Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 26 Pirmadienis
 

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis: „Smerkiame tai, kas vyksta Baltarusijoje“

2017-03-28 10:45 | Politika | Komentarų (25)

Lenkijos Respublikos Senato kanceliarijos nuotr.

Prasidėjusioje parlamentinėje Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos asamblėjoje Varšuvoje dominuoja regiono saugumo tema, padėtis Baltarusijoje ir Ukrainoje.

„Pastarųjų dienų įvykiai Baltarusijoje kelia didelį susirūpinimą. Smerkiame jėgos struktūras panaudojus brutalius fizinius veiksmus prieš taikius gyventojus ir piktinamės šiurkščiais  susirinkimo ir saviraiškos laisvės pažeidimais. Griežtai smerkiame taikių protestuotojų, demokratinės opozicijos lyderių, žiniasklaidos atstovų ir  daugybės pilietinės visuomenės aktyvistų sulaikymus. Raginame Baltarusijos valdžios nedelsiant nutraukti bet kokį smurtą prieš pilietinės visuomenės aktyvistus, jų bauginimą ir grasinimus. Labai svarbu, kad būtų nedelsiant ir besąlygiškai išlaisvinti visi pastarosiomis savaitėmis sulaikyti asmenys“, –  trišalėje parlamentinėje asamblėjoje teigė Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Jo teigimu, didelį nerimą kelia šių metų rugsėjo mėnesį Baltarusijoje planuojamos rengti Rusijos ir Baltarusijos karinės pratybos „Zapad 2017“, kurių metu labai didelės ir agresyvios pajėgos koncentruosis prie Lietuvos sienos ir treniruosis vykdyti puolamuosius scenarijus. „Tai iššūkis ne tik Lietuvos ir Lenkijos nacionaliniam saugumui, bet ir visam NATO, ES saugumui. Klausimas, kokį  signalą „Zapad 2017“ nori pasiųsti NATO aljansui?“ –  sakė V.Pranckietis.

Jis taip pat akcentavo, kad Ukrainos klausimas negali dingti iš Europos politikos darbotvarkės. „Prisimindami Maidano įvykių trečiąsias metines, suprasdami padėties Ukrainoje svarbą Europos saugumo architektūrai ir šių dienų Europos Sąjungoje vykstančius procesus, matome būtinumą mums visiems kartu stengtis, kad Ukrainos klausimas neišnyktų iš politinės dienotvarkės, neatsidurtų paraštėse“, – teigė parlamento vadovas.

Antradienį, kovo 28 d. Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos parlamentų vadovai Viktoras Pranckietis, Marekas Kučinskis ir Andrijus Parubijus pasirašys trišalę rezoliuciją, kuria išreikš oficialią asamblėjos dalyvių poziciją regiono saugumo klausimu.

Antradienį numatyti Lietuvos Seimo vadovo susitikimai su Lenkijos Prezidentu Andžejumi Duda, dvišaliai pokalbiai su Lenkijos Senato ir Seimo vadovais Stanislavu Karčevskiu bei M. Kučinskiu, Ukrainos Aukščiausiosios Rados pirmininku A. Parubijumi.

Per dvišalius susitikimus bus kalbama regioninio saugumo klausimais, bus aptariama, kaip stiprinti visuomenės atsparumą propagandai, kaip stiprinti ekonominį atsparumą, taip pat bus kalbama apie branduolinį saugumą, elektros tinklų izoliacijos žalą.

Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos Parlamentinė Asamblėja – konsultacinė tarpparlamentinė institucija bendrus interesus atitinkantiems klausimams ir projektams svarstyti. Asamblėją sudaro po dešimt Lietuvos Seimo, Lenkijos Seimo ir Senato bei Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių. Kaip įtvirtinta šios Asamblėjos statute, kiekvienos valstybės nacionalinei delegacijai vadovauja tos valstybės parlamento pirmininkas.

Komentarai

 

 

 
 1. Už žmonių teisių pažeidimus Lietuvai jau gresia net Briuselio sankcijos. O tie leftistai dar drįsta loti ant kaimynų. Rinkome kitokią valdžią žaliųjų pavidalu. O išrinkome tą patį š….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Prisiminkit, ponai, kas pas mus buvo 2009 metais. Jau pamirsot, kiek suluosino zmoniu gumines kulkos? Ne jum smerkt Baltarusija. Geriau tylekit, ausis siuglaude.

