Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 6 Pirmadienis
 

Skaitytojo laiškas. Seimo narė pasiklydo „tarp trijų pušų“?

2013-09-19 15:58 | Laiškai | Komentarų (74)

Seimo narė Aurelija Stancikienė. KK nuotr.

Isterija, beprotiška isterija – dėl ko? Dėl kelių pareigūnų atleidimo, nors tų pareigūnų atleidžiama šimtais.

Apmaudu, kad tauta sugeba išrinkti tokius Seimo narius, kurie nesusigaudo, kur gyvena ir kas yra demokratija.

Seimo narė A. Stancikienė pareiškė, kad Prezidentė mus valdo kaip „okupacinė Rusija“ ir neva tai JAV jau nebūtų Prezidentė. Juokas pro ašaras iš tokių poniutės seimūnės svaičiojimų – iš tokių nekompetentingų pasisakymų (o gal ir kitais motyvais, ir labai sąmoningai kalba, gal ir tyčia neatitinkančius tikrovės dalykus apie demokratiją, standartus kalba), be to, tai darydama vėl iš vieno oligarcho tribūnos, kuris siekia išlaikyti didelę įtaką savo rankose. Manau, jeigu jam būtų nenaudinga, tai tikrai mes tų putnių veideliu pas ji medijose tikrai nematytume. Tačiau, kai reikia, iš karto atsiranda kovotojų, kurie pradeda svaičioti apie gyvenimo taisykles iš už Atlanto. Gal ji ir mano turinti tokią teisę – turėdami Seimo frakcijos DK „ambasadorę“ ten?

Man taip neatrodo, o kaip tik siūlyčiau jai apsidaryti Seime ir atsiminti, kokioje frakcijoje sėdėjo praėjusią kadencija ir kokios buvo vertybės.

Dabar visi aiškina apie vakarietiškus politikos standartus – kaip turi kas elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, ypač kai kalbama apie Seimo vicepirmininką V.Gapšį. Vieni sako, kad jam jau laikas išeiti iš pareigų, kiti – kad dar ne, kaip įmanydami nustatinėja vakarietiškos politikos standartus. Gal ir gerai, jeigu jie pas save, paprastai pasakius, „smėlio dėžėje“ žaidžia, bet jie visiškai nesusigaudo, kokie yra standartai spec.tarnybuose ir kaip jų ten laikomasi dėl melo detektoriaus parodymų ir teisės dirbti su slapta informacija.

Geras pastebėjimas Respublikos Prezidentės, kad teismas negali panaikinti melo detektoriaus parodymų. Štai čia jau reikėtų pažiūrėti, kokie čia vakarietiški standartai. Tie veikėjai turėtų tuo pasidomėti, prieš praverdami savo burnas.

Buvęs policininkas, dabar parlamentaras, matyt, pasidarė kiek drąsesnis po šiokių tokių laimėjimų, ir, manau, reikėtų pasidomėti, ar jis nemeluoja, ką jam sakė Prezidentė – kiek pamenu, jis yra sakęs, kad jam Prezidente skambino ir sakė, kad pareigūno reputacija neturi kelti jokių abejonių, ir jis ten neva tai kažką suprato, ir t.t. (čia jo bėdos, ką suprato). Nors, manau, kad šalies vadovė gali paskambinti kokiam nori įstaigos vadovui, jeigu skaito reikalinga ir taip pasakyti, nes kitu atveju, kokia vadovė būtų, jeigu taip nepadarytų. Ir, manau, buvęs pareigūnas neįsiklausė savo tiesioginių vadovų ir nesiėmė spręsti šio klausimo, išsklaidyti viešai kilusių abejonių dėl pareigūno, ir nusprendė, kad kolegos, manau, taip pat bičiulio ir draugo reputacija – gera ir taškas. Tai rodo poziciją – kad varnas varnui akies nekerta, kad „kas jau ne kas, tik ne mano bendražygis“. Na, gal ir ne jis, bet patikrink, gerbiamasai, nedemonstruok „varnas varnui akies nekerta“ – juk dirbote valstybinėje statutinėje organizacijoje.

Turbūt visi yra matę vakarietiškų filmų, kaip dirbama pagal vakarietiškus standartus, – jeigu nutinka koks nors atvejis, tai tada vadovaujamos organizacijos vadovas nušalina nuo pareigų pareigūną, kuriam mesti vieni ar kitokie kaltinimai, ir pradeda aiškintis situaciją. Bet, kaip matyt, to patikrinimo iš vadovo pusės nebuvo. Gal jam pritrūko kompetencijos išlikti poste ir išsaugoti pavaldinį, jeigu jis taip galvoja,kad „ne prie ko“ jis? Bet, ko gero, kaltindamas kitus kompetencijos stoka, pats negalėtų tuo pasigirti – kaip minėjau, mano giliu įsitikinimu, neužteko ponui Gailiui vakarietiškos kompetencijos likti poste.

Galima būtų vardinti, ką galėjo padaryti kompetentingas pareigūnas, kad išsaugotų savo kailį ir savo pavaldinio, kuris „ne prie ko“, bet kam? Jis sakosi esąs labai kompetentingas ir dedasi kompetentingesniu net už patį Generalinį prokurorą (nesiginčiju, kuris kompetentingesnis iš jų, nors iš jo veiksmų tą sunku būtų pasakyti, nes tik tam tikrose situacijose galima pamatyti žmogaus savybes ir jo galimas kompetencijas užimti pareigas, o ne pagal kokius pakratytus Gariūnus – mano giliu įsitikinimu, turbūt galima kiekvieną dieną kažką pakratyti ir ten ką nors prikratyti, ir tam didelės kompetencijos nereikia).

Dar vienas buvęs pareigūnas, dabar irgi parlamentaras, solidarizuojasi su buvusios sistemos kolegomis vėl per tas pačias medijas (hmmm.. nesikartosiu), rimtu veidu pareikšdamas – Prezidentė turi paaiškinti situaciją.

Taigi paaiškino: melo detektoriaus tyrimo rezultatų niekas nepaneigė. O kaip būna Vakaruose, mieli naujai “iškepti” seimūnai, žinote ar irgi pasiklydote tarp trijų pušų?

„Karšto komentaro“ skaitytojas

Komentarai

 

 

 
 1. Karšto komentaro“ skaitytojas galimai tendencingas apsimetėlis iš jėgos struktūrų. Jis rašo: …”dedasi kompetentingesniu net už patį Generalinį prokurorą kompetentingesnis”…
  Nematome, kad tas generalinis būtų labai kompetentingas, nes aukštojo mokslo diplomas įgytas neakivaizdiniu būdu, o dirbant provincijos miestelyje Akmenėje iš kažkokių ypatingai svarbių bylų patirties nepasisėmė, nebent “Katino Murklio” byla?
  O V.Gailiaus biografija blizga:Mykolo Romerio universitetas, teisės ir policijos veiklos magistras, Lietuvos policijos akademija, policijos ir vidaus reikalų įstaigų valdininkas; Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos, direktorius, Lietuvos kriminalinės policijos biuras, viršininko pavaduotojas, Panevėžio miesto vyriausiasis policijos komisariatas, Kriminalinės policijos vyresnysis komisaras, vyriausiojo komisaro pavaduotojas
  Darbinę veiklą pradėjo Joniškio rajono policijos komisariatas, viešosios ir kriminalinės policijos padaliniai, įvairios pareigos.
  Taip, kad nematau jokių argumentų sumenkinti Vitalijų Gailių,kuris pagal išsilavinima ir darbo patirti aukštesnis visa galva už GP.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Pagarba Stancikienei.Zudvabalio komentaras, o kiek tokiu knibzda toje Lietuveleje.Tik Tautines jiegos gali isnaikinti ta blogio virusa.KGB atsargos majore-LR prezidente,man tai nesuprantama.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Skaitytojo laiškas parašytas taip, tarsi nieko nebūtų apie Gailių ir Giržadą skaitęs. Tai koks jis skaitytojas-jis rašytojas. Įdomiausia, kad viešai Stančikienę paniekindamas skaitytojas, pamiršta pasirašyti tikru vardu. O anonimai labai dažnai būna šmeižikais.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 4. moteris verta pagarbos, ji issako savo nuomone ,ko bijo padaryti musu seimo vyrai,-geda jiems,o dar kazkas drysta mesti siai drasiai moteriai kaltinimus, nors aisku ,kas puola,tas tikisi laimeti,bet kazin???

