Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Šiandien keturiasdešimt automobilių išvyksta Baltijos keliu

2012-08-23 08:44 | Laiškai | Komentarų (16)

"Norintys organizuotai prisijungti prie žygio ar išlydėti jo dalyvius Vilniuje šiandien gali atvykti 13.00 į Katedros aikštę, kur Šventaragio gatvėje rikiuosis žygio dalyviai ir 13.30 išvyks link Ukmergės", - sako Gintaras Songaila. KK nuotr.

Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“, vienijantis Tautininkų sąjungą, Lietuvos centro partiją, Lietuvos socialdemokratų sąjungą, Tautos vienybės sąjungą, daugelį Sąjūdžio pirmeivių ir Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarų, šiandien organizuoja automobilių žygį Baltijos keliu. Organizatoriai šiuo žygiu tikisi stiprinti Lietuvoje telkimosi dvasią.

Apie dalyvavimą žygyje jau patvirtino per keturiasdešimt ekipažų. Ne visi kolonos dalyviai važiuos iki pat sienos su Latvija, tačiau daug automobilių prisijungs įvairiose Baltijos kelio vietose, todėl planuojama, kad žygio dalyvių skaičius pasieks per penkiasdešimt ekipažų.

Norintys organizuotai prisijungti prie žygio ar išlydėti jo dalyvius Vilniuje šiandien gali atvykti 13.00 į Katedros aikštę, kur Šventaragio gatvėje rikiuosis žygio dalyviai ir 13.30 išvyks link Ukmergės.

Norintys pasitikti žygio dalyvius ar prisijungti Ukmergėje kviečiami rinktis 15.00 val. Kęstučio aikštėje prie Nepriklausomybės paminklo. Norintys pasitikti žygio dalyvius ar prisijungti Panevėžyje kviečiami rinktis nuo 17.00 val. Laisvės aikštėje prie Panevėžio dramos teatro. Norintys pasitikti žygio dalyvius ar prisijungti Pasvalyje kviečiami rinktis prie bažnyčios 18.30 val.

Žygį lydės ir sveikins Lietuvos aviatorių pilotuojami lėktuvai. Ties siena su Latvija Saločiuose 19.30 val. žygio dalyviai susitiks su Latvijos Nepriklausomybės akto signatarų, Tautos fronto ir Nacionalinio susivienijimo „Viskas Latvijai“ atstovų delegacija, dalyvaus latvių ir lietuvių tautinėje vakaronėje, ragaus restorano „Pasienis“ paruošto troškinio.

Gintaras Songaila

Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ Politinės tarybos pirmininkas

Tautininkų sąjungos pirmininkas

Komentarai

 

 

 
 1. Venckienė Primušė policininką Išspardė teismus,seka Patacko ir Basanavičiaus pėdomis says:

  .
  Primušė policininką Išspardė teismus
  Policijos departamentas ir prokuratūra per TV viešai pranešė, kad Venckienė, būdama su spec. kovinio veiksmo užlaužta viena ranka ir nežmoniško ypatingo skausmo šoke, kita ranka du kartus smūgiavo policininkui, Europos SAMBO vicečempionui,
  o Aukščiausiojo teismo pirmininkas dar prieš pusmetį per TV pranešė, kad Venckienė išspardė teismus.
  .
  Tikėtina, kad Vencienė teismų sienų nespardė.
  .
  Todėl manytina, kad spardė teisėjus.
  .
  Idomu kiek teisėjų liko sužaloti ir į kokias vietas?
  Patackas Seime viešai trenkė į marmūzę komunistuojančiam jaunam kolegai. Padėjo.Tai po to 20 metų pasidarė protingas ir aršiausias AMB kompanijos kritiku.
  Dabar dėl sklerozės primiršo ir puldinėja Garliavos patvorinius.
  .
  Basanavičius irgi trenkė į snukį vienam pasprukusiam Tautos Tarybos nariui, atsisakiusiam pasirašyti 1918 m Nepriklausomybės Deklaraciją. Labai padėjo.
  Kita dieną atvyko ir pasirašė. Rašalas ryškiai juodesnis. Galite patys įsitikinti.
  Jei Venckienė pasitreniruos ir taikliau spardys Teisėjams ir prokurorams. Gal tai irgi pradės laikytis įstatymų sprendžiant bylas.
  Tad Lietuvos pedofilai ir jų padlaižiai.skubėkite į Švediją, kuri išstojo iš Europos vaikų teisių apsaugos konvencijos tam, kad gėjai galėtų įsivaikinti berniukus į “teisėtas” žmonas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kam tos rožės kai bulvės žydi. Apšvarinkime Lietuvą nuo visų naujųjų. Užtenka senųjų gerųjų partijų says:

  Degloji: Kam tos rožės kai bulvės žydi. Apšvarinkime Lietuvą nuo visų naujųjų. Užtenka senųjų gerųjų partijų
  Būtina dar iki Seimo rinkimų suagituoti galutinai emigruoti iš Lietuvos visus viešai įvardintus valstybės pūlinius ir visokiausius maištininkus: pirmiausia Neringą Venckienę su Kedžiais ir visais Garliavos patvoriniais, visą Drąsos kelio partiją su kunigu Varkala, išgalvojusiais ir išpučiančiais nebūtą pedofiliją, kurstytojus valdžiai nepaklusti Naglį Puteikį, Ligitą Kernagį, A. Stancikienę, Valdą Vasiliauską, Vytautą Matulevičių ir visus kitus nepataisomus ramybės drumstėjus.
  O jei nesusipranta geruoju emigruoti, tai tinkamai paspausti, pvz., iškeliant po 5-6 baudžiamąsias bylas ir nesvarbu už ką (pvz., Venckienei 6 bylos, Skučienei byls ir 10 000 policininko ieškinys ir t.t.). Pavargs besiteisindami ir pagaliau spruks paskui tą milijoną jau išvykusių.
  ..
  Dėkojame AMB ir Ko, kad laiku išgrūdo iš Lietuvos visą milijoną vien tik erzelį keliančių išbadėjusių asmenų, kurie dabar iš užsienių kasmet į Lietuvą persiunčia giminėms išlaikyti po 4-5 milijardus litų.
  O svarbiausia – ne piketuoja, neprašo pašalpų, nedaužo Seimo langų.
  .
  Tik zirzia dėl atimamų Lietuvos pasų.
  Galima būtų tuos pasus ir palikti, jei tie emigravusieji nesiveržtų balsuoti rinkimuose į LR Seimą, Prezidentus ir savivaldybes.
  .
  Todėl jokių dvigubų pilietybių, kad netrukdytų ir toliau be stresų vėl sugrįžti į Seimą ir valdžią visiems geriausiems NUSIPELNIUSIEMS GYVENTI GERIAU.
  .
  Tai įgyvendinti padės mūsų specialiosios pajėgos, aprūpintos naujaisiais elektrošokiniais prietaisais, šalmais, neperšaunamosiomis liemenėmis, spec. lazdomis, kovinėmis dujomis, ištreniruotais šunimis, apginkluotos visais reikiamais šaunamaisiais ginklais, šarvuočiais ir sraigtasparniais.
  .
  Tai šie 240 kaukėtų vyrukų pademonstravo savo ištikimybę š.m. gegužės 17 d. 6 val.rytą, per pusvalandį išvaikant Varkalos trijų kunigų vadovaujamą bepoteriaujantį visą Garliavos patvoryną, išpjaunant metalo duris ir “paimant” mergaitę nuo teisėjos Venckienės kaklo.
  .
  Seimo rinkimuose balsuokite toliau tik už Jums iki šiol, tai yra. jau 22 metai, atsidavusias ir pasiruošiusias toliau Jums tarnauti patikrintas partijas, kurių svarbausių nuopelnu pripažinkite tai, kad jos iki šiol nuslėpė LR Seimo ratifikuotą ES Chartiją, pagal kuria minimali alga į rankas Lietuvoje privalo būti išmokama 993 Lt (jau nuo 2001 metų-68 proc. nuo vidutinės ir 60 proc – nuo 2004 metų.
  Išsamiau skaitykite Paryžiaus advokato Stanislovo Tomo straipsnyje “Ar žinote, kad minimali alga „į rankas“ šiuo metu Lietuvoje yra 993 litų?“
  Tai yra 993 litai jau po visų mokesčių,
  w w w komentaras.lt/?p=21743 ——-arba w w w lrytas.lt——–2012-08-17
  .
  Juk šauni LT mylima valdžia ir visos sisteminės partijos, maitinamos milijonais iš biudžeto. Kaip šauniai nuo visų runkelių jos nuslėpė ir toliau slepia šias ES socialines garantijas
  Dėkokime joms ir toliau vien tik jas rinkime į Seimą. Juk jose visose pagrindą sudaro komunistai, kurie yra tinkamai persiauklėję pagal ES reikalavimus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Jei patinka klanas, tai neikite šiandien 13 val. į Katedros aikštę says:

  Kuriems nepatinka KLANAS, tai reikia EITI VĖL į Baltijos kelią tai yra 13 val. į Katedros a.
  Reikia Nepriklausomybės nuo KLANO. Tai ir sako Songaila, Buračas