  Thumb up 12 Thumb down 1

  • Pats ryškiausias žmogiškosios metamorfozės pavyzdys galėtų būti Valentinas Mazuronis. Tikriausiai visi dar gerai prisimenate, koks jis išvažiavo pasisvečiuoti į Ameriką ir koks po savaitės iš ten grįžo. Atrodė, kad žmogui smegenis ten transplantavo.
   Nieko panašaus. Tik kišenes amerikoniškais banko bilietais prifarširavo, ir žmogelis pasikeitė netpažystamai. Puldinėjo nuo vienos partijos prie kitos, bandė daryti tai, ko kiti negalėjo rusofobijos vėžiu užsikrėtė ne mažiau nei Petras Auštrevičius, iš TV ekranų nebeišlįsdavo…
   Pasidraskė pasidraskė ir grįžo į ten iš kur ir buvo išvilktas DP partijos galutinai pribaigti.
   Pinigai visada aptemdo žmogui protą. O jei dar tie pinigai dideli, tai ir visai susuka…

   Thumb up 6 Thumb down 0

 3. tie pranskieciai, grybauskaites linkeviciai matyt daug kartu protingesni su savo kritikom uz olandus, sveicarus, danus, norvegus, kurie pirmoj eileje rupinas savo zmoniu gerove ir niekada nekasa pamatu kaimynams- juk kada nors mums atsirugs ateity tas lojimas pagal Briuselio dudele. Geriau laikytis neutralumo ir isvengsime bet kokiu bedu, juk musu salis mazyte, esam labai pazeidziami, kaip jie nesupranta- atrodo rinkimuose kalbejo normaliai tik atsisedo i posta ir vel tas pats.

  Thumb up 13 Thumb down 1

 4. kiekvienas arkliagalvis mat smerkia,o mes tave smerkiam ir is kur toki debila iskapste tas karbauskis,dievuleliau sventas kas per idijotai tol lithuanijoj,neduok duonos duok palot,na tokia jau ta musu jankiu kolonija,tik lot ir temoka,matyt uz lojima gauna kazkokius pelnus

  Thumb up 14 Thumb down 1

  • Būtų jo vietoje kitas – lotu taip pat. Jei nelotu, lauktu R.Pakso likimas. Nori šiltai, minkštai, ilgai ir patogiai sėdėti ir šakėmis banko bilietus žarstyti – turi loti. Tokia šuniška tarnyba – nieko vienas prieš tokį lojančių pulką nepaknisi. Visi loja – lok ir tu. Tie, kurie bandė neloti unisonu su kitais, visi nuėjo Nakui šieno ravėti.
   V.Pranckietis šieno ravėti nenori. Jam Seime trintis geriau, nei obelis skiepyti. Todėl ir loja ant tų, ant ko užjūrio šeimininkas pjudo.
   Prieš vėją – nepapūsi…

   Thumb up 7 Thumb down 0

 5. “Iš Seimo narių išmeskite lauk tuos, kurių ižde jau kaupiami didieji amerikonizmo pinigai. Amen+++++++ Amerika- jūsų pražūtis, tai įspėju jus Tas, kurs atėjęs didžiajai jūsų bausmei. Amen+++++++ ” citatos pabaiga

  Thumb up 8 Thumb down 1

 6. Nesuprantu, kodėl bet kuris žmogus papuolęs į Seimą iškart tampa tūpu idiotu?
  Pranckietis kalba: “mes….”, “mes….”, o ar tu turi tokius įgaliojimus – kalbėti kitų vardu???
  Na, o kalbos apie Ukrainą…, tai, išvis absurdas.
  Ten vieną barikadų pusę finansuoja oliharkai žydai Porošenka ir Groicmanas, o kitą barikadų pusę finansuoja oliharkai žydai Kalamoiskis ir Kūrčenka. Tai, įdomu kodėl mūsų valdžia prisidengdami LIETUVOS VARDU kiša savo nuosį į žydų biznį? Ir kas jiems davė teisę kalbėti Lietuvos vardu?

  Thumb up 20 Thumb down 1

  • Tokius įgaliojimus kalbėti V.Pranckietis turi. Tuos įgaliojimus jam, kaip ir A.Maldeikienei, bei kitiems klounams suteikėte jūs – rinkėjai.
   Todėl jie visos Tautos vardu, net neatsiklausdami juos rinkusiųjų ir išsidirbinėja taip, kaip jiems ant seilės užeina.

   Thumb up 11 Thumb down 2

   • Klysti:).
    Lietuvos vardu gali kalbėti tik teisėjai, kai teismas skelbia priimtą sprendimą.

    Thumb up 9 Thumb down 1

    • Pasirodo, gali ne tik teisėjai…
     Šitie mūsų išrinktieji save laiko aukščiau teisėjų ir, ko gero, netgi aukščiau paties Dievo. Kiekvienas iš jų žino geriau už mus visus kartu sudėtus, ko mums reikia ir kaip mes norime gyventi.
     Ar klausė kas Tautos – norime mes su Rusija kariauti ar draugauti? Ne. Juos siundo, ir jie provokuoja karą, tikėdamiesi jam dar neprasidėjus pabėgti pas užsakovus. O kur mes pabėgsime? JIE tą isterinę košę, norėdami savo nusikaltimus nuslėpti, verda, o MES turėsime ją srėbti.

     Thumb up 5 Thumb down 0

 7. O tas V.Pranckietis, pasirodo irgi iš tos pačios „rusas puola“ serijos, kaip ir dauguma konservatorių.

  Thumb up 21 Thumb down 1

 8. Gražulis tik pastovėjo prie prokuroro namo,o Pašilis norėjo PASODINTI.Gerai,kad Seimo nariai susiprato ir apgynė Gražulį,neleido prokurorams kaip Gudijoje siautėti.
  Tiesa likę du buvę Seimo nariai gal dar bus pasodinti.
  Kaip čia išeina,kad generalinis prokuroras dar NENUIMTAS.
  Pasmerkim ir SVETIMUS ir SAVUS vienodai.
  Pas mus dar aršiau,nei Gudijoje,bet …Prezidentei jos paskirti prokurorai geri.

  Thumb up 21 Thumb down 0

  • gudijoje siauteja jankiu pinigais nupirkta taip vadinama opozicija,taip,kad su lithuanais cia nieko bendro,nors ir cia lojimas viksta uz pinigus,

   Thumb up 7 Thumb down 0

 9. Šitas byvis (nes pagal protą ir išvaizdą labai panašus į peraugusį herojų iš multiko beavis and butthead) pluša nenuilsdamas – ne tik peza apie Ukrainą, Baltarusiją, bet ir bando ginti farmacininkų interesus pasinaudodamas represiniais įstatymais: infa.lt/13747/seimo-pirmininkas-isplecia-vaiku-neprieziura-kaip-viena-smurto-pries-vaika-formu-itraukdamas-i-ja-atsisakyma-skiepyti-vaikus/.

  Thumb up 16 Thumb down 0

 10. eilinis to pranskiecio paperdimas i vandeni,tik bul bul ,o naudos nulis,dejo batka ant jusu skersa,vergai jus,o ne baltarusai

  Thumb up 16 Thumb down 0

 11. tas pranskietis,tai kaip jau matosi liokajus kaip reikiant,koks tavo reikalas apie ta baltarusija,ko tu lendi ten kur suo pirkos nekisa,ziurek savo lithuanijos,sestiorka tu apsidairyk jei tavo plonas sprandelis nors kiek sukinejasi,ar tu esi aklas ir durnas

  Thumb up 20 Thumb down 0

 12. Kazkas labai apgavo lietuvius:vel Seimo pirminikas,kaip kaimo mokyklos pradinukas-kliedi ir tiek.Kada baiksit cirka?Jei proto ner tai nors gedos supratimas butu!Kazkokios simonos .lijanos ,bezda TV eteriuose ,o naudos tik kvapas.Kada rupes ubago alga ir gulagu klapateliu pencijos?Valdymas =TSRS zydu valdymui!

  Thumb up 17 Thumb down 0

 13. Nesigirdejo Pranckiecio pasmerkimo, kai prie seimo saude guminemis kulkomis lietuvius, kele baudziamasias bylas. Kokia geda buti isverstaskuriu!Visur dvigubi standartai.Apgailetinas pranckieti ,geriau jau patyletum.

  Thumb up 25 Thumb down 0

 14. Visai suvaikėjo mūsų politikai, nesuprantu kas juos stumdo? Kokią reikšmę turi rezoliucijos Ukrainos klausimais. Ten tokia suirutė ir chaosas, kad jie patys nežino kas priiminėja sprendimus, kurie yra kenksmingi Ukrainos ekonomikai ir politikai, arba nesuprantami niekam . Kodėl Lietuvos politikai jaučiasi įsipareigoję tai šaliai, jei didelės ir turtingos Europos šalys tiesiog stebi šios šalies griūtį, nes nėra galimybės jai padėti, ji griaunama iš vidaus savų.

  Thumb up 23 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...