Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 28 Trečiadienis
 

Seime sudaryta speciali komisija dėl apkaltos K.Pūkui

2017-03-16 20:31 | Politika | Komentarų (51)

"Nemanau, kad kažką įskaudinau ar pasielgiau negarbingai kandidatų atžvilgiu, bet situaciją išnaudos", - savo paskyroje "Facebook" parašė K.Pūkas. KK nuotr.

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos teikimu ketvirtadienį Seimas nusprendė pradėti apkaltos procesą Seimo nariui Kęstučiui Pūkui.  Sudaryta speciali komisija tirs ir pateiks išvadą dėl apkaltos proceso pagrindo.

Komisiją sudaro 12 Seimo narių:  Rimas Andrikis;  Aušrinė Armonaitė; Vytautas Kernagis; Rūta Miliūtė; Monika Navickienė; Česlav Olševski; Raminta Popovienė; Mindaugas Puidokas; Dovilė Šakalienė;  Robertas Šarknickas;  Ingrida Šimonytė; Tomas Tomilinas.

Seimo narys K.Pūkas socialiniame tinkle “Facebook” paskelbė nemanantis, kad kažką įskaudino ar pasielgė negarbingai. “Viskas turi savo kainą. Sistema, kuri moka tai daryti, tikrai stipri, o situacijoje dalyvaujantys žmonės, čia nekalti. Nemanau, kad kažką įskaudinau ar pasielgiau negarbingai kandidatų atžvilgiu, bet situaciją išnaudos. Kovoju prieš sistemą, kuri nuskurdino žmones jau 14 metų. Dabar visu gražumu atsiskleidžia jų galios, kurias patys susikūrė. Ačiū už supratimą”, – savo paskyroje “Facebook” parašė Seimo narys K.Pūkas

Į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl K.Pūko elgesio kreipėsi Seimo moterų grupė.

Komentarai

 

 

 
 1. Turime suprasti, jog tokie ryžtingi veiksmai gali išgąsdinti ne tik vyrus, kurių žmonos – meilės tremtinės, bet ir tuos, kuriems diena be seksualinio priekabiavimo – mirusi diena. Kaip ir tuos, kuriems gali atrodyti, jog kastruoti Pūką gali būti per žiauru, todėl gal vertėtų būti humaniškiems ir leisti jam pasikeisti lytį, kad galėtų pats prie savęs priekabiauti. Kaip sakoma, ir pats būtų sotus, ir visuomenė būtų saugi.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Didyyyyyyyyyyyyyysis kovotojas su korupcija.Kaip ten su tom mergom buvo, tai manes tas nejaudina.Ten tu mergeliu GALIMAI yra ir tokiais keliais, kokius lygtai ir pasiule Pukas, patekusiu.Bet kad i Seima nesiojasi ir ginkla, ir laiko ji kabinete arba uz dirzo, kaip jis sake, kai ginklams yra specialus seifai, tai protas jo tikriausiai ne toje galvoje.Ir gerai, tegul ji greiciau is ten ispimpina.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 3. Jeigu ponas Pūkas , kaip pats teigia, tikrai nepriekabiavo, tai kodėl jis pats nesikreipia į seimą prašydamas panaikinti jo neliečiamybę, kad prokurorai galėtų kuo greičiau viską ištirti ir galbūt paneigti merginų kaltinimus?

  Thumb up 3 Thumb down 1

 4. Donaldas Kondratavicius 2017-03-17 12:11
  prokurorai gali apklausti visas moteris ir merginas , kurios ieskojo darbo puko televizijoje . ten sekretores padejejos pareigybes buvo . internete yra komentarai net iki 10 metu senumo , su moteru atsiliepimais . tokio senumo atsiliepimai duoda suprasti , kad tai nera politiniu priesu ieskojimas , tiesiog istvirkelio siautejimai .

  Thumb up 4 Thumb down 1

 5. Radijas 2017-03-17 12:12
  O vienas radijas kartoja, kad pukas cukraus nevartoja…
  Gyvenimas jam yra nesaldus, tik mergos saldzios kaip medus…
  O dar per sitokias mergas ir prokurorai skaudziai kas…
  Ir ka daryti tam pukuciui, o taip norejos dar vaikuciu…
  Juk jau senatve netoli, o vaikais vis atsidziaugti negali…
  Tad prokurorai pagailekit ir mergu ginti nepradekit…
  Geriau jau puka jus uzstokit, o ne ji pati gvaltavokit

  Thumb up 5 Thumb down 1

 6. Paskutinioji Pūko žmona, jam tapus seimūnu, patapo Kauno savivaldybės nare. Gyvena nuosavam name su vaiku. Ir durnam aišku, kad ji gyventi į Vilnių net nesiruošė. Tuo tarpu Pūkas prisimelavo Seimo kanceliarijai ir apgaulės būdu gavo 3 kambarių butą savo seksodromo kumelėms apjodynėti. Tai dabar už šitą melagystę, kurios pagrindu švaisto mokesčių mokėtojų ir biudžeto pinigus, jis bus patrauktas už vadžių ar ne?

  Thumb up 4 Thumb down 1

  • Kvepia atviru sukčiavimu ir valstybės biudžeto lėšų išeikvojimu, švaistant jas savanaudiškais tikslais.

   Thumb up 4 Thumb down 1

 7. Amerikoje, sako, išsiskyrusiųjų, niekas nerenka į valdžią, nes jei jau sulaužė Dievo akivaizdoje Žmonai duotąją Priesaiką, jau neturi teisės daugiau davinėti niekam jokių priesaikų.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • JIs ne žmonai duotą priesaiką sulaužė, o konst. dvasias išprievartavo.Įpareigoti teologijos mokslų daktatarei organizuoti jo sudeginimą ant laužo

   Thumb up 3 Thumb down 1

 8. Lauk šitą glušą iš Seimo varyti būtinai reikia. Tegul ten sau Kaune mergas kirkina. Keista, kad iki šiol dar niekas jo kaip reikiant nepamokė.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 9. Pasižiūrėkime jo biografiją ir pagalvokime.

  Išsilavinimas

  1973–1976 Kauno 1-oji vakarinė vidurinė mokykla, metalo apdirbimas ir darbo organizavimas
  1968–1970 Kauno profesinė technikos mokykla 40 (dabar – Kauno mechanikos mokykla), metalo modeliuotojas

  Darbo patirtis

  1. žurnalistas , kada ir kur, kokiame universitete gavo žurnalisto išsilavinimą?
  2. technikas , kada ir kur, kokioje kolegijoje gavo technikinį išsilavinimą?
  3. inžinierius , kada ir kur, kokiame universitete gavo inžinierinį išsilavinimą?

  Čia kartais nebus rinkėjų apgavyste?

  Thumb up 4 Thumb down 1

 10. vo ble simonyte,miliute,tai vel sulindo visas kuriatnikas,nu ble lithuanijos debilai tokius meslus renka jie visai nuprotejo,todel taip ir gyvenam siknos skylej,na o pukui tai kowno spekuliantas imerke uodega,tiksliau cliena,kalbejo zmones,kad jis jabokas na ka noreti penkias bobas tik kaip zmonas turejo,o i kaire tai kas nevaiksto,tik tas kuris jau negali va toks kaip as

  Thumb up 1 Thumb down 1

   • Kokia ji nabagėlė? Ji tokia pati bjaurybė, išardė šeima, atėmė iš trijų vaikų tėvą, kaip ir Pūkas.

    Thumb up 3 Thumb down 0

  • …per 26 m dar nei vieno seimuno sveikatos netikrino pries kandidatuojant,kodel? ar visi tikrai geresni uz Puka?-tiesiog milijardai istaskyti europiniu pinigu, tikrai- ne LT Znoniu gerovei!

   Thumb up 6 Thumb down 0

  • o tai jau vilnieciai tai protingi,kaip gi ne isrinke visa vistide,miliute simonyte ir kitas vistas,tpfu ble

   Thumb up 3 Thumb down 3

 11. Kazys Binkis yra pasakęs “Jūs esate trečioji karta. Jūsų seneliai prikėlė Lietuvą, jūsų tėvai atkovojo jai Nepriklausomybę, sukūrė valstybės pagrindus, nudirbo būtiniausius valstybės augimui ir klestėjimui darbus, o jūsų – trečiosios kartos – uždavinys, atsirėmus į šį tvirtą ir didingą pamatą, padaryti Lietuvą kultūringa, gražia ir laiminga.”

  Kaip manote, ar vidurinę vos ne vos vien trejetais pajėgęs užbaigti K.Pūkas savo veiksmais padarys Lietuvą kultūringa, gražia ir laiminga?

  Thumb up 6 Thumb down 0

  • Pūkas apkaltos nusipelnė už kvailumą, chamizmą, gašlumą ir vulgarumą, bet ar už tai daromos apkaltos? Namuose jam apkaltą surengs žmona, jei turi savigarbos.

   Thumb up 3 Thumb down 2

     • nera ka uzjausti patis savo noru atsigule,niekas jos neverte,bet nori pinigu tai ir tegu turi,o dar gal ir piestuka nebloga turi,tai vat tiek

      Thumb up 3 Thumb down 1

    • Niekur ji neįkliūvo. Išardė buvusią Pūko šeimą. Išgujo ankstesnę žmoną.
     Pati tokios GĖDOS nusipelnė. Kokia čia užuojauta jai? Tfu !

     Thumb up 3 Thumb down 1

   • Vargas tau, Lietuva, jei nerandi vertų tave valdyti, o valdžia atiduoti į tokių pasileidėlių ir besarmačių gašlūnų purvinus nagus.

    Thumb up 7 Thumb down 1

  • Vidurinę baigė? Gal bent aštuonias klases ir galėjo baigti. Beje, matei jo vidurinės atestatą? Turi jis tokį dokumentą?

