Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 23 Trečiadienis
 

Saugumo ir prokuratūros buldozeris sėkmingai stumia juodąjį scenarijų

2010-05-10 00:23 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (93)

Net ir pasikeitus VSD vadovui, Lietuvos saugume - jokių pokyčių: juodasis saugumas su prokuratūra ir toliau sėkmingai buldozeriu stumia 'iškastruotą' pedofilijos bylą, akivaizdžiai advokataujant pedofilija įtariamam A.Ūsui (TV3 nuotr.)

Nors Valstybės saugumo departamento generalinis direktorius ir pasikeitė – ilgamečius “valstybininkus” šiame poste pakeitė iš KAM 2 departamento atėjęs kariškis G.Grina, pačiame saugumo viduje niekas nepasikeitė. Prokuratūra ir toliau sėkmingai „tušuoja“ tiek pedofilijos bylą, tiek teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymą, o jau esant naujam VSD vadovui, buvo nužudytas už savo mergaitę prieš pedofilų klaną pakilęs Drąsius Kedys.

Naujienų portalas alfa.lt pranešė, kad, jų duomenimis, jau netrukus Generalinė prokuratūra paskelbs, jog teisėją Joną Furmanavičių ir L.Stankūnaitės seserį V.Naruševičienę nužudė Drąsius Kedys.

Nieko nuostabaus, nes kitaip juodojo saugumo už virvučių tampoma prokuratūra „ištirti“ ir negali – mat prie D.Kedžio lavono („prisigėrusio, apsivėmusio, užspringusio ir numirusio“) buvo rastas ginklas, iš kurio nušauti J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė, o tiek J.Furmanavičiaus, tiek V.Naruševičienės nužudymą tiria Generalinės prokuratūros A.Kliunkos vadovaujamas ONKT departamentas. Tas pats, su kuriuo ( kaip „Karštam komentarui“ savo interviu sakęs) yra bendradarbiavęs saugumo agentas Kęstutis Vilkauskas. Pasak jo, juodojo saugumo įvykdytos žmogžudystės yra vadinamos „misijomis“, o K.Vilkauskas, kaip slaptas liudytojas „Liepa“, prisipažino ne kartą paliudijęs teisme „iš popieriuko“ –teisme liudydavo taip, kaip Generalinės prokuratūros ONKT departamento prokurorai jam surašydavo.

Buvęs saugumo agentas K.Vilkauskas „Karštam komentarui“ teigė, jog žino ir prof. Vytauto Landsbergio planuoto nužudymo aplinkybes, apie tai ne kartą rašė pačiam V.Landsbergiui, tačiau Europos parlamento nario V.Landsbergio buvusio saugumo agento K.Vilkausko rašyti laiškai nepasiekė.

Kalėjimų departamente kalbama, kad „ir K.Vilkauską greitai ištiks D.Kedžio likimas – vienas dūris, ir viskas baigta“.

Tuo tarpu Drąsiaus Kedžio dukrelės tvirkinimu įtariamas Andrius Ūsas jau ruošiasi teismui. Kol Generalinė prokuratūra neturi nuolatinio vadovo (nors VSD vadovo pasikeitimo pavyzdys parodė, kad jokio skirtumo, kas vadovaus ar tai saugumui, ar tai Generalinei prokuratūrai – nužudymus kuo puikiausiai galima ištirti kaip savižudybes, agentų padarytus nusikaltimus priskirti kam reikia ir t.t., ir pan. ir po institucijų vadovų pasikeitimo), skubama iškuopti tą „mėšlą“, kuris susikaupė prokuratūros „mėšlidėse“ po spalio 5 d.

Gegužės 12 d. Kėdainiuose įvyks teismo posėdis dėl D.Kedžio dukrelės sugrąžinimo L.Stankūnaitei, kurią D.Kedys kaltino pardavinėjus jų mažametę dukterį pedofilams.

Tuo tarpu gegužės 26 d. Panevėžio miesto apylinkės teisme bus nagrinėjama D.Kedžio dukrelės tvirkinimo byla, kurioje vienintelis įtariamasis – Andrius Ūsas.

„Per kiekvieną pasimatymą L.Stankūnaitė mergaitei sako: „Greitai tu būsi su manimi“, kartoja ir kartoja, ir mergaitė jau net nenori eiti į pasimatymus su mama, nes nenori su ja gyventi“, – „Karštam komentarui“ apie mergaitės nuotaikas po pasimatymų su mama L.Stankūnaite pasakojo D.Kedžio mama L.Kedienė.

Pasak jos, L.Stankūnaitė net bando prisivilioti mergaitę dovanomis. „Atnešė į pasimatymą grandinėlę, parodė mergaitei, mergaitė norėjo paimti į rankas, tai nedavė, sako: „Kai būsim kartu, tada“, – redakcijai pasakojo mergaitės močiutė.

Akivaizdu, kad saugumo buldozeris net ir pasikeitus VSD generaliniam direktoriui ir toliau vykdo savo juodąjį scenarijų: mergaitę atiduoti L.Stankūnaitei, jas išvežti iš Lietuvos, o tada „likviduoti“(D.Kedys, kaip žinia, jau “likviduotas“ („misija įvykdyta“); A.Ūsą – išteisinti; teisėjo J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės žmogžudystes „nurašyti“ D.Kedžiui (pats kaltas – nereikėjo septynis mėnesius nešiotis su savimi įkalčio, bet, kaip sakė R.Petrauskas, suprantama – „bėglys“, „įtampa“), o D.Kedžio nužudymą ištirti kaip savižudybę – prisigėrė žmogus, apsivėmė, užspringo ir numirė. Ir viskas – juodojo saugumo misija šioje istorijoje baigta.

Panašu, kad viskas taip ir bus, tik finalas gali būti kiek kitoks – lavonų gali būti kur kas daugiau. Mat Kalėjimų departamente vis garsiau kalbama, kad Drąsius Kedys buvo sulaikytas ir įkalintas jau spalio 5 d. , o Generalinės prokuratūros kuluaruose šnabždamasi, kad Algimantas Valantinas per dvi pokalbio su Prezidente valandas esą papasakojo Jos Ekscelencijai viską tiesiai šviesiai.

“Tuo padarė Prezidentę kaip ir bendrininkę, ir dabar ji turi saugoti “valstybės paslaptį”, – kaip hipotezę, kodėl Prezidentė Dalia Grybauskaitė leido susitvarkyti R.Petrauskui pedofilijos byloje (kodėl prokuratūra užprotestavo Panevėžio miesto apylinkės teismo sprendimą sugrąžinti pedofilijos bylą į Vilniaus apygardos prokuratūrą, kad būtų užbaigtas ikiteisminis tyrimas, tačiau prokuratūra apskundė šį sprendimą Panevėžio apygardos teismui, ir gegužės 26 d. “iškastruota“ pedofilijos byla jau bus nagrinėjama Panevėžio miesto apylinkės teisme) ir kodėl A.Valantinas buvo paskirtas teisėju, iškėlė „Karšto komentaro“ šaltiniai iš prokuratūros.

Taigi akivaizdu: kai mūsų Generalinė prokuratūra, kurios virvutes tampo juodasis saugumas, D.Kedžiui „nurašys“ teisėjo J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymus, ši istorija dar nepasibaigs. Nes tiesa šitoje istorijoje suinteresuoti ne tik D.Kedžio artimieji, bet ir apatinė prokuratūros grandis, kuriai gėda būti vienoje barikados pusėje su tais, kurie nusikaltimus tiria ne pagal įkalčius, bet dirba atvirkščiai – pasideda ant stalo telefoninių pokalbių ir SMS išklotines ir modeliuoja sakinius ar atskirus žodžius, bandydami pritempti prie tos versijos, kuri yra naudinga tiems, kurie vadinami „saugų“ vardu.

„Drąsius Kedys buvo sulaikytas oficialiai, bet tai yra valstybės paslaptis“, – tokia versija sklando Kauno policijoje.

Kaip žinia, tai, kad „tulpiniai“ buvo policijos agentai ir netrukdomai žudė penkerius metus, irgi buvo „valstybės paslaptis“, bet vieno sąžiningo policijos komisaro dėka ši „valstybės paslaptis“, dengusi korumpuotus pareigūnus ir jų agentų „tulpinių“ nusikaltimus, buvo paviešinta.

Taigi, užteks tik vieno padoraus pareigūno, ir Drąsiaus Kedžio nužudymo mįslė anksčiau ar vėliau bus įminta. Valstybei geriau, kad greičiau – kol „saugai“ neįvykdė kitų savo „misijų“.

„Dūris – ir baigta. Štai taip baigiasi tiems, kurie ieško teisybės“, – juodojo saugumo veikimo metodus atskleidė vienas kalėjimų sistemos darbuotojas.

Ant Drąsiaus Kedžio kūno, papilvėje, nepriklausomas ekspertas aptiko dūrio žymę. Ar tik D.Kedžio veidas nebuvo sudaužytas dėl to, kad visi žiūrėtų tik į veido sužalojimus, t.y. tai, kas akivaizdu, ir ką bando paneigti l.e.p. generalinis prokuroras R.Petrauskas, ir niekas nekalbėtų apie galimą injekciją? Apie tą, kuri galbūt ir galėjo būti tikroji D.Kedžio mirties priežastis?

KK inf.

2010-05-10

Komentarai

 

 

 
  1. koki versla usas stumia? ar ne exkursijas i egzotiskas salis kur gali uzsisakyt vaiku? kodel ji daug kas vadina visu gerbiamu verslininku?

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. kad mentai lietuvoj dar baisiau uz banditelius, alytuj kai buvo mentyne neatrestauruota, tada ten buvo spec kambarys kur kankindavo zmones, patikekit vienas pazystamas buvo antiek mentu sudauzytas kad ji po to laike uzrakinta kol apgijo ir nebegalejo opdukcijos padaryt. vat tokia musu salis

    Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (5)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...