  Thumb up 6 Thumb down 0

 5. Iš kur šita atsirado? Kas jai nepatinka A. Stancikienė? V. Gailius?
  Na, kiekvienas savaip supranta: Vieniem reikia prisitaikyti, o kitiem tiesos.
  Aš su tais, kurie kovoja už tiesą!

  Thumb up 8 Thumb down 0

 6. nu jo….pašalinti tai reikia visus, kurie nesiklaupia prieš klaną .O tokių drąsuolių ne tiek ir daug. Juk jau Valys parodė, kad tylėk , apsimetęs durneliu- ir į pensiją išeisi , tebebūdamas šiltoje kėdėje.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 7. Ko zmones virkaujat del Aurelijos nieks ir cia neraso,kad ji bebrote , bet mergyte giek gal susipainiojo relybeje .- kaip laisko autorius raso pasiklydo “tarp triju pusu”:-)

  Thumb up 1 Thumb down 8

 8. styancikiene saunuole. kad butu daugiau tokiu moteru seime tai tas siukslynas kuris ten yra dabar butu senai ismeztas. kiek dar smirdes is seimo rumu ir daukanto aikstes? pavargome laukti gaivesnio oro.

  Thumb up 16 Thumb down 0

 9. Kas raso ta kvaila straipsni?paklausykite tiesoslt yra video per Garliavos sturmo pamynejima ,kur kalba gerb.Stancikine/ labia protingai pakalbejo/isvis labia protinga moteris/daugiau tokiu Lietuvoj ,kaip Venckiene,Stancikiene/ o del prezidentes tai geda/uzsienyje butu jau suruosta apkalta/gerb.Stancikiene nekreipkite demesio net I toki straipsni/jus labia teisingai pakalbejote del prezidentes/ protaujantys zmones tai supranta ,o kvailiai ir vel leks griudami rinkti ta pacia! sekmes jums!

  Thumb up 17 Thumb down 0

 10. kodel mes tikim aklai tokiu melu matem kaip ateme mergaite matem kas ja nese pries siuos zmones mestos tokios pajiegos kad juos sunaikinti kuo nusipelnusi stankunaite tokios apsaugos manau lietuvos istiorijoje tokios apsaugos nieks nera turejes niekas apie tai net neuzsimena nei ponia LAVASTE nei Kuznecovaite o kodel kaip manot

  Thumb up 20 Thumb down 0

 11. Nepavyks apjuodinti nei Gailiaus, nei Stancikienės. Galit net nesistengti. Žmonės juos žino, juos vertina ir labiausiai pasitiki. Pagarba jiems!

  Jau išlindo melo detektorius… O ką detektorius nustatė, kai buvo tikrinami Ūsas ir Stankūnaitė? Pamiršot? O nustatė, kad jie abu melavo! Kodėl teismas tada detektoriaus nevertino?
  Tas straipsnis, mano akim žiūrint, pataikūniškas ir neįtikinantis.

  Thumb up 26 Thumb down 0

 12. ir buciuokim jai subine- Giedtyte bus labai patenkinta, nes jos tikslas- SIKNOS PARTSKOLINEI LAIZYMAS!
  p.s Giedryte pagiedok- PALAIZYK, PALAIZYK, DAR TRUPUTI PALAIZYK, LIEZUVELIO NEGAILEK, LAIZYMO VIS NEGANA!

  Thumb up 12 Thumb down 0

 13. Pati blondinė parašė…, o rašo, kad atseit parašė skaitytojas….
  Pagarba Stancikienei.

  Thumb up 22 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...