   Thumb up 4 Thumb down 1

 12. Toks stiprus verslininkas, kokiu yra ponas Kęstutis Pūkas neturi rimtų patarėjų, galėjusių apsaugoti jį nuo senatvinio marazmo kvailysčių?

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • Nesunku suprasti, kad tokiems eržilpympiams patarėjų nereikia, jie manosi esą vieninteliai patys protingiausi.

   Thumb up 2 Thumb down 1

 13. Mandato atsisakymas – vienintelis būdas užbaigti šitą istoriją viešoje erdvėje ir taip išsaugoti bent savo reputacijos likučius.

  Thumb up 3 Thumb down 0

   • Kai vyriškis jaučia tik savo galiuko galvutę, galva nustoja veikusi, o pas Pūką, kaip reikia suprasti, tokia būsena yra nuolatine. Gyvenimo būdas, tep skant. Proto pas tokius rastis nėra iš kur.

    Thumb up 3 Thumb down 0

  • taip tai taip,bet koks pazoras isprotet galima del pirkos mat tokia vieta prarasti,cia jau tik debilas gali isgyventi tokia padeti,na paprastai tie megejai su dideliais ir galingais ir buna debilavoti,mat gamta stengiasi subalansuoti-jei didelis ten tai proto biski pamazina…

   Thumb up 5 Thumb down 0

  • Šaunuolis PŪKAS,seime įsteigti apsėklinimo reikalų komitetą, jį pavest i Pūkui vadovauti, kaip mat išsispręs visi dirbtinio apvaisinimo dalykai. kuom gričiautuom geriau, nes rusas puola.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 14. na manau jei tokiu tempu,baigiantis 4 metams ..gali likti tik keli seimūnai……tai tada žinosim kiek -lietuvai valdininkų reikia.,…ubagei valsytybei -LABAI NEDAUG….IR VIENOS MINISTERIJOS

  Thumb up 9 Thumb down 0

 15. KADA SEIMAS ORGANIZUOS APKALT1 KGB PROSTITUTEI GRYBAUSKAITEI ?
  Kodėl šita KGB prostutė Grybauskaitė nevetavo neteisėtai seimo priimto istatymo , kuris uždraudė skelbti su KGB bendradarbiavusius asmenis dar net 75 metus ?
  Bet idomiausia jog LR Seimas priėmė šį įstatymą iškarto po to kai buvo išviešintas dokumentas kuris įrodo jog ji buvo pakliuvusi Leningrade už prostituciją dar kelių prostitučių ir užsieniečių draugijoje ,, Inturist ,, viežbutyje .
  Portale KGB veikla buvo išviešinta visa jos byla , net 64 puslapiai , o ne keli dokumentai kuriuos ikėlė isilaužę hakeriai kaip buvo skelbiama .
  O kur šitos KGB prostitutės taip žadėtas prieš rinkimus 2009 metais liustracijos istatymo pakeitimai ir pažadai išviešinti visus bendradarbiavusius su KGB ?
  Ji turėjo progą paneigti dokumentaliai , jog išviešinti dokumentai tai šmeižtas , nes Expertai EU kreipėsi į ją oficialai , kad ji duotų sutikimą jog rusija paviešintų jos KGB bylą .
  Buvo gautas iš prezidentūros oficialus atsakymas jog jie tokio sutikimo negaus ir šia tema prezidentūra daugiau nieko nekomentuos .
  Tai ko bijo KGB prostitutė Grybauskaitė , kad nebūtų išviešinti dar baisesni jos darbeliai ir nusikaltimai ?
  Po tokio atsakymo kiekvienas turi teisę ją vadinti prostitute , kol nebus dokumentalaus paneigimo iš jos KGB bylos kurią ji atsisakė viešinti .
  Ji yra viešas asmuo užimantis aukščiausią Lietuvoje postą ir kiekvienas LT pilietis turi teisę žinoti apie jos gėdingą praeitį ir uolų tarnavimą rusų koloborantams .
  O dabartinė šitos KGB-istės kova su korupcija , tik blefas , nes ji bando nuslėpti VSD ir prokurų organizuotus nužudymus , bei nusikaltimus prieš vaikus .

  Thumb up 6 Thumb down 3

 16. Žinos nenaudėlis, kaip prie Pakso sulaužytos luošos Konstitucinės dvaselės su seksualinėmis užuominomis priekabiauti.
  Čia jau toks nusikaltimas, kad net pasisveikinimą su rusu pranoksta. O apie gražų moterų rūbą ir brangų auto, už ką metama iš Seimo, jau net kalbėti neverta.
  Vienžo – grįš tikriausiai Pūkelis į ten, iš kur ir atėjo, kaip grįžo Gretutė ir kur, tikriausiai, iškeliaus ir Mindaugėlis.
  Bet čia dar ne galas, dar ne galas, dar ne pabaiga. Po vieną juos ten, jei bus tokie mėmės, visus išmetinės. Liks tik Aušra Maldeikienė. Tos nei pats velnias neiškrapštys. Ji, kaip Leninas, atėjo visiems laikams.

  Thumb up 11 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...