Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

Šiandien keturiasdešimt automobilių išvyksta Baltijos keliu

2012-08-23 08:44 | Laiškai | Komentarų (16)

"Norintys organizuotai prisijungti prie žygio ar išlydėti jo dalyvius Vilniuje šiandien gali atvykti 13.00 į Katedros aikštę, kur Šventaragio gatvėje rikiuosis žygio dalyviai ir 13.30 išvyks link Ukmergės", - sako Gintaras Songaila. KK nuotr.

Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“, vienijantis Tautininkų sąjungą, Lietuvos centro partiją, Lietuvos socialdemokratų sąjungą, Tautos vienybės sąjungą, daugelį Sąjūdžio pirmeivių ir Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarų, šiandien organizuoja automobilių žygį Baltijos keliu. Organizatoriai šiuo žygiu tikisi stiprinti Lietuvoje telkimosi dvasią.

Apie dalyvavimą žygyje jau patvirtino per keturiasdešimt ekipažų. Ne visi kolonos dalyviai važiuos iki pat sienos su Latvija, tačiau daug automobilių prisijungs įvairiose Baltijos kelio vietose, todėl planuojama, kad žygio dalyvių skaičius pasieks per penkiasdešimt ekipažų.

Norintys organizuotai prisijungti prie žygio ar išlydėti jo dalyvius Vilniuje šiandien gali atvykti 13.00 į Katedros aikštę, kur Šventaragio gatvėje rikiuosis žygio dalyviai ir 13.30 išvyks link Ukmergės.

Norintys pasitikti žygio dalyvius ar prisijungti Ukmergėje kviečiami rinktis 15.00 val. Kęstučio aikštėje prie Nepriklausomybės paminklo. Norintys pasitikti žygio dalyvius ar prisijungti Panevėžyje kviečiami rinktis nuo 17.00 val. Laisvės aikštėje prie Panevėžio dramos teatro. Norintys pasitikti žygio dalyvius ar prisijungti Pasvalyje kviečiami rinktis prie bažnyčios 18.30 val.

Žygį lydės ir sveikins Lietuvos aviatorių pilotuojami lėktuvai. Ties siena su Latvija Saločiuose 19.30 val. žygio dalyviai susitiks su Latvijos Nepriklausomybės akto signatarų, Tautos fronto ir Nacionalinio susivienijimo „Viskas Latvijai“ atstovų delegacija, dalyvaus latvių ir lietuvių tautinėje vakaronėje, ragaus restorano „Pasienis“ paruošto troškinio.

Gintaras Songaila

Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ Politinės tarybos pirmininkas

Tautininkų sąjungos pirmininkas

Komentarai

 

 

 
 1. Venckienė Primušė policininką Išspardė teismus,seka Patacko ir Basanavičiaus pėdomis says:

  .
  Primušė policininką Išspardė teismus
  Policijos departamentas ir prokuratūra per TV viešai pranešė, kad Venckienė, būdama su spec. kovinio veiksmo užlaužta viena ranka ir nežmoniško ypatingo skausmo šoke, kita ranka du kartus smūgiavo policininkui, Europos SAMBO vicečempionui,
  o Aukščiausiojo teismo pirmininkas dar prieš pusmetį per TV pranešė, kad Venckienė išspardė teismus.
  .
  Tikėtina, kad Vencienė teismų sienų nespardė.
  .
  Todėl manytina, kad spardė teisėjus.
  .
  Idomu kiek teisėjų liko sužaloti ir į kokias vietas?
  Patackas Seime viešai trenkė į marmūzę komunistuojančiam jaunam kolegai. Padėjo.Tai po to 20 metų pasidarė protingas ir aršiausias AMB kompanijos kritiku.
  Dabar dėl sklerozės primiršo ir puldinėja Garliavos patvorinius.
  .
  Basanavičius irgi trenkė į snukį vienam pasprukusiam Tautos Tarybos nariui, atsisakiusiam pasirašyti 1918 m Nepriklausomybės Deklaraciją. Labai padėjo.
  Kita dieną atvyko ir pasirašė. Rašalas ryškiai juodesnis. Galite patys įsitikinti.
  Jei Venckienė pasitreniruos ir taikliau spardys Teisėjams ir prokurorams. Gal tai irgi pradės laikytis įstatymų sprendžiant bylas.
  Tad Lietuvos pedofilai ir jų padlaižiai.skubėkite į Švediją, kuri išstojo iš Europos vaikų teisių apsaugos konvencijos tam, kad gėjai galėtų įsivaikinti berniukus į “teisėtas” žmonas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kam tos rožės kai bulvės žydi. Apšvarinkime Lietuvą nuo visų naujųjų. Užtenka senųjų gerųjų partijų says:

