Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 4 Šeštadienis
 

Seimas patvirtino laikinosios tyrimo komisijos dėl Prezidento R.Pakso teisių atkūrimo išvadas

2015-12-23 13:02 | Politika | Komentarų (36)

Apkaltą R.Paksui planuojama panaikinti Seimo nutarimu. KK nuotr.

Seimas patvirtino laikinosios tyrimo komisijos dėl Prezidento Rolando Pakso pilietinių ir politinių teisių atkūrimo išvadas bei Seimo nutarimą „Dėl Lietuvos Respublikos Seimo laikinosios tyrimo komisijos dėl Prezidento Rolando Pakso pilietinių ir politinių teisių atkūrimo išvados“.

Išvadose pažymima, kad komisija, atlikusi tyrimą, dėl kokių priežasčių iki šiol nėra įgyvendintas Europos Žmogaus Teisių Teismo 2011 m. sausio 6 d. priimtas sprendimas byloje Paksas prieš Lietuvą pagal pareiškėjo Rolando Pakso skundą dėl Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos garantuojamų teisių pažeidimo, konstatuoja, kad minėtas sprendimas nėra įgyvendintas dėl valstybėje suformuotos ydingos Konstitucinio Teismo praktikos, kai šio Teismo instituciniais aktais yra ribojamos parlamentinės įstatymų leidėjo iniciatyvos teisės ir savinamasi galios bei prerogatyvos, kurios nėra apibrėžtos Konstitucinio Teismo veiklą reglamentuojančiuose įstatymuose. Konstitucinis Teismas turi pareigą persvarstyti savo priimtus nutarimus, kurių nuostatos neatitinka Tarptautinio pilietinių ir politinių teisių pakto Fakultatyviojo protokolo 25 straipsnio b ir c dalių nuostatų. Pagal Pakto 2 straipsnio 3 dalies a punktą valstybė [Pakto] šalis įpareigojama suteikti Rolandui Paksui veiksmingas teisių gynimo priemones, įskaitant draudimo iki gyvos galvos jam kandidatuoti Prezidento rinkimuose ar užimti Ministro Pirmininko arba ministro pareigas persvarstymą pagal valstybės [Pakto] šalies prisiimtus įsipareigojimus.

Išvadose pažymima, kad Seimas, kaip įstatymų leidėjas, turi persvarstyti Konstitucinio Teismo įstatymo nuostatas ir teisės aktuose iš naujo apibrėžti šios institucijos vietą valstybės valdžios sistemoje.

Komisija siūlo individualių priemonių srityje visų pirma persvarstyti apkaltos proceso teisinį reglamentavimą ir įtvirtinti apkaltos peržiūros institutą. Išvadose rašoma, kad, pirmiausia reikėtų atlikti atitinkamus Seimo statuto pakeitimus ir papildymus, kurie nustatytų apkaltos peržiūros procesines sąlygas, t. y. apkaltos procese numatyti tam tikras bendrąsias priemones.

Dokumente pažymima, kad Seimas yra Konstitucijos įgaliotas pagrindinis apkaltos vykdymo subjektas, todėl turi kompetenciją ne tik pradėti apkaltą, bet ir peržiūrėti jau įvykusią apkaltą.

Išvadose pažymima, kad siekiant teisiškai korektiškai įgyvendinti įvykusios apkaltos peržiūrą, būtų tikslinga papildyti Lietuvos Respublikos Seimo statutą 2301 straipsniu, kuriame būtų įtvirtinta nuostata, suteikianti Seimui kompetenciją spręsti, ar yra teisinis pagrindas pradėti, nutraukti ir peržiūrėti įvykdytą apkaltą:

Komisija išvadose taip pat pažymi, kad Seimas, remdamasis savo diskrecija ir nauja priesaikos turinio (Konstitucijos 74 straipsnio) interpretacija, yra kompetentingas atkurti Prezidento Rolando Pakso pilietines ir politines teises savo nutarimu, 3/5 Seimo narių balsų dauguma. Seimas gali nuspręsti, iki kokio termino galioja pritaikyta sankcija – draudimas Rolandui Paksui vėl siekti tapti Seimo nariu.

