Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Kovas 4 Ketvirtadienis
 

Skaitytojo laiškas. Seimo narė pasiklydo „tarp trijų pušų“?

2013-09-19 15:58 | Laiškai | Komentarų (74)

Seimo narė Aurelija Stancikienė. KK nuotr.

Isterija, beprotiška isterija – dėl ko? Dėl kelių pareigūnų atleidimo, nors tų pareigūnų atleidžiama šimtais.

Apmaudu, kad tauta sugeba išrinkti tokius Seimo narius, kurie nesusigaudo, kur gyvena ir kas yra demokratija.

Seimo narė A. Stancikienė pareiškė, kad Prezidentė mus valdo kaip „okupacinė Rusija“ ir neva tai JAV jau nebūtų Prezidentė. Juokas pro ašaras iš tokių poniutės seimūnės svaičiojimų – iš tokių nekompetentingų pasisakymų (o gal ir kitais motyvais, ir labai sąmoningai kalba, gal ir tyčia neatitinkančius tikrovės dalykus apie demokratiją, standartus kalba), be to, tai darydama vėl iš vieno oligarcho tribūnos, kuris siekia išlaikyti didelę įtaką savo rankose. Manau, jeigu jam būtų nenaudinga, tai tikrai mes tų putnių veideliu pas ji medijose tikrai nematytume. Tačiau, kai reikia, iš karto atsiranda kovotojų, kurie pradeda svaičioti apie gyvenimo taisykles iš už Atlanto. Gal ji ir mano turinti tokią teisę – turėdami Seimo frakcijos DK „ambasadorę“ ten?

Man taip neatrodo, o kaip tik siūlyčiau jai apsidaryti Seime ir atsiminti, kokioje frakcijoje sėdėjo praėjusią kadencija ir kokios buvo vertybės.

Dabar visi aiškina apie vakarietiškus politikos standartus – kaip turi kas elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, ypač kai kalbama apie Seimo vicepirmininką V.Gapšį. Vieni sako, kad jam jau laikas išeiti iš pareigų, kiti – kad dar ne, kaip įmanydami nustatinėja vakarietiškos politikos standartus. Gal ir gerai, jeigu jie pas save, paprastai pasakius, „smėlio dėžėje“ žaidžia, bet jie visiškai nesusigaudo, kokie yra standartai spec.tarnybuose ir kaip jų ten laikomasi dėl melo detektoriaus parodymų ir teisės dirbti su slapta informacija.

Geras pastebėjimas Respublikos Prezidentės, kad teismas negali panaikinti melo detektoriaus parodymų. Štai čia jau reikėtų pažiūrėti, kokie čia vakarietiški standartai. Tie veikėjai turėtų tuo pasidomėti, prieš praverdami savo burnas.

Buvęs policininkas, dabar parlamentaras, matyt, pasidarė kiek drąsesnis po šiokių tokių laimėjimų, ir, manau, reikėtų pasidomėti, ar jis nemeluoja, ką jam sakė Prezidentė – kiek pamenu, jis yra sakęs, kad jam Prezidente skambino ir sakė, kad pareigūno reputacija neturi kelti jokių abejonių, ir jis ten neva tai kažką suprato, ir t.t. (čia jo bėdos, ką suprato). Nors, manau, kad šalies vadovė gali paskambinti kokiam nori įstaigos vadovui, jeigu skaito reikalinga ir taip pasakyti, nes kitu atveju, kokia vadovė būtų, jeigu taip nepadarytų. Ir, manau, buvęs pareigūnas neįsiklausė savo tiesioginių vadovų ir nesiėmė spręsti šio klausimo, išsklaidyti viešai kilusių abejonių dėl pareigūno, ir nusprendė, kad kolegos, manau, taip pat bičiulio ir draugo reputacija – gera ir taškas. Tai rodo poziciją – kad varnas varnui akies nekerta, kad „kas jau ne kas, tik ne mano bendražygis“. Na, gal ir ne jis, bet patikrink, gerbiamasai, nedemonstruok „varnas varnui akies nekerta“ – juk dirbote valstybinėje statutinėje organizacijoje.