  Degloji: Kam tos rožės kai bulvės žydi. Apšvarinkime Lietuvą nuo visų naujųjų. Užtenka senųjų gerųjų partijų
  Būtina dar iki Seimo rinkimų suagituoti galutinai emigruoti iš Lietuvos visus viešai įvardintus valstybės pūlinius ir visokiausius maištininkus: pirmiausia Neringą Venckienę su Kedžiais ir visais Garliavos patvoriniais, visą Drąsos kelio partiją su kunigu Varkala, išgalvojusiais ir išpučiančiais nebūtą pedofiliją, kurstytojus valdžiai nepaklusti Naglį Puteikį, Ligitą Kernagį, A. Stancikienę, Valdą Vasiliauską, Vytautą Matulevičių ir visus kitus nepataisomus ramybės drumstėjus.
  O jei nesusipranta geruoju emigruoti, tai tinkamai paspausti, pvz., iškeliant po 5-6 baudžiamąsias bylas ir nesvarbu už ką (pvz., Venckienei 6 bylos, Skučienei byls ir 10 000 policininko ieškinys ir t.t.). Pavargs besiteisindami ir pagaliau spruks paskui tą milijoną jau išvykusių.
  ..
  Dėkojame AMB ir Ko, kad laiku išgrūdo iš Lietuvos visą milijoną vien tik erzelį keliančių išbadėjusių asmenų, kurie dabar iš užsienių kasmet į Lietuvą persiunčia giminėms išlaikyti po 4-5 milijardus litų.
  O svarbiausia – ne piketuoja, neprašo pašalpų, nedaužo Seimo langų.
  .
  Tik zirzia dėl atimamų Lietuvos pasų.
  Galima būtų tuos pasus ir palikti, jei tie emigravusieji nesiveržtų balsuoti rinkimuose į LR Seimą, Prezidentus ir savivaldybes.
  .
  Todėl jokių dvigubų pilietybių, kad netrukdytų ir toliau be stresų vėl sugrįžti į Seimą ir valdžią visiems geriausiems NUSIPELNIUSIEMS GYVENTI GERIAU.
  .
  Tai įgyvendinti padės mūsų specialiosios pajėgos, aprūpintos naujaisiais elektrošokiniais prietaisais, šalmais, neperšaunamosiomis liemenėmis, spec. lazdomis, kovinėmis dujomis, ištreniruotais šunimis, apginkluotos visais reikiamais šaunamaisiais ginklais, šarvuočiais ir sraigtasparniais.
  .
  Tai šie 240 kaukėtų vyrukų pademonstravo savo ištikimybę š.m. gegužės 17 d. 6 val.rytą, per pusvalandį išvaikant Varkalos trijų kunigų vadovaujamą bepoteriaujantį visą Garliavos patvoryną, išpjaunant metalo duris ir “paimant” mergaitę nuo teisėjos Venckienės kaklo.
  .
  Seimo rinkimuose balsuokite toliau tik už Jums iki šiol, tai yra. jau 22 metai, atsidavusias ir pasiruošiusias toliau Jums tarnauti patikrintas partijas, kurių svarbausių nuopelnu pripažinkite tai, kad jos iki šiol nuslėpė LR Seimo ratifikuotą ES Chartiją, pagal kuria minimali alga į rankas Lietuvoje privalo būti išmokama 993 Lt (jau nuo 2001 metų-68 proc. nuo vidutinės ir 60 proc – nuo 2004 metų.
  Išsamiau skaitykite Paryžiaus advokato Stanislovo Tomo straipsnyje “Ar žinote, kad minimali alga „į rankas“ šiuo metu Lietuvoje yra 993 litų?“
  Tai yra 993 litai jau po visų mokesčių,
  w w w komentaras.lt/?p=21743 ——-arba w w w lrytas.lt——–2012-08-17
  .
  Juk šauni LT mylima valdžia ir visos sisteminės partijos, maitinamos milijonais iš biudžeto. Kaip šauniai nuo visų runkelių jos nuslėpė ir toliau slepia šias ES socialines garantijas
  Dėkokime joms ir toliau vien tik jas rinkime į Seimą. Juk jose visose pagrindą sudaro komunistai, kurie yra tinkamai persiauklėję pagal ES reikalavimus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Jei patinka klanas, tai neikite šiandien 13 val. į Katedros aikštę says:

  Kuriems nepatinka KLANAS, tai reikia EITI VĖL į Baltijos kelią tai yra 13 val. į Katedros a.
  Reikia Nepriklausomybės nuo KLANO. Tai ir sako Songaila, Buračas

