Ar taip yra iš tikrųjų? Taigi, jis, seimo narys būtų labai naudingas liudininkas aiškinantis esmines bylos aplinkybes.)
  2. Kęstą Komskį, seimo narį, buvusi seimo Antikorupcijos komisijos pirmininką (viešai skelbusi, kad šių projektų dalyviai yra aferistai, jis siekė, kad byla būtų „nenumarinta“ ir siekė, kad byla pasiektų teismą. Jis aktyviai kišosi į bylos tyrimą, tai nustatė seimo Etikos komisija. Taigi, jis, kaip teigė, turi žinių, kurios būtų naudingos sprendžiant šią bylą. Bandomi apkaltinti asmenys turi teisme jam, kaip liudininkui, daug klausimų.)
  3. Valentiną Mazuronį, seimo narį (per 2012 m. seimo rinkimus televizijos laidose ne kartą kartojo, kad vadinamoji „mailiaus“ byla yra konservatorių partijos byla ir (supraskite), kad čia vyko „blogi dalykai“. Atrodo, kad jis daug žino apie bylos įvykius, todėl tegul paaiškina teisme kokie tie „blogi dalykai“.)
  4. Raimundą Palaitį, buvusį VRM ministrą, kuriam yra (buvo) pavaldi FNTT (jis – R. Palaitis teigia, citata: „O konservatorių interesai labai gerai pasimatys teisme nagrinėjant vadinamąją Mailiaus bylą. Visi turėsime progos įsitikinti, kaip švariai bus “išplautas” žemės ūkio ministro munduras, kaip bus kvailiais paversti policijos tyrėjai. Nes turiu žinių, kad buvę FNTT vadovai (paaiškinimas: V. Gailius ir V. Giržadas) dėjo visas pastangas, jog Mailiaus byla teisme patirtų fiasko.“ Kita citata: „„Mes gal luktelėkime, kaip teismuose eis „mailiaus“ byla, visiems žinoma, ir tada suprasime, kodėl vienai iš valdančiųjų partijų, tiesiai šviesiai pasakysiu – konservatoriams, – būtinai buvo reikalinga FNTT kontrolė“. O, kadangi buvęs ministras R. Palaitis daug žino apie „mailiaus“ bylą, todėl reikia jį kviesti liudininku byloje, gal jam pasiseks išgelbėti FNTT tyrėjų ir prokuroro reputaciją ir gal jie nebus paversti kvailiais (kaip tvirtina R. Palaitis)? Jis teismui būtų labai reikšmingas liudininkas.)
  5. Saulių Silicką, Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) direktorių (jis paruošė raštą Žemės ūkio ministerijai, ministrui apie rizikos faktorius, kurie „rodo“, kad projektų dalyviai „sukčiavo“ ir kt. Todėl labai reikia, kad šiuos rizikos faktorius p. S. Silickas paaiškintų teisme, tegul paaiškina kur čia ta rizika buvo ir kodėl jis vadino tai rizika ir kokia ta rizika ir kokie jam atrodo įtarimai ir kuo jis pagrindžia tuos įtarimus, nes pagal p. S. Silicko raštą, juo remiantis, o taip pat išsakydamas savo nuomonę ŽŪM ministras toliau skleidė nebūtus ir visiškai nepatvirtintus (nepasitvirtinusius) faktus. NMA direktorius teismui būtų labai reikalingas liudininkas, išsiaiškinant tiesą, nes jo teiginiai prieštarauja NMA projektų vertintojų liudijimams.)
  Būtina kviesti šiuos liudininkus, jie galėtų pasakyti apie bylos dalyvius ką nors „blogo“, galėtų paliudyti pvz., kokia bandomų apkaltinti asmenų veikla buvo neteisėta, nes iki šios dienos nei vienas liudininkas teismo posėdžiuose neliudijo (yra garso įrašai), kad bylos dalyviai kažką veikė neteisėtai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Diskutuokime: Dzarbo parcijos seimūnų likimas po teismo nuosprendžio says:

  DĖL TEISINIO SUREGULIAVIMO LIKIMO SEIMO NARIŲ, IŠRINKTŲ DAUGIAMANDATĖJE APYGARDOJE, TEISMO NUOSPRENDŽIU LIKVIDAVUS IR IŠREGISTRAVUS POLITINĘ PARTIJĄ

  Teisės aktai nereguliuoja likimą seimo narių, išrinktų pagal partijų sąrašus daugiamandatėje apygardoje tuo atveju, kai baudžiamojoje byloje Teismo nuosprendžiu likviduojama ir išregistruojama politinė partija.