Turbūt visi yra matę vakarietiškų filmų, kaip dirbama pagal vakarietiškus standartus, – jeigu nutinka koks nors atvejis, tai tada vadovaujamos organizacijos vadovas nušalina nuo pareigų pareigūną, kuriam mesti vieni ar kitokie kaltinimai, ir pradeda aiškintis situaciją. Bet, kaip matyt, to patikrinimo iš vadovo pusės nebuvo. Gal jam pritrūko kompetencijos išlikti poste ir išsaugoti pavaldinį, jeigu jis taip galvoja,kad „ne prie ko“ jis? Bet, ko gero, kaltindamas kitus kompetencijos stoka, pats negalėtų tuo pasigirti – kaip minėjau, mano giliu įsitikinimu, neužteko ponui Gailiui vakarietiškos kompetencijos likti poste.

Galima būtų vardinti, ką galėjo padaryti kompetentingas pareigūnas, kad išsaugotų savo kailį ir savo pavaldinio, kuris „ne prie ko“, bet kam? Jis sakosi esąs labai kompetentingas ir dedasi kompetentingesniu net už patį Generalinį prokurorą (nesiginčiju, kuris kompetentingesnis iš jų, nors iš jo veiksmų tą sunku būtų pasakyti, nes tik tam tikrose situacijose galima pamatyti žmogaus savybes ir jo galimas kompetencijas užimti pareigas, o ne pagal kokius pakratytus Gariūnus – mano giliu įsitikinimu, turbūt galima kiekvieną dieną kažką pakratyti ir ten ką nors prikratyti, ir tam didelės kompetencijos nereikia).

Dar vienas buvęs pareigūnas, dabar irgi parlamentaras, solidarizuojasi su buvusios sistemos kolegomis vėl per tas pačias medijas (hmmm.. nesikartosiu), rimtu veidu pareikšdamas – Prezidentė turi paaiškinti situaciją.

Taigi paaiškino: melo detektoriaus tyrimo rezultatų niekas nepaneigė. O kaip būna Vakaruose, mieli naujai “iškepti” seimūnai, žinote ar irgi pasiklydote tarp trijų pušų?

„Karšto komentaro“ skaitytojas

Komentarai

 

 

 
 1. Nusigyveno laikraštis, dėdanas anoniminius dorų pareigūnų žeminimo rašinukus. Šioje istorijoje prezidentė pasirodė kas iš tikrųjų, ji yra ištardama žodius, kad geras tik tas pareigūnas, kuris dirbdamas valstybiniam darbe sugeba lėšų namui pastatyt prisivogti!

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • Dori pareigunai neina verkti pas mockuti,o ji sodina 3 kartus iki gyvos galvos.Negaliu pakesti naiviu ir buku zmoniu.

   Thumb up 1 Thumb down 4

 2. Turbut Komentarui truksta zodziu,kad apginti savo numyleta prezidente.Pradejo kurti skaitytoju laiskus.Tu laisku butu ir daugiau tik vargu ar juos spausdintu 😀

  Thumb up 13 Thumb down 0

  • Nevaidink,stipru teisininka,tokiu nera.Nes katik Prietaisas padvigubino alga visiems teisejams,o paulauskiokas nori padvigubinti alga saugumieciams.Cia oficialus ir teisetas-kysis.Todel nereikia blia blia,apie stiprius teisininkus,cia tik pinigu kiekio problema.

   Thumb up 6 Thumb down 1

   • Tik ne tą kaltini. Kaltink Butkevičių su Grybauskaite- tai jų nuopelnas. Butkevičius tik, priverstas KT, taiso ką anie pridirbo tą garsiąją naktį.

    Thumb up 3 Thumb down 2

     • AT teisejai kartu su birmntava grazino/teisejams dvigubas algas,birmontava ir Adamsiu su tamkemis leido vadyti Lietuvele.Turbut AT teisejams prietaisas 5 kartus pakels algas,kaip ne kaip saviakai.

      Thumb up 4 Thumb down 0

     • Šiaip jau yra tokia nuostata, kad teisėjas savo paties bylos negali nagrinėti (kažkas panašaus). Bet KT į tokius skrupulus nusispjaut.