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • lenkai neatlaike arba rusai uzksae,kad tik mes pradetume mustis .manau reikia ramiai reaguoti,o provokacijom nepasiduoti nepamirskit ,kad mes baltai,ir tik su daina ir kilnia dvasia galim nugaleti,tai ir yra musu stiprybe ir vienybe sunys loja ,karavanas eina.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kas tie Saločiai? Perėja, kur fūrų eilės retai kada būna. Geriau pavažiuotų prie BY ar RU sienos. Dažnai matydavau Saločių knaipėje girtaujančius Pasvalio šaunuolius. Baisu buvo žiūrėti. Dar suprasčiau, jeigu į Saločius kas bėgtų savo kojomis išskleidę LT, LV, EE vėliavas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Is kur tie 40 auto atsirado,gal is dangaus nukrito???O songaila turbut tikejosi kaip anais laikais.Nejaugi dar tokiu atsiranda,kurie save stato i pajokos objekta,cia gali dalyvauti tik svajakai,o nenuskurdinta liaudis.SEKMES DALYVIAMS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. daro savo partijų eilinį priešrinkiminį atrakcioną.
  juk šiemet “labai apvalus” jubiliejus – net 23 metai.
  jokių akcijų nedarė nei 10-mečio, nei 15 metų, nei 20-mečio progomis.
  o čia šiemet – bac- rinkimai ant nosies – sujudo songaila, sugalvojo kaip visiems brangų reikalą siauriems partiniams interesams panaudot.

  primenu, kad songaila kaip tik ir buvo valdžioj kai buvo apvalokas jubiliejus – 20 metų. ir ne šiaip valdžioj, o valdančios partijos nariu seime, valdančiosio partijos prezidiumo narys.
  ir ne tik tai “apvaliais” metais.
  kiek jis “lietuviškų švenčių” šventė su chebra pirtyse nežinoma. viešai organizavo – nulį.
  o dabar, jau kad minės tai minės….dar pažadės žvaigždėm iš dangaus padabinti.
  tik balsuok už jį

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pencil in Rubio for the Darrick Martin award. And possibly the Childs award. He’ll be fun to watch but I exepct mistakes aplenty.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ĖĖĖĖĖĖ ?-> kodėl niekas pėsčiūjų nekvietė?
  ???? Pala pala, gal čia visuomenės pykčio ant sistemos “garui” nuleisti skirta ši daugiau butaforinė nei tikra akcija. Graikai nekalba ir nedaro scenų, JIE IMA IR DARO!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. LIETUVA – TEVYNE MUSU – TU TURTUOLIU ZEME,
  O BEDARBIAI,VARGSAI, SKURDZIAI, BENAMIAI, PENSININKAI TAVYJE VOS GYVI…
  Puvantis, isnaudotojiskas, amoralus kapitalizmas, uzdejo visuomenei baudziavini vergovini kapitalistini junga ir padovanojo SIAUBINGA SOCIALINE NELYGYBE, BEDARBYSTE, BENAMYSTE,SKURDA, ELGETAVIMA IR ATEME IS ZMONIU PAGRINDINE IGIMTA ZMOGAUS TEISE – TEISE GYVENTI. Dejau as ant tokios “demokratijos”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Topinė frazė: tai parodo, negi luieivtai tokie bemoksliai, kad nesugeba pavardžių perskaityti (turi omenyje lenkiškai) Pabandysiu perfrazuoti. Nejaugi Lietuvos pilietis, turintis lenkijos tautybę ir visą gyvenimą gyvenantis Lietuvoje, nesugeba perskaityti lietuviško gatvės pavadinimo? cha cha cha. viską pasako apie tuščią diskusiją.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Gintarai, turiu tau klausimėlį. Gal gali pasakyti: kur baigėsi REALEI Baltijos kelias?
  Nujaučiu, kad nežinai, todėl su šiuo klausimėliu kreipiuosi ir į kitus skaitytojus.
  Kas atsakys? Laukiu atsakymo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Teisingos ir pranasiskos eiles:

   Vaziuociau baltijos keliu kad ir is Vilniaus….Bet taip toli nuo Lietuvos nuvaziavau tikedamas matuleviciais,songailomis,adamkais,ir kitais pinigu maiso pasamdytais artistais kad esu us devyniu Juru ir Ddevyniu kalnu nereikalingas nei Lietuvai Nei siemai,kuriai stengdamasis padeti praradau viska ir dar desimt metu mokesiu uz ubago lazda kuria pardave lietuvos apsukruoliai…
   -Kai nieko neturi ,-tai ir nereikia nieko.
   -Teisingai daro Gimines ir Artimieji,-pervaziuos per lietuva-pasiziures,-gal uzklius akys uz ko nors,gal ausys ka isgirs,- ras netycia ka dar galetu parduoti,-nejau nieko ir neliko…

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...