  Rinkėjai nustatyta tvarka (rinkimų biuleteniuose) nebuvo informuoti apie tai, kad Darbo partijai yra iškelta baudžiamoji byla už sukčiavimą.

  Jei rinkėjai būtų buvę tinkamai informuoti, tai jie nebūtų rinkęsi daugiamandatėje apygardoje nusikaltusios partijos atstovų į Seimą.

  Įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu nubaustos ir išregistruotos iš valstybės registro nusikalstamos partijos atstovų – seimo narių tolesnis palikimas Seime yra akivaizdžiai neteisingas ir neteisėtas.

  Šiuo metu viešoje erdvėje jau diskutuojamas variantas, kad visi Darbo partijos atstovai LR Seime su Viktor Uspaskich vieningai emigruos į Ūkio banko savininko Romanovo partiją.

  Tai irgi bus neteisingas ir neteisėtas variantas rinkėjų atžvilgiu.

  Juk rinkėjai iš vis nesuteikė Romanovo partijai nė vieno mandato

  Galimi teisinio sprendimo variantai:

  1. Skelbiami nauji Seimo rinkimai
  2. Skelbiami nauji Seimo rinkimai vien tik daugiamandatėje apygardoje,
  3. Anuliuojami nuteistos ir išregistruotos partijos ( šiuo metu tikėtina Darbo partijos) mandatai, išrinkti daugiamandatėje apygardoje ir jie išdalijami likusioms partijoms proporcingai jau turimiems mandatams daugiamandatėje apygardoje.

  Diskutuokime: Dzarbo parcijos seimūnų likimas po teismo nuosprendžio ra�o:
  2012-11-15 – 01:44 DĖL TEISINIO SUREGULIAVIMO LIKIMO SEIMO NARIŲ, IŠRINKTŲ DAUGIAMANDATĖJE APYGARDOJE, TEISMO NUOSPRENDŽIU LIKVIDAVUS IR IŠREGISTRAVUS POLITINĘ PARTIJĄ

  Teisės aktai nereguliuoja likimą seimo narių, išrinktų pagal partijų sąrašus daugiamandatėje apygardoje tuo atveju, kai baudžiamojoje byloje Teismo nuosprendžiu likviduojama ir išregistruojama politinė partija.

  Rinkėjai nustatyta tvarka (rinkimų biuleteniuose) nebuvo informuoti apie tai, kad Darbo partijai yra iškelta baudžiamoji byla už sukčiavimą.

  Jei rinkėjai būtų buvę tinkamai informuoti, tai jie nebūtų rinkęsi daugiamandatėje apygardoje nusikaltusios partijos atstovų į Seimą.

  Įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu nubaustos ir išregistruotos iš valstybės registro nusikalstamos partijos atstovų – seimo narių tolesnis palikimas Seime yra akivaizdžiai neteisingas ir neteisėtas.

  Šiuo metu viešoje erdvėje jau diskutuojamas variantas, kad visi Darbo partijos atstovai LR Seime su Viktor Uspaskich vieningai emigruos į Ūkio banko savininko Romanovo partiją.

  Tai irgi bus neteisingas ir neteisėtas variantas rinkėjų atžvilgiu.

  Juk rinkėjai iš vis nesuteikė Romanovo partijai nė vieno mandato

  Galimi teisinio sprendimo variantai:

  1. Skelbiami nauji Seimo rinkimai
  2. Skelbiami nauji Seimo rinkimai vien tik daugiamandatėje apygardoje,
  3. Anuliuojami nuteistos ir išregistruotos partijos ( šiuo metu tikėtina Darbo partijos) mandatai, išrinkti daugiamandatėje apygardoje ir jie išdalijami likusioms partijoms proporcingai jau turimiems mandatams daugiamandatėje apygardoje.