      Thumb up 5 Thumb down 0

 3. Ir toliau ponia Grybauskaitė tylės? Ji viešai kaltinama Konstitucijos pažeidimu ir banditų globa. Ir kaltinama ne gatvės šūkautojo, o generolo, kuris tyrė tų banditų nusikaltimus. Ir nieko? Kaip nuo žąsies vanduo? Kaip nuo Lukašenkos ir Putino kaltinimai žmonių žudymu? Baisu, kuo pavirto Lietuva prie Grybauskaitės.

  Thumb up 10 Thumb down 0

  • Dabar ji užsiėmusi. Tokioms smulkmenoms kaip nusikaltimai VSD, prokuratūroje ir prezidentūroje jai nerūpi. Dabar ji savo palaikymo mitingus organizuoja. Vienas Kaune jau buvo, bet kiek dar jų reikia! Per visą Lietuvą! Manote taip paprasta tuos runkelius išjudinti? Nebent alum ir kokiu keptu jaučiu prie alaus priviliotum, kitaip neina. Ledai pigiau būtų, bet tas besarmatis Uspakichas ledais jau prišėrė, tai netrinka ir lėktuvo jiems mėtyti prezidentūra neturi. Vienas vargas tie rinkimai. Bet verta vardan dar penkių metų pasėdėjimo Muravjovo rūmuose. Ir garbė ir malonumas- du viename.

   Thumb up 10 Thumb down 0

 4. Tiesos portale yra apie tą saugumiečių gaują straipsnis. Paskaitykite- įdomu labai.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 5. Dajarka napysala pysmo, uraaaaaa tovariscy, petylietku za try dnia:))))))))

  Thumb up 10 Thumb down 0

 6. Pamanykit musu carui parode spyga, cia turbut paklydusi lt lakstingala 2 siusiukaityte su gore spirga , nes ju majorka matrioska i shuns dienas isdejo:)))

  Thumb up 13 Thumb down 0

 7. kiek pamenu okupacijos metais darbininkai ir kolukieciai irgi rase laisku,prase dalyvauti a la rinkimuose toki pvz.Brezneva ir kt.veikejus.o dar Kliunkai buvo paraSytas laiskas ,kuri skaite drebanciu ranku spaudos konferencijoje.O dabar sast ir vel laiskas….

  Thumb up 14 Thumb down 0

  • Da gal eis. Į prezidentus gali. O dėl išvėpusi- skonio reikalas. Man ji labai neprastai atrodo. Va, dabartinė tai ne, išdribusi į visas puses, kad net per visas siūles braška.

   Thumb up 8 Thumb down 1

   • Ta klaipediske stancikiene keista,tai portale pas mockuti sedi ir ubauja,tai vel pas koki ipatingai dorovinga magnatuka sriubauja,O del tu dvieju FNTT sviesuoliu kuriuos grazino i darba,tai priminkite ka tokio padare tie sventieji dirbdami FNTT,kad dabar taip del ju plesomos maikes,gal jie pasodino koki rimta veikeja,gal pasidomejo is kur pas oligarchus..atplauke pinigeliai,Ir is kokiu babkyciu vyrukai perka TV kanalus,internetinius portalus,alkocholio gamyklas.Nors viena pavizdi is..kovotoju uz tiesa..biografijos.

    Thumb up 3 Thumb down 11

    • Tai žinia, pasidomėjo. Ir… skrido greitai greitai, toli toli, po Grybauskaitės spyrio į užpakalius.

     Thumb up 4 Thumb down 0

    • Ištrauka iš straipsnio Tiesos portale:

     “(…) Kodėl, jūsų nuomone, šios saugumiečių gaujos taikiniu tapo buvęs jūsų pavaldinys V.Giržadas?

     Todėl, kad jis pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl kai kurių gaujos narių neteisėto praturtėjimo. V.Giržadas tiesiog užkliudė saugumiečių pinigus, įgytus nusikalstamu būdu.

     Ar jie disponavo didelėmis pinigų sumomis?

     Nežinau, ar tai daug, bet kai kas sugebėjo Gruzijoje įsigyti televizijos kanalą. Kiek mums pavyko užčiuopti, visur figūravo sumos, dėl kurių gresia baudžiamoji atsakomybė. Gaujos nariai tuos pinigus investuoja tik užsienyje, nes ten atsekti jų kilmę yra gana sudėtinga.

     Lietuvoje tokios investicijos būtų neįmanomos, nes nė vienas iš tų aukštų valstybės pareigūnų ar tarnautojų nesugebėtų įrodyti, kad disponuoja teisėtomis lėšomis. Šiomis investicijomis ir domėjosi V.Giržadas, pradėti ikiteisminiai tyrimai. Koks jų likimas šiandien – nežinau. (…)”

     Thumb up 7 Thumb down 0

     • Vulgarioji,jeigu butu dalinami Oskarai uz bukuma tu visose nominacijose juos laimetum.Tai jeigu blogi tie saugumieciai,kodel tiek daug oligarchu.

      Thumb up 0 Thumb down 5

     • “Tai jeigu blogi tie saugumieciai,kodel tiek daug oligarchu.”

      Mano atsakymas : todėl tiek daug oligarchų, kad blogi saugumiečiai.
      Ir klausimas dar prie to: tai jei tokia gera prezidentė- kovotoja su oligarchais, tai kodėl tų oligarchų tiek daug? Po penkių metų prezidentavimo?! 😉

      Prašom Oskarą! Dabar arba po minutės!

      Thumb up 7 Thumb down 0

 8. gerai, kad Stancikiene kandidatuotu i Prezidentes. Siai dienai tai viena is tinkamiausiu kandidaciu. Arba Gailius butu jega!

  Thumb up 17 Thumb down 3

  • įsivaizduoju, kaip Gailius kovotų su “VSD banditais”, o Stanckienė “ieškotų mergaitės” :))) nejuokinkit svieto :)

   Thumb up 2 Thumb down 15

 9. Atrodo ,kad Prezidente pradeda jausti spaudima, kad kurpia tokius bukus ‘liaudies” laiskus, visai kaip sovietmeciu. Lieka viltis, kad zmones prades atsitoketi, ir supras kad si Prezidente gerai, bet kartais to gero gali buti per daug……

  Thumb up 13 Thumb down 1

 10. hm.(plojimai). jeigu kas ir apvoge Lietuva ir jos zmones,tai tik
  STANKUNAITE!!!!!paskaiciuokite patys,kiek jos uzpakali sukista Lietuvos moketoju pinigu:maziausiai 3 ar 4 metus po 40 000 per menesi…matote kokia svarbi persona stankunaite?uz kokius nuopelnus?????pamastykite patys!

  Thumb up 13 Thumb down 0

 11. Ponia ,tur but is menulio iskritai ,melo detektorius ,pagal teismus,negalioja
  Stanunaitei ir a.a.Usui ,o Girzodui galioja .

  Thumb up 20 Thumb down 0

  • aisku negalioja kaip irodimas, bet vakaruose spec tarnybuose su tokiais parodimais melo detektoriaus negausi tikrai leidimo dirbti su slapta informacija – ar toje vietoje nusispjauti i vakarus ir ziureti i rytus???

   Thumb up 1 Thumb down 11

 12. Skaitytojų daug. Taigi, jei jau rašome iš peties, tai nebijokim nurodyti autoriaus. Neslėpkit savo tapatybės ir nesislapstykit, kitaip jūsų atsakas Aurelijai parodo nelabai skanią autorystę ir…Fui, tai amoralu.

  Thumb up 17 Thumb down 0

 13. pagal mane – tai čia ta pati , kur Kliunkai rašė.Taip sujaudino žmogų, kad net rankos drebėjo.

  Thumb up 17 Thumb down 0

 14. pas mus tai Šiauliuose kalbama, kad Stancikienė kandidatuos į prezidentus, tai gal dėl to ir putojasi prieš Grybauskaitę?

  Thumb up 0 Thumb down 17

  • Pas mus Ariogaloje kalba, kad Stancikienei neuždrausta kandidatuoti į prezidentus. Lygiomis teisėmis su Grybauskaite, sako galinti ir nieko tokio jiems. Visi Juodaičiai tai už tai, kad Grybauskaitė nekandidatuotų- sakė nebalsuos už ją, o Girkalnis tai ten visi už Stancikienę piestu stojasi. Anie griežtai prieš Grybauskaitę. Va, bet kokios nuotaikos Gudžiūnuose tai dar nežinau. Teta per skype sakė, kad jie Gražulio nori, bet ta mano teta, tai nelabai rimta tokia, tai gal ne viso kaimo tokios nuotaikos. Reikės pavažiuoti. Kai sužinosiu- laišką į KK parašysiu. Laukit.

   Thumb up 12 Thumb down 1

   • Jus,kaip visada teisi:
    “lygiomis teisemis su Grybauskaite”.
    Jeigu Kazladojevas parasys Murkiui ananimka,kad Stancikiene part skoloj ikanomika deste, spruks ta Stancikiene do Cikago da greiciau,kaip Ninka nauja savo kina apipiaustys.

    Thumb up 3 Thumb down 3

 15. Gerb Aurelija, nekreipkite demesio i tai, ka raso skaitytoja……. Visokeriopos sekmes jums…

  Thumb up 20 Thumb down 2

 16. Ir vėl atsiprašau. Perskaičiau čia vieną komentarą, tai ir vėl mano suklysta.
  Lieka “Marti”?

  Thumb up 5 Thumb down 1

 17. Ne, vis dėl to ne Klara (ne Cetkin). Nes radau grubią stiliaus klaidą ” jeigu skaito reikalinga” – rusicizmas. Rašytoja tokių klaidų nedarytų vis tik.

  Tokią dainą moku:
  Клён ты мой опавший, клён заледенелый!
  Что стоишь склонившись под метелью белой?
  Или что увидел? Или что услышал?
  Словно за деревню погулять ты вышел.
  И, как пьяный сторож, выйдя на дорогу,
  Утонул в сугробе, приморозил ногу.
  Ах, и сам я нынче чтой-то стал не стойкий,
  Не дойду до дома с дружеской попойки.
  Там вон встретил вербу, там сосну приметил,
  Распевал им песни про метель о лете.
  Сам себе казался я таким же клёном,
  Только не опавшим, а вовсю зелёным.
  И утратив скромность, одуревши в доску,
  Как жену чужую, обнимал берёзку. 😆

  Thumb up 4 Thumb down 0

 18. Gailius kalba teisine kalba ir nesislapsto,o tu net savo pavardės bijai…Tai gal pirma išlįsk iš šešėlio ir garbingai stok į diskusiją su Gailium.Iš pasalų kandžiotis-blogas įprotis.Čia kaip Mauglyje -šakalai drąsūs ,kol slepiasi Širchano šešėlyje….

  Thumb up 15 Thumb down 3

  • mnau ,kad paastaba dėl pavardės neviešinimo teisinga. Kas liečia slaptumo pažymą – tai joks teismas NEGALI jos nei išduoti nei panaikinti, nes tai YPATINGA Saugumo departamento privilegija. Savo nuomonę galiu ginti prieš bet kurį autoritetą. Pagarbiai

   Thumb up 2 Thumb down 5

 19. “Skaitytojau tu skaitytojau”. Ko bijai pasirašyti po savo nesąmone? Bet galiu padėti. Pagal mane turėjo būti skaitytoja “Klara” (bet ne Cetkin)

  Thumb up 17 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Patarimai tobulai terasai
Nugaros masažai – kiekvienam
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Dokumentų valdymo sistema – būtina modernios įmonės sąlyga 
Elektroninė dokumentų valdymo sistema vis dažniau keičia pasenusius fizinius dokumentų sandėliavimo, valdymo ir...

Skaitymo nauda: kodėl privalote pamėgti knygas? 
Skubančiame ir moderniame šiuolaikinių technologijų pasaulyje vis sunkiau atrasti laiko įvairiems užsiėmimams savo...

Šaltojo skambučio patarimai, kaip padidinti pardavimų kiekį! 
Šalti skambučiai gali būti varginantys ir sunkūs, ypač jei neturite susikūrę tinkamo plano....

Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...