Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 23 Pirmadienis
 

Saugokime „teroristus“

2010-03-31 14:28 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (17)

Gal ir keistai skamba ši frazė, bet tai savisaugos realybė. Nereikia toli žiūrėti. Lietuvoje mes turime savo „teroristą“ Drąsių Kedį. Jei ne jo „teroro aktas“, tuomet labai greitu metu mūsų neįkainojamos vertybės (kolūkiečių nomenklatūra), kurias gina ir dangsto sovietų išdresiruoti sarginiai šunys(Lietuvos teisėsauga), „šal(aš)av(ičiūči)ų“ rankomis, įstatymo vardu, atiminėtų mūsų vaikus vien tam, kad „neįkainojamos vertybės“ turėtų kur kaišioti savo „šikalais smirdančius sysalus“ (atrodo būtent taip Drąsiaus 4 metų mergytė įvardino mus valdančių ir teisiančių vertybių pikantiškus žaidimus).

Man netgi susidarė įspūdis, kad visos tos „smurto prieš vaikus stabdymo“ įstatyminės kampanijos yra kuriamos ir eskaluojamos būtent tam, kad pripildytų vaikų namus, jau seniai tapusius „neįkainojamų vertybių“ orgijų tiekėjais.

Drąsiaus „teroro aktas“ išblaivė daugelį nebaudžiamumo ir visagalybės rojuje užsimiršusių „neįkainojamų vertybių“. Patikėkite manimi – ne tik mūsų, bet ir visos Europos „neįkainojamos vertybės“ pasijuto nejaukiai.

Aš gyvenu Londone, todėl pradžioje buvo keista, kad nė vienas informacijos šaltinis Didžiojoje Britanijoje nepranešė apie Lietuvoje nugriaudėjusį neeilinį įvykį. Nors apie tariamus arba realius katalikų kunigų nusižengimus vietinė ir viso pasaulio žiniasklaida ilgai ir nuobodžiai triūbina dieną ir naktį, krokodilo ašaromis apraudodama išniekintus vaikučius. Bet vėliau tapo aišku, kad salos čiabuvius valdančios „neįkainojamos vertybės“ išmintingai pagalvojo, jog nereikia leisti į viešumą „blogų pavyzdžių“ apie tai, kad ir valdantieji yra lygiai tokie pat mirtingi kaip ir visi žmonės. Jie suprato, kad nereikia eilinį kartą priminti, jog įmanomas dar vienas teisingumo valdantiems įgyvendinimo būdas.

Vienas žmogus, kurį aš pažinojau, už tai, kad tapo profsąjungos aktyvistu, buvo brutaliai išmestas iš darbo įmonėje, kurią kontroliuoja „neįkainojamos vertybės“. Jis aštuonerius metus vaikščiojo po teismus ieškodamas teisybės, bet mirtis jį surado greičiau, nei jis rado teisingumą Lietuvos teismuose.

Kaip gerai, kad pas mus neteisybės palaužti žmonės miršta tyliai. Kas pasikaria, kas nusiskandina ar susidegina. Mūsų „neįkainojamos vertybės“ gali miegoti ramiai. Tokių „drąsių“ drąsioje šalyje yra vienetai. Bet štai mums (ne vertybėms), vaikus auginantiems tėvams, miegoti ramiai neišeina.

Nes ką tu žinai, kokiai „neįkainojamai vertybei“ patiks tavo vaikutis, žmona, namas, verslas ar pan. O juk jie daro, ką tik nori, – jie virš teisingumo. Todėl nė vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo to, kad teks tyliai numirti, kai neteisybė tave palauš bevaikščiojant ir ieškant teisybės mūsų teismuose.

Aš asmeniškai jau susidūriau su vienos iš „neįkainojamų vertybių“ šeimynėlės vaikeliu, kuris nutarė mane teisėtai apiplėšti. Galiu savo patirtimi paliudyti, kad ir ką tu bedarytum, kiek tu bemindytum teismų slenksčius, tu nieko negali padaryti. Jiems pavaldūs teisėjai, kurie, žiūrėdami į tave kiauliškom akelėm, numykia: „vsio zakonno“.

Kažkada sovietmečiu buvo pasakojamas toks anekdotas: „Mirties patale senas armėnas duoda paskutinius nurodymus savo vaikams. Tarp tų nurodymų, kaip vieną iš svarbiausių, jis nurodo jiems ypatingai saugoti žydus“. Vaikai, nesupratę, dar kartą perklausia seno tėvo, kodėl jie turi saugoti žydus. Senis į tai atsako:

– Vaikeliai, saugokite žydus, nes jeigu išnaikins visus žydus, tuomet pradės naikinti armėnus.

Tiktai drastiško atpildo baimė stabdo daugelį „neįkainojamų vertybių“ nuo to, kad atvirai galėtų piktnaudžiauti savo neribota valdžia. Todėl jie, kaip ir vilkas iš žymios Krylovo pasakėčios, bent jau išoriškai savo nusikaltimams privalo suteikti teisėtumo atspalvį.

„,O aš kuo kaltas?" – ,,Ar da netylėsi?

Nubodo man klausyti tavęs.

Jau kaltas tu dėl to, kad mane valgyt spiria",-

Ir tuoj ėriuką, į dantis pagavęs,

Nusinešė antpiet į tamsią girią… (Krylovas)

P.S. Todėl kaip tai neatrodytų paradoksalu, bet saugokite „teroristus“, nes tik jų buvimas sąlygoja tai, kad mus valdanti kolūkiečių nomenklatūra bent išoriškai laikosi teisėtumo.

Vladimiras Troščenka,

Didžioji Britanija

2010-03-31

Komentarai

 

 

 
 1. buvo įvardinta kaip lezbietė ir ji šito nesiryžo paneigti, egzistuoja Lietuvoje pedofilų klanas,tesingumas ryžtasi neteisėtais būdais tai paneigti tai kuom Lietuvoje pasitikėti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Jei teisingai supratau "Abipus tvoros" sapaliojimus, tai Ūsas buvo telefonu įspėtas apie pavojų, dar nenušovus tų dviejų aukų. Jei tyrimas būtų objektyvus ir nepriklausomas, tai būtų susidomėta, kas žinojo ir pasirinktinai įspėjo, nes ne Kedys gi buvo toks geras pagrindiniam žagintojui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. …aiskliau ir buti negali:usas turi "stoga" ir visokiu"kompromatu" dideliems cinams ie aukstiems pareigunams…-nes tiel laiko"tiriama"=netiriama,o tiesiog "CIRKAAAO NUMERIAI" viens po kito lipodomi:(- o nusikalteliai(visokio plauko"-juokiasi ir tyciojasi is TAUTOS ir ZURNALISTU(kurie suiranda galus)!…-tikejimas-VILTIS! Ateis valanda pedofilams ateis tikekite ZMONES!(yra saziningu visose institucijose,kurie neparsidave dar)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. as irgi manau, kad kedys siuo atveju ne teroristas, Gal jis ir norejo pabandyti, bet kazkas jam sutrukde. Jeigu butu zudes kedys, tikrai nebutu pasislepes. Juk buvo apie tai anksciau kalbejes laidoje – daugiausia galeciau su 3 pedofilais susitvarkyt… O po to arba jis butu nusautas, arba suimtas – pats ta puikiai suprato.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. paskaiciau ir pagalvojau – galeciau pasirasyti po situo straipsniu, labai panasus ir mano patyrimas. Taciau komentarus rasau ne is savo kompiuterio, todel turiu apgalvotai rinkti zodzius. Tiesiog nenoriu, kad geras zmogus per mane turetu bedos. Aciu Vladimirui uz issakyta nuomone, o KK, kad ja padare mums prieinama. Dar noreciau, kad parasytumete kita karta apie ta vyruka, kuris taip ir nesulauke teisingumo. Tikiuosi, tai buvo ne smurtine mirtis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Visai ne teroro aktas. Manau, kad tiek Kedį, tiek pedofilus nužudė su pedofilais susiję asmenys ar tarnybos. Nesu už Kedį, bet iš esmės esu už tiesą, nesmurtą, meilę, laisvę. Tiesa vienaip ar kitaip pasireikš. Ką pasėjame, tą ir pjauname.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. pritariu "debiliskas laiskas" tai tikru tikriausias debiliskas laiskas.reikia ypilt zibalo y ugny,vis pakurstyt,kai matosi kad kedofilai uzsnusta

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Pritariu jusu pastebejimui del Antaviliu kalejimo.Senai kilo tokios mintys.Ten netgi labai pritaikytos vietos zmogaus paslepimui ir kankinimui.Miskas aplinkui, Antaviliu pensionatas "Senevita"…Nemencines miskai daug ka gali paslepti..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. is debilo vladimiro, bjauri rasliava ir tiek, bet uztai koks dziaugsmas jums mielieji smeiziku gynejai! nors atsigausit dabar :DDDDDDDD

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Manau,kad Guoda,kuri yra bevaike, yra Usui tik gudri priedanga,vaidinant nekalta,seimos zmogu,mylinti vaikus (aisku svetimus).Ir jeigu jai iki siol nedasuto, kokia jai priskirta role siame nusikaltime,mazu maziausiai pusdurne o gal ir bendrininke…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Ypatingai gerai saugok juodą pastatą kreivais langais, kad netyčia koks normalios orientacijos nepapultų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Pedofilai visur pedofilai puola mus,saugokitės kas tik galite uždarykite duris ir langus,baisu labai,visur pedofilai,pedofilai,pedofilai,….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. o as irgi isvykau ten pat. man jau gerai, bet yra ‘nevienodai’ kaip gyvena likusieji LT.
  P>S>. palaikau jusu kovas su peda…. ir pedo…., kurie pasinaudodami politine ir visa kita ju valdzia LT, vykdo genocida ir musu priverstine deportacija…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. O tai ką, pagal tave išeina, kad mažai mergaitei išpampęs sysalas turėjo kvepėti braškiniais ledais? Tai tuomet kreiptum dėmesį į KK medžiagą?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. jei maža mergaitė gali pasakyti "„šikalais smirdančius sysalus“
  tai visa KK medžiaga neverta dėmesio

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Yra du "lakmuso popierėliai", kurie parodys (arba ne), kad su Lietuva, ačiū Dievui, jau viskas daugmaž gerai. Tai Antavilių kankinimo kamera, kuri pasak užsienio šaltinių buvo naudojama itin intensyviai, ir dviejų mergaičių "nuomos" iškrypėliams byla. Pirmas atvejis jau pakabintas tarp tiesos ir netiesos, antas bandomas pakabinti. Dar įdomu, kam naudojamas už mokesčių mokėtojų pinigus išlaikomos Antavilių "arklidės"? Gal, pasimokę "didžiojo brolio demokratijos" ir dabar ką nors ten laiko? Gal, Drąsių? Na, negalėtų jis ištylėti, jei būtų gyvas ir laisvas. Juk jį šimtą kartų labiau negu mus veikia ta teisinė neteisybė, kuri aiški ir neteisininkui, tik nė "vienam iš trijų" dar "neaiški"…Laikas viską sustatys į vietas.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...