Teikiamame projekte komisija konstatuoja, kad Konstitucijos pataisos taip pat yra vienas iš valstybės tarptautinių įsipareigojimų įvykdymo užtikrinimo būdų. Konstitucijos keitimo konstitucinį teisinį reguliavimą lemia pačios Konstitucijos samprata, jos prigimtis ir paskirtis.

Pagal Europos Sąjungos sutarties 6 straipsnio 1 ir 2 dalių nuostatas ir Europos Sąjungos sutarties preambulę dėl pagarbos žmogaus teisėms ir pagrindinėms laisvėms bei teisinės valstybės principams, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimas jau yra sudedamoji Lietuvos teisinės sistemos dalis ir galioja tiesiogiai. Valstybės pareiga laikytis tarptautinių sutarčių ir visuotinai priimtų demokratijos vertybių tiesiogiai išplaukia iš Konstitucijos 1 straipsnio nuostatų, Konstitucijos ir įstatymų normos privalo Lietuvos institucijų būti interpretuojamos taip, kad Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimai būtų įgyvendinami. Atsižvelgiant į atsakingo valdymo doktriną ir į tai, kad Lietuva pažeidžia Tarptautinį pilietinių ir politinių teisių paktą ir turi imtis veiksmų, kad ateityje pažeidimų būtų išvengta, Seime turi būti pasiektas politinis susitarimas ir dėl atitinkamų Konstitucijos bei kitų teisės aktų pataisų priėmimo.

Išvadose įtvirtinta, kad valstybė turi pareigą pašalinti žmogaus teisių pažeidimus, kurie kyla iš valstybės prisiimtų tarptautinių įsipareigojimų nevykdymo praktikos. Seimas įsipareigoja iki 2016 m. liepos 1 d. pašalinti iš teisės aktų – Seimo rinkimų įstatymo ir Prezidento rinkimų įstatymo nuostatas, prieštaraujančias Paktui ir Konvencijai.

Nutarimas priimtas už balsavus 61, prieš – 27, susilaikius 15 Seimo narių.

LRS inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Visiems visiems visiems šių komentarų rašytojams ir jų skaitytojams – skalsos prie Kūčių stalo su artimaisiais, linksmų šv. Kalėdų ir geros šventinės kalėdinių atostogų nuotaikos linki Baba ir Antanienė!

  Thumb up 6 Thumb down 1

 2. Paksas yra kaip nendrelė vėjyje, lengvai pasiduodantis įtakai. Ir jeigu ta įtaka grėsmė valstybei, tada tokio politiko Lietuvoje nereikia.

  Thumb up 1 Thumb down 13

 3. Juokinga paradoksą matau tame , kad Paksui , esant visiškai prorusiškam elementui ..tas jo teises gina ta pati Europos įstatymų galia. Čia tik vienas iš esamų pavyzdžiu kai visokio plauko politiniai ‘perėjūnai’ gana sėkmingai naudojasi tos demokratinės terpės suteiktomis galimybėmis,… ne tik integruotis į jos valdančius organus,.. bet ir sėkmingai graužti ta sistema iš vidaus. Kalbant vaizdžiai Lietuva niekada negalės jaustis saugi , kol tas įstatymų savi reguliavimo mechanizmas bus pilna apimtimi integruotas į ES teisės aktus , o tai reiškia kad saugiklius nuo tokiu atvejų palikti būtiną …ir nesvarbų ar Paksas bus reabilituotas per tuos nepilnus ateinančius metus ar ne. Viena kai kuriame kolūkius kita kai kai kalbame apie europines komunas…tie du dariniai panašus bet tarp jų milžiniškas visuomenės sąmoningumo tarpsnis. Todėl galvočiau kad protinga ne tik integruotis į Europa su savo įstatymais , bet ir suprasti kuo skiriasi Lietuvos demokratijos raida.. nuo tos pačios Šveicarijos. Pastarojoje valdžia nebijo prisiimti atsakomybės už visuomenės priimtus klaidingus sprendimus..ir jas taisyti ..pas mus kol kas viskas atvirkščiai ..visuomenė linkusi tu sprendimu reikalauti iš valdžios prisiimant pilna atsakomybe už jų padarinius, o tai suteikia ne tik prievoles bet ir teises ..nuspręsti kas kada kalba. Tai kad Seimas pasiryžo taisyti konst. Teismo priimamų sprendimu nuostatas ..rodo kad mes kol kas tik bandome taisyti –tobulinti tai kas visumoje jau senokai morališkai paseno ir atgyveno .

