Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugsėjis 23 Pirmadienis
 

Seimas sudarė laikinąją tyrimo komisiją dėl sutikimo Seimo narį P. Gražulį patraukti baudžiamojon atsakomybėn

2019-06-11 15:18 | Naujienos | Komentarų (18)

Petras Gražulis. KK nuotr.

Seimas, išklausęs generalinio prokuroro Evaldo Pašilio pranešimą ir vadovaudamasis Seimo statutu, sudarė Seimo laikinąją tyrimo komisiją dėl sutikimo Seimo narį Petrą Gražulį patraukti baudžiamojon atsakomybėn, jį suimti ar kitaip suvaržyti jo laisvę. Už Seimo nutarimą (projektas Nr. XIIIP-3561) balsavo 96 Seimo nariai, nė vieno nebuvo prieš, susilaikė vienas parlamentaras.

Komisiją nutarta sudaryti iš 12 Seimo narių: Rimo Andrikio (Mišri Seimo narių grupė), Arūno Gumuliausko, Laimutės Matkevičienės, Audrio Šimo, Petro Valiūno (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija), Jono Liesio (Liberalų sąjūdžio frakcija), Irenos Haasės, Jurgio Razmos, Bronislovo Matelio (Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija), Česlavo Olševkio (Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija), Rasos Budbergytės (Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija), Juozo Bernatonio (Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija). Komisijai, kurios pirmininku paskirtas Seimo narys P. Valiūnas, tyrimą atlikti pavesta iki birželio 25 d.

Kaip informavo generalinis prokuroras E. Pašilis, ikiteisminiame tyrime surinkti duomenys leidžia pagrįstai manyti, kad Seimo narys P. Gražulis, būdamas valstybės politiku, siekdamas turtinės naudos, nesant kyšininkavimo požymių, laikotarpyje ne vėliau kaip nuo 2015 m. gegužės 18 d. iki 2017 m. vasario 13 d. galimai piktnaudžiavo Seimo nario tarnybine padėtimi, dėl ko valstybė patyrė didelę žalą.

„Šio ikiteisminio tyrimo metu gauti duomenys leidžia pagrįstai manyti, kad nurodytu  laikotarpiu Seimo narys P. Gražulis aktyviai veikė vienos uždarosios akcinės bendrovės interesais, šios bendrovės generalinio direktoriaus bei komercijos direktorės prašymu ir darė tai siekdamas turtinės naudos“, – teigė E. Pašilis.

Generalinio prokuroro teigimu, ikiteisminiame tyrime turima duomenų visuma leidžia pagrįstai įtarti, kad P. Gražulis piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, tai yra galimai padarė Baudžiamojo kodekso 228 straipsnio 2 dalyje numatytą sunkų nusikaltimą.

Baudžiamojo kodekso 228 straipsnis. Piktnaudžiavimas

1. Valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo, piktnaudžiavęs tarnybine padėtimi arba viršijęs įgaliojimus, jeigu dėl to didelės žalos patyrė valstybė, Europos Sąjunga, tarptautinė viešoji organizacija, juridinis ar fizinis asmuo, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

2. Tas, kas padarė šio straipsnio 1 dalyje numatytą veiką siekdamas turtinės ar kitokios asmeninės naudos, jeigu nebuvo kyšininkavimo požymių, baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki septynerių metų.

Seimo statutas numato, kad Seimo narys be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas, negali būti kitaip suvaržoma jo laisvė, išskyrus atvejus, kai jis užtinkamas bedarantis nusikaltimą (in flagranti). Šiais atvejais generalinis prokuroras apie tai nedelsdamas praneša Seimui.

LRS inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Man taip ir neaišku, kuo pasireiškė Gražulio “piktnaudžiavimas” tarnybine padėtimi. Iš esmės seimo narys niekaip vienas negali piktnaudžiauti savo padėtimi, nes vienas nepriiminėja nei įstatymų nei nutarimų, kurie būtų privalomi kitiems. Čia, manau, kita istorija. Štai Miliu prokuratūra “pratampė keletą metų ir… nieko. Nulis. Pasirodo, žmogus nekaltas, bet jo gyvenimas sujauktas, sugadintas. O vadinamoji “prekyba poveikiu” iš viso netelpa į jokius rėmus. Pagal tą straipsnį galima “suvalgyti” ar pašalinti bet kurį politinį oponentą. Keista, kad parlamentarai taip “draugiškai” pritarė Pašiliui. Pažiūrėsim.kuo visa tai baigsis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Nekibkit prie Gražulio. Su Pašilio prašymu sutiks tik konservai ir libderastai. Kodėl Pašilis tylėjo dėl konservatorių pridarytų aferų, kai buvo ištratinti milijardai.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. jei atvirai,tai yra nesamone,neuztariu,bet pirmiausia turetu net be jokiu svarstymu iskelti baudziama byla anuko bobai,kuri uzgrobusi visu musu valdiska zeme.uz 1.5 milijono.Ciatai tikras nusikaltimas,o cia kaip rusai sako semecki.zmogelis perejo skersai kelia,matomai lesbei

  Thumb up 3 Thumb down 0

 4. To Grazuolio veidas yra pakankamai piktas. Vaidino jis Lietuvos patriota, o pasirode, kad yra aršus globalistas…

  Thumb up 2 Thumb down 1

 5. Gražulis tai ne mgboltikas, Gražulis -tai ne įstatymų pardavėjas Masiulis susirašinėjęs su tulpių paštu. Gražulis viso labo tik 1000 eurų vagišius. Ar, ne taip prokurore?.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 6. Gražulis tai ne mgboltikas, Gražulis -tai ne įstatymų pardavėjas Masiulis susirašinėjęs su tulpių paštu. Gražulis viso labo tik 1000 eurų vagišius. Ar, ne taip prokurore?.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 7. Kai beatodairiškai kertami miškai, valstybė patiria dar didesnes žalas. Kažkodėl ten Pašilis net nežiūri.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 8. _______SPENGIANTI EZIU TYLA…
  …SATANISTINIU VILKU MISKO ‘LAISVEJE’_______

  {Zemiau esancio manojo komentaro pedsakais}

  Tyla gera byla.
  Tyla bloga byla.
  Kas uz ka ?!
  Tyla…
  – Nezino zmones gi kokia ta tyla ! Juk gali buti tyla po issakymo, kai jau reikalas tarsi issprestas ar bent jau issakytas… Gali buti tyla kai tai reiskia sutikima, o gali buti ir kai bijoma issisakyti… Gali buti tyla kai zmones tiesiog neteke zado…arba kai nezinoma ka atsakyti…
  Tai vis del to:
  – ar del apkaltintos TSRS, gavosi tokia tyla ?
  – ar del to kad visu zmoniu prigimtis pavadinta setoniska pirmiausiai…?
  – ar kad skaitytojai ‘palikti’ be socialistiniu ideologiju pavadinus jas sapninemis ar tualetinemis…?

  …del TSRS nesiaiskinsiu,- vargiai ar butume patenkinti i ja sugrize, po to ka patyreme. Gi noretume TSRS privalumu su tais, kurie yra dabar. Tada tikrai ju buvo,- tikrai yra ju ir dabar !
  …na prigimtis musu yra tokia, kokia yra,- argi kiekvienas linkes apie save pagalvoti taip blogai ? Juk iki ”nepriklausomo” paties saves suvokimo net ir per visa savo gyvenima max dauguma zmoniu, taip ir neprieina…ir tik retas geba suvokti save lyg gerai zinantis ir tarsi ”stebetojas is salies”. Jei tai gebi,- kitaip atrodai ne tik pats sau, bet ir pasaulis visas tau… Nes juk jei pasauli stebi tik pro ”rozinius ar siauru interesu akinius”, vargu isvis ar ka nors jame suprasi… Tokiu atveju dar tau toli toli iki paties saves pazinimo… Tu dar isvis nesusimastei… O juk kai gebi tai,- net ir i savo paties Meile gebi pazvelgti is salies ir lyg i kazkokio grobuonio ir egoisto susidievinimo aureole, kuri juk yra sukurta beveik visada tiktai is siekio patenkinti aistra bei instinkta… Juk Myleti Kazka Kita sava dvasia ir siela, mes matyt kad visada taip ir ne nepradedame…na isskyrus Kazkoki Nenustatytos Tapatybes Pasaulio Pilieti… Betgi ir tas pilietis, ko gero dargi ir mastantis,- tad ”neranda” to, kuri galetu taip Myleti, jau nekalbant dar ir apie tai kad tas rastasis turetu Myleti ta Nenustatytos Tapatybes Pasaulio Pilieti… Pamasto juk,- o kodel as tureciau ji Myleti vien todel kad zinau jog jis yra ?! Taip,- jei atmesti ta aistra, kuri daznai, o gal ir visada yra tokia akla… Ar zinote jus,- kodel jums grazus tas ar kitas zmogus, mergina ar vyras ?! Na kulturisto formas galima kazkiek paaiskinti, bet kaip paaiskinti kodel tu kraustaisi is proto del tos kazkuo ne ypatingai isskirtino grozio merginos ?! Juk isimylejai tai praktiskai savo vaizduote !… Na, o ar myli be ”galvos netekties” ? Ar gali tai ?! …Na tai va; cia ir yra galimas posukis i ta ”dvasine Meile”, kurio net ideja naikina siuolaikine Vakaru Civilizacija. Ir paaiskeja tau paciam, kad tu isimyli ir sieki Kito Zmogaus lyg grobuonis, lyg EGO spiriamas savanaudis…ir pasijunti jog tavyje tuno bent jau velniukas, kuris siekia Tam Kitam ”isiulyti” save apgaunant ji ir daznai sugriaunant jo gyvenima… Ar tai nera Setoniska ?!
  …- nebutu, jei pagalvotum simta kartu – ar tu nesugriausi To Kito Zmogaus Gyvenimo !
  …ideologijos; ju nesilaiko praktiskai maximaliai maximali dauguma pasaulio partiju, o jos vaikosi konkreciu politiniu tikslu, kurie dazniausiai buna netgi priesingi tu partiju ideologijai deklaruojamai ant popierio… Beje, jei laikysime kad isvis tai yra teisingos tos X krypties ideologijos. Daznai tik vienas zodis, kuris yra galimas interpretuoti ir priskirtas kazkokiai konkreciai zmoniu grupei ar gyvenimo sriciai, apibudina ideologija, kas yra absurdas beveik visu partiju pavadinimuose, kurie is tikro nenusako tikrosios tu partiju krypties. Todel ir buna taip kad ‘patriotine’ partija vykdo…globalistine programa…, o konservatyvi vykdo kokia nors ultra modernios krypties new age ir naujos totalitarizmo pasaulyje, igyvendinimo programa… Buna kad liberalai igyvendina diktatura salyje, o Tevynes Sajunga…isparduoda ir tiesiog atiduoda Tevyne imperialistui ar okupantui, dargi ir sava iniciatyva, savu noru… Buna taip kad socialistai veda ultrakapitalistine ‘laisvos rinkos” monopoliju valdymo programa arba kai desinieji vykdo aiskiai komunistuojanciu kairiuju prgrama… Teoriskai. Praktiskai visi daro tai ir tiktai tai ko prireikia, o ne tai ka deklaruoja partiju programose.
  Taip kad visos ligsiolines ideologijos yra galimos pavadinti ”tualetinemis ar sapnu” ideologijomis… NES sapnu metu zmogus dazniausiai pergyvena giliau ir nepriklausomai nuo savojo intereso. Na, o tualete jis dazniausiai, jei neziuri i mob. tel. ekrana, tai atitruksta nuo savo kokios nors kitos uzduoties ir pagalvoja kazka kito. Siaip gyvenant ”laukineje ‘laisvoje’ rinkoje”, visi kovoja uz buvi kol nemiega ir… Visi daro ka reikia daryti atmetant visas ideologijas bei idealizmus !

  Tyla…
  Ar jau taip stipriai mumyse yra ”uzmusta” saviraiskos laisve ir stimulas ?!
  Jei taip, tai tyla yra lyg atsakymas ir tas pasleptasis sutikimas su tuo, ko net patys daugumoje mes nesuvokiame…
  Mes esame jau stipriai kiti, mes ne tie naivuoliai ”posttarybiniai ar postkomunistiniai” TSRS naivuoliai, kurie patikejo jog istrukus Lietuvai i Laisve, mes atsiversime, o ne uzsidarysime savo kiautuose ar spygliuose lyg misko eziai…

  Thumb up 1 Thumb down 0

 9. Socialistei:
  …..
  _______MUSU PRIGIMTIS IR SANTVARKOS BEI IDEOLOGIJOS…PAGAL JA !________

  Kakoi skirtum ?
  Ar žydas is rytu, ar is vakaru, valdo…pan š gaunas.
  Tada buvo daugiau lygybes, bet ubagija uzeme daugiau teritorijos…
  Dabar ubagijos procentas mazesnis, bet turciai iskilo virs debesu lyg dievai…
  O gi laisves kaip nebuvo, taip ir nera…
  Ne tik Lietuvoje, o net paciame JK žydyne zmones skundziasi baime atvirauti. Raso siek tiek apie tai sios dienos METRO.
  TIESA; pamirsau pamineti, kad tuo ‘prakeiktu’ sovietmeciu tie TSRS zydai bolseviai nediege visokiu pidarastiju ir lezbynu nei maziems vaikams i galvas, nei suaugusiems i gyvenima ir kovojo su liaudies amoralumais… Patys veliau atsileido, apie turtus uzsigalvojo…
  Ir taip jiems ‘bekuriant ta tualeto fantaziju komunizma’ ir sukuriant savo gerove,….- vakaruose ta tikresni ‘komunizma’ eme ir igyvendino… Gavosi kazkoks socializmas su kapitalizmo snukiu…
  Tikejimas i Dieva sunaikintas, namai net tie nuosavi pagal standarta, betvarke standartine, porno ir narko irgi iaugo lyg komunistinis standartas… Zmones nekysininkauja, o elitas tik ir gyvena viena korupcija ir sukciavimu, beje dargi issigimus i agresyvia ‘elito ir vakaru triju krastu iskilumo’ ideologija…
  Taip kad visos tos ideologijos sukurtos žydu liko tik popieriuje – liko tik tos tikrai ‘elitines’, visokiu iskilumu bei grobuoniskos agresijos…
  Va, o paprasta “liaudis” gyvena komunizme tame is sapnu ar tualetu, kai lieka laiko prisisvajoti…
  Mena neelitiukai tuos žyduku gojams sukurtus komunizmus ir svajoja apie ju idealuma savyje, savo pamastymuose vis manydami kad jie gali egzistuoti tikroveje ir kad kalta tik aukstuomene viska iskraipanti siekiant savojo EGO vedamu tikslu…
  Pamirsts neelitukai, kad žmogaus psichologija yra vedama EGO, kuris yra ego…ir bet kokias taisykles iveikia, kai tiktai jos pasirodo esancios kliutimi ju kelyje i ju savanaudzius egoisistinius tikslus…
  Juk žmones deja, bet yra tikrai kiekvienas daugiau armaziau pirmiausiai šetoniskos prigimties…ir tik po to tos isivaizduojamos – dieviskos…
  Nezinau kaip ten nutiko, gal kad dievai musu buvo Ateiviai tie is leksciu, o gal kitose planetose ir kad musu genuose liko tik laselis to dieviskumo…
  Juk net ir Biblijoje ar Talmude, kurie yra zydu kalba, mes esame goyim, o tie elitiniai dazniausiai mus vadina gentiles ar goyim ir valdo kaip tik panori…
  Tad mums iki viso to issiaiskinimo yra labai toli !
  O iki teisingu ideologiju ir santvarku, mums matyt kad reikia milijono metu…, jei tai isvis imanoma.
  Nes kaip raso kiti raštai neitraukti i Biblija, netgi musu dievai buvo ne ka geresni uz mus…
  Na gal tik smegenu gerokai daugiau turejo…
  Betgi ju kiekis nera morales rodiklis !

  Thumb up 1 Thumb down 0

 10. Gražulis – tai vargana smulki žuvelė,kuri vis labiau nebepatinka rykliams,vagiantiems milijonus. Kada pastarieji bus patraukti atsakomybėn už bankų žlugdymus,”Mažeikių naftą”,įvairius ”independence” ir t.t.? Kada bus uždrausta tariama ”konservatorių” organizacija ir pasodinti už grotų aršiausiai prieš liaudį nusistatę jos veikėjai? Turbūt tik tada,kai naudodamiesi Konstitucija atkursime socialinio teisingumo – socialistinę valstybę.Bet ar leis tai padaryti didžiausieji vagys ir plėšikai,kurie soc.santvarkos bijo labiau nei rusų ar velnias kryžiaus?

  Thumb up 7 Thumb down 0

 11. auksines geldos ikurejus reik patraukti atsakomyben,kiek ji atnese ir nesa nuostoliu,o ne Petra uz tai,kad jis ten kazkur pirstelejo,baudziauniku ir tarnu kolonija kolkas daugiau nieko neismoko kaip “rusai puola”ir vargiai ar ka ismoks,nes vergas jis ir afrikoj vergas tai jau igimta,kas beateitu tarnauti ir tarnauti ne bet kaip,o iki “akies “islaizymo,kad jankio morda butu patenkeinta…

  Thumb up 10 Thumb down 0

  • kai pagalvoji,Petras ir tarybiniais laikais kovojo sedejo,o uzejo jankis su landsberbizne “laisve”ir vel taspats,kovok ir sedek ….

   Thumb up 11 Thumb down 0

 12. Grazulis dar labiau nepatraukiamas nei ozys ar avinas,- tiesiog lyg jautis.
  Teise jauciu nepaveikia…, na o jis veikia tai, ka jam prireikia…

  Thumb up 7 Thumb down 0

 13. Kas pasakis ko nors blogo prieš tamstą duo į snukį, kad užsičiauptų. Surado, mat, atpirkimo ožį.

  Thumb up 9 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...