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • lenkai neatlaike arba rusai uzksae,kad tik mes pradetume mustis .manau reikia ramiai reaguoti,o provokacijom nepasiduoti nepamirskit ,kad mes baltai,ir tik su daina ir kilnia dvasia galim nugaleti,tai ir yra musu stiprybe ir vienybe sunys loja ,karavanas eina.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kas tie Saločiai? Perėja, kur fūrų eilės retai kada būna. Geriau pavažiuotų prie BY ar RU sienos. Dažnai matydavau Saločių knaipėje girtaujančius Pasvalio šaunuolius. Baisu buvo žiūrėti. Dar suprasčiau, jeigu į Saločius kas bėgtų savo kojomis išskleidę LT, LV, EE vėliavas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Is kur tie 40 auto atsirado,gal is dangaus nukrito???O songaila turbut tikejosi kaip anais laikais.Nejaugi dar tokiu atsiranda,kurie save stato i pajokos objekta,cia gali dalyvauti tik svajakai,o nenuskurdinta liaudis.SEKMES DALYVIAMS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. daro savo partijų eilinį priešrinkiminį atrakcioną.
  juk šiemet “labai apvalus” jubiliejus – net 23 metai.
  jokių akcijų nedarė nei 10-mečio, nei 15 metų, nei 20-mečio progomis.
  o čia šiemet – bac- rinkimai ant nosies – sujudo songaila, sugalvojo kaip visiems brangų reikalą siauriems partiniams interesams panaudot.

  primenu, kad songaila kaip tik ir buvo valdžioj kai buvo apvalokas jubiliejus – 20 metų. ir ne šiaip valdžioj, o valdančios partijos nariu seime, valdančiosio partijos prezidiumo narys.
  ir ne tik tai “apvaliais” metais.
  kiek jis “lietuviškų švenčių” šventė su chebra pirtyse nežinoma. viešai organizavo – nulį.
  o dabar, jau kad minės tai minės….dar pažadės žvaigždėm iš dangaus padabinti.
  tik balsuok už jį

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pencil in Rubio for the Darrick Martin award. And possibly the Childs award. He’ll be fun to watch but I exepct mistakes aplenty.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ĖĖĖĖĖĖ ?-> kodėl niekas pėsčiūjų nekvietė?
  ???? Pala pala, gal čia visuomenės pykčio ant sistemos “garui” nuleisti skirta ši daugiau butaforinė nei tikra akcija. Graikai nekalba ir nedaro scenų, JIE IMA IR DARO!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. LIETUVA – TEVYNE MUSU – TU TURTUOLIU ZEME,
  O BEDARBIAI,VARGSAI, SKURDZIAI, BENAMIAI, PENSININKAI TAVYJE VOS GYVI…
  Puvantis, isnaudotojiskas, amoralus kapitalizmas, uzdejo visuomenei baudziavini vergovini kapitalistini junga ir padovanojo SIAUBINGA SOCIALINE NELYGYBE, BEDARBYSTE, BENAMYSTE,SKURDA, ELGETAVIMA IR ATEME IS ZMONIU PAGRINDINE IGIMTA ZMOGAUS TEISE – TEISE GYVENTI. Dejau as ant tokios “demokratijos”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Topinė frazė: tai parodo, negi luieivtai tokie bemoksliai, kad nesugeba pavardžių perskaityti (turi omenyje lenkiškai) Pabandysiu perfrazuoti. Nejaugi Lietuvos pilietis, turintis lenkijos tautybę ir visą gyvenimą gyvenantis Lietuvoje, nesugeba perskaityti lietuviško gatvės pavadinimo? cha cha cha. viską pasako apie tuščią diskusiją.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Gintarai, turiu tau klausimėlį. Gal gali pasakyti: kur baigėsi REALEI Baltijos kelias?
  Nujaučiu, kad nežinai, todėl su šiuo klausimėliu kreipiuosi ir į kitus skaitytojus.
  Kas atsakys? Laukiu atsakymo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Teisingos ir pranasiskos eiles:

   Vaziuociau baltijos keliu kad ir is Vilniaus….Bet taip toli nuo Lietuvos nuvaziavau tikedamas matuleviciais,songailomis,adamkais,ir kitais pinigu maiso pasamdytais artistais kad esu us devyniu Juru ir Ddevyniu kalnu nereikalingas nei Lietuvai Nei siemai,kuriai stengdamasis padeti praradau viska ir dar desimt metu mokesiu uz ubago lazda kuria pardave lietuvos apsukruoliai…
   -Kai nieko neturi ,-tai ir nereikia nieko.
   -Teisingai daro Gimines ir Artimieji,-pervaziuos per lietuva-pasiziures,-gal uzklius akys uz ko nors,gal ausys ka isgirs,- ras netycia ka dar galetu parduoti,-nejau nieko ir neliko…

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...