  Thumb up 0 Thumb down 15

  • na ir kam tokia didele sudina paklode?
   galima trumpai: vis tiek paksui nebus leista dalyvauti ateinanciuose rinkimuose (nei seimo, nei prezidento).
   landsbergis, jo statytine ir co apsisiks, bet neleis. ir sudo vietoj visos europos ir konstitucijos.

   Thumb up 7 Thumb down 1

 4. Šaunuolė giedrulka, švenčių proga surengusi Lietuvos Gražuolių konkursą.Savus favoritus jau pristatė p.p.Dalia, Baba, Loreta.Lauksim Marinos-Aušrinos, Simonko, markizo de Sado ir kitų žinomų veikėjų kandidatus.Karūna dedama bus per Naujuosius.Skubėkit, vietų skaičius ribotas,

  Thumb up 8 Thumb down 5

 5. Beja-,gyliukas pakeitė kloniuko t.y. drasiuko kedziukiu partija į -paksiuko tvarkiuko partija!
  O kk portaliukas į KGB saituka- prieš Lietuvą!

  Thumb up 4 Thumb down 13

 6. Va čia tai dziaukas!,vieni bando paksiuka prikelt?
  Kiti pagal įstatymą varo!
  Geras dalykas,tik ne čia, ne šiame portale!

  Thumb up 1 Thumb down 6

 7. Temps dabar seimūnai Pakso reabilitavimą kaip įmanydami, kad jį neprileist prie valdžios. Paksas pačyrškintų kai kurių užsisėdėjusių seime uodegas. O pastariesiems taip gera, taip šilta, kad jie dantimis ir nagais įsikabinę į kėdes. Ir iš kur tokių brūdų pririnkta į seimą?

  Thumb up 18 Thumb down 1

  • Ne. Dabar čia jiems geras priešrinkiminis koziris rankose. Visi vaidins geručius ir norinčius atstatyti teisingumą, bet nieką negalinčius padaryti. Svarstys, kurs, ginčysis, taikys paragrafus, kurs naujus, ratifikuos, balsuos, ir vaidins labai norinčius, bet negalinčius, kol abieji rinkimai praeis.
   O jau tada – nors it tvanas…

   Thumb up 11 Thumb down 1

 8. problema, didžiausia problema yra “kirvinis” arba “statutinis mąstymas”. Nemoka mūsų tarnybos, žinodamos problemą, rafinuotai ir minkštai ją išspręsti, o tai daro grubiai, nemokšiškai, todėl dažnai rezultatas būna priešingas.

  Thumb up 15 Thumb down 1

 9. yra toks portalas greitai eu, kur sudėta ką mano žmonės.
  Tai čia keletas nuomonių:
  Lenda visokios su rusais susijusios imones (Zeimelis ne uz savo “grazias rudas” akis gavo uzsakyma Maskvoje statyti oro uosta) rodo, kaip svarbu maskoliams tureti savos chebros ant svarbiausio NATO pakylimo tako Daugiau…

  Man arodo kad nuspeji is kur.Is ten kur ir ordina is Putino ranku.Kai tik ta gauja pasieme Lietuvos Avialinijas tuoj kita diena visi isvare i Maskva.Paskui net Fly LAL lektuvai buvo nudazyti rusu aviakompanijos VIM saltibarsciu spalva.O dabar Kremliaus tikslai aiskus,paserti vietini suni ,kad jiems istikimai tarnautu.Ir kur geriau rasi isikurti jeigu ne NATO bazeje Daugiau…

  Malonu, kad į Lietuvą veržiasi Rusijos karinė žvalgyba, negaili savo lėšų, nes tai iššifruotas aiškus GRU projektas, kadngi šios tarnybos principas: jeigu Nato generolas pasistatytų tualetą, tai būtinai atsirastų “investuotojas’, kuris šalia taip pat statytų tualetą ar tualetų remonto dirbtuves. Taip kad žaidimas spec. tarnybų yra aiškus ir tai daroma su kavailiais arba už labai dideles pinigines lėšas, kurios atitenką ‘svarstytojams” projekto. Daugiau…

  Thumb up 2 Thumb down 8

  • jeigu yra žinomi ir nustatyti GRU interesai, tai čia jau Lietuvos spec.tarnybų reikalas turėtų būti užkirsti tam kelią. Nemanai?

   Thumb up 10 Thumb down 0

 10. grįžtam prie totalitarinės mafijinės kremliaus diktatūros?
  o gal būsim kremliaus Trojaus arkliais žengiant į Es ir nato? kas ir kokiais tikslais iškomandiravo Žiemelį į NATO? Juk žeimelis neišlenda iš maskvos telekanalų, visaip girdamas putlerio “evroaziatijos” pranašumus prieš supuvusią “gayropą”. Ar už gražias akis jis gavo užsakymą Maskvoj statyt orouostą?

  Thumb up 3 Thumb down 14

   • sumaišiau, tiksliai. Sorry, tvarkietis Žemaitaitis pasiųstas Seimo delegacijos pirminiku į NATO su socdemo Juodkos palaiminimu. Kieno interesus jis atstovaus jei Ukrainos atžvilgiu palaikydavo tik Kremliaus interesus?
    Gal Seimas galėtų vieną kartą atvirai tautai paaiškinti, kad “perestoika” tebuvo apgavystė, kad ėjimas į ES ir nato – apgavystė, bandant susižert paramą ir naujas technologijas ir t.t. ??? Kam taip slapukauti vaidinant prieš Vakarus nežinia ką.

    Thumb up 4 Thumb down 8

    • ką tada daro mūsų saugumas? 2 KAM departamentas? PD slaptas padalinys kovai su rusų propaganda ir pan.?

     Thumb up 4 Thumb down 3

    • socdemas Juodka lyg ir pretenduojantis į mokslininkus biochemikus. Bet ar visiškai apolitiškas, ar studijos Maskvos Lomonosovo universitete daro savo įtają. Juk ten buvo ruošiami politiniai artistai net iš Afrikos ir Azijos.
     O jo sūnus advokatas Robert priklauso Rotary klubui ir įstojęs į kokią tai neaiškią tarptautinę advokatų asociaciją.. gal tą pačią, kuriai priklauso ir advokatas Eisbergas, kuris vis laimi tarptautinei korporacijai VEOLIA bylas prieš FNTT?

     Thumb up 2 Thumb down 7

 11. klausiau iš Rusijos GRU, iš karinės žvalgybos pabėgusio į Vakarus šnipo ir dabar garsaus rašytojo Viktoro Suvorovo interviu Ukrainos TV per youtube pavadinimu “Putinui nelieka nieko kito, kaip tik pasiimti Lietuvą, ir nesupratau iš pradžių kodėl jis taip sako. Nes tam interviu šis žmoga įrodinėjo, kad net mažučio LICHTENŠTEINO Putinas negalėtų pasiimti, jei ten neturėtų jam pritariančios politinės valios. Kokia ta valia Lietuvoje, dabar matome – net 61 seimo narys!
  Na ir išsirinkom seimą.
  Kas juos ateis paildyti per sekančius rinkimus?
  Juk dabar Pakso rinkiminei kompanijai vadovauja Valdas vasiliauskas, kuris vadovavo ir Venskieniės partijai, nuvedęs partiją tiesiai į Pakso glėbį, nors Garliavą šturmavo jo statytinis Skevernelis, kaip kad pats pasigyrė per Diagnozė – Valdžia laidą. Koks polytinis paradoksas!

  Thumb up 4 Thumb down 7

 12. Net keista, kad mūsų Seimas kartais gali ir protingus nutarimus priimti. Su kuo ir sveikinu. Galėtų Seimas ir dažniau vadovautis savo protu, o ne vykdyti dvasių išaiškintus absurdus. Tiesajei ne šis, tai gal sekantis Seimas galėtų panaikinti dvasių gaują, kuri griauna valstybės pamatus? Žiūrėk ir biudžetas pasipildys.

  Thumb up 11 Thumb down 2

 13. tikrai, kas čia tokio priimt pinigus ir suteikt pilietybę bei pareigas stambiausiam GRU ginklų prekeiviui į karštus Afrikos taškus, Borisovui, yra visai nieko tokio. Juolab, kad savo klaidų nė neketino ištaisyti ir toliai priima Borisovo kyšius, vadinamus “partijos rėmimu”. Tai ko tiesiog seimui nenubalsuot už išėjimą iš NATO? Už Putino Euraziją?

  Thumb up 3 Thumb down 6

  • Lieka tik Tamstą skaudžiai nuvilti, kad R.Paksas jokių pinigų iš J.Borysov’o asmeniškai neėmė ir jokios pilietybės jam nesuteikinėjo. O pagal to meto veikiančius Įstatymus, partijų rinkimines kompanijas galėjo remti visi, kas tik norėjo.
   LR pilietybę J.Borysov’ui suteikė Prezidentas A.M.Brazauskas. Po kurio laiko, tam tikrais sumetimais dėl įtemptų santykių su Rusija, J.Borysov’as LR pilietybės atsisakė, nes darbiniams reikalams jam buvo reikalingas Rusijos pasas. Stabilizavus santykiams su Rusija, po V.Adamkaus apdovanojimo ordinu už nuopelnus Lietuvos aviacijai Pilietybių suteikimo komisijos rekomendacijos pagrindu, PREMJERAS, o ne Prezidentas R.Paksas pasirašė J.Borysov’ui turėtos LR pilietybės atstatymo dekretą. Kaip žiniasklaida, teisėsauga, politikai ir kiti suinteresuoti personažai visa gerkle beklykė, kad atstatyta pilietybė neteisėta ir J.Borysov’as turi būti deportuotas iš Lietuvos, bet tą pilietybę jis tebeturi iki šiol ir sėkmingai tebegyvena ir tebedirba Lietuvoje.
   Neturėdami ką Prezidentui R.Paksui prikabinti, o nuversti neįtikusį JAV valdžiai ir konservatorių partijos vadams, būtinai reikėjo, tai ir prikūrė sąmokslininkų grupelė visokiausių legendų, iš kurių vėliau nei viena taip ir nepasitvirtino.
   Bet tokiems, kaip Tamsta neprotaujantiems, to, žinoma, niekada nesuprasti.

   Thumb up 10 Thumb down 4

  • Baba matė, kad joks Borisovas Rolkinui nedavė.Matė, kad ant lietuvos nebuvo pedofilijos.Matė, kad dėmės ant ūso sysalo nebuvo ir matė, kad triusikų jis visai nenešiojo.Daug dar ko nebuvo matė Baba ir nematė to kas buvo, nes matė, kad nebuvo.Ir paliudys, kai reikės kam reikia, kad nieko nebuvo

   Thumb up 2 Thumb down 2

 14. Jei Strasburo Žmogaus teisių teismas, ne Europos sąjungos institucija, iškeltas auksčiau mūsų Konstitucijos, tai ir Gražulis nuo šiol turės ginti gėjų teises į demonstracijas ir santuokas. ha ha ha:)

  Thumb up 3 Thumb down 6

 15. Graži sklinda iš Seimo čiulbuonėlių melodija – reikėtų padaryti tą, reikėtų aną…
  Joo, dar kokie trys penkmečiai – ims kažkokį sprendimą ir priims. Jei R.Paksas iki to laiko dar nenumirs, galės iškeliauti Anapilyn reabilituotas. Jei numirs – reabilituos po mirties. Kas labiausiai ir tikėtina. Juk netolimoje istorinėje praeityje, nuo kurios niekur dar nenutolome, taip ir būdavo: pirma sušaudo ar ištremia, o vėliau reabilituoja.
  Tai labai įkvepiantis pavyzdys nenorintiems tarnauti kariuomenėje. Juk priesaiką jie duoda ne visam gyvenimui (kaip ir visi politikai), o tik tam periodui, pakol tarnauja ar eina tas pareigas. Tai jei kareivis, verčiamas prievarta nenori tarnauti, gali specialiai sulaužyti priesaiką. Ir jau jo niekada daugiau nebeims į kariuomenę? Jei politikas baigia savo kadenciją tai su ja baigiasi ir jo duotos priesaikos galiojimas. Išrinktas pakartotinai jis vėl iš naujo prisiekia. Pasirodo, ji jau nėra tokia amžina ir galioja tik iki kadencijos pabaigos. Tai ir politiką ar pareigūną , geriausiu atveju, galima nušalinti nuo pareigų tik iki jo kadencijos pabaigos, o toliau jau Tautos pasirinkimas – rinkti jį pakartotinai, ar nerinkti.
  Duotuoju atveju,- juolab, kad Prezidentas R.Paksas absoliučiai nieko nei sulaužė, nei pažeidė. Visi politiniai kaltinimai, Laurinkaus, Paulausko, Sakalo ir kitų sąmokslininkų iš piršto laužti išmįslai, ką dešimties teisėjų sudėties Aukščiausiasis teismas įrodė ir patvirtino, kad jokios Prezidento kaltės nerado.
  Absoliutaus absurdo viršūnė: visi žino ir pripažįsta, kad nekaltas, bet vistiek – kaltas. Neteisėtai nušalinti sugebėjo, o kaip atstatyti niekas neišdrįsta ar nebemoka ir nebesugalvoja.
  Tai ko tada verti mūsų išrinktieji geriausieji iš pačių geriausiųjų, jei be šmeižtų, išmįslų ir šantažų, kurių pagrindu pasmerkia žmogų visam gyvenimui, nieko daugiau nesugeba, kaip tik tyčiotis iš savo kolegų ir spjaudyti savo rinkėjams į veidus?
  Ar visą tai neprimena žiurkių elgesio bačkoje…?

  Thumb up 10 Thumb down 3

 16. seime yra 141 narys. Nubalsavo mažiau kaip pusė. 3/5 galioja tik konstitucijos pataisoms.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 17. Komisijos pirmininkas – Kęstas Komskis. Ha ha ha:)
  TVARKA BUS!
  teisminėj valstybėj nusikaltėlius privalo teisti patys nusikaltėliai!:)
  Borisovas juk ne šiap sau dar 2009 drabstė milijonus šiai tvarkai paremti.
  Šiandien jau VRK neberodo rėmėjų. Jei Lietuva dar nesenai stovėjo ant bedugnės krašto, šiandien ji padarė didelį žingsnį pirmyn! :)

  Thumb up 4 Thumb down 8

 18. Kaip Gilys kojinės pakeitė!
  Jau nieko nežino apie šviesia partija! Vensku!?
  Jau dabar bus-tvarkingas ir teisingas!
  Atia klonio šaika!

  Thumb up 5 Thumb down 12

 19. Is kiaules gali padaryti drambli o is dramblio begemota.Tokiu debilu seime dar nera buve nuo pasaulio pradzios ir manau nebebus iki pasaulio pabaigos.Nes kvailesnio,atbulesnio ir nusisnekancio labiau paprasciausiai NEBEBUNA!

  Thumb up 10 Thumb down 5

 20. Nugesino Paksa,isdraske partija,infiltravo savo slaptus agentus ir….galesit balsuoti uz Pakso partija RUNKELIAI!!!!

  Thumb up 9 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 7
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...