  Diskutuokime: Dzarbo parcijos seimūnų likimas po teismo nuosprendžio ra�o:
  2012-11-15 – 01:44 DĖL TEISINIO SUREGULIAVIMO LIKIMO SEIMO NARIŲ, IŠRINKTŲ DAUGIAMANDATĖJE APYGARDOJE, TEISMO NUOSPRENDŽIU LIKVIDAVUS IR IŠREGISTRAVUS POLITINĘ PARTIJĄ

  Teisės aktai nereguliuoja likimą seimo narių, išrinktų pagal partijų sąrašus daugiamandatėje apygardoje tuo atveju, kai baudžiamojoje byloje Teismo nuosprendžiu likviduojama ir išregistruojama politinė partija.

  Rinkėjai nustatyta tvarka (rinkimų biuleteniuose) nebuvo informuoti apie tai, kad Darbo partijai yra iškelta baudžiamoji byla už sukčiavimą.

  Jei rinkėjai būtų buvę tinkamai informuoti, tai jie nebūtų rinkęsi daugiamandatėje apygardoje nusikaltusios partijos atstovų į Seimą.

  Įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu nubaustos ir išregistruotos iš valstybės registro nusikalstamos partijos atstovų – seimo narių tolesnis palikimas Seime yra akivaizdžiai neteisingas ir neteisėtas.

  Šiuo metu viešoje erdvėje jau diskutuojamas variantas, kad visi Darbo partijos atstovai LR Seime su Viktor Uspaskich vieningai emigruos į Ūkio banko savininko Romanovo partiją.

  Tai irgi bus neteisingas ir neteisėtas variantas rinkėjų atžvilgiu.

  Juk rinkėjai iš vis nesuteikė Romanovo partijai nė vieno mandato

  Galimi teisinio sprendimo variantai:

  1. Skelbiami nauji Seimo rinkimai
  2. Skelbiami nauji Seimo rinkimai vien tik daugiamandatėje apygardoje,
  3. Anuliuojami nuteistos ir išregistruotos partijos ( šiuo metu tikėtina Darbo partijos) mandatai, išrinkti daugiamandatėje apygardoje ir jie išdalijami likusioms partijoms proporcingai jau turimiems mandatams daugiamandatėje apygardoje.

  Diskutuokime: Dzarbo parcijos seimūnų likimas po teismo nuosprendžio ra�o:
  2012-11-15 – 01:44 DĖL TEISINIO SUREGULIAVIMO LIKIMO SEIMO NARIŲ, IŠRINKTŲ DAUGIAMANDATĖJE APYGARDOJE, TEISMO NUOSPRENDŽIU LIKVIDAVUS IR IŠREGISTRAVUS POLITINĘ PARTIJĄ

  Teisės aktai nereguliuoja likimą seimo narių, išrinktų pagal partijų sąrašus daugiamandatėje apygardoje tuo atveju, kai baudžiamojoje byloje Teismo nuosprendžiu likviduojama ir išregistruojama politinė partija.

  Rinkėjai nustatyta tvarka (rinkimų biuleteniuose) nebuvo informuoti apie tai, kad Darbo partijai yra iškelta baudžiamoji byla už sukčiavimą.

  Jei rinkėjai būtų buvę tinkamai informuoti, tai jie nebūtų rinkęsi daugiamandatėje apygardoje nusikaltusios partijos atstovų į Seimą.

  Įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu nubaustos ir išregistruotos iš valstybės registro nusikalstamos partijos atstovų – seimo narių tolesnis palikimas Seime yra akivaizdžiai neteisingas ir neteisėtas.

  Šiuo metu viešoje erdvėje jau diskutuojamas variantas, kad visi Darbo partijos atstovai LR Seime su Viktor Uspaskich vieningai emigruos į Ūkio banko savininko Romanovo partiją.

  Tai irgi bus neteisingas ir neteisėtas variantas rinkėjų atžvilgiu.

  Juk rinkėjai iš vis nesuteikė Romanovo partijai nė vieno mandato

  Galimi teisinio sprendimo variantai:

  1. Skelbiami nauji Seimo rinkimai
  2. Skelbiami nauji Seimo rinkimai vien tik daugiamandatėje apygardoje,
  3. Anuliuojami nuteistos ir išregistruotos partijos ( šiuo metu tikėtina Darbo partijos) mandatai, išrinkti daugiamandatėje apygardoje ir jie išdalijami likusioms partijoms proporcingai jau turimiems mandatams daugiamandatėje apygardoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. 22 metus
  Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių.
  Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės.
  Kai …
  Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus:
  – pieno 1 litrą;
  – miltų 1 kilogramą;
  – cukraus 1 kilogramą;
  – 6 kiaušinius;
  – aliejaus 1 litrą;
  – dyzelino 1 litrą.
  Tai …
  Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka.
  (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys)
  Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai.

  Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi:
  – LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir
  gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius;
  – TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir
  gaujos vadeiva Andrius Kubilius;
  – Partija Tvarka ir teisingumas su
  gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu;
  – Liberalų ir centro sąjunga su
  gaujos vadeiva Algiu Čapliku;
  – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir
  gaujos vadeiva Eligijus Masiulis.
  Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs.

  Tai yra partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kai tavo vedami banditai uzsikase miske pries 20 metu tai tu i kaliuze nesedai ,kai tavo numyleti kauno banditai nuzude teiseja tu issityciojai is LR teisejo ir jo gimines bei kitu auku iskaitant mazamete mergaite kurios privacias sveikatos problemas bandei panaudoti savo nieksingiems tikslams.Tie ka tu ivardini “sunauja” yra visa galva aukstesni nei tu senas tautos kirsintojas.Jie galbut klysta rinkdami savo atstovus i seima bet jie bent jau nekenkia savo krastui is apskaiciavimo .As tikiuosi kad nereikes sulaukti tamstos pasitraukimo is sio pasaulio tam kad isaisketu tiesa.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kiek supratau, iš pykčio sprogstate jūs pats. Tikro autoriteto nepavyks sumindyti, kad ir kaip stengtumėtės. O kas vaikinus į mišką tada nuviliojo, kad reikėjo Landsbergiui važiuoti sugražinti juos, taipogi žinome, nereikia čia žmonių asilais laikyti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. tam tipui viskasnegerai ,tai sunauja ,tai mergaite kazkur dingus ,kur antra mergaite ,tai marsieciai po medziu ,o dabar dar ir teiseju pasidare??kas yrode kad buvo papirkimai ??marsieciai po medziu ir tetusis su grybosenko??

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Taigi teismai vyksta, asile. Juk uz rankos buvo pagauti papirkinejant. Tu is menulio iskritai, ar ka?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Labai protingai padare desinieji.Prezidente na viena karta turi baigtis tas papirkinejimas.Sitiek yra degradave tie zmogeliai ,kurie nori patekti i seima ,paraso prasyma i policija ,kad sektu papirkinetojus,o patys uzsiima tuo darbu,organizuoja papirkimus.Va kaip reikia gyventi siais laikais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. DIrbant gamyboj ,pavogei koki daikteli ,savininkas tave ismeta is darbo.Sedi seime vagi daug ir toliau sedi.Tikrai tiesa “Jeigu vagi ,vok milijonus” visi tave gerbs.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. liaudyje vadinamam OZIU!TIESA bus tada, kai TU ISGAMA NUDVESI, o LIetuvos nusispjaus ant tavo kapo, ISGAMA VISA SAVO GYVENIMA KENKES LIETUVAI!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kas ant kito sako – ant savęs pasisako, girdėjot tokį posakį? Tad prikąskit liežuvį, patraukit pirštus nuo klaviatūros, jei gerbiat save

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. P.Lansbergi,stebiuosi jūsų naivumu ir,ko gero,apsimestiniu,kiek prisimenu,tai pirmieji rinkimai laisvoje Lietuvoje buvo tikrai demokratiški,o paskui,tai prasidėjus prichvatizacijos periodui ir suvokus,kad Seimas-nebloga vietelė savo materialinei gerovei susikurti,neįdedant daug pastangų,užtenka,tik turėt kiaulės akis ir mokėt paprastiems žmonėms meluot į akis,nepamirštant primint,kad mes,t.y.paprasti Lietuvos žmonės,esame neišmaneliai,kartais nesibodint ir runkeliais ar dar kaip kitaip pavadinti,virkauti,kad va,kas čia darosi,tuo labiau ,kad pats esate iš dalies kaltas,dėl dabartinės padėties…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Liūdnasis faktas yra tas, kad Antroji Lietuvos Respublika gimė ne tik kad neišnešiota, bet dar ir negyva.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. o kodėl konservai negalėjo nusipirkti balsų, gal patys pragėrė pinigus, o gal išleido provokacijoms prieiš darbo partują.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...