Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 15 Šeštadienis
 

Skaitytojo laiškas. Seimo narė pasiklydo „tarp trijų pušų“?

2013-09-19 15:58 | Laiškai | Komentarų (74)

Seimo narė Aurelija Stancikienė. KK nuotr.

Isterija, beprotiška isterija – dėl ko? Dėl kelių pareigūnų atleidimo, nors tų pareigūnų atleidžiama šimtais.

Apmaudu, kad tauta sugeba išrinkti tokius Seimo narius, kurie nesusigaudo, kur gyvena ir kas yra demokratija.

Seimo narė A. Stancikienė pareiškė, kad Prezidentė mus valdo kaip „okupacinė Rusija“ ir neva tai JAV jau nebūtų Prezidentė. Juokas pro ašaras iš tokių poniutės seimūnės svaičiojimų – iš tokių nekompetentingų pasisakymų (o gal ir kitais motyvais, ir labai sąmoningai kalba, gal ir tyčia neatitinkančius tikrovės dalykus apie demokratiją, standartus kalba), be to, tai darydama vėl iš vieno oligarcho tribūnos, kuris siekia išlaikyti didelę įtaką savo rankose. Manau, jeigu jam būtų nenaudinga, tai tikrai mes tų putnių veideliu pas ji medijose tikrai nematytume. Tačiau, kai reikia, iš karto atsiranda kovotojų, kurie pradeda svaičioti apie gyvenimo taisykles iš už Atlanto. Gal ji ir mano turinti tokią teisę – turėdami Seimo frakcijos DK „ambasadorę“ ten?

Man taip neatrodo, o kaip tik siūlyčiau jai apsidaryti Seime ir atsiminti, kokioje frakcijoje sėdėjo praėjusią kadencija ir kokios buvo vertybės.

Dabar visi aiškina apie vakarietiškus politikos standartus – kaip turi kas elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, ypač kai kalbama apie Seimo vicepirmininką V.Gapšį. Vieni sako, kad jam jau laikas išeiti iš pareigų, kiti – kad dar ne, kaip įmanydami nustatinėja vakarietiškos politikos standartus. Gal ir gerai, jeigu jie pas save, paprastai pasakius, „smėlio dėžėje“ žaidžia, bet jie visiškai nesusigaudo, kokie yra standartai spec.tarnybuose ir kaip jų ten laikomasi dėl melo detektoriaus parodymų ir teisės dirbti su slapta informacija.

Geras pastebėjimas Respublikos Prezidentės, kad teismas negali panaikinti melo detektoriaus parodymų. Štai čia jau reikėtų pažiūrėti, kokie čia vakarietiški standartai. Tie veikėjai turėtų tuo pasidomėti, prieš praverdami savo burnas.

Buvęs policininkas, dabar parlamentaras, matyt, pasidarė kiek drąsesnis po šiokių tokių laimėjimų, ir, manau, reikėtų pasidomėti, ar jis nemeluoja, ką jam sakė Prezidentė – kiek pamenu, jis yra sakęs, kad jam Prezidente skambino ir sakė, kad pareigūno reputacija neturi kelti jokių abejonių, ir jis ten neva tai kažką suprato, ir t.t. (čia jo bėdos, ką suprato). Nors, manau, kad šalies vadovė gali paskambinti kokiam nori įstaigos vadovui, jeigu skaito reikalinga ir taip pasakyti, nes kitu atveju, kokia vadovė būtų, jeigu taip nepadarytų. Ir, manau, buvęs pareigūnas neįsiklausė savo tiesioginių vadovų ir nesiėmė spręsti šio klausimo, išsklaidyti viešai kilusių abejonių dėl pareigūno, ir nusprendė, kad kolegos, manau, taip pat bičiulio ir draugo reputacija – gera ir taškas. Tai rodo poziciją – kad varnas varnui akies nekerta, kad „kas jau ne kas, tik ne mano bendražygis“. Na, gal ir ne jis, bet patikrink, gerbiamasai, nedemonstruok „varnas varnui akies nekerta“ – juk dirbote valstybinėje statutinėje organizacijoje.

Turbūt visi yra matę vakarietiškų filmų, kaip dirbama pagal vakarietiškus standartus, – jeigu nutinka koks nors atvejis, tai tada vadovaujamos organizacijos vadovas nušalina nuo pareigų pareigūną, kuriam mesti vieni ar kitokie kaltinimai, ir pradeda aiškintis situaciją. Bet, kaip matyt, to patikrinimo iš vadovo pusės nebuvo. Gal jam pritrūko kompetencijos išlikti poste ir išsaugoti pavaldinį, jeigu jis taip galvoja,kad „ne prie ko“ jis? Bet, ko gero, kaltindamas kitus kompetencijos stoka, pats negalėtų tuo pasigirti – kaip minėjau, mano giliu įsitikinimu, neužteko ponui Gailiui vakarietiškos kompetencijos likti poste.

Galima būtų vardinti, ką galėjo padaryti kompetentingas pareigūnas, kad išsaugotų savo kailį ir savo pavaldinio, kuris „ne prie ko“, bet kam? Jis sakosi esąs labai kompetentingas ir dedasi kompetentingesniu net už patį Generalinį prokurorą (nesiginčiju, kuris kompetentingesnis iš jų, nors iš jo veiksmų tą sunku būtų pasakyti, nes tik tam tikrose situacijose galima pamatyti žmogaus savybes ir jo galimas kompetencijas užimti pareigas, o ne pagal kokius pakratytus Gariūnus – mano giliu įsitikinimu, turbūt galima kiekvieną dieną kažką pakratyti ir ten ką nors prikratyti, ir tam didelės kompetencijos nereikia).

Dar vienas buvęs pareigūnas, dabar irgi parlamentaras, solidarizuojasi su buvusios sistemos kolegomis vėl per tas pačias medijas (hmmm.. nesikartosiu), rimtu veidu pareikšdamas – Prezidentė turi paaiškinti situaciją.

Taigi paaiškino: melo detektoriaus tyrimo rezultatų niekas nepaneigė. O kaip būna Vakaruose, mieli naujai “iškepti” seimūnai, žinote ar irgi pasiklydote tarp trijų pušų?

„Karšto komentaro“ skaitytojas

Komentarai

 

 

 
 1. Karšto komentaro“ skaitytojas galimai tendencingas apsimetėlis iš jėgos struktūrų. Jis rašo: …”dedasi kompetentingesniu net už patį Generalinį prokurorą kompetentingesnis”…
  Nematome, kad tas generalinis būtų labai kompetentingas, nes aukštojo mokslo diplomas įgytas neakivaizdiniu būdu, o dirbant provincijos miestelyje Akmenėje iš kažkokių ypatingai svarbių bylų patirties nepasisėmė, nebent “Katino Murklio” byla?
  O V.Gailiaus biografija blizga:Mykolo Romerio universitetas, teisės ir policijos veiklos magistras, Lietuvos policijos akademija, policijos ir vidaus reikalų įstaigų valdininkas; Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos, direktorius, Lietuvos kriminalinės policijos biuras, viršininko pavaduotojas, Panevėžio miesto vyriausiasis policijos komisariatas, Kriminalinės policijos vyresnysis komisaras, vyriausiojo komisaro pavaduotojas
  Darbinę veiklą pradėjo Joniškio rajono policijos komisariatas, viešosios ir kriminalinės policijos padaliniai, įvairios pareigos.
  Taip, kad nematau jokių argumentų sumenkinti Vitalijų Gailių,kuris pagal išsilavinima ir darbo patirti aukštesnis visa galva už GP.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Pagarba Stancikienei.Zudvabalio komentaras, o kiek tokiu knibzda toje Lietuveleje.Tik Tautines jiegos gali isnaikinti ta blogio virusa.KGB atsargos majore-LR prezidente,man tai nesuprantama.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Skaitytojo laiškas parašytas taip, tarsi nieko nebūtų apie Gailių ir Giržadą skaitęs. Tai koks jis skaitytojas-jis rašytojas. Įdomiausia, kad viešai Stančikienę paniekindamas skaitytojas, pamiršta pasirašyti tikru vardu. O anonimai labai dažnai būna šmeižikais.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 4. moteris verta pagarbos, ji issako savo nuomone ,ko bijo padaryti musu seimo vyrai,-geda jiems,o dar kazkas drysta mesti siai drasiai moteriai kaltinimus, nors aisku ,kas puola,tas tikisi laimeti,bet kazin???

  Thumb up 6 Thumb down 0

 5. Iš kur šita atsirado? Kas jai nepatinka A. Stancikienė? V. Gailius?
  Na, kiekvienas savaip supranta: Vieniem reikia prisitaikyti, o kitiem tiesos.
  Aš su tais, kurie kovoja už tiesą!

  Thumb up 8 Thumb down 0

 6. nu jo….pašalinti tai reikia visus, kurie nesiklaupia prieš klaną .O tokių drąsuolių ne tiek ir daug. Juk jau Valys parodė, kad tylėk , apsimetęs durneliu- ir į pensiją išeisi , tebebūdamas šiltoje kėdėje.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 7. Ko zmones virkaujat del Aurelijos nieks ir cia neraso,kad ji bebrote , bet mergyte giek gal susipainiojo relybeje .- kaip laisko autorius raso pasiklydo “tarp triju pusu”:-)

  Thumb up 1 Thumb down 8

 8. styancikiene saunuole. kad butu daugiau tokiu moteru seime tai tas siukslynas kuris ten yra dabar butu senai ismeztas. kiek dar smirdes is seimo rumu ir daukanto aikstes? pavargome laukti gaivesnio oro.

  Thumb up 16 Thumb down 0

 9. Kas raso ta kvaila straipsni?paklausykite tiesoslt yra video per Garliavos sturmo pamynejima ,kur kalba gerb.Stancikine/ labia protingai pakalbejo/isvis labia protinga moteris/daugiau tokiu Lietuvoj ,kaip Venckiene,Stancikiene/ o del prezidentes tai geda/uzsienyje butu jau suruosta apkalta/gerb.Stancikiene nekreipkite demesio net I toki straipsni/jus labia teisingai pakalbejote del prezidentes/ protaujantys zmones tai supranta ,o kvailiai ir vel leks griudami rinkti ta pacia! sekmes jums!

  Thumb up 17 Thumb down 0

 10. kodel mes tikim aklai tokiu melu matem kaip ateme mergaite matem kas ja nese pries siuos zmones mestos tokios pajiegos kad juos sunaikinti kuo nusipelnusi stankunaite tokios apsaugos manau lietuvos istiorijoje tokios apsaugos nieks nera turejes niekas apie tai net neuzsimena nei ponia LAVASTE nei Kuznecovaite o kodel kaip manot

  Thumb up 20 Thumb down 0

 11. Nepavyks apjuodinti nei Gailiaus, nei Stancikienės. Galit net nesistengti. Žmonės juos žino, juos vertina ir labiausiai pasitiki. Pagarba jiems!

  Jau išlindo melo detektorius… O ką detektorius nustatė, kai buvo tikrinami Ūsas ir Stankūnaitė? Pamiršot? O nustatė, kad jie abu melavo! Kodėl teismas tada detektoriaus nevertino?
  Tas straipsnis, mano akim žiūrint, pataikūniškas ir neįtikinantis.

  Thumb up 26 Thumb down 0

 12. ir buciuokim jai subine- Giedtyte bus labai patenkinta, nes jos tikslas- SIKNOS PARTSKOLINEI LAIZYMAS!
  p.s Giedryte pagiedok- PALAIZYK, PALAIZYK, DAR TRUPUTI PALAIZYK, LIEZUVELIO NEGAILEK, LAIZYMO VIS NEGANA!

  Thumb up 12 Thumb down 0

 13. Pati blondinė parašė…, o rašo, kad atseit parašė skaitytojas….
  Pagarba Stancikienei.

  Thumb up 22 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...