Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

Seimo rinkimams artėjant – kuriasi naujos partijos, senosios – keičia veidus

2011-04-02 15:44 | Naujienos | Komentarų (116)

Seimo narys Saulius Stoma jau gegužės mėnesį vadinamųjų "violetinių" pagrindu tikisi įkurti politinę partiją (KK nuotr.)

Iki Seimo rinkimų likus pusantrų metų, kaip grybai po lietaus ėmė dygti naujos partijos. Neseniai įvyko steigiamasis Žaliųjų partijos suvažiavimas, o balandžio-gegužės mėnesiais partiją planuoja įkurti ir Seimo narys Saulius Stoma.

„Partija turėtų būti įkurta iki vasaros“, – „Karštam komentarui“ sakė S.Stomos partijos kūrime dalyvaujantis aktyvistas.

Pasak jo, iš pradžių partijai vadovaus S.Stoma, o vėliau, jei teisėja N.Venckienė bus pašalinta iš teisėjų, S.Stoma partijos pirmininko postą perleistų N.Venckienei.

Gegužės mėnesį gali įvykti esminių pokyčių ir dviejose seniausiose partijose – socialdemokratų ir konservatorių.

Šaltinių duomenimis, gegužės mėnesį Socialdemokratų partija per suvažiavimą rengiasi apsivalyti nuo „senojo raugo komunistų“ – iš partijos valdančiųjų organų pašalinti visą buvusią LDDP „grietinėlę“ – G.Kirkilą ir komandą, o Seimo rinkimams rengia „antinomenklatūrį“ sąrašą.

„Jeigu Kirkilas, Karosas, Petrauskienė, Šaulienė ir kiti dabartiniai Seimo nariai norės patekti į Seimą, tai jie turės laimėti vienmandatėje rinkimų apygardoje“, – KK sakė šaltiniai iš Socialdemokratų partijos pirmininko A.Butkevičiaus aplinkos.

Tuo tarpu prie Konservatorių partijos vairo gegužės mėnesį gali stoti Seimo pirmininkė Irena Degutienė – jos kandidatūrą iškėlė jaunieji krikščionys demokratai.

Seimo rinkimams, KK šaltinių duomenimis, aktyviai ruošiasi ir vadinamoji V.Romanovo partija – Respublikonų, nors ji, manoma, bus tik partijos Tvarka ir teisingumas satelitas.

„V.Romanovas per šiuos savivaldybių rinkimus prašė manęs, jog Lietuvos laisvės sąjunga palaikytų partiją Tvarka ir teisingumas. Ir manęs V.Romanovas prašė, kad balsuočiau už „paksistus“, – KK pasakojo LLS pirmininkas V.Šustauskas. Tačiau jis sakė, jog jam toks V.Romanovo prašymas pasirodė keistas, kadangi LLS pati dalyvavo savivaldybių rinkimuose.

Seimo rinkimuose taip pat dalyvaus ir tautinių vertybių pagrindu besikurianti partija, kurios kūrėjai šių metų kovo 11-ąją organizavo tautines eitynes.

Beje, būtent lietuviškumo pagrindu savo partiją žada prasukinėti ir V.Romanovas – jo (Respublikonų) partijos strategija bus „atkurti istorinę-kultūrinę Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę“.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. tas ”baba” tai tv zurnaliuga pedofilu gynejas ir nereikia kreipti i jo komentarus demesio, kaip sako suo loja o karavanas eina.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. S.Stoma vienas is tu,uz kuriuos dar galima bandyti balsuoti.O gal norit vel uz kubila?:-)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Taigi vieną kartą valdžios pyrago paragavę, kai kurie suserga valdžios troškulio liga ir bet kokia kaina veržiasi prie lovio. Jiems galima naudotis viskuo, paminti garbę ir teisingumą, pastumti bendražygius į šoną, pamiršti ankstesnius pažadus, kad tik prie valdžios…Šlykštu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Akivaizdžiai matosi, kad esamos partijos paseno,susidėvėjo,…vienu žodžiu-suseno. Todėl ir nėra gerų permainų šaly. Labai reikia jaunų ir naujų partijų-tik jos gali išvalyti blogį iš mūsų šalies. Tokios partijos kaip Frontas, kaip Žaliųjų…- tik tos gali kurti geresnę ateiti tautai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. O šiaip jau aš tašką “G” geriausiai apčiuopiu su morka.
  Aišku, su dviem morkomis dar geriau – tuomet galima apčiuopti ir tašką “Š”.
  Svarbu morkos būtų ne per smulkios.
  Jeigu nėra morkų, galima verstis ir su cukinijom, bet svarbu kad būtų ne per stambios.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Rašyta KK -(prekybos centr.Akropoly)!-skaitėme,kad Degutietė kvietė N.Venckiene vadovaut konservat.partijai. Neringa atsisakė. Šaunuolė.šiuo metu jai didžiausias rūpestis apgint globojamą mergaitę nuo pedofilų klano.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Stosiu i gerb.Stomos partija, tik jis atspindi tautos lukescius ir kovoja pries iskrypelius.Pagarba drasiam ir protingam seimo nariui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Nežinau koks iš to S.Stomos politikas, bet girdėjau kalbas, kad Neringa Venckienė gyrėsi Skučienei, jog Sauliukas tašką „G“ pas ją suranda tūkstantį kartų geriau už etatinį medžiotoją Venckų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • O pas tave BABA tas taškas G jau iki kelių nutyso , ir ieškoti nereikia iš tolo maaaatosi . Tik žiūrėk atsargiai eidama neumynk ,,,, oi staugsi iš pasitenkinimo .

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Čia dar pusė bėdos. O va pas Tamstą, Vladai, taip susitraukė, kad net už utelinių šukų nebekliūva. Va čia tai jau bėda.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Ponia Degutienė -avis .Ar ji gali vadovauti partijai,-nuspręs Tata Rabinovičius iš Briuselio.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ponas vincas – avinas. Ir tik vincienė nuspręs, – stoti jam į šūdą ar į violetinių partiją.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 10. mentalitetas,ka darai viskas blogai,is kur jus tokie protingi ir viska zinantys,na tiesiog Vangos pasekejai ir ne vieno komento zmonisko,beje vienas buvo ir tas nusivyle,baikit jus grauzti vieni kitus,kaip pedarastams tai mokat lysti i tam tikra vieta,o cia jei zmones nors ka bando iskarto jau ir papjauna,na ir tautele musu tikri avinai-baudziaunykai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Įdomų komentarą radau LL.Tipo Gegutienė isisvajojo,kad p.Venckienė imsis atvest į Seimą partiją,kurios reitingai iš esmės ir smuko,kad nifiga Venckienei nepadėjo.O p.Stoma su šia “genealia” idėja kaip mat ir nulėkė Garliavon.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Geriausia būtų įkurti priekvailių komentatorių partiją.Užtikrintai laimėtų rinkimus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

   • Gerbiami visų portalų komentatoriai, tai ką, – kuriame po garliavine violetine vėliava savo partiją ir jamam valdžią į savo glėbį? Mes nugalėsim. Ne tik visa tauta, bet ir visi užtaučiai mus palaikys. Tūkstantprocentinė sėkmė garantuota.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Ne per toliausiai ir A.Butkevičius nuo kirkilų, vėsaičių ir kitų “brežnevinių”. O Kubilienės, kitame to pat mėšlo krašte – tuo labiau. Reikėtų visai naujų lyderių, bet ar jų yra? Meškinų šokėjų, bebalsių dainorėlių ir kitokių cirkininkų, pigių balsų medžiotojų, tai nereikia nė iš tolo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Ateinanciuose seimo rinkimuose sunku butu rinktis tarp atskiru partiju kurioms atskirai vadovautu A.Matulevicius,S.Stoma ir N.Venskiene.Man jie visi yra tautos sazine,tautos viltis.Kaip grazu butu,kad jie eitu vienu keliu savo buryje turedami V.Jasukaityte,Gajauskaite,Stulpina ir panasius sazines svyturius.Jie visi susibure sutrauktu dideli zmoniu palaikyma.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Švyturiai negali stovėti vienas šalia kito, nes tuomet visi pamatys kad tai kvaila nes visi šviečia vienodai arba vienas ryškiau nei kitas.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Fe,praleidai progą patylėt,o tokia graži idilė buvo.Aš dar Marių darašyt norėjau.Viena bėda su tais realistais-dabar visai dienai nuotaika sumauta.

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • nekreip demesio i tuos ligonius,juk jiems niekada negerai,velniai zino kas juos pagimde tuos nelaimelius,ble patys nieko neveikia tik kitiems nuotaikas gadina,ir isvesk kazkokia demagogija su tais svyturiais,sakoma,kad “nera tokios blogybes kuri neturetu savo pasekeju

     Thumb up 72 Thumb down 0

   • viskas siais laikais imanoma,net iskrypeliu eitines,o tu cia murmi kazkias nesamones,gal megzta berete perdaug ant akiu uzkritusi…tai mesk ja lauk juk pavasaris

    Thumb up 72 Thumb down 0

 15. pavadinimas Teistu violetiniu partija su vedliu Stoma.Gal ir patektu i seima jeigu visi teistieji balsuotu uz juos?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • geriau teistieji negu toks kaip tu “angelas”neteistas,teistieji tu vargo blusele yra ir bus daug supratingesni negu tokie kaip jus,nes jie mate gyvenima,nuo kurio beje negali net ir tu isizadeti,va taip sventasai padareli

   Thumb up 72 Thumb down 0

 16. teistas klaunas partija kuria:):):):) iki ko Lietuva dasigyveno.. nors manau,kad cia Stoma nesusivokia ka daro.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Puikiai suvokia, nes net pametęs Valinską, pasirinko LKD, kuri beveik konservatoriška, tačiau joje neįgijo didesnio svorio, nors yra aktyvus visokiu laidų ar akcijų dalyvis. Taigi, kažkiek surinko savo asmens gerbėjų, bet to nepakaks vėl seiman sėsti. Kadangi daugelis visuomenėja dar mano jog mūsų ateitis geroje, teisingoje ir ….oje ir …oje, tai dar galima ir kurti naujas ir grimuoti senas partijas.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • vergeta,ka tu is vis supranti apie tuos taip vadinamus teistuosius,juk jie uz toki kaip tu snargleta vaikeza simta kartu geresni

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • nepersokes griovio-nesakyk op,ka jau ir tave pakeite,isigandai,todel ir kalbi kad visiems itiktum,o toks kovotojas buvai,o gavosi psss,manau stoma daug toliau sugebes nueiti ir be jokiu velniu,taip kad tau iki jo kaip iki menulio,tik nesinervink,tai tik mano nuomone kuri gali buti ir subjektyvi

   Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Kažkodėl prie lietuviškumo labiau traukia tuos, kurie lietuviškai prastai kalba. A, dašilo: LDK valstybinė kalba buvo senoji rusų. Jei rimtai, tai gal reikėtų tokios partijos, kuri propaguotų buvusių LDK ribose valstybių konfederaciją: Lietuva, Baltarusija, Ukraina sudarytų gerą ekonominį- politinį darinį, nes šalių ekonomikos papildytų viena kitą. Galima dar būtų kviesti į sąjungą ir Lenkiją su Latvija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Pons Stoma,galite užregistruoti Lietuvos kriminalinių nusikaltėlių partiją.Manau,kad kandidatų bus labai daug..Ta reikalui tika visi Seimo nariai,teisėjai,prokurorai, rajonų savivaldybių valdininkai,o pagaliau ir kaliniai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

   • jau uzlenkei jaunuoli,bet pas tave ir zamaskes,”palykit man”kas tu toks jonvabali,kad taip susireiksmini,ne tau piemeneli oij ne tau melynas dangus…

    Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Visi seimažmogiai turėtų pirmiausia būti išrinkti vienmandatėse, o jau antrą kadenciją, jei gerai dirbo- per sąrašą, Bet sąrašinis turi būti ne daugiau kaip vieną kadenciją. nes tie brežneviniai vareikiai, kirkilai, vėsaitės ir kitokie gyviai, kaip tik ir stabdo progresą ir demokratiją, bijodami netekti šiltos vietos savo subinei. Todėl, jei Butkevičius tikrai taip pasielgs- sveikinu. Visos partijos turėtų taip elgtis, jei būtų partijos, o ne gaujos žinoma.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. O toliau ar reikia aiškinti, kaip ir iš kokios partijos yra išrenkamas ar tiesiog paskiriamas Premjeras? Kaip ministrų kėdės gaunamos ar nuperkamos? Kodėl ministrai politikai o ne savo srities specialistai?
  Gal ponia G**** kada nors pradės tokių straipsnius talpinti savo laikraštyje nes tai ir yra viena iš mūsų valstybės degradavimo priežasčių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. o kam tu partiju is viso reikia. Rinkimu istatymas turetu buti pakeistas normaliu balsavimu uz pavienius kandidatus tada visokiu Valinku, Baukuciu, Donaldu, Antanu ir kitu “veikeju” ten arba nebutu arba butu zymiai maziau. Dabar gi balsuoti reikia uz partija, o kas ta partija??? Kaip is viso galima balsuoti uz popieriu… kas tada valstybe valdo? Kas netingi… kas stumdosi geriau, o gal… visos virejos…? Cirkinasi Lietuvoj su tais istatymais… ir nebera kam pasakyti, kad karalius nuogas. Graudu…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Rinkimų įstatymo niekas nekeis, nes ne visuomenės galioms priversti seimo narius juos keisti.
   Jei jau Stoma pirmą kartą gerai apskaičiavo su kuria partija pateks į seimą, tai remiantis senesniais duomenimis, sukurpus naują partiją su „violetine“ vėliava, gal būt net be Venskienės, jis ir Degutienė vėl patektu į seimą.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Norėčiau atkreipti dėmesį, jog ne seimas valdo valstybę, tai tik įstatymus priimantis zombių sambūris. Valstybę valdo vykdomoji valdžia, Ministras pirmininkas (Premjeras ) su ministrais kolegialiai (kolektyviai) už nieką neatsakant kaip ir sovietmečiais

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Net ne ministrų kabinetas valdo Lietuvą,o bankai kuriems Lietuva yra skolinga.
    :-))))))))))))))))))

    Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Kažkiek žymesni politikoje būtu TS-LKD partijos pokyčiai, kuriems įvykus smarkiai pasikeistu kitu smulkesniu ar naujų partijų ar partijėlių įtaka.
  Svarbu kaip žiūrėsime į Konservatorių partija, kaip TS ar kaip sąjunga TS-LKD, kuri buvo sukurta kažkokiam tikslui. Gal kas ir norėtu paanalizuoti kiek TS partijoje yra ištikimų Kubiliui ir kiek norėtu ji keisti. O štai jaunieji LKD nenori nusenti valdžios nektaro neparagavę, o sąjungoje tai beveik neįmanoma. Todėl visai natūralu, jog jie jau senokai rengia perversmą, apie ką jau senokai buvo signalų ir spaudoje, tačiau Kubilius labai aktyviai tai paneigė. Suprantama jog net sąrašiniai kurie nėra užsitikrinę savo vietą sąrašo viršuje, galvoja apie ateitį. Tad jei vėl sklinda kalbos jog Degutienė taip pat ieško naujo arklio į seimą, tai matomai gretai reikia laukti ir sąjungos išyrimo. Straipsnelyje minima data yra optimali visuomenei paveikti, peralksti pradėta akcija išsikvėps, per vielai, nepasieks visos galimos auditorijos.
  Todėl jei žymesniu ekonominiu permainų šiemet nebus, tai galėsime stebėti kaip bus visuomenei kabinami ant ausų makaronai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. visas naujokes turetu pralenkti VAGIU PARTIJA. Visi suprastu reikala ir stotu masiskai i gretas. Suprate, kad pagaliau gales legalizuotis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Vladai,nafig mums tos partijos.Ten pas Astą, pedrylos chuliganija.Einam pažiūrėt?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Saulius Stoma kuris kaip rašė kažkas komentaruose, nekvailas, nes labai nesunkiai su artistais pateko į seimą, bet ir nepakankamai protingas kad surastu kas finansuos jo partiją, o Degutienė pakankamai gudri ir dar turinti ilgesnę patirtį nei Stoma. Todėl didesnė tikimybė jog ji jau žino ar turi finansavimą, tačiau „violetiniu“ pajėgos be Venskienės bus daug menkesnės.
  Degutienė nors ir supranta ir numato jog konservatorių partija ateinančiuose seimo rinkimuose praras nemažai balsų, nerizikuos suskaldyti partijos, nebent ji jau pati skyla iš vidaus. Jaunųjų krikščionių demokratų balsų tikrai nepakaks kad Degutienė butu išrinkta partijos pirmininke.
  Socialdemokratai matomai gerai apsvarstė savivaldybių rinkimų rezultatus ir padarė vienintelę teisinga išvadą. Senieji partijos lyderiai išsėmė savo populiarumą ir tuo pačiu neteko finansiniu šaltinių arba rėmėjų. Butkevičius nuvokia kad jo o kartu ir partijos populiarumas nėra aukštas ir ji dar gadina Kirkilo laikų atmintis. Tad atsikračius brazauskiniu, ši partija gali kažkiek pagerinti savo įvaizdį.
  Na Romanovas turi ir savo ir moka rasti pinigų, todėl gali žaisti ir su krepšinio, futbolo ar partijų komandomis. Matomi ir Romanovas kaip ir Uspaskich nori valdžioje pabuvoti, nuosavi finansai sutvarkyti dirba kiti tad yra daug laiko, o partiniai žaidimai daug įdomesni nei sportiniai. O jei surasta bendra kalba su tvarkos ir teisingumo partija , tai pastarojoje reikia laukti didelių pokyčių ir naujo seimo rinkimų sąraše, Romanovas užims vieną aukščiausiu vietų.
  Reikia laukti ir kitu permainų, iš mažesniu partijų ir jos ieškos naujų veidų o ypatingai naujų finansavimo šaltinių. Tačiau nei naujos partijos nei senos nepakeis esančios sistemos, tad jokio džiugesio nereiktu